>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pls 2007/2008

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
Resovia zagrała świetnie bez hernandeza i łuki poprostu dramat mieli wygraną i zmarnowali !! 5-10 15-12 tak sie nie robi ale ja i tak jestem z nich dumny ????
 
K 0

kamilzabki6

Użytkownik
Co sądzicie o dzisiejszym meczu Delecta Bydgoszcz - Politechnika Warszawska ??
Czy warto stawiiac na gospodarzy czy odpuscic typowanie tego meczu??
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
ja stawiam tak:
delecta - politechnika ✅✅ ale emocje były ????
powyzej 160,5 punktów 1,42
wydaje mi sie ze mecz bedzie zacięty , wątpie żeby któraś z drużyn wygrała 3;0 linia 161 p jak najbardziej do przejścia , zwłaszcza że ostatni mecz 3:2 POŻYJEMY ZOBACZYMY ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
zgadzam sie co do typu powyzej delecta-politechnika powyzej 160,5

skra-mlekpol typ:2 (+2,5) kurs:1,6⛔

Ten typ wydaje mi sie bardzo prawdopodobny i wg mnie mozna go zagrac za wiekszą stawke a kurs tez niezly. Skra nie jest w najwyzszej formie- potrafila przegrac z sosnowcem a takze przegrala puchar polski. Mlekpol jest druzyną, ktora troche rozczarowuje, ale wg mnie wygrają co najmniej jednego seta, teraz bedą grac na luzie, poniewaz w ostatnie rundzie oczekiwania byly takie, ze musieli wygrac z resovią natomiast teraz grają z faworytami rozgrywek i tej wiekszej presji nie bedzie.

Wkret met-Jastrzebski typ:2 kurs:2,45✅

Tutaj wydaje mi sie ze Jastrzebski moze pokusic sie o zwyciestwo, byc moze 3-2. Co prawda Jastrzebski przegral w pucharze polski z czestochową ale teraz bedą zmotywowani i bedą chcieli sie zrewanzowac. Duzo bedzie zalezalo od postawy rozgrywającego wegla, ktory jak wiadomo moze zagrac fenomenalnie a nastepnym razem bardzo slabo, ale jesli on bedzie rozgrywal dobrze i do tego dojdzie wysoki poziom murka i prygla to bedziemy swiadkami naprawde dobrego wydowiska.
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
co do mlekoli to się zgadzam , grają słabo ale znając ich szczeście to seta powinni ugrać, a co do Jastrzębia to nie ryzykowałbym. Częstochowa wygrała w tym sezonie wszystkie mecze z jastrzębiem , po prostu mają na nich jakiś sposób ;) dlatego proponuje tu zagrać over 160,5 ✅kurs 1.35 raczej pewny :spokodfhgfh:
udany rewanż jastrzębia za puchar polski ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wkręt met-Jastrzębie typ:1 kurs:1,5✅ 3-1 (zgodnie z moimi przewidywaniami czestochowianie zrewanzowali sie za wczorajszą porazke)

Dzis typuje zwyciestwo Częstochowy, poniewaz po wczorajszej porazce dzis muszą wygrac. Siatkarze na pewno zdają sobie sprawe ze dwie porazki na wlasnym terenie zmniejszają ich szanse na awans do finalu prawie do minimum, wiec bedziemy swiadkami wielkiej determinacji i walki na 100% siatkarzy Wkręt metu, co wg mnie poskutkuje ich zwyciestwem.
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
ja bym nie ruszał dziś częstochowy i jastrzębia , dla mnie no bet ;)
ale znalazłem fajny kurs na unibecie
BOT Skra - Mlekpol over 160,5 1,72
daje mu 90% na wejście , Skra zawsze rozgrzewa sie podczas meczu , jak AZS zagra na normalnym poziomie , to przynajmniej jednego seta powinni ugrać :spokodfhgfh:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
BOT Skra - Mlekpol over 160,5 1,72
daje mu 90% na wejście , Skra zawsze rozgrzewa sie podczas meczu , jak AZS zagra na normalnym poziomie , to przynajmniej jednego seta powinni ugrać :spokodfhgfh:
Według mnie typ trochę ryzykowny. Po pierwsze Mlekpol w ciągu dwóch tygodni rozegrał 5 meczy w tym 4 które się kończyły dopiero w tie-breaku a ostatni mecz grali 3 dni temu i był to chyba najbardziej wyczerpujący ze wszystkich i na pewno mają go w nogach. W ostatnim meczu AZS Olsztyn nie zachwycił mnie swoją grą, osłabiona mocno Resovia zdecydowanie lepiej się spisywała i chyba można powiedzieć, że to cud a nie dobra gra Olsztyńskich siatkarzy zadecydowała o zwycięstwie, bo wyciągnąć w 5 secie z 10:5 i wygrać to się rzadko nie zdarza. Skra również w ostatnich meczach nie zachwyca, co więcej odniosła w ostatnim czasie 2 porażki, ale myślę że to &quot;ostudziło głowy&quot; dla Mistrzów Polski i teraz nie będą lekceważyć żadnego przeciwnika. Dobrą informacją jest, że trener Skry będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Dzisiaj według mnie Skra wygra pewnie ten mecz, może nawet 3:0 z przemęczonym Mlekoplem i dlatego skusiłem się zagrać handicap -1.5 na gospodarzy.

Pozdrawiam
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Skra również w ostatnich meczach nie zachwyca, co więcej odniosła w ostatnim czasie 2 porażki
no właśnie Skra nie zachwyca , po prostu nie mają formy :spokodfhgfh: Mlekpol zresztą też nie ma , Owszem dużo grali ostatnio , ale Mariusz Sordyl mówił , że przygotowywali się do takiego maratonu , coś mi mówi że urwią tego jednego seta ???? POŻYJEMY ZOBACZYMY
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
BOT Skra - Mlekpol over 160,5 1,72
daje mu 90% na wejście , Skra zawsze rozgrzewa sie podczas meczu , jak AZS zagra na normalnym poziomie , to przynajmniej jednego seta powinni ugrać :spokodfhgfh:
drugiego seta cały czas prowadzili a końcówkę oddali , w trzecim było już 18:13 dla AZS i przegrali , szkoda, że typ nie siadł , ale z drugiej strony ciesze się, że Skra wygrała , AZS nie jest w ogóle zespołem , to są indywidualności , w tej rywalizacji będzie 3:0 dla Skry
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Skra - Mlekpol 1 1.20 ⛔
Dziś ponownie stawiam na Skrę, dziś będzie ciężej bo pewnie PZU już zagra bardziej &quot;na luzie&quot; ale Skra złapała dobrą formę i musi teraz wygrywać, zresztą ma całkiem niezły potencjał.
Modena - Resovia 1 1.42 ✅✅
opis u mnie w dziale. W resovi nie będzie Łuki i Dawida Guni który nie jest zgłoszony do rozgrywek
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Skra - Mlekpol 1 1.20
Dziś ponownie stawiam na Skrę, dziś będzie ciężej bo pewnie PZU już zagra bardziej &quot;na luzie&quot; ale Skra złapała dobrą formę i musi teraz wygrywać, zresztą ma całkiem niezły potencjał.
czegoś tu nie rozumiem Skra wczoraj świetne spotkanie , a dziś dotkliwa porażka i to ze słabym AZS ????. taka drużyna powinna grać cały czas dobrze i wygrywać , przecież już za tydzień Liga mistrzów ...
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Zadałeś sobie słuszne pytanie ! Na to pytanie może być pewna odpowiedź ! Bóg dał ci rozum , teraz to przemyśl a odpowiedź na twoje pytanie przyjdzie sama !! POZDRO
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
▶Płomień Sosnowiec - Resovia Rzeszów Typ:1 @ 3.20
Resovia po przegranej batiali z Olsztynem a później w Challenger Cup z Modenom gdzie w tych 6 meczach grali az pięć 5 setowych pojedynków co sprawia że są mocno osłabiona fizycznie zmierzy się dzisiaj z nieprzewidywalnym i ambitnym Sosnowcem. w Polskiej lidze wymogi wobec obcokrajowców a wiec Hernadez dzisiaj na sierodku nie zagra bo na przyjęciu grał będzie Kvasnicka który jako skrzydłowy nie radzi sobie kompletnie jego kolana bark nie pozwalają mu na dobra grę a musi on grac ze względu na brak Piotra Łuki a że dobrych rezerwowych Sovia nie ma to muszą grac tym co mają a wiadomo jeżeli jest tylko dwóch dobrych skrzydłowych Mitrovic i Papke to wariantów na rozegranie Ilic ma dużo mniej przez co blog Sosnowiczan może zdecydowanie łatwiej odczytywać zamiary. Sosnowiec w tym sezonie swój plan minimum już wykonał więc grają na luzie ale z pewnością mają chęć na europejskie puchary które dają prestiż i pieniądze od PLS tak więc na pewno nie odpuszczą jeżeli do Europejskich pucharów w tym roku wystarczy zając 5 lub 6 miejsce tak wiec tak czy siak trzeba wygrać rywalizacje z Resoviom aby mieć ogromny sukces jak dla Sosnowiczan. Gospodarze w tym sezonie pokazywali nie jedno krotnie znakomitą grę chodź by w PO z Skrą Bełchatów w jednym z meczy gdzie pokonali Mistrza Polski 3-1 ! Jastrzębie w Sezonie zasadniczym również było o włos od porażki w Sosnowcu a nawiązując już do sezonu zasadniczego to Sosnowiczanie z Rzeszowie prowadzali już we własnej hali 2-0 w setach by ostatecznie przegrać 2-3. Płomień miał sporo czasu po meczu ze skrą aby wypocząć i przygotowywać sie cały czas właśnie pod ten mecz i to jest na pewno ich przewaga mają również przewagę psychiczną bo wszystko co teraz osiągną i tak będzie dla nich wielkim sukcesem bo swój plan już w tym sezonie jako beniaminek wykonali wiec nie ma na nich żadnej presji. Problemów ze składem również nie mają, grają we własnej hali z przemęczona i na pewno w jakimś stopniu rozbitą psychicznie Resoviom i z całą pewnością dzisiaj będą walczyli o każdą piłkę i nie będzie tutaj żadnego odpuszczania rywalom. Kursy wystawione przez bukmacherów mocno przesadzone i na pewno warto postawić na zwycięstwo gospodarzy po dobrym kursie
▶Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa Typ:Over 160.5 @ 1.35
Najbardziej elektryzujące spotkanie dzisiaj z PLS które emocjonuje wszystkich kibiców siatkówki. częstochowscy akademicy w hali Jastrzębskiego węglą od dawna radzą sobie bardzo dobrze i liczę tutaj dzisiaj na niespodziankę małego kalibru. Bo Częstochowski AZS imponuje wszystkim swoją grą walecznością i uporem w dążeniu do zwycięstwa. Jednak na pewno Jastrzębski Węgiel tez dzisiaj będzie sie wspinał na wyżyny swoich umiejętności aby wygrać za wszelką cenę to spotkanie. Bo zwycięzca dzisiejszego pojedynku ma zdecydowanie większy komfort psychiczny prowadząc 2-1 w grze do 3 zwycięstw. Jenak nie ulega wątpliwością ze obie drużyny będą dzisiaj gryzły parkiet i walczył o każda piłkę bo każda może sie okazać kluczowa. Jedno jest dla mnie jasne będzie to na pewno zacięty pojedynek z wieloma pięknymi akcjami w obronie i w ataku kluczowa może sie okazać tutaj zagrywka a teoretycznie lepszą wg dysponują częstochowianie jednak nie zwsze ona im wychodzi. Jednak Suma summarum te drużyny w tym sezonie grał już ze sobą 3 razy i zawsze było to wielkie widowisko siatkarskie. Jenak w żadnym z tych pojedynków nie było łatwo o zwycięstwo i wszystkie pojedynki kończyły sie w co najmniej 4 setowych bojach. Dzisiaj nawet liczę na dramatyczną 5 setówke nie mniej jednak 4 sety dzisiaj na pewno obejrzeć dzisiaj powinniśmy co wystarczy spokojnie na pokrycie lini 160 pkt. W Częstochowie solidna wyjściowa szóstka która gra równo i mało kiedy zdarzają im się słabsze mecze czy też długie serie błędów Doświadczenie Krzyśka Gierczyńskiego Roberta Szczerbaniuka i Brooka Billingsa w połączeniu z niezwykle utalentowanymi Piotrem Nowakowskim i Marcinem Wikom daj Pawłowi Woickiemu wiele wariantów na rozegraniu. Częstochowianie wg mnie jeżeli mają dobre przyjęcie rywal nie nęka ich bardzo mocną zagrywką są najszybciej grającą drużyna w tym roku w PLS bynajmniej to jest moje zdanie. Z drugiej strony siatki mieszanka rutyny (Murek i Prygiel) z równie doświadczonymi obcokrajowcami (Evegeni i Nikolay Iwanov) moze prócz młodego utalentowanego Yudina który tez w druzynie robi swoje.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Dziwna sprawa z tym meczem Jastrzbeskiego i Czestochowy. Z tego co widziałem na stronce PLS to druzyny grają dopiero 2 kwietnia. Nie wiem zatem czemu w ofercie STS ten mecz pojawił się pod datą 28.03...

Co do samego meczu to wydaje mi się, że Częstochowa wygra ten mecz. Kurs przy okazji także nie jest zły. Murek z tego co można wnioskować z wywiadów czuje się bardzo zmeczony. Bez niego ta druzyna spisuje sie poniżej oczekiwać, w czym widziałbym dużą szanse Czestochowian.
pzdr
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Znane są już terminy meczy w Jastrzębiu w ramach II rundy play-off.
Spotkanie numer trzy odbędzie się w środę 2 kwietnia o godzinie 18.30. Czwarty pojedynek obu zespołów zaplanowano na czwartek 3 kwietnia, na godzinę 18.00. Przypomnijmy tylko, że po dwóch meczach rozegranych w Częstochowie, Wkręt-met Domex AZS remisuje z Jastrzębskim Węglem po jeden (gra się do trzech wygranych meczy). W drugiej parze PGE Skra Bełchatów również remisuje z Mlekpolem AZS Olsztyn.
źródło:http://www.azsczestochowa.pl
Z tego wynika, że obie ekipy dzisiaj nie grają...... :-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom