>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pls 2007/2008

Status
Zamknięty.
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ja nie skusiłbym sie na grubsze stawianie na Sosnowiec. Bieda aż piszczy, poszukiwanie na siłe sponsorów, niepewny los siatkarzy.

Wiadomo są kluby w których &quot;im gorzej, tym lepiej&quot;, można argumentować ten typ, że ostatnią nadzieją na ocalenie klubu jest tylko dobra gra, a i sami siatkarze będą chcieli się pokazać, ale to dla mnie za słaby argument.

Jakiś czas temu natknąłem się na wywiad z trenerem sosnowiczan, który stwierdził, że problemy są nawet z załatwieniem siłowni dla siatkarzy. Sezon jest długi, Płomień od dłuższego czasu miał spore problemy, co prawda bardzo ambitnie walczyli z Resovią, ale ja dzisiaj, albo gram za grosze na Jadar, albo wogule unikam tego meczu.

@buzero - Twoje pieniazki, Twoj wybór, to tylko sport może i równie dobrze zakończyć się łatwym 3:0 dla Sosnowca, ale dla mnie 7/10 to troche za dużo jak na taki mecz.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Płomien w przeciwienstwie do Jadaru twwrzy o wiele lepszy kolektyw jako druzyna bo Jadar juz w tym sezonie nie gra brakuje im wszystkiego począwszy od katastrofalnego przyjecia cos takiego nie widzi sie czesto. W RAdomiu ciezko upatrywac zwyciestwa tamtejszych bo nie ma ku temu zdanych podstaw moze chłopaki wkoncu seta ugraja co tez nie jest pewne. Kilkoma słowami druzyna w kompletnej rozyspce
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Płomien w przeciwienstwie do Jadaru twwrzy o wiele lepszy kolektyw jako druzyna bo Jadar juz w tym sezonie nie gra brakuje im wszystkiego począwszy od katastrofalnego przyjecia cos takiego nie widzi sie czesto. W RAdomiu ciezko upatrywac zwyciestwa tamtejszych bo nie ma ku temu zdanych podstaw moze chłopaki wkoncu seta ugraja co tez nie jest pewne. Kilkoma słowami druzyna w kompletnej rozyspce i w tym roku juz napewno sie nie zbierze jedynie mozna wziąsc ją i zamiesc na szufelke i od razu umiescic na tym 8 miejscu
co do Twojej dogłębnej analizy Jadaru to oni sobie poprostu odpuścili. nie zależy im na tym 7 miejscu. Zreszta tylko w Polsce gra się o takie miejsca, nonsens!

PS
nie pisz posta pod postem ;)
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Wkręt-Met Domex Częstochowa 2.20
PGE Skra Bełchatów 1.60

hey,spece od siatkówki!!!Da rade jutro Skra sobie zapewnic mistrzostwo????
czekam na wasze opinie i ew. info o jakichś absencjach w tym meczu,bo kurs jest całkiem zachęcający
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Wkręt-Met Domex Częstochowa 2.20
PGE Skra Bełchatów 1.60

hey,spece od siatkówki!!!Da rade jutro Skra sobie zapewnic mistrzostwo????
czekam na wasze opinie i ew. info o jakichś absencjach w tym meczu,bo kurs jest całkiem zachęcający
Może być różnie z Częstochowa troszeczkę poleciała sobie w .... Bełchatowie bo ponoć sponsor miał wobec nich jakieś zaległości finansowe. Ale odpuścić wiem że na odpuszczą napewno będą grali na 100% choćby dla kibiców których będzie prawdopodobnie komplet atmosfera jak na decydującym meczu z Jastrzębiem wiec moze być ciekawie chodź oczywiście nie zdziwię sie jak Częstochowianie nie znajdą sposobu na Skrę ale jakoś w to nie wierze aby finał PLS skończył sie tak jednnostronie gładko i szybko coś jutro walki będzie chyba ze to Częstochowa zdominuje mecz bo moze tak być napewno stać wyjściowy skład z AZS-u na wspaniałą grę co pokazlywali w tym roku nie raz dlateo szczerze licze na nich i bede pewnie tak grał ale rozważnie. Ale suma summarum dla niektóry zawodników AZS-u moze to być ostatni sezon w klubie i warto sie jeszcze pożegnać w lepszym stylu niż jest to obecnie. Zresztą finał miał by być tak nie ciekawy niech jeszcze trochę to potrwa. Zagrywka we własnej hali moze będzie siedziała tak jak z Jastrzebiem w decydującym meczu atakujący tez złapią właściwy rytm i przede wszystkim znów geniuszem błyśnie Woicki to moze byc dobre widowisko ja zagram za rozsądną stawkę na AZS i wierze ze tak bedzie
 
krz_siek 0

krz_siek

Użytkownik
Mam takie pytanie, na początku maja powinny być baraże AZS Warszawa vs vice mistrz I ligi, wiecie czy buki daja taki baraże w ofercie? jesli tak to warszawa pewnie bedzie wielkim faworytem po niezlym kursie.
 
preston 0

preston

Użytkownik
Odpowiadając na pytanie: w BAH patrzyłem przed każdym meczem i nie było ofert, ale na dzisiaj się pojawiła.
KS Poznan - Politechnika Warszawska AZS 1,90 1,60
Kursy nie powalają, ale PW po prostu musi wygrać ten mecz. Poprzednie 2 spotkania skończyły się 3-1 i dzisiaj wynik powinien być podobny. Politechnika ma w ataku niezawodnego Rybaka i jest zespołem o klasę lepszym, a Poznań ma tylko przewagę własnego boiska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom