>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pls 2007/2008

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz BKSCh
Ten mecz mnie bardzo ciekawi.Delecta w pierwszych trzech spotkaniach grała z bardzo silnymi drużynami jak:Olszytn,Bełchatów,Rzeszów i spisiwyała się na tle tak wyśmienitych ekip całkiem nieźle dziś zagraja po raz czwarty z bardzo cięzkim rywalem jakimi jest Cześtochowa.Gospodarze pokazali że sa silni w meczu z Bełchatowem w którym przegrali po tie-breaku w tym meczu udowodnili ze bedą sie liczyć w tym sezonie(chociaż dla mnei i tak kandydantem numer jeden na mistrza w tym roku jest Bełchatów).Moim zdaniem można by dziś zarezykować ze Delecta ugra seta bodajże kurs 2,20 a jest to całkiem mozliwe wydaje mi sie ze inny wynik jak zwycięstwo Chestochowy nie wchodzi w grę ale jednego seta bydgoszczanie są w stanie urwać.. ;)
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Ten mecz mnie bardzo ciekawi.Delecta w pierwszych trzech spotkaniach grała z bardzo silnymi drużynami jak:Olszytn,Bełchatów,Rzeszów i spisiwyała się na tle tak wyśmienitych ekip całkiem nieźle dziś zagraja po raz czwarty z bardzo cięzkim rywalem jakimi jest Cześtochowa.Gospodarze pokazali że sa silni w meczu z Bełchatowem w którym przegrali po tie-breaku w tym meczu udowodnili ze bedą sie liczyć w tym sezonie(chociaż dla mnei i tak kandydantem numer jeden na mistrza w tym roku jest Bełchatów).Moim zdaniem można by dziś zarezykować ze Delecta ugra seta bodajże kurs 2,20 a jest to całkiem mozliwe wydaje mi sie ze inny wynik jak zwycięstwo Chestochowy nie wchodzi w grę ale jednego seta bydgoszczanie są w stanie urwać.. ;)
Ja patrzę na to inaczej. Delecta nie grała z Bełchatowem tylko z Jastrzębiem. Bydgoszczanie wykorzystali szansę i wygrali dwa sety z zawodzącymi jak narazie siatkarzami z Jastrzębia. Ugrali też dwa sety z grającą nierówno od poczatku ekipą z Rzeszowa. Olsztyn pokazał w Bydgoszcy klasę i wygrał bez problemów , podobnie zrobi Czestochowa, która od początku sezonu gra bardzo dobrze. Problemem Bydgoszczan jest brak choćby jednego wartościowego rezerwowego , dlatego sądzę, że Częstochowa nie będzie miała problemów z Chemikiem u siebie na sali, ale typuję bezpiecznie bo w końcu jestem z Bydgoszczy ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
PZU - Skra (0-1,5) 2 1,37 ✅

Skra w tym sezonie jest mocna (personalnie) jak nigdy dotąd. Olsztyn także zachwyca, szczególnie Andrae w ataku oraz przyjęciu. Porównajmy elementy obu zespołów. W obronie na pewno zdecydowanie lepsza jest Skra, tam praktycznie każdy potrafi kapitalnie bronić. Gruszka, Wlazły, Antiga, Milczarek czy nawet Dobrowolski. W Olsztynie głównie Lambourne czy Ruciak. Atak - dla mnie porównywalny, Skra imponuje w tym sezonie różnorodnością gry w ataku. Dobrowolski tutaj zdecydowanie ma pole do popisu, gdzie by nie zagrał to jest szansa na punkt ???? . Olsztyn to przede wszystkim Guma, który kapitalnie prowadzi grę zespołu, Szymański i Andrae oraz dwóch środkowych Grzyb i Możdżonek. Mimo wszystko uważam, że indywidualnie na środku lepszy jest Pliński i Heikkinen, co potwierdzają statystyki m.in. w bloku, czy obronie (Grzyb z Możdżonkiem dla mnie są trochę za mało zwrotni) bo w ataku porównywalnie, (mały plus dla Olsztynu). Zagrywka myślę, że porównywalna, bo Skra ma Wlazłego, Plińskiego, Antige. Olsztyn Szymańskiego, Andrae. Wbrew pozorom Milczarek nie jest taki słaby w przyjęciu.... W statystykach wygląda to naprawdę nieźle. Dla mnie Skra jest w stanie wygrać. W zeszłym roku przegrali 3-1, ale to była trochę inna Skra, no i bardzo wyrównany pojedynek. Jeśli przegra, to 3-2 tak typuję ????
 
D 0

damian591

Użytkownik
Ja tam jutro typuję zdecydowanie AZS Olsztyn rok temu było 3-0 i mysle ze i w tym roku będzie podobnie. Kurs 2.50 na to że Olsztyn wygra za trzy punkty jest bardzo zachęcający. Do tego dołożyć Jastrzębie i Częstochowe czy ew. Zak Kędzierzyn i ako blisko 3 jest.Wracając jednak do analizy meczu AZSu ze Skrą to jak wiele razy już tu było pisane oba zespoły dokonały wielu bardzo ciekawych transferów. Na ataku zobaczymy dwóch reprezentantów naszego kraju a więc Wlazłego i Szymańskiego. Jak dla mnie zdecydowanie remis, Mariusz w ostatnim meczu przeciwnko Częstochowie zagrał bardzo dobry mecz jak widać wraca do swojej opytmalnej formy, jeśli chodzi o Grzegorza Szymańśkiego to od początku sezonu gra równo i bardzo dobrze i to on właśnie ciągnie gre w ataku zespołu Olsztyńskiego. Od tych dwóch graczy będzie bardzo wiele zależało.. Myśle ze atut własnej hali i wspaniała wielotysieczna publiczność w Olsztynie sprawi ze to Olsztyn wyjdzie zwycięsko z tego pojednyku. To tyle pozdrawiam ???? Ja gram po kursie 2.50 na Olsztyn.. ???? Pozdrawiam jeszcze raz.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
I prosze Delecta sprawiła ogromną niespodzinke.Ale bardzo podobała mi się u nich ich zespołowość jeden za wszystkich wszyscy za jednego,AZS troszke ich zlekcewazył tak mi się wydaje,Delecta pokazała że stać ją na dobrę gre swietnie gral Janczak najlepszy na boisku ale na wielkie słowa uznania zasłuzyła cała drużyna z Bydgoszczy.Gratuluje ulas takich zawdoników ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Bardzo mi się podobała gra Delecty.Jańczak znakomity atakujący.Dobrym ogniwem był także rozgrywający i środkowy.Sopko robił swoje ale wszystko nie może wychodzić.Częstochowa kiepsko grała myślę że spowodowane to było słabym trenerem.Trener Delecty mądrze gadał jak mu się przysłuchałem.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Co do meczu Olsztyn - Bełchatów to potwierdziło się, że Skra jest mocna i .... Olsztyn też ???? . Jak wspomniałem Milczarek naprawdę przyjmuje na niezłym procencie, w ogóle Skra po zmianie Gruszki na Bąkiewicza zaczęła grać dobrze. Zadecydował blok, minimalnie lepsza gra w obronie oraz przyjęcie, bo w ataku trochę lepszy był Olsztyn. No i Wlazły grający jak nigdy dotąd ???? .
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Dziś ostatni mecz V kolejki Resovia Rzeszów-PGE Skra Bełchatów. Resovia radzi sobie znakomicie (w poprzednim sezonie o ile mnie pamięć nie myli było podobnie), jest na I miejscu i ma 1pkt przewagi nad SKRĄ. Cóż, myślę że dziś nastąpi zmiana lidera. Resovia to silny zespół i szczególnie u siebie nie powinna tanio skóry oddać ale bardziej prawdopodbne wydaje mi się że ugra 1 seta niż 2, dlaetgo też:

Resovia Rzeszów-PGE Skra Bełchatów 2 (-1.5)@1,9
Buk: Betgun.com
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
AzS Olsztyn - AzS Częstochowa


Spotkanie to jest niewątpliwie szlagierem kolejki. Mecz odbędzie się o 18.30 i będzie on transmitowany w telewizji. AzS Częstochowa pokazał w ostatnim swoim meczu, że nie jest chłopcem do bicia. Udowodnił tym samym iż drużyna z akademików chce powalczyć o najwyższe miejsca w tym sezonie. We wtorek wygrał on na własym parkiecie z Jastrzębskim Węglem 3-1. Ich przeciwnicy - AzS Olsztyn męczył się ostatnio z beniaminkiem Płomieniem SoSnowieC. Ponadto w zesole gospodarzy nie wystąpi ich kapital Paweł Zagumny, który nie wyleczył jeszcze kontuzji. Natomiast Marcin Możdżonek nie wrócił jeszcze do pełnej sprawności po kontuzji i Ireneusz Mazur wpuszcza go jedynie na zmiany, podwyższenie bloku. Kolejnym czynnikiem, który może przeważyć o losach tego spotkania jest to, że wraca do gry Grzegosz Szymański, lecz nie sądzę, żeby od razu po anginie i serii antybiotyków wrócił do swej wyśmienitej formy. Mój typ to wygrana AzS Częstochowa po ładnym kursie ~~ 2.40 :wink: ✅ ✅ ✅
Typek wszedł jak w masło AzS Częstochowa gładko pokonała Olsztyn 3-0 ;-)
 
cracovia_krakow 0

cracovia_krakow

Użytkownik
AzS Olsztyn - AzS Częstochowa


Spotkanie to jest niewątpliwie szlagierem kolejki. Mecz odbędzie się o 18.30 i będzie on transmitowany w telewizji. AzS Częstochowa pokazał w ostatnim swoim meczu, że nie jest chłopcem do bicia. Udowodnił tym samym iż drużyna z akademików chce powalczyć o najwyższe miejsca w tym sezonie. We wtorek wygrał on na własym parkiecie z Jastrzębskim Węglem 3-1. Ich przeciwnicy - AzS Olsztyn męczył się ostatnio z beniaminkiem Płomieniem SoSnowieC. Ponadto w zesole gospodarzy nie wystąpi ich kapital Paweł Zagumny, który nie wyleczył jeszcze kontuzji. Natomiast Marcin Możdżonek nie wrócił jeszcze do pełnej sprawności po kontuzji i Ireneusz Mazur wpuszcza go jedynie na zmiany, podwyższenie bloku. Kolejnym czynnikiem, który może przeważyć o losach tego spotkania jest to, że wraca do gry Grzegosz Szymański, lecz nie sądzę, żeby od razu po anginie i serii antybiotyków wrócił do swej wyśmienitej formy. Mój typ to wygrana AzS Częstochowa po ładnym kursie ~~ 2.40 :wink:
Ja mam też na Częstochowę ale kurs mam 3 ????
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
heh szczęściasz ???? wczoraj kurs był nawet 3.5 ale widać, że buki się obeznały już lepiej i czują co się święci ;-)
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
:siata::siata::siata: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów :siata::siata::siata:

Kolejne ciekawie zapowiadające się spotkanie w tej kolejce to niewątpliwie starcie drużyny z Jastrzębia z ekipą Resovii. Głównym faworytem tego spotkania są bez wątpienia gospodarze. Mają silną ekipę. Ich główną siłą jest David Murek czy Robert Prygiel. Mimo, że ostatnio dostali lanie od częstochowskiej drużyny liczę, że w dzisiejszym meczu, przed własną publicznością pokażą na co ich stać. Drużyna gości od zeszłego sezonu zaczęła grać o wiele lepiej i widać, że chcą grać o najwyższe cele. Do drużyny sprowadzono między innymi Hernandeza czy libero Krzysztofa Ignaczaka. Myślę, że mecz ten może zakończyć się tie-break&#39;iem, gdyż obie drużyny są bardzo silne. Dlatego też w tym spotkaniu chce postawić na zwycięsce pierwszego seta. Hala w Jastrzębiu jest bardzo specyficzna, mała i trudno się w niej gra innym zespołom. Aby się przyzwyczaić do gry w niej Rzeszowianie będą potrzebowali trochę czasu.

Mój typ: Jastrzębie zwycięsca pierwszego seta ▶ 1.60 ;-)
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
:siata::siata::siata: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów :siata::siata::siata:

Kolejne ciekawie zapowiadające się spotkanie w tej kolejce to niewątpliwie starcie drużyny z Jastrzębia z ekipą Resovii. Głównym faworytem tego spotkania są bez wątpienia gospodarze. Mają silną ekipę. Ich główną siłą jest David Murek czy Robert Prygiel. Mimo, że ostatnio dostali lanie od częstochowskiej drużyny liczę, że w dzisiejszym meczu, przed własną publicznością pokażą na co ich stać. Drużyna gości od zeszłego sezonu zaczęła grać o wiele lepiej i widać, że chcą grać o najwyższe cele. Do drużyny sprowadzono między innymi Hernandeza czy libero Krzysztofa Ignaczaka. Myślę, że mecz ten może zakończyć się tie-break&#39;iem, gdyż obie drużyny są bardzo silne. Dlatego też w tym spotkaniu chce postawić na zwycięsce pierwszego seta. Hala w Jastrzębiu jest bardzo specyficzna, mała i trudno się w niej gra innym zespołom. Aby się przyzwyczaić do gry w niej Rzeszowianie będą potrzebowali trochę czasu.

Mój typ: Jastrzębie zwycięsca pierwszego seta ▶ 1.60 ;-)✅
Po zaciętej koncówce, 1 seta wygrał Jastrzębski Węgiel, głównie za sprawą doświadczonego Davida Murka ✅✅✅:spokodfhgfh:
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
:siata: :siata: :siata: Skra Bełchatów Zak - SA Kędzierzyn Koźle :siata: :siata: :siata:
Zapowiada się kolejne ciekawe widowisko. Skra Bełchatów podejmie we własnej hali zespół z Kędzierzyna. Skra w tym zesonie jest niepokonana wygrała wszystkie swoje mecze. Natomiast goście prezentują się średnio. W słabej formie był ostatnio Kurek. Ciekaw jestem czy dzisiaj pokaże klase. W tym meczu chce postawić na Skre z handi -2.5 seta. Myśle, że Bełchatów, który posiada takich zawodników jak Mariusz Wlazły, Stephan Antiga nie da Kędzierzynianom zdobyć ani jednego seta. Jest to ostatni mecz dla Antigi, który wylatuje na zgrupowanie swojej kadry. Zapewne będzie on chciał pokazać się z jak nalepszej strony i zapewnić szybkie zwycięstwo swojej drużynie. Sądzę, że każdy inny wynik niż wygrana Skry 3-0 będzie niespodzianka. Mój typ: 1 z handi 2.5 seta
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
:siata: :siata: :siata: Skra Bełchatów Zak - SA Kędzierzyn Koźle :siata: :siata: :siata:


Zapowiada się kolejne ciekawe widowisko. Skra Bełchatów podejmie we własnej hali zespół z Kędzierzyna. Skra w tym zesonie jest niepokonana wygrała wszystkie swoje mecze. Natomiast goście prezentują się średnio. W słabej formie był ostatnio Kurek. Ciekaw jestem czy dzisiaj pokaże klase. W tym meczu chce postawić na Skre z handi -2.5 seta. Myśle, że Bełchatów, który posiada takich zawodników jak Mariusz Wlazły, Stephan Antiga nie da Kędzierzynianom zdobyć ani jednego seta. Jest to ostatni mecz dla Antigi, który wylatuje na zgrupowanie swojej kadry. Zapewne będzie on chciał pokazać się z jak nalepszej strony i zapewnić szybkie zwycięstwo swojej drużynie. Sądzę, że każdy inny wynik niż wygrana Skry 3-0 będzie niespodzianka. Mój typ: 1 z handi 2.5 seta

Typek wszedl bez zbędnych komplikacji ;-) :spokodfhgfh:✅✅✅
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Mój kupon na dzisiejszy dzień składa się z dwóch typów:

:siata:
AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz BKSCh 2,00 ✅
AZS Częstochowa - Polska Energia Sosnowiec (Całkowita Liczba Punktów) poniżej 185,5 pkt 1,42 ✅
ako 2,84
stawka 80,25 zł
pw 227,90 zł :spokodfhgfh:
unibet

Bydgoszczanie znajdują się ostanio w słabszej formie, czego dowodem są dwa ostatnie spotkania: w Kędzierzynie (1-3) i u siebie z Radomiem (1-3).Żal w szczególności tego drugiego spotkania, gdzie do czasu kontuzji Kacprzaka zespół bydgoski prowadził i spokojnie kontrolował grę. Dalsza część spotkania pokazała słabość Delecty wynikającą z braku choćby jednego wartościowego zmiennika na ławce rezerwowych. W tym właśnie upatruję szansę Politechniki , bo bydgoszczanie zagrają bez Kacprzaka (uraz kostki) i środkowego Granta (wyjechał na zgrupowanie kadry Australii). Zespół z Warszawy zawodzi, klub ma spore problemy finansowe i z początkiem roku wycofa się główny sponsor - J.W. Construction. Część zawodników prawdopodobnie w trakcie sezonu odejdzie i zasili inne zespoły PLS-u. Jednak póki co drużyna warszawska przystąpi do meczu z Delectą w pełnym składzie i na własnym parkiecie co w konfrontacji z przeciętnym i mającym kłopoty kadrowe przeciwnikiem jest dla mnie decydujacym atutem. Będąc na poniedziałkowym meczu Delecty z Jadarem, zauważyłem że po kontuzji Kacprzaka zespół bydgoski miał ogromne problemy z przyjęciem zagrywki i myślę, że zespół z Warszawy wykorzysta ten fakt bezlitośnie.

Drugim spotkaniem na kuponie jest mecz Czewy z Sosnowcem. Wobec rosnącej formy akademików i bardzo szerokiej ławki rezerwowych, sądzę że Częstochowa wygra ten mecz 3-0 lub 3-1 i linia punktowa nie zostanie przekroczona. Sosnowiec mimo ogromnych kłopotów kadrowych gra ambitnie, ale nie można przeceniać ich zdobyczy punktowej z Olsztyna , w którym nie zagrał wówczas Zagumny i Szymański. Sosnowiec potrafi zdobywać punkty na innych ligowych słabeuszach ( wygrane u siebie z Warszawą i Radomiem ), ale w Częstochowie z Woickim i spółką nie ma szans.

-----

Ciekawą opcją jest równiez zagranie na Kędzierzyn w meczu z Jastrzębiem, bowiem goście z Jastrzębia wstapią w dzisiejszym spotkaniu bez powołanych na zgrupowania swoich reprezentacji Yudina i Iwanowa. O ile tego pierwszego może zastapić z powodzeniem Siezieniewski, to w miejsce Iwanowa zagra na środku Czarnowski , który nie zdążył jeszcze całkowicie wyleczyć kontuzji. W tym meczu liczę na niespodziankę i sukces Kędzierzyna. ✅
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
:siata:
PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec - Delecta Bydgoszcz BKSCh 2,40 ⛔

stawka 50,00 zł
pw 120,00 zł
unibet


Do Sosnowca w walce o ligowe punkty zawita zespół z Bydgoszczy. Jest to mecz o przysłowiowe &quot;sześć punktów&quot; bowiem oba zespoły znajdują się w dolnej części tabeli i cel mają taki sam - utrzymać się w PLS.
Zespół Płomienia Sosnowiec jest dla wszystkich największym objawieniem ligi, gdyż mimo kłopotów finansowych klubu , wąskiego i raczej słabego składu jak na warunki PLS-u zdobył już w tym sezonie 7 punktów (wygrane u siebie z Jadarem i Politechniką po 3-1 oraz punkt zdobyty w Olsztynie). Niewątpliwie zwycięstwo w dzisiejszym meczu bardzo przyblizy Sosnowiec do upragnionego utrzymania w PLS. Zespół z Sosnowca wprawdzie się wzmocnił ( Norweg Eithun oraz jakiś Amerykanin), ale obu wzmocnień nie zobaczymy napewno na parkiecie w barwach Sosnowca w listopadzie, a dopiero w grudniu.
Bydgoszczanie po świetnym początku sezonu ( punkty urwane Resovii i Jastrzębiu , zwycięstwo w Częstochowie) przeżywają wyraźny kryzys formy.W przeciągu tygodnia jest to ich trzecie spotkanie i trzecie z zespołem o podobnym potencjale. W poniedziałek przytrafiła się niespodziewana porażka u siebie z Radomiem, a w środę nie udało się nawet ugrać seta w Warszawie. Delecta wystąpi osłabiona brakiem podstawego przyjmującego Kacprzaka (kontuzja) i środkowego Granta (z reprezentacją Australii szykuje się na Puchar Świata).
Wszystkie argumenty w dzisiejszym meczu wydają się być po stronie Sosnowca, ale moim zdaniem bydgoski zespół dziś zwycięży i zrówna się punktami w tabeli z drużyną dzisiejszego rywala.Dlaczego tak sądzę? Otóż powszechnie wiadomo że po kontuzji Kacprzaka bydgoszczanie mają kłopoty z przyjęciem silnego serwisu, ale praktycznie cała drużyna Płomienia zagrywa technicznie przez co napewno przyjęcie w bydgoskim zespole nie zejdzie poniżej przyzwoitego poziomu. Siła ataku Bydgoszczan na skrzydłach przewyższa zdecydowanie Sosnowiec, w którym szaleje w ataku Grygiel, ale nie ma on wsparcia w słabych Legieniu i Pietkiewiczu. W zespole z Bydgoszczy na skrzydłach skuteczniejsi są Janczak i Sopko. Aż trzech spośród 10 grczy Płomienia spędziło wiele sezonów w klubie z Bydgoszczy ( Kaźmierczak, Kuczko i Niedziela) i wiedza na temat ich sposobu gry ( ulubionych kierunków ataku, bloku itp.) na pewno w bydgoskim klubie jest duża. Pozatym zespół bydgoski jest zespołem zwyczajnie lepszym, mającym w swoim składzie bardziej doświadczonych graczy i napewno bardziej zdeterminowanym aby dziś wygrać i dlatego wygra.
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Janczak i Sopko skuteczniejsi ? ahahahaha
Delecta bez Kacprzaka jest niczym, szkoda tylko 50 zł.
Bez kacprzaka niestety Delecta nie zdobedzie nawet punktu w dzisiejszym meczu, kacprzak wszstkie trudne pilki bral an siebie i je konczyl a dzisiaj ? Taki Sopko skonczy pilki ? 2 razy zostanie zablokowany i odechce mu sie grac.
Kurs na gospodarzy 1,67 pewny i polecam grac.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
PLOMIEN - DELECTA

3-0 do 21, 19 i 20 albo 21

izi mecz a koledze polecm ogladac mecze
widze że wreszcie mamy fachowca od siatkówki na forum. pozostaje czekać na kolejne typy.
ze swojej strony powiem tylko że Sosnowiec wygrał zasłużenie i był lepszy w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom