>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Championship 2020/2021

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Idealnie podsumował to komentator.

Tez jestem wyssany

Mi się łapy trzęsą, mojej narzeczonej co oglądała pierwszy raz w życiu tez łzy w oczach stoją.

Krzysztof super mecz, nawet nie mam pretensji o końcówkę, bo skoro ja się trzęsę to co tam u Ciebie.

Piękne to było.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Obiektywizm komentatorów w deciderze decidera przy rzutach Niemca level master :)

"ZAMKNIĘTY SEKTOR!!!" :)

Dobrze że Ratajski wygrał, bo gdyby przegrał to taki komentarz wyglądałby lekko żenująco, a tak tylko głupio :)

Koniec końców wygrał lepszy, ale pewności siebie na takiej wygranej ciężko chyba złapać, oby nie siadł na laurach po życiowym wyniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Witam wszystkich po świętach, mam nadzieję, że brzuchy pełne, a sportowe analizy owocne ;)

Ja sobie wymyśliłem takie coś:

vd Bergh - 1.5 180
Cullen to win
DVD -1.5 seta

AKO: 5.15 etoto

I drugi kupon:

vd Bergh -1.5 seta
Chisnall -1.5 180
Huybrechts-Searle over 5.5 seta

AKO: 4.22 etoto


a na koniec mały wariat za symboliczne 5 dyszek:

Clemens to win
Evans więcej 180 szkoda, zabrakło 2 maksów
vd Bergh wygra, rzuci więcej maksów i najwyższy checkout

AKO: 17.4 etoto

Niestety nie ma czasu na analizy, bo Huybrechts właśnie zaczyna :(
Dwa kupony na plus, w końcu! :)
W wariacie zabrakło niewiele, podobnie jak niewiele właśnie brakło do wygrania ładnej sumki, tylko Clemens nie umiał tego skończyć. Szkoda, bo czuje się ładni wydymany na tym turnieju ...

Jakimś pocieszeniem pozostaje wygrana Ratajskiego, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że dopóki nie poprawi głowy, to nie będzie w stanie skutecznie rywalizować na wielkich imprezach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 18

spinalive

Użytkownik
Obiektywizm komentatorów w deciderze decidera przy rzutach Niemca level master :)

"ZAMKNIĘTY SEKTOR!!!" :)

Dobrze że Ratajski wygrał, bo gdyby przegrał to taki komentarz wyglądałby lekko żenująco, a tak tylko głupio :)
Dokładnie, czasem nie dało się tego słuchać. Rozumiem, że komentatorzy też kibicują "swojemu", ale jednak krztę obiektywizmu należy zachować, a bezsensowne komentarze zatrzymać dla siebie.

Co do samego meczu, to potrójne bardzo ładnie, ale moim, nic nie znaczącym zdaniem, czasami niepotrzebnie schodził na tę dziewiętnastkę. No i przede wszystkim podwójne, bo tu mocno średnio, o ile na beznadziejnego tamtego dnia Withlocka były one wystarczające, tak w dzisiejszym meczu zadecydowało tylko i wyłącznie szczęście.
Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony wytrzymałością psychiczną "naszego". Okej, często nie kończył, ale nawet po świetnych wizytach Clemensa, ciągle bardzo solidnie rzucał potrójne. Osobiście nie wyobrażam sobie, byśmy nie zobaczyli Krzyśka w półfinale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
I 24,7K

iti

Użytkownik
Tymczasem MvG pod sciana. Cullen prowadzi 3-1 i rozpoczyna piatego seta, nawet jak go MvG dogoni to siodmego tez bedzie zaczynal Cullen.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Cullen w ostatnim legu sie posypal, ale poziom meczu kosmiczny. Nawet nie wiem ile wpadlo 180, do 30 chyba nie dobili.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
To ja sie zatrzymalem gdzies na 26, pozniej przestalem "liczyc", skupilem sie na delektowaniu tym spotkaniem. Cullen mial lotke meczowa w 6 secie i w 7, ale ostatni leg trafial chyba same pojedyncze wartosci.
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
A ja tam komentatorów za Krzyśka 100% szanuje :D Polak rodak gra o życiowy sukces to obiektywizm niech sobie wsadzą nie powiem gdzie :D Jeszcze z Niemcem na dodatek :D
Więc mam nadzieje, że do samego końca ten brak obiektywizmu zachowają :) Do finału !
Jak dla mnie bardzo fajnie się słucha komentatorów na tym turnieju. Też sporo tłumaczą i opowiadają tym co oglądają pierwszy raz i dla mnie spoko, bo ktoś kto nie wie o co chodzi to może się zaznajomić i polubić dyscyplinę.
Czasem nie ogarniają co się dzieje, ale to często wina realizatorów, a nie ich samych

Z resztą wystarczy popatrzyć na Krzyśka. Nic tylko usiąść przy stole z nim i zakąsić ogóreczkiem kieliszek wódki :D Taki swój chłop. Jak tu być obiektywnym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Dobry wieczór.Śledzę te mistrzostwa jak praktycznie co roku. Coś tam gram rekreacyjnie ale nie w tym rzecz. Miło poczytać ten temat, wyróżnia się w porównaniu do innych. Aż się zalogowałem po kilku latach i może jakiś sensowny typ/typy opiszę. 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jezeli ktoś dzisiaj miał wygrać z Cullenem to tylko MvG. Czekałem na słabszy dzień Shreka, ale bądźmy poważni - dzisiaj takiego nie miał. Wciąż kosmiczna forma, raczej nie do zatrzymania.

Teraz jeszcze raz obejrzałem końcówkę Krzysztofa -juz na spokojnie. I muszę przyznać że już na live nie spodobała mi się jego decyzja ze nie rozmienial przy meczowych d5. Przecież rozmieniajac ma spokojne dwie lotki meczowe, a tym co zrobił juz przy drugiej lotce miał świadomość że jak puści za nisko to trzeciej nie będzie. Błędna decyzja, ale w sumie to amatorskie spojrzenie
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ależ dzisiaj dzień, sesja wieczorna chyba najlepsza jaką mogliśmy podziwiać w ostatnim czasie. Poziom meczu MVG v Cullen niewyobrażalny, wielka szkoda ostatniego lega Joe.

Emocje powoli opadają, przemyślenia na jutro:

Na sesje popołudniową najsensowniejszy wydaje mi się dubelek Gurney + Searle ako @2,35 uni.

Panowie bardzo dobra forma, Daryl wyraźny progres względem ostatnich miesięcy. Przyznam, że po meczu z O'Connorem myślałem, że może to jednorazowy wyskok a tu dzisiejsza potyczka jeszcze lepsza. VDV to bardzo niewygodny rywal, ale jednak prezentuje się słabiej, zwłaszcza gra na podwójnych może okazać się tutaj kluczowa. Gurney to jeden z bardziej uniwersalnych zawodników jeśli chodzi o preferowane double, bo i przez sektor 16 i 8, podwójna 12, top.

O Searle jestem spokojniejszy. Gość rzuca na totalnym luzie, bardzo fajna technika i świetna gra na dystansie. Czasem zawodzą dable ale na tym etapie, mając za rywala Buntinga takie mecze musi wygrywać. Stephen wyciągnął z tego turnieju ile się dało. Gra bardzo średnio, avg nie powala, sporo pudłuje też na końcówkach. Osobiście dałbym takie @1,35-@1,40 na Ryana.

A generalnie na jutro najpewniejszym betem dla mnie jest DVD więcej maksów (remis - wtopa) @1,58.

W tym temacie van Duivenbode ma spore rezerwy. Jeśli pierwsza lotka trafi w t20, kolejne rzuty są automatyczne i często kończy się to 180. Ma potencjał w tym elemencie ogromny, zaś Duzza przeciwnie - często szarpie rzuty, zakrywa sobie sektor. Myślę, że spokojnie Holender jest w stanie rzucić z 8-9 maksymalnych wartości przy maksymalnie 5-6 rywala.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Jezeli ktoś dzisiaj miał wygrać z Cullenem to tylko MvG. Czekałem na słabszy dzień Shreka, ale bądźmy poważni - dzisiaj takiego nie miał. Wciąż kosmiczna forma, raczej nie do zatrzymania.

Teraz jeszcze raz obejrzałem końcówkę Krzysztofa -juz na spokojnie. I muszę przyznać że już na live nie spodobała mi się jego decyzja ze nie rozmienial przy meczowych d5. Przecież rozmieniajac ma spokojne dwie lotki meczowe, a tym co zrobił juz przy drugiej lotce miał świadomość że jak puści za nisko to trzeciej nie będzie. Błędna decyzja, ale w sumie to amatorskie spojrzenie
A czy przy takich emocjach, w dodatku grajac o zyciowy sukces podjalbys dobra decyzje? Teraz jest nam latwo analizowac, on mial na to kilkanascie sekund. Koniec koncow skonczylo sie dobrze i tego sie trzymajmy :)
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Teraz już na spokojnie. Emocje opadły... ojej co to się działo co za mecz!!! Co za dramaturgia godna finału z happy endem. :)

Myślę teraz tak sobie, że Rataj wyzeruje głowę i on już nic nie musi tylko może, więc w następnym spotkaniu może być skuteczniejszy na dublach(po tym co dzisiaj przeszedł to może okazać się mocniejszy), ale to tylko takie moje skromne przemyślenia...

Skoda mi Cullena bo akurat posypał się w ostatnim legu meczowym rzucając pierwszy...

Ps. ktoś mi niedowierzał, że pograłem Rataja wygrywajacego cwiartke i że dojdzie do finału, więc przywołany do tablicy wrzucam
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +158
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Zaczynamy od popołudniowej sesji.
Van der Voort
Powyżej 5,5 180' @1.71 unibet ⛔ Niestety t20 dziś u Vincenta na kiepskiej skuteczności i tylko 4 maxy. Szkoda bo over setowy był ale i to nie wystarczyło.

Zaufam Vincetowi. Pokazał w ostatnich dwóch meczach, że maxy mu siedzą, szczególnie w meczu z Aspinallem gdzie nabił ich 8. Chodzi mi też po głowie over setowy w meczu bo mimo, że Gurney jest faworytem to Dutch Destroyer łatwo skóry nie sprzeda. Pokazał w ostatnim meczu, że potrafi siekać wysokie zamknięcia a na pewno będzie miał ku temu okazję z racji jak wyglądały sety w ostatnich dwóch spotkaniach jego dzisiejszego przeciwnika. Widzę te przynajmniej 6 setów to będzie czas na wbicie 180-tek. A, że maxy to moja pierwsza myśl i do tego lepszy kurs niż na over 5.5 setów tak więc wybór jest prosty.

Bunting - Searle
Powyżej 5,5 setów @ 1,57 Unibet ✅ Searle wrócił do żywych bo kiepsko to wyglądało. Na dablach tragedia była.


Pierwsza myśl to overek. Podobne średnie mają panowie w ostatnich meczach, równie wysokie zamki. O wygranego z tej pary się nie pokuszę bo to naprawdę loteria. Panowie zaimponowali w ostatnich spotkaniach a szczególnie The Bullet w swoim meczu z Wadem mimo, że miał trochę szczęścia. 4:0 dla któregoś z jutrzejszej pary to będzie duze zaskoczenie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom