>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Championship 2020/2021

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ok Święta, Święta, ok - Smith odwalił , ale wydaje mi się że te mistrzostwa w porównaniu do lat ubiegłych są bardziej przewidywalne.

Od jutra ruszamy juz z 1/16 - zapewne w kazdym meczu da sie coś znaleźć, jak dla mnie najpewniej wygląda takie AKO

Withlock więcej 180' @1,25
Van den Bergh win @1,27
Petersen win @1,4
Chisnall więcej 180' @1.45

Ako - @3.22 fortuna

Mecz Ratajski - Whitlock jak juz wczesniej pisałem może być perełką tej rundy. Ale może iść w każdą ze stron, obaj potrafią się zaciac na podwójnych i może być różnie. Natomiast z pewnością Australijczyk w maxy potrafi bardziej i tu bez zbytniego kombinowania idę w ta stronę

Van den Bergh szybki mecz drugiej rundy, widać że jest forma, nie ma co się bać Wattimeny bo to inne potencjał

Petersen w tym sezonie odpalil, z gracza przeciętnego zaczyna pukac do czołówki. Z kolei Lowe - nie sądzę żeby znowu odpalił jak ze Smithem, niech zagra średnia z dwóch spotkan i powinno być do przodu

Chisnall w drugiej rundzie 6 maxow, Noppert miał duże problemy z nonamem, grając 2 sety na sredniej 75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
kacper091097 205,5K

kacper091097

Użytkownik
Popieram typy kolegi. Nie grałbym może tego Lowe, który ostatnio mnie zaskoczył i uznałem, że granie jego meczów mi się średnio opłaci.
1. VDB wygra i rzuci więcej 180 @1.44
2. Huybrechts +1.5 seta @1.61
AKO: @2.32 Unibet

1. VDB myślę, że jeszcze minimum dwie rundy będzie pokazywał podobną, bardzo solidną grę (taką jak z Limem). Nie wiem jak to będzie dalej, bo Belg również świetnie zaczął na Grand Slamie, ale im bliżej końca rozgrywek tym mniej mu siadało. Mimo to, że z mało wyróżniającym się w meczu z Kennym Wattimeną spokojnie sobie poradzi. Co do 180 to kto śledzi darta ten wie, że VDB przyzwyczaił nas do zdecydowanie większej ilości maxów niż Holender. Sam w ostatnim meczu Jermaine grałem under maxów i nie zawiodłem się. Tym razem też nie rzuci pewnie więcej niż kilka, a Belg kto wie może nawet 8-9? W każdym razie pewnie więcej :)
2. I tutaj w stronę kolejnego Belga. Sam pograłem jego "czystego" natomiast tu podpieram się handicapem. Kim zagrał na bardzo ładnych średnich swoje dwa wcześniejsze mecze i nieważne czy grał z zawodnikiem ze światowej czołówki czy z nonamem. Po prostu był solidny i powtarzalny. Jeżeli zagra tak samo, a nawet trochę gorzej to z Searlem 3 sety powinien ugrać. Dobrze gra na podwójnych (chyba jeden z lepszych zawodników w tym aspekcie do tej pory na MŚ) i jak trzeba to i maxami sypnie. Oceniając całokształt wygląda nie gorzej od Searla, a że kursy idą w stronę Ryana to granie na Kima jest wg mnie zasadne.

Z pobocznych typów zaryzykowałbym brak 180 w 1 legu meczu Ratajski - Whitlock, gdyż kurs 1.78 jest dość ciekawy. Można to również pograć na Unibecie. Wbrew pozorom panowie od samego początku nie muszą walić maxów, a kurs zachęcający.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ze spotkań jutrzejszych podoba mi się taki dubelek chociaż wiadomo ze to juz większe ryzyko:

Cullen @1.73
Evans więcej 180' @2.00

Jakoś nie podoba mi się Clayton. Nie wiem może przesadzam, ale ten jego pierwszy mecz jakiś taki mocno niepewny. Cullen od jakiegoś czasu w formie, dziwi mnie ze buki dają prawie po równo gdyż Cullen dla mnie tu jest dość wyraźnym faworytem

Evans jak maszyna. Rozkręcil się od drugiego seta i szly jak nie maxy to 140. Naprawdę fajnie się to oglądało. Jeżeli nie podpali się z powodu nazwiska rywala to tez te 4-5 180'ek powinien wsadzić nawet w krótkim meczu. MvG? No juz dobre pol roku odstaje jeżeli chodzi o maxy
 
Ostatnia edycja:
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Huybrechts vs Searle @2 unibet FATALNIE, Searle pomagał jak mógł, bo na dobrą sprawę tu powinno być szybkie 0:4 dla Anglika przy tej grze Belga. Ale Kim robił absolutnie wszystko, żeby nie wygrać. Dostał w prezencie dwie lotki na 3:3 to też oddał. Na podwójnych gra amatorska

Na mnie dwóch Belgów zrobiło największe wrażenie dotychczas. Huybrechts oraz VDB. Fajna gra na wysokich średnich i dobry procent kończenia. Mecz z Whitem to chyba najlepszy mecz tych mistrzostw. Obydwaj średnia powyżej 100 i to gra na dablach zdecydowała. Huybrechts od początku do końca pewny siebie i grający tak jak powinien. Searle też pozytywnie zaskoczył solidną grą, ale jak dla mnie Zwaan zagrał po prostu fatalnie szczególnie na podwójnych i podarował tak łatwe zwycięstwo. Tutaj czuje po prostu Belga i uważam, że może on zajść bardzo daleko w tych mistrzostwach


Van Den Berg (-1,5 seta) vs Wattimena @1,52 unibet Kolejny koncert Belga

Belg zagrał fantastycznie, mimo, że rywal taki, że można by bylo trochę odpuścić to nie widać było oznak braku skupienia. Bardzo wysoka średnia, dużo maksów, świetny procent kończenia. Holender za to wygrał bo wygrał, ale kompletnie mnie nie przekonał. Tutaj pomógł fakt, że rywal był jaki był. Wattimena to typowy solidny rzemieślnik, ale wydaje mi się, że pewnego poziomu nie przeskoczy. VDB bardzo mocny. Gram tu handicap, bo Belg nie powinien chcieć tego przedłużać. Kontuzja nogi i gra w ortezie, więc teoretycznie dłuższe stanie bez odpoczynku mogło by mieć jakiś wpływ. Tutaj do 4 wygranych to jeszcze wyjść nie powinno, ale w następnych fazach można mieć to na uwadze.


Evans powyżej 4,5 maksów @2 unibet

Kto więcej 180 (zakład bez remisu)
MVG vs Evans @1,85 unibet 7:6

Wiadomo, że MvG może czasem odpalić te maksy, ale na tym etapie to myślę na spokojnie. Dużo kombinacji, zmiany wartości i rzuty niekonwencjonalne. Ricky lubi rzucać potrójne 20. Aż 6 maksów z Mansellem.Mecz raczej dłuższy niż z Mansellem. Nie spodziewam się tutaj 4:0. Jakieś 4:2 raczej bym brał, bo Evans to nie jest pierwszy lepszy ogórek, a MvG potrafi przekombinować. Ricky to już nie jest pierwszy lepszy nowicjusz, że nie wytrzyma presji. Jak zagra na podobnym poziomie jak z Mansellem to oba zakłady wejdą na luzie, a zaznaczam, że z Mansellem nie zagrał meczu życia. Mansell usypiał wolnym graniem co ewidentnie wyrywało z rytmu Evansa. Z Van Gerwenem tego nie będzie. Obaj szybki styl i szybka gra bez zbędnego czekania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Krzysztof Ratajski-Simon Whitlock
Typ: Powyżej 5.5 seta – 1.62/betlic
Whitlock więcej 180s – 1.3/lvbet
Whitlock (+1.5) – 1.58/lvbet


Niedzielne zmagania rozpoczniemy moim zdaniem najciekawszym pojedynkiem całej rundy, a mianowicie spotkaniem pomiędzy naszym rodakiem – Krzysztofem Ratajskim, a Simonem Whitlockiem. Obaj Panowie w swoim pierwszym spotkaniu podczas tegorocznych mistrzostw rozegrali spotkanie na AVG powyżej 100. Obaj darterzy mają za sobą również 4 pojedynki, gdzie dwa wygrał Whitlock, a dwa Krzysztof Ratajski. Przedstawiając powyższy statystyki uważam, że najlepszym typem na to spotkanie będzie zagranie powyżej 5.5 seta. Zupełnie nie zdziwi mnie 7 setów pomiędzy oboma darterami i tak naprawdę wskazanie zwycięzcy wydaję się bardzo ciężkie. Wydaję mi się, że możemy tutaj ujrzeć wygrywanie swoich setów przez dwóch darterów, więc sześciu setowe spotkanie wydaje się obowiązkiem.

Dimitri van den Bergh-Wattimena
Typ: van den Bergh więcej 180’s – 1.28/lvbet


Holender mimo rozegrania 16 legów przeciwko Kenny’emu rzucił zaledwie 2x180’s. Poprawił on swój rzut i rzuca dużo szybciej jednak nie jest on zupełnie maszynką do rzucania 180’s. Na innym biegunie w tym aspekcie jest Dima, który podczas 11 legowego spotkania przeciwko Limowi rzucił aż 6x180’s! Belg po raz kolejny udowadnia, że jest maszynką do rzucania 180’s, a w tak długim formacie jak Bo7 w setach odrzucamy przypadek i zawodnik lepszy w tym aspekcie powinien zrobić ich więcej. Dima jest dużo lepszy w rzucaniu 180’s od Wattimeny, więc ten kurs pobieram z pewnością, że wejdzie.

Wright-Clemens
Typ: Wright
1.25/betclic
Wright (-1.5) – 1.51/lvbet


Mimo, że jak spojrzymy na AVG to dostrzeżemy lekką przewagę niemieckiego zawodnika to uważam, że Wright wielokrotnie udowodnił, że gdy musi to potrafi się obudzić. Taką sytuację doświadczyliśmy chociażby w spotkaniu z Westem, gdzie w momencie kiedy spotkanie było zagrożone to wykonał pewny C/O 71. Clemens mimo wygranej i dość wysokiego Power scoringu to miewał dość sporo zacinek na podwójnych, których jego młodszy rodak nie wykorzystał. Uważam, że w tak długim formacie Wright powinien wykorzystać swoje doświadczenie i bez większego problemu pokonać swojego rywala. 7 set? Moim zdaniem niezbyt, gdyż uważam, że spotkanie skończy się w maksymalnie 6 setów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
G 116

gandalfszary1

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ratajski vs Whitlock
Niedzielną sesję popołudniową rozpoczynamy od polsko-australijskiego starcia. Obaj panowie pokazali w swoich spotkaniach drugiej rundy na co ich stać- Ratajski gładko pokonał Joyce’a 3:0, Whitlock po zaciętym 5 setowym boju okazał się lepszy niż równie świetnie grający Labanauskas. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie, biorąc pod uwagę fakt iż obaj panowie ostatnio popisali się średnia ponad 100 na 3 lotki. Niestety śmiem twierdzic, ze australijczyk znajduje sie na uprzywilejowanej pozycji- wiecej rzucanych maxow, chlodniejsza glowa przy doublach i duzo wieksze ogranie na duzych imprezach. Bukmacherzy stawiaja Krzyśka w roli faworyta, z czego korzystam i typuje zwyciestwo Whitlocka po kursie ponad 2 ;)

Whitlock win @2.10 bukmacher: superbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ratajski - Whitlock
Typ: Najwyższy checkout powyżej 133,5
Kurs: 1,85 w lvbet
Wynik: 121
jednak tylko 4 sety - tego się nie spodziewałem 🙉
Ja z kolei na pierwsze spotkanie 1/16 finału proponuje typ na wysokie zamknięcie lega. Obaj panowie zagrali dotychczas na wysokich średnich. Niesamowicie wyrównane spotkanie nam się szykuje, gdzie nie będzie miejsca na błąd. Jeśli któryś zapragnie przełamać rywala, zmuszony będzie do atakowania wysokich zamków. Obaj takie checkouty są w stanie zrobić. Na poszczególnych graczy Fortuna wystawiła linie 121,5. Nie mogłem się jednak zdecydować na jednego, a ogólną linię na ten mecz wystawiła 134,5. Trzeba więc szukać niższej i znajdziemy ją w lvbet - 133,5. W poprzedniej rundzie Whitlock zrobił najwyższy zamek 120, Ratajski z kolei 126, ale był to trzysetowy pojedynek z Joycem. Teraz już gramy do 4 wygranych setów. Nie zapowiada się na skończenie meczu właśnie w czterech krótkich setach. Będzie dużo legów i okazji do zamknięć z wysokiego pułapu. Obaj darterzy są w tym dobrzy, nie pozostaje więc nic, tylko próbować i kibicować 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Brawo, brawo, brawo! Whitlock na farcie maksy ogarnął, ale prawda jest taka ze na dublach to dzisiaj dał ciała. Nie wiem czy wszyscy widzieli, ale brawo dla Kangura za fair-play kiedy to w ważnym momencie pierwszego seta poprawił sędziego który t1 potraktował jako t2


Teraz na szybko, aby się lepiej oglądało. Kim więcej 180' - zdecydowanie lepiej na maksach tu wygląda niż Searle. Alternatywnie under 6.5 maksa u Rajana ale jeżeli tu mecz potrwa 7 setow to pierwsza opcja wydaje się pewniejsza

jednak live trzeba odpuscic i skupić się na zakładach przedmeczowych. Kim żeby w sześciu setach tak mało maksow rzucił - ewidentnie w święta przejadl formę
 
Ostatnia edycja:
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Witam wszystkich po świętach, mam nadzieję, że brzuchy pełne, a sportowe analizy owocne ;)

Ja sobie wymyśliłem takie coś:

vd Bergh - 1.5 180
Cullen to win
DVD -1.5 seta

AKO: 5.15 etoto

I drugi kupon:

vd Bergh -1.5 seta
Chisnall -1.5 180
Huybrechts-Searle over 5.5 seta

AKO: 4.22 etoto


a na koniec mały wariat za symboliczne 5 dyszek:

Clemens to win
Evans więcej 180 szkoda, zabrakło 2 maksów
vd Bergh wygra, rzuci więcej maksów i najwyższy checkout

AKO: 17.4 etoto

Niestety nie ma czasu na analizy, bo Huybrechts właśnie zaczyna :(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
kacper091097 205,5K

kacper091097

Użytkownik
Na totalbet jest zakład na zwycięzcę 1 lega w meczu. Kurs na Wrighta 2.08. Jeszcze nie wiadomo kto zaczyna, a ten kurs wydaje się być value patrząc na to jakie są kursy przedmeczowe. wricle.png
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Oj otwiera się nam drabinka do półfinału, wcale mnie nie zdziwi jak za chwilę buki wystawią kursy i to Krzysztof będzie faworytem ćwiartki
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
No to zakładając, że z Niemca zejdzie powietrze i ciężej mu się będzie zmotywować na Krzyśka tak samo jak na Papugę to Krzysiek przed szansą na życiowy sukces :D !
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Pisałem wcześniej, że odradzam granie na Wrighta jako zwycięzcę ćwiartki, niestety sprawdziło się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Aspinall vs Van der Voort @1,35 unibet Fatalny mecz kolejny Aspinalla. 2:4 nie odzwierciedla tego co tu się działo, bo wyłącznie pomocny Holender tu dał 2 sety. Z przebiegu mecz 0:4. Pokaz fatalnej psychiki i nie trzymania presji przez Aspinalla

Bardzo blisko Nathan odpadnięcia ze świetnie grającym Waitsem. Wolno wchodził w mecz, ale potem jak się rozkręcił to świetna gra szczególnie na dablach go mocno uratowała. Pokazał bardzo silną psychę i wydaje mi się, że przechodząc Waitsa w takim stylu bez problemu upora się z Holendrem, który pewnego poziomu już nie przeskoczy. Fakt, że nie zagrał złego meczu, ale był to mecz strasznie szarpany i bez błysku. Tutaj spodziewam się spokojnego 4:2


VDB (-1,5 seta) vs Hunt @1,53 unibet Mocarny Holender ! 4:0

Holender dwa dreszczowce, a mecz z Crossem pokazał jego silną psychę. Grał świetnie, ale dable kompletnie kulały, a w ostatnim legu w decydującym momencie kończy 99 (najwyższe wyzerowanie w całym meczu). Po drugiej stronie Hunt, który już i tak zaszedł za daleko. W pierwszym meczu na styku wygrany mecz z Ashton (chociaż trzeba przyznać, że babcia dużo szczęścia). Drugi mecz to pokaz najgorszego możliwego darta w wykonaniu rywala, który zagrał na średniej 75 ! W zasadzie dostał prezent, który wykorzystał, ale VDB to już za wysoki poziom. Myślę, że Holender tym razem i na dłuższym dystansie nie będzie chciał zostawić nic przypadkowi i skończy to 4:2, albo wyżej.


De Sousa vs King powyżej 12,5 180 @1,55 unibet 15 maksow w czterech setach to się nie spodziewałem :D :D

Tutaj spodziewam się długiego meczu. Obaj panowie lubią rzucać maksy co pokazali chociażby w pierwszych spotkaniach. Gdzie Sousa zrobił 6, a King 5 w czterosetowych spotkaniach. Tutaj nie zdziwi mnie 7 setów, ale nawet przy 6 linia spokojnie do zrobienia. Obawiam się tylko jednego. Jest to mecz pierwszy o godzinie 13 i boję się, że panowie troszkę zamulą na początku dlatego wybrałem troszkę bezpieczniejszą linię.



Najwyższy checkout (zakład bez remisu) @2,12
Durrant vs Baggish
i cyk :D CO 127 wpadło przy 117 Durranta

Baggish można powiedzieć rewelacja turnieju. Odprawił Hete po dreszczowcu. Stosunkowo łatwo i sensacyjnie odprawił Lewisa i mimo,że nie gra jakiegoś genialnego darta to ma dużo szczęścia i zachowuje dużo spokoju.
Durrant gładko pokonał słabiutkiego w tym roku Portele, ale kompletnie nie błyszczał. Gram trochę pod statystyki, a trochę na czuje. Durrant CO 112 w meczu z brazylijczykiem. Oprócz tego 91 i same małe wartości.
Baggish za to już z Hetą pokazał 113. Za to z Lewisem wyleczył kompletnie Adrianka robiąc 170 jako jedyny w turnieju i to w kluczowym secie, żeby w następnym legu dołożyć jeszcze ważniejsze 91. Obaj mieli problem z kończeniem i często schodzili do samego końca, ale liczę, że Baggish znowu pokaże ten jeden błysk. Myślę, że nie trzeba będzie celować, aż w 170, żeby zakład wszedł.
Typ trochę na czuje, ale tak jak mówię Durrant królem CO nie jest i pewnie kilka razy może rozmieniać jak Baggish będzie na wysokich wartościach i amerykanin może ten jeden raz odpalić.


Co do innych spotkań to win Price z przeciętnym Dolanem można dokładać. Jak wejdzie w mecz lepiej, niż ostatnio to powinno być szybkie 4:2/4:1
Mensur vs Gary? Trochę niewiadoma. Po cichu licze, że Suljovic to weźmie skoro raz w życiu mu się udało nie skompromitować na mistrzostwach :D Bardziej bym tu celował w maksy Mensura, albo jakiś over CO w meczu. Linia 135,5 w uni wysoka, ale myślę, że do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Powiem szczerze - dawno nie miałem tak żeby z sześciu spotkań kompletnie nic nie widzieć. Jutro jak dla mnie są ze 2 perełki o których już wcześniej pisałem ale dzisiaj? Dumalem pół nocy i nic konstruktywnego

Skupiając się na sesji popołudniowej póki co - De Sousa w tym sezonie grywa wybitnie, ale King jest zawsze dla mnie kompletna zagadka. Przecież jak on odpali to wcale ani nie musi przegrać ani rzucić mniej maksów. Swoją drogą słuszna uwaga kolegi ze pora spotkania także może powodować ciut inne granie

Następnie wychodzi DvD. No tak, on powinien to ogarnąć. Ale czy po takim kursie jaki buki dają jest sens wchodzic w tego nerwusa? Przecież on już w 1 rundzie z Brooksem był jedną nogą poza turniejem. Czy Hunt prezentuje się gorzej od Brooksa? Nie. Może i Hughes słaby, ale to też ładnie wykorzystał. To DvD tutaj musi - on jest faworytem, jemu drabinka dalej także sprzyja. A ostatnie z czym mi się kojarzy Holender to spokojne, kontrolowane zwyciestwo. Pomyślę jeszcze nad over 5.5 set

No i na koniec Aspinall. Pierwsze co mi przyszło do głowy po meczu z drugiej rundy ze oho - fuksem przeszedł, zrobi powtórkę Pity z poprzedniego roku. Ale po tym co widzę to wydaje mi się że Nathan jest bez szans na zwycięstwo w turnieju. Przede wszystkim MvG, później Dima a zamykaja stawkę faworytów - De Sousa no i chyba Krzysztof. Co do meczu Aspinall - VdV znalazłem wydaje mi się coś interesującego i jedynego godnego zagrania w tej sesji. Mianowicie under 11.5 maxa. Obaj miewaja przestoje, obaj nie są typowymi graczami którzy te maksy wrzucają do koszyczka. Tak, zdecydowanie jak juz mam coś wybrać do zagrania to ten under
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
Do góry Bottom