>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Championship 2020/2021

O 1,3K

osiek

Użytkownik
Można gdzieś znaleźć statystyki z poprzedniego roku? Ile rzutów za 180 w danym pojedynku/legu, średnia rzutów itd.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Na inauguracyjny dzień przygotowałem dwie propozycje:
1.West - Gilitwala wynik meczu 3:0 @1.83 Unibet Siedzi po pięknym kursie. Jedyny leg przegrany przez Westa to chyba oddany Hindusowi, żeby coś sobie ugrał. West we wszystkich pierwszych 15 lotkach nie rzucił tam wyższej wartości niż 20.
2.Beaton - Portela 1 @1.28 UnibetNiestety Beaton beznadziejny gratulacje dla Benoit :)
AKO 2.34

1.Na ten moment bukmacherzy tylko w trzech innych spotkaniach widzą większego faworyta do awansu do 2 rundy niż sam West. Anglik może nie jest zawodnikiem, dla którego wróżę wielkie sukcesy na tych mistrzostwach (zapewne odpadnie tego samego dnia), ale w takim meczu powinien sobie bez problemu poradzić. Niestety Gilitwala dla nawet największych znawców darta to nazwisko mocno anonimowe, dlatego ciężko jest powiedzieć coś o tym zawodniku. Spośród dostępnych informacji widzę, że największym sukcesem Hindusa jest zdobycie tytułu mistrza swojego kraju. Prawda jest jednak taka, że Indie z dartem mało co łączy i nie zrobi to żadnego wrażenia przed żadnym zawodnikiem pierwszej setki rankingu. Gilitwala zagrał kilka spotkań z dużo lepszymi od siebie zawodnikami, ale nie ugrał w nich za dużo. O Hindusie wiadomo jeszcze to, że zagrał dla Indii 6 lat temu w World Cup of Darts na wspólnej średniej około 70, co było drugim najgorszym wynikiem zawodów. Zakładam, że sam nie zagrał na średniej wyższej niż 80. Niestety jest to wartość sprzed sześciu lat, która wcale nie musi równać się z jego obecną formą, ale cóż... Mam dane takie jakie mam. Mimo to, sądzę, że jeżeli West nie zlekceważy swojego przeciwnika to powinien wygrać ten mecz 3:0 tym bardziej, że później potencjalnie będzie czekało go jeszcze jedno z Mistrzem Świata, dlatego też tylko zagranie na bardzo dobrym poziomie w meczu inauguracyjnym pozwoli mu wierzyć, że będzie w stanie sprawić sensację w meczu z Wrightem.
2. Tutaj można już więcej powiedzieć o każdym z graczy. Beaton jest zawodnikiem, dla którego są to pewnie jedne z ostatnich MŚ. W ostatnich latach przyzwyczaił, że na imprezach tej rangi w pierwszych swoich meczach mierzył się z zawodnikami często wyżej notowanymi od Porteli i dawał w nich radę (wyjątkiem spotkanie z Dobeyem w 2018r.). Beaton jest zdecydowanie bardziej doświadczony od swojego rywala i powinno to mieć również znaczenie. Portela dotychczas 3 razy grał na MŚ i trzy razy przegrał. W ostatnim roku wygrał jedynie dwa legi w swoim pojedynku. W tym spotkaniu nie gram na handicapy ani tym bardziej dokładny wynik, bo nie wiem na ile setów będzie stać, ale myślę, że nie na 3. To co dało się zauważyć w zawodach, w których obaj panowie się mierzyli to to, iż Beaton grał na wyższych średnich i osiągnięcie bariery 90 pkt. na 3 lotki nie stanowi dla niego aż tak dużego wyzwania jak dla Brazylijczyka. Na dystansie całego pojedynku to również może mieć znaczenie i to nie małe, gdyż Beaton powinien szybciej podchodzić do wyzerowań i mieć więcej szans na wygranie legów, a potem setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Beaton jest bez formy już z dobre pół roku, jeśli miałbym coś grać w tym meczu to skłaniałbym się przy handi +1,5 seta dla Diogo , który na swoim normalnym poziomie 85-90 jest w stanie to zrobić z obecnie grającym Stevem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
A Portela co w jakiejś wybitnej formie jest jak na niego ? Bo nie widać tego po ostatnich jego meczach. Jak dla mnie też zdecydowane zwycięstwo Beatona. Dużo bardziej doświadczony i wielokrotnie grający na MŚ Anglik nie powinien mieć tutaj problemów ze spokojnym zwycięstwem. Myśle, że max seta tutaj jest w stanie ugrać Brazylijczyk. Na więcej bym nie liczył
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
To już czas! Rozpoczynamy Mistrzostwa Świata w darcie! Prawie 3 tygodnie codziennego grania na najwyższym poziomie. Podczas, gdy w święta piłka nie gra aż tak często to można przenieść swój wzrok oraz pieniążki w stronę Ally Pally, gdzie zawodnicy będą walczyli o tytuł Mistrza Świata w darcie!

Dla krótkiego wyjaśnienia, mistrzostwa świata odbywają się w innej formule niż zwykle. Tutaj gramy w formacie setowym, gdzie żeby wygrać jednego seta należy wygrać 3 legi. Przykładowy wynik 3-1 (3:2 / 3:1 / 0:3 / 3:0). Gdyby ktoś miał jakieś problemy ze zrozumieniem to zapraszam do kontaktu, na pewno pomogę.

West-Gilitwala
Typ: West (-1.5)



Szukałem informacji o zawodniku z Indii jednak poza paroma występami bardzo dawno temu w jakiś eliminacjach do PDC gra głównie u siebie. West to West, dużo maxów, potem sporo rund bez potrójnej, ale w moim odczuciu bez problemu pokona swojego rywala. Spodziewam się gładkiego 3-0 na otwarcie MŚ jednak zabezpieczam się jednym setem dla Gilitwali.


Beaton-Portela
Typ: Beaton


Początkowo zastanawiałem się nad overkiem setów w tym spotkaniu jednak śledząc formę Porteli w ostatnim czasie uważam, że jego chimeryczność i bardzo słaba gra mogą spowodować, że nie wygra on tutaj ani jednego seta. Jeżeli spojrzymy na jego ostatnie spotkania to dostrzeżemy same porażki, a zagłębiając się w AVG widzimy, że tylko raz na pięć ostatnich spotkań przekroczył on AVG85! W moim odczuciu jest to bardzo słaby wynik i przy bardzo solidnym i doświadczonym Beatonie nie widzę tutaj dla niego szansy na wygranie. Wspomnę jeszcze tylko o Angliku, który od lat gra w PDC i solidność to idealne słowo, które go opisuje. Średnia zazwyczaj w okolicach 90, zdarzają mu się mecze gdzie jest wstanie postraszyć faworytów grając w okolicach 100. Potrafi wrzucić 180’s i do tego posiada dość solidny podwójny. W moim odczuciu zobaczymy tutaj pewną wygraną Anglika.

Jeff Smith-Barry
Typ: Jeff Smith


Bardzo długo sprawdzałem czy nie dostaliśmy tutaj jakiegoś błędu bukmachera jednak wszyscy zgodnie „wyceniają” ten pojedynek na praktycznie 50:50. Zbytnio tego nie rozumiem, gdyż doświadczenie oraz umiejętności obu Panów wskazują na to, że faworytem jest Kanadyjczyk – Jeff Smith. To właśnie w jego stronę kierujemy swój typ podczas pierwszej rundy. Jeff od paru sezonów zagościł na stałe w PDC i grywa we wszystkich turniejach. Jest jednym z graczy, które zazwyczaj kwalifikują się do większych turniejów, tam wygrywają 1 rundę i następnie odpadają z wyżej notowanym przeciwnikiem. Świetnym przykładem może być tutaj World Series, gdzie pierw pokonał Sherrock a następnie przegrał z Wadem. Podobnie było także na drużynówce, gdzie początkowo pewnie pokonał Puhe z Nowej Zelandii, a następnie przegrał z Huybrechtsem mimo tego, że dość mocno się postawił. Do czego zmierzam, Kanadyjczyk jest bardzo doświadczonym graczem i te doświadczenie będzie procentowało na tak wielkiej scenie jak MŚ. Barry stawia pierwsze kroki w PDC i mimo, że grał świetnie na Home Tourze to jednak jest innym poziom emocji. Będą mu się zdarzały zacinki i to moim zdaniem wykorzysta Smith! Kurs na pewno jest warty gry, więc polecam!

AKO: 2.41/lvbet (po podatku)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
A Portela co w jakiejś wybitnej formie jest jak na niego ? Bo nie widać tego po ostatnich jego meczach. Jak dla mnie też zdecydowane zwycięstwo Beatona. Dużo bardziej doświadczony i wielokrotnie grający na MŚ Anglik nie powinien mieć tutaj problemów ze spokojnym zwycięstwem. Myśle, że max seta tutaj jest w stanie ugrać Brazylijczyk. Na więcej bym nie liczył
Dlatego odpuszczam to. Nie zdziwi mnie wygrana Beatona 3:0 tak jak i jego porażka, ogólnie w pierwszej rundzie ciężko coś sensownego wybrać, dlatego na rozruch alternatywne handi grubych faworytów którzy nie powinni w swoich meczach stracić seta a tutaj zabezpieczamy się max jednym. Kurs 3.4 w wh, chyba najlepszy na rynku
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +13
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
West - Gilitwala
West -2,5


Stawiam tutaj na szybkie 3-0 Westa. Może nie jest w formie ale swoje stabilne 85-90 powienien rzucać. Indyjczyk to bardzo słaby zawodnik dawno temu grał w world cup od darts w parze z Kumarem ale skończyło sie 0-5 z Belgami. W 2018 próbował swoich sił w Q-school i PDC Challenge w Anglii ale tylko raz udało mu się przejść 1 rundę.

Beaton - Portela beaton dziś zrobił nam niezłe kuku ...
Beaton

W zasadzie o tym meczu wyżej zostało wszytko opisane. Beaton to potężne doświadczenie i solidność. Wystarczy na nierównego Brazylijczyka

STS
Ako: 2,03

Tutaj wrzucam taśmę typowo for fun na R1 i R2 za drobniaki.

Kupon_STS_AKO_PREMATCH_15.12.2020_12_19.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Uszanowanie,

z długoterminówek cyknąłem tylko zwycięzców kwart, ponieważ inne zakłady dotyczące przebiegu turnieju nie mogą być ze sobą łączone, niestety.

Górna połówka łatwiutka. Poza przebojowym van den Berghiem nie widzę nikogo, kto może narobić smrodu 'Shrekowi'. Ten też cieniuje, ale drabinka luźniutka. 'Byczek', bo trzymam za niego paluchy, nie od dziś. Czas w końcu coś szarpnąć. Ostatnio brakuje szczęścia. Bój z Garym będzie o ćwiartkę, z dalszej pozycji mocno zaatakuje Cross, ale liczę na maszynę, no i wierzę w stabilne podwójne, bo to u niego klucz. W trzeciej świetne nazwiska, będzie ciężko. Zwycięstwa upatruję poprzez danie dupy kilku grajków, co potrafią robić w wielkich turkach. James, Krzysiu, Ian czy nawet Czarodziej mogą się nieźle bawić, ale Wright ma fajny okres, oby był regularny. Price mnie wkurwia, więc na przekór na niego. Będzie rzeźbić, nawet jak popelinę zagra, jak zwykle. Jose swoje już zrobił, King też, ci z dołu cieniują, a Nathan mi nie leży w tym turku, dlatego taki wybór.

Q1 Michael van Gerwen @ 1,61
Q2 Michael Smith @ 3,50
Q3 Peter Wright @ 2,20
Q4 Gerwyn Price @ 2,20

AKO: 27,27 Unibet

Taśmy na turniej nie pokazuję, bo i po co. Pierwsze rundy kaszana, więc bez spiny i ładunków. Będziemy cykać dniówki, co by weselej było. Na dziś:

Amit noname, spali się i po zawodach. Myślę, że 3-0 będzie, na co stać Westa szybciutko. U góry kolega też trzy słowa dorzucił w podobnym tonie. Stivka nie zagram, bo on zawsze mi coś psuje. Nie jest wymagający, bywa, że gra padlinę, dziś cyknie coś pod ave90, pytanie jak kończące. Diogo w papę do zera? Eeee, nie wierzę. Dużo gorzej nie zagra, więc seta ugrać powinien. Śmierdzi mi ten mecz, dlatego włączam bezpiecznik. Trzecie meczycho to, jak palec w tyłek, nie wiemy, jak się to skończy. Jako, że dałbym jeden to biorę handi i tripelek, jak ta lala.

Steve West - Amit Gilitwala DW: 3-0 @ 1,50 3-0
Steve Beaton - Diogo Portela over 3,5 sets @ 1,40 0-3
Jeff Smith - Keane Barry 1(+1,5) @ 1,34 3-1

AKO: 2,81 Unibet


Pewnie zdziwko złapie niejednego.
Pozdrawiam serdecznie starą gwardię.[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
O 1,3K

osiek

Użytkownik
William O'Connor - Niels Zonneveld
Typ: O'Connor 180 over 3,5 1,70 Fortuna
Wymęczone ;]. Poprawiłem kurs ponieważ 1,98 które podałem wczesniej było na under 3,5.


Oconnor jak chce to potrafi rzucać maksy. Mam nadzieję że się przyłoży i udowodni to już w pierwszym pojedynku. Dodatkowo może Niels ugra seta co da kilka dodatkowych legów i zwiekszy szansę na sukces.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
D 0

doubledouble

Gość
ako: @2,21 Uni

Ross Smith v David Evans Ross więcej 180's - remis zwrot @1,46

Smith w mojej opinii to obecnie ścisłe top jeśli chodzi o maxy (tak swoją drogą - ciekawi mnie wasza opinia i lista top10 zawodników pod tym względem). Przyznam, że od dłuższego czasu obserwuje i analizuje zawodników pod tym kątem bo zależnych jest sporo - zmiana na sektor 19 po wbitej t20, gra kombinacyjna przez inne pole niż 20, styl rzutu itd.) W każdym razie Ross ciśnie mocno t20 i te 180's potrafią wpadać często. To też typ zawodnika dość niestabilnego, potrafi rzucić 6 perfekcyjnych by następnie przez kilka kolejek błądzić przez sektor 5 czy 1. David Evans w tym elemencie nieco odstaje. Co prawda rzadko zdarza mu się schodzić na dół tarczy, aczkolwiek ma tendencję do pudłowania gdzie lotki wbijają się w sektor 5 lub 1. Z opcją zwrotu przy remisie uważam, że to bardzo fajny bet.

Adam Hunt v Lisa Ashton Lisa under 2,5 180's @1,52

3 maksy w wykonaniu Ashton mocno by mnie tutaj zdziwiły. Często w ostatnim czasie grywałem bety na jej brak 180's w meczach z serii 'home darts'. I było to opłacalne. W formie jakiejś wybitnej nie jest, choć też nie mogę powiedzieć żeby grała kaszanę. W Players Championships ograła przecież całkiem niedawno Roba Crossa, pomijając już jego fatalną dyspozycję na podwójnych. W tamtym meczu - mimo solidnej gry Lisy - maksa nie rzuciła (z tego co pamiętam). Pewnie zdarzy się 2x wbite t20 ale właśnie często ta trzecia lotka mocno pudłuje. Hunt forma nienajgorsza, myślę, że może być to dość jednostronne widowisko co oczywiście zwiększy szansę na powodzenie.

Oprócz tego w sesji popołudniowej widzę faworytów w postaci Joyce i O'Connora. Co do one hundred and eighty skłaniałbym się ku underowi Roya 3,5 oraz Zonnevelda 4,5/5,5.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Ross Smith v David Evans Ross więcej 180's - remis zwrot @1,46
Sam również pograłem w tym meczu na maxy, ale na ich over w meczu - zobaczymy.

Wczorajszy dzień na minus niestety przez Beatona. Dużo osób uwaliło, ale teraz musi być lepiej. Na jutrzejszy dzień wykombinowałem sobie takie AKO:
1. Hopp (-1,5 setów) - Mathers - 1 @1.61
2. Durrant - Portela under 6.5 setek @1.41
Ako: 2.27 Unibetdziś plus bez większych stresów.

1. Hopp tak prostego meczu (przynajmniej teoretycznie) nie miał na rozpoczęcie MŚ od dawna. Gordon Mathers od kilku lat tuła się w trzeciej setce rankingu, a w Europie grał ostatnio tylko na turniejach kwalifikacyjnych, gdzie mierzył się z zawodnikami na swoim poziomie i czasami notował wpadki z jeszcze niżej notowanymi rywalami. Trudno, więc, aby poważnie postawił się młodemu Niemcowi. Hopp od lat mierzy się z najlepszymi i dzięki temu zdobywa doświadczenie. Może w tym roku nie odniósł jakichś spektakularnych zwycięstw, ale jest w miarę regularny jeśli chodzi o średnią (często ok. 90-95), a taki poziom powinien na Australijczyka w zupełności wystarczyć. Australijczyk nie będzie na MŚ pierwszy raz, bo zadebiutował 3 lata temu. Nie zagrał wtedy wielkiego meczu i szybko zakończył udział w tych rozgrywkach.
2. Portela nie rzucił dzisiaj ani jednego maxa. Trzy razy miał na to sporą szansę, ale zawsze czegoś brakowało. Widać, że jest to zawodnik, który mocno przeżył wtorkowy mecz (mimo, że był on jednostronny) i nie spodziewał się, że to on przejdzie dalej. Brazylijczyk nie potrafił utrzymać łez nawet w pomeczowym wywiadzie co mocno mnie to zdziwiło, bo mimo, że to jest jego pierwsza wygrana na MŚ to jednak jest z tą imprezą dość otrzaskany. Z Beatonem zagrał całkiem nieźle jak na swoje możliwości, ale jeśli chodzi o maxy to było słabo i pewnie tak będzie i jutro, bo coś mi się zdaje, że Portela będzie bardziej zestresowany niż na inauguracyjnym meczu. Jeżeli chodzi o Durranta to od wygranej w Premier League zdecydowanie gra gorzej. Duzza może trochę bronić się słabym występem w Grand Slamie zwalając na COVID, ale faktów się nie oszuka - przez ostatni czas jest średniawka. Nie jest to zawodnik, który wali maxa za maxem, dlatego skoro nie spodziewam się dużej ilości 180 u Brazylijczyka to też nie oczekuję, że Glen nagle rzuci 5-6 setek. Tym bardziej, że nie spodziewam się w tym starciu więcej niż 4 setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +299
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Debiut na MŚ notujemy za nieudany jednak kto się spodziewał, że Diogo ogra Beatona aż 3-0?! Z jednej strony cieszy się, że skończyło się 3-0, bo w pierwotnej wersji był tutaj over setów. Na dzisiaj kolejny kupon i mam nadzieję, że zaczynamy wychodzić na prostą!

O’Connor-Zonneveld
Typ: C’Connor


Bukmacherzy wystawili nam bardzo przyjemny kursik na wygraną Irlandczyka. William to od paru sezonów bardzo solidny zawodnik, który w spotkaniach telewizyjnych zazwyczaj nie schodzi poniżej 90. W tym sezonie za dużo w turniejach telewizyjnych nie grał jednak ma za sobą chociażby 2 rundę ME, gdzie przegrał z Wadem. Największym osiągnięciem jest półfinał PC miesiąc temu, gdzie musiał uznać wyższość, świetnego w tym roku Price. Jego przeciwnik również tylko pokazówki, udało mu się zagrać w 1/8 jednak nic poza tym. Średnia oscylująca w granicach 90 jednak niezbyt często ją przekraczająca. Uważam, że Irlandczyk to bierze, a kurs z pewnością zachęca.

Hopp-Mathers
Typ: Hopp


Niemiec powinien być jedną z najbardziej szczęśliwych osób po losowaniu, ponieważ jego rywal w 1 rundzie to jedno z najlepszych rozstrzygnięć dla Hoppa. O Australijczyku nie wiemy za dużo, poza tym, że zagrał w 2017 na MŚ z Asadą i przy AVG82 pożegnał się z turniejem już w 1 rundzie. W tym roku jakiś turniej na domowym podwórku i pokonanie kobiety oraz jeszcze jednego zawodnika w 5 spotkaniach. Niemiec również nie błyszczy jednak nie schodzi poniżej 87, a zdarzają mu się mecze, gdzie jest wstanie zaatakować AVG oscylujące w okolicach 100. Moim zdaniem otrzymamy tutaj mecz, w którym Niemiec bez problemu pokona swojego rywala.

Dobey-Jeff Smith
Typ: Powyżej 3.5 seta


Wydaję się, że bukmacherzy dobrze wystawili kursy na to spotkanie jeżeli chodzi o wygraną jednego lub drugiego. Kursy te również pokazują, że obaj zawodnicy mają spore szansę na awans do kolejnej rundy. Kanadyjczyk we wczorajszym spotkaniu mimo, że nie zachwycił to zagrał naprawdę bardzo solidnego darta i te AVG85 przy 35% na podwójnych wygląda na bardzo solidne. Dobey zagrał bardzo dobrze na ostatnim Home Tourze i dziś spodziewam się podobnego występu w jego wykonaniu. 5 setów? Czemu nie!

AKO: 2,26/lvbet (po podatku)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wczoraj dupa zbita. Nie mam pojęcia dlaczego nie zagrałem Diogo +2,5, a wybrałem over, skoro tak bezpiecznie chcę zawsze grać. Szkoda, bo przeca czutka była na smród od Stivka. Siadło na livie w 3 spotkaniach na grubiej, więc tyle dobrego.


Ryan Joyce - Karol Sedlacek over 3,5 sets @ 1,40 betsson 3-2

Jak Rajan trafi z dniem to może być szybko i bezboleśnie, ale musiałby rzeczywiście lutować coś pod ave95 i 40%. Czy tak będzie? No właśnie. Karol ogórkiem nie jest, na seta spokojnie go stać. Jeśli obaj nie trafią z dniem to będzie łupanie bez końca. Nie widzę tu przewagi któregoś z nich na miarę 3-0, więc łapie over, bo kurs fajny.

Ross Smith - David Evans 1 @ 1,60 betsson 3-0

@doubledobule, nie pomylił Ci się Ross z Michaelem? Tutaj dam jeden, choć mecz ni to w piz** ni to w oko, ale zaufam Rossowi przez wzgląd na niedawne PCF. Jeśli nie da dupy, to te ave+92 zrobi i dubelek nie będzie kulawy. Niedawno pokazał, że stać go na dobrą grę, może pójdzie więc za ciosem.

William O'Connor - Niels Zonneveld 1 @ 1,65 betsson 3-0

Zółwik krótko, ale treściwie z infem, co do tego spotkania i ja go popieram. Nielsik debiut, spalić się może. Nie przewiduję fajerwerków i błysku, więc raczej mocna średniawka, a Willi? Willi niedanwo kawał meczycha zagrał raz i dwa, więc może coś ruszyć. Pierwsza runda, depnięcie czy więc będzie? Zobaczymy. Faworytem jest mocnym, więc grzech kursiwa nie pobrać. 1.runda łatwa na papierze, więc szansa na wojaże dalsze duża.

Max Hopp - Gordon Mathers 1(-1,5) @ 1,62 betsson 3-0

Kolega wyżej ładnie opisał meczycho. Nie sądzę, że Gordon wylezie teraz z piwnicy i lutnie galancie, nawet ave90. Statystyki pokazują, że on jest cienki, jak barszcz. Co z Maxem? Irytujący lotnik. Może odpalić raz na jakiś czas, ale zazwyczaj katuje coś pod ave90. Jest jednak doświadczony, w losowaniu mu się fartnęło, więc wziąć to musi.

Glen Durrant - Diogo Portela under 6,5 180's @ 1,41 Unibet
2-0

Diogo wczoraj wycisnął z siebie maksa czuję i dziś już nie będzie tak kolorowo. Siepnie ze dwa maksy co najwyżej. Glen cienizna ostatnio, nic specjalnego nie ugrał. Nie wiem, jak będzie, ale nie spodziewam się tutaj 5 setów. Skoro tak, to okazji dużo nie będzie na maksy. 6 to i tak sporo, jak na to spotkanie. Kurs pyszny, więc biorę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +443
D 0

doubledouble

Gość
Ross Smith - David Evans 1 @ 1,60 betsson 3-0

@doubledobule, nie pomylił Ci się Ross z Michaelem?
Nieeee, no jak można z kimś pomylić 'bullyboya' 🤣

Za nami trzy spotkania - bez niespodzianek chociaż szkoda mi trochę Sedlacka bo świetnie się prezentował, miał meczowe, zabrakło minimalnie.. Evans zaś fatalne dable, a Zonnevelda zupełnie zjadła presja.

Durrant v Portela Duzza under 3,5 180's @1,92 Uni

Fajny typ pojawił się już w analizach dotyczący ogólnych maksów w meczu, ja polecam jeszcze same 180's Durranta, które często gram. Glen rzadko rzuca 3x t20. Zdarza mu się schodzić na dół, a i przez sektor 18 lubi rzucać. Do tego fatalna dyspozycja w ostatnim czasie.. W rozgrywkach grupowych Grand Slam trzy porażki na słabiutkiej średniej, łącznie 2 maksy rzucone. Pewnie forma dzisiaj będzie lepsza no bo też ciężko zagrać gorzej. Też zgadzam się, że Portela wczoraj zagrał swój 'high level' i w 2 rundzie będzie gorzej. Jeśli na dablach Durrant będzie stabilny to może skończyć się 3-0, ja w każdym razie pogram under 3,5 180's.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kursik na O’Connora to naprawdę było złoto, overek w meczu Smitha z Dobeyem tez siadł choć wydawało mi się, że Anglik przegra po tym 20/T16/D16 w wykonaniu Smitha w 3 secie. Meczyk dobry i mam nadzieje, ze co raz więcej takich zobaczymy.

Widzę mnóstwo betow na under maxow w spotkaniu Durranta z Portela. Czy meczowe czy na poszczególnych zawodników. Życzę powodzenia, ale jakos tego nie czuje. Możemy zobaczyć z 16 legów w tym meczu, a przecież Glen potrafi. Portela wczoraj bez maxa, ale miał już 2xT20 i schodził...

Ja sobie dołożyłem handi -1.5 na Hoppa w trebelka :) a z czym? To wrzucę jutro! Powodzenia na wiercsornei sesji!
 
Ostatnia edycja:
D 0

doubledouble

Gość
ako: @2,12 tripel Uni

Razma v Toru Suzuki Suzuki under 2,5 180's @1,44

Przyznam, że Toru Suzuki to dla mnie postać dość anonimowa bo nie jestem fanem azjatyckiego darta. Kojarzy mi się z takim powolnym, siermiężnym stylem gry, mało efektownym. Suzuki wygrał kwalifikacje do mistrzostw, pojedynek finałowy sprzed 2 tygodni jest do obejrzenia na youtube. Mecz mało ciekawy, Toru wygrał 5-3, rzucił jednego maksa. Widać było jak jest ogromnie zdenerwowany, często robił spore przestoje gry. Jak wyjdzie na scenę 'Ally Pally' to nie wróżę mu sukcesu. 3 maksy to dużo, nawet under 1,5 moim zdaniem do gry. Razma powinien wziąć ten mecz 3-0, 3-1 ale ja wolę opcję ze 180's bo Łotysz to też taki ciułacz.

Mike de Decker v Edward Shouji-Foulkes 1 @1,25

Kolejny Japończyk, do tej pory anonimowy, w październiku wygrał niespodziewanie kwale pokonując w półfinale Sergio Asadę 4-3. Asada miał w tym meczu już 3-0, ale pokpił sprawę. Decker to utalentowany zawodnik, nie powinien wypuścić takiej okazji z rąk. Myślę, że średnia w okolicach 90 wystarczy i zamknie sprawę awansu do kolejnej rundy.

Ryan Searle - Danny Lauby 1 @1,18

Searle w ostatnim czasie bardzo stabilny, potrafi grać na średniej 100. Dosyć regularny na dystansie. Lauby awansował jako zwycięzca CDC Continental Cups 2019 ponieważ z powodu pandemii mistrzostwa tegoroczne zostały odwołane. Bardzo efektowny zawodnik, lewa ręka i błyskawiczne rzuty. Brakuje jednak regularności, myślę, że gra w okolicach 88-90 to jest szczyt jego możliwości a i o to będzie bardzo ciężko. W tym sezonie Lauby wspólnie z Chuckiem Puleo rywalizowali w World Cup, przegrana 2-5 z Austriakami, avg 81. Dodatkowo Alexandra Palace, wielka scena i to może się mocno odbić na grze, co zresztą pokazał dzisiaj Zonneveld.

Dodatkowo polecam:

Woodhouse v Jamie Lewis 1 @1,61 / Jamie under 3,5 180's @2,17
Bardzo ciekawi mnie występ Jamiego. W październiku po fatalnym występie w European Tour gdzie przegrał 0-6 z Marjanoviciem na średniej 57 (!) wyznał, że cierpi na zaburzenia lękowe i jego kariera stała pod znakiem zapytania. Wcześniej pojawiły się informacje, że robi przerwę od darta. A przecież pamiętamy spektakularny występ właśnie podczas mistrzostw kiedy to pokonał Pite Wrighta. Walijczyk wygrał kwalifikację w grudniu pokonując Palletta, Taberna i Thorntona. Pytanie nasuwa się natomiast jak on zareaguje na występ na potężnej scenie, bo w meczu z Marjanoviciem ewidentnie widać było, że Jamie jest napięty, momentami wręcz miało się wrażenie, że jest odurzony. Woodhouse to solidny zawodnik i z całą sympatią dla Lewisa - widzę zdecydowanego faworyta w osobie Brytyjczyka.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Drugi dzień MŚ możemy uznać za udany. Wszystkie typy okazały się trafione i kupon został zaksięgowany na plus. Nie zwalniamy tempa i atakujemy 3 dzień i liczymy na kolejny plusik. Jak wspominałem wyżej mam trebelka z handicapem na Hoppa. Pozostałe bety wrzucam w formie dubelka. Bardzo prawdopodobnie, że pojawi się również kupon na sesję wieczorną, ale pierw poczekajmy na rozstrzygnięcia w poniższych spotkaniach.

Razma-Suzuki
Typ: Razma (-1.5) - 1.71/lvbet


Dwa pierwsze dni pokazały, że nasza niska wiedza o niektórych darterach nie jest dziwna. Grają oni słabo i przegrywają swoje spotkania z obytymi w PDC zawodnikami. Podczas tego spotkania również spodziewam się podobnej sytuacji. Mimo, że Razma to nie jest żadna czołówka to ten sezon pokazał, że potrafi on utrzymać regularny poziom 85+ a to na spokojnie powinno pozwolić Łotyszowi na pokonanie swojego przeciwnika. Gilitwala oraz Mathers zagrali na AVG80 i podobnego poziomu spodziewam się po Japończyku. 1 set to maks, który będzie wstanie wyciągnąć z tego spotkania.

de Decker-Foulkes
Typ: de Decker (-1.5) - 1.54/lvbet


W tym spotkaniu również spodziewam się podobnej sytuacji. Bardzo mało wiemy o Japończyku i przyjmuje podobny tok myślenia. Gdyby był mocny to mielibyśmy o nim jakiekolwiek informacje. De Decker to dość solidny darter, który charakteryzuje się dość mocnym Power Scoringiem, który powinien mu pomóc w spotkaniu przeciwko Japończykowi. Tutaj również spodziewam się maksymalnie 1 seta dla Japońskiego dartera.

AKO: 2.31/lvbet (po podatku)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Mike De Decker - Edward Foulkes
Liczba setów - over 3,5 1,56 LVbet


Japończyk zapewnił sobie miejsce w tegorocznych zawodach wygrywając w PDJ Japanese National Championships z Seigo Asadom i generalnie to tyle. Co prezentuje zobaczymy dzisiaj. Nie sądzę żeby była tu jakaś sensacja ale liczę na niespodziankę w postaci urwanego setu przez Japończyka.


Daryl Gurney - William O'Connor
Liczba setów - over 3,5 1,29 LVbet


Oconnor bardzo dobrze poradził sobie z Zonneveldem. Tu będzie jednak zdecydowanie ciężej.
Z Gurneyem tak łatwo nie pójdzie i liczę na zacięty pojedynek i przynajmniej cztery sety.
Oboje potrafią rzucać również maksy. Oconnor potrzebował w poprzednim pojedynku dziesięciu legów żeby ustrzelić cztery tak owe. Jeśli faktycznie mielibyśmy tu kilkanaście legów i Gurney da też coś od siebie to linia 8,5 za 2,19 na LVbecie jest całkiem prawdopodobna. Poczekam jednak jeszcze z tym i zobaczę co zaproponuje Fortuna.

Ryan Searl - Danny Lauby
Więcej 180 - Ryan Searle 1,39 LVbet


Gdzie jak gdzie ale tu nie powinno być niespodzianki. W poprzednim roku Anglik odpadł w 1/16 a dwa lata temu w 1/8. Dziś awans powinien być jego. Wie jak rzucać maksy i jestem pewien że rzuci ich więcej niż Amerykanin.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
Do góry Bottom