>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Championship 2020/2021

BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Na darcie się nie znam, więc piszę tu pierwszy i ostatni raz. Oglądam za to BDO (już nie) ze względu na Wolfiego, który jest moim ulubionym darterem.

Występuje tam Deta Hedman. Stara i słaba. Która powinna odpaść w 20 minut z obecnie trwających mistrzostw świata. Deta Hedman oficjalnego meczu nie wygrała od 2 lat? Na ostatnich MS kobiet zagrała na piorunującej średniej 64. 2 lata temu zagrała na 66. Dwukrotnie odpadła w pierwszej rundzie.

Ostatnie dobre MS zagrała w styczniu 2018 roku. Stara kobieta, ogromna presja, tragiczna forma, więc widzę value. Nie ma szans, żeby zagrała nawet koło 70 moim zdaniem. Do życiówki jej zabraknie sporo. Może zagra na średniej 65? To i tak byłby dla niej sukces.

Deta Hedman poniżej 0,5 180 @2.60 - 1x
Deta Hedman poniżej 1,5 180 @1,63 - 1x
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Wczoraj kolejny minus w ako niestety na kolejnym pewniaczku tym razem jeszcze z handi. Usiadłem dłużej przy ofercie i gram następującego dubla.
1. Teehan over 2.5 maxów @1.68 brawo rozkręcił się synuś :)
2. Henderson win @ 1.55 Siedzi. Cały czerwony byłem pod koniec meczu, ale kupon zielony całe szczęście ;)
AKO @2.6 Unibet

1. Ten typ od razu przykuł moją uwagę, gdy przeglądałem ofertę. Mecz będzie coś czuję minimum 4-setowy co może sprzyjać nabijaniu kilku maxów. Śledząc wyniki Teehana z Home Tour można zauważyć, że w zdecydowanej większości spotkań rzucał on maxa i to często nie jednego, a jak wiadomo są to krótsze spotkania od tych na MŚ. Jest to młody zawodnik, który wg mnie wyróżnia się jak dotąd przede wszystkim tym, że z niezłym skutkiem te 180 rzuca. Nie będzie to debiutancki jego mecz na MŚ, więc tutaj nie spodziewałbym się tego, że nie da rady się nie zestresować i podejdzie do meczu z chłodniejszą głową niż wielu debiutantów. Rok temu zagrał długi mecz z Kingiem, w którym nastukał aż 6 maxów z czego linię 2.5 przebił już w 3 secie. Rundę wcześn Z uwagi na to, że mecz jutrzejszy tak jak mówiłem na początku widzę jako dłuższy niż 3-setowy uważam, że kurs jest zachęcający.
2. Henderson powinien tutaj rzucać na wyższej średniej od rywala i spodziewam się, że będzie bardziej powtarzalny w swojej grze od Fina, który w sporej liczbie spotkań rzucał na średniej około 85 (w niektórych nawet poniżej 80). Henderson wg mnie całkiem dobrze zagrał w grudniowych meczach Home Touru, gdzie wygrał większość spotkań i ze spokojem notował tam w większości spotkań średnią 90 i wyżej. Obaj panowie mierzyli się ze sobą na MŚ już 3 lata temu i wtedy Henderson nie dał szans Finowi ogrywając go do 0 i oddając jedynie trzy legi. Sądzę, że i tym razem wyjdzie tutaj zwycięsko.

Ponadto popieram typ na więcej maxów Labanauskasa i mam nadzieję, że Chińczyk nam nie odpali. Od siebie dorzucam jeszcze bez analizy typ na wygraną Wade w jutrzejszym meczu z Rydzem.
Ostatnie dobre MS zagrała w styczniu 2018 roku. Stara kobieta, ogromna presja, tragiczna forma, więc widzę value. Nie ma szans, żeby zagrała nawet koło 70 moim zdaniem. Do życiówki jej zabraknie sporo. Może zagra na średniej 65? To i tak byłby dla niej sukces.

Deta Hedman poniżej 0,5 180 @2.60 - 1x
Deta Hedman poniżej 1,5 180 @1,63 - 1x
Zgadzam się. Pod jutro wydaje się to bardzo fajny typ. Ja myślałem dużo bezpieczniej o -3.5 setów, ale te maxy też powinny wejść. Oglądałem jak ona gra trochę wczoraj i nic nadzwyczajnego w tym nie widziałem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +169
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ajajaj, wczoraj mogło być, a w zasadzie powinno być fajnie, ale Rajanek z tymi 5 pudłami na mecz przy 2-1 przegiął pałę. Szkoda ogroma, bo nie jeden kupon w różnych konfiguracjach zamykał. Live pozwala się cieszyć, bo łapie okazje, ale gdyby jeszcze odrobina szczęścia dopisała to podobnie, jak Żółwik wkleiłbym coś, ale tylko z zielenią. Lewis wczoraj baja, powalczył i dał radę. Krcmar przegrał wygrany mecz, szkoda mi gościa. Smith chwilę poszarpał i tyle, a O'Connor? Cóż, bywa.


Michael Mansell - Haupai Puha under 6,5 180's @ 1,41 Unibet 3-0

Zaczynają i dziś sesją 'obadową', więc to idealna pora na mizerię. Tej się właśnie spodziewam i nie ukrywam, że mam również na nią ochotę. Irlandczyk, tym razem z północy rzuci coś pod ave90, maksów max 3, żadnej rewelacji, czyli w jego wykonaniu standard, jak przez cały rok. Puha z Nowej Zelandii, co z nim? Rzuca u siebie, o i tyle. Na WC z Harrisem zagrał dwie rundy, cyferki na poziomie 80zhakiem. Dziś dojdzie stresik, więc nie poprawi. Mecz będzie fatalny, więc i 180's mało. Biorę niższą linię, ale będę kombinować jeszcze, a Wam daje pod ocenę.

Wayne Jones - Ciaran Teehan 1 @ 1,70 Unibet 3-2

Stawiam na doświadczenie, obycie i aspekt sportowy. Wszystkie te trzy elementy na tą chwilę są dla mnie zdecydowanie po stronie Anglika. Ostatnio na PCF bez tragedii, wcześniej w obiazdówkach troszku lepiej, niż rywal, więc czemu miałby tego dziś nie wziąć? Przeca Cirek to nie maszyna. Dzś rzuci coś pod ave90-92, podobnie, jak na Mistrzostwach sprzed roku. Kurs mi się podoba, typ mi leży, więc biorę!

Jamie Hughes - Adam Hunt over 3,5 sets @ 1,33 betsson 0-3

Zastanawiałem się, jak ugryźć ten mecz. Podobał mi się Hunt w meczu z Lisą, choć tam smród wisiał w powietrzu przez całe spotkanie. Myślę, że dużo szczęścia po stronie kobitki sprawiło, że wyglądało to tak, a nie inaczej. Agresja, zdecydowanie agresja w grze Hunta - to mi się podobało. Cyferki zrobił niezłe. Jak będzie dziś? Myślę, że podobnie. Co z Jimim? Na PCF 3 lotki fajnie, naprawdę fajnie, dubel w kratkę. W sezonie mógł wycisnąć więcej, niż tylko 1/4 UKOpen. W głowie miałem +1,5 Hunt, później 1 Hughes i +1,5 na niego, ale stwierdziłem po namyśle, że ... bujnąć mogą szybko na którąś ze stron, ale i długie meczycho przygrać mogą. Overek bezpiecznik myślę najrozsądniejszy, z czymś to skleimy. Tak, 4-5 setów tu będzie, rollercoaster.

Dirk van Duijvenbode - Bradley Brooks 1(-1,5) @ 1,60 betsson 3-2

Pewna jedyna. Dlaczego? Świetna końcówka sezonu w wykonaniu Holendra. Cyferki robił galante, ma ciśnionko, jest pewny, mnie to ujmuje. Wierzę, że pójdzie za ciosem, tym bardziej, że rywal do łyknięcia raz dwa. Młody Anglik lichawo. W finale młodziaków słabizna i mnie się nie podobał, emanował złą energią. Zbiera doświadczenie rzucając w objazdówkach, ale bez historii. Dziś debiut, będzie paraliż, przynajmniej na początku. Tak tak, stara śpiewka, ale tak to widzę. Kursiwo baja, więc grzech nie brać.

John Henderson - Marko Kantele 1 @ 1,57 betsson 3-2

'Big John', zdecydowanie. Kurs mnie dziwi, powaga. Doświadczenie, humorek, ostatnio nie tragiczne występy, jakościowo więcej dobrego, wszystko przemawia za jedyną. Swoje dziś zrobi, poniżej ave90 nie zejdzie, a jak z dniem trafi to będzie dużo lepiej. Niech mu dubel nie kuleje i jestem spokojniutki. Marko, Marko ... Albo pod 90 będzie bił albo kaszana straszna. W sezonie mało grał, a jak już to fatalnie. Ktoś wygrać musi, 50% szans na trafienie, po takim kursie i argumentach to ja biorę Hendersona, a jak.

James Wade - Callan Rydz 2 or more 100+ checkouts @ 1,67 Unibet 1-0

Mnie to pasuje. Co do przebiegu meczu to może być rożnie, nie bardzo wiem, czego się chwycić. Pomysłów kilka i w tym problem. Callan będzie chciał powalczyć, wiadomka. Wade ostatnio fajnie łupał - powtórzy, że wstanie lewą nogą dziś? Jak lewą to będzie musiał gonić, czym jak nie jego popisowymi c/o? Jak prawą to w formie zrzuci parę 140, heh. Rydzyk jak chce, to musi się spiąć. Ideolo pod zejścia. Nie no, 2 to tu będą na spokojnie. W 1.rundzie Calla sam zrobił dwa. Niech dziś się podzielą i cacy. Tak, to najlepsze rozwiązanie na ten mecz, teraz już to wiem.


Labanauskas vs. Liu - nic mi się tu nie podoba oprócz under maksów Chińczyka i w ogóle, ale nie jestem przekonany, więc daje sobie spokój, Humphries vs. Lim - nie wiem nic, odpuszczam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Wczoraj trochę pechowo połączyłem kupony i dwa padły przez jedno zdarzenie. Cóż, zdarza się i tak.

Dziś kolejny dzień i próbuję w ten sposób:

Labanauskas -2.5
Henderson więcej maxów
DVD -1.5


AKO 4.21 betfan

Labanauskas więcej 180
Henderson win
DVD więcej 180


AKO 3.08 efortuna

Także dziś na rozkładzie mam tylko 3 spotkania, w których widzę dominację jednego z zawodników. Litwin powinien spokojnie poradzić sobie z Azjatą, jako singiel zagrałem również under 1.5 maxów Chińczyka po kursie ponad 2.
Sądząc po statystykach to żaden z niego wielki darter, spodziewam się średniej ok 80-85 oczek i 0 maksów...

Holender z kolei jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Ogrywał już zawodników ze ścisłego top, a dziś dużo słabszy rywal. Stawiam 3:0, 3:1 dla DVD.

Ostatni mecz jawi mi się jako najbardziej wyrównane spotaknie, ale ... po pierwsze - Kantele jest baaardzo przeciętnym zawodnikiem jeśli chodzi o maksy, a po drugie ostatnio rzuca naprawdę słabo. W serii home tour występował dość regularnie i niestety niewiele tam zwojował. Średnia poniżej 90 to u niego norma, jeśli Anglik zagra na swoim poziomie, to nie będzie czego zbierać.
Jako osobny typ proponuję under 2.5 maksów Kantele po dobrym kursie @2.05 w efortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +156
S 14,9K

sebek1997

Użytkownik
Jakbym miał oglądać mecze tego Lima to bym zdążył się wyspać, wstać i znowu zasnąć, a gościu by dalej rzucał... Nie widziałem bardziej nudno rzucającego dartera od niego
 
S 14,9K

sebek1997

Użytkownik
Jeszcze Suljović tak samo rzuca.. Ale Humprhies to zmaścil w głowie się nie mieści. Dawno powinno być 3:1 i po meczu, przegrał wygrany mecz
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
O czym wy mówicie Panowie? Mensur już rzuca dużo szybciej niż kiedyś, a Pipe to Pipe. On jest ultra denerwujący, dziadka Lima trzeba kochać za sposób gry i to co gra. Jeden z moich ulubionych darterów, bo daje emocje!

U mnie dziś pięknie, Wade zamyka taśmę i będzie pięknie! Na jutro mały dubelek, ale z krótką analizą, ale to później.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Piątek cały zielony. Raz wchodzi raz nie wchodzi no to teraz gramy na przełamanie, aby znów się udało.
1. Waites więcej 180 DNB @1.53
2. Boulton - Hedman 3:0 @1.43 wygrane swoje sety do zera, a ten oddany też do zera...
AKO @2.14 Unibet

1. Tutaj bazuję nad tym co ostatnio widziałem w meczach Waitesa w European Tour czy Playersach. Liczę na to, że Anglik również będzie co kilka legów rzucał maxy i nieznacznie pokona w tym aspekcie Kanadyjczyka. Campbell na ostatnich MŚ w parach nie zagrał w singlu jeśli chodzi o maxy nic spektakularnego. W 11 legach rzucił jednego maxa. Jeżeli chodzi o jego ubiegłoroczne MŚ to tam w 17 legach dokonał tej sztuki trzykrotnie. Sądzę, że tego typu rzucanie nie będzie niebotycznym problemem dla Waitesa i liczę, że będzie on lepszy jeśli chodzi o 180. Ubezpieczam się tutaj jednak ewentualnym remisem.
2. No to druga pani po Lisie. Sam zawiodłem się w ostatnim meczu z udziałem kobiety, gdyż Lisa rzuciła o jeden max za dużo i zawaliła kupon. Teraz do rywalizacji przyjmuje Hedman, która jest obecnie gorszą zawodniczką zarówno jeśli chodzi o maxy jak i ogólną grę. Sądzę, że jej częste porażki we wczesnych rundach na MŚ kobiet absolutnie nie są dziełem przypadku. Tutaj stawiam na krótki mecz i 3:0 dla Boultona, który przecież w grudniu naprawdę nieźle grał na Home Tourze i mało kto potrafił go pokonać, a niektórych przeciwników miał naprawdę dobrych. Sądzę, że aby przegrać jakiegoś seta musiałby mocno partaczyć na podwójnych, bo pewnie będzie dochodził do nich znacznie szybciej niż Deta. Myślę, że wygranie przez Detę jakiejkolwiek partii niezależnie od tego czy będzie rzucać jako pierwsza czy nie będzie nieosiągalne i mecz zakończy się wynikiem trzy do jaja.
 
Ostatnia edycja:
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wczoraj fatalnie. Kombinowanie jak zwykle przynosi niepożądane skutki. Dupy dał Dirk, bardzo. Boli mnie wynik. Reszta znośna, choć Hughes wylądował na czarnej liście.


Steve Lennon - Daniel Larsson over 3,5 sets @ 1,44 betsson 3-1

Dla obu nie pierwszyzna, rzucali już w Londynie. Jeśli chodzi o możliwości to obaj prezentują podobny poziom sportowy. Co prawda ostatnimi czasy ciut lepiej ładował Stivi, ale nie są to cyfry i historie, nad którymi musimy się dłużej pochylać. Pewnie jeden i drugi zagrają coś pod ave88-92, dlatego jest pytanie, który będzie solidniejszy? Nie wiem, ale nie sądzę, że któryś na tyle, że zrobi do zera. 4 sety wydają się tu być bardzo prawdopodobne, a jako że kurs fajny, to biorę. Nudy na początek, tak to widzę.

Kim Huybrechts - Di Zhuang więcej 180's 1(-1,5) @ 1,75 Unibet 5-1

Konsekwentnie przeciwko pierwszoklasistom. Chińczyk pewnie z tremą, ogromną, do tego z umiejętnościami poniżej średnich, dlatego na cuda nie liczę. W meczu, po zwycięstwie w którym zapewnił sobie start na MŚ trzy lotki miał under 80, dubel 33%. Dziś pewnie podobnie. Maks to maks? Jesli chodzi o Kima, to mam przeczucie, że on bez publiki zrobi fajny wynik. Ostatnio rzucał nie najgorzej, maksów też coś liznął, a poza tym, jak wiemy doskonale potrafi je rzucać. Jak ma dzień to i sporo odpali. Myślę, że 2-4 spokojnie są w jego zasięgu dziś, a przy słabej dyspozycji rywala linię powinien pokryć na spokojnie. Kurs pyszny.

Mervyn King - Max Hopp 1 @ 1,65 betsson 3-1

Myślę, że Max nie zagra lepiej, niż w spotkaniu z Gordonem w 1.rundzie. Mało tego, sądzę, że cyferki spadną. To jego poziom. Mervyn? Niech idzie za ciosem. W PCF świetnie się pokazał, były łzy w oczach, wielkie marzenia i emocje tego gościa widzieliśmy przed ekranami. Publika mniejsza, spokojniejsza głowa, nie musi, a może, dlatego myślę, że to weźmie. Doświadczenie, może kolejne dni konia. Nie wiem, czy smrodu nie będzie, może i nerwówkę nam zafunduje, ale wierzę w gościa, w końcu są podstawy. Kurs fajny do klejenia, więc atak.

Damon Heta - Daniel Baggish 1(-1,5) @ 1,44 Unibet 2-3
Damon Heta - Daniel Baggish więcej 180's 1 @ 1,45 betsson 3-3
Damon Heta - Daniel Baggish 1, highest checkout 1, więcej 180's 1 @ 2,45 Unibet

Stawiam na pewne zwycięstwo Australijczyka. Wdziera się na salony i to w niezłym stylu. Statystyki robi fajniutkie, chociażby ostatnimi czasy. Duże wyniki, sporo 180's, agresywna gra. Wierzę, że pójdzie za ciosem. Jakby utrzymał dyspozycję z PCF to byłaby baja. Baggish max co ugrać może to set. Eksperci przewidują trudne spotkanie dla faworyta, być może sensację, jednak jestem dość mocno przekonany o powodzeniu typów. Czutka nad wyraz.

Michael van Gerwen - Ryan Murray under 7,5 maksów @ 1,35 Unibet 3-1

Pierwszy mecz 'Shreka', więc jak zwykle bez spinki. Czy będzie smrodek i set straci? Nie wiem. Tak czy siak festiwalu maksów się nie spodziewam. Rajan nie powinien przerzucić siebie z 1.rundy, myślę, że będzie podobne. Swoje dorzuci Holender, jasne, ale lini przeskoczyć nie powinni, nie w tym meczu. Jak szybkie 3-0 to wejdzie gładko.


Waites vs. Campbell - odpuściłem, ale i mnie over Scotta pytał, co robimy, Hamilton vs. Kurz - niech sobie grają, szkoda nerwów. Tak lubiłem 'Młociarza', a on taka padlina ... Boulton vs. Hedman - kursy liche, dlatego szkoda czasu na kombinacje alpejskie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj świetnie, dziś moim zdaniem mało do gry, dużo betow w jakis taśmach + główny za płaska stawkę, ale bez spuszczania.

Analiza:

Dziś bardzo krótka, bo jutro ciężkie 12h w pracy i będzie ciężko o napisanie czegoś. Czyste wygrane są kierowane w stronę zawodników, którzy są dużo lepsi niż przeciwnicy i spokojnie powinni wygrać 3-0, maksymalnie 3-1. Nie ma tutaj możliwości żeby były jakiekolwiek niespodzianki. Mvg to top1, a Heta ma słabego przeciwnika + sam mocno idzie w górę w rankingu PDC.

Co do underu maxow to w obu spotkaniach spodziewam się szybkiego 3-0, a zawodnicy przeciwko, których maxom gram to kobieta oraz kwalifikant z Chin. Takie „fusy” rzadko robią maxy, a szukając co potrafią doszedłem do wniosku, że raczej nie powinni się wzbić na więcej niż AVG82.

MVG x Heta x Hedman poniżej 1.5 180s x Di Zhuang poniżej 1.5 180s
AKO: 2.77/fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Co za bzdura w sts albo ja juz nie ogarniam. Boulton -2,5 po 1.3 a minus 3.5 seta po 1.4 . Przecież to drugie wpadnie na sto procent jeżeli wpadnie pierwsze a jeszcze daje bezpiecznik na 3:0 dla Hedman
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
efortuna ako: @2,14

Boulton v Hedman Hedman under 1,5 180's @1,40

Typy na to spotkanie już się tutaj przewijały, w pełni popieram. Hedman nie powinna tutaj ugrać nic więcej niż 2-3 legi, o ile oczywiście Boulton nie odwali kaszany na podwójnych. Na to się jednak nie zanosi, ostatnio gra bardzo regularnie. Standardowo idę w stronę underów na maksy, jakiś jeden przypadkowy (jak dziś u Chińczyka w meczu z Kimem) może wpaść ale o dwa będzie niezmiernie ciężko.

MVG v Murray MVG under 3,5 180's @1,50

Biorę tę linię w ciemno. Mighty Mike jak nikt inny kombinuje na tarczy, bardzo często schodzi na 19. Maksów w ostatnim czasie rzuca jak na lekarstwo a tutaj jeszcze zapowiada się spokojny win Holendra. Ciekawy jestem jak forma MVG, pojawiło się info o lekkim urazie kręgosłupa choć to już ciągnie się za nim dłuższy czas. Myślę, że 2-3 maksy może rzucić ale raczej nic więcej.

Heta v Baggish 1 @1,16

Heta solidny jak nikt w tym sezonie. Nie jest to zawodnik efektowny ale niesamowicie efektywny i regularny. T20 wchodzi jak miło. Baggish może jakiegoś lega, czy dwa wygrać w ładnym stylu (jak chociażby przed rokiem gdzie wygrywał 1-0 z Aspinallem i z tego co kojarzę miał chyba spore szansę na 2-0 ale zacina na dablach). Nie przewiduję tutaj niespodzianki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Tym razem zawaliła babcia Deta. No trudno. Analiza dzisiaj krótka bo nie mam warunków.
1. VDV-Meulenkamp 1 @1.65
2. Clayton - Henderson 1 @1.35
AKO: 2.23 Uni

1. VDV po prostu bardziej mi się podoba w ostatnich miesiącach i uważam, że na przestrzeni całego meczu będzie bardziej powtarzalny. Ron miewa gorsze momenty tak jak w meczu z Krcmarem w pierwszym secie. Podobnie było na Home Tourze, gdzie raz na jakiś czas pojawiały się w jego wykonaniu bardzo słabe mecze. Sądzę, że będzie nie będzie to krótki mecz, ale wygra go VDV.
2. Henderson ostatnio mi wszedł, bo wygrał z Kantele, ale był to średni mecz w jego wykonaniu. Kantele byl wg mnie do ogrania minimum 3:1, a jednak John sie z nim męczył. Jeżeli Henderson zagra nawet nieco lepiej niż z Kantele to i tak będzie miał ciężko. Clayton na przestrzeni całego meczu będzie pewnie regularniejszy i nie bedzie przebacz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Niestety nie miałem czasu podzielić się typami a udało się całkiem nieźle. Oglądać też nic nie obejrzałem przed wczoraj ani wczoraj. Dopiero zdążyłem na ostatni pojedynek, który zamykał mi kupon. Pierwszy set wszedł bezproblemowo chociaż Murray pewnie nie jednemu napsuł wczoraj nerwów. Ale to już przeszłość, dzisiaj mam chwilę więc wrzucam to co wymyśliłem.

kupon.jpg

Derk Telnekes - Nick Kenny
Typ: Ilość setów over 3,5 1,29 LVbet


Oboje Panowie z podobnymi umiejętnościami na ten moment. Avg na poziomie około 90. Ciężko tu wskazywać zwycięzce, myślę jednak że tak owy nie wyłoni się w 3 setach i potrzeba będzie na to przynajmniej jednego więcej.

Jason Lowe - Dmitriy Gorbunov
Typ: DW 3-0 1,83 LVbet


Rosjanin próbował sił w 2020 PDC Q-School jednak wypadł bardzo słabo. Wygrał jedynie dwa z sześciu meczy z avg 69. Do MŚ dostał się poprzez wygranie EuroAsian Darts Corporation. Anglik też rozegrał trochę gier w tym roku jednak ze zdecydowanie lepszymi efektami. Średnie sporo powyżej 90 spokojnie powinny wystarczyć aby wygrać.

Jeffrey De Zwaan - Ryan Searle
Typ: Ilość setów over 3,5 1,29 LVbet


Searle pierwszy pojedynek na tegorocznych mistrzostwach ma już za sobą, Udało mu się pokonać Laubyego 3-2 i awansować dalej. Tym razem zmierzy się z Holendrem który w zeszłym roku doszedł do czwartej rundy. Oboje maja ładne avg oraz potrafią rzucać 180tki które również można pograć, biorąc pod uwagę fakt że możemy tu zobaczyć nawet 5 setów. Myślę że będzie to jeden z ciekawszych pojedynków dzisiejszego dnia.

Jakiś kuponik na DW tez mam w planie jednak na razie jeszcze się zastanawiam. Jesli wymyslę cos sensownego to podrzucę typy później. Tak czy inaczej z fatrem ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Do tej pory na stronie notujemy 50% skuteczność, którą niewątpliwie chciałbym poprawić. Zapraszam do sprawdzenia dzisiejszego dubelka!

Vincent van der Voort-Meulenkamp
Typ: VVV -1.62/lvbet


Uważam, że otrzymujemy bardzo przyjemny kurs na VVV, który wydaję się dość sporym value w dniu dzisiejszym. Starszy z Holendrów podczas ostatniego PCF doszedł do 2 rundy, gdzie grając na AVG92 przegrał decidera przeciwko bardzo silnemu Jose de Sousie. Holender od zawsze słynie z mocnego stylu rzucania, który przekłada się na dość spory Power Scoring oraz średni poziom podwójnych, który bardzo często powoduje przestoje. Czy to jednak znaczy, że jego rodak będzie to w stanie wykorzystać? W moim odczuciu niezbyt, ponieważ jego spotkanie w 1 rundzie tegorocznych MŚ pokazało, że on również miewa spore przestoje i gra bardzo nierówno. W 1 secie nie został dopuszczony nawet do lotki kończącej, w drugim nie oddał rywalowi nawet lega, a w trzecim mimo, że wygrał to miał poniżej 30% na podwójnym. W moim odczuciu dostaniemy tutaj wyrównane spotkanie jednak ewidentnym faworytem jest VVV, który dzięki doświadczeniu na MŚ oraz wyższym Power Scoringu powinien częściej dochodzić do lotek kończących.

Clayton-Henderson
Typ: Clayton - 1.33/lvbet


Oglądałem spotkanie Hendersona z Kantele i uważam, że liczby tego spotkania zupełnie nie odzwierciedlają tego co działo się na tarczy. „Big John” mimo 12 pkt więcej na AVG zagrał w taki sposób, że gdyby nie przestój Kantele w deciderze to wynik mógłby być zupełnie inny. Uważam, że lepszy rywal wyrzuciłbym go za burtę już w 1 rundzie, a AVG91 może być sufitem dla Szkota. W 2 rundzie jego przeciwnikiem będzie Johny Clayton, który moim zdaniem nie powinien mieć wielkiego problemu żeby wyeliminować Hendersona. Walijczyk poza zostaniem drużynowym mistrzem świata, notuję bardzo solidny sezon, gdzie w większości dużych turniejów wygrywał swój pierwszy mecz. Uważam, że Johny’ego stać na spotkanie w okolicach 100, a to bez problemu powinno pozwolić na pokonanie Szkota.

Jeffrey de Zwaan-Ryan Searle
Typ: Searle (+1.5) – 1.36/lvbet


Przez długi okres chciałem tutaj zagrać czystą wygraną Searle jednak przez delikatne podniesienie stawki postanowiłem ograniczyć ryzyko i zagrać tutaj na minimum 2 sety Ryana w przypadku, gdyby przegrał 3-2. Anglik w 1 rundzie zagrał naprawdę bardzo dziwne spotkanie z Laubym. Mimo, że wygrał 3-2 to w setach, które przegrywał grał odpowiednio 106 oraz 90. Zabrakło podwójnych w ważnych momentach, a jego przeciwnik popisał się zamkiem 148, który go uratował przed 2-0. Jego Holenderski przeciwnik zanotował ostatnio 1/8 PCF, gdzie przegrał z MVG. Obaj zawodnicy grają na podobnym poziomie i mimo, że dla mnie faworytem jest Anglik to nie wygrania Jeffreya nie będzie niespodzianką. Uważam jednak, że Searle swoją grą w tym sezonie oraz naprawdę wysokim Power scoringiem powinien sobie utorować drogę do przynajmniej 2 setów i to właśnie gram!

AKO: 2.93/lvbet

Poza głównym kuponem dokładam również pobocznego dubelka. O VVV i jego Power scoringu pisałem wyżej, potrafi on włożyć 180’s i w dzisiejszym spotkaniu jeżeli ma wygrać też powinien swoje dołożyć 3 lub 4 sztuki. Jego przeciwnik też nie zły w tym aspekcie jednak 2x180’s w 15 legach podczas 1 rundy powoduję, że nie wydaję mi się żeby miał zrobić więcej niż VVV. Na więcej lub tyle samo 180’s VVV ewinner daje bardzo przyjemny kursik, więc pobieram.

Do tego dokładam 3-0 dla Lowe w pojedynku z kwalifikantem z Rosji. Gorbunov wygrał zaledwie 2/6 spotkań podczas Q-School grając zaledwie na 69.09 co jest tragicznym wynikiem. Do tego dojdzie wielka scena, stres i naprawdę uważam, że Lowe grający 85+ powinien wygrać to spotkanie 3-0. Jest to niby granie na 3-0 „Fusa” przeciwko jeszcze większemu „Fusowi” jednak statystyki pozwalają wierzyć w spokojne 3-0 dla Anglika.

Lowe (-2.5) x VVV (+0.5 180’s)
AKO: 3.27/ewinner Szkoda, Rusek obudził się w 3 secie i zapiął 147, 116 i trafił d8 na seta.. znów brakowało trochę szczęścia, bo bet był dobry...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dorzucam trebelka na DW i na dzisiaj już starczy. Myślę że wtorek bedzie dość ciekawy i coś już mi chodzi po głowie ale o tym w swoim czasie :)

Jeffrey De Zwaan - Ryan Searle 2-3 4,75

Maik Kuivenhoven - Matthew Edgar 3-1 5,00

Johnny Clayton - John Henderson 3-1 3,40

AKO: 23,75 LVbet

Edit"


Ciekawy dzień, było sporo emocji. Szkoda ze tyle czerwieni w typach.

Jesli chodzi o Gorbunova to jestem trochę zaskoczony. Udało mu się ugrać seta ale tak naprawdę mógł tu więcej namieszać gdyby w czwartym secie udało mu się wygrać kiedy było 2-2 w legach to kto wie...

Kuivenhoven... kto oglądał ten wie. Kręcił się po jedynkach i piątkach, avg 81, wykończenie... Lepiej gram w garażu po pijaku :/. Ogólnie chyba najsłabszy występ jaki widziałem do tej pory.

Jeffrey De Zwaan - Ryan Searle
Pojedynek cholernie ciekawy, szkoda że tak szybko się skończył. Pojedynek dwóch maszyn. Holender 9 x 180 i avg 98 !. Anglik 2 x180 i avg 92 a jednak nie pozwolił się ukąsić ani razu.

Clayton w pewnym momencie się trochę pogubił jednak na szczęście w porę się ogarnął a z drugiej strony w tym samym czasie Henderson stracił zimną krew i ostatecznie odpadł.

No i w końcu według mnie najciekawszy pojedynek, gdzie Van der Voort zaliczył piękny comeback aby ostatecznie pokonać Meulenkampa. Były emocje. Trzeba się otrzepać i myśleć już o jutrze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom