>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: World Championship 2020/2021

W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Spokojnie , Price sie mega slizga po tych meczach. Dzis z Buntingiem tez buduje dramaturgie do konca i pewnie sie rozstrzygnie w ostatnim legu..
A juz widzialem 1.1 na pricea live

Oj ciezko sie ogladalo te ostatnie sety. Oby drugi polfinal wynagrodzil nam
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Darts - Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:30
Spotkanie: Chisnall - Anderson
Typ: najwyższy checkout Chizzy
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclick

Na szybko Gary z meczu na mecz wygląda lepiej tak jak kolega pisze wyżej ma dobre wysokie zamknięcia ale trafia na gościa który gra magicznie Chisnall kapitalnie rzuca maksy jest w wielkiej formie i myślę ze zostanie nowym mistrzem. Nie po to odprawiał do zera MVG zeby...Chizzy jest wstanie zamknąć 170 ma cos do udowodnienia Garemu w czerwcu porażka 6-3 myślę ze teraz to on będzie rozdawał karty i w każdym darterskim szczególe elemencie będzie lepszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
R 813

robssson

Użytkownik
Piękne wczorajsze spotkania. W obu padło bardzo dużo maksów. Jak widzicie dzisiejszy mecz? Ja mimo wszystko myślę, że Anderson to weźmie. Jest pewny, bardziej doświadczony i co widać nawet opanowany :)
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
To zależy ostatnie 2 winy należą do Icemena i ogólnie malo maksów bylo w tych meczach ale Gary w tym roku grał malo a forma na turniej jak.... Niemcy z meczu na mecz lepiej i....zobaczymy ja idę w stronę nowego mistrza myślę ze z każda udana akcja rugbista będzie sie nakręcał
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
DARTS-ŚWIAT-MISTRZOSTWA ŚWIATA PDC

20:30 03.01.2021

Gary Anderson VS Gerwyn Price
Pierwsza lotka w meczu: Potrójna 20

2,6

LV BET

Finały lepiej oglądać podziwiać jaki by to nie był poziom jest to wielkie wydarzenie niż grać chyba wszystko moze sie wieczorem wydarzyć,,, taki ciekawy zakład raczej w formie zabawy niz....obaj dobrze rzucają Potrójna 20 szczególnie kto by nie rozpoczął szanse moim zdaniem sa spore. Walijczyk lubi rzucać rozpoczynać na górę, jest to chyba jego ulubiona pozycja na tarczy- Gary tak jak mowie z meczu na mecz lepiej z chizzym chyba 3 180 w 1 legu wiec....emocje będą duże napewno ale ....obaj będą chcieli mocno i dobrze wejsc w to spotkanie zagram jeszcze więcej maksow Price po 2,2 ale tak jak mowie ostatnio miedzy nimi tych maksow duzo nie było wiec ...dobrego oglądania
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Te piękne i pełne emocji MŚ dotarły do ostatniego meczu całego turnieju, którego skład jest bardzo ciekawy. Z jednej strony świetny w tym sezonie Price, z drugiej dwukrotny MŚ, który ma za sobą dość słaby sezon. Czego spodziewać się po tym meczu? Chyba wyśmienitego widowiska i wielu emocji.

Price-Anderson
Typ: 170 C/O w meczu - 4.2/lvbet


„Finały się ogląda, a nie typuje”, w 100% zgadzam się z tym stwierdzenie, więc na dziś typ typowo pod lepsze oglądanie. Kurs dość wysoki jak na tak długi format, ponieważ gramy do 7 wygranych setów, co powinno nam przynieść minimum 11 setów i około 50 legów! Spotkanie będzie długie, pełne błędów z jednej i z drugiej strony. Kursy na wygrane są dobrze ustawione i w moim odczuciu również Price jest faworytem i to on zostanie mistrzem świata. Wracając jednak do typu, gram tutaj maksymalne możliwe zejście w legu, czyli T20/T20/Bull. Do tej pory na tych mistrzostwach otrzymaliśmy 6 takich zakończeń w tym jedno w wykonaniu Price oraz jeden w spotkaniu, w którym grał Gary Anderson (półfinał przeciwko Chizziemu). Jeżeli spojrzymy na poprzednie MŚ to dostrzeżemy, że Szkot w zeszłym roku zszedł z 170, a podczas ostatnich MŚ, które wygrał udało mu się to zrobić dwukrotnie oraz dołożył 9dartera. Tak jak wcześniej pisałem, spodziewam się fantastycznego widowiska z wieloma legami, więc Panowie powinni zostawić około 6 razy taką wartość do zakończenia. We finale nie będzie rozmieniania, więc pozostaną czyste umiejętności. Obaj zawodnicy potrafią to zrobić i wydaję mi się, że zrobią dziś „Big Fish” i okraszą ten piękny turniej.


Minimum 2 legi zakończone bullem – 1.8/ewinner
9darter – 30/fortuna Szkoda tego pudła na D12 :/
Gary rzuci 170 C/O – 7.12/fortuna
Gary zamknie lega bullem – 1.8/ewinner
Price wyga i powyżej 10.5 seta – 2.55/ewinner


Taki zestawik ode mnie jakby ktoś chciał jeszcze coś wrzucić do jakieś tasiemki. Ten bet na 2 legi zakończone bullem uważam za spore value. Panowie często zostawiają jakieś 121 czy 81, które w wielu przypadkach trzeba kończyć czerwonym środkiem. Obaj potrafią o czym zresztą pisałem, moim zdaniem linia wystawiona trochę za nisko. 9darter, bo kurs spory, obaj potrafią maksować, no a spodziewam się wielu, wielu legów. Typowałem wygraną Price, a te 11 setów to moim zdaniem minimum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +250
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
GARY

Ale fajnie temat żył, pragnę wszystkim podziękować za te 3 tygodnie emocji. Finałów się nie gra, niby racja, no ale coś tam dla zabawy trzeba wrzucić. Bez kombinacji. Wczoraj Chizzy nie zawiódł, głowa nie wytrzymała. Dzisiaj wchodzi Ice Man. Ale Gary powie sprawdzam. Nie twierdzę że PrIce pęknie tak łatwo. Z pewnością to on bardziej zasługuje na tytuł biorac pod uwagę cały sezon. Ale Panowie -liczy się tu i teraz. Co Anderson urósł po meczu z Mensurem to nie mam pytań. W głowie być może zakielkowala mu myśl że skoro kolega z reprezentacji rok temu przetrwal w niewiarygodnych okolicznościach a potem zdobył tytuł - to czemu on miałby tego nie powtórzyć? I ruszył. Jezeli dobrze liczę to 15-4 w setach niszczy rywali. A Price? Można mówić ze buduje dramaturgię, że wytrzymuje końcówki jak nikt inny ale można też powiedzieć -ślizga się po prostu. Czy gdyby to był jakiś turniej tygodniowy i po tym co widzieliśmy w ostatnim tygodniu ktoś stawialby na Walijczyka? Dochodzi presja o co grają - a jeżeli kogoś tu ona zje to chyba nie Szkota ;-)

Price szanuję to co robisz i to jak to robisz - ale sorry, nie tym razem

Anderson win @2.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +173
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Panowie, być może i Panie, piękny to był czas. Nie ukrywam jednak, że cieszę się, że się kończy. Za dużo już tego, za intensywnie, czacha dymi. Dyskusje były fajne, sporo ciekawych myśli się tu przewinęło, baja można by rzec. Koledzy z góry już kilka zdań rzucili w eter a propos tego i finału - mogę ich poprzeć i podbić. Dziś oglądamy i gramy for fun, co by emocje większe były. Na koniec dodam, iż mam nadzieję, że częściej będziemy mogli siebie widywać w tym dziale. Oby nie zabrakło zapału. Co na dziś z wariacji?


Gary Anderson - Gerwyn Price DW 5-7 @ 8,00 betsson
Gary Anderson - Gerwyn Price 2 checkouts 100+ 4 or more @ 1,95 Unibet
Gary Anderson - Gerwyn Price 1 9.lotka @ 41,00 Unibet
Gary Anderson - Gerwyn Price 2 9.lotka @ 41,00 Unibet

Gary Anderson - Gerwyn Price both players 5+ checkouts 100+ @ 17,00 betsson

edit:
Bez plusów i minusów. Niestety wszystko czerwone, ale było blisko ustrzelenia fajnych kursów. @ 40 zepsuł pudłem na D12 Price, do tego ten @ 17 ... niby 2-3 było w tych c/o, ale wsponiane D12 to byłby kolejny, a i Gary zepsuł w pewnym momencie 3 czy 4 zejścia ~110-120 pod rząd.

Uwierzycie, że napisałem tekst i przypadkiem go skasowałem? O matko. Streszczam teraz, bo czas nagli. O losie... Typy for fun, ale dlaczego takie? Jednak Price. Należy mu się. Jest w gazie, ma mocny dubel. Myślę, że będzie dusić Garego swoją solidnością. Jasne, on pewny z zimną głową, ale wybierając między nimi na chwilę obecną jednak Walijczyk. Pisaliśmy o nich w ciągu kilku ostatnich dni wiele razy, więc nie będę powtarzać szczegółów. Co do c/o Gerwyna - po pierwsze primo statystycznie over, po drugie primo jest w sztosie, po trzecie primo ultimo linia niska, a format dłuższy. 9.lotki? Myślę, że lepiej pograć 2x w Unibet, niż się bawić w @ 30 w fortunie, gdzie jeszcze podatek idzie. Ostatni typ to kolejna zabawka po fajnym kursie. Skoro mógł Price pokryć linię razem z Buntingiem, to czemu z Andersonem miałby nie móc? Biorę, a co mi tam! Zostały mi jeszcze poboczne na kończące turniej, ale tu dam znaka po finale czy siadło i co. Oby, to na frytki będzie. Coś do picia, wygodne miejsce i naginamy! Powodzonka i do usłyszenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Anderson - Price
Typ: Anderson win (-2,5 seta)
Kurs: 3,80 w LVBET
Wynik: 3:7

Zgadzam się z Panami powyżej, że finałów się nie gra i z W Wieczorek85, że wygra Anderson. Jeśli jednak ma się ziścić plan, że Price się trochę spali, to podoba mi się kurs w LVBET na wygraną Szkota z handicapem setowym -2,5. Można by rzec, że się The Flying Scotsman wślizgnął do tego finału dość nieoczekiwanie. Była mowa o zbliżającym się końcu kariery, o bolących plecach, a na końcu okazuje się, że doświadczenie to ważna rzecz w takim formacie rozgrywek, jakie są w Mistrzostwach Świata oraz w turnieju o wysokim prestiżu. Price co miał tutaj wygrać, to wygrał i zagra w swoim pierwszym finale w Alexandra Palace. Presja zdecydowanie po stronie Walijczyka, gdyż wygrywając dziś zostanie nr 1 w rankingu PDC. Statystyki turniejowe obaj gracze mają podobne: Anderson średnia punktowa 97,41 przy zamknięciach na poziomie 39,36%. Price z kolei może pochwalić się liczbami odpowiednio 97,95 oraz 43,85%. Anderson w tym turnieju rozkręcał się, a gdy wygrał z Suljovicem, coś jakby pękło i kolejnych rywali odprawiał bez problemów 4:0, 5:1 i 6:3. Price wygrał nieznacznie z Gurneyem, a wczoraj z Buntingiem miał ciężary przez 10 setów, ostatnie dwa się Anglik spalił i już łatwiej oddał. Z Andersonem tak łatwo mieć nie będzie i uważam, że kurs 3,80 na zwycięstwo conajmniej trzysetowe Garyego jest warte uwagi i ryzyka, choćby za mniejszą stawkę dla emocji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Jeszcze nikt tego nie napisał więc czuję się zobowiązany...
Gerwyn Price MISTRZEM ŚWIATA PDC 2021! 🎯
Dziękuję Wam wszystkim Panowie za tegoroczne analizy w dziale i emocje na tych pandemicznych mistrzostwach, poziom merytoryki którą codziennie tu czytałem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Do zobaczenia za rok! Booyah!
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
Minimum 2 legi zakończone bullem

Jeśli ktoś grał w Unibecie pytanie jak Wam to rozliczyli? Nie wiem czemu mi na minus, a przecież były dokładnie dwa takie zamki zakończone bullem. Prośba o informację jeśli ktoś grał. Mam nadzieję, że do jutra tak czy inaczej to skorygują.

Edit: Unibet skorygował to jeszcze tego samego dnia
 
Ostatnia edycja:
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Świetny turniej za nami, niestety pod katem bukmacherskim dla mnie średnio udany. Chcąc unikać podatku trzy-zdarzeniowe kupony zbyt często były niweczone jednym pudłem. Ba, często jedna lotka, jak choćby dziś :)

cieszy, ze jest tu tylu pasjonatów darta, pozwala to z optymizmem patrzeć w przyszłość. Oby tylko temat nie upadł, tak jak choćby siatkówka plażowa na tym forum :(
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Świetny turniej za nami, niestety pod katem bukmacherskim dla mnie średnio udany. Chcąc unikać podatku trzy-zdarzeniowe kupony zbyt często były niweczone jednym pudłem. Ba, często jedna lotka, jak choćby dziś :)

cieszy, ze jest tu tylu pasjonatów darta, pozwala to z optymizmem patrzeć w przyszłość. Oby tylko temat nie upadł, tak jak choćby siatkówka plażowa na tym forum :(
Może teraz po dobrych występach Rataja zwiększy się ilość fanów darta również na tym forum. Teraz i tak nie było źle. Ostatecznie chyba te moje AKO tu wstawiane dałyby plus, ale sporo innych kuponów również przewaliłem na tych MŚ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +173
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Fenomenalny turniej za nami! Moim zdaniem jedne z lepszych mistrzostw jakie widziałem, a oglądałem już 7! Wiadomo trzeba brać poprawki na brak kibiców, ale i tak było świetnie! Price zasłużonym mistrzem świata, fenomenalny występ Chizza przeciwko MVG, Shrek w formie, która pozwala wierzyć, ze jego rywalizacja z Pricem będzie fenomenalna, życiowy występ Krzyśka i wiele więcej!

Pod względem bukmacherskim fajnie, bo na plus, ale taki Heta zepsuł kupon na 9 tysięcy, handi na Price z Gurneyem kolejne 2 tysiące. Ostatecznie plus 4 cyfrowy, a mogl spokojnie być 5!

Dziękuje wszystkim za aktywność w dziale, mnóstwo analiz i widzimy się już niedługo na Mastersie oraz Premier League!
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Także dziękuję wszystkim za te mistrzostwa. Od paru lat obserwowalem Wasze typy, fajna robota - w końcu i ja postanowilem czyms tam się podzielić. Fajne to forum się robi, osobiście najbardziej nastawiam się właśnie na darts, snookera i .. biathlonowe sztafety ;-)

Pozdrowienia i do usłyszenia wkrótce!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom