>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC: World Championship 2020/2021

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Cos co przy emocjach umknęło nam wszystkim. Co Ratajski zrobił z trzecią lotka po nietrafionym d5? Bo albo to był błąd sędziego albo cudem trafiona 1 tuż nad środkiem, gdzie widać było ze Ratajski rzuca gdziekolwiek
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
No właśnie, kojarzę coś, że Ratajski cisnął lotką gdziekolwiek, a zaliczyli mu to, jakby trafił 1...Nie skupiłem się na tym, bo miałem pogranego Clemensa, więc cieszyłęm się, że to on ma lotki meczowe.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wygrana Price zamyka mi trebel, który jest dla mnie tyle wart co D1 dla Krzysia. Dorzucam jednak jeszcze parę propozycji, bo jest co grać i oglądać.


Petersen-Anderson
Typ: Anderson – 1.8/fortuna


Niezbyt rozumiem aż tak wyrównane kursy w tym spotkaniu, ponieważ Devon mimo tego, że jest maszynką do 180’s to tak naprawdę nie posiada żadnych innych plusów. Potrafi rzucić maxa na rozpoczęcie lega, a następnie dołożyć dwie wizyty bez potrójnego lub też zmarnować parę lotek kończących. Zawodnik z Afryki na tegorocznych MŚ wygrał dwa spotkanie jednak grał w tych spotkaniach odpowiednio 89 oraz 91. Zagrał dwa świetne, ostatnie sety w obu wygranych spotkaniach, gdzie jego AVG wynosiła ponad 100, jednak pozostałe poniżej 90. Można powiedzieć, że Gary również nie zachwycał i uciekł spod topora w spotkaniu z Mensurem jednak chciałbym zauważyć, że Austriak i Łotysz rzucają w nielubiany przez Szkota sposób czyli wolno. Devon rzuca bardzo szybko i w moim odczuciu to powinno pomóc Andersonowi rzucać więcej maxów. Jeżeli chodzi o podwójne to obaj się zacinają i zapewne tutaj również będziemy mieli przestoje na podwójnych. Gary pokazał, że gdy musi to potrafi się nie mylić na podwójnych i to w moim odczuciu powinno zadecydować.

DVD-Durrant
Typ: DVD więcej 180’s – 1.75/fortuna


Dostrzegam w tym typie dość spore value, ponieważ w moim odczuciu Durrantowi będzie ciężko zagrać po raz kolejny tak dobre spotkanie jak przeciwko Baggishowi. Tam w 26 legach był wstanie rzucić 7x180’s co w moim odczuciu dla niego jest wyczynem. W pierwszym spotkaniu przeciwko Porteli zaledwie 2x180’s podczas 11 legów. DVD różnie, bo 5, 7, 4 jednak w tym sezonie udowodnił, że ma on bardzo solidny Power Scoring. Spodziewam się wyrównanego spotkania pomiędzy oboma darterami. Faworytem według mnie jest Durrant jednak ciężko będzie mu powtórzyć taki poziom jak przeciwko Baggishowi. Jeżeli DVD chce powalczyć to musi wysoko punktować, a tak kurs na więcej maxów wydaję się dość przyjemny.

Dima-Chizzy
Typ: Chizzy – 2.76/fortuna


Czekam na to spotkanie z niecierpliwością, ponieważ naprzeciwko siebie stanie dwójka bardzo dobrych i mega przyjemnych do oglądania darterów. Czego możemy się spodziewać po tym spotkaniu? Sporej ilości maxów, wysokich zamków, pomyłek na podwójnych i niesamowitych emocji! Myślę, że zobaczymy również wyrównane spotkanie, ponieważ obaj zawodnicy grają na bardzo podobnych AVG podczas tego turnieju. Chizzy 97 oraz 99 a Dima 105 oraz 96. Dlaczego, więc buki aż tak mocno faworyzują młodego Belga? Nie mam zielonego pojęcia, ale postaram się to wykorzystać. W moim odczuciu również faworytem jest Belg jednak dużo, dużo mniejszym. 2 do 1.8 jak najbardziej byłoby na miejscu i tutaj spotkanie może się rozstrzygnąć w 7 secie, a nawet 5 legu 7 seta. Dla mnie spore value w kursie na Chizza, więc próbuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Devon Petersen win @2.16

Brodaty Żółwiu - jak szanuję Twoje typy, tak tu się absolutnie nie zgodzę. Będę konsekwentnie szedł w stronę Petersena, dla mnie prezentuje on się tu zdecydowanie pewniej. Nie ma co pisać o potencjalach obu zawodników bo wiadomo ze Gary to absolutny top. Z tym ze Szkot od około 2 lat przestal grać to czym zachwycał swoich kibiców. A już spotkanie z Mensurem - dla mnie absolutnie nie pasujące do 3 rundy mistrzostw świata. Początkowo te pudła na dublach były nawet emocjonujące, z czasem stały się po prostu męczące. Kto oglądał, ten wie. Petersen nie jest nowicjuszem, powinien wytrzymać presję i w końcu zrobić to czego Mensur nie potrafił

Co do innych spotkań

Wszystkie dzisiejsze spotkania wydają się wyrównane - to dobrze, wreszcie na forum trochę się posprzeczamy

Jeżeli miałbym wskazać jednego zawodnika którego porazka by mnie zaskoczyła to Searle. Chociaż inna sprawa ze Bunting juz wczoraj zaskoczył
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Można się zachwycać grą Petersena, ale to raczej czas przeszły ... Jeszcze 2 miesiące temu wymówiłbym jego nazwisko w gronie faworytów do TOP4 obok MVG, Smitha i pewnie vd Bergha. Czas jednak biegnie i z formy Petersena zostały jedynie maksy. Słabe średnie, niski procent kończących...

W dotychczasowych dwóch meczach Anderson grał ze średnią ponad 94 punkty i ponad 33% kończących, przy 90 oczkach Petersena i ledwie 34% na podwójnych.
W moim odczuciu różnica na dablach praktycznie zerowa, podczas gdy na dystansie Anderson jest wyraźnie lepszy od Południowca.
Gdy dodamy do tego, że Petersen grał w sumie dwa "lekkie" mecze, bez stresu, który dodatkowo usztywnia rękę oraz fakt, że Gary męczył się z Mensurem w dużej mierze przez jego wolne rzucanie, to mi wychodzi tutaj jego zwycięstwo :)

Anderson win @1.73

oprócz tego dokładam więcej maksów [email protected] oraz Chizzy'ego @1.75

AKO: 4.75 efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cos co przy emocjach umknęło nam wszystkim. Co Ratajski zrobił z trzecią lotka po nietrafionym d5? Bo albo to był błąd sędziego albo cudem trafiona 1 tuż nad środkiem, gdzie widać było ze Ratajski rzuca gdziekolwiek
Chciał zrobić bust'a i zostać na liczniku z 10, celował pewnie w środek tarczy - 25, czy bulla, a z tej złości trafił poza środek i akurat na pole 1 🤣
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ekipo, witam, witam. Wczoraj tu odpuściłem, bo zaliczyłem mega wtopę w poniedziałek i ... na dobre wyszło, bo wszedł Gurney+Chisnall+Clemens+1,5 i van Gerwen. Uff. Dziś święto, bo na rozkładzie bajeczne pojedynki, jak wskazuje papier.


Vincent van der Voort - Daryl Gurney 2 @ 1,50 Unibet 2-4

Nie wiem, jakie kursiwa w betsson, bo mają problemy techiczne, ale proszę co chwila zerkać, bo pewnie lepsze. Czysta dwójka na miękko, naprawdę. Holender z łatwą drabinką, rywalami, którzy nie stawiali większych oporów, a i sam Vincent, jak to on, czyli średnio, bez tragedii, ale brakuje mocy. Dziś zagra pewnie podobnie - coś koło 40% i ~93 na tarczy. Ważniejsze jest jednak to, jak gra Daryl. Jak ja go lubię! Niby cieniował przed mistrzostwami, a na nich proszę bardzo, forma baja. No no, jak on tak będzie punktować i dość pewnie kończyć to może być ciekawie w późniejszych fazach. Dwa spotkania, dwa razy regularny, mocny power scoring, dużo uśmiechu, musi to dziś wziąć - jest na fali.

Devon Petersen - Gary Anderson 2 @ 1,75 betsson 0-4

Mnie kurs również dziwi, bardzo. Gary owszem, bez wyrazu jak na niego w dwóch dotychczasowych meczach, ale zgadzam się z jego stwierdzeniem, że przeciwnicy robili sobie jaja z tym zwalnianiem gry. Mensur przegiął pałę. Wiem, on tak gra, ale na żywca teraz wydawało mi się dość oczywiste granie taktyczne z jego strony, co wytrącało z rytmu Szkota. Te pocierki przy stoliku - żenada. Wracając do spotkania, które przed nami - Gary cieniował, ale ja widzę pokłady sił u niego, po prostu. Kuleje dubel, co trochę wprowadza nerwowości, jednak gorzej nie będzie, a przy normalnej grze powinien się podnieść ten procent. Petersen lipa. Z Lowe cienizna, z Lennonem też. To przeciwnicy przegrali, a nie on wygrał te mecze, o tak. Mnie nie porywa, atutów na tych mistrzostwach nie widzę. Może odpali? Może. Ta samo, jak i Gary. Jeśli nie, to czym postraszy? Kręcąc głową i robiąc miny? No nie. Przy słabszej dyspozycji obu Panów, chłodną głowę i więcej doświadczenia będzie mieć Anderson. Jak wejdzie w mecz dobrze to skończy się szybko, tak myślę.

Dirk van Duijvenbode - Glen Durrant 1 @ 1,81 Unibet 4-3

Nie wiem, jak będzie - 7 setów czy dość szybko, jednak co do jedyny to jakoś mam czutkę. Już nie młody, ale jednak młodszy lotnik w tym meczu powinien pójść za ciosem. Jest energia, jest radość z gry, jasny cel, a przede wszystkim szczęście. Pokazał też, że trzyma nerwy, bo przeca z małolatem Brooksem czy nawet z Crossem bywało momentami niekolorowo u niego, a jednak wytrzymał presję i kolorową tęczę roztoczył wokół siebie. Mało tego, on przecież nieźle rzucał, z Huntem po profesorsku - ave104 i te kończące - miód! Życiówka jest, a przed nim jeszcze taka przyjemna trasa, którą może pokonać na niskim tętnie. Durrant dupa. Pisaliśmy już o nim, początek padaka. Z Baggishem poprawił sporo, ale mnie nie porwał. Rwana ta jego gra jest, jak coś nie idzie to są spore nerwy. Niech no dziś nie trafi z dniem albo słabiej zacznie - przy dobrej dyspozycji Holendra może być szybko duża różnica. Procent ma niezły, ale ja tego jakoś nie czuję, poważnie. Typ na czuja, który w mojej ocenie ma duże szanse na powodzenie. Do młodzieży świat należy!

Gerwyn Price - Mervyn King over 5,5 sets @ 1,73 betsson 4-1

Tu nie ma co gadać. Liczby mówią wsystko. Mervyn życiówka. Pisałem o nim przy okazji poprzednich spotkań. Może namieszać. Mnie absolutnie nie zdziwi tu jego zwycięstwo. Mało tego, po cichu na to liczę. Gra fenomenalnie. Jest pewny, skupiony, regularny. Niemalże kompletny. Price, jak to Price. Grał słabiej i dał radę, zawsze odpalał, kiedy było trzeba. Miewa chwile przestoju, które jeśli się trafią i dziś to King może je wykorzystać i pewnie to zrobi. 4-1/1-4? Poważnie? No właśnie. 6 setów i jest bajunia. Powtórka z wczoraj i horror? Czemu nie.

Dave Chisnall - Dimitri van den Bergh over 5,5 sets @ 1,85 betsson 4-2

Świeżynki. Obaj niedawno opisywani - Chizzy wczoraj, więc bez powtórek. Ten z Noppertem zaczął fatalnie, ale otrząsnął się w porę i zrobił to, co trzeba. Te jego 180's to broń przeogromna. Dziś musi się tym posiłkować. Spodziewam się lepszej gry i większej pewności siebie. Co do Dimy - no baja, po prostu baja. Dwa spotkania, dwa razy odpalał rywali szybciutko. Jest w gazie, mocnym gazie. Jak dziś? Myślę, że podobnie, a to oznacza, że będą łamanka, że będzie się dziać! 1-4/4-1? Tutaj również nie! Taka faza, tacy goście, takie dyspozycje ... tu musi się dziać, co najmniej 6 setów! Kursiwo baja, grzech nie wziąć.


Bunting vs. Searle - przedziwny mecz to może być, każdy wynik możliwy. Zakłady poboczne mnie nie rajcują tutaj, więc odpuszczam. Jeśli już to kto? Rajanek. Price vs. King - ulalal, i co tu grać? Nic! Tylko oglądać. Kursy lichawe, kombinacji jest sporo, pewnie, ale z racji tego, że inne spotkania są klarowniejsze to to odpuszczam. Chociaż ... nie, w betsson coś wypatrzyłem i muszę puścić, pod te emocje. Bet na górze już sypnąłem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +250
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
1. Price - King (+1.5) - 2 @1,9
2. Peterson - Anderson - 2 @1,71
AKO: 3,25 Unibet

1. Celuję w Kinga, który dwa swoje mecze zagrał naprawdę dobrze na średniej ponad 100. Był mega pewny i spokojnie przechodził dalej. Myślę, że skoro Dolan ugrał 3 sety z Icemanem to czemu nie King? Anglik to, że jest w bardzo dobrej formie pokazał na playersach, a teraz tylko utrzymuje poziom. Co do Price to wiadomo jak to z nim jest. Często wygrywa samymi końcówkami i jego mecze są mocno zacięte. Nie inaczej może być tutaj, dlatego ubezpieczam się handi. Nie zdziwię się jednak jak King to weźmie. Obu lubię, obu widziałbym dalej,ale niestety jeden musi odpaść...
2. Tutaj też jestem team Gary. Doświadczony Szkot powinien to wziąć. Tak naprawdę spodziewałem się tu kursu w okolicy 1,45. Liczę, że Petersen będzie miał dużo okazji do płakania po swoich rzutach jak to ma w zwyczaju. Maxów pewnie walnie więcej, ale coś czuję, że nie utrzyma niezłego poziomu na podwójnych i mimo tych 180 Gary będzie miał sporo okazji na wykończenie go w poszczególnych partiach. Anderson może nie zachwycał, ale wiem czego po nim się spodziewać i sądzę, że to wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Petersen - Anderson
Typ 1:
Petersen win
Kurs: 2,10 w Superbet
Wynik: 0:4 🤦

Typ 2: Najwyższy checkout powyżej 133,5
Kurs: 1,85 w LVBET
Wynik: 160


Nie zgadzam się z waszym optymistycznym spojrzeniem na Szkota. Owszem, doświadczenie zdecydowanie po jego stronie, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Gary powoli gaśnie, jeśli chodzi o poziom i zaangażowanie. Jeszcze parę lat temu takie spowalnianie gry przez Mensura by go nie ruszało, tylko grałby swoje, a tu za bardzo skupia się na wszystkim dookoła. Petersen z kolei niczego wielkiego nie gra, ale jego gra się polepsza z meczu na mecz i też nie miał jeszcze lepszego przeciwnika, który by go sprawdził i zmusił do lepszej gry. Czwarta runda to dla Devona dotychczas sufit osiągnięć w Mistrzostwach Świata, dziś ma okazję przebić się do ćwierćfinału po raz pierwszy. Wierzę w niego, że mu się uda.

Ponadto niska linia na najwyższe zamknięcie w LVBET. Taka Fortuna ma 136,5 więc dość spory przestrzał. Mecz powinien potrwać dłużej niż 4 sety, okazję do wysokich zamków pewnie będą, a w swoich meczach Gary kończył już legi z 156 i 161. Petersen z kolei w swoich meczach zamykał odpowiednio 121 i 160. Nie chce mi się wierzyć, żeby ani jednego wysokiego zamknięcia nie było w tym meczu. Nawet gdyby presja miała zjeść Petersena, to nie przez cały mecz, a w kluczowych jego fragmentach, jak wczoraj Ratajskiego i Clemensa, którzy stali przed historyczną dlz siebie szansą.


Trzecim typem jest zwycięstwo Buntinga z Searle, ale nie wiem, czy zdążę coś napisać, więc narazie na sucho:

Bunting - Searle
Typ: Bunting win
Kurs: 2,35 w Superbet
Wynik: 4:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Marvyn King powyżej 6,5 180 @2,10 unibet Słabiuteńki King w każdym aspekcie, mało maksów, fatalny na dablach, a 5 set to takie podsumowanie gdzie 1/9 i dawał mu masę szans Price. Wynik nie odzwierciedla meczu, bo powinno być 0:4

King w meczu z Sousą w szybkich czterech setach robi nam 8 maksów, wcześniej 5 z Hoopem. Tutaj nie przewiduje szybkiego meczu. 6 setów to absolutne minimum, a osobiście uważam, że jak King zagra na podobnym poziomie jak ostatnio to Price będzie w ogromnych opałach. Gra pewnie i skutecznie i dobrze się czuje na potrójnej 20. Liczę, że dziś te 7 maksów zrobi na luzie.


VDB vs Chisnall
Powyżej 14,5 180 @1,7 unibet Łatwo szybko i przyjemnie

Belg na razie w każdym meczu od początku do końca w sztosie. Z Limem 6 maksów, z Wattimeną tylko 4, ale oba mecze były bardzo szybkie. Tutaj Chizzy pokazał, że stać go na wiele i na pewno się postawi. Chizz za to liczby fenomenalne. 11 z Noopertem i 6 z Brownem.
Myślę, że ta mieszanka wybuchowa te 15 maksów zrobi na pełnym luzie. Szykuje nam się wyrównany co najmniej 6 setowy mecz. W szybkie 4:0 tu po prostu nie wierzę.


Dodatkowo bez kursów itp, bo już koledzy wyżej o tym pisali. Stawiam na wygraną Van Dujivenbode, Searle.
Mam problem z meczem Andersona z Petersonem i zostawiam go raczej w spokoju. U Guarneya z Van der Vortem poszedłem tylko w maksy i na razie jest potencjał, że to wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No to Bunting na drodze Ratajskiego. Krzysztof faworytem ale patrząc jak Bunting gra końcówki w 2,3 i 4 rundzie to Krzysztof niech lepiej nie gra 7 seta


Osz, kurde. Gratki za Andersona, Petersen miał swoje szanse ale to co dzisiaj zagrał Gary sugeruje rosnąca formę. Kto wie, kto wie..
 
Ostatnia edycja:
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Pierwszy poważny rywal i Petersen całkowicie obnażony tak naprawdę. Zero argumentów. Wystarczyło, że Gary poprawił dable i nie miał Devon co szukać. Co by nie mówić dzisiaj jeszcze wyraźniej pokazał swoją jednowymiarowość. Rzucanie 20/60 i nic więcej w zasadzie.
A Bunting z Searle tylko utwierdzili w przekonaniu, że Krzysiek w półfinale to się musi zameldować obowiązkowo :) !
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Mecz meczowi nie równy presja będzie rosła...Angole maja taki poziom darta ze miedzy sobą toczą boje wiele różnych stylów a u nas....Jest Ratajski Kciuk ...Krzysiowi na pewno dobrze zrobi więcej takich meczy jak z Clemensem bo obaj grali równo na podobnych wartościach zawsze w turnieju trawia sie jakiś słabszy moment mecz nasz orzeł jeszcze takiego nie mail moim zdaniem mimo horooru w końcówce...gra równo stabilnie wczoraj nawet 180 wchodziły ale pewnego poziomu chyba nie przeskoczy.... sztuka jest wygrać jak gra sie kiepsko- bo taki Joe z wczoraj mega mecz i chyba robi wszystkich pozostałych a tu MVG i a ostatni set leg....dramat szkoda chłopaka
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dave Chisnall - Dimitri van den Bergh over 14 180 w meczu kurs 2,12 !!! 1xbet, 22bet stawka 3,5/10 izi
Ale meczycho... Belg pod koniec meczu nie wykorzystał paru szans do doprowadzenia do remisu

Szykuje nam się ciekawa sesja wieczorna. Ja pograłem w meczu over 14maxów przy (14 zwrot) po kursie 2,12 i tutaj widzę value i kurs powinien oscylować w granicach 1,60 wiec pobieram kurs ponad 2 na to zdarzenie z pocalowaniem reki. Obaj panowie mogą zrobić spektakl w rzuceniu 180 jak wczoraj Cullen (oj szkoda mi gościa bo grał fantastycznie) myślę, że przy 6 setach może być ponad 16 lub 17 maxow, a niewykluczone, że panowie pograją dłużej.

W załączniku przedstawiam jeszcze zagranego tripla. Ajajaj w triplu zabrakło seta dla Kinga
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Oj jak ja się cieszę, mimo, że nie grałem nic oprócz maksów, że Holender awansował :D jest radość z gry i fajnie się tego chłopaka ogląda, a nie jakiś 50-letni smutas z wiecznym grymasem na twarzy 😅
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Super ostatni mecz. Van den Bergh mial wszystko w swoich rekach zeby wyrwac mecz ale jak sie ma 6% na podwojnych w decydujacym secie . Szkoda bo mogly byc jeszcze duze emocje i dobry kurs lapany na zywo.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Anderson - van Duijvenbode 1 1.8 kilka buków 5:1 klasa

Gary to jest wyższa półka, holender zrobił już wynik spory i tu powinna wyjść ta wyższość Andersona - analogiczna sytuacja jak w poprzedniej rundzie. skuteczność kończących w mojej opinii da wygraną doświadczonemu zawodnikowi, który na turnieju takim jak MŚ na chłodno powinien z rundy na rundę pokazywać się z coraz lepszej strony

Ratajski - Bunting
2 2.62 bet 365 3:5
+1.5 seta 1.83 bet 365 3:5

value bet. poziom ich jest bardziej zbliżony niż sugerują kursy. powinno być wyrównane spotkanie gdzie zadecyduje głowa

Price - Gurney 2 2.85 kilka buków

wiadomo Gurney głowa może nie wytrzymać ale mimo wszystko kurs zbyt wysoki. kolejny typowy value bet

MvG - Chisnall będę szukał overa setowego lub legowego. over 28.5 lega wygląda najrozsądniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
Do góry Bottom