>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Minnesota Wild (-1.5)
vs Arizona Coyotes

▶ [ 2.800 ] ⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś oferta bogata więc jest w czym wybierać. Moją uwagę kieruje dziś do Glendale. Na tafli w Gila River Arena zobaczymy jak dotąd dwa niepokonane do tej pory zespoły. Kojoty po udanym spotkaniu z Kaczorami, które rozegrali zeszłej nocy wracają na swój teren by ugościć ekipę z Minnesoty. Dzisiejsi gospodarze weszli w sezon eksplodując formą. Pokonali w pierwszych meczach nie byle kogo. Ich ofiarą padły Kings, Penguins oraz Ducks. Na tą chwilę ciężko stwierdzić kto stanie w bramce drużyny z Arizony, być może będzie to ponownie Mike Smith. Wild zagrali do tej pory dwa mecze, na pewno z dobrym efektem , ale czy na wysokim poziomie? Ciężko mi to powiedzieć. W dzisiejszym meczu na pewno zrobią wszystko, żeby wygrać. Kojoty w sytuacji B2B więc na wypoczętych Dzikusów może zabraknąć sił. Wild grają efektowanie i wykorzystują okazje strzeleckie, w bramce mają solidnego goalie w osobie Devan’a Dubnyk’a którego zapewne dziś ujrzymy. Ponownie spróbuje pograć na ich zwycięstwo przewagą co najmniej dwóch bramek. Coś mi mówi, że Coyotes nie dadzą dziś im rady.
/Jednym słowem spierdo*** tak ze gorzej się chyba nie dało. Trzecia tercja wola o pomste do nieba. Ten typ powinien wejść bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bazakbal 47

bazakbal

Użytkownik
Washington Capitals - Chicago Blackhawks

Hokej jest sportem zespołowym - o tym nie trzeba nikomu przypominać, ale o nieocenionej roli kluczowych zawodników już tak. Co się stało bez obecności ich najlepszego playmakera (Backstrom) i najskuteczniejszego skrzydłowego (Ovi) widzieliśmy w ostatnim meczu Caps - sromotna przegrana 0:5 z SJ (swoją drogą &quot;ambitnie&quot; ze strony trenera Trotza - ściągać Holtby&#39;ego przy wyniku 0:3 i oddać 2 bramki za darmo...)
Powrót charyzmatycznego kapitana doda skrzydeł drużynie ze stolicy, a sam Great 8 będzie chciał zapewne udowodnić wszystkim, że jest jednym z najlepszych LW w lidze i to on jest główną siłą ofensywną swojego zespołu. Stawka jest wysoka, bo jeśli Caps chcą zmyć plamę z ostatniego domowego spotkania to czy można wyobrazić sobie lepszą okazje niż pokonanie obrońców pucharu? Statystyki to jedno (choć i te wskazują, że Alex trafiał do bramki w 2/3 ostatnich spotkań z CHI) - ale miejmy tutaj na uwadze czynniki psychologiczne/motywacyjne.
Uwzględniając wagę spotkania widzę tu ostrą grę od samego początku i dużo okazji PP dla obu stron. Liczę, że Alex wykorzysta swój potężny one-time slapshot podczas jednej w przewag przyznanej po nerwowej grze, któregoś z młodzików Blackhawks.

Alex Ovechkin to score @2,02 Uni-bet✅✅


Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators

Gdyby nie wczorajszy festiwal goli w meczu Senators z CBJ - nie wahałbym sie przed wzięciem Penguins in regulation. Wstrzymam się jednak, bo 4 z 5 ostatnich meczy obu ekip zakończyło się remisem w czasie regulaminowym, a widząc wczorajszą grę Senatorów jest całkiem prawdopodobne, że dzisiejszy mecz zostanie rozstrzygnięty w OT/karnych. Penguins miewają swoje wzloty i upadki (tych drugich w ostatnich latach więcej), ale jeśli nie chcą zamienić się w chłopców do bicia to muszą ten mecz wygrać - po prostu. Gwiazd z rosteru drużyny z Pensylwanii przedstawiać nikomu nie trzeba (po operacji łokcia zagra dziś pierwszy raz nowy nabytek E. Fehr) - czas najwyższy się obudzić i zacząć zdobywać gole. Przeciwnicy grają dziś b2b, w bramce styrany Anderson (41 SOG ubiegłej nocy) - 2 bramki gospodarzy są bardzo prawdopodobne, a goście są na fali i na pewno nie oddadzą meczu łatwo.

Obie drużyny zdobędą min. 2 bramki w regulaminowym czasie gry @1,70 Uni-bet⛔⛔
 
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wczorajsze typy znowu nie powaliły na kolana. Dzisiaj nowy dzień i kolejna szansa na zarobienie, bądź stratę pieniędzy. Podobnie jak kolega odniosę się do meczu Pens z Senatorami.
Pens przegrywają wszystko jak leci, sprowadzenie Kessela na niewiele się zdaje, bo chociaż sam Phil gra dobrze, to jego koledzy już niekoniecznie.
Dzisiaj do Pensylwanii przyjeżdżają Senators, którzy wczoraj dali pokaz siły Kurtkom w Columbus. Wynik 7-3 i bardzo dobra postawa mówi sama za siebie. Ekipa ze stolicy Kanadą taką grą może nawiązać do ekipy sprzed dziesięciu lat, kiedy to Sens regularnie grali w postseason z wymiernymi skutkami. Śmiem jednak twierdzić, że po genialnym meczu musi przyjść ten słabszy, zwłaszcza w ataku. Wczoraj wpadało praktycznie wszystko, ale obecnie Bober to nie ten sam kaliber w bramce co Fleury, który nawet w takiej formie w jakiej jest obecnie zjada Rosjanina na śniadanie, nie mówiąc już o okresie, w którym Fleury muruje bramkę. Taki okres bez wątpienia nastąpi, ale muszą mu pomóc koledzy.
I właśnie w tym momencie wywołuję do tablicy kapitana tej drużyny, Sidneya Crosby&#39;ego, który słabiutko wszedł w ten sezon. Bez jego wymiernego udziału Pens nie mają prawa nic w tym sezonie osiągnąć. W tym sezonie jeszcze bez gola. Ba, Sid nawet nie zapunktował. Ale też kiedy miał to zrobić, skoro wraz z kolegami zaliczają średnio gola na mecz. W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami Crosby często punktował i strzelał bramki. Pora oddzielić chłopców od mężczyzn i pokazać jaja, a kogo najlepiej ubić, jak nie drużynę w gazie, która póki co pokazuje wszystkim miejsce w szeregu?
Sidney Crosby to score @3,00 betsson ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Florida Panthers - Buffalo Sabres
Powyżej 4,5 bramek
(1,65) Winmasters (✅ ✅ 3:2 ✅ ???? )
Pantery kapitalnie weszli w tegoroczny sezon. Potrafią ubijać rywali w niemal każdej formacji. Są zdradliwi dla rywala, niebezpieczni i do tego bardzo regularni. U siebie jeszcze tak wysoko nie grali, mimo że te mecze się na dobre rozkręcają ale to jak oni grają to już gołym okiem widać co chcą osiągnąć w tym roku w sezonie. Jak widać, głodni są finałów, a do nich kawał czasu to i tak te mecze jakie rozgrywali ostatnimi czasy budzą wiele pozytywnych powodzeń. Bjustad, chyba zalicza sezon życia. Defensywa też na swoich śmieciach nie zawodzi. Podczas PRE_SEASON, aż tak nie zachwycali, wiec wzięli się do roboty w sezonie zasadniczym. Sam bilans spotkań między Panterami i Szablami, to zwykle wygrywane mecze dzisiejszych gospodarzy i to dość pewne te wygrane. Więc rywal ich dzisiejszy jest im bardzo dobrze znany. Poza tym, poprawili się w strzałach bo oddają ich o niebo więcej niż to było w poprzednim sezonie. Co też cieszy, bo ich strzały są kąśliwe i bardzo płynnie wpadają w sieć. Pantery są tutaj oczywistym faworytem, będą ekipą na pewno dominującą ale to od nich będzie zależało na ile pozwolą grać gościom. Sabres, mają Kane&#39;a z Jets, który jak dotąd jeszcze bramki nie strzelił w tym sezonie, a to jest maszynka do golenia bramek. Sam oddają mnóstwo SOG. Ennis powiedział na konferencji, że takich zawodników jak Evander potrzebują i widać było już podczas PRE_SEASON, że kapitalnie się rozumieją. Szable, to ekipa niższego formatu, nie jest to ekipa o doświadczonych trofeach, ale swoje na pewno dołożą. Idę w stronę bramek, że w słonecznej Florydzie, będzie idealne widowisko z gradem bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Edmonton Oilers - St Louis Blues

Oilers wracają po road tripie do Edmonton, gdzie w tamtejszej hali Rexall Place staną naprzeciw Blues, bedących w trakcie road tripu po zachodniej Kanadzie. Dla gospodarzy jest to oczywiście home opener, a więc pierwszy występ przed własną publiką. Cóż, w mojej ocenie w pierwszym domowym meczu nie mogli gorzej trafić. Blues to znany defensywny kolektyw, oparty na twardej obronie i solidnym bramkarzu. Z takimi właśnie zespołami Oilers wyjątkowo sobie nie radzą. Dziś mimo letnich posiłków i nowego &quot;złotego dziecka Kanady&quot; w składzie nie wróże im zwycięstwa. Presja home openera da sie gospodarzom z pewnością we znaki, co rutynowana ekipa z Missouri skrupulatnie wykorzysta. Być może nawet uda sie zanotować przy tym pierwsze S/O sezonu dla Briana Elliotta. Wielu &quot;ekspertów&quot; przepowiada w tym sezonie odrodzenie Nafciarzy, czego ja jednak z pierwszych meczów nie odczytuje. To dziwne, ponieważ wzmocnili sie w każdej formacji. Jak zatem widać nieoszlifowane diamenty z Alberty potrzebują mentora, który wyznaczył by im właściwą ścieżke. Dziś kieruje sie przekonywująco ku gościom.
Blues 60&#39; 2,16 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
over 5.5
@ 2.19 marathonbet
⛔


Wracam do grania u/o bo to idzie mi zdecydowanie lepiej.Pingwiny po 3 porażkach z rzędu mają szansę na pierwszą wygraną w sezonie.Okazja jest dobra,ponieważ Senators grają dzień po dniu.Pobieram dzisiaj over po ciekawym kursie,ponieważ Pingwiny grają na prawdę słabo w obronie,błędy w obronie muszą nadrabiać ofensywą,a w niej mają spory potencjał.Widzę co raz większą irytacje Crosbyego,wie że zespół gra słabo i że on sam nie jest w najlepszej formie,ale moim zdaniem dzisiaj Pingwiny w końcu się przełamią,podoba mi się typ DeepRed na bramke Crosbyego,najwyższa pora.Senators to nie jest jakaś żelazna defensywa,w dodatku powinni być lekko zmęczeni.Spotkanie drużyn z &#39;wątpliwymi&#39; obronami dla mnie over.


Tampa Bay Lighting - Dallas Stars
over 5.5
@ 1.93 marathonbet
✅

Nie lubię grać overów po kursach niższych niż @2 ,ale jak inaczej podejść do meczu w którym spotykają się dwie mocno ofensywne drużyny?Gospodarze wykorzystują praktycznie każdy błąd przeciwnika,obydwie drużyny sporo strzelają ale też tracą.W ich bezpośrednich pojedynkach overy padają bardzo często,wchodzę w to.


Edit: chyba pora odpuścić sobie mecze z udziałem Pingwinów bo nie mogę się wstrzelić w tą drużyne. Co do Lightings- Stars,spokojny over,a i Stars wygrali tak jak czułem,szkoda że nie pograłem wina ????
 
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ostatnie moje typy to obraz nędzy i rozpaczy. Wstyd mi za samego siebie, ale każda zła passa musi się kiedyś skończyć. Trzeba wrócić na właściwe tory i w końcu zacząć zarabiać.
Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs
Mecz dwóch czerwonych latarni aktualnego sezonu. Kurtki pomimo wielu wzmocnień wciąż szukają formy, której nie potrafią znaleźć. Dołączył m.in. Saad, który był jednym z moich ulubieńców, kiedy grał w Blackhawks. Moja sympatia do niego nie zmalała po przejściu do Kurtek, którym szczerze życzę jak najlepiej. Ta drużyna na prawdę ma potencjał, ale póki co to troszkę za mało, żeby walczyć o postseason, na który z pewnością Blue Jackets stać. Ostatnio Bobrovsky wypowiedział mało fortunne zdanie, w którym stwierdził, że pewność siebie jego i tej drużyny spadła do zera. Mam nadzieję, że było to wypowiedziane pod wpływem emocji i tego fatalnego meczu przegranego 3-7 z Senatorami. Gospodarze z pewnością zaczną grać lepiej, a dziś idealna ku temu okazja, bo grają z zespołem, który prezentuje podobny poziom sportowy.
Liście po przyjściu Babcocka też miały zostać odmienione, ale oprócz lekkiego wietrzenia szatni większych zmian nie widać, no może poza tym, że po jako-takim pre-seasonie zaczeli przegrywać w regular season. Słabiutko jest JvR, mizernie gra cała drużyna, która poszła na wymianę ciosów z Senatorami i prawdę mówiąc powinna była tamto spotkanie wygrać, ale zmarnowała kilka dogodnych okazji w dogrywce i przegrała po karnych. Dzisiaj innej opcji niż wymiana ciosów nie widzę. Nie widzę tutaj spotkania, które będzie nudne, bo z racji tego, że są to dwie fatalne na ten moment drużyny obydwie będą chciały odbić się od ligowego dna i jednej z tych ekip z pewnością się to dzisiaj uda. Kto to będzie? Nie jestem w stanie tego przewidzieć, dlatego idę tutaj w over.
Over 5,5 @1,85 unibet ✅✅9
Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes
Detroit już w tym sezonie zdążyłem opisać:
Większych przetasowań w składzie hokeistów z Michigan nie ma, ale z pewnością na plus pozyskanie Brada Richardsa z Hawks. Największym sukcesem w oknie transferowym jest przedłużenie Nyquista na kolejny sezon. Świetny, niezwykle skuteczny w przewadze napastnik, który dawał z siebie sporo i przynosił korzyści Wingsom, ale tylko z regular season. Postseason słabszy w jego wykonaniu. Wings ostatni raz nie zdołali wejść do play-offów w sezonie 89/90, więc taki kurs wystawiony przez betsson jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Brak większych roszad w składzie Wings może być atutem tej drużyny, która w moim odczuciu może spokojnie powalczyć o TOP3 na wschodzie.
Podtrzymuje zdanie z początku sezonu.
Dzisiaj rywalem skrzydeł będą Huragany, które weszły w sezon tak jak się wszyscy tego spodziewali - słabo. Raz już w tym sezonie ze Skrzydłami grali, skończyło się 3-4 po ciekawym meczu. Huragany z pewnością nie są w najwyższej dyspozycji, próżno szukać tam wielkich nazwisk, ale jest to ekipa, która w pojedynczych meczach potrafi namieszać. Zawsze lubię oglądać spotkania pomiędzy drużynami, które są na fali, a tymi underdogami, bo te mecze zawsze są ciekawe i zazwyczaj overowe. Huragany sporo tracą, fakt, tylko dwa gole z Predators, którzy grają bardzo minimalistycznie i po 4 stracone gole w rywalizacjach właśnie ze Skrzydłami oraz Panterami, które kontynuują dobrą grę z zeszłego sezonu. Canes nie mają nic do stracenia i wcale mnie nie zdziwi, jeżeli narzucą Skrzydłom swój styl gry i wykorzystają największe atuty w postaci braci Staal i Lindholma. Typowania zwycięzcy w tym meczu również się podejmę, dlatego idę ponownie w over.
Over 4,5 gola @1,60 unibet ✅✅8
Edit: Wreszcie dwie lokomotywy!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
botshek 360

botshek

Użytkownik
Wracam ???? spróbuję coś porozkminiać w wolnej chwili ????


Dlaczego dziś przełamie się Toronto ??

Zarówno Klonowi jak i Jackets zawodzą na starcie sezonu po całości. Punkt zdobyty przez Leafs i 0 przez CBJ to...... to pozostawię to bez komentarza ???? Któraś z drużyn dzisiaj się przełamie i odniesie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Dlaczego będą to Klonowi ?? Nieee nie dlatego, że jestem ich fanem ???? Jest kilka niuansów, które moim zdaniem w dzisiejszym meczu przemawiają za TOR.

Niewątpliwie duże znaczenie będzie dzisiaj miała przerwa jaką odbyła drużyna TOR, ostatni raz o punkty zagrali prawie tydzień temu 10.10.15, był to pojedynek derbowy z Sens. Przegrany w karnych, ale z dosyć sporą zdobyczą bramkową. W wypowiedziach przedmeczowych skejterzy TOR zaznaczają, że porządnie przepracowali długi okres przerwy i są głodni gry. Wydaje się, że to może tylko pozytywnie odbić się na ich tragicznej dyspozycji z początku sezonu.

Kolejnym moim zdaniem argumentem przemawiającym za TOR dzisiejszej nocy jest wystawienie w bramce Reimera. Chłopak walczy z Bernierem o NO1 w bramce Leafs i będzie chciał się wykazać przed nowym coachem. Zagrał dobry mecz z DET, a w derbach wpuścił 4 bramki, ale wiadomo jak to jest w derbach, wymiana ciosów kto więcej ustrzeli ;)

Po drugiej stronie zobaczymy Boberka, który wpuszcza co tylko się da GAA ponad 5 mówi samo za siebie, a TOR dosyć sporo strzela (5 w lidze) także Bober wpuści dzisiaj niejednego gola ;)

Ciekawostką może być to, że TOR jakoś nie leży CBJ gdy grają w domu, na 6 ostatnich takich gier wygrali zaledwie 2.

no to próbujemy ????

CBJ-TOR

TOR ML
2.30 otobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Winnipeg Jets - Calgary Flames
Winnipeg Jets OT (✅ ✅ 3:1 ✅ ???? )
(1,67) Winmasters
Dzisiaj już całkiem lepsze te meczyki, niż wczoraj więc trzeba kolejną zwierzynę upolować. Dzisiaj idę w stronę Odrzutowców, którzy perfidnie weszli w sezon. Perfidnie, bo wystartowali z wysokiego C. Do tego, nie jest im żaden rywal, bo potrafią wygrywać z najlepszą defensywą którą są Strażnicy i grali ten mecz, jak z nut. Na swoim terenie będą gościć płomienie, ekipę która jest bardzo humorzasta. Potrafi się spiąć i zagrać bardzo dobry hokej, ale potrafią zagrać totalny piach, gdzie na swoim lodowisku ledwo co wturlają dwie bramki w sieci. Niestety dla nich kolejna ciężka przeprawa, bo po drugiej stronie Odrzutowce. Kapitalne zawody wykonuje Wheeler. Zawsze typa szanowałem i lubię za to ile pracy wkłada z meczu na mecz. Jak nie asysta, to jakiś snap shot. Na pewno dzisiaj da się we znaki swoim gościom, jak nie bramka to asysta. Podoba mi się jeszcze bardziej praca power play gospodarzy. Bombardują bramkę rywali bardzo doszczętnie. Zwykle przywykli od tego, że oddają tych SOG na prawdę sporo. Sam Byfuglien na konferencji powiedział, że chciałby swój team mieć w playoffach i dołożą wszelkich starań z chłopakami aby tak było, a żeby to się spełniło trzeba od samego początku ciężko pracować i ta praca im jak najbardziej popłaca. Teraz mecze na swoim terenie, które także trzeba zacementować solidnymi wygranymi. Little tak samo, pierwsza formacja, środek pierwszej linii oddaję mnóstwo strzałów do tego aktywny w grze w przewadze. Chyba jeden z zawodników Jets, który gra praktycznie całe 2 minuty podczas tego że ich ekipa jest w przewadze. Faktem jest że też sporo tracą tych bramek, ale na Płomienie to oni mają patent. Uważam że dzisiaj to potwierdzą. Płomienie nie mają tego monolitu, w formacjach jaką mają Odrzutowce. Jest co prawda Hudler, jest także Gaudreau dobry kumpel Hudlera po fachu, dobrze się zgrywają i są niebezpieczni ale jak najbardziej uchwytni dla swoich rywali. Poza tym uważam że Jets, ostatni mecz w Nowym Jorku nie był dziełem przypadku, grali tam kapitalne zawody i liczę na podtrzymanie passy w ich wykonaniu a także dobrze wykonywane gry power play. Bo ostatnio chłopaki grają mile dla oka i w końcu wiedzą czego chcą osiągnąć. W tamtym sezonie potrafili przegrywać mecze seriami, teraz już jest poprawa, dlatego trzeba chłopakom zaufać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Toronto Maple Leafs OT vs Columbus Blue Jackets

▶ [ 2.410 ]✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś krótko bo czas goni. W Nationwide Arena spotkają się dziś zespoły które jak dotąd nie wygrały spotkania w obecnym sezonie. Zarówno gospodarze jak i goście rozpoczęli sezon od meczów z rywalami z górnej pułki. W bramkach kolejno Bobrovsky u Kurtek i Reimer w drużynie Liści. Dziś zdam się na intuicję bo nie miałem czasu przeanalizować dzisiejszych spotkań od podszewki. Coś mi mówi, że ekipa z Toronto dziś się przełamie. Kurs fajny, rywal też osiągalny więc w to wchodzę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bazakbal 47

bazakbal

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs
Dzisiejsza propozycja trochę for fun: ponad 5 GAA Bobrovsky&#39;ego i 7 straconych bramek w meczu z OTT na pewno dało do myślenia trenerowi Richardsowi jak i samym zawodnikom, którzy będą się dzisiaj starać nie tylko o zwycięstwo, ale także o dobrą grę defensywną. Z drugiej strony między słupkami TOR zobaczymy dziś Reimera, który walczy z Bernierem o status bramkarza nr 1 w barwach kanadyjczyków (co już słusznie zauważył kolega botshek). Czuje, że pierwszy gol padnie dopiero w drugiej połowie 1szej tercji lub później.
Zdobyty gol 0:00-9:59 NIE @ 2,02 Uni-bet⛔
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs

Zespół z Ohio sowicie zaskoczył mnie podczas ich ostatniego starcia z Sens, gdzie trzykrotnie wychodząc na prowadzenie dali sie ostatecznie rozgromić przed własną publicznością. Dzisiaj do Nationwide Areny zawitają Leafs, a więc to słabsze ogniwo z dwóch zespołów zlokalizowanych w prowincji Ontario. Jedni i drudzy jak narazie bez wygranej, także to spotkanie będzie przełomowe dla jednych, bądź drugich. Moim zdaniem to Leafs będą tymi, którzy dziś zanotują swój premierowy komplet. Mimo słabej formacji grają ambitnie i na maksimum swoich obecnych możliwości. Co do gospodarzy, to widać że coś ewidentnie u nich &quot;nie trybi.&quot; Bobrovsky stał sie typowym dziurawcem, co w poprzednich sezonach było nie do pomyślenia. Reimer z kolei trzyma swój stały niski poziom, ale przecież wszystkiego nie przegra. Ogólnie są to dwie słabe ekipy, o czym jednak nie mówią kursy, także nie pozostaje mi nic innego jak granie gości.
Leafs OT 2,45 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs

Liczba goli zdobyta podczas gry w przewadze: over 1.5
@ 2.36 Betsson⛔

Brandon Saad to score ⛔
@ 3.15 unibet


Główny bet z mojej strony na ten mecz to over 1.5 bramek w przewadze,obydwa zespoły grają na prawdę kiepsko w obronie,a co dopiero kiedy przychodzi im grać w osłabieniu.Ten typ wchodzi praktycznie w każdym meczu Jackets w tym sezonie.Liczę że dzisiaj podtrzymają tradycje,jest motywacja,irytacja do tego agresja i spodziewam się zaciętego meczu który powinien się skończyć overem.Dorzucam też typ na Brandon Saad to score,chłop jest w dobrej formie,w dotychczasowych meczach tylko w jednym nie strzelił,również liczę na podtrzymanie formy.


Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes

Red Wings 60&#39;⛔
@ 1.80 marathonbet

Abdelkader to score ⛔
@ 3.55 unibet


Tutaj gram zwycięstwo Red Wings w regulaminowym czasie gry,oglądałem Hurricanes,i owszem dużo atakują ale w tym wszystkim jest więcej chaosu niż efektów.Przez ten chaos często nadziewają się na kontry i w prosty sposób tracą bramki.Red Wings w dobrej formie,grają u siebie ,są znacznie lepszym zespołem niż Hurricanes.Dorzucam Abdelkader to score,ponieważ jest w formie,i myślę że po raz kolejny ustrzeli coś przeciwko Hurricanes.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Boston Bruins (-1.5) vs Arizona Coyotes

▶ [ 3.690 ]✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś z motyką na słońce. Do Glendale przyjadą dziś Bruins którzy po efektownej wygranej z Avalanche jak się zdaje w końcu złapali rytm meczowy. Zarówno linie defensywne jak i ofensywne zagrały to co powinny grać od początku sezonu. Mam nadzieje, że zadyszka jaką złapali w połowie sezonu przygotowawczego właśnie minęła. Bruins potrafią grać zarówno efektowny jak i efektywny hokej. W bramce stanie raczej Rask, który jeśli jest w formie to potrafi wyciągać nawet to czego nie da się wyciągnąć. Gospodarzami dzisiejszego spotkania są Kojoty, które przeciwnie do Bruins w sezon weszli niespodziewanie dobrze. Ostatnia porażka z Wild jednak w końcu sprowadziła ich na ziemię. Ten mecz kosztował mnie sporo nerwów, sam nie wiem czy w połowie 2 tercji przy stanie 0:3 to Wild odpuścili czy porostu był to wielki powrót Coyotes, którzy ostatecznie wyciągnęli ten mecz na 3:4. W sumie nie wiele im brakło do remisu. W bramce gospodarzy zobaczymy pewnie Smith&#39;a. Myślę, że ekipa z Arizony nie jest zespołem który może utrzymać dobrą formę przez dłuższy czas i dziś mecz potoczy się pod dyktando Niedźwiadków. Chyba już pora żeby wszystko wróciło do normy. Stawiam na dużo bramek i zwycięstwo Bruins.

/Znowu ta 3 tercja... Typ wszedł ale nerwów było sporo. Kojoty chyba stają się specjalistami od 3 tercji :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
bazakbal 47

bazakbal

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets

Dotychczasowej gry CBJ w sezonie 15/16 komentować chyba nie trzeba, w bramce najprawdopodobniej znów Bobrovsky, a nawet jeśli będzie to McElhinney - przy obecnej postawie defensywy Jackets nie widzę dziś szans na wygraną ze skoncentrowaną i dobrze wypoczętą drużyną z Chicago. Poważniejszych osłabień w barwach CHI nie ma, CBJ za to sportowo i motywacyjnie lezą (I have zero confidence right now- Sergei po meczu z Sens). Kursy na pewno polecą, więc biorę, gdy jest jeszcze całkiem przyzwoity.

Chicago Blackhawks ML in regulation 1,73 @ Uni-bet (4:1) ✅


Ottawa Senators - Nashville Predators

Sens zostali utemperowani przez Penguins i pewnie marzy im się powtórzenie wyniku meczu z CBJ, tym razem przed własną publiką. Co jeszcze bardziej zachęci oddawania częstych strzałów na bramkę przeciwników to C. Hutton jako starting goalie. Spodziewam się tutaj otwartego meczu, z dużą ilością bramek. Dodatkowo skusze się na zakład o zdobyte punkty Forsberga - którego zobaczymy dziś najprawdopodobniej w 1szej linii (oraz 1szej linii PP).

Over 5 @ 1,82 Uni-bet (3:3) ✅

Filip Forsberg zdobędzie przynajmniej 1 punkt: TAK @ 1,75 Uni-bet⛔ (niestety dopiero w karnych ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Edmonton Oilers

Pierwsze tegoroczne derby Alberty zostaną rozegrane dzisiejszej nocy na tafli w Calgary. Oilers w ostatnim spotkaniu z Blues zagrali dobre zawody, mimo niekorzystnego wyniku należy ich pochwalić. Flames też jak narazie bez polotu. Tylko jedna wygrana i to jeszcze po dogrywce, a ponadto są dzisiaj b2b. Starterzy na dziś to Hiller oraz Talbot. Po głębszym przyjrzeniu sie obu zespołom postanowiłem iść dzisiaj w stronę gości, którzy dobrze rokują na przyszłość i najwyższa już pora na premierową wygraną. Przy dobrym dniu bramkarza, oraz wzmocnionej formacji defensywnej goście nie powinni mieć problemów z podmęczonymi gospodarzami. Przewiduje otwarty mecz z ostatecznym wynikiem na korzyść Oilers.
Oilers OT 2,20 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs
James van Riemsdyk powyżej 2.5 SOG ✅ ✅ 3SOG ???? ✅
(1,77) Betsson
Pingwiny powolutku wchodzą w odpowiedni tor, ale i dzisiaj dostają rywala na tacy którzy powinni wciągnąć nosem. No tak słowo &#39;&#39;Powinni&#39;&#39; to zbyt łagodne określenie, ale Liście nie mają takiej siły ofensywy jaką mają Pingwiny, choć wczorajszy mecz kosztował ich wiele i znacząco wygrali i w końcu postawili się kurtkom. Dzisiaj mecz już w Pensylwanii z Pittss. Nie opłaca mi się grać gospodarzy po tak marnym kursie, więc idę w stronę JVR. Zawodnika najlepszego, w zespole Toronto. Wczoraj zaliczył bramkę (ale to nie była bramka na pewno marzeń w jego wykonaniu), dzisiaj też będzie próbował swoich akcji. Jeszcze na pewno będzie bardziej zmotywowany i zdeterminowany aby dzisiaj napluć krwi rywalom bo po drugiej stronie jego stary dobry przyjaciel. Kessel. Oboje grali jeszcze w tamtym roku w Leafs, kapitalny duet. Dobrze się rozumieli, szkoda że się ich sprawy tak potoczyły, że jeden gra już w innym teamie. Na pewno będzie widoczny respekt, tych zawodników. Znają się jak łyse konie, a na pewno każdy z nich będzie głodny wygrania tego meczu. Faworytem są Pingwiny ale tak jak pisałem jeszcze nie napalałbym się na ich solidne grzmocenie rywali bo grają na prawdę w kratkę. Strzałów JVR oddaje sporo i chyba jeden z zawodników Liści, który w tym aspekcie może się wyróżniać. Nie będzie grał Bozak, więc Riemsdyk będzie próbował za wszelką cenę pokonać Fleurego. Poza tym mecze jak te budzą wiele emocji, bo sam bilans spotkań między tymi ekipami zwiastuje wieloma bramkami, ale nie zawsze się to przekłada w rzeczywistości. Jeśli Pingwiny wygrają to skromnie, ale Leafs tanio skóry nie sprzedadzą, a na pewno nie JVR.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jeszcze jeden meczyk nad dzisiaj.
Ottawa Senators - Nashville Predators
Powyżej 4,5 bramek ✅ ✅ 3:4 SO ???? ✅
(1,68) Winmasters
Z góry przepraszam, że tak późno dzisiaj piszę analizę na mecz na który się zdecydowałem, z NHL. Niestety przedtem miałem małe problemy techniczne. Dzisiaj idę w stronę bramek, tym razem w Ottawie. Senatorzy ostatni mecz w delegacji, kapitalny w Columbus i jeszcze kapitalny chłodny umysł z ich strony, bo nawet przegrywając potrafili się podnieść i postawić szalę na swoją korzyść. Dzisiaj na pewno już rywal z górnej półki bo są to Drapieżce. Ekipa, niezwykle silna w defensywie, ale i dzisiaj zabraknie podstawowego bramkarza Rinniego między słupkami, dlatego upatruję że więcej szans na zdobycie gola będą mieli Senatorzy. Hutton co prawda nie jest na tyle doświadczonym goalie, co Rinne ale nie wierzę aby dzisiaj nie skapitulował kilkukrotnie. Poza tym goście ostatni mecz przegrali z Wyspiarzami, co mają na pewno lekki niedosyt, więc i Forsberg który zanotował ostatnio dwa gole w delegacji na pewno będzie dzisiaj czarował defensywę Sens. Tylko pytanie brzmi czy Karlsson mu na to pozwoli. Nie wierzę, w jednostronne spotkanie, ale dwie drużyny jak się ze sobą spotykały to bramek padało masa, wiec idę tym trendem. Liczę przede wszystkim, że goalie gości, będzie lekko zagubiony w swoich paradach bramkarskich. Turris i spółka będą próbować, a z jakim skutkiem? Zobaczymy, 5 bramek to minimum moim zdaniem dzisiaj padnie. Gramy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Florida Panthers - Dallas Stars
Over 5,5 gola @1,95 unibet ✅6
Dzisiaj do Florydy przyjeżdżają teksańskie gwiazdy, które ten sezon rozpoczęły bardzo fajnie. Gdyby mieli lepszą obronę z pewnością byliby liczącą się drużyną w walce o postseason, no ale wiadomo jaka jest sytuacja w tej ekipie. Obrona to tam zdecydowanie najgorsza formacja, bramkarz też nie należy do ścisłej czołówki, z całym szacunkiem dla Lehtonena, jeszcze sporo mu brakuje, żeby być liczącą się postacią na swojej pozycji. Obrona została według mnie solidnie wzmocniona pod postacią Oduyi, od którego młodzi gracze Gwiazd będą mogły się wiele nauczyć. Ściągnięcie Sharpa również uważam za dobry ruch, tym bardziej ubolewam nad tym, że Hawks ich oddali za czapkę gruszek. Gwiazdy to drużyna zdecydowanie overowa i ich mecze są zazwyczaj bardzo overowe.
Jeżeli chodzi o Pantery, to siedemnastą młodość przeżywa dziadzia Jagr, który po &quot;zaliczeniu&quot; pewnej młodej damy zaczął grać jak z nut. Nie chcę być chamski, ale taka ulga z pewnością pomaga facetom, tym bardziej w jego wieku. ???? No, ale do rzeczy. Ostatnio Jaruś pakuje bramki każdemu, kto się nawinie, sporo asystuje i jest bardzo aktywny. Dodatkowo dochodzi świetny Bjugstad i Brandon Pirri, który zaliczył fajny poprzedni sezon, a w tym sezonie jeszcze bez gola, który jest tylko kwestią czasu. Bardzo podoba mi się także młodziutki fin Barkov, jestem absolutnym fanem jego talentu. Drużyna z Sunrise jest z pewnością odpowiednia dla takiego chłopaka. Ma tutaj przede wszystkim Jagra, którego może określić mianem mentora i faceta, który zawsze służy pomocą i swoim wielkim doświadczeniem.
Dzisiaj mecz według mnie overowy, Stars grają zawsze bezkompromisowo, a i Pantery ostatnio nie mają problemów ze stworzeniem fajnego widowiska, tym bardziej na własnych śmieciach.

Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets
Over 5 @1,69 unibet ZWROT
Hawks ostatnio nie grają dobrze. Dwie porażki z rzędu z zaledwie jednym strzelonym golem. Dzisiaj z pewnością się to zmieni, bo defensywa Kurtek jest dziurawa jak szwajcarski ser. W tej drużynie nic nie funkcjonuje, a patrząc na nazwiska można odnieść wrażenie, że oni są wręcz skazani na postseason. Wczoraj nawet Liście pokazały im miejsce w szeregu pakując przy tym sześć goli. Hawks nie są jakoś bardzo overową drużyną, ale biorąc pod uwagę ich mizerną skuteczność w ostatnich meczach nie sądzę, żeby tutaj zagrali na alibi. Rywal dogodny, żeby pokazać publiczności i rywalom, że Hawks są wciąż mocni mimo słabego w ich wykonaniu okna transferowego. Liczę dzisiaj na młode bestie w ekipie z Wietrznego Miasta, a mianowicie trio Panarin-Teravainen-Anisimov, które jest przyszłością tego klubu. Dzisiaj w bramce Kurtek znów najpewniej Bobrovsky. Nie wiem, czy Richards jest ślepy, ale gorzej niż z Rosjaninem w bramce Kurtki zagrać nie mogą, więc może wypadałoby dać szansę McElhinney&#39;owi. Gorszy z pewnością nie będzie. Morale ekipy z Columbus są na dnie, tak samo jak Kurtki w ligowej tabeli. Dzisiaj będzie bardzo ciężko o przełamanie, ale nie wierzę też, że Hawks zagrają na zero z tyłu, dlatego ten over wydaje się być dobrym rozwiązaniem. W przypadku 5 goli mamy zwrot, więc po takim kursie muszę to zagrać.
New York Islanders - San Jose Sharks
Islanders over 2,5 @1,70 unibet ✅6
Na pierwszy rzut oka typ wydaje się być szalony, zwłaszcza po takim kursie. Może i rzeczywiście tak jest, bo jak można zagrać over 2,5 gola drużyny, która nie weszła jakoś genialnie w sezon przeciwko najlepszym defensorom ligi? Ano można. Już tłumaczę dlaczego.
Rekiny grały wczoraj ciężki mecz z Diabłami, które prawdę mówiąc powinny były odprawić z kwitkiem ekipę z Kalifornii. Nie stało się tak tylko dlatego, że były to Diabły. Śmiem twierdzić, że mając takie sytuacje, jakie wczoraj marnowali hokeiści z Newark każda drużyna tej ligi wykorzystałaby więcej niż zaledwie jedną sytuację. Warto nadmienić, że gospodarze nie potrafili strzelić gola nawet grając 5v3. Rekiny nie pokazały wczoraj nic szczególnego. Może pojawiają się pierwsze symptomy zmęczenia w tej ekipie. Ich atakujący: Marleau i Thornton mają grubo ponad 35 lat, dodatkowo ze składu wypadł Couture i problemy gotowe. Całe szczęście, że jeszcze wczoraj mieli Jonesa w bramce. Dzisiaj sytuacja ulega zmianie i swoje pierwsze minuty w bramce dostanie Alex Stalock. I tutaj upatruję szansę dla Isles na strzelenie kilku goli. Rekiny nie będą wiecznie twierdzą nie do pokonania i drużyną, która traci pół gola na mecz, co na chwilę obecną jest ewenementem. Dzisiaj dobra okazja dla Wyspiarzy na przetarcie szlaków i wrócenie na właściwe tory. Dostaną na tacy zmęczone Rekiny, które dzisiaj mogą być łagodne jak baranki i mogą nie być w stanie pokazać zęba. Wydaje mi się, że średnio jednego gola na tercję Wyspiarze są w stanie spokojnie wykręcić i jak dla mnie są faworytem tego spotkania.​
Do tego na sucho:
Sidney Crosby to score @2,55 unibet ⛔
Kyle Turris to score @3,60 unibet ⛔
Tomas Plekanec over 0,5 point @1,68 unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New York Rangers - New Jersey Devils
Rangers over 2,5 @1,55 betsson ⛔1
Derek Stepan over 2,5 SOG @1,64 betsson ✅3
Na pierwsze dzisiejsze spotkanie wybieram sobie strzały Stepana, który w ten sezon wszedł bardzo dobrze i jest niezwykle aktywny pod bramką rywali. Diabły wielkiego oporu w defensywie nie stawiają, ostatnio co prawda zaledwie 1 stracony gol z Rekinami, ale widzieliśmy głównie we wczorajszym meczu w jakiej dyspozycji fizycznej byli hokeiści z Sharks. Diabły wielkich gwiazd z tyłu nie mają i nie ma co się łudzić, że nagle zaczną lepiej bronić, bo po prostu nie mają ludzkiego materiału na zbudowanie skonsolidowanej i zwartej defensywy.
Rangers ostatnio zawodzą, zaledwie 1 gol w dwóch spotkaniach i tutaj znów powtarza się sytuacja, którą opisywałem w przypadku Blackhawks. Powrót na własne śmieci i rywal idealny do solidnego wypunktowania. Wczoraj co prawda Hawks zagrali na pół gwizdka, ale i tak wpakowali czterokrotnie krążek do bramki Kurtek. Strażnicy na swoim lodzie zazwyczaj wypadają bardzo dobrze, a patrząc po ilości strzelanych Diabłom goli w Madison Square Garden można dostać oczopląsu. Mnóstwo goli zabierali ze sobą przyjezdni i dzisiaj nie powinno być inaczej.
Jeżeli chodzi o typ na Stepana to po prostu widzę, że jest w gazie, jest aktywny, co napisałem już w pierwszym zdaniu. Ostatnie mecze w jego wykonaniu to bombardowanie bramki rywala. Poza tym Devils ewidentnie mu leżą, nie grają zbyt agresywnie w obronie, nie mają zbyt wielu charakternych graczy, no może poza Jordanem Tootoo, który potrafi kogoś stłuc w pojedynku na pięści, ale wielkich agresorów to tam nie ma. W przedostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami Stepan ustrzelił hat-tricka. Dzisiaj go o to nie podejrzewam, ale 3 SOG ten pan jest w stanie spokojnie wykręcić.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom