>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Anaheim Ducks - Vancouver Canucks
Ducks ML @ 1,61 bet365
⛔ 1:2 ⛔ wtopa po karnych ale i tak śmiech z Ducks ????
Dziś otwarcie sezonu w Honda Center i szansa na zatarcie złego wrażenia z meczu z Sharks. Osobiście nie wierzę że taka ekipa jak Kaczory, może przegrać drugi raz z rzędu i to z Canucks u siebie. Co prawda grałem już przeciw Orkom w tym sezonie ale wtedy Flames zaprezentowali się na tyle żałośnie że goście z Kolumbii Brytyjskiej nie musieli wiele robić by wygrać. Poziomem sportowym, Ducks są przynajmniej dwa poziomy wyżej, wszak w tym sezonie są jednym z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa. Nie będę się rozpisywał na temat poszczególnych zawodników, ponieważ nie ma to sensu. Ducks na każdej pozycji mają lepszego zawodnika. Mają wyższe ambicje, grają o wysokie cele i rozgrywają pierwszy mecz sezonu na własnej tafli. To wystarczy do zgarnięcia łatwych 2 punktów.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Florida Panthers
Poniżej 5,5 bramek (✅ ✅ 1:0 ✅ ???? )
(1,76) Winmasters
Pierwszy mecz na Florydzie, Pantery rozgromili Lotników. Dzisiaj przylatują do Pensylwanii aby też móc przytulić kilka punktów z tego meczu. Ale i ja bym się tutaj na to aż tak nie nastawiał. Lotnicy u siebie grają bardzo agresywnie na bandach i do tego ich ostra gra potrafi przynosić owoce. Pantery pokazali swój najlepszy hokej od wielu, wielu lat kiedy w każdej tercji zdobywają gole i to w bardzo szybkim czasie. Nie wierzę w podobny scenariusz jaki to miał miejsce kilka dni temu, dlatego dzisiaj nie widzę też z tego powodu tylu bramek. Flyers, też moim zdaniem nie odnotują dobrego bilansu bramek, bo mam wrażenie że jeszcze się nie obudzili, że rozgrywają właśnie mecze sezonu zasadniczego. Pomimo, że ich gra tak jak pisałem na swoim terenie z Panterami wygląda całkiem dobrze, to nie popadałbym tak w ich samozadowolenie. Nie mówię też że dzisiaj przegrają, bo pewnie będą się dwoić i troić aby wygrać to spotkanie, ale i Pantery będą stawiać opór. Pantery też swoje dokładać będą ale liczę że i dzisiaj między słupkami u Lotników Neuvirh będzie bronił o niebo lepiej. Obie drużyny nie mają żelaznej obrony więc o ataki z obu stron nie będzie trudno lecz, czasem ta pewność może i jednych jak i drugich zgubić. Giroux w ostatnim meczu nie strzelił karnego, Voracek też mizernie póki co. Mimo że sezon się na dobre nie zaczął to widzę dzisiaj bardziej nudny mecz, z lekką nawiązką dla Panter, którzy w tej sytuacji lepiej wyglądają. 5 bramek, to widzę dzisiaj Maksimum. Nie więcej, cóż spróbujemy kolejny under z mojej bajki NHL, wtedy był trafiony. Oby i teraz też był.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Anaheim Ducks - Vancouver Canucks
under 5
@ 2.06 Unibet

✅

Spotkanie w nocy,Ducks to jedni z czołowych drużyn ligi,przegrali swój pierwszy mecz w sezonie z Sharks na wyjeździe.Canucks wygrana i porażka z Flames.Przejdźmy do sedna,Ducks to nie jest drużyna która szaleje w ofensywie i co chwile rozbija przeciwników,choć od czasu do czasu im się to zdarzy,są solidni w obronie,raczej nie tracą zbyt wielu goli.Goście to wg mnie drużyna o podobnej charakterystyce,również solidna defensywa i bez szaleństw w ataku.Cały dzień kusi mnie żeby pograć Ducks,ale ML to dla mnie za niski kurs a wygrana w regulaminowym czasie jest dla mnie zbyt ryzykowna przeciwko Canucks,moim zdaniem mecz będzie wyrównany i underowy,nie zdziwiłbym się gdyby goście wygrali.Under wydaje mi się najlepszą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ducks to nie jest drużyna która szaleje w ofensywie i co chwile rozbija przeciwników,choć od czasu do czasu im się to zdarzy,są solidni w obronie,raczej nie tracą zbyt wielu goli
Kolego, Ducks to bardzo silna ofensywa. Pokazali niemiłosierny bój podczas finałów playoff, gdzie próbowali wyrzucić za burtę Hawks. Grali na prawdę genialny hokej i ich gra w tym sezonie może dopiero przynieść jeszcze lepsze korzyści. Potrafią się rozkręcić na dobre, zwłaszcza jak Getzlaf z Perrym zaczną szaleć na lodzie to nie ma mocnych. Duet nie do zdarcia. Canucks, dzisiaj tego nie wygra moim zdaniem, bo oni grają momentami bardzo dobrze, żeby w następnym meczu zagrać totalny piach. Ducks u siebie narzucają swój styl gry i ich gra jest mega trudnym zadaniem dla rywala, żeby z Anaheim wyciągnąć komplet oczek. Hawks, już się przekonali jak ciężko się z nimi gra. Mimo że wygrali Puchar Stanleya, to pamiętać trzeba że gdyby Ducks pokonali Hawks w tej serii to myślę że i by finał też zgarnęli. To nie są chłopcy do bicia, a wręcz przeciwnie. Mogą w tym sezonie zajść na prawdę wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Zgadzam się Kido, to akurat herezje co kolega napisał. Wyraźnie go poniosło. Ducks to moim zdaniem obecnie najlepsza drużyna ligi, mają wszystko by zajść daleko (tudzież wygrać Stana), dlatego pisanie o ich rzekomo słabej ofensywie jest przeze mnie (jak i zapewne wielu) traktowane na równi z bajkami braci Grimm.
Łap roster Ducks i zaktualizuj wiedzę. http://ducks.nhl.com/club/roster.htm
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Florida Panthers

Flyers po srogim laniu w Sunrise wrócili do Filadelfii, by tam rozegrać home openera, a zarazem spróbować sie zrewanżować swoim oprawcom. W mojej ocenie nie mają jednak wystarczająco dużo czasu by pozbierać i zapomnieć o tamtym meczu. Gospodarze nie mają pojęcia co znaczy słowo &quot;defensywa&quot;, gdyż w poprzednim starciu jej w ogóle nie było. Podobnie sytuacja ma sie jeśli chodzi o bramkarzy. Zagubiony jak dziecko we mgle Mason i tylko statystycznie lepszy Neuvirth stawiają w tym spotkaniu swój zespół pod ścianą. Gościom w tym wypadku nie pozostanie nic innego jak spokojne wypunktowanie rywala. Flyers w własnych ścianach grają z reguły lepiej, niż na delegacjach, ale takiego chaosu z dnia na dzień nie da sie uporządkować. Celuje w gości.
Panthers OT 1,99 Pinnacle ⛔
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Anaheim Ducks - Vancouver Canucks Typ: Ducks -1.5 AH @ 2.80 Betsson Niespodziewanie to Orki lepiej zainaugurowały sezon. Niespodziewanie, gdyż ich drużyna jest typowana do przeciętnego sezonu i przebudowy składu pod kątem następnych lat. Bracie Sedinowie starzeją się nieubłaganie, w drużynie nie ma Keslera, Bieksy (obaj obecnie Anaheim), Garrisona, czy Luongo. Również produkcja czołowych graczy jest słabsza niż 3-4 lata temu. Jednocześnie nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Canucks mają głównie problemy z mocnymi fizycznie drużynami, a do takich bezsprzecznie należy zaliczyć ich dzisiejszych rywali. Jakby tego było mało dzisiaj będą musieli sobie radzić bez najlepszego obrońcy Edlera oraz niezłego strzelca Higgins (40 punktów co sezon) Ducks na inaugurację nie strzelili bramki, ale to drużyna z naprawdę sporym potencjałem ofensywnym. Na własnym lodowisku często odpalają i aplikują rywalom sporo bramek. Getzlaf, Perry, Kesler, czy Silfverberg to dla mnie gwarancja pewnego poziomu, która powinna zagwarantować gospodarzom pewną wygraną różnicą co najmniej dwóch bramek.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Zgadzam się Kido, to akurat herezje co kolega napisał. Wyraźnie go poniosło. Ducks to moim zdaniem obecnie najlepsza drużyna ligi, mają wszystko by zajść daleko (tudzież wygrać Stana), dlatego pisanie o ich rzekomo słabej ofensywie jest przeze mnie (jak i zapewne wielu) traktowane na równi z bajkami braci Grimm.

Łap roster Ducks i zaktualizuj wiedzę. http://ducks.nhl.com/club/roster.htm
Panowie nie chodziło mi o słabą ofensywę Ducks,nic takiego nie miałem na myśli. W zacytowanym zdaniu chodziło mi oto że nie rozbijają przeciwników w każdym meczu,bo to że są jedną z najlepszych drużyn w lidze jest wiadome i wspomniałem o tym w pierwszym zdaniu.PO to PO a RS to mnóstwo meczów więc trzeba umiejętnie rozkładać siły(przynajmniej ja to tak widzę). Żeby była jasność Panowie,ja tu jestem amatorem,Wy znacie się na rzeczy,fajnie że dajecie wskazówki i pokazujecie gdzie jest błąd,jak już we wcześniejszych analizach wspominałem,jestem otwarty na uwagi ????

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Żeby była jasność Panowie,ja tu jestem amatorem
Wyluzuj ???? ja też zaczynałem jako zupełny laik, 3 lata aż się wdrażałem w świat tego hokeja, możesz czegoś nie wiedzieć to wiadome, możesz pytać śmiało, nikt Cię nie będzie tutaj krytykował. RS, a PO to dwie różne bajki. Mecze prawdziwe dopiero zaczynają się w PO, RS to taki przedsmak tego wszystkiego co nas spotka w finałach. Ducks, potrafią wygrywać seriami, potrafią wygrywać wysoko. A przede wszystkim potrafi strzelać Perry bramki, mecze za meczami. Getzlaf mu za to pięknie pomaga, czasem sam coś od siebie odda. Pamiętaj tutaj każdy może wygrać z każdym, dlatego NHL to najlepsza liga hokeja na świecie. Nie ma słabeuszy, są tylko ekipy niżej rozstawione. Ducks zalicza się do tych z górnej półki. Dzisiaj jak tylko będą mieli chłodny umysł to zjadą Orki na dzień dobry. Pisz dużo, bądź aktywny a będzie spoko i nie krępuj się.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Montreal Canadiens OT
vs Pittsburgh Penguins


▶ [ 2.150 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle Normalnie dziś zwątpiłem w Kaczorów. Po raz kolejny psują mi bilans. Pójdę więc za ciosem i po raz kolejny zaufam ekipie z Montrealu. Habs z powodzeniem radzą sobie na początku tych rozgrywek. Nawet ostatni debiutant Mike Condon poradził sobie bardzo dobrze. Dziś jednak w bramce ujrzymy Carey’a Price’a. Osobę tego goalie każdy z Was zna więc nie muszę się o nim rozpisywać. Mam nadzieje, że Pacioretty i spółka swój road trip zakończą z kompletem zwycięstw. Gospodarzami wymienionego spotkania będą Pingwiny dla których będzie to home opener. Drużyna z Pittsburgha słabo weszła w obecny sezon. Porażki kolejno z Dallas Stars i Arizona Coyotes nie napawają optymizmem. Sezon przygotowawczy dla gospodarzy też był w kratkę jednak nie należy ich lekceważyć bo to nadal bardzo mocna drużyna. Takie gwiazdy jak Sidney Crosby czy Jewgienij Małkin mogą wygrać mecz w pojedynkę. Dobrze w zespół wprowadził się Phil Kessel który strzelił jak na razie jedyną bramkę w tym sezonie dla drużyny z Miasta Stali. W bramce gospodarzy stanie dziś pewnie Fleury. Patrząc na kurs i dyspozycje obu drużyn grzechem było by nie pobrać tego meczu. Szkoda, że Pinnacle nie oferuje reg time na Canadiens bo pewnie wszedłbym i w to. Let’s go Habs!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New York Rangers - Winnipeg Jets
Jets ML @ 2,56 Pinnacle
✅ 1:4 ✅ izzi ????

Widzę w tym kursie value, mecz wydaje mi się 50 na 50, stąd pobieram ten wyższy czyli na zwycięstwo Jets. Odrzutowce wczoraj grali z Islanders i dopóki zajmowali się zaczepkami, głupimi faulami, wrzucaniem na bandę, tudzież uderzaniem kijem, reasumując wszystkim co niezwiązane z hokejem grali słabiutko i tylko Pavelec ratował ich przed kompromitacją. Po strzeleniu bramki, pod koniec 2 tercji zaczęli grać w hokeja. Wychodziło im to znakomicie. Wielokrotnie gotowało się pod bramką Greissa. Niezła gra w PP, znakomita w PK pomimo 2 straconych bramek grając w osłabieniu. Dziś w bramce Jets Hutchinson ale nie jest on o wiele słabszym ogniwem od Pavelca dlatego można spodziewać się równie wysokiego poziomu między słupkami.
Jeśli chodzi o Rangers, na tą chwilę komplet zwycięstw, jednak dwa z Blue Jackets i jedno wyjazdowe w United Center z Blackhawks. O ile zwycięstwo w Chicago może dać powody do dumy, było ono troszkę wymęczone. O meczach z Kurtkami nie będę wspominał ponieważ to drużyna słabsza od Oilers czy Sabres. Dość odważną teorią którą wysunę jest to że Strażnicy na tą chwilę mogą być syci, co nie znaczy że oddadzą mecz bez walki. Uważam jednak że ewentualna dzisiejsza porażka wcale im nie zaszkodzi. Niby to samo można powiedzieć o Kanadyjczykach, jednak oni mają o wiele silniejszą dywizję i każdy punkt jest ważny, a niewątpliwie jest to ekipa o mniejszym potencjale niż gospodarze. Warto przypomnieć że w ubiegłym sezonie 2 punkty z MSG wywieźli hokeiści z Winnipeg Mimo to stawiam na Jets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Washington Capitals - San Jose Sharks
San Jose Sharks OT (✅ ✅ 0:5 ✅ ???? )
(1,99) Winmasters
Dzisiaj do Stolicy Stanów, zawitały Rekiny. Ekipa niezwykle mocna jeśli chodzi o doświadczenie zespołu i zawodników. Pamiętam do dzisiaj ich mecze 2 lata temu, kiedy się wdrażałem do tego klimatu NHL i jak sobie pięknie radzili na wyjazdach. Byli nie do zatrzymania. To jak sobie grali też budziło ogromny podziw. Bo teraz jest troszkę gorzej, ale mimo wszystko ja im zaufam. Drzemie w nich spory potencjał, nie wolno im tego zarzucić. Dużo oddają SOG na bramkę i Pavelski znowu gra na swoich wysokich obrotach. Ten to dopiero ma parcie na bramki. Niekoniecznie grając u siebie, czy w delegacji. Nie lubię grać przeciwko Ovieckhinowi, bo ten to jest dopiero maszynka do robienia bramek i dopiero jest niebezpieczny. Choć też potrafi się zaciąć, gdy przyjdzie im mecz, z nieco mocniejszym rywalem. Stołeczni ostatnio wygrali 5:3, choć w pierwszej tercji nie wyglądało to za ciekawie, mimo że prowadzili dwoma bramkami. Dlatego czuję w kościach, że to Rekiny dzisiaj będą większym dominatorem, jeśli chodzi o stałe fragmenty i tę wymianę ognia, w postaci kluczowych bramek. Ponadto, warto też zobaczyć h2h gdzie widać gołym okiem jak Rekiny potrafią grać w Stolicy i jak pięknie potrafią ze Stołecznymi wygrywać. Rekiny jak na razie dwie wygrane na początku sezonu i to nie z byle kim. Pierwszy mecz w delegacji z Królami, gdzie ich rozbili. Chyba nawet nie wyszli na lód. Drugi na swoich śmieciach z Kaczkami, też wygrana choć mniejsza od meczu z Królami, ale i tam pokazywali swój jasny cel w meczu. Dzisiaj liczę, że to oni będą mieli chłodniejszy umysł i zagrają na miarę zwycięstwa i trzecie spotkanie z rzędu dadzą radę wygrać bo zawodników mają do tego stworzonych, tak jak i Capitals. Ale idę w stronę doświadczenia i tego, że Sharks będą nadal pamiętać jak się wygrywa z ekipa Alexa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Staram się nie powielać typów, ale dzisiaj nie mam wyboru. Idę twardo w stronę Sharks, którzy zaczęli sezon dużo lepiej niż się spodziewałem. Bardzo wysoka, przekonująca wygrana w LA z Kings, którzy zaczęli sezon dokładnie tak samo jak skończyli poprzedni. Obraz nędzy i rozpaczy. Rekiny wygrały także w SJ z Kaczkami, które póki co także zawodzą. Ale trzeba w tym wszystkim zobaczyć także dobrą formę gości dzisiejszego meczu. 1 stracony gol w dwóch meczach - to robi wrażenie. Świetną robotę w bramce wykonuje Jones, który zasilił szeregi zawodników z San Jose przychodząc z Kings. Bardzo dobrze wygląda jego dyspozycja, muruje bramkę, bo nawet mając przed sobą dobrych obrońców trzeba obronić kilkadziesiąt strzałów i wpuścić zaledwie ten jedyny. Rekiny wymazały z głów poprzedni sezon i ten zaczęły bardzo fajnie.
Caps zaczęli bardzo dobrze, ale dzisiaj gram na Sharks z jednej prostej przyczyny. Nie zagrają Ovechkin i Backstrom. Chyba fanom NHL nie muszę tłumaczyć o co chodzi. Tym troszkę mniej obeznanym powiem tylko, że nie zagrają dwaj najlepsi napastnicy, którzy są zawsze najlepiej punktującymi graczami w ekipie Caps w przekroju całego sezonu. Caps raczej nie będą mieli zbyt wiele do zaoferowania w ataku bez dwóch wyżej wymienionych panów. Resztę opisał kido w swoim poście, w którym zawarł również historię spotkań pomiędzy tymi drużynami. Ostatnio moja passa z NHL nie jest najlepsza, ale dzisiaj nic tylko grać.
Edit: Owca jednak gra, no cóż, trzeba liczyć, że nie będzie dzisiaj szaleć.
Edit 2: Sorry za zamieszanie, Owca jednak nie będzie grał. ????????
Mike Vogel ‏@VogsCaps 19 min.19 minut temu
#Caps on ice for warm-ups, but Ovechkin is not among them. #CapsSharks

Sharks reg. time @2,70 betsson ✅✅
Sharks OT @1,95 betsson ✅✅
Capitals under 2,5 @1,95 betsson ✅✅
No wreszcie... 5-0 dla Sharks i pełna kontrola, przynajmniej do 10 minuty 2. tercji, bo wtedy wyłączyłem, nie było co oglądać, Caps nie istnieli. Dziadek Marleau miał wtedy już 7 SOG, więc chyba nie trzeba nic dodawać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
czasu nie ma dużo więc :

Carolina Hurricanes - Florida Panthers
Hurricanes 60&#39;
@ 2.1 Unibe
t
⛔

Gospodarze jak na razie 2 porażki,wyjazd z Predators i u siebie z Red Wings.Nie wiem jak to było z Predatorami,ale mecz z Red Wings oglądałem,Hurricanes praktycznie non stop w natarciu,mnóstwo strzałów i okazji,niestety nieskuteczność oraz świetna postawa bramkarza Red Wings nie pozwoliła im wygrać home openera.Dzisiaj drugi mecz u siebie i moim zdaniem odniosą zwycięstwo,grają przeciwko Panterom które kilkanaście godzin wcześniej przegrały po ciężkim meczu z Flyers.Podobała mi się ilość szans w meczu z Red Wings,z Panterami powinno pójść łatwiej,zwłaszcza że goście przyjadą trochę podmęczeni .Czas na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Hurricanes!


Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens
Penguins OT @ 1.7 Unibet⛔
Crosby to score @ 2.95 Unibet
⛔

Pingwiny kiepski początek sezonu,2 wyjazdowe porażki i dzisiaj czas na home opener vs Canadiens które wygrało wszystkie swoje mecze w dodatku na wyjeździe! Tylko z kim oni grali? Toronto bez obrony,Bruins bez formy i Senators którzy niby fajnie zaczęli sezon,ale widziałem ich grę i nie widziałem tam nic pozytywnego poza PP.Moim zdaniem seria Canadiens dobiegnie dziś końca.Pingwiny mają kim grać,Kessel,Crosby czy Malkin.Do tej pory Pingwiny zdobyły tylko 1 bramkę,a potencjał w ofensywie jest spory,jakoś muszą nadrabiać słabą obronę.Delikatnie próbuję też bramkę Crosbyego ,który lubi strzelać Canadiens,liczę że Pingwiny pokażą dzisiaj swoją siłę ofensywną i zakończą serie Canadiens.

dzisiaj dno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Los Angeles Kings - Vancouver Canucks

Canucks po udanej partii w Honda Center jadą do pobliskiej Staples Center, by jako b2b zmierzyć sie z kings. Kalifornijczycy rozpoczynają ten sezon dokładnie tak samo, jak przed rokiem, czyli od słabej i bezbarwnej gry okupionej stracą wielu bramek. Ośmiele sie stwierdzić, że Canucks są ich najmocniejszym rywalem jak narazie w tym sezonie i mimo b2b rywala bedą mieli mocno pod górkę. W świetnej dyspozycji jest starter przyjezdnych Ryan Miller, który wczoraj wykazał sie doskonałym sprytem kradnąc spotkanie na korzyść swojej ekipy w karnych. Kings podobnie jak Flyers wczoraj mogą sie dziś przełamać, jednakże Canucks w porównaniu do Panthers potrafią spiąć sie na prestiżowe spotkanie wyjazdowe. Gospodarze są znacznie pod formą i potrzebują jeszcze troche czasu na dojście do siebie. Miller i spółka to dzisiaj wykorzystają.
Canucks OT 2,60 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Chicago Blackhawks (-1)
vs Philadelphia Flyers

▶ [ 2.250 ]
Bukmacher:
Pinnacle
Przeglądając ofertę na dziś jakoś żaden mecz nie zrobił na mnie wrażenia. Mam mieszane uczucia co do spotkań w Columbus i Denver. Kojoty dobrze weszły w sezon, a że grają z Kaczorami więc nie biorę nawet tego meczu pod uwagę. Zostało tylko jedno spotkanie… Zdobywcy Pucharu Stanley’a zawitają dziś do Philadelphii rozpoczynając krótki dwudniowy road trip. Na tym terenie nie wygrali meczu o punkty od 2010 roku kiedy to w 6 meczu PO pokonali po dogrywce dzisiejszych gospodarzy 3:4. Widać, że lodowisko w Wells Fargo Center nie jest szczęśliwe dla aktualnych mistrzów. Jastrzębie po falstarcie z Rengers pokonali w „dwumeczu” innych Nowojorczyków – Islanders więc można rzec, że wszystko chyba wraca na odpowiednie tory. Trener Joel Quenneville potwierdził, że dziś w bramce zobaczymy Corey&#39;a Crawford’a. Nieco obawiam się o podejście do tego meczu ponieważ dzień później Hawks grają z Habs, a to już będzie wyzwanie. Zlekceważenie przeciwnika będzie dzisiaj oznaczać kolejną klęskę. Gospodarze…? Cóż dużo pisać… grają nieskutecznie. Wymęczyli ostatnio zwycięstwo 1:0 z Panterami u siebie, dwa dni wcześniej przegrali z nimi tracąc aż 7 bramek i strzelając tylko 1 na 39 SOG… Pozostawię to bez komentarza. Dziś w bramce stanie pewnie Michal Neuvirth. Zestawiając aktualne dyspozycje obu ekip liczę na zwycięstwo Hawks. Mam nadzieje, że odczarują w końcu taflę w Philadelphii i wygrają to spotkanie. Bo jak nie dziś to kiedy…?​
 
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks
Pierwsze spotkanie, które mnie zaciekawiło, to mecz pomiędzy Lotnikami, a Jastrzębiami. Jako fan gości dzisiejszego spotkania mogę pisać subiektywnie, ale postaram się w miarę merytorycznie i obiektywnie opisać moje przeczucia co do tego meczu.
Gospodarze tego meczu słabo weszli sezon zarówno w defensywie jak i w ataku. Zawodzą dwie największe strzelby - Giroux i Voracek. Obrona też mizerna, dodatkowo posypał się goalie Mason i dzisiaj w bramce zobaczymy Neuvirtha, który nie należy do topu bramkarzy w tej lidze. Lotnicy przegrali dwa pierwsze mecze, po dogrywce z Bolts, z którymi zmarnowali dwa rzuty karne, jeden w reg. time i drugi w dogrywce, oraz sromotna porażka 1-7 na wyjeździe z Panterami. Wygrali jedynie b2b z Panterami właśnie, ale mecz był niezwykle nudny, padło mało goli i ogólnie to Pantery zawiodły, bo mogły spokojnie wywieźć zwycięstwo z Pensylwanii.
Hawks weszli w sezon tak jak każdy obrońca tytułu, czyli porażką. Fakt, że nie przegrali z byle frajerami, tylko z Rangers, którzy w zeszłym roku grały w finale swojej konferencji. Później przyszły dwa zwycięstwa z Islanders, którzy grają bardzo słabo, ale to tak na marginesie. Wart odnotowania jest fakt, że od 1998r. Hawks wygrali... raz z Flyers na ich tafli, a miało to miejsce w... finale NHL, który Hawks wygrali właśnie w Wells Fargo Center. Corey Crawford jeszcze nigdy nie wygrał meczu z Flyers, z pewnością go to boli, bo aktualnie Lotnicy nie należą do tuzów tej ligi i są spokojnie do ogrania. W tym meczu liczę na trzy młode bestie Hawks: Panarina, Anisimova i Teravainena, którzy wzięli na siebie ciężar zdobywania goli i rozgrywania krążka przed bramką swoich rywali i idzie im to bardzo dobrze. Niby Hawks się osłabili, ale stawiając na młodych graczy Quennenville pokazał jaja, przynajmniej w mojej opinii. Nie sądzę, aby wielu szkoleniowców na miejscu Quennenville&#39;a zagrałoby tak ryzykownie jak on. Ci gracze grają średnio około 15 minut w meczu, co jak na obrońcę tytułu jest sporym wyróżnieniem i zaskoczeniem skądinąd. Najlepiej dysponowany jest chyba Patrick Kane, co mnie dziwi, skoro ma takie pięknie imię. :cool::cool:
Dzisiaj przed Hawks otwiera się szansa odczarowania Wells Fargo Center, bo tak dysponowani Flyers nie powinni być tak groźni dla Hawks jak zwykle. Myślę, że na psychikę Hawks to działa bardzo mocno. Taka firma i tyle lat nie może sobie poradzić z przeciętną na ten moment drużyną na jej lodowisku. Nic, tylko dzisiaj to zmienić.
Blackhawks OT @1,63 betsson ⛔⛔
Flyers under 2,5 @1,74 betsson ⛔⛔
Colorado Avalanche - Boston Bruins
Długo zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz. Lawiny grają niezwykle widowiskowo, dużo strzelają i dużo tracą. Bruins... dużo tracą.
Lawiny weszły w ten sezon dosyć dobrze. Mają szeroki roster i wielu graczy jest w stanie wnieść coś dobrego do gry. Bryluje Nathan MacKinnon, który w tak młodym wieku pokazuje, że można udźwignąć ciężar zdobywania punktów i goli dla drużyny na swoich barkach. Oprócz niego największe zagrożenie płynie ze strony Johnsona, Landeskoga i Beauchemina. Na prawdę można się przestraszyć takich atakujących. Lawiny zagrały bardzo słaby poprzedni sezon, nieciekawy pre-season, ale w sezon weszli dość dobrze, gdyby nie ta gra w obronie...
Bruins weszli w ten sezon katastrofalnie i troszkę mnie niecierpliwi ich gra, zwłaszcza ze względu na długoterminówkę na postseason tej ekipy, którą zagrałem za kawał grosza. Fakt, że ze składu wypadł Marchand może być bardzo dobrą wiadomością dla Niedźwiadków, bo nic pożytecznego ten maluch do gry póki co nie wnosi. Dobrze gra Beleskey, ostatnio bardzo skutecznie Bruins grali w PP przeciwko Bolts, którzy przecież zazwyczaj dobrze bronili PK. Mają ciekawie wytrenowane schematy w sytuacjach, w których grają w przewadze, a trzeba przyznać, że Avs sporo tych kar łapią. Obydwie drużyny nie szczędzą sobie ostrej gry grając w meczach przeciwko sobie. Dzisiaj tych kar również możemy sporo ujrzeć i tutaj pojawia się szansa dla Bruins. Gorzej będzie w drugą stronę. Bruins nie dość, że słabo bronią, to jeszcze grając w osłabieniu praktycznie nie mają szans na przetrwanie. Ale do czasu, dzisiaj w bramce najprawdopodobniej Gustavsson, który będąc w formie zjada Raska na śniadanie. Chciałoby się powiedzieć: nareszcie, bo przecież gorzej niż z Raskiem nie będzie. Tuukka nie jest dobrze dysponowany i aż trudno uwierzyć, że Julien musiał przerżnąć sromotnie home-stand, żeby dojść do tego wniosku.
W spotkaniach obydwu ekip zazwyczaj wygrywają goście. W ostatnim meczu było inaczej, bo Avs wygrali u siebie 3-2 po karnych. Oby był to tylko wyjątek potwierdzający regułę, że w spotkaniach tych drużyn triumfują przyjezdni.
Undery ze względu na to, że w spotkaniach dwóch słabych obron zazwyczaj nie pada zbyt wiele goli. Tej wersji się trzymajmy.
Bruins OT @2,18 betsson ✅✅
Under 5,5 @1,64 betsson ⛔⛔
Under 5 @2,18 betsson ⛔⛔
 
bazakbal 47

bazakbal

Użytkownik
Coumbus Blue Jackets - Ottawa Senators
CBJ przegrali wszystkie dotychczasowe mecze, zarówno home jak i away, z pewnością będą chcieli dziś zadowolić swoich fanów wygraną z Senators i z sądze, że wbiją 3-4 bramki (ma kto strzelać: Atkinson, Foligno, Calvert, Saad), jednak Kanadyjczycy to wyższy poziom niż raczkujący dopiero Sabres po porządnej przebudowie i raczej nie pozostaną dłużni, mają w końcu napastników z dużym potencjałem (Ryan, Turris, Stone).
Historia spotkań (3 mecze w ostatnim roku, total goals: 5, 7, 5.) i kiepska dyspozycja Bobrovsky&#39;ego (4,66 GAA w 3 meczach) to dla mnie solidne podstawy do grania o 5.5, ale dla bezpieczeństwa proponuje over 5 po całkiem przyzwoitym kursie, nie widzę tutaj wyniku under.
starting goalies:
CBJ - Bobrovsky (4.66 GAA)
Sens - Anderson (2.40 GAA)
Niestety nie moge wrzucić linków, ale przewidywane składy obu ekip są dostępne na kontach twitter.
over 5.0 @1,66 Uni-bet✅✅(3:7)
edit: To nie słaba dyspozycja Siergieja - obrona CBJ nie istnieje
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators

Jackets zaczynają nową kampanie od małego falstartu. Najpierw puścili praktycznie pewne punkty w openerze z Rangers, a następnie ulegli na wyjeździe młodym i nieopierzonym Sabres. W dzisiejszy wieczór powracają na lód do Nationwide Areny, gdzie podejmą przyjezdnych z Ottawy. Sens dobrze weszli w sezon notując dwie wyjazdowe wygrane w Buffalo i Toronto. Nie są to z pewnością zespoły, który miałyby odegrać jakąs większą role w obecnych rozgrywkach. Co do Jackets, to należy przyznać że ich ambicje są znacznie większe niż dolne sfery ligowej tabeli. Dzisiejszy rywal teamu z Ohio jest jak najbardziej w ich zasięgu i wierze że przy pomocy własnego lodu uda mi sie odnieść tutaj pierwsze zwycięstwo w sezonie. Ostatni sezon ze względu na dużą ilość absencji był dla nich nieudany i teraz przychodzi najwyższa pora na poprawę humorów u kibiców. Sens w zeszłym sezonie awansowali do PO dziełem przypadku, jakim to niewątpliwie był wystrzał formy debiutującego wówczas bramkarza Andrew Hammonda. Obecnie jak i u jednych tak i u drugich wszystko powróciło już do rzeczywistej normy. Gdybym to spotkanie analizował rok temu, stawiałbym i rzeczywiście na stawiałem na gości. Dziś jednak z pełnym przekonaniem biorę pierwszą wygraną gospodarzy na własnej tafli.
Jackets 60&#39; 2,40 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Anaheim Ducks - Arizona Coyotes
Ducks -1
@ 2.02 Unibet
⛔


Wczorajszy dzień nieudany,dzisiaj idę w stronę Ducks którzy kiepsko weszli w sezon zaczynając od dwóch porażek.Nie tego się wszyscy spodziewali po czołowej drużynie ligi.Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z Arizoną Coyotes którzy dwa razy zaskoczyli buków wygrywając z Kings oraz Pingwinami.Kings są bez formy,Pingwiny również, dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z mocnymi Ducks.Kojoty grają na wyjeździe a jest to drużyna która bardzo słabo sobie radzi na wyjazdach.Gram zwycięstwo Ducks z handi ponieważ Kojoty to nie jest drużyna z najwyższej półki,najwyższa pora na pierwsze zwycięstwo Ducks,w dodatku przed własną publicznością,trzeba się zrehabilitować i dać kibicom powód do radości,przekonującym zwycięstwem!

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom