>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Z pewnością smaczkiem tego meczu będzie ponowne spotkanie Carmelo z KG, pewnie publiczność będzie reagowała na każdy kontakt Melo z piłką (może warto zastanowić się nad over/under na tego gracza?).
No właśnie. Dodatkowo Woodson ostatnio na łamach ESPN zapowiedział że Melo będzie w najbliższych meczach grał trochę mniej:
Woodson said there is some concern about the amount of minutes Anthony is playing, as he&#39;s averaging 37.5 minutes, but the depleted roster has handcuffed him. Woodson said he would like to get Anthony back to 34 or 35 minutes per game
Anthony w ostatnich 5 spotkaniach tylko raz przekroczył linię 29 punktów a grał średnio 41.4 minut. Mając 30 parę minut w meczu nie powinien przekroczyć granicy 30 punktów. Tym bardziej że przeciwko Bostonowi nie gra mu się łatwo. W tym sezonie rzucił im 20 punktów przy 37 minutach gry. Bardzo prawdopodobne że dzisiaj Celtowie ustawią pod niego defensywę. Ponadto tak jak wspomniał marqs3lby szykują się ponowne tarcia na lini Anthony - Garnett. Niewykluczone że będzie sporo fauli więc kto wie czy Melo nie zagra jeszcze mniej :p Zdecydowanie lepiej spróbować under niż over.
Carmelo Anthony under 29.5 @ 1,90 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Boston Celtics - New York Knicks (HC -2,5/0) --&gt; 1 - 2,25 bet365 ⛔ 86-89
???? Boston Celtics - New York Knicks --&gt; P.Pierce (Celtics) over 17,5 pkt - 1,83 bet365 ✅ 22 pkt

Dzięki otwartej league pass obejrzałem sobie ostatnie &quot;popisy&quot; Bostonu w Cleveland. I o ile w ataku jeszcze jakoś to wyglądało tak w obronie to była istna tragedia. I gdyby Celci po prostu trochę lepiej bronili to by to wygrali. Dziwię się, że Rivers na meczu tak spokojnie siedział, bo Cavs robili co chcieli. Obrona na stojąco a Cavs wchodzili pod kosz jak chcieli i kiedy chcieli. Dziś po prostu tym typem liczę na to, że Celtics wreszcie zaczną bronić jak normalny team. Bez mijania na 1wszym koźle, bez 100 podań w 3 sekundach i tylko się temu przyglądanie, itd itd. Jeśli zaczną bronić i jeśli Piercowi zacznie się chcieć odbijać od ziemii i przestać ciągle dyskutować po zablokowanych czysto rzutach to Celtics stać na zwycięstwo. Wszystko zależy od nabuzowania i nastawienia graczy a po ostatnich bardzo kiepskich występach nie powinno go zabraknąć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dobrym typem wydaje się dziś Clippers @ Suns. Różnica między tymi zespołami to jak niebo a ziemia. Do tego wszystko przemawia za przegraną PHX: b2b, zmiana trenera, chodzą plotki o nie najlepszej atmosferze. W ekipie Clippers może ponownie zabraknąć Paula, ale ma niezłego zastępcę w osobie Bledsoe. Widzę tu przewagę w każdym match-upie, w sumie nie ma co się rozpisywać. Dwie porażki z rzędu LAC, to za dużo dla ekipy która ma realne szanse bić się o pierwszy seed na zachodzie. W tym sezonie: 8.12 117-99, 23.12 103-77, oba dla LA. Nic tylko brać hc albo do jakiegoś dubelka. Powodzenia.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wczoraj w kratkę, zawiedli zwłaszcza Suns...

Kurczę, ciężko mi jest jednak ocenić szanse zwycięstwa NYK w Bostonie. Niby Celtowie grają kiepsko lecz i Knicks się opuścili... Trzeba by zaatakować jakąś linię na zawodników.
Jason Terry i 9,5? Bez przesady! Minuty może ma ale w ostatnich meczach ani razu tej linii nie przeskoczył, ba! ostatnie 2 razy nie zbliżył się, bo ledwie 4 zdobyte punkciki. Z drużyny z Nowego Jorku przyciąga wzrok na linię Shumperta - 6,5. Nie powinna być to bariera nie do przejścia choć Bradley nie ułatwi mu zadania. Zwłaszcza, że ktoś te punkciki musi dla Knicksów zdobywać. Melo, Smith i Shumpert. Spośród tych 3, ten ostatni ma najmniejszą linię i wielce prawdopodobne, że ją przeskoczy jeśli Melo będzie miał problemy. A ostatnie spotkania z Celtami mogą sugerować, że będzie je miał więc dodatkowo under 29,5 Melo można spróbować ????

Suns zaskoczyli mnie wynikiem wczoraj ale dziś nie mają szans na wygraną. Warto się tu o jakieś większe handi zaopatrzyć. Ostatnio 2 porażki lecz z nie byle jakimi drużynami, dziś sobie to odbiją na &quot;biednej&quot; drużynie Gortata. Na każdej pozycji są lepsi, ławka najlepsza w lidze, Griffin rzucający ostatnio z 80% skutecznością z lini rzutów wolnych, centymetrów brakowało do trafienia trójki... Nie ma Paula i to on bierze na swoje barki ciężar lidera! Linia 19,5 wydaje się realna do przeskoczenia. Scola to drewno, a i Marcin będzie miał z nim problemy.

Ubogie ostatnio moje analizy ale ten tydzień na &quot;wariackich papierach&quot; &lt;sesja is coming&gt; więc wybaczcie :]

Propozycje:
Terry under 9,5 @1,9 ✅
Shumpert over 6,5 @1,9✅
Melo under 29,5 @1,9 ==&gt; w B365 nawet 2,3 dzięki spasny ✅
LAC ML/-8 @1,35/2.05 ⛔
Griffin over 19,5 @1,9
⛔
karny ku*as dla Clippers za ten mecz...

I standardowo: pośmiejmy się z Lakers^^

 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 178

becks-59091

Użytkownik
No właśnie. Dodatkowo Woodson ostatnio na łamach ESPN zapowiedział że Melo będzie w najbliższych meczach grał trochę mniej:
Anthony w ostatnich 5 spotkaniach tylko raz przekroczył linię 29 punktów a grał średnio 41.4 minut. Mając 30 parę minut w meczu nie powinien przekroczyć granicy 30 punktów. Tym bardziej że przeciwko Bostonowi nie gra mu się łatwo. W tym sezonie rzucił im 20 punktów przy 37 minutach gry. Bardzo prawdopodobne że dzisiaj Celtowie ustawią pod niego defensywę. Ponadto tak jak wspomniał marqs3lby szykują się ponowne tarcia na lini Anthony - Garnett. Niewykluczone że będzie sporo fauli więc kto wie czy Melo nie zagra jeszcze mniej :p Zdecydowanie lepiej spróbować under niż over.

Carmelo Anthony under 29.5 @ 1,90 Marathonbet
Miałem wcześniej napisać jednak brakowało czasu, by siąść i na spokoju skrobnąć dwa zdania ;)

No właśnie, dobrze napisane ;)
Melo i jego starcie z KG znane chyba wszystkim kibicom NBA. To co się stało na parkiecie oraz również poza parkietem (a może nie do końca stało).
Dziś z pewnością znów może iskrzyć. Do tego mecze Bostonu z NY zawsze w moich oczach jakoś inaczej wyglądały.
mati89 ma w pełni rację pisząc, że nie wiadomo czy Melo wytrzyma do końca. Wg mnie jeśli wyjdzie na mega ciśnieniu, KG może sprowokować i kto wie czego się doczekamy. Nawet nie tyle KG może coś zrobić co nawet ktoś inny z Bostonu.
Wiem wiem, ktoś może za chwilę zarzucić, że każdy jakoś się spina na ten pojedynek, jednak wiemy jak to wszystko wygląda w USA - ludzie na to czekają.
Meczu nie obejrzę, lecz z pewnością z wielkim zaciekawieniem skrót się obejrzy.
Anthony od zawieszenia raz przekroczył granicę 30.5 pkta - w starciu z Chicago. W pozostałych meczach grał tradycyjnie sporo, był blisko linii jednak jej nie przekroczył. W ostatnim meczu tych drużyn zdobył 20 pkt przy mizernej skuteczności wynoszącej 6/26.
Dziś pewnie procent będzie lepszy, aczkolwiek biorąc wszystkie sprawy razem nie spodziewam się, by Melo przekroczył granicę trzydziestu punktów.

Typ: Carmelo Anthony under 30.5 @ 1,90 Marathonbet ✅ ✅ ✅ 29 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
madox200 18

madox200

Użytkownik
Orlando Magic - Toronto Raptors 1.87
NBA Sezon Zasadniczy
Liczba Punktów - I kwarta , Stawiasz na powyżej 50.5 ⛔

Proponowałbym zagrać takiego oto overa , z lekkim wskazaniem na wysokie wygranie gospodarzy tej kwarty , Toronto po męczarni w Miami myślę że te 20 - 22 pkt rzucą a Orlando jak przystało u siebie grając z średnio defensywnym przeciwnikiem lubią rzucić w okolicach 30 pkt.

Toronto swoje zrobiło.. gorzej z Orlando i ich cegłami..
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Typ JR.Smith over 15.5 pkt
kurs : 1.7 BET365
Analiza:
JR.Smith to druga strzeba Knicks , też cos czuje pismo nosem że Melo dzis nie bedzie miał łatwego meczu , ktos musi go odciążyć. Smith bez problemu może rzucic minimum 20 punktów. Gra długo , czesto rzuca. Ostatnio troche slaba skutecznosc , ale i tak na styku było. Nie oszukujmy sie boston nie ma takiej obrony jak w tamtym sezonie. Rondo mijany jak dziecko , Bradley ktory mial by plastrem na Irvinga safundowal mu osobisty rekord w sezonie -40pkt. KG moze miec problemy z faulami a i on potrzebny jest z przodu bo Pierce gra tragicznie. Popieram tez typ na over Shumperta . Powodzenia
omg 3/16 z gry mowi samo za siebie
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Under wszedł na Carmelo ale co się działo 4 minuty przed końcem miał już 28:p
Na szczęście nic nie ustrzelił do końca ale z tymi minutami to widać zasłona była bo 41 minut na parkiecie tylko raz w 2 kwarcie zszedł.
Najważniejsze że weszło ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Washintgon Wizards - Minnesota
Wizards @1.63✅
Wizards -4.5 @1.97
✅
Wizards posiada kilku zawodników z potencjałem , talentem ale nie potrafią tego poukładać , wykorzystać i dlatego mają taki słaby bilans . Jednak od powrotu Walla i Arizy wygląda to lepiej , wygrali 5 z ostatnich meczów . Udany road trip - Kings , LAC , PTB , Jazz , Nuggets . Mocne domowe ekipy a wygrali z tego dwa mecze ale jak przegrywali to minimalnie po walce . Widać progres .
Minnesota cały czas problemy z kontuzjami Love wypadł na dłużej , kontuzjowani Shved i Pekovic nie polecieli z drużyną na 2 mecze wyjazdowe z Wizards i Bobcats (ESPN).
Wielki atut Wilków w postaci gry wewnętrznej na Pekovica odpada , dawało to masę pkt + otwierało grę dla całej drużyny bo obrona rywali musiała się na nim skupiać .
Teraz bieda , brakuje ,,mięsa&#39;&#39; pod koszem . Wizards posiadają 4 osobowy , dość wyrównany froncourt , doświadczeni Nene - Okafor + mocni fizycznie Seraphin i Booker .
Wizards powinni sobie poradzić .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Washintgon Wizards - Minnesota / 1 @ 1.66 ✅
Wizards -4.5 @ 1.97 ✅
Marathonbet
Również jestem za Wizards w tym starciu, popieram typ Maroona. Gospodarze załapali dobrą formę, widocznie potrzebowali czasu i dwudziestu paru porażek, aby poukładać grę. Dużo dał im także powrót po kontuzji Johna Walla. Mają wyrównany siłowo team, który -a zaryzykuję- mógłby walczyć o play-off, gdyby grali tak od początku. Myślę, że to taki dzisiejszej nocy 95% pewniak, przynajmniej czysta 1.
Dallas Mavericks-San Antonio / 1 @ 2.50 ⛔
Dallas Mavericks +3 @ 1.97 ⛔
Dallas over 101.5 @ 1.90
✅
Marathonbet
Jeśli SAS dalej bez Duncana to można śmiało stawiać na zwycięstwo gospodarzy. Widać, że gra ciąży teraz na barkach Parkera, który bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli, punktuje, asystuje, nawet zbiera. Dallas to jednak zbyt ofensywna i punktująca drużyna, żeby sam Parker i &quot;goście&quot; stawili im opór. Moim zdaniem SAS zostaną dzisiaj wysoko rozstrzelani, gdyż Mavs na pewno będą mieli chrapkę na wysokie zwycięstwo przy pełnej hali. Szykują się ciekawe derby Teksasu.
edit: Jednak te Dallas to dziadostwo, tak jak mówi tabela.
New Orleans Hornets - Houston Rockets / over 200.5 @ 1.97 ⛔
Marathonbet
Pewniak, gdyż przy obecnej formie Szerszeni, czy Pelikanów, jak kto woli (swoją drogą, co za nowe logo, ja pierdziele) oraz ofensywnym nastawieniu Rockets, po prostu musi paść ten over.
edit: ale Hornets dupa na maxa, 15 % skuteczności z 20 rzutów za 3 punkty ???? haha niech odlatują te pelikany w siną dal
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Minnesota vs. Washington ✅

Koledzy wyżej napisali, że koszykarze Wizards w końcu chyba zaskoczyli, zaczynają grać na lepszym poziomie. Patrząc na ostatnie pięć spotkań każde na styku, gdzie losy rozstrzygały się w końcówce. Różnie to w niej było, lecz Wizards nie zostali rozgromieni, w dodatku pokusili się o niespodzianki wygrywając z Denver czy Portland. Szczególnie to pierwsze zwycięstwo robi wrażenie, gdyż Nuggets ponieśli wówczas dopiero 3 porażkę w domu.
Stołeczni wracają do domu i również myślę, że są w stanie wygrać z Minną. Nie będę jednak typował końcowego rozstrzygnięcia a skupie się na jednym zawodniku.
Martell Webster - jego wyniki mnie zaciekawiły w ostatnim czasie. Spoglądając na dziesięć ostatnich meczów osiąga przyzwoite wyniki punktowe. Gracz z niezłą trójką, dostający swoje minuty na parkiecie. W mojej ocenie wszystko zależy od tego jak wejdzie w mecz. Linia ustawiona na 9.5 co ostatnio zostaje skutecznie przeskoczona przez Martella. Tylko w dwóch meczach rzucił mniej punktów (3 i 8), w pozostałych 8 gracz rzuca 10 lub więcej oczek. Dziś z pewnością powinien coś zdobyć z obwodu, w ostatnim meczu z Utah 3/4 za trzy, wcześniej Portland 4/6 za trzy, do tego oczywiście rzucał coś z osobistych czy za dwa. W meczu z Clippsami zdobył tylko trzy oczka na fatalnej skuteczności 1/7 ale to biorę jako wypadek przy pracy, w dodatku zespół z górnej półki nie pozwalający na wiele.
Podsumowując - powrót do domu, jego forma w styczniu kusi mnie do pogrania overka punktowego.
Nie każdemu pewnie będzie się chciało patrzeć w staty, więc dorzucam zrzut jego ostatnich 10 meczów ;)




Typ: Martell Webster over 9.5 pkt @ 1,90 Marathonbet ✅ ✅ ✅ 13 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
New Orleans - Houston
New Orleans ML @ 1,71 bwin / 1,72 Marathon⛔
New Orleans -2,5 @ 1,83 Pinnacle⛔
Houston przeżywa gorsze chwile i nie wydaję mi się, żeby ich obecna sytuacja zmieniła się w przeciągu kilku dni. Sam Kevin McHale mówi, że sprawa dotyczy pewności siebie i nic nie wskazuje na to, żeby wróciła ona ot tak przed spotkaniem z Hornets czy tam Pelicans. Po powrocie Gordona, Nowy Orlean notuje dobry bilans, wreszcie jakoś ta drużyna wygląda i sądzę, że ich obecna dyspozycja wystarczy na Rockets. Vasquez prezentuje sie dobrze choć osobiście za nim nie przepadam, rookie Davis też nie najgorzej i jeżeli chce w jakiś sposób przeszkodzić Lillardowi w zdobyciu nagrody na najlepszego debiutanta, to musi grać jeszcze lepiej niż dotychczas. Ogólnie pozycja Nowego Orleanu jest zupełnie odwrotna do Houston. Co więcej Rockets grają tragicznie na wyjazdach, wygrali co prawda ze słabymi Bobcats, ale nie wiem czy jest to powód do dumy. NO grają solidnie na własnym parkiecie, wygrali już m.in ze Spurs czy też jakiś czas temu z Houston 9 punktów i przypuszczam, że tym razem zwyciężą podobną ilością punktów.

Chicago - GSW
Golden State +2,5 @ 1,91 bwin / +3 1,81 Marathon⛔
Golden State ML @ 2,25 bwin / 2,16 Marathon⛔
Klay Thompson over 15,5 @ 1,90 Marathon⛔
Stephen Curry over 20,5 @ Marathon✅
Tutaj sprawa się rozchodzi na wiele sposobów, ale głównie mam takie wrażenie, że Bulls prezentują się znacznie lepiej na wyjazdach niż u siebie. Dyspozycja z Detroit pokazała i nie tylko, że Warriors mogą tutaj spokojnie powalczyć o wygraną. Chicago no nie jest w najlepszej formie, mają kłopoty przede wszystkim z rozgrywającym, bo ani Robinson i tym bardziej Hinrich nie są w stanie choć w połowie zastąpić Rose&#39;a. Miewali spore problemy z Bynumem i Knightem, a co dopiero zdarzy się z Curry&#39;m i wspieranym Jackiem. Jest duża przepaść na tej pozycji i tam Warriors będą groźni w spotkaniu Bulls. Oprócz tego wielka bida w ofensywie Chicago, Boozer jest jedynie kluczem w ataku, mało trafiają za trzy i dodatkowo jest szansa na brak Denga. GSW są w niesamowitym gazie, drużyna grająca zespołowo , która posiada masę opcji ofensywny na czele z rzutami dystansowymi Curry&#39;ego i Thompsona, który dysponują niezłą trójką. Rip Hamilton jest weteranem, lecz nie jest już taki zwrotny i młody rzucający Warriors nie powinien mieć wielkich problemów. Curry rzucał na bardzo słabej skuteczności z Oklahomą, jutro przeciwko niemu Hinrich, który po prostu nie da mu rady. Defensywa Warriors ogólnikowo sie poprawia, Chicago ze względu na kłopoty w ofensywnie będą chcieli wygrać ten mecz obroną, pod koszem mają siłę w postaci Noah i Boozera, jednak Lee dysponują bardzo dobrą dyspozycją w tym sezonie i wcale nie jest na straconej pozycji. Biorąc pod uwagę ostatnie spotkanie Chicago w United Center, przegrali m.in z Clippers czy Milwaukee. Golden State jest drużyną szybką i jednocześnie atletyczną, poza domem pozytywnie zaskakują, a gdy Curry jest w formie to absolutnie ten zespół stanowi dość silny kolektyw. Ponownie możemy zauważyć ciekawy kurs na gości, nie jest to zdecydowany pewniak ale moim zdaniem Warriors mają wszystko, żeby pokonać Bulls w obecnej formie.

Oklahoma City Thunder -8 @ 1,82 Pinnacle✅
Thunder zaliczyli kilka wpadek na wyjeździe, jednak tym razem powinni się przejechać na Kings. Przewagę mają prawie na każdej pozycji, Sacramento słabi broni i przy takiej elicie jak Oklahoma nie powinni mieć dużo do powiedzenia. Takie typu spotkania Thunder muszą po prostu wygrywać, przegrali z GSW, więc teraz będą mogli się spokojnie odbić. Rzadko co notują dwie przegrane z rzędu, odpoczęli po meczu z Warriors, wiec nie będzie mowy o żadnym zmęczeniu. Nie wiem co jeszcze napisać, dla mnie są to dwie odmienne drużyny - Kings jedna z gorszych ekip w lidze, a Thunder drużyna o niesamowitym potencjale i ewidentnie top 3. Westbrook zaliczył słaby pojedynek przeciwko Curry&#39;emu, jutro z pewnością gorszy przeciwnik.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Strach to powiedzieć ale .. kurs na Lakers jest bardzo dobry. Z drugiej strony taki kurs nie wziął się z niczego bo Lakersom bardzo cięzko gra się przeciwko Jazzmanom. W tym sezonie oberwali już od nich dwa razy (w tym raz w Staples). Mimo że gra Lalek jest jaka jest i na ławce jest taki trener jaki jest (buehehe) to i tak nie radzę stawiać Utah. Lakersi się zepną, czy wygrają nie wiem ale na pewno będzie to bardzo wyrównany mecz. Lakers z nożem na gardle bo przecież to najwyższa pora żeby powalczyć o playoffs. Lakers muszą a jak muszą to wiadomo kto przejmuje grę ;) Wydaje mi się że dzisiaj zobaczymy pojedynek Bryant kontra Jazz. Linia 29 punktów, niby wysoka ale Kobe oddaje tych rzutów mega dużo bo dwadzieścia parę na mecz. Przy dobrej skuteczności over może wejść bez punktów z rzutów wolnych a i tych zawsze trochę wpadnie. Utah wobec swojej statycznej defensywy ma problemy z upilnowaniem Bryanta. Kobe rzucił im w tym sezonie w dwóch spotkaniach 63 punkty przy czym aż 27 dołożył z rzutów wolnych. Dzisiaj może być w dalszym ciągu z tym problem bo zmotywowany Bryant jest bardzo ciężki do powstrzymania. Kobe powinien dzisiaj sypnąć ponad 30 punktów Jazzmanom. Bez szaleństw ze stawką bo linia wysoka ale myślę, że warto spróbować taki zaklad.
Kobe Bryant over 29.5 @ 1,90 Marathonbet ⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
L.Ridnour. Total Points - Over 12.5 1,9 ✅
Marathonbet


W czasie kiedy wilki borykają się z kontuzjami Ridnour gra więcej, oddaje więcej rzutów i zdobywa więcej pkt. Linia ustawiona na podstawie ogólnego ppg. Myślę że spokojnie można próbować.

T.Parker. Total Points - Over 21.5 1,9 ✅
Marathonbet


Krótko, derby texasu więc odpuszczania nie powinno być. SAS bez Duncana, Ginobli po kontuzji więc raczej cały ciężar będzie skupiał się na Parkerze. Dall nie są wodzirejami defensywy więc myślę, że linia powinna spokojnie pęknąć jeśli nie będzie jakiegoś mocnego odjazdu gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2,5K

mati89

Forum VIP
(...)wygrali już m.in ze Spurs czy też jakiś czas temu z Houston 9 punktów i przypuszczam, że tym razem zwyciężą podobną ilością punktów
Wtedy Rockets nie wywieźli zwycięstwa tylko dlatego że fatalnie zagrali czwartą kwartę którą przegrali 10-29 (tak było ???? ). To prawda że Hornets są w dobrej formie ale jednak Houston gra niewygodną dla nich koszykówkę. Oglądałem ostatni mecz Hornets (przeciwko Spurs) i mnóstwo punktów tracili po penetracjach i pick&amp;rollach. Co jak co ale Lin potrafi grać p&amp;r, Harden jest świetny we wjazdach pod kosz. Zapowiada się ciekawe widowisko i wcale nie przekreślałbym Houston. Prawdę mówiąc to spodziewałem się wyższego kursu na Hornets. Wtedy bym ich pograł a tak odpuszczam. Underdog jest 8-3 ATS w ostatnich 11 meczach Rockets - Hornets. Warto o tym pomyśleć ;)
Oprócz tego wielka bida w ofensywie Chicago, Boozer jest jedynie kluczem w ataku, mało trafiają za trzy i dodatkowo jest szansa na brak Denga.
Równie wielka bida jest w defensywie Warriors. Przypomniał mi się tekst który usłyszałem podczas niedawnego meczu GSW - Denver kiedy Denver cegliło z dystansu zamiast po prostu wbijać pod kosz Warriors. Jeden z komentatorów wypalił: Nuggets give too much respect to GSW shot blockers, they dont have any. Coś w tym jest bo wysocy Golden State są w obronie słabi jak barszcz. Wystarczy spojrzeć na punkty zdobywane przez wysokich rywali. Z OKC Ibaka 12 pkt, nawet dziadyga Perkins dziabnął 12 pkt :p Dalej z Clippers Griffin 26 pkt, ze Spurs Duncan 24 pkt, Splitter 19 pkt, z Hornets Davis 20 pkt. Tak jak mówisz kluczem do wygranej Bulls jest Carlos Boozer i na niego powinni grać dzisiaj koledzy. Denga nie ma więc tym bardziej. Chicago za wszelką cenę będzie spowalniać mecz i dążyć do gry na post-up. Boozer w ostatnich meczach oddawał od 14 do nawet 24 rzutów. Niech nawet trafi połowę z tych 14 dorzuci kilka wolnych i typ siedzi. Linia dla mnie zachęcająca.
Carlos Boozer over 16.5 pkt @ 1,9 Marathonbet ⛔ // ale lipa, 2 pkt zabrakło
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Kłopot w tym, że akurat na &quot;czwórce&quot; Warriors kogoś mają, bo Lee i Landry prezentują solidny poziom. Bez Denga też ich średnio widzę.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Eric Gordon over 18,5 @ 1.83 Bet365
Houston Rockets - najgorsza obrona na półmetku sezonu, a zarazem drużyna grająca zdecydowanie najszybsze tempo. Zapowiada się mecz szybki, dużo biegania i w takim spotkaniu gracze obwodowi typu Gordon powinni mieć sporo okazji do punktowania. W tym sezonie oddaje 14.5 rzutu w meczu, dziś powinno to być więcej, mogą wpaść jakieś łatwe punkty z kontry, kilka osobistych, których też ma 5.5 na spotkanie. W takim meczu widzę sporo akcji granych przez Gordona, w końcu jest liderem NOH, 20 myślę że lekko rzuci.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Clippersi niemiło mnie wczoraj zaskoczyli. Tłumaczę to sobie tym, że teraz wszystkie drużyny niżej niż Lakers chcą ich przeskoczyć w tabeli :] No ale spróbujemy sobie to dziś odbić choć i tak, kto skorzystał, jest na plusie. Dziś dam trochę pewnych oraz tych, na których można coś wyłożyć, bo kursy są ciutek za wysokie ;)
Nie będę się już pastwić nad biednymi Wilkami. Za dużo już zostało napisane o ich kontuzjach, więc po co niepotrzebnie rozszerzać post? A Wizards, po powrocie Wall&#39;a w niemal pełnym składzie. Choć i w osłabieniach wygrali u siebie z OKC i z Miami. Teraz też potrafią postraszyć i wygrać: blow Magic, wygrana z PTB i z Nuggets na ich parkietach, -7 z LAC w CA i -4 u Jazz? Może popadam w lekki hurraoptymizm ale to niezłe wyniki. Dziś spokojnie ML do kuponu oraz handi do grubszego grania.
Od razu się przyznam - nie lubię Mavericks. Ale po powrocie Dirka, po kilku jego meczach, Dallas wygrywa, są groźni. Na pewno na tyle, by u siebie wygrać z SAS bez Duncana i Leonarda. &quot;Staruszkom&quot; zostaje TiPi, jak rzecze Wojtuś Michałowicz ale ile może ugrać sam Francuz? Jeszcze Splitter coś ugra ale nie widzę więcej graczy do podwójnych zdobyczy punktowych (i znowu niezawodny Wojtuś - uwielbiam gościa ???? ). Ostatnio bez tych 2 zawodników minimalnie wygrali u siebie z Szerszeniami. U Mavs jest co kilku kandydatów. Nowitzki, Collison, O.J. Mayo... Dodatkowo nienajmłodszy ale groźny Carter. Dla mnie, to gospodarze powinni być faworytami tego spotkania, wg buków tak nie jest więc trzeba to wykorzystać :]
Szerszenie, tak jak Wizards już w optymalnym składzie i ta gra zaczyna wyglądać. U siebie wygrywają - prócz z świetnymi GSW - na wyjazdach też wygrali z teoretycznie mocniejszymi team&#39;ami. Notują progres w przeciwieństwie do Rockets, którzy stracili na swojej skuteczności, mocy i szybkości. Jeśli Harden źle wygląda, Rakiety przegrywają... Szkoda, że w marathonie nie ma już opcji na Delfino - jedyny zawodnik, na którego overy do 12,5 zawsze mi wchodziły! gdyby się pojawiło, to niezmiernie polecam! A co do meczu to trzeba grać na Hornets - brzydkie to logo Pelicans ;/ - choć nie wiem na jak wysokie handi można sobie pozwolić. Myślę, że max -5 ale kurs powinien być odpowiedni ????
I tutaj mój ryzykowny typ i być może dog dnia:
Brooklyn Nets gra ostatnio fantastycznie. Tego samego nie mogę powiedzieć o Miśkach. Dodatkowo stracili dwa niezłe ogniwa z ławki, zyskując koszykarza o którym istnieniu nie miałem nawet pojęcia ???? Jeśli Nets będą grać jak ostatnio szykuje się close game i kto wie, czy nie rozstrzygnie się jak w meczu z Pacers - na niekorzyść Grizzlies.
Jazz gra słabo ale nie ma szans żebym ruszył LAL - Loss After Loss. Za drobne pogram na Jazz ale tylko po to, żeby się mecz lepiej oglądało :]
Propozycje: na niebiesko z marathonu, na czarno z każdego innego ;)
Wizards ML/-5 @1,4/1,53/1,78✅✅
Mavs ML @1,95/2,14⛔
Hornets ML/-4 @1,75/1,86/2,1 ⛔
Nets ML/+4 @2,6/2,76/1,95 - ML dla odważnych!!!
⛔
Jak będzie kurs na over 12,5 na Delfino to brać śmiało!✅
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Lakers - Utah Jazz 1 -&gt; 1,4 9 -&gt; Betsson .✅✅✅ 102 - 83 Los Angeles Lakers

Nie ma innej opcji jak zwycięstwo Lakers dzisiaj w Staples. Wiadomo, co prezentują ostatnio gracze D&#39;Antoniego. Wyobrażacie sobie fazę PO bez Bryanta? Przynajmniej ja nie. Jeśli Kobe chce zdobyć 6 mistrzostwo a przynajmniej powalczyć o nie, to dzisiaj Lalki muszą wygrać. Ok, kurs nie jest może jakiś powalający ale do AKO można go sobie myślę spokojnie dołożyć. Utah seria 4 zwycięstw z rzędu, Lakers 4 porażek. Utah w domu a on road to kompletnie inna ekipa. Myślę, że dzisiaj najwięcej będzie grane pod Bryanta, więc jego over tez wchodzi w grę, ale 30 pkt to jednak zawsze spora linia. Dlatego ja proponuję zwycięstwo Lakers. Handi jest 5, myślę że pokryją ale ja stawiam czyste win. Howard też z Jeffersonem dzisiaj powinien sobie poradzić. Podsumowując PO ucieka, i jest to ostatni gwizdek żeby coś jeszcze zrobić. Pozdrawiam i życzę dobrych typów. Rambo

Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets over 177,5 -&gt; 1,91 -&gt; Betsson ✅✅✅ 101 - 77 Memphis Grizzlies
Zdecydowałem się na jeszcze jeden typ dzisiejszej nocy. W oko wpadł mi wydaje się ciekawy bet na over 177,5 pkt w meczu Miśków z ekipą Nets. Linia moim zdaniem niska, z pewnością do przekroczenia. Dzisiaj przewiduję dużo walki na tablicach, w polu 3 sekund na pewno będzie gorąco. Myślę, że dzisiaj możemy oczekiwać dużo rzutów wolnych, bo obie ekipy mają zawodników walczących w &#39;&#39;trumnie&#39;&#39;. Randolph, Blatche, Humphries czy Evans z pewnością powinni sporo zbierać na tablicy ofensywnej, a biorąc pod uwagę fakt że Lopez nie potrafi się dobrze odbijać od parkietu typ wydaje się ciekawy. Może i typ trochę na wyrost, ale moim zdaniem dzisiaj ta linia zostanie przekroczona. Nets sporo próbuję rzucać za 3, więc jeśli dziś będzie ich dzień, to i Memphis powinno się dostosować do rytmu gry. Na ławce sporo ciekawych twarzy po obu stronach. Bayless, Ellington potrafią przyładować trójki, a Stackhouse czy Bogans po drugiej stronie również mają do tego smykałkę. Proszę moderatora o połączenia mojego 2 typu z 1 i przepraszam za małe zamieszanie że post pod postem. To tyle na dzisiaj z mojej strony. Mecz w Canal + Sport o 2 godz. czasu polskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
madox200 18

madox200

Użytkownik
Mecz: Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn
Kurs: 2,52
Bukmacher: Betsson
Bardzo ciekawy mecz dzisiejszej nocy a nikt nie porusza tematu tego spotkania... Jeśli chodzi o sumę punktów może paść tu wynik underowy.. linii nie sprawdzałem ale pewnie jest dość dobrze dobrany przez buki. Grizlii u siebie nie pozwalają rozwinąć skrzydeł nikomu , ale to co kusi mnie co do Netsów to ich ostatnia skuteczność na 10 meczów 9 wygranych jedyna porażka w Atlancie kiedy ta grała mocną piątką ale zaraz kontra u siebie i wygrana z nimi , Memphis u siebie grają w kratkę.. i do poukładanej gry Netsów wydaję mi się że jest to za mało i to gracze z Brooklynu wywiozą zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom