>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
S 265

stingnwo

Użytkownik
Brak ławki w Memphis nie jest żadnym argumentem :
Starterzy są młodzi i w większości atletyczni więc mogą grać większośc meczu . W 1 meczu z LA Marc Gasol grał 39 min , Zach 34 , Gay 41 , Conley 36.
Za to LA nie dość że zerdzewiali to kompletnie nie mają ławki .
Nie wiem czy świadomie, ale to co napisałeś jest właśnie argumentem za Lakers ???? Teraz każdy z nich będzie musiał grać po minimum 40 minut i to w nietypowych rotacjach, albo wpuszczamy na boisko takie gwiazdy jak Haddadi czy Wroten. A Bayless na SG to bardzo niekorzystny matchup, bo on albo Conley będą musieli grać na Kobiego albo na MWP.
Z tym, że Lakers kompletnie nie mają ławki, to znacznie przesadziłeś, bo w obecnej rotacji Gasol wchodzi z ławki, a Jamison sporo zbiera z tablicy i czasem sobie przypomina, że potrafi zdobywać punkty. A Duhona czy Meeksa też znacznie wyżej cenię niż wspomnianych wyżej.
Oczywiście, nie uważam, że Lakers na bank wygrają, ale w tej sytuacji kurs 3,0 o którym pisałem wyżej jest całkiem przystępny.
Ajax, przecież w tym artykule nie ma ani słowa o tym, że nie będzie grał a wręcz przeciwnie. A info w tabelce &quot;Injury Report&quot; dotyczy meczu z 19 stycznia.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Ten over w Houston wygląda ciekawie. Rockets wracają do własnej hali a tu spisują się o niebo lepiej niż na wyjazdach. Druga sprawa to te parę dni odpoczynku które na pewno dobrze im zrobi pod względem skuteczności. Po tej serii w poprzednim tygodniu była z tym straszna bieda. Przypomnijmy z Clippers FG na poziomie 0.500, potem kolejno z Mavs 0.393, z Pacers 0.410, z Wolves przeszli samych siebie z ledwie 0.321, w ostatnim meczu przeciwko Bobcats było trochę lepiej bo 0.392 ale b2b2b na pewno zrobiło swoje. Jednym słowem teraz spodziewam się poprawy skuteczności. Powinno być lepiej niż w poprzednim tygodniu ale z drugiej strony zagrałbym coś w stronę Denver. Houston bardzo przypomina mi Knicks za czasów Pringlesa vel D&#39;Antoniego - w ostatnich meczach 30 odpalanych trójek na spotkanie przy 78.3 wszystkich próbach z dystansu. Przy takiej grze wysocy Denver mogą wykręcić rekordy w zbiórkach defensywnych ;) bo chyba nikt nie wierzy że będący ostatnio pod formą Asik (cały czas mam przed oczami jego bezsilność w starciu ze Stiemsmą) czy Smith poradzą sobie z Koufosem, Manimalem czy McGee. W obronie też może być nietęgo i bardzo kusi mnie over punktów na Farieda. Manimal w listopadowym meczu z Rockets miał 16 pkt 16 zbiórek, w tym 9 zbiórek ofensywnych! Jeśli dzisiaj zbierze w ataku chociaż połowę tego to over spokojnie wejdzie bo linia nie jest bardzo wymagająca - 11.5 pkt. Z kolei szansa Rockets tkwi właśnie w skuteczności rzutów dystansowych. Denver strasznie słabo broni przy rzutach zza łuku. Często zostawiają rywali sam na sam z koszem o czym przekonali się choćby Curry czy Barnes parę dni temu. Nuggets w last 3 games pozwalają rywalom na rzucanie trójek z 42.4% skutecznością. Tutaj upatrywałbym łatwych punktów Rakiet i dziwi mnie dość niska linia na Delfino. Poprzednio grałem under na tego zawodnika ale linia była trochę wyższa bo 12.5 pkt. Carlos rzucił z Bobkami 16 pkt i spodziewałem się że dziś linia będzie co najmniej na poziomie tej ostatniej. Tu jednak Marathon zrobił niespodziankę i wystawił 9.5 pkt. Także opcja warta gry bo mimo że Parsons dostaje sporo minut to Delfino też swoje gra. McHale często zostawia ich nawet obu na parkiecie z Chandlerem na czwórce. Warto pomyśleć o overze Carlosa póki linia nie jest za wysoka.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
I znowu nie moge sie z tobą zgodzić
I znowu kompletnie nie masz racji. Wcześniej Byki, teraz OKC. Następnym razem napisz &quot;do trzech razy sztuka, może teraz mi się uda&quot; ????
Jeziorowcy w tym sezonie grają kichę, mają 2 porażki z rzędu na wyjeździe, dojdzie 3 moim zdaniem. Tak jak za młodu byłem ZAWSZE za la, tak teraz patrzę na to z innej strony. Miśki wygrają różnicą 1-5 oczek.
Lakers przegrali na wyjeździe 6 spotkań z rzędu.
Jako fan Lakersów dalej liczę na jakiś cud i awans do PO, który na chwilę obecną i przy takim kalendarzu wydaje się być kompletnie nierealny. Ciężko tutaj szukać jakiś argumentów za Jeziorowcami w dzisiejszym spotkaniu, na chwilę obecną wygląda to jak wygląda i nic się nie poradzi. Jednak Miśki również ostatnio formą nie błyszczą, porażka po bardzo przeciętnym meczu z Indianą u siebie, wcześniej prawie się zbłaźnili trwoniąc 18 punktową przewagę z osłabionymi brakiem Denga Bullsami (jednak szczęśliwie wygrali po dogrywce).
Być może jakimś argumentem jest fakt iż Memphis to zdecydowanie nie jest drużyna dystansowa, a punkty zdobywają za pomocą penetracji i gry na świetną parę pod koszem. Mało rzucają za 3. Lakers na obwodzie kryją żałośnie, można ich szybko rozprowadzić i rzucać z czyściutkich pozycji, ale im bardziej gra przesuwa się pod kosz tym szanse Jeziorowców rosną. Howard mimo żenady jaką prezentuje w ataku, jako obrońca ciągle jest bardzo dobry. Chociaż z drugiej strony to co broni Pau to jest lekka katastrofa.
Forma obu drużyn obecnie nie zwyżkuje, ja po swojemu gram Lakers, ale to raczej pod kątem kibicowskim bo mecz może potoczyć się różnie. Leciutkie handi na gości, moim zdaniem jest spora szansa na close game a przypomnę, że w Totomixie w przypadku remisu typ od razu wchodzi bez czekania na dogrywkę. No i tradycyjne pytanie przed meczem Lakersów: ile ta k...a padaka będzie jeszcze trwała? chciałbym zadać to pytanie panu D&#39;Antoniemu.
Lakers +2.5 pkt (2.10) Totomix
Tak w ogóle to C+ wyczerpał limit pokazywania meczów NBA w tym tygodniu i musi sobie zrobić przerwę do piątku? To jest jakaś komedia, za co ja płacę.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Nie wiem czy świadomie, ale to co napisałeś jest właśnie argumentem za Lakers ???? Teraz każdy z nich będzie musiał grać po minimum 40 minut i to w nietypowych rotacjach, albo wpuszczamy na boisko takie gwiazdy jak Haddadi czy Wroten. A Bayless na SG to bardzo niekorzystny matchup, bo on albo Conley będą musieli grać na Kobiego albo na MWP.
Z tym, że Lakers kompletnie nie mają ławki, to znacznie przesadziłeś, bo w obecnej rotacji Gasol wchodzi z ławki, a Jamison sporo zbiera z tablicy i czasem sobie przypomina, że potrafi zdobywać punkty. A Duhona czy Meeksa też znacznie wyżej cenię niż wspomnianych wyżej.
Oczywiście, nie uważam, że Lakers na bank wygrają, ale w tej sytuacji kurs 3,0 o którym pisałem wyżej jest całkiem przystępny.

Ajax, przecież w tym artykule nie ma ani słowa o tym, że nie będzie grał a wręcz przeciwnie. A info w tabelce &quot;Injury Report&quot; dotyczy meczu z 19 stycznia.
Napisałeś że będą musieli grać po 40 min . Przecież oni grają tak co mecz . Starterzy oprócz Allena mają po 35+ min na mecz i to nie problem .
Meeks jest zerem w obronie , jednym z najgorszych obrońców jakich możesz sobie wyobraźic i przez to stracił miejsce w rotacji . Trafiona jedna czy dwie trójki nie rekempensują ilości pkt jakie oddawał w obronie i nawet Mike go odstrzelił .
Duhon ? nie komentuje tego leszcza
Jamison? przeciez to on gra beznadziejnie ... Stracił miejsce w rotacji i nawet na minute nie wchodził póki Hill się nie połamał ... Zresztą jak ty to widzisz Jamison + Howard vs Gasol i Zach ?
Ławki LA nie ma żadnej i to niepodważalny fakt .
Wroten czy Haddadi ? Oni nie grają przecież a jak zagrają to minutę bez wpływu na mecz....
Darrel Arthur będzie dawał odpoczynek Gasolowi i Z-bo . Do tego Bayless i starterzy po 40 min około i jazda ;)
Bayless mathup dla Artesta ? Nie sądze , Rudy Gay będzie grał pewnie 40+ min i to jest mathup dla Rona/Clarka.
Bayless będzie grał w 3 osobowej rotacji niskich z Conleyem i Allenem . Jeśli będzie piątka Nash - Kobe - MVP - Clarka - Howard to chciałbym poznać zdanie na ten temat Zacha Randolpha ;) Pewnie mu się to spodoba
Nie widzę gdzie tu niekorzystny matchup dla Miśków ? Nie sa b2b a więc mogą pograć dużo starterami bez większej straty na jakości .
Być może jakimś argumentem jest fakt iż Memphis to zdecydowanie nie jest drużyna dystansowa, a punkty zdobywają za pomocą penetracji i gry na świetną parę pod koszem. Mało rzucają za 3. Lakers na obwodzie kryją żałośnie, można ich szybko rozprowadzić i rzucać z czyściutkich pozycji, ale im bardziej gra przesuwa się pod kosz tym szanse Jeziorowców rosną. Howard mimo żenady jaką prezentuje w ataku, jako obrońca ciągle jest bardzo dobry. Chociaż z drugiej strony to co broni Pau to jest lekka katastrofa.
Trochę mylnie interpretujesz błędy w obronie LA . Zła obrona na obwodzie nie wiąże się z tym że przeciwnicy katują Lakers trójkami tylko przedostają się przez 1 linie obrony robią z nimi co chcą na pickach i zasłonach , odgrywają do wysokich którzy łatwo zdobywają puntky . Patrz przykład meczu z Raptors gdzie Calderon obsługiwał Davisa pod kosz lub Fieldsa który ścinał na backdoor pass. Howard nic nie poradzi jak dostanie piłkę nie jego zawodnik który jest nie kryty , nie nadąży załatać wszystkiego patrz mecz z Bulls którzy po zrobieniu przewagi pod koszem wykonywali extra pass i trafiali z łatwych pozycji . Słaba pierwsza linia obrony = dużo łatwych pkt z pod kosza .
Nash krył Hinricha jak niewidomy , czasami byle crossover i biegł w tylko sobie znanym kierunku i zostawiał Kirka samego , na pickach wiecznie nie z tej strony co trzeba ...

Nie mówię że Miśki wygrają na 100% i są super zajebiści bez wad ale pewne nieprawdziwe tezy trzeba prostować i nie wprowadzać innych w błąd .

Do typu na Memphis za spokojną stawkę bo to jednak Kobe ???? :
Kobe Bryant under 29.5 @ 1.90✅
Marathonbet Minnesota - Nets @ 1.63✅
Minnesota under 91 @ 1.90✅
Marathonbet
Nets bardzo mocny , fizycznie grający 4- osobowe froncourt , Minnesota rozbita brakiem Love i Pekovica i brakuje ,,miesa&#39;&#39; i centrymetrów pod koszem . Wiadomo że Nets trochę leniwie graja na wyjazdach ale powinni sobie poradzić bo Wilki na prawdę grają słabo . Kurs nie najgorszy. Defensywa na wysokim poziomie + zdominowanie deski powinno wystarczyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Grajcie szybko over Ivana Johnsona z Atlanty. Horford i Pachulia nie polecieli do Charlotte i przeciwko Bobcats Johnson prawodopodobnie wyjdzie w s5. Linia ledwie 6.5 warto spróbować.
// Johnson starterem Hawks. Tu potwierdzenie: https://twitter.com/ajchawks/statuses/294132332846256128 Linia już 7.0, grać póki warto!
Ivan Johnson over 6.5 @ 1,89 Marathonbet ✅✅ easy money ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder (1.82) / Unibet
A ja na dziś wybieram meczyk który będzie bardzo późno bo o 4:30 rano gdzie gospodarze będą podejmować najmocniejszą ekipę w lidze. Kurs jest w sam raz, aby go postawić za jakaś poważniejszą stawkę. Oklahoma, ze swoim Durantem na czele, na bank znajdą receptę na Warriors. Będzie to zacięty pojedynek, pomimo tego, że OKC gra dzień po dniu, ale nie takie meczy wygrywała.. Fakt, nie należy lekceważyć gospodarzy bo grają na prawdę dobre NBA, ale myślę, że tu poniosą klęskę. Westbrook jest w formie i też pewnie pokryje linię ;) jaką wystawiają mu bukmacherzy, ostatnio wykonuje to wręcz doskonale.. ale mimo że nie daje overka, na niego, daję na zwycięstwo jego ekipy.. a więc, liczę na ich czysty WIN, a nawet po dogrywce.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Cytat: Napisał semprebarca -&gt; I znowu nie moge sie z tobą zgodzić I znowu kompletnie nie masz racji. Wcześniej Byki, teraz OKC. Następnym razem napisz &quot;do trzech razy sztuka, może teraz mi się uda&quot;
Do tego dochodzi jeszcze problem z czytaniem ? Przeciez wyraznie napisalem ze nie neguje, typu tylko prostuje twoje zmyślone wypociny.
GSW- OKC
typ: over 204 pkt
kurs: 1.7 bet365
Oba zespoly preferuja szybką gre. Nie widze zadnych wzmianek o absencjach. Strzelcowie obu zespolow świetni. Durant , Curry , Westbrook , Thomson , Jack w ostatnich dniach bardzo dobra dyspozycja rzutowa i punktują regularnie. Ławka w obu zespolach tez sporo wnosi do gry. Jezeli zagraja na przyzwoitej skutecznosci to over powinien wejsc na luziku. W obu zespolach bardzo pewnie wykonawcy osobistych. W ich ostatnim meczu padło 228 pkt. GSW u siebie spokojnie mogą setke przekroczyć a że zrobi to Thunder jest niemal pewne. Ciekawie zapowiada sie pojedynek Lee- Ibaka. Szkoda że znowu graja tak pozno bo szykuje sie fajne widowisko i z checia bym obejrzał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marian33 125

marian33

Użytkownik
Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder
Typ:powyżej 207
Bet365: 1.90
Widzę że głównym meczem do typowania na dziś jest potyczka Lakers ale ja zwróciłbym uwagę na najpóźniejsze ze spotkań.
Nie będę strugał z siebie eksperta aczkolwiek sądzę że linia spokojnie do przekroczenia, Warriorzy podejdą do tego meczu po trzydniowej przerwie od meczu z Clippers w którym to wracający do gry Curry rzucił 28 oczek myślę że Thompson i Jack powinni dorzucić od siebie około 20 punktów.
Po stronie gości mamy Westbrooka i Duranta których nie trzeba nikomu przedstawiać.
Myślę że goście są lekkimi faworytami tego spotkania aczkolwiek Golden State nie będzie chciało odpuścić na własnym parkiecie więc spodziewam się stykowego meczu w do zwycięstwa będzie potrzebne zdobycie ponad 100pkt.
Wiem wiem że było wyżej ale skoro już to wypociłem to dodam.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Grajcie szybko over Ivana Johnsona z Atlanty. Horford i Pachulia nie polecieli do Charlotte
Słusznie kolega zauważył, ale nie będę lamerem i nie będę dublował typu więc:
Josh Smith over 16.5pkt @1.85 betcity ✅
Oj, powinien dzisiaj trochę porzucać, kwestia czy się dzień ceglarza nie trafi, ale z Bobcats raczej problemów mieć wielkich nie powinien
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
San Antonio Spurs - New Orleans Hornets Wynik gospodarzy: powyżej 101.0 ✅
Betsson

Powinno bez problemu wejść. Obie ekipy dobrze sobie radzą w ofensywie i rzucają dużo punktów. Hornets to inna drużyna niż z początku sezonu, gra teraz o wiele pewniej, co pokazali ostatnio wygrywając ze Spurs we własnej hali. Nie uważam, że dziś powtórzą tamten wynik, lecz na pewno trochę powalczą. SA głodne rewanżu, będą walczyć o wysokie zwycięstwo. Od trzech spotkań nie przekroczyli bariery stu punktów, myślę jednak, że dzisiaj będzie inaczej. Hornets muszą w końcu spuścić z tonu, a dziś będą mieli do tego &quot;świetną okazję&quot;. Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy.
Dla ryzykantów:
Marginez zwycięstwa: San Antonio Spurs 21 punktów lub wiecej @ 5.80 ⛔
WilliamHill

Minnesota Timberwolves - Brooklyn Nets / 1 @ 2.65 ⛔
Betsson

Wszyscy skazują ich na pożarcie z powodu szpitala w drużynie, jednak Wilki już pokazali, że potrafią grać nawet szeroką ławką. Nets to wcale nie jakieś wariaty, żeby się ich bać i to jeszcze we własnej hali. Zresztą i tak są jeszcze za pewne podjarani ostatnim zwycięstwem w derbach NY i już im starczy. Przeważnie mają tak, że jak wyjdzie im mecz lub dwa to potem nadchodzi czas, żeby w końcu dać dupki i sądzę, że dzisiaj tak właśnie będzie. Minnesota posiada świetnego i chyba niedocenianego Luka Ridnour, który potrafi wziąć ciężar na własne barki i poprowadzić drużynę do zwycięstwa, szczególnie we własnej hali. Podoba mi się jego gra i pewność w oddawaniu rzutów, widać ciężką pracę na treningach. Do tego dodać Kirlenke, Williamsa i nie powinno być aż tak źle w dzisiejszym starciu z Nets. Warto zaryzykować i postawić na Wilki.

Utah Jazz - Washington Wizards Handicap ( 0 : 6.5 ) : 1 @ 1.89 ⛔

Polubiłem Wizards, jednak nie daję im dzisiaj szans w wyjazdowym starciu z Utah. Jazz to kozaki własnego parkietu i myślę, że przyjezdni nie sprawią im wiele kłopotu tego wieczoru. Gospodarze grają u siebie bardzo pewnie i potrafią bez większych skrupułów odprawić gości z kwitkiem.

Sacramento Kings - Phoenix Suns / 2 @ 2.39 ✅
Betsson

Nowy trener, nowe możliwości i chęć pokazania się. Myślę, że Suns wyjdą z pomocą i pomogą gospodarzom w przeprowadzce, a jeśli nawet nie, to przynajmniej zgarną tutaj zwycięstwo.


e: hehe true, patrzyłem na wyraz Minnesota i stąd skojarzenie z MIśkami ???? Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Tutaj upatrywałbym łatwych punktów Rakiet i dziwi mnie dość niska linia na Delfino. Poprzednio grałem under na tego zawodnika ale linia była trochę wyższa bo 12.5 pkt. Carlos rzucił z Bobkami 16 pkt i spodziewałem się że dziś linia będzie co najmniej na poziomie tej ostatniej. Tu jednak Marathon zrobił niespodziankę i wystawił 9.5 pkt.
Dodam od siebie, że o 9 rano linia na Delfino wynosila 7.5 pkt. ???? Z czego skorzystalem i pogralem mega grubasa. Musialby miec naprawde zly dzien aby takiej linii nie przekroczyc. Z kim jak kim ale z Denver to musi być klasyczna pewka ???? 9.5 też spokojnie do ogarniecia, szczegolnie, ze Delfin jest ostatnio on fire.

Wszyscy skazują ich na pożarcie z powodu szpitala w drużynie, jednak Misiaczki już pokazali, że potrafią grać nawet szeroką ławką. (...) Warto zaryzykować i postawić na Miśki.
no nie wiem czy wilki zaliczja sie do misiów ????
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Houston - Denver
Denver ML @ 2,11 Pinnacle✅
Denver +2,5 @ 1,90 Pinnacle✅
Faried over 11,5 pkt @ 1,90 Marathon (praktycznie w ogóle tam nie gram, ale nie zauważyłem żeby jakiś inny buk przedstawił nam jego over)⛔
Obie drużyny z nastawieniem ofensywnym, więc z pewnością nie zabraknie szybkich i efektownych akcji. Rakiety nie grają najlepszego basketu w ostatnim czasie, notują porażkę za porażką i nie jest to dobry prognostyk przed pojedynkiem z Nuggets. Denver ma przede wszystkim znacznie więcej atutów od swojego najbliższego przeciwnika, pierwsza zasadnicza rzecz, która rzuca mi się w oczy jest ławka. Nuggets mają jedną z lepszych ławek - Miller, Brewer czy nawet McGee wnoszą wiele do gry. Widziałem ostatni mecz Rockets z Bobcats i mało brakowało, żeby przegrali ten mecz. Tam gra opiera się na kilku zawodnikach, Harden rzuca na dość słabej skuteczności w tym momencie, a poza tym na przeciw niego stanie Iguodala, który będzie wiedział co z nim zrobić. Mało tego Houston są tragiczni w transition defence w porównaniu do Nuggets, a wiadomo jak gospodarzą grają na własnym parkiecie. Grają głównie ofensywnie, a tak nie da się zatrzymać Denver, na tablicach również ciężko, goście świetnie zbierają ofensywne piłki i nie widzi mi się, żeby Houston było w stanie zatrzymać takiego Farrieda. Podobna sytuacja wygląda z Linem, bo niby on ma zatrzymać Lawsona? Coś tu nie gra i przy obecnej dyspozycji Rakiet trudno będzie powalczyć o zwycięstwo. Oba zespoły miały po dwa dni przerwy, Nuggets grają dopiero następny mecz 27, więc stosunkowo dysponują wiele czasu , żeby się do niego przygotować po jutrzejszym spotkaniu. Stosunkowo fajny kurs na zwycięstwo Denver, Rockets są kolejny raz faworyzowani przez buki i podobnie jak w meczu z Memphis, należy wykorzystać słabą dyspozycję rywala.

GSW - Thunder
GSW +3 @ 1,78 Pinnacle✅
GSW ML @ 2,10 Pinnacle✅
over 102,5 1st half @ 1,75 Pinnacle✅
Durant powyżej 43,5 pkt, zbiorki, asyst @ 1,85 betsson✅
Czekam z niecierpliwością na ten pojedynek. Analizowałem jakis czas temu spotkanie pomiędzy Warriors a Clippers bodajże w grudniu w Oakland i wtedy bez jakichkolwiek kompleksów postawiłem ujemne handi na gospodarzy pomimo tego, że Los Angeles byli znacznym faworytem. Z tego co pamiętam zaraz po przegranym meczu z Denver, Clippers grali b2b z Golden State i na dodatek po stracie 17 wygranych z rzędu. Dzisiaj jest nieco podobna sytuacja, Warriors mieli kilka dni odpoczynku, Oklahoma zaś przystępuje do gry zaraz po meczu z Clippers. Ostatnio Thunder ulegli Denver na wyjeździe, czyli nieco podobnej drużynie do GSW bowiem oni także lubią sobie pograć w dużej mierze ofensywnie. Podopieczni Brooksa poradzili sobie bez większych problemów z Los Angeles bez Paula, Durant wykonuje niewiarygodne rzeczy i jeśli tak dalej pójdzie, to będzie murowanym faworytem do MVP. Westbrook też nie odstaje,
średnia rzutowa bardzo wysoka. Trzeba zauważyć, że Oklahoma wygrała ten mecz w głównej mierze trójkami, naprawdę rzucali na bardzo wysokiej skuteczności. Nie wiem czy zdarzy im się taki kolejny dzień, ale Warriors pod powyższym względem są również znani, wygrali właśnie w podobny sposób z Clippers u siebie kilka tygodni temu. W niedzielę ponownie udało im sie zwyciężyć z Los Angeles, wiec morale w drużynie są bardzo wysokie. Ja jestem zdania, że jutrzejszy wieczór będzie należeć do Warriors. Mają wiele atutów, ławka rezerwowych dodaje dużo jakości, no i jeżeli siadają trójki, to praktycznie żadna drużyna nie jest w stanie ich zatrzymać. Po drugiej stronie Curry , który głównie nawala rzutami dystansowymi jak nienormalny czy też Thompson. Sporo tego jest, mam świadomość siły ataku Oklahomy , ale Warriors mają jak najbardziej szanse odnieść zwycięstwo. Najprawdopodobniej nie zatrzymają Duranta, bo jego po prostu się nie da na ten moment, jednak ogólnie cały zespół Golden State prezentuje dobrą formę i niewątpliwie wskazane jest na nich od czasu do czasu zagrać,

Chicago - Detroit
Boozer over 17,5 @ 1,75 tobet⛔
Miałem nadzieję, że na trochę niższą linię coś koło 16 , jednak wydaję mi się, że nadal warto próbować. Boozer w wybornej formie, nadal pewnie zabraknie Denga, więc Carlos będzie musiał jeszcze bardziej się postarać. Oddaje sporo rzutów na mecz i jednocześnie spędza dużo czasu na parkiecie. Szczerze mówiąc nie chce mi się już więcej pisać ale dodam, że w ostatnim meczu z Detroit trafił ponad 20 pkt i jutro niewykluczone, że doda podobną ilość.

Portland - Indiana
under 184,5 @ 1,80 betclic✅
Lillard podobno wypada ze składu, co będzie dość dużym osłabieniem pod względem rzutowym i trójek dla Portland. Indiana jedna z najlepszych defensyw w lidze powinna poradzić sobie z ofensywą gospodarzy. Generalnie under padał w większości spotkań pomiędzy tymi drużynami, Blazers nie dysponuje dobrą ławką, obecnie nie rzucają tak dużej ilości punktów , a każdy wie jaki styl preferują Pacers. Nie wydaję mi się, żeby nastąpił tutaj strzelanina , Indiana nie dysponuje nie wiadomo jaką ofensywą, żeby mogli się przeciwstawić. Spodziewam się raczej wolnego tempa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ostatnio dobre typy podałem, zwłaszcza cieszy ustrzelenie Wizards ???? Dziś kolejny bogaty w ofertę dzień, choć wczoraj lepsze kursy były ????

Chodziło mi to od wczoraj, a wobec potwierdzonych absencji tym bardziej gram na Bobki. Owszem, ich gra momentami wygląda tragicznie ale Atlanta wcale nie lepiej wygląda. Coś tam postraszą u siebie ale na wyjazdach to piach kompletny. Dodać do tego lepszą prezencję Bobasów u siebie, spojrzeć na kurs, który już spadł i wiadomo, że coś należałoby postawić w stronę gospodarzy. 8 ostatnich spotkań między nimi wygrywały Jastrzębie. Nic nie może wiecznie trwać, liczę że dziś się przełamią...

Wilczki niezłą przewagę stracili w poprzednim meczu i to z wyżej wymienioną Atlantą (oj, chyba nie bardzo Was zachęciłem do grania na Bobki ???? ). No ale jak może być inaczej skoro dysponują tak wąskim składem. A uzupełnienie dwoma nowymi nie rozwiązuje sprawy. Okej, fajnie zaczęli ale to niezgranie w końcu wyjdzie. W sumie wyszło w 2 połowie w Atlancie, teraz też nie powinni wygrać z rozpędzonymi Nets, którzy wygrali w MSG! Johnson bryluje, DWill mimo nieskuteczności, kreuje innych kolegów z drużyny, Kardashian wchodzący z ławki uzupełnia Lopeza, To świetnie funkcjonuje. Znowu!

Ten typ odradzał mi maroon ale skoro kursy są już @2 to nie przejdę wobec niego obojętnie ???? PTB grają katastrofalnie, znowu. Pacers z kolei fantastycznie bronią. Aż się przypominają słowa: atakiem wygrywasz mecze, obroną mistrzostwa. Pacers to może jednak nie drużyna na końcowy sukces ale na napsucie krwi w PO czy nawet na finał konferencji na pewno. Rose Garden to ciężki teren, Blazers dawno nie wygrali ale jednak swoją grą Pacers mnie &quot;kupili&quot; i powierzę im swoje pieniądze :p

Przeciw Lakers, teraz wszystko przeciw Lakers ;) Wczoraj na Miśki były lepsze kursy ale i tymi nie pogardzę. Podrażnieni są na pewno porażką 1 punktem z Pacers u siebie, więc powinni się dodatkowo zmobilizować na BEAT LA!. LAL też pewnie by chcieli ale u nich chcieć a móc to dwie różnie rzeczy. Zresztą po przegranych meczach nie wydają się źli na siebie, dalej się śmieją... A z Pringelsem na ławce to świetna droga do 13 miejsca w konferencji, tuż przed Suns, którzy powinni przegrać dziś w Sacramento ;)

No właśnie, Królowie pokazują pazury, zwłaszcza u siebie są groźni. Suns, poza małym wybrykiem w Chicago to dno nie tylko u siebie ale zwłaszcza na wyjazdach. Niby nowy trener ale efekt nowej miotły nie powinien zadziałać. Zwłaszcza, że nowy coach chce zacząć przykładać uwagę do obrony ale z tymi zawodnikami to strzał w stopę. Zresztą atak to samo, mając takie &quot;indywidualności&quot; Dragic to pierwszy białas z umysłem, IQ i psychiką Westbrook&#39;a. A to duże osiągnięcie ????

Standardowo chciałem dorzucić over Delfino, który jeszcze mnie nie zawiódł ale teraz widzę, że chyba marathon zdjął go :c Jak się pojawi to można śmiało brać do linii 11,5 ;)

Odpuszczam mecze SAS - wypada Duncan i Leonard, parę minut dostanie ManuGino, jednak NOH ostatnio są groźni. Tak jak Wizards po powrocie Wall&#39;a. Parkiet Jazz nie jest nie do przejścia i śmierdzi mi ten mecz ;) + mecz w Oakland - serce za Warriors, wczorajsza gra za OKC :p

Propozycje:
marathon ma lepsze kursy lecz nie każdy ma tam konto - kursy z MB zaznaczę na niebiesko
Bobki ML @2,4/2,65⛔ :/
Nets ML/-5 @1,45/1,58/1,9 ✅✅
Pacers ML @2/2,22⛔
Miśki ML/-5 @1,57/1,7/2,05✅✅
Kings ML/-5 @1,6/1,75/2,05/2,12
wielgachny ⛔
+ over Delfino jak się pojawi do 11,5 @1,9 w marathonie ✅ póki co on mnie jeszcze nie zawiódł ????

Dużo tych typów więc jak wejdzie 6/9 to będę bardzo zadowolony ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Bardzo ciekawie wygląda typ na under 29.5 pkt Bryanta. Ostatnio rzut mu nie siedzi a gdy ma przy sobie dobrych obroncow ( a dzis bedzie mial jednych z najlepszych) to cegli na potęge. Chce byc za duzym kozakiem i placi za to cala druzyna. Ale on tak ma i juz nigdy nie nauczy dzielic sie pilka , tylko zawsze bedzie gral pod siebie i rzucal nawet w ekstremalnie trudnych sytuacjach. Cala taktyka LA to izolacja na Kobego. No fajnie, ale kazdy o tym wie i przy tak dobrym defensorze Allen dzis sobie nie popunktuje . W ostatnich 9 meczach tylko raz zodbyl wiecej punktów. Jedynym zagrożeniem jest jakas duża liczba osobistych , ale zawsze jest jakies ryzyko . W tym przypadku małe więc trzeba korzystać z takiej promocji , wszedzie linia kolo 27 a na Maratonie 29.5 przy kursie 1.9.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Houston Rockets - Denver Nuggets over 217 -&gt; 1,97 -&gt; Marathonbet

Dzisiaj w Toyota Center zmierzą się jedne z najbardziej grających ofensywnie drużyn w NBA. Linia może przerażać, bo ustawiona na 217 pkt. Ale czy na tak grające ofensywnie ekipy to linia nie do przekroczenia? Zdecydowanie moim zdaniem linia do grania. Dlaczego? Rakiety grają szybko, z polotem, dużo podań do obwodowych zawodników Rakiet, którzy jak mają dzień trafiają trójki na bardzo dobrym wskaźniku. Wiadomo, że najwięcej akcji kończonych jest przez Hardena, również zawodnika bardzo wszechstronnego. Który, nie dość że zdobywa dużo pkt, to może być bardzo dobrym playmaker&#39;em ;) Sporo piłek dzisiaj powinno pójść do tureckiego centra ekipy McHale&#39;a Omer&#39;a Asika, który w polu 3 sekund spisuje się bardzo dobrze, dzięki swoim warunkom fizycznym i z Koufas&#39;em nie powinien mieć większego problemu. Ekipa Karla jest nakręcana przez błyskotliwego PG Lawson&#39;a, który może i ma problem czasami z rzutami, ale piłki potrafi dograć perfekcyjnie. Denver gra bardzo szybko, nie jest to zespół z solidną, skomasowaną obroną. Preferują run &amp; gun oba zespoły.Kolejną ważną cechą w grze Denver jest high low czyli współpraca wysokich podkoszowych często Farieda z McGee ;) Danilo Galinaari też dzisiaj powinien dać o sobie znać. Moim zdaniem, linia jak najbardziej do grania i dzisiaj będzie spokojnie 220 pkt przerzucone. Obie ekipy mają bardzo dobrych zawodników którzy spisują się jako playerzy on bench ;) Dzisiaj wygra ta ekipa która będzie lepsza na tablicach moim zdaniem, spodziewam się ogromnej walki w &#39;&#39;trumnie&#39;&#39; i dużej ilości rzutów wolnych. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo
 
majesticman 21

majesticman

Użytkownik
Clippers @ 1.45 ⛔
Marathonbet
Relatywnie wysoki kurs na Clips w maratonie. Phoenix wracają do Arizony ale grają b2b więc nie będą pierwszej świeżości. Rozumiem że kurs podbił brak CP3, ale od kiedy to jest problem dla Clippers? Z nim czy bez niego grają jak dobrze naoliwiona maszyna. Swoją mądrą, efektywną i altruistyczną koszykówką powinni grzecznie pokazać Suns miejsce w szeregu i umocnić ich w walce o 1 pick w drafcie :grin:
Poza tym nie wierzę że przyćpany Beasley porzuca sobie przeciwko takiej defensywie a przy jego słabszym dniu potrafi pociągnąć drużynę na dno swoim basketball IQ.
Lamar Odom over 4,5 @ 1.90 ⛔
Marathonbet
Przy prawdopodobnej absencji CP Odom powinien dostać sporo minut. Za linią przemawia brak matchupu na niego w obronie. Nie pokryje go Gortat, Scola czy Morris (zbyt mało mobilni) ani Dudley (za niski). Beasley? Bitch, please... :]
Jak to dobrze podkreślili niedawno komentatorzy, Odom przy swoim nieortodoksyjnym stylu gry to takito zone-breaker.
Eric Bledsoe over 9,5 @ 1.9 ✅
Marathonbet
Bledsoe dość chimeryczny i mam do niego pewne obawy (pamiętne 1/7 z gry przez które straciłęm nieco $) ale przy braku Paula i ok. 30-35 minut linię powinien pokryć. Suns słabo bronią a to woda na młyn dla Bledsoe który bazuje na szybkości i grze 1 na 1 a atletyczności ma więcej niż cały zespół Suns do kupy. ;)
P.S. Taki mały off-top odnośnie Lakers. Polecam co następuje:
Lakers season in 7 seconds or less
youtube.com /watch?v=sCTmfCdQvgY
W tym momencie wszystkie dyskusje o tym zespole można już uciąć... ;]
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Paul Pierce over 16.5 1.90 marathonbet ✅
Pierce w ostatnich meczach strasznie zardzewialy, ostatnie cztery spotkania to : 12, 13, 10, 12 punktow - troche slabo jak na pierwsza opcje w ataku, ale na szczescie dzisiaj jest taki mecz, w ktorym na Pawla zawsze mozna liczyc i ja sam takze licze na przelamanie. Z Knicksami w ostatnich spotkaniach Pierce notowal : 23, 43, 34, 30, 21, 32, 25 [wszystkie spotkania sezonu regularnego]. Czyli jak widac w kazdym spotkaniu od sezonu 2010/2011 Pierce pokrywal linie. Dzisiaj dodatkowo nizszy prog jak zazwyczaj w tego przypadkach wiec nic jak tylko probowac. Po drugiej stronie asior w obronie Melo wiec naprawde jestem spokojny o tego beta, POLECAM.
--------------------------------------------------------------------------
Nie polecam takze grac na Knicks, niby Celtics w fatalnej formie ale trzeba zauwazyc ze Knicks tez nic wielkiego nie prezentuja a Cs zawsze mieli na nich patent. Mam wrazenie, ze NY troche za duzo gazu dali na poczatku sezonu i teraz by dotrwac do PO bedzie trzeba spokojnie dryfowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Boston Celtics - New York Knicks 1.86 @Tobet ✅
Boston gra mega padake, więc 1.86 to rarytas moim zdaniem. Pierce cegli na potęge, Rondo popełnia głupie błędy (asysta do Irvinga w meczu z Cavs pierwsza klasa). Niestety ale bez zmian personalnych nie widzę tej drużyny. Myślałem, że powrót Avery&#39;ego spowoduje długotrwały wzrost poziomu gry, ale jednak to był krótki efekt.
Z pewnością smaczkiem tego meczu będzie ponowne spotkanie Carmelo z KG, pewnie publiczność będzie reagowała na każdy kontakt Melo z piłką (może warto zastanowić się nad over/under na tego gracza?). Dodatkowym atutem przemawiającym za Knicks w kontekście ostatniego meczu w MSG jest z pewnością obecność Imana Shumperta. Questionable jest Pablo Prignoni, ale kto oglądał mecz w Nowym Jorku wie, że to raczej małe osłabienie ;)
Czekam na lepsze analizy niż ta moja, ale nie widzę żadnych innych argumentów za Bostonem niż tylko chęć przerwania złej passy (niestety ???? ).
EDIT AFTER MATCH: Ufff.. dałem mój typ, over Pierce&#39;a i under Melo. 3/3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Iman Shumpert over 5,5 pkt @ 1,90 Marathon✅
Pomimo tego, że nie gram w tym buku polecam. Jak wiadomo nadal poza grą jest Felton - wróci zapewne w sobotę, jednak póki co nadal jest out. Prigioni ma jakieś problemy, nie trenował wczoraj i najprawdopodobniej nie zagra z Bostonem i tym samym zostaje Knicks jedynie Kidd na PG. Jest to równoznaczne z większa ilością minut dla m.in Shumperta, który wrócił kilka dni temu po kontuzji i zapewne kolejny raz znajdzie się w pierwszej piątce na Celtics. W ostatnim spotkaniu z Nets rzucał na tragicznej skuteczności i trafił jedynie dwa punkty, 0-3 za trzy i ogólnie 1-6 w rzutach i myślę, że jutro powinno być znacznie lepiej. Generalnie pięć punktów to nie jest jakaś spora ilość dla takiego gracza i zważając na fakt, że spędzi w piątek 25-30 min na parkiecie nie spodziewam się jakieś tragedii. Nie wiem kto się nim zajmie czy Rondo czy Bradley, jednak jestem niemal pewien, że odda sporo rzutów. Zobaczymy może jeszcze coś wieczorem dodam od siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majesticman 21

majesticman

Użytkownik
Iman Shumpert over 5,5 pkt @ 1,90 Marathon
Pomimo tego, że nie gram w tym buku polecam. Jak wiadomo nadal poza grą jest Felton - wróci zapewne w sobotę, jednak póki co nadal jest out. Prigioni ma jakieś problemy, nie trenował wczoraj i najprawdopodobniej nie zagra z Bostonem i tym samym zostaje Knicks jedynie Kidd na PG. Jest to równoznaczne z większa ilością minut dla m.in Shumperta, który wrócił kilka dni temu po kontuzji i zapewne kolejny raz znajdzie się w pierwszej piątce na Celtics. W ostatnim spotkaniu z Nets rzucał na tragicznej skuteczności i trafił jedynie dwa punkty, 0-3 za trzy i ogólnie 1-6 w rzutach i myślę, że jutro powinno być znacznie lepiej. Generalnie pięć punktów to nie jest jakaś spora ilość dla takiego gracza i zważając na fakt, że spędzi w piątek 25-30 min na parkiecie nie spodziewam się jakieś tragedii. Nie wiem kto się nim zajmie czy Rondo czy Bradley, jednak jestem niemal pewien, że odda sporo rzutów. Zobaczymy może jeszcze coś wieczorem dodam od siebie.
Bardzo dobry typ, też rano go postawiłem i jeśli Prigioni nie zagra to Iman zdecydowanie powinien dostać w granichach 25-30 minut.
Poza tym zdecydowałem się zaszaleć i obstawić wszystkie dzisiejsze spotkania w ako, a więc:
Magic @ 1,66 x Boston @ 2.25 x LAC @ 1.45 = 5.438 ⛔
Co prawda za minimalną stawkę ale jak wejdzie to satysfakcja gwarantowana ????
Raptors b2b, LAC wiadomo a Boston w końcu musi się odbić a kiedy jak nie przy okazji świętej wojny z Knicksami.
Na bet365 gram też margines wygranej 1-2 @ 10.0 oraz 3-6 @ 6.0 dla Bostonu. ⛔ Noc kumulacji - jak szaleć to szaleć ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom