>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
LAC-OKC ✅ 97-109
Typ: Over 202
Kurs: 1,98

Co tu dużo mówić, dziś zapowiada się mecz z dużą ilością punktów. Obie drużyny preferują ofensywną koszykówkę. Mają świetnych strzelców, którzy powinni swoje rzucić. OKC może liczyć na Duranta, Westbrooka którzy sami mogą zdobyć z 60-70 punktów. Z ławki będzie ich wspierać Kevin Martin(18,11,20 w ost 3 meczach). W Clippersach zdobywanie punktów rozkłada się bardziej równomiernie. O zdobyte kosze powinni zadbać Butler, Griffin, Bleadsoe(Paul prawdopodobnie nie zagra). Jeśli chodzi o ławke to OKC najbardziej powinna się obawiać nieobliczalnego Jamala Crawforda( 24,7,22 w ost 3 meczach). Nie można zapomnieć o Mattcie Barnesie(10,9,10 w ost 3 meczach). Zatem reasumując w obu ekipach ma kto punktować.

OKC w meczach wyjazdowych PPG: 118, 117, 102, 87, 116, 106, 99, 104, 124, 97, 93, 100,

OKC – 1 miejsce pod względem PPG w lidze

LAC w meczach domowych PPG: 94, 101, 99, 115, 107, 107, 106, 112, 97, 93, 102, 117, 112

LAC – 7 miejsce pod względem PPG w lidze

W dzisiejszym spotkaniu, aby zwyciężyć drużyny muszą rzucić powyżej 100, a że nie widze specjalnego faworyta tego meczu, to licze na wyrównane spotkanie ze sporą ilością punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
LAC - OKC @ 2 (2.00) Totomix ✅
Chyba nie ma co tutaj kombinować i po najniższej linii oporu trzeba zagrać na gości. Clippers b2b i na 90% bez Paula (buki internetowe szybko korygują kursy), OKC odpoczynek po przegranym maratonie z Nuggets i na pewno dziś będą chcieli sobie tą porażkę powetować. Thunder to najlepsza drużyna ligi na wyjazdach, imponują bilansem 13-6 away, więc parkietu Staples Center się nie przestraszą. Bez Paula na pewno pohasa sobie dziś Westbrook z którym męczyć będzie się dziś musiał Bleadsoe. Griffin na przeciwko Ibaki raczej nie poszaleje.LA ostatnio oszałamiająco nie grają, bardzo mizerna gra z GSW, wcześniej spore męki u siebie z Wiards. Kurs na OKC zdecydowanie za wysoki, jeśli CP3 naprawdę nie zagra to argumentów po stronie gospodarzy praktycznie nie ma.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Podzieli się ktoś opinią o meczu Orlando-Detroit??
Myślę,że Magic nie są bez szans. Mają kilku strzelców, wydaje mi się,że doświadczenie stoi po ich stronie i ten handi +5 powinni pokryć.Znowu Detroit to nie jest jakiś fantastyczny zespół a Magic potrafią grać momentami bardzo dobrą koszykówkę.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
LAC - OKC @ 2 (2.00) Totomix
Chyba nie ma co tutaj kombinować i po najniższej linii oporu trzeba zagrać na gości. Clippers b2b i na 90% bez Paula (buki internetowe szybko korygują kursy), OKC odpoczynek po przegranym maratonie z Nuggets i na pewno dziś będą chcieli sobie tą porażkę powetować. Thunder to najlepsza drużyna ligi na wyjazdach, imponują bilansem 13-6 away, więc parkietu Staples Center się nie przestraszą. Bez Paula na pewno pohasa sobie dziś Westbrook z którym męczyć będzie się dziś musiał Bleadsoe. Griffin na przeciwko Ibaki raczej nie poszaleje.LA ostatnio oszałamiająco nie grają, bardzo mizerna gra z GSW, wcześniej spore męki u siebie z Wiards. Kurs na OKC zdecydowanie za wysoki, jeśli CP3 naprawdę nie zagra to argumentów po stronie gospodarzy praktycznie nie ma.
I znowu nie moge sie z tobą zgodzić . Moge sie ciupnąc że nie ogladales nawet jednego meczu Clippers ostatnio. Z 5 ostatnich meczow 4 zwyciestwa i to jakie. Na wyjazdach z Grizzlies , Wolves , Houston . Mega ciezkie mecze , skoro druzyny kolejno w domu maja bilans 16-6 , 14-7, 11-6 .Ogladalem mecze z Mempgis i Rockets. Grali bez Paula , też myślałem że gra siądzie a Bleadsoe gral wyśmienicie, pociagnal caly zespol , Crawford prawdziwy killer ostatnio. W obronie super , Grizzlies i Minnesota nawet do 80 pkt nie dobili.
Z GSW tez grali bardzo dobrze procz ostatniej kwarty. 32 asysty w meczu , skutecznosc na poziomie 45%, a wynik rozstrzygnal sie w ostatnich 2 minutach. Z GSW przegrac to nie wstyd. Przeciez maja swietnych strzelcow na dystansie jak im trója siedzi to każdy tam może przegrac z kretesem i tak bylo wczoraj--&gt; 55% za 3 pkt
Nie neguje typu bo Thunder to swietna kompletna druzyna. Ale osobiscie tego meczu nie ruszam, ale poraz kolejny piszesz na sile , jakies wymyslone rzeczy byle przekonac do typu.
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
No dokładnie, nie wiem czy akurat w przypadku OKC, to Bledsoe nie będzie lepszy niż Paul. Jakby grał CP3 to bankowo grałem overa na punkty Westbrooka, a teraz trzeba się zastanowić. Dla mnie typowanie tego meczu to loteria.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Eric Bledsoe to taki sam czołg jak Westbrook i chyba jedyny PG, który dorównuje mu atletyzmem, więc rzeczywiście pod kątem defensywy nie musi to być osłabienie. Tym bardziej, że Russell też doznał urazu w ostatnim meczu. Niemniej ja wyznaję zasadę, że jedynym graczem który jest w stanie zatrzymać Westbrooka jest ... sam Westbrook. CP3 jest jednak potrzebny po drugiej stronie parkietu i to zwłaszcza w końcówce. Wczoraj grał na jednej nodze, sam przyznał po meczu że bardziej przeszkadzał kolegom niż pomagał. A &quot;classic V. Del Negro&quot; zmusił go do 33 minut wczoraj. Wątpię, by dziś był w stanie zagrać ale z drugiej strony obecne linie nie są zbyt kuszące, bo w przypadku takich ekip szanse są zawsze zbliżone do 50/50.
Podzieli się ktoś opinią o meczu Orlando-Detroit??
Myślę,że Magic nie są bez szans. Mają kilku strzelców, wydaje mi się,że doświadczenie stoi po ich stronie i ten handi +5 powinni pokryć.Znowu Detroit to nie jest jakiś fantastyczny zespół a Magic potrafią grać momentami bardzo dobrą koszykówkę.
Magic napewno szanse mają. W końcu już dwa razy ograli w tym sezonie Pistons i zwłaszcza w meczu w Detroit lekko ich skompromitowali w IVq. Od tego czasu minął już jednak miesiąc w którym Pistons złapali znacznie lepszą formę. Magic nawet jak przegrywają to są w grze zazwyczaj do końca, więc handi +5 ma sens, ale patrząc jakie wahania w trakcie meczów mają Magicy + fakt, że Pistons zazwyczaj nieźle zaczynają mecz i &quot;puchną&quot; to znacznie lepsza opcją jest wedlug mnie poczekanie na live aż handi pójdzie w górę.
 
F 719,5K

ferguson2

Typer
Ja bym osobiście nie grał na Orlando. Detroit zagrało dzisiaj niezły mecz przeciwko Bostonowi, generalnie w swojej hali radzą sobie całkiem dobrze. Magic mają w składzie wielu przeciętnych graczy, dużo zależy od ich dyspozycji w danym dniu. Do tego dochodzi b2b, wyjazd, no trochę tego jest ale raczej nie ufałbym tej drużynie. Lepiej coś w meczu OKC, over Duranta czy tam over w spotkaniu.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Na dzis tradycyjnie jak nie wiadomo co brać to biore Ibake ;)
Serge Ibaka over 8.5 zbiórek @1,80✅
bet365
Ibaka przeciwko LAC w tym sezonie 12 zbiórek. Na takie mecze z mocnymi drużynami wychodzi naładowany , dziś nie ma przeciwnika po stronie Clippers który by go wyciągał z trumny , Jordan i Griffin operują w pobliżu obręczy a więc Ibaka będzie tam gdzie trzeba ;) 9 zbiórek to niska linia i ja próbuje .

Deandre Jordan over 6.5 pkt @ 1.90✅
Mararthonbet
Jordan ostatnio w meczu z OKC dostał aż 36 minut , zdobył 12 pkt . Linia jest bardzo niska , Deandre potrafi mieć mecz grubo powyżej 10 pkt . Miał mecze w których zdobywał po 1-4 pkt ale nie jest ich jakoś bardzo dużo . Warto zagrać moim zdaniem . Perkins beznadziejnie broniący pick&amp;rolle może dać okazję do alley oop od Paula i łatwych punktów .
Ronny Turiaf over
2 @ 1,90 (nie grajcie tego ???? )⛔ 6 min dostał tylko
Marathonbet
Trochę jajcarski typ na pierwszy rzut oka ale spróbuje za drobne . Wiadomo jak Turiaf gra , walczy o każdą piłkę pod koszem i wykorzystuję każdą sekudnę na boisku (a dostaje ich niewiele ) . Jakaś jedna piłka powinana wpaść mu w łapy pod koszem i zdobędzie 2 pkt więc zwrot a może powalczy o coś więcej ????
Miałem brać tradycyjnie Odoma ale linia 4.5 jest już wymagająca ???? Typ za grosze rzecz jasna bo on może dziś dostać 2 min do grania co mnie nie zdziwi ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers -&gt; Brandon Jennings over 24,5 pkt + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ✅✅✅ 25 pkt + 9 asysty Jenningsa. Lajtowo.
Ważne starcie dzisiaj dla &#39;&#39;Kozłów&#39;&#39; które na własnym parkiecie będą podejmować ekipę Doug&#39;a Collinsa czyli zespoł Philadelphii. Moim zdaniem dzisiaj największa rywalizacja będzie się toczyła na pozycji point guard&#39;a czyli Jennings vs Holiday. Moim zdaniem Jennings dzisiaj powinien sobie poradzić z Jrue, Brandon rzuca w tym sezonie bardzo dużo, może czasami nieprzemyślane rzuty ale w kluczowych momentach potrafi się odpowiednio skoncentrować i oddawać ważne rzuty. Również potrafi dobrze podać do partnerów. Holiday moim zdaniem jest bardzo dobrym graczem jeśli chodzi o offens, natomiast moim zdaniem w obronie z takim graczem jakim jest Jennings czyli wszechstronnym sobie nie poradzi. Jennings ostatnio rzuca dużo, Ellis jakoś formy nie może złapać, więc Brandon bierze odpowiedzialność na siebie. Jestem dziwnie spokojny o ten bet i pobieram go over 24,5 w Betsson po 1,85.

Detroit Pistons - Orlando Magic -&gt; Nikola Vucevic over 24 pkt + zbiórki -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ⛔⛔⛔ Gdyby nie blowout po Q3...

Moim zdaniem ciekawy typ na dzisiaj. Środkowy Magic styczeń ma świetny, bardzo dużo zbiera na deskach, w defensywie króluje, w ofensywie walczy o każdą piłkę czasami bardzo efektownie. Partnerzy Magic go dostrzegają i podają mu coraz więcej piłek. Bardzo dużo punktów zdobywa z akcji podkoszowych. Vucevic ma bardzo dobre warunki fizyczne i moim zdaniem dzisiaj Monroe który jest ciut niższy go nie powstrzyma. Linia 24 pkt + zbiórki jest moim zdaniem zdecydowanie do zagrania, zwłaszcza że Pistons dużo rzutów pudłują, więc będzie sporo okazji do zbierania piłki. Kolejnym faktem jest to, że w styczniu tylko 1 na 9 meczy Vucevic skończył poniżej tej linii. Według mnie też bardzo fajny typ na dzisiaj ;) Spokojnie myślę 12 zbiórek i 15 pkt ;)

Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder -&gt; Matt Barnes over 11,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt;
Marathonbet
⛔⛔⛔ 10 pkt :grin:

Ostatnim typem, który na dzisiaj przygotowałem są pkt rezerwowego Matt&#39;a Barnes&#39;a over 11,5. Dlaczego właśnie taki typ na zawodnika z ławki? Barnes wielokrotnie udowadniał, że w ważnych momentach można na niego liczyć, i spokojnie przekraczał tą linię. Clippers są B2b więc sądzę, że Del Negro da dzisiaj dłużej trochę pograć graczom z ławki stąd Barnes powinien swoje rzucić. Linia jak najbardziej do przekroczenia. I tak Barnes gra średnio co mecz 26,5 min więc bardzo dużo czasu na zdobycie minimum 12 pkt. Dzisiaj podałem aż 3 bety więc mam nadzieję, że wszystkie wejdą i każdy sobie zarobi. Polecam wszystkie bety, aczkolwiek najbardziej prawdopodobnym dla mnie jest over Jenningsa. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dwill 620

dwill

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
2(-4)
1.91
Pinnacle
5/10

Po serii trzech porażek, nawet już Doc zagrzmiał, informując, że jeśli zespół nie zacznie grać agresywniej, to będzie spora rotacja w zespole.
W ostatnim bezpośrednim meczu, górą byli Celtics, pokonując Cavaliers w TD Garden 103:91.
W dzisiejszym spotkaniu zabraknie prawdopodobnie rezerwowego obrońcy Cavaliers - Daniela Gibsona.
Niezbyt dobre wiadomości dochodzą z szeregów Cleveland Cavaliers. Brazylijski center - Varejao, może opuścić z powodu kontuzji całą resztę obecnego sezonu. W 10 styczniowych meczach Thompson zastępował go udanie, notując średnio 14 punktów i 12 zbiórek.

Jeśli Celtowie chcą się liczyć w walce o play-off, muszą takie spotkania wygrywać. Z pewnością dobrą informacją jest, że do gry wraca Avery Bradley, czyli &quot;plaster&quot; w obronie, zatem spodziewam się, że on, wraz z Rondo uprzykrzą sporo życia Irvingowi.


Detroit Pistons - Orlando Magic
1(-5)
1.93
Pinnacle
5/10

Magic aktualnie mają dwie porażki z rzędu. Przegrali na własnym parkiecie z Bobcats oraz Mavs.

Pistons po powrocie z Londynu ograli na własnym parkiecie Celtics.

Magic są groźni, gdy rywale zostawiają im sporo miejsca na dystansie, wtedy strzelby Nelson - Redick są nieobliczalne i do końca walczą o wygraną.
W dzisiejszym meczu jeśli podkoszowi Pistons Monroe - Drummond nie pozwolą rozwinąć skrzydeł duetowi Davis - Vucevic, a skuteczność dopisze gospodarzom, to są w stanie pokonać swoich dzisiejszych rywali i wziąć rewanż za ostatnie spotkanie, które przegrali 74:90 w Orlando.


Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder
2(-1)
1.91
Pinnacle
5/10

Nie będę oryginalny, gdy napiszę, że typ opieram głównie na decyzji Chrisa Puala.
Występ podstawowego rozgrywającego Clipps ma zapaść przed meczem.
Drużyna z Los Angeles do rywalizacji z Thunder, podejdzie grając dzień po dniu. Wczoraj na wyjeździe przegrali z ekipą Golden State Warriors.
Występy Clippers nie są tak przekonujące i ich forma bywa różna w meczach.
Ostatnio Kevin Durant z Westbrookiem rozstrzelali swoich rywali, więc wypoczęci zawodnicy z Oklahomy mają tutaj przewagę.
W ostatnim meczu górą byli Thunder, wygrywając na swoim parkiecie 117:111.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 31

walczi

Użytkownik
Cleveland Cavaliers(+9.5) - Boston Celtics @1.42 ✅
B365

Dzis w hali Kawalerzystow odbedzie sie na pierwszy rzut oka przesadzona konfrontacja, lecz nic bardziej mylnego. Mlodzi gniewni na czele z Irvingiem, duzo bardziej atletyczni i grajacy szybsza i efektowniejsza koszykowke od Celtow. Zieloni w wyraznym dolku spowodowanym nieznanymi powodami po 6 wygranych z rzedu nastapily 3 porazki. Zieloni bardzo kiepsko radza sobie na tablicach co spowodowane jest brakiem nominalnego centra. Jasne ze byla druzyna Jamesa nie posiada na tej pozycji doswiadczonych zawodnikow bo caly sezon opusci Brazylijczyk. Szans gospodarzy upatruje w niezle rzucajacych zza luku , wiekszym zapale i poswieceniu do gry oraz po prostu kiepskimi wystepami Bostonu na wyjezdzie.
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Detroit Pistons - Orlando Magic I połowa - Handicap ( 0 : 3) @ 1 .93 ⛔

Pistons lepiej grają pierwszą połowę, potem trochę słabną i tracą punkty. Orlando jak najbardziej dzisiaj do ogrania, przynajmniej w I połowie meczu.

Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers : 2 @ 3.30 ⛔

Goście b2b, jednak sądzę, że im to dzisiaj pomoże. Powalczyli wczoraj trochę z SA, być może doda im to większej pewności. Bucks gorzej spisują się na własnym parkiecie, to nie ta sama drużyna co na wyjazdach. Przyszedł czas na kolejne zwycięstwo wyjazdowe 76ers. Są co prawda beznadziejni (chyba zaraz po Bobcats), ale wygrają dziś z Milwaukee.

Betsson
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Boston Celtics -3,5 1.82 Pinnacle

Celtics mnie rozczarowują od początku sezonu, pałętają się ciągle koło .500 a ostatnio grali beznadziejnie, nawet Pistons im zafundowali blowout. Dzisiaj jednak widzę idealną szansę na bounce back bo grają z krejzolami z Cleveland. Cavs mają wielu atletycznych a nawet paru utalentowanych graczy ale w kategorii braku koszykarskiego IQ mogą rywalizować chyba tylko z Wizards. Mają drugi najgorszy FG% w lidze - 41,9, drugi najgorszy stosunek asyst do strat - 1.38. Jest Waiters, który nawala z każdej pozycji, rzuci raz na miesiąc 30 pkt i w TNT go pokażą, to nic, że ma 38% z gry. Jest Gee, który patrzy tylko jak pare dunków zrobić czy też crazy shooter CJ Miles. Młoda, strasznie chaotyczna ekipa, którą wypoczęci Celtics powinni zgasić swoją obroną. Blowoutu pewnie nie będzie bo to Celtics a nie Thunder czy Clippers ale przynajmniej 5-10 przewagi powinno być.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Żenujące jest to co Celtowie grają w obronie. Dziecinada. Cavs sobie grali koszykówkę w stylu podaj zetnij i dziękuję starczyło. Nie rozumiem jak Rivers to wszystko na spokojnie przyjmuje. Z boku na to patrząc to Ci goście po prostu stoją w obronie. Pierce to już w ogóle od ziemii się nie odbija. Fajnych parę bloczków zebrał i niedolotów rzucił. Generalnie Celci jak dla mnie tragedia. Zachowywali się momentami jakby nie chcieli wygrać tego spotkania, albo wygrać na stojąco jak najmniejszym nakładem sił. Lipa i tyle.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Nie rozumiem jak Rivers to wszystko na spokojnie przyjmuje.
Rivers wlasnie ostatnio wkurzony jak nigdy, w mediach zapowiedzial ze jezeli postawa druzyny sie nie zmieni to bedzie trzeba zrobic kilka trejdow. Co do dzisiejszego spotkania, potwierdzam. Rondo mijany na pierwszym kroku, Pierce tragicznie w ataku jak i obronie.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Houston-Denver ⛔ 95:105
Typ: Over 215
Kurs: 1,71

Dziś w Toyota Center zapowiada sie mecz typu – run and gun. Obie ekipy nastawione ultra ofensywnie. Houston jest na 2 miejscu pod względem ppg (104,42), natomiast Denver plasuje się na wysokim 4 (103,12). Obie ekipy też sporo tracą, Houston jest na 1 miejscu pod tym względem (103,23), Denver(100,81-6 miejsce w lidze). Zatem overek 215 wydaje się w miare bezpiecznym rozwiązaniem.
Houston wyniki u siebie: 109:117 L, 125:112 W, 104:92 W, 123:104 W, 94:124 L, 121:96 W, 125:103 W, 101:89 W, 99:93 W, 126:134 L, 109:116 L

Denver wyniki na wyjeździe: 97:117 L, 112:105 W, 72:81 L, 106:85 W, 100:112 L, 93:101 L, 105:108 L, 106:112 L, 92:89 W, 104:108 L, 103:122 L - jak widać linia 115 została przekroczona tylko 3/11, natomiast grając z drużyną Houston, która traci najwięcej w lidze będzie to łatwiejsze do osiągnięcia.

Nie widze w tym meczu zdecydowanego faworyta, Houston po przegranych 6 meczach z rzędu, nareszcie wygrało ze słabymi Bobkami, dziś będą starać się, aby nie zapoczątkować kolejnej czarnej serii. Rakiety bilans u siebie mają całkiem fajny(14-7), natomiast Nuggets - bilans wyjazdowy(9-15). Jednak nie decyduje się grać na Houston, bo jedni i drudzy mogą tu wygrać. Wydaje mi się, że ujrzymy wyrównane spotkanie z szybkimi akcjami i niezliczoną ilością punktów.
 
W 31

walczi

Użytkownik
Miski(-9.5) -Lalki @1.37
B365
Nie ma co owijac w bawelne , ekipa z miasta aniolow ma noz na gardle. Podejma tej nocy ostatnimi czasy kiepsko spisujacych sie graczy z Memphis. Jest to drugie spotkanie tych druzyn w tym sezonie, pierwsze zakonczylo sie zwyciestwem Miskow 106-98. Szansy upatruje wlasnie w tym meczu ze wzgledu na kiepska dyspozycje Memphis zza luku co przeklada sie na wieksza ilosc rzutow z poldystansu i w pomalowanym. Frontcourt mozna uznac za remis z lekkim wskazaniem na Memphis ale juz backcourt zdecydowanie zwycieza druzyna jeziorowcow. Metta powinien zatrzymac Rud&#39;iego na niskiej skutecznosci z gry ale i dac tez cos od siebie w ofensywie jak to robil w ostatnich meczach. Kobiego czeka trudne zadanie gdyz kryl go bedzie niezly obronca na pilce Allen. Marc Gasol ostatnimi czasy gra przecietne zawody co daje szanse DH na dominacje w pomalowanym.
 
majesticman 21

majesticman

Użytkownik
Miski(-9.5) -Lalki @1.37
B365
Nie ma co owijac w bawelne , ekipa z miasta aniolow ma noz na gardle. Podejma tej nocy ostatnimi czasy kiepsko spisujacych sie graczy z Memphis. Jest to drugie spotkanie tych druzyn w tym sezonie, pierwsze zakonczylo sie zwyciestwem Miskow 106-98. Szansy upatruje wlasnie w tym meczu ze wzgledu na kiepska dyspozycje Memphis zza luku co przeklada sie na wieksza ilosc rzutow z poldystansu i w pomalowanym. Frontcourt mozna uznac za remis z lekkim wskazaniem na Memphis ale juz backcourt zdecydowanie zwycieza druzyna jeziorowcow. Metta powinien zatrzymac Rud&#39;iego na niskiej skutecznosci z gry ale i dac tez cos od siebie w ofensywie jak to robil w ostatnich meczach. Kobiego czeka trudne zadanie gdyz kryl go bedzie niezly obronca na pilce Allen. Marc Gasol ostatnimi czasy gra przecietne zawody co daje szanse DH na dominacje w pomalowanym.
Backcourt zdecydowanie po stronie LAL? Czy w nocy miał miejsce jakiś trade o którym nie wiem i lalki dostały Parkera albo Irvinga?
Przecież duet Conley+Allen to najlepszy defensywny backcourt w lidze, Nash w tym meczu zostanie pewnie zdominowany na tyle że szybko że szybko odechce mu się grać na wysokim tempie a Kobe przy Allenie będzie ograniczony do hero-ball i cegieł z dystansu. Nie widzę kompletnie tego meczu dla Lakers, ale w przypadku takich porównań warto wziąć pod uwagę nie tylko magię nazwisk i plakatów z Bravo Sport.
Def Rating na 100 posiadań 2012/2013:
Nash - 111
Bryant - 108
vs
Tony Allen - 98
Mike Conley - 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 265

stingnwo

Użytkownik
Mnie w tym meczu martwi co innego. Jak dla mnie Grizzlies mieli jedną ze słabszych ławek w lidzę, a wczoraj żeby uwolnić cap oddali Speightsa i Elligtona. Teraz mają tylko Baylessa i Arthura i gości grających średnio po 4 minuty na mecz. I właśnie dlatego jestem blisko zagrania Lakersów na wyjeździe pierwszy raz w tym sezonie. Taki zakład powiedzmy z handicapem -2,5 za 3,0 na bet365 jest bardzo kuszący.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Backcourt zdecydowanie po stronie LAL? Czy w nocy miał miejsce jakiś trade o którym nie wiem i lalki dostały Parkera albo Irvinga?
Przecież duet Conley+Allen to najlepszy defensywny backcourt w lidze, Nash w tym meczu zostanie pewnie zdominowany na tyle że szybko że szybko odechce mu się grać na wysokim tempie a Kobe przy Allenie będzie ograniczony do hero-ball i cegieł z dystansu. Nie widzę kompletnie tego meczu dla Lakers, ale w przypadku takich porównań warto wziąć pod uwagę nie tylko magię nazwisk i plakatów z Bravo Sport.
Podpisuję sie 100% pod tym co napisał Majesticman i ostatnie zdanie może posłużyć za cały komentarz ????
Jaka dominacja Dwighta Howarda ? przestańcie pieprzyć takie głupoty bo tylko ludziom którzy mają takie sobie pojęcie robicie wodę z mózgu . Jaki lepszy backcourt ma LA ? Najwolniejszy , najstarszy i najgorzej broniący owszem ...
Po co Memphis forma zza łuku jak oni jak mają pojechać Lakers to swoją obroną , szybkimi kontrami po stratach a w HCO - Conley jedzie Nasha jak burą sukę przez cały mecz i kończenie z pod samej obręczy jak to robili Raptors i Bulls .
Zmęczony Kobe grający cały czas po 43 min , D&#39;Antoni to debil nie dając mu kompletnie odpoczać , Bryant opowiadał że brakuje mu świeżości a wiadomo jak zmęczone nogi wpływają na jumpery . Memphis ma jednego z najlepszych plastrów defensywnych w lidze , T.Allena który będzie popierdzielał za nim nawet jak pójdzie się odlać a więc ciężko będzie .
Ofensywa LAL to pełna improwizacja , co chwila inna gwiazda bierze piłkę w łapy i coś próbuje wyrzeźbić . Bryant preferuję pracę w kamieniu więc on nie rzeźbi tylko cegli ...
Nie ma co sobie wmawiać że coś się zmieni bo D&#39;Antoni to nie trener który ma pomysł żeby to naprawić a szczególnie największy problem czyli obronę . Lakers mogą wygrywać mecze z cieniasami/średniakami po przeciętnej grze (Cavs , Bucks) samym talentem ale na lepsze ekipy to nie wystarcza .
Grizzlies kozacko bronią i taka beztroska ofensywa bez pomysłu + brak obrony nie pozwala mi sądzić że dziś wygrają .
Brak ławki w Memphis nie jest żadnym argumentem :
Starterzy są młodzi i w większości atletyczni więc mogą grać większośc meczu . W 1 meczu z LA Marc Gasol grał 39 min , Zach 34 , Gay 41 , Conley 36.
Za to LA nie dość że zerdzewiali to kompletnie nie mają ławki .
Brak Ellingtona ale na ławce cały czas Bayless który przeciwko takiej 1 linii jaką prezentują Lakers może być dzisiaj przydatną postacią z ławki . Jego szybki 1 krok i dobra penetracja może dziś zaprocentować , dostanie pewnie trochę minut na SG w miejsce Ellingtona.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z problemów w ataku Memphis , czasami brakuję płynności w ataku i nie zamierzam im cukrować i przedstawiać ich jako cudowną ekipę bez wad . Obronę mają na najwyższym poziomie i to powinno wystarczyć na LAL . Ze stawką bez szaleństw bo jednak Memphis też mają swoje problemy .
Memphis @1.55✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom