>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj bardzo kuszący tripelek
Volves- Clippers -4,5
Suns-Lakers 2
Knicks- Magic 1
ako ok 3,5
Clippers nie powinni sie dac ograć Wilkom, którzy sa zdziesiatkowani, nie widze tutaj argumentow dla gospodarzy.Jezeli jeszcze Paul zagra to juz w ogole masakra gracze podkoszowi będa kapitalnie dokarmiani. LAL wyglada na to, ze zaczeli coś grać chocaiz wiadomo dla Phoenix starcie u siebie z Lakers to zawsze mega mobilizacja dla graczy i kibiców jednak tutaj tez oprocz tego raczej nie ma argumentów.Kursy na obudwie wyajazdowe ekipy bardzo fajne nic tylko brać, do tego Knicks na podbitke wydają sie byc ciekawi.
Inne ciekawe opcje z pewnością Indiana, Spurs hc, oraz Atlanta.Bardzo fajna nocka przyjemna do polaczenia z jutrzejsza euroliga ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nets - Heat @ Heat (1.80) Pinnacle ✅
Moim zdaniem kurs na Miami lekko zawyżony. Bosh jest day to day, ale najprawdopodobniej zobaczymy go dziś na boisku. Netsi ostatnio seria zwycięstw na swoim boisku, ale kalendarz to oni mieli co najwyżej śmieszny. Domowe zwycięstwa z Toronto, czy Orlando nie mogą robić na nikim wrażenia a Hawks ostatnio grają naprawdę przeciętnie. W przypadku Miami chodzi praktycznie tylko o motywację, jeśli wyjdą na ten mecz na pełnej koncentracji to bez problemu rozstrzaskają Brooklyn. Miami troszkę podrażnione po wpadce z Bostonem, tym razem powinno zakończyć passę zwycięstw na własnym parkiecie ekipy Nets. Po takim kursie to naprawdę żal tego nie spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 31

walczi

Użytkownik
Kobe over 23.5
Nie od wczoraj wiadomo że pojedynki Jeziorowców ze Słońcami są niezwykle wyrównane. Dla obu drużyn to tak zwane Enemy Games, do których przystępują ze zdwojoną motywacją. Wydaje mi się że nie inaczej będzie dzisiejszej nocy w U.S Airways Center gdzie goście grać będą b2b co jest korzystnym czynnikiem jeżeli chodzi o duże zdobycze punktowe. Według mnie będzie to mecz na styku, a jak wiadomo w sytucjach kryzysowych i momentach zagubienia Jeziorowcy mogą liczyć na Kobiego. Ten w pojedynkach z Phoenix zawsze notuje bardzo wysokie zdobycze punktowe, lecz mam świadomość tego jak kompletnie innym zawodnikiem jest od kilku meczy. Nie jest to jakaś typowa peffka, ale wydaje mi się że przy takim progu punktowym warto zaatakować ten bet.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Niby 12 spotkań dziś ale żeby się na coś fajnego zdecydować to ciężko :/

Pacers to dziś dobry typ do jakiegoś kuponu. Kurs już nie powala choć rano można było łapać po ~1,4, teraz już 1,28 ale na podbicie dobre i to. Pacers mają passę 3L, ku mojemu smutkowi, zwłaszcza w ostatnim meczu ???? Jednak grają dobrze, co innego Pistons. W ostatnim meczu z Bucks zagrali tylko 1 kwartę. O dziwo, tak jak Bucks byli nieporadni u siebie z Pistons i koszykarze z Detroit miejscami ich ośmieszali, tak w Detroit mieliśmy sytuację wręcz odwrotną! Pacers +8 ;)

Następn typ z typu: jak wejdzie to bijcie pokłony i klikajcie &quot;dzięki&quot;, jak nie to graliście na własne ryzyko :p Czyli z grubsza szukanie doga.

-45 na własnym parkiecie z Rockets? ???? Jazz brakuje podstawowego rozgrywającego, ani Tinsley ani Watson nie potrafią go zastąpić. Milsap dołuje, bardzo miękki pod tablicami, dziś nie zagra Hayward... Kto ma tam punktować? Jefferson zrobi swoje, Foye powinien coś dorzucić ale potem długo, długo nic. Jazz już dawno nie byli tak słabi! Z kolei u Szerszeni Gordon się rozpędza, Vasquez i kreuje i rzuca, Anderson czaruje trójkami - słaba obrona Jazz w tym fragmencie!. Nie stoją na przegranej pozycji, powalczą o zwycięstwo, a na pewno nie powinni przegrać wyżej niż w LA więc można łapać jakieś porządne handi na NOH ????

Musi minąć jeszcze wiele czasu i zabrzmieć dużo syren końcowych bym postawił grosza na zwycięstwo Lakers. Ale widać, że się coś zmieniło! Bryant, który asystuje więcej niż ma punktów? Póki co zdaje egzamin. Nie wiadomo czy znowu tak dziś zagra ale można pograć jego under 26 w Betssonie - niższej linii bym nie ruszał, w marathonie i innych niestety są to linie w granicach 23-24 więc odpada...

Mam jakiegoś czuja co do Nets, ale przeciw swoim nie gram :p Do Szpitala Leśnych Wilków wraca dziś Pekovic i Shved, więc po 1,5 nie ruszam Clippers, poza tym śmierdzi mi wygrana Kings i Wizards - ale to tylko takie przeczucie. Przeczucie na które nie gram ani nie analizuje ????

Propozycje:
Pacers ML/-6 @1,28/1,61✅✅
Hornets ML/+6,5 @3,6/2,1⛔✅ Przed meczem dopiero się okazało, że Gordon nie zagra :/
Kobe Bryant under 26 @1,75
✅

Widzę, że ludziom zaczęło się podobać wstawianie obrazków do analiz - keep it doin&#39; ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
martinus 491

martinus

Użytkownik
poza tym śmierdzi mi wygrana Kings i Wizards - ale to tylko takie przeczucie
Moje przeczucie jest dziwne zbieżne, ale też się zastanawiam czy na te mecze postawić. Boston zagrał z Miami na pełnym zaangażowaniu i mobilizacji, ale tak na prawdę ile jest warta ta drużyna bez Rondo dowiemy się dopiero w najbliższych meczach. Rywal z niskiej półki, ale zdecydowanie uważam, że nie są w tym meczu bez szans.
Co do meczu 76 z Wizards kurs zdecydowanie przesadzony. Philadelphia ostatnio nie zachwyca, natomiast Washington odbił się od dna i gra na prawdę przyzwoicie. Widać ile Wall znaczy dla tej drużyny.
Od siebie proponuję jeszcze:
Milwaukee-Chicago 2
Kurs: 2.1 Betfair
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Boston Celtics - Sacramento Kings -&gt; DeMarcus Cousins over 27,5 pkt + zbiórki -&gt; 1,85 -&gt; Betsson .

Boston przedostatnia drużyna NBA jeśli chodzi o zbiórki. Kompletnie słabo w tym sezonie spisuje się ekipa Rivers&#39;a na tablicach. Dzisiaj sądzę, że może być podobnie. Mój typ kieruję w stronę DeMarcusa Cousins&#39;a - motoru napędowego &#39;&#39;Króli&#39;&#39; z Sacramento. Tak jak to Easy dobrze opisał, Evans to już nie ta marka co kiedyś, że miał być wielkim talentem i nie jest liderem Kings. Teraz bardzo dużo piłek idzie na Cousins&#39;a. Cousins w tym sezonie spisuje się dobrze, rewelacyjnie zbiera i dobrze punktuje. Garnett na pozycji środkowego to jednak nie jest to sama marka, nigdy środkowym nie był. Uważam, że dzisiaj Cousins nie powinien mieć problemu z pokryciem tej linii a jest wyznaczona moim zdaniem trochę zbyt nisko. Samych zbiórek powinien zanotować z 12, więc 16 pkt zdobędzie raczej. Na osobistych też mu nie idzie najgorzej. Ponadto ma kilka przechwytów czasem w meczu i dobry przegląd pola. Gram dzisiaj tylko ten bet, bo najbardziej z całej oferty mi się podoba. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/198788/kobe-says-hell-happily-continue-passing-role

Wobec tej wypowiedzi Kobasa radziłbym wstrzymac się z graniem na jego overy. Moim zdaniem trzeba poczekac jeszcze kilka meczy, czy rzeczywiście Bryant oprze się pokusie oddawania dużej ilości rzutów, nie zawsze z przygotowanych pozycji na rzecz asystenta.
Jak widac Lakersom wychodzi na dobre, gdy Kobe dzieli się piłką... Tylko czy on będzie potrafił tak na dłuższą metę? ???? Po ostatnich 3 spotkaniach można by taką tezę zaryzykowac, ale tak jak piszę, lepiej przeczekac. Póki co lepsze wydają się underki... choc niekoniecznie z ulubionym rywalem Bryanta, jakim są Suns...

Ode mnie Bucks - Bulls under 191.5 ⛔ 1 punkt...:/

Co tu dużo mówic... Chicago słynie z tego, że ma jedną z lepszych defensyw w lidze (tylko Indiana na ten moment chyba ma porównywalną), więc uważam, że chcąc wygrywac mecze, muszą stawiac na swoją najsilniejszą broń. Już nie raz i nie dwa w tym sezonie Byki udowodniły, że potrafią wybic z rytmu rywali, a Bucks z nieobliczalnym Ellisem i Jenningsem mogą miec problemy z harmonijną grą i wysoką skutecznością rzutów przy dobrej obronie Bulls.
Przy prawdopodobnej absencji Boozera typ wydaję się jeszcze bardziej atrakcyjny bo przecież Carlos jest pierwszą strzelbą w ekipie Chicago, dlatego poukładana i przemyślana gra obronna ekipy przyjezdnej powinnna tym bardziej nabrac znaczenia, a samo Chicago za dużo nie powinno rzucic...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Paul George over 18.5 pts 1.8 @ Tobet ⛔
Weszło ostatnim razem vs. Denver więc dlaczego miałoby nie wejść dziś. Lider Indiany, bierze odpowiedzialność na swoje barki.
Garść statystyk:
- w poprzednim meczu (przeciwko Denver) trafił 9-17 z gry (4-9 3pt) i zdobył 23 punkty
- jego średnia punktowa w styczniu wynosi 20.1 PPG (13 meczów), w sezonie
- mając 2 dni przerwy pomiędzy meczami, jego średnia wynosi 19.1 ppg (9 meczów)
- ostatnie 10 meczów - 21.5 ppg, ostatnie 5 -22.2 ppg.
Co więcej - Detroit jest b2b w dodatku pewnie z załamką po wczorajszym złojeniu przez Milwaukee Bucks.
EDIT AFTER MATCH: Dopiero teraz zwróciłem uwagę, że podałem ten typ jak już mecz się rozpoczął więc całe szczęście że nikogo w ten bet nie wkopałem. Ceglarnia Pawła Grzegorza.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Marc Gasol over 14.5 pkt 1.90 marathonbet✅
Stalo sie. Rudy odchodzi z Memphis i w dzisiejszym spotkaniu z Oklahoma robi sie mala dziura, poniewaz watpie by Prince juz dzisiaj zagral. Srednio 17 punktow, bedzie trzeba rozdysponowac pomiedzy reszte zalogi. Gasol ostatnio w przyzwoitej formie : 20 punktow, 14, 27 dlatego dzisiejsza linia powinna byc lajtowo &#39;polknieta&#39;. Oklahoma na pewno bardzo zmotywowana, po porazce na wlasnym parkiecie wiec spodziewam sie close game do ostatnich minut co oznacza bardzo duzo minut dla starterow. Absolutnie polecam !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
B 11

bandziuk

Użytkownik
Oklahoma over 100,5 pkt Millenium
Odejście Gaya wg. mnie nie jest aż tak bardzo straszne jakby to się wydawało po usłyszeniu takiej wiadomości fakt zawodnik jest świetny bardzo pomagał ofensywnie drużynie ale jednak wysokie kontrakty czwórki czołowych graczy zmusiły do oddania jednego z nich padło na Gaya chyba najłatwiej go zastąpić Prince pasuje do defensywnej koncepcji Grizzlies ale ja dzisiaj spróbowałem pograć na over punktowy Oklahomy zobaczymy w nocy jak będzie wyglądała gra miśków bez Gaya. Thunder u siebie rzucają bardzo dużo statystycznie na 22 spotkania 18 razy przekraczali tą granicę. Po kilku dniach przerwy i porażce z LAL myślę że wyjdą mega zmotywowani i się dzisiaj rozstrzelają. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom