>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Tytuł frajera roku wędruje do Boston Celtics. Roztrwonić 27 punktów przewagi i przegrać w ostateczności -12.. Teraz grają mecz z Heat, polecam brać kredyty na mieszkanie, samochód i wszystko i dać all na Miami. Boston nie dość że gra piach to jeszcze ma w nogach 2 dogrywki i w głowach 6 porażek.
Moim zdaniem Rivers powinien posadzić na ławce Pierce&#39;a bo to co ten człowiek ostatnio gra przechodzi wszelkie pojęcie. A wczoraj Green i Lee pokazał że też potrafią zagrać.
W Bwin na Miami jest 1.53 więc radzę się spieszyć bo oczywistym jest że kurs spadnie i pewnie skończy się w okolicach 1.3 (tylko przez wzgląd na nazwę Celtics, bo normalnie powinno być z 1.05-1.1)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
76ers - NYK
NYK @ 1,70⛔
pinnaclesports
Prawdopodobnie powraca Felton , kiedy on grał Knicks w ataku grali płynnie i bardzo równo . Wypadł raczej Kidd (ESPN) i Felton dziś się bardzo przyda na parkiecie .
W 76ers nie zagra Jason Richardson a więc solidna opcja strzelecka + nie wiadomo co z Nickiem Youngiem bo nie trenował .
Gospodarze mnie nie przekonują , potrafią mieć spore przestoje w ataku , są momenty kiedy nie potrafią ustawić jednej dobrej akcji przez kilka minut tylko rzucają z beznadziejnych pozycji .
Amare powoli zaczyna odzyskiwać dynamikę i gra coraz skuteczniej w ataku - ostanie mecze :
pkt/zb
12/3
17/4
15/6
15/9
A więc doszła solidna opcja z ławki i trzeba przyznać że Amare jak na razie się dostosował , jak dostaję akcję to kończy , ale nie forsuję gry pod siebie . Momenty kiedy jest na parkiecie jednocześnie z Melo wyglądają dość dobrze . Bardzo groźny ofensywny zestaw .
76ers jak wygrywają to ze średniakami i raczej obroną . Przeciwko mocniejszym , dobrze punktującym rywalom nie gra im się za dobrze , często brakuje im siły ognia w ofensywie i nie ,,nadążają&#39;&#39; .
2 razy grali z Knicks i dwa razy dostawali solidny wpierdziel , 100-84 oraz 110-88.
76ers wygrali tylko 2 z ostatnich 10 meczów , z przeciętnie grającymi teraz Rockets i po dogrywce z Raptors .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Washington Wizards-Chicago Bulls / 1 @ 2.875 ✅ Wizards Power !

Wyrównane spotkanie ze wskazaniem na gospodarzy, po dobrym kursie. Byki dobrze grają na wyjazdach, jednak Wizards jest teraz w fenomenalnej jak na nich formie.

Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers / 1 @ 1.51 ⛔ Irving ????
Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers / over 195.5 @ 1.97 ✅ Irving ????

W Cavs gra praktycznie tylko jeden zawodnik-Kyrie Irving i to on wygrywa mecze. Wystarczy, że siada na ławce i drużyna zaczyna dostawać bęcki.


Charlotte Bobcats-Minnesota Timberwolves / 2 @ 2.44 ⛔ 102:101

Robię około dziesięciu facepalm na spotkanie, kiedy oglądam ich w akcji na własnym parkiecie. Powinni powiększyć do top 10 Shaqtin A Fool, specjalnie dla Charlotte.

Houston Rockets-Brooklyn Nets / 1 @ 1.82 ✅

Gospodarze to większa ofensywa niż Nets, dlatego wygrają to spotkanie. Obie b2b, jednak zdecydowanie dzisiaj Rockets.

Philadelphia 76ers-New York Knicks / Knicks over 98 @ 1.90 ⛔
Marathonbet
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Znalazł ktoś w jakimś buku over Jimmego Butlera z Chicago ? W marathonie niestety brak



Charlotte Bobcats-Minnesota Timberwolves / 2 @ 2.44

Robię około dziesięciu facepalm na spotkanie, kiedy oglądam ich w akcji na własnym parkiecie. Powinni powiększyć do top 10 Shaqtin A Fool, specjalnie dla Charlotte.



Wiecznie przegrywać nie będą, wiele z tych porażek było naprawdę na styku. Wilki mocno osłabione + day-to-day = ja osobiście gram dziś Bobki.

Bobcats 1,84 ✅
Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers / 1 @ 1.51 Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers / over 195.5 @ 1.97
W Cavs gra praktycznie tylko jeden zawodnik-Kyrie Irving i to on wygrywa mecze. Wystarczy, że siada na ławce i drużyna zaczyna dostawać bęcki.
Are you sure? Obejrzyj sobie całą 4 kwarte dzisiejszego meczu ;) a potem wróć i edytuj post.
Washington Wizards - Chciago Bulls [email protected]
W Bulls gra tylko Boozer, gospodarze jedna z najlepszych ławek w lidze. Wystarczy, ze Boozer siadzie na ławce i druzyna zaczyna zbierac bencki. W dodatku nie ma Denga. :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Are you sure? Obejrzyj sobie całą 4 kwarte dzisiejszego meczu ;) a potem wróć i edytuj post.
Washington Wizards - Chciago Bulls [email protected]
W Bulls gra tylko Boozer, gospodarze jedna z najlepszych ławek w lidze. Wystarczy, ze Boozer siadzie na ławce i druzyna zaczyna zbierac bencki. W dodatku nie ma Denga. :p
Pewnie, że tak, a jedna kwarta o niczym nie świadczy, tym bardziej u siebie. Ile razy tak było, że prowadzili po kwarcie, siadał Irving i 8 punktowa przewaga zamieniała się w 8 punktową stratę. Potem wchodził, nagle drużyna na fali. Ten wariat to połowa Cavs. I nie mów mi co mam robić, każdy ma prawo do własnej opinii ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pacers @ Jazz
IND @ 2.15 Pinnacle
IND -2,5 @ 2.55 Bet365
Oglądałem Jazz @ Lakers, i co rzuciło się w oczy, to poprawa obrony LAL, ale głownie w strefie podkoszowej. Strzelcy obwodowi Jazz mieli miejsce do oddawania rzutów, natomiast w pole trzech sekund i okolice było się trudniej dostać. Świadczy o tym statystyka zdobytych punktów in-paint (54-40 dla LAL), i zbiórki (45-30 LAL). Zamknięta strefa podkoszowa i wynik spotkania +18 dla Lakers. Nie mówię że Jazz nie prezentują nic poza swoim frontcourtem, ale wiadomo że to ich główna broń. Oni nie wygrywają rozstrzeliwując rywala z dystansu. Dziś grają z Pacers.
Znalazłem parę ciekawych statystyk na hoopdata.com:
-Indiana pozwala na najmniej prób w lidze spod obręczy (22.9), wymusza najniższą ich skuteczność (58.3)
-rzuty z bliskiej odległości 3-9 feet, tu już więcej prób przeciwnika ale tylko 32.3% skuteczności (2. miejsce)
Ogólnie wiadomo markowa obrona, wypychają rywala jak najdalej od własnej obręczy. Wczoraj taka taktyka przyniosła wygraną nad Jazz, czemu nie miałoby tak być i dziś, tym bardziej że Jazz b2b. Wiele zależeć będzie od dyspozycji Utah na dystansie i w mid range, ale i tam Pacers mają dobrych obrońców.
Warto też cofnąć się do pierwszego ich spotkania w tym sezonie, 19 grudnia w Indianie (104-84 Pacers).
-points in paint 52-28 dla Pacers
-zbiórki 37-48 dla Jazz
W tamtym meczu grał jeszcze Mo Williams, za to Al Jefferson i Paul Millsap razem 11 pts 15 rbs, 3/15 z gry.
Takie granie przeciwko Jazz daje efekty. Wiadomo że Utah at home a Utah on road to spora różnica, ale warto się zastanowić bo kursy niezłe i widzę tu spore value.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Houston wczoraj wygało dzięki transition offense. Dostali masę łatwych punktów po nieudanych zagraniach Hornets. Statystyka fastbreak points : 20 - 8 dla Houston. NOH ma ogromnie kłopoty z tym elementem i ostatnio co mecz tracą średnio 20 punktów po kontrach. Podobnie spore problemy mają z zatrzymaniem penetracji rywali. Nie udało się powstrzymać Parkera, nie udało się też wczoraj z Hardenem. Dzisiaj jednak czeka Rakiety zupełnie inne spotkanie. Nets to raz sporo gry w post-up a dwa dużo większe zagrożenie przy rzutach z dystansu. O ile Hornets mają ledwie dwóch solidnych strzelców Gordona i Andersona o tyle w ekipie Nets jest ich więcej bo mamy oprócz Derona także Johnsona, Bogansa, Watsona. Dlatego nie podpalałbym się tą jedną wygraną Rakiet bo jedna jaskółka wiosny nie czyni ;] Na pewno wczorajsze zwycięsto doda im trochę pewności siebie ale wielkiej poprawy w grze nie będzie. Co do Nets to wczoraj przegrali przede wszystkim w pomalowanym (62-40 w zdobyczach punktowych spod tablic). O ile Memphis obecnie jest jedną z najczęściej zdobywających punkty spod kosza ekip w lidze (55.3 punktów z pomalowanego na spotkanie) o tyle Rockets tego elementu tak bardzo nie wykorzystują (tylko 34.7 pkt spod kosza na mecz). Houston nie będzie pchało się pod kosz tylko miotało trójki tak jak to robi ostatnio cały czas (32.4 pkt zza łuku na mecz - najwięcej w lidze). A że Brooklyn jest jedną z najlepiej broniących rzuty z obwodu ekip to już problem Rockets ???? Netsi w sezonie pozwalają rywalom na 20% skutecznosć przy rzutach zza łuku (19,1% w meczach wyjazdowych). W zbiórkach obie ekipy prezentują podobny poziom (dla przykładu Hornets z którymi wczoraj Houston wygrało na deskach 44-34 zbierają bardzo słabo) Dlatego wydaje mi się że Rakiety czeka diamtralnie inny mecz niż wczoraj, kto wie co zaprezentują. Kurs na gospodarzy nie jest warty tego ryzyka. Oczywiście że jeżeli Deron nie zagra to Nets nie mają większych szans. Ale na chwilę obecną ma grać, tak podaje rotoworld:
P.J. Carlesimo said he expects Deron Williams (quad contusion) to be able to play against the Rockets on Saturday.
P.J. added that Deron could have returned to the game, but Memphis destroyed the Nets 85-87 on Friday and there was no need. Williams finished with 12 points, five boards, six assists, two blocks and one 3-pointer in 29 minutes. He should be considered questionable for Saturday&#39;s road back-to-back set with Houston.
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Dokładnie tak samo uważam i wszędzie jest info, że będzie normalnie grał. Poza tym Lin będzie miał sporo kłopotów z bronieniem Williamsa, a przecież nie pójdzie na JJ. A że Lopez ze swoim niezłym rzutem może spokojnie wyciągać Ashika, to goście typu Williams czy Wallece będą mogli dużo penetrować czy grać 1 na 1. W związku z tym proponuje coś takiego:
Nets -4 @ Rockets 3.3 bet365
Jak dla mnie kurs 3,3 z takim handicapem w takim meczu, to znacznie niedocenianie Nets. Myślę że to siada częściej niż raz na dwa razy, nie wspominając o trzech.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wczorajszy dzień - porażka na całej linii... Oby dziś było lepiej...
NYK fantastycznie zaczęło sezon. Wszystko zaczęło się psuć mniej więcej gdy wypadł Felton, bo Kidd to już niestety nie jest ten poziom, a Prigioni to tylko - solidny ale jednak tylko - rezerwowy. No ale można zacząć peany na jego cześć, bo wraca dziś do s5 ;) Może potrzebować trochę czasu na wdrożenie się na nowo ale lepiej się zajmie Jrue niż dziadzio Kidd. Do tego sami Sixers mają problemy: Young nie trenował, niepewny jest występ Richardsona, do tego dziura pod koszem... Warto dziś postawić na NYK, nawet z lekkim handi. Dorzucę jeszcze under 14,5 Turnera - ostatnio się wyszalał, bijąc tę linię ale dziś Anthony nie da mu łatwej przeprawy. Sam może też szybko złapać faule kryjąc Melo, więc myślę, że typ jak najbardziej do gry ????
GSW to wciąż młoda i dość niedoświadczona drużyna. Wczoraj mieli trudnego rywala, grających niewygodną dla nich koszykówkę. Dziś za to zmierzą się z bardziej pasującą im drużyną - chimerycznymi Bucks. Obie ekipy b2b. Kozły również doznały wczoraj porażki lecz z drużyną dużo gorszą od GSW, a nawet od samych Bucks. Główną bronią Warriors są rzuty zza łuku a nie jest to mocna strona obrony gospodarzy. GSW również słabo bronią trójki lecz Bucks to dopiero 21 siła w lidze w tych rzutach.
3 frajerskie porażki z rzędu, czas na zwycięstwo! Kolejne podejście do Clippers grających ze słabym przeciwnikiem. Najlepsza ławka w lidze kontra najgorsza. To już byłby szok gdyby LAC zaliczyli kolejną przegraną, a kursu oscylującego wokół @2 nie można odpuścić. Będzie brakowało Paula lecz ten mecz powinien rozstrzygnąć się przez grę ławki - a ta jak wiemy jest po stronie Kalifornijczyków.
Linia na Delfino niestety już wzrosła do 14... Nos mi mówi under lecz z sentymentu do gracza i zaliczane przez niego overy wzbraniają mnie przed tym typem ;) Pobiorę za to under Hardena. Linia 26 dość duża, a niedawno już pokazał jak gra gdy jest zmęczony. Rakiety dziś b2b, więc liczę, że tej lini nie przeskoczy :]
Propozycje:
NYK ML/-3 @1,6/1,83
Evan Turner under 14,5 @1,9 marathon
GSW ML @2,15
LAC ML @1,94
James Harden under 26 @1,9 marathon

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Philadelphia 76ers - New York Knicks -&gt; Tyson Chandler over 10,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ⛔⛔⛔ 2/2 z akcji oraz 2/2 z FT. Nie dostawał piłek :cool:

Przeglądając dzisiaj ofertę na nocne mecze NBA zauważyłem fajny bet na Tysona Chandlera, którego nie wiem jakim cudem kibice nie wybrali do pierwszej S5 Wschodu. Woleli Garnett&#39;a, rozumiem :] Linia na Tysona jest niska 10,5 pkt, to dla tak klasowego środkowego ekipy Woodson&#39;a nie jest zbyt duża linia w mojej opinii. Bynum dalej nie gra, Kwame Brown występ jest questionable. W związku z tymi osłabieniami na pozycji środkowego w ekipie Phili zostaje 2 graczy: Lavoy Allen oraz Spencer Hawes. Prawdopodobnie w S5 wyjdzie tegoroczniak Allen, który moim zdaniem nie powstrzyma starszego bardziej doświadczonego Chandlera. Center ekipy z Nowego Yorku dysponuje dużo lepszymi warunkami fizycznymi niż młody C-F ekipy Doug&#39;a Collins&#39;a. 216/107kg przy 202/102kg wygląda dużo groźniej. Tyson w polu 3 sekund gra bardzo agresywnie i najczęściej jest powstrzymywany faulem, na linii FT też myślę że sobie poradzi. Linia jak najbardziej do grania wg mnie.


Milwaukee Bucks - Golden State Warriors -&gt; Brandon Jennings over 24,5 pkt + asysty -&gt; 1,80 -&gt; Betsson ✅✅✅ 20 pkt + 7 asyst Brandona

Buki kompletnie nie doceniają młodego PG ekipy &#39;&#39;Kozłów&#39;&#39;. Jennings w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, punktuje, zalicza extra passy, kto czyta moje analizy to wie że ja już wielokrotnie na niego stawiałem i bardzo rzadko się myliłem co do jego osoby. Brandon wielokrotnie pokrywa linie a buki nie dość że nie podwyższają linii na niego to jeszcze jest mniejsza. Ich strata ;) Dzisiaj na przeciwko niego Stephen Curry czyli ciekawa rywalizacja na pozycji rozgrywającego. Wczoraj Brandon miał bardzo kiepską selekcję rzutową ale poratował się rzutami za 3 pkt oraz asystami. Dzisiaj powinno być lepiej. Oddaje on bardzo wiele rzutów w meczu, nawet jak kiepsko zaczyna to z minuty na minutę się rozkręca. Moim zdaniem ciekawy typ na tą nockę. Nie będę się powtarzał i pisał tego samego bo już kilka razy opisywałem typ na Jennings&#39;a i nie pamiętam żebym się pomylił. Dzisiaj powinno być dobrze. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Philadelphia - New York
over 191,5 @ 1,91 pinnacle
Z powrotem Feltona ofensywa Knicks będzie wyglądała jeszcze lepiej, Kidd ma szanse na grę , więc tak naprawdę oprócz Prigioniego większość zawodników dostępnych na jutrzejszy mecz. 76ers z problemami kadrowymi, wypada Richardson , który sporo daje głównie z trójek, Bynum standardowo poza kadrą, Young przeżywa tam jakieś problemy, ale ostatecznie liczę, że wystąpi. Nowy Jork spokojnie są w stanie rzucić ponad 90 pkt, Philadelphia traci sporo punktów szczególnie na własnym parkiecie. Felton nie zagra pewnie wielu minut, ale i tak jego obecność z pewnością wpłynie bardzo pozytywnie na ofensywę, dobrze współpracuje z Chandlerem, który względnie nie powinien mieć dzisiaj większych problemów i może mieć kluczowe znaczenie przeciwko obronie 76ers, mają w końcu kim postraszyć - Melo, Smith czy Novak z dystansu. Widzę sporo punktów w tym meczu, Holiday podjarany się dostaniem do All Stara da duży impuls atakowi 76ers, obie drużyny odpoczęły sobie kilka dni i związku z tym nie będzie widzieć u nich żadnego zmęczeniu.
Rockets - Nets
Brooklyn +5 @ 1,81 Pinnacle
Handicap całkiem spory przy takiej drużynie, Nets dostali od Memphis ale pierwsza piatka nie zagrała nie wiadomo ilu minut w porównaniu do Rockets. Houston to bardzo specyficzna drużyna, nastawiona maksymalnie na atak i licząca przede wszystkim na trójki, ale mają ostatnio z tym problem. Nets grają bardzo przekonywująca koszykówkę, potrafią bronić tego typu drużyny i niewątpliwie mają przewagę w postaci lepszych graczy. Deron vs Lin - będzie ciekawie, jednakże chyba każdy wie kto najprawdopodobniej wyjdzie lepiej z tego matchupu, jest Lopez pod koszem notujący bardzo dobry sezon czy Johnson. Nie wydaję mi się, żeby Brooklyn ostatecznie przegrał, co najwyżej przegrać pięcioma punktami, no ale jeżeli Rakietom będą wchodzić każde trójki, tak jak dzisiaj Hinrichowi , który zaliczył chyba nawet rekord życiowy, to wszystko może się zdarzyć.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
NYK -2.6 @ 1.76 bet365
Sam dzis skusze sie na Knicks. Mimo iż ostatnio notują lekki zjazd dzis idealny mecz by sobie troche nastrzelać. Ciesze sie ze wraca Felton. Niektórzy mogą mówić że nie ma rzutu za 3 , że mało kreatywny jak na rozgrywajacego , że jego wjazdy pod kosz najczesciej koncza sie fiaskiem , ale prawda jest taka że bez nie go Knicks maja bilans 6-6 a z nim w skladzie 20-8. Nie wiem czy jest to spowodowane lekka obniżka formy calego zespolu czy jego nieobecnoscia. Ciekawe zestawienie zafundował nam realizator transmisji z meczu z Bostonem. Bez niego tracą praktycznie we wszsytkich statystykach a najbardziej traci Chandler bo aż ponad 30% zdobyczy punktowych . Co jak co ale dynamiczny Felton dużo lepiej wspolpracuje z kolegami niż Kidd ktory najlepsze lata ma juz za sobą. W ostatnim meczu praktycznie Kidd oddawał piłke Melo albo Smithowi z nadzieja ze cos wymysla. Z Feltonem w skladzie maja dobracowany jeden wariant rozgrywania akcji do perfekcji. Nie spisywał bym Chandlera na staraty dzis bo kilka oopów może dostać. Jak przeczytacie ponizszy artykuł z rosrysowana klasyczna akcjia Knicks to zobaczycie dlaczego.
Masz spore szanse na szybkiego bana jak tak dalej bedziesz robil...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie co myślicie dzisiaj o winie SA?
Duncana nie będzie znowu dzisiaj?
Dałbym malutki handicap taki -3.5 Phoenix chyba raczej nie ma szans na wina z Ostrygami w ich hali.Czy gra Phoenix naprawdę się poprawiła po zmianie trener?
Win z Clippersami trochę daje do myślenia.
Myślałem także na Denver-5.5 najmniejszy dostępny handi Denver po winie z Oklahomą wcześniej porażka z Wizardsami ale Ci zaskakują formą także co o tym myślicie?
SA -3.5
Denver-5.5
ako.1.76
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Dzisiejsze wyniki tragiczne. Woodson ewidentnie musi coś zmienić w ataku NYK, bo dwoma wariantami rozgrywania akcji całego sezonu pociągnąć się nie da, zwłaszcza jeśli jednym z nich jest piłka do Melo i czekanie co zrobi. Jak nie funkcjonuje obwód to drużyna jest całkowicie bezradna, transition defense również dramatyczne. Są w ewidentnym kryzysie, terminarz teraz łatwiejszy, ale z taką grą może być różnie. Jestem bardzo ciekawy czy dadzą radę odbudować się w przeciągu 24 godzin i pokonają Atlantę?
O ile wczoraj frajerami dnia był Boston to dzisiaj bez dwóch zdań LAC. Pozwolić na run 0-10 w ostatnich 2 minutach i przegrać mecz 1 punktem to spory wyczyn. Jak na dłoni było widać brak CP3.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Na dziś mój bet tygodnia , czekałem cały tydzień na ten mecz ;)

LAL - Oklahoma Thunder
OKC @1.64⛔
OKC -3 @ 1.90
⛔
pinnaclesports
Westbrook over 23.5 @ 1.90????⛔
Marathonbet

Wiadomo jakie mam zdanie o Utah Jazz na wyjazdach , są w czołówce najgorzej grających na wyjazdach zespołów w NBA , do tego mają bardzo słaby backcourt . Dlatego zwycięstwo LA było do przewidzenia .
Ofensywa Jazz prowadzona przez post up Jeffersonem oraz resztę wysokich i mało penetracji było wymarzoną taktyką dla Lakers . Zagrali poprawny mecz , widać było że musiało paść parę mocniejszych słów bo wyszli z energią i chcieli wygrać ale ... No właśnie ale , średnio grająca Utah trzymała do końca 3 kwarty przy niby fajnie grających Lakers .
Dziś zmora LA czyli Westbrook i atletyczne chłopaki z Oklahomy . Atuty OKC celują dokładnie tam gdzie LA ma braki : Atletyzm , zabójcze transition offense , penetrujący szybki PG .
Kobe ostatnio 10 rzutów , 14 pkt i 14 asyst , robił co chciał ale Jazz nie mieli go kim bronić i miał olbrzymią przewagę . Thunder na SG do bronienia Bryanta nie mają Foye&#39;a tylko Thabo który znacznie utrudni życie Bryantowi i jak nie będzie iść po myśli Lakers to Kobe zamiast podawać do kolegów będzie ... podawał do obręczy , jestem tego pewien ;)
Westbrook robi w tym meczu różnicę , powtarzam się ale regularnie robi miazgę z obrony Lakers i dziś spodziewam się kolejnego dobrego występu .
Wygrana z Jazz absolutnie nie robi na mnie wrażenia , podobna euforia była po meczach z Cavs i Bucks gdzie Lakers grali podobnie jak teraz , wszystko fajnie a pojechali na road trip i wrócili do domu z 4 L i nową nazwą Loss Angeles Lakers . Dziś zobaczymy jaki ,,postęp&#39;&#39; zrobili zawodnicy D&#39;Antoniego .
Jak dla mnie patrząc na kursy warto grać na OKC
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
OKC wygląda dobrze, choć biorąc pod uwagę, że niedawno bukmacherzy wystawiali pond 2 kurs na Miami w meczu z Lakers, te 1,5 na win OKC nie prezentuje się okazale, chyba, że ktoś zaatakuje handi.
Podobnie sytuacja ma się z Miami, niby na tą chwilę są ekipą zdecydowanie lepszą, to Boston posiada zawodników, którzy mogą odpalić jednego wieczoru w takim stopniu, by pokonać ekipę Heat.
Sam osobiście mam pograne na lekkich kuponach obydwa te spotkania, ale grubo w single bym się nie pakował.
Bardzo dobrze natomiast wygląda over Westbrooka, który ostatnie dwa spotkania zagrał na słabej skuteczności i dziś powinien zagrać na pełnym skupieniu przeciw LA, a zdobył w tym sezonie średnio 30 pkt przeciw nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ray Allen over 10.5 pkt 1.90 marathobet ✅

Ray wraca do TD Garden po przeprowadzce do Miami. Spedzil tutaj 5 lat grajac dla Celtow i zna kazdy punkt parkietu jak wlasna kieszen [sprawdzcie filmik pod analiza]. Trener Spo jest glupcem, ale nie az takim wiec na pewno da dzisiaj pograc Rayowi troszke wieksze minuty. W pierwszym spotkaniu w barwach Heat przeciwko Celtics zdobyl 19 punktow i nie zdziwie sie jak dzisiaj bedzie podobnie. Ostatnie jego spotkania to takie typowo stykowe co do wysstawionej lini, ale dzisiaj nie ma co patrzec na statystyki tylko popatrzec na okolicznosci. POlecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
martinus 491

martinus

Użytkownik
Jak dla mnie patrząc na kursy warto grać na OKC
Zdecydowanie zgadzam się. Tak broniący Nash miałby kłopoty z powstrzymaniem penetracji Łukasza Koszarka a co dopiero takiego combo jak Westbrook. Jeśli OKC zagra na odpowiednim poziomie koncentracji (a zdarzają im się przestoje jak chociażby na początku meczu z Kings) to nie widzę tutaj żadnych argumentów po stronie LA.
Podobnie wygląda sytuacja w spotkaniu Boston-Miami. Biorąc pod uwagę dwie dogrywki jakie mają w nogach Celtowie i ich żenującą formę w ostatnim czasie nic poza własnym parkietem nie przemawia na ich korzyść w dzisiejszym meczu.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Paul Pierce over 17.5 1.90 marathonbet⛔ szkoda, bardzo szkoda
DLugo sie zastanawialem nad tym typem, slaba forma Paula i wszystkimi okolicznosciami, ale w takim spotkaniu taka linia to w mojej opini moze nie prezent ale typ wielce prawdopodobny. W innych bukach linia minimum o punkt wieksza wiec zapraszam do maratonu. W spotkanaich z Heat pomimo krycia przez Lebrona Pawel jako tako dawal sobie rade. Popatrzmy w ostatnie statystyki sezonu regularnego, odpowiednio : 23punkty, 8 punktow 4/7 - 18 minut, koniec sezonu wiec malo powazne granie, 27pkt, 23pkt, 24pkt, 1pk 0/10 Kompromitacja, 25pkt, 19 pkt tak wiec jak widac w ostatnich 3 sezonach regularnych na 8 spotkan over zostal pokryty w 6. W PO linia pokryta 8/12. Ostatnio wyplynal rowniez news o tym jakoby Pierce mial byc wymieniony do Miskow. Takie informacje zazwyczaj motywuja zawodnikow [o ile maja jaka taka psychike] do lepszej gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom