>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2011

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Gino jak zagra, a pewnie zagra to z kontuzją, a czasami to większa szkoda niż gdyby nie zagrał w ogóle.
jak piszesz takie rzeczy, to chyba nie widziałeś co daje drużynie Gino, nawet jak może sobie pudłować większość rzutów. Jeżeli oglądałeś mecz to na pewno wiesz o czym mówię.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Ale nerwowka w meczu NOH @ LAL, od srodka 3 kwarty wynik oscylowal w granicach wystawionej linii +/- 11.5, celny rzut za 3 i osobiste Paul&#39;a i typ z handi na Hornets wszedl. Te playoffy sa troche nieprzewidywalne, ale jedno mozna zauwazyc - kursy na faworytow sa zanizone i to mocno. Gdyby dzis Lakersi polegli byloby malo ciekawie dla nich, poki co 1:1, mam nadzieje, ze zobaczymy wiecej niz 3 mecze. Ten dzisiejszy byl zdecydowanie inny niz poprzedni, malo punktow, duzo nizsza skutecznosc, lepsza obrona - ciekawe co nas czeka dalej.
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Pacers +2.5 (first half) (42-42)
Kurs: 1,88✅
Buk: Pinnacle


Pacers wygrywali pierwsze połowy w dwóch poprzednich meczach w Chicago: +4 i +3. Oba mecze wyglądały bardzo podobnie - Pacers zaczynają mocno, ofensywnie, a Bulls (czytaj: Rose) gonią i doganiają w drugiej połowie. Dzisiaj może być podobnie, tym bardziej, że Pacers grają u siebie i po tym co pokazali w poprzednich spotkaniach, mogą mieć nadzieję na nawiązanie walki z Bulls.

Do tego tradycyjnie: ???? Derrick Rose over 27.5 points [1,75⛔ - Tobet] (23)
Linia z każdym meczem idzie w górę, jednak nadal warto grać na Różę. Oszczędzę sobie argumentacji, gdyż wszystko już w tym temacie zostało napisane.

A także: ???? Tyler Hansbrough over 18.5 points &amp; rebounds [1,85⛔ - tobet] wygląda kusząco. (10 + 5) - znów fatalna skuteczność: 3/12. szkoda.
Game one bardzo dobry w wykonaniu drugoroczniaka z Missouri (22 pkt., 4 zb.). Drugi kompletnie mu nie wyszedł (2/12 z gry), mimo to spędził na parkiecie 40 minut. Dzisiaj liczę na mobilizację &quot;Psycho T&quot; i dwucyfrowe zdobycze w obu kategoriach. Stać go na to jak najbardziej.


vs.


Typ: under 187 (94-100)
Kurs: 1,91⛔
Buk: Gamebookers


Pierwsze mecze, szczególnie ten drugi - bardzo underowe. Sixers nie radzili sobie z twardą obroną Heat. Pierwsza piątka drużyny z Filadelfii rzuciła łącznie... 29 punktów, czyli tyle samo co sam LeBron James. Dzisiaj, jeżeli Sixers chcą wygrać muszą zacieśnić szyki obronne i zatrzymać Heat na 90-ciu punktach.

Do tego: ???? Andre Iguodala over 12 points [1,85⛔ - tobet] (10)
Andre musi się wreszcie przełamać. Jest liderem Sixers i musi to wreszcie udowodnić. W pierwszych dwóch meczach zdobył raptem 9 punktów. Jego średnia z RS to 14.1. Średnia z RS vs Heat - 13.3 w trzech meczach.


vs.


Typ: Mavs +6 (97-92)
Kurs: 1,83✅
Buk: bet365


Moim zdaniem jest to najbezpieczniejszy typ na to spotkanie. Blazers u siebie są mocniejsi, będzie im się grało dużo łatwiej. PTB mają talent do grania dramatycznych spotkań, dlatego dzisiaj właśnie wietrzę Hitchcockowski thriller. Mam nadzieję, że Blazers wygrają po zaciętym meczu, aczkolwiek kolejnej wygranej Nowitzkiego i spółki nie można wykluczyć. Ekipa z Portland musi zacząć grać ławką, bo sześciu zawodników w rotacji to zdecydowanie za mało. Mavs mają mega szeroki bench i mega doświadczenie w postaci Dirka i Jasonów (Kidd i Terry). Będzie very close game. ;)

Do tego: ???? LaMarcus Aldridge over 22.5 points [1,80⛔ - tobet] (20)
W poprzednim spotkaniu linia była ustawiona na poziomie 21.5, czyli tylko o punkt mniej. Aldridge jako chyba jedyny Blazer nie zawodzi. 27 punktów w pierwszym i 24 w drugim. Teraz będzie grał na własnym parkiecie, więc będzie mu dużo łatwiej. Linia zostanie złamana ze sporym zapasem.

A także: ???? Blazers - Mavs over 185 [1,80✅ - bet365] (189)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kidd over 10.5 Points 1.752
Pinnacle
6/10

Po prostu tak gram, Kidd to nie jest jakiś nubek, wie o co chodzi w PO i dobrze wykorzystuje swoje ogranie i doświadczenie. Gra dobrą serię, można więcej poczytać o tym &gt;&gt; tutaj &lt;&lt;, ja się rozpisywać nie będę, tylko krótki kalkulator ode mnie:

Kidd w 2 spotkaniach w sumie 9 trójek, co daje 4.5 trójki na mecz czyli 4.5*3 = 13.5 punktu. A przypominam, że Jason umie rzucać za dwa i czasem nawet dostanie się na linię, za 1 też umie rzucać.
Kidd w 2 spotkaniach RS z Bobkami po 3 trójki na mecz, czyli 3*3 = 9 punktów. Do overa więc nie brakuje wiele.
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
MEM +8.5 @ SAS 1.813
Manu Ginobili under 15.5 @ 2.020
NOH +12.5 @ LAL 1.833
i minimalnie taki trójkołowiec:
DEN +4.5 @ OKC 1.870
MEM +8 @ SAS 1.870
NOH +12 @ LAL 1.870

AKO: 6.54
No i jesteśmy już na parkietach lower seeds... a to oznacza jedno... REAL HUNTING BEGUN!
Może i wyniki w CHI na styku, ale jak dla mnie miał być sweep i się tego trzymam...
CHI -3.5 @ IND 1.917
Igudola wciąż nie zameldował się na parkiecie... czy uda mu się coś pograć u siebie, wątpię.
MIA -3.5 @ PHI 1.813
Później jeszcze dorzucę delikatnie dubelka, ale na razie Pinni jeszcze nie wystawił akumulatorów na NBA.
CHI -4 @ IND 1.87
MIA -4.5 @ PHI 1.87
AKO: 3.50
Już starczy Panie Bosh... to nie w Pana stylu... ;-PP
Chris Bosh under 17.5 @ 2.39
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Chicago Bulls u Indiana Pacers (Play-off, 3. mecz)
Ile punktów zdobędzie Derrick Rose (Chi)?
Typ: Więcej niż 29,5; 1.85, Bwin

Typ uzasadnienia nie potrzebuje, wszystko jasne.

Dubel:
Miami Heat u Philadelphia 76ers (Play-off, 3. mecz)
Zakład na zwycięstwo
Typ: Miami Heat @ 1.48
Chicago Bulls u Indiana Pacers (Play-off, 3. mecz)
Zakład na zwycięstwo
Typ: Chicago Bulls @ 1.50
Bwin, AKO: 2.22

Za małą stawkę, ale kurs kusi. Philly nic nie gra, Iggy jakby jeszcze nie wiedział, że to Playoffs. Chicago ze swoją mądrą grą nie powinni mieć problemów z pokonaniem Indiany, nawet pomimo faktu, że na wyjazdach nie grają najlepiej.

Miami Heat u Philadelphia 76ers (Play-off, 3. mecz)
Totals
Typ: Mniej niż 186; 1.91, Bwin
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Zacznę od tego. Co, by było gdyby West nie był kontuzjowany? Mistrzowie z Los Angeles zobaczyliby, co to jest masakra na placu Tienanmen ;)
Niestety Hornets nie mają odpowiedzi na wysokich, silnych graczy Lakers. Mają za niski skład i nie wiem, czy w tym względzie dadzą radę cokolwiek wymyślić. Dziwię się też, że Paul, jak ekipie ewidentnie nie szło nie decydował się na więcej rzutów, które, co pokazał parę razy, znów mu siedziały.
Za wczorajszy dzień ???? dla mnie :-( dziś musi być lepiej.
Zgadzam się w całej okazałości z opcją na Aldrigde&#39;a. Dirk mistrzem obrony nie jest, a dodatkowo skupia się na ofensywie, w której jest dla Dallas niezbędny.
Moje propozycje:
&lt;=&gt; Chris Bosh {powyżej 18.5 Punktów} 1.85 Bwin ✅ {19}
&lt;=&gt; Carlos Boozer (Chi) {Ile zbiórek zaliczy?} Over 9.5 1.85 Bwin ✅ {11}
&lt;=&gt; Luol Deng (Chi) {Ile punktów zdobędzie?} Over 16 1.85 Tobet ✅ {21}
&lt;=&gt; Andre Miller (Por) {Ile punktów zdobędzie?} Over 12.5 1.85 Bwin ✅ {16}
&lt;=&gt; Dirk Nowitzki (Dal) {Ile punktów zdobędzie?} Over 24.5 1.72 Bwin ✅ {25}
Bosh gra, jak na razie świetnie w początkowych grach playoff, ale tak samo było pod koniec sezonu zasadniczego. W dwóch pierwszych spotkaniach z 76ers był, jak dla mnie, najbardziej wartościowym graczem Heat. Skuteczne punktowanie, walka na tablicach i poprawna obrona sprawiają, że Bosh daje Miami potężny bonus. W tym meczu nie powinno być inaczej. Bosh doskonale znajduje sobie pozycje rzutowe. Potrafi rzucać ze średniego dystansu, czy zaatakować kosz jeden na jeden przeciw wysokim Philadelphi. Zawodnicy Miami szukają go podaniami, a Chris gra na odpowiedniej skuteczności.
Carlos po nieudanym pierwszym meczu, gdzie szybko siadł na ławce za faule w drugim dostał inne zadania. Jest to zbyt cenny gracz w ofensywie, by głupi łapać faule, gdy broni, zwłaszcza że Hansborough, jak się okazuje można inaczej wyłączyć z gry, co pokazał drugi mecz. Jego fizyczna siła oraz pomoc wysokiego Noaha sprawiają, że na tablicach górują nad wysokimi Indiany. Jestem zdania, że to się potwierdzi i w tym meczu, a zbiórek będzie odpowiednia ilość, bo Byki, żeby wygrywać muszą twardo bronić.
Granger to nie jest wybitny obrońca i Luol musi po prostu lepiej szukać pozycji na obwodzie, niż to czynił w drugim spotkaniu, czyli tak jak to udawało mu się robić w pierwszym meczu. Ponawiam, więc typ na to, że Deng tym razem odciąży rzutowo Rose&#39;a.
Andre Miller zagrał dwa świetne mecze w Dallas, choć jego ekipa przegrywała to doskonale uzupełniał w grze ofensywnej Aldridge&#39;a. Dodatkowo defensywnie pozycja PG jest, jak dla mnie w Mavericks najsłabiej obsadzona, a do tego dochodzi wiele minut Kidda, który jak na razie skupia się bardziej na punktowaniu.
Dirk to lider, który na razie nie zawodzi i chyba nie zawiedzie. Zawodnik, jak wiadomo potrafiący rzucić z każdej pozycji łącznie z punktowaniem za 3 wydaje się nie do zatrzymania dla ekipy Trailblazers. Wiele lat grania w tej ekipie powoduje, że świetnie opracowane są akcje pod Niemca i spodziewam się, że w tym meczu Nowitzki znów będzie liderem punktowym swego zespołu.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ale nerwowka w meczu NOH @ LAL, od srodka 3 kwarty wynik oscylowal w granicach wystawionej linii +/- 11.5, celny rzut za 3 i osobiste Paul&#39;a i typ z handi na Hornets wszedl. Te playoffy sa troche nieprzewidywalne, ale jedno mozna zauwazyc - kursy na faworytow sa zanizone i to mocno. Gdyby dzis Lakersi polegli byloby malo ciekawie dla nich, poki co 1:1, mam nadzieje, ze zobaczymy wiecej niz 3 mecze. Ten dzisiejszy byl zdecydowanie inny niz poprzedni, malo punktow, duzo nizsza skutecznosc, lepsza obrona - ciekawe co nas czeka dalej.
Mogę się narazić niektórym, ale w 90% sportów amerykańskich chodzi o SHOW. Tak jak Wrestling jest dla mnie parodią. Tak nie wierzę w NBA w czystość tego sportu i maksymalne zaangażowanie. Tam się liczy kasa i show, im więcej meczów - tym więcej sprzedanych biletów - &gt; więcej nerwów większe show i jest dobrze. A ludzie myślą że to taka wyrównana liga.
Co do dzisiejszych meczów nie zdziwię się jak Bulls przegrają minimalnie 1-3 punktami bo w końcu show musi trwać a Byki raczej u siebie chciały by skończyć show.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Przeglądając dzisiejsza ofertę Sportingbetu, natrafiłem na typ, Chicago Bulls powyżej 102 pkt @ 2.80, może i Indiana będzie dzisiaj dominować na parkiecie, ale taki typ ma bardzo duże prawdopodobieństwo, szczerze to uważam, ze obie ekipy przekroczą 100 pkt.
 
A 4

alex123

Użytkownik
co z jutrzejszymi meczami w nba?chodzi mi po głowie boston celtics,ale kluczowym pytaniem jest jakim składem wyjdzie new york.Macie jakies info o kontuzjach billupsa i stoudemaiera?kurs w granicach 2,00,jesli tych dwóch zabraknie to wielce prawdopodobne ze boston sie z nimi upora,sam carmelo niewyciagnie wygranej
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Mogę się narazić niektórym, ale w 90% sportów amerykańskich chodzi o SHOW. Tak jak Wrestling jest dla mnie parodią. Tak nie wierzę w NBA w czystość tego sportu i maksymalne zaangażowanie. Tam się liczy kasa i show, im więcej meczów - tym więcej sprzedanych biletów - &gt; więcej nerwów większe show i jest dobrze. A ludzie myślą że to taka wyrównana liga.
Co do dzisiejszych meczów nie zdziwię się jak Bulls przegrają minimalnie 1-3 punktami bo w końcu show musi trwać a Byki raczej u siebie chciały by skończyć show.
Tak, mistrzowie ustaleni są z góry, rozstawienie też, a właściciele klubów, nawet z Europy, wkładają w to wielkie pieniądze, żeby prowadzić ekipę, która nigdy nie odniesie żadnego sukcesu, czyli będą dokładać do interesu.
Zarabia się niestety wtedy, jak ma się gwiazdy i sukces. A nie ma się gwiazd, jak nie ma sukcesu i nie ma się kasy- prosta reguła {niby czemu Kings już nie będzie w Sacramento}. Gdyby rolę grał tylko SHOW to dawno mistrzem byłby Nowy Jork, który wkłada w tą zabawę największą kasę, ale nie idzie za tym żaden sukces. Po prostu, jak ktoś wkłada kupę kasy w SHOW, dzięki czemu ów jest to musi prędzej, czy później dostać zwrot.
Nie jestem amerykanofilem, a wręcz przeciwnie, ale takie zdania i argumenty możesz napisać o każdym społeczeństwie. Polacy oglądają milionami durne programy typu SHOW, gdzie z góry wiadomo, co się wydarzy, jak: Taniec z gównami, czy You can&#39;t fly. Znaczy to, że nasza społeczność kocha SHOW. Widzę, że pod wpływem schizo wizji ludzie coraz bardziej popadają w otępienie intelektualne. Jakąś, zaś katastrofalną manierą jest zaś, pod wpływem propagandy krótkiej notki, czytaj informacji rozprzestrzeniającej się za pomocą inwigilujbooka, debilttera i marnych dziennikarzy, którzy nie potrafią ubrać w słowa marnej notatki agencji informacyjnych, uogólnianie zbioru pojedynczych wydarzeń w quasi teoryjki nie mające głębszych podstaw.
Ten tok rozumowania prowadzi do nieudowadnianych stwierdzeń pokroju: Djokovic gra pokazówki w Nadalem i oddają sobie wygrane w poszczególnych finałach turniejów, bo ot jest SHOW. Real dostał Puchar Króla za oddanie mistrza Barcelonie, bo to dobre dla SHOW i promocji La Liga. Małysz zdobył wszystkie tytuły w prezencie od Niemców i Austriaków, którzy pragnęli otworzyć się ze swoim sportem na kraje Wschodniej Europy i potrzebowali ambasadora, co teraz czynią włodarze Paryż Dakar, bo to jest przecież SHOW. Ostatecznie wszyscy żyjemy w wielkim Matrixie skonstruowanym w paszczy Wieloryba przez Wielkiego Architekta Wszystkich Światów ;)

miki9971 oto notka na temat Billupsa:
&quot;Billups was at the practice facility but stayed in the back to get treatment on his tendon strain. A report from the Daily News says that Billups needs about a week to recover, but with the Knicks down 2-0 he doesn&#39;t have that much time. Look for the point guard to be a game-time call on Friday night, with coach Mike D&#39;Antoni saying he is not that optimistic.&quot;
* jest, więc spore prawdopodobieństwo, że w pierwszym meczu nie zagra
myślę, że jeśli kontuzja miałaby się pogłębić ze stratą Billupsa na kolejne mecze do D&#39;Antoni nie zaryzykuje

&quot;Amare&#39;s MRI came back clean and he has been listed as day-to-day. &quot;We give out MRIs like they are candy so I wouldn&#39;t look too much into it,&quot; the executive said. &quot;Amare should be okay. He&#39;s already said he&#39;s playing.&quot; Stoudemire was not at Knicks practice Thursday as he stayed home to get treatment.&quot;
* Amare wynika z tego zagra w 3 meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 4

alex123

Użytkownik
miki9971 oto notka na temat Billupsa:
&quot;Billups was at the practice facility but stayed in the back to get treatment on his tendon strain. A report from the Daily News says that Billups needs about a week to recover, but with the Knicks down 2-0 he doesn&#39;t have that much time. Look for the point guard to be a game-time call on Friday night, with coach Mike D&#39;Antoni saying he is not that optimistic.&quot;
* jest, więc spore prawdopodobieństwo, że w pierwszym meczu nie zagra
myślę, że jeśli kontuzja miałaby się pogłębić ze stratą Billupsa na kolejne mecze do D&#39;Antoni nie zaryzykuje

&quot;Amare&#39;s MRI came back clean and he has been listed as day-to-day. &quot;We give out MRIs like they are candy so I wouldn&#39;t look too much into it,&quot; the executive said. &quot;Amare should be okay. He&#39;s already said he&#39;s playing.&quot; Stoudemire was not at Knicks practice Thursday as he stayed home to get treatment.&quot;
* Amare wynika z tego zagra w 3 meczu
dzięki koleszko,ale i tak z typowaniem warto sie wstrzymac do wieczora,jak więcej będzie pewne,bo jesli stoudemire zagra to razem z carmelo moga wygrac ten mecz,choc kurs na boston i tak warty gry,ale moze takto za drobne,ale lepiej poczekac do wieczora
 
A 4

alex123

Użytkownik
Panowie czemu tak cicho,wieczorem bardzo ważne mecze a tu niema typów.Wiecie coś może o kontuzjach w new york?z tego co czytam to billups napewno niezagra,a stoudemire raczej tak,pytanie tylko w jakiej on może być formie?kontuzji nabawił się kilka dni temu,pewnie treningi niebyły na pełnym obciążeniu,a więc jesli nawet zagra to forma jego to znak zapytania,czekam na wasze opinie
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Alex temat ten był poruszany. Póki co nie ma żadnych pewnych informacji odnośnie graczy Knicks. Jest na to po prostu za wcześnie. Owszem wydaje się że Amare zagra ale to też nie jest pewne. Billups najpewniej nie zagra ale patrz wyżej.
Nie sądzę też by NYK byli jakoś specjalnie skłonni do poinformowania świata o ew. absencjach swoich graczy więc najpewniej do końca będziemy żyli w niepewności.
Osobiście chciałem zagrać na win Knicksów ale kurs 1.6 jest dla mnie lekką kpiną.
Podobnie ma się sprawa z Lakersami i Magikami. Wydaje mi się, że obie te drużyny powinny odzyskać przewagę własnego parkietu już w pierwszym meczu wyjazdowym ale kursy są lekko rozczarowujące.
Zarówno Hawks jak i Hornets zaskoczyli swoich rywali w pierwszym meczu ale w II te przewagi zostały zneutralizowane i spodziewam się że obie te ekipy rozstrzygną losy rywalizacji już nie wracając na wyjazdy.
W sumie spodziewałem się wyższych kursów na te mecze i będę chyba próbował pokombinować troszeczkę z handicapami i na live.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Nie ma typów, bo buki jeszcze nie wystawiły wszystkich linii ;). Z tego, zaś co czytam to zagrają zarówno Amare, jak i Billups {mecz jest, bowiem bardzo ważny}:
* &quot;Mike D&#39;Antoni said that he is &quot;optimistic&quot; -- another source pegged Amare as a game-time decision, but we&#39;d be shocked if he sat out this critical home game, to avoid an insurmountable 0-3 deficit.&quot;
&quot;Amare Stoudemire went through shootaround with the Knicks on Friday.&quot;
- trudno powiedzieć, jak bardzo wpłynie na Amare kontuzja {z bólem pleców da się grać, szczególnie na blokadzie}, ale z tego, co widać powyżej w piątek już trenował, a odpoczywał tylko w czwartek, więc wszystko wskazuje na to, że uraz nie jest nadzwyczaj groźny. Jak sądzę Stoudemire będzie miał za zadanie, jak najbardziej wspomóc Anthony&#39;ego, zwłaszcza jeśli idzie o podania i walkę na tablicach.
* &quot;Mike D’Antoni said he is &quot;less optimistic&quot; about Chauncey Billups playing on Friday than he is Amare Stoudemire.&quot;
&quot;Billups would be willing to play through pain and immobility, but there is a danger that he&#39;ll aggravate the injury by doing so. &quot;At this point there’s no way I’m going to come back and be 100 percent,&quot; said Billups. &quot;I just want to be able to help the team and not hurt the team, and if I can get to that point, then I’ll be out there.&quot;
- widać, że z kolanem Billupsa najlepiej nie jest, ale zagrać musi, choć spodziewam się, że będzie to ograniczony czas zależny od tego, jak wejdzie w mecz. Być może przy dobrej postawie w początkach meczu będzie wpuszczany w kluczowych momentach.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Howard over 26.5 points 1.85
Tobet
6/10

Pinnacle ma over 24.5 po 1.515, więc tobet daje lepszą okazję wg mnie. Poprzednio a propo overu na Dwighta pisałem tak:


Wiem, wiem kurs nie jest zajebisty, ale w Orlando nie ma kto inny za bardzo rzucać. Jest Nelson, ale on też over 25-30 nie rzuci. Niby są super strzelcy za 3, ale hola hola, oni też nie są takimi mistrzami, że zawsze im wpada miliard. Poza tym 1 mecz z Atlantą, a Arenas, JRich, Hedo i JJ oddają w sumie 12 rzutów za 3, a w RS było ich średnio ponad 18. Atlanta postanowiła bronić tak jak mogą to robić. Obronę skupiają na graczach obwodu, a na Howarda rzucają watahę rezerwowych centrów i skrzydłowych. W pierwszym meczu widać to było dobrze. Howard zagrał 45 minut z ogonkiem. Na 2 pozycjach podkoszowych 4 i 5 zagrało przez 85 minut w sumie 5 graczy. Horford (45), Collins (17), Zaza (9), Thomas (6) i Powell (8). Podejrzewam, że momentami Smith pewno grał na 4, ale nieważne. Tych 5 graczy złapało w sumie 16 fauli, większość pewnie na Howardzie. Ale cóż, taka taktyka Atlanty. W 1 meczu Howard z samych wolnych rzucił 19 punktów. Dziś nie wiem czy będzie, aż tyle, ale myślę, że barierę 15 oddanych rzutów wolnych przekroczy. W dodatku Dwight wgl ostatnio jest w formie, więc powinien spokojniutko 23 punkty rzucić...w 1 połowie.

I w 2 meczu widzieliśmy to samo. Wymieniona wyżej czwórka oddaje 16 rzutów za 3 trafiając trzy z nich. Widać, że obrona Atlanty działa. W game 2 Howard zagrał 48 minut, a w sumie 77 zagrała czwórka Horford, Collins, Zaza, Armstrong i Powell. Tym razem złapali tylko 13 fauli, ale grali mniej minut i Smith pewnie grał momentami na 4, a miał te 4 faule też. Howard tym razem z wolnych rzucił 15 punktów, rzucał 19 razy (w 1 meczu 22). Więc faulują go nadal tak samo. W sumie Dwight w game 2 33 punkty rzucił, sporo. Dziś mecz w Atlancie, a więc będzie motywacja Hawks, zero odpuszczania i agresywna obrona, czyli też myślę, że więcej fauli na Howardzie. Znowu myślę, że te 15-18 wolnych najmniej będzie oddawał, a że za 2 rzuca na dobrej skuteczności to też coś dołoży, no i mamy over.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
NO Hornets - LA Lakers 2 -5 @1.91 Pinnacle✅

Po pierwszym meczu Lakersi odrobili pracę domową i zdecydowanie poprawili te elementy, w których byli znacznie słabsi od Hornets, przede wszystkim zdominowali painta (pomógł im w tym szybki foul trouble Okafora) co powinno być dla nich dziecinne proste bo jezeli chodzi o wysokich to mają ogromną przewagę nad Hornets. Szerszenie to właściwie wymarzony rywal dla Lakers co było widać w sezonie zasadniczym, 4 zwyciestwa w 4 spotkaniach, w tym dwa blowouty z czego w 3 pokryli dzisiejszy handicap i w jednym wygrali czterema pkt. Wystarczy im grac do Bynuma i Gasola a oni powinni wykorzystywac pod koszem swoją przewage wzrostu i siły. W drugim meczu grałem handi +12 na Hornets i o ile handi było zawyzone o tyle samo zwyciestwo Lakers bylo pewnie prawie przez caly mecz. Lakers wygrali dosyc latwo pomimo słabej gry dwoch gwiazd, Gasol 2/10 i 8pkt, Kobe 3/10 i 11 pkt. Drugi raz tak słabo obaj zagrac nie powinni. Czytałem wywiad z Bynumem, w którym mówil, że z kolanami w chwili obecnej jest ok. Lakersi powinni wykorzystac przewage pod tablicami, Kobe powinien solidnie pokryc Chrisa Paula, przewiduje zwyciestwo Lakers w granicach 7-12 pkt.

NY Knicks - Boston Celtics 1 -3 @ 1.90 Expekt⛔

Typ dosyć ryzykowny zważywszy na problemy z kontuzjami Knicks ale handi rośnie i wieczorem może być juz z -4 albo nawet wyżej. Właściwie to jest masówka na Knicks a to jak wiadomo dobrze nie wróży ale akurat w tym przypadku myśle, że typ jest warty uwagi. Boston jakoś przelazł dwa pierwsze mecze, grając przeciętnie żeby nie rzec słabo i wykorzystując frajerstwo Knicks, pomoc sedziów, chamstwo Garnetta czyli wszystko co typowe dla Bostonu w playoff. Spodziewam się meczu podobnego do dzisiejszego spotkania Portland - Dallas, będzie walka ale ostatecznie Knicks wygrają kilkoma pkt. Pewnie nie każdy się zgodzi ale ja jakoś nie widze Bostonu wygrywającego serie z Miami, dwa wygrane spotkania będą już dużym sukcesem. Wszyscy mówią, że defence jest słaby i jest to prawda ale moim zdaniem jeszcze bardziej istotny jest strasznie cienki atak, właściwie nikomu z całego Bostonu nie siedzi rzut. Boston w dwóch pierwszych meczach niczego tak na prawde nie kontrolował, zadecydowały pojedyńcze rzuty i trochę szczęścia.

Dwight Howard over 26,5 @ 1.85 Tobet⛔

Zgadzam się z tym co napisał kolega wyżej,

Kusi mnie jeszcze win Orlando ale musze dla pewności obejrzeć najpierw dzis wieczorem powtorke game 2.

EDIT: Miałem grać tylko Lakers ale jak zwykle coś jeszcze podkusiło????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Celtics +4 (96-113)
Kurs: 1,83✅
Buk: Bet365


Dziwą mnie spadające kursy na Knicks, jak i dziwi mnie &quot;masówka&quot; na drużynę z Nowego Jorku. Celtics mają to do siebie, że nie zawsze grają ładnie, nie zawsze brylują w ofensywie, ale potrafią wygrywać. Game 3 będzie pewnie równie zacięty co poprzednie, z (moim zdaniem) lekkim wskazaniem na C&#39;s. Przeglądnąłem kilka stron i jak na mój gust, to Amar&#39;e zagra, ale Billups jednak nie. W tym przypadku nie zaufam duetowi Melo-Stou. Rondo ostatnio zagrał świetne zawody, dzisiaj również liczę głównie na niego. Do tego Allen, który przebudził się wreszcie, no i niezawodni Garnett i Pierce. Nie lubię Celtów strasznie, ale nie ma co się bawić w sentymenty, tylko grać najpewniejsze bety. A czteropunktowy handicap na Celtów jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

???? Rajon Rondo over 23.5 points &amp; assists [1,75✅ - tobet] (15 + 20)
30 punktów w game 2 pokazało, że Rondo złapał wreszcie formę, która uciekła mu pod koniec RS. Agresywny Rondo to dla Celtics skarb. RR często decyduje się na samodzielne kończenie akcji (14 rzutów w pierwszym i 23 w drugim), czego powodem jest mniejsza ilość asyst niż zwykle (9 i 7). Rondo praktycznie nie schodził z parkietu w poprzednich meczach grając w okolicach 42-43 minut. Liczę dzisiaj na DD Rajona. Linia powinna zostać spokojnie złamana.


vs.


Typ: over 180 (88-84)
Kurs: 2,00⛔
Buk: Pinnacle


Bardzo trudno przewidzieć jak potoczy się to spotkanie. Nie podejmę się typowania zwycięzcy, choć nie ukrywam, że po cichu liczę na Hawks. Uważam jednak, że warto skorzystać z bardzo nisko ustawionej przez buki linii i zagrać over. Hawks muszą poprawić skuteczność, jeżeli chcą wygrać. Liczę też na małe przebudzenie J-Richa i Redicka.


vs.


Typ: Lakers -5 (86-100)
Kurs: 1,91✅
Buk: betway


Drugi mecz pozbawił złudzeń Hornets. Lakers udowodnili, że pierwszy mecz to tylko wypadek przy pracy. Gasol i Bynum, którzy muszą robić różnicę pod koszem wrócili na swój poziom. Match-up&#39;y zdecydowanie dla Jeziorowców. Szkoda Paula, ale bez Westa nic nie zdziała w całej serii. Stawiam na pewną wygraną Lakers i odzyskanie przewagi parkietu.

???? Chris Paul over 19.5 [1,85✅ tobet] (22)
Paul ze względu na brak Westa musi w pełni wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów, gdyż nie czarujmy się - nie ma za bardzo komu podawać. Ariza ma przebłyski, Belinelli ma dobre początki, ale później gaśnie, a Landry i Okafor niewiele mogą przy Gasolu i Bynumie. Z ławki grają tylko Jack i Green, ale gdy Paul przebywa na parkiecie, któryś z nich siedzi. Hornets potrzebują punktującego Paula. W Los Angeles lider Hornets przełamywał linię. Dzisiaj będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Kolega wciąż narzeka na sytuację Bostonu, ale co się dzieje w play-off na obcym gruncie dobitnie pokazały mecze w Indianie i Portland. Takiej ilości sędziowskich wielbłądów, jak w pierwszej połowie meczu w Indianie to dawno nie widziałem {idealna pozycja obronna Denga, w którego wpada Granger i faul - to już kuriozum}, ale właśnie dlatego trzeba być dwa razy lepszym, by wygrywać na wyjeździe, co pokazały Byki, gdy nie dały odskoczyć Indianie, gdzie po pierwszej połowie było 11-4 w faulach na niekorzyść Byków. Kolejnym kuriozum była trójka Kidda zaliczona, jako rzut za 2, niby że Jason dotknął linii {powtórki zadały temu kłam} - wprawdzie sytuacja nie wpłynęła na wynik meczu, ale mogła.
Na dziś wrzucam to, co dla mnie najpewniejsze:
&lt;=&gt; Bass, Brandon/Smith, Josh/Hinrich, Kirk {Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w tym meczu?} Josh Smith 1.65 Unibet ✅ 10/15/8
&lt;=&gt; Joe Johnson vs. Jason Richardson {Ilość punktów} [AH-5.5] Joe Johnson 1.85 Betsson ✅ 21-14
&lt;=&gt; Josh Smith vs. Jason Richardson {Punkty + zbiórki} [AH-6.5] Josh Smith 1.85 Betsson ⛔ 25-23
&lt;=&gt; Rajon Rondo {powyżej 23.5 Punkty + asysty} 1.8 Betsson ✅ 35
&lt;=&gt; Kevin Garnett {Total rebounds for?} Over 9.5 1.8 Unibet ✅ 12
W sytuacji, gdy problemy zdrowotne ma Billups, a w związku z tym nie wiadomo ile minut spędzie na boisku motorem napędowym ekipy Celtów znów może okazać się Rajon. Typ na mój gust bezpieczny, bo Rondo może zająć się jedną z dwóch rzeczy. Asystowaniem kolegom lub penetrowaniem kosza i punktowaniem, a w obu rolach jest równie wartościowy.
W poprzednich dwóch starciach w tej serii Kevin górował doświadczeniem w walce na tablicach nad Turiafem i Stoudemirem, co nie powinno się zmienić, zwłaszcza w związku z problemami z bólem pleców Amare. W pierwszym meczu Kevin zaliczył 13, a w drugim 10 zbiórek. Biorąc dodatkowo jego średnią sezonową, czyli 8.9 zbiórki na mecz, jak i to, że Turiaf znacząco odstaje umiejętnościami od trójki Davis, Amare, Garnett i w tym meczu ta linia powinna pęknąć.
Hinrich to rezerwowy Jastrzębi, który spędza niewiele czasu na parkiecie. Josh Smith jest, zaś jednym z liderów Atlanty, od którego zależy postawa całego zespołu, stąd spodziewam się po nim sporo punktów na własnym parkiecie mimo, że gra przeciw Hedo. Natomiast Bass w tej klasyfikacji w ogóle nie jest przeze mnie brany pod uwagę, ponieważ wobec pazerności na rzucanie Howarda dostaje piłek tyle, co na lekarstwo.
Jason Richardson również dostaje mało piłek i nie spodziewam się po nim i w tym meczu, by przekroczył 10 punktów. Natomiast J.J. to najlepszy strzelec ekipy z Atlanty i w tym meczu ponownie powinien zaliczyć występ w granicach 20 punktów.
Natomiast, co do pojedynku Smitha z Richardsonem to oprócz tego, że na korzyść Josha działa ilość piłek jakie dostaje do rzutu w trakcie meczu, na jego rzecz działa też to, że Richardson jest SG, który nigdy nie zbiera zbyt dużo piłek. Natomiast Smith świetnie odnajduje się pod koszem i w tym elemencie zdecydowanie góruje nad Jasonem.
 
lexapro 0

lexapro

Użytkownik
???? New York Knicks - Boston Celtics Typ: over 191.5 @ 1.91

Dość długo się zastanawiałem co zagrać na dzisiejszą noc z NBA. Ostatecznie padło na over punktowy w meczu Knicksów z Celtami. Dziś w Madison Square Garden gospodarze zrobią wszystko by wygrać mecz. Stan rywalizacji wynosi 2:0 dla gości z Bostonu. Wg mnie ciężko wytypować zwycięzcę tego spotkania dla tego padło na over. W drużynie gospodarzy dobrą formą popisał się ostatnio Melo (42 pkt), do gry dziś mają wrócić Amare oraz Billups co tylko podnosi siłę ofensywną tej ekipy. Co do Celtów to to KG, Pierce oraz Allen mimo swoich latek dają radę, razem z przebojowym Rondo powinni trochę narzucać. Jak wiadomo w MSG przeważnie padają duże wyniki punktowe, mam nadzieję, że i dziś tak będzie.

???? New York Knicks - Boston Celtics Typ: over 191.5 @ 1.91

Dość długo się zastanawiałem co zagrać na dzisiejszą noc z NBA. Ostatecznie padło na over punktowy w meczu Knicksów z Celtami. Dziś w Madison Square Garden gospodarze zrobią wszystko by wygrać mecz. Stan rywalizacji wynosi 2:0 dla gości z Bostonu. Wg mnie ciężko wytypować zwycięzcę tego spotkania dla tego padło na over. W drużynie gospodarzy dobrą formą popisał się ostatnio Melo (42 pkt), do gry dziś mają wrócić Amare oraz Billups co tylko podnosi siłę ofensywną tej ekipy. Co do Celtów to to KG, Pierce oraz Allen mimo swoich latek dają radę, razem z przebojowym Rondo powinni trochę narzucać. Jak wiadomo w MSG przeważnie padają duże wyniki punktowe, mam nadzieję, że i dziś tak będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom