>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2011

Status
Zamknięty.
armor 12

armor

Użytkownik
mam pytanko na jakich bukach jest oferta na to kto wygra rywalizacje w danym meczu czyli kto awansuje dalej??

Póki co ofert jeszcze nie ma. Ale spokojnie. Jestem przekonany że 90 % buków wystawi taką ofertę w ciągu kilku/kilkunastu godzin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Zanim zaczęły się play-off dla tych, co jeszcze nie zagrali niewątpliwie warto zastanowić się nad typami długoterminowymi po dużych kursach, a nie za zbyt wygórowaną stawkę.
Na pierwszym miejscu wart zagrania typ to Bulls mistrzem NBA. Kurs waha się od 5.0 do 6.0 i na pewno będzie spadał i to mocno. Po pierwsze po wtopie zaliczonej przez SAS wczoraj Byki mają najlepszy bilans ligi i daje im to przewagę własnego parkietu w meczu z jakimkolwiek rywalem. Do tego zawodnicy wreszcie dorośli, a szczególnie mowa tutaj o liderze zespołu Derricku Rose. Dodatkowo Bulls to druga obrona NBA i najlepsza obrona grając we własnej hali, a wg. mnie właśnie obrona będzie decydowała o wygranej, zwłaszcza na Wschodzie. Byki to nadal nawet przez wielu ekspertów, chyba ekipa lekko niedoceniana, a mająca bardzo mocną na każdej pozycji pierwszą piątkę i jedną z najlepszych ławek w całej NBA pełną świetnych graczy zadaniowych, jak Korver, Watson, czy Gibson, który w wielu ekipach byłby pewnie zawodnikiem pierwszej piątki. Pierwsza runda dla Byków wręcz banalna, bo Indiana to nie jest ekipa poziomu play-off, a w których znalazła się tylko w związku ze słabością Konferencji Wschodniej. W drugiej wg. mnie też, czy Orlando, czy Jastrzębie zmęczą Byki mniej, niż pojedynek dziadków z Bostonu z Pociskami, który dla każdej z tych ekip, jeśli do niego dojdzie będzie bardzo wyczerpujący.
Podsumowując dwa typy długoterminowe:
Bulls NBA Winner 6.0 1j. Betclic
Bulls Eastern Conference Winner 3.5 1j. Bwin
 
L 51

legionista880

Użytkownik
ja zlapalem bulls na wygrana ligi po 9,5 zagralem dokladnie wtedy kiedy bylo wiadomo ze maja 1 miejsce na wschodzie i beda czekac na zwyciezce drugiej pary Celtow z Heat juz w finale (Orlando nie gra w obronie nie dadza rady wg mnie z Bulls) teraz spadki kursow sa juz tylko i wylacznie wynikiem ze gracze zaczeli to grac i dzis kurs wacha sie od 4,5 do 5,5, 6 mozna zlapac juz tylko na tobecie (przegladalem na wyszukiwarkach okolo 50 bukmacherów)
przede wszystkim kazdy gracz Bykow zrobil spory postep mowiac o role players mam na mysli Gibsona, Ronnie Brewera i Asika (skad oni go wzieli??) brakuje dobrego sg w zespole bo Korver poza trojka malo wnosi do druzyny, dobrze ze jest kolejna cegla w obronie Kurt Thomas on bedzie tworzyc rezerwowy frontcourt z Gibsonem na dobrym poziomie (tudziez Asik) w piatce Joakim Noah jest postacia o tyle wartosciowa co niestety nieprzewidywalna jesli idzie o skutecznosc fg, odmiennosc Carlosa Boozera, ktory w ataku jest bestia by w obronie wciaz razic nieporadnoscia, Derrick Rose gdyby tylko nie ceglil trojek moze wniesc Chicago na wyzszy poziom(czy kazda gwiazdka musi walic trojki skoro nie umie? vide Kobe Bron Wade) Luol Deng kolejny chlopak ktory stal sie bardzo dobrym defensorem za TT a dodatkowo umie rzucac przeciwko najlepszym niskim skrzydlowym w lidze ponad 20pkt. Podsumowujac najwiekszy potencjal Miami, najwieksze doswiadczenie - Spurs, najlepsza obrona - Bulls, najwieksza niewiadoma - Oklahoma z Perkiem, czarny koń - Portland, najwieksze rozczarowanie - Lakers ze strata Parkietu przeciw Spurs i Miami/Chicago

pary 1 rundy konf. wsch i zach. i moje przewidywania

Chicago indiana 4-1
Miami 76ers 4-1
Orlando Atlanta 4-1
Boston NYK 4-3
Lakerts NOH 4-0
Spurs Grizzles 4-2
Oklahoma Denver 4-2/4-3
Dallas Portland 2-4
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Zgodzę się z przedmówcą - fanem Le Brona, jak i nie zgodzę ???? . Oczywiście zgodzę się z tym, że Byki warto było zagrać dużo wcześniej, jak i z tym, że kurs na nich będzie spadał. Dodatkowo faktycznie Thomas ze swoim doświadczeniem to jest gracz nadzwyczaj przydatny, a zwłaszcza w opcji ze zwinnym Gibsonem. Natomiast nie zgadzam się, co do Korvera, Brewera, czy Asika. Korver jest niedoceniany, choć przecież dostaje naprawdę niewiele czasu do gry, a mimo to potrafi, jak wejdzie dobrze w mecz zrobić potężne zamieszanie w szeregach przeciwnika właśnie swoimi trójkami. W Chicago spełnia on rolę zawodnika zadaniowego właśnie do odciążenia SG, czy SF i wrzucenia rywalom czegoś z dystansu. Bardzo poprawny w obronie, więc generalnie nie ma się, co czepiać. Natomiast Brewer, jak dla mnie zrobił największy regres w ekipie, która zaliczyła progres. Byki będą na tym cierpieć, że nie mają dwójki z prawdziwego zdarzenia, ale to nieliczny mankament. Obniżkę Brewera widzi sam Thibodeau i dlatego woli grać znacznie lepszym w defensywie, choć marnym z przodu Bogansem. Asik to gracz z dużymi możliwościami niewątpliwie, ale w wielu meczach widać było jego brak ogrania. W play-off to na pewno wyjdzie. Szczególnie irytujące jest u tego gracza, jak stoi jak lampion gapiąc się na tablicę przy zbiórkach zamiast skakać w górę - pozostałości z europejskiego kosza {czasami zastanawiam się, czy on umie skakać ???? }. Jest też niedoceniany, więc docenię Watson.
Miami, jak dla mnie potencjał ma, ale raczej na następny sezon. Niestety nie widzę rozwiązania z panoszącym się na boisku Wade&#39;em i szukającym swojego miejsca na boisku Jamsem.
Dziwne jest też, że dajesz 4-0 na Jezioraka z NOH, a nie dajesz 4-0 Byków z Indianą.
Ja natomiast polecam jeszcze zagrać na OKC wygra konferencję Zachodnią kurs 10 w Betclic za 1j.
Thunder to faktycznie ekipa niewiadoma, choć uważam, że zrobili jeden z najlepszych deali pozyskując Perkinsa, a także Robinsona na zmiennika Westbrooka. Oczywiście wszystko w rękach i nogach Duranta, ale w obronie i pod koszem nie wygląda to już tak marnie, jak wcześniej. Ostrogi grały świetnie, ale widać po tej ekipie, jak i po Celtach wiek ważnych grajków. Być może poślizgną się na Grizzlies, ale jeśli nawet nie to gładko nie będzie, a z Thunder boje będą na noże. Natomiast Jezioraki mimo całego swojego doświadczenia mają słabości, które można wykorzystać i jeśli ich gra będzie w ważnych meczach wyglądać, tak jak w sezonie, czyli Kobe coś wymyśli to Thunder mogą zrobić sporą niespodziankę.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Wiec moze odpowiem, co do Brewera jak dla mnie wysmienity obronca widzialem jego staty odnosnie trafien procentowych rywali i z pozycji 2/3 jest...najlepszym obronca ligowym. Oczywiscie mozna to traktowac z przymruzeniem oka ale wlasnie Ronnie wnosi swietna obrone do Bulls widzialem w wielu spotkaniach jego przechwyty i krycie na obwodzie na najwyzszym poziomie. Asik jako role player robi jedno...zbiera i zbiera bardzo dobrze szczegolnie na atakowanym koszu(1.4off na 12minut gry) mysle ze na tym etapie nie powinnismy wiecej od niego wymagac tymbardziej ze Noah bedzie gral prawdopodobnie po 40-42 minuty w playoffach, uwazam ze jest to dobry gracz jak na kogos kto nie oszukujmy sie po gosciach z 2 rundy draftu nie mozna sie tak naprawde niczego spodziewać z małymi wyjątkami, zapomnialem o Watsonie zgadza sie niedoceniany gracz ktory naprawde wnosi sporo energii na parkiet. pytasz dlaczego daje Lakers 4-0? sluchaj dla mnie Lakers to totalne rozczarowanie ale NOH to ekipa ktora najlepiej im lezy, z pamieci wiem ze maja z nimi 4-0 w RS nie meczac sie przy tym zbytnio, na Nowy Orlean wystarczy zagrac mocno na CP3 i tej druzyny poprostu nie ma, opcja Bryanta na niego wyglada bardzo dobrze tymbardziej ze Szerszenie oddaly swoja 2jke Kings Marcusa Thorntona (po Collisonie kolejny frajerski trejd) zdrowie Davida Westa rowniez jest mocno chwiejne nie wiem czy wogole zagra w tej serii, jesli nie to Gasol robil to co potrafi najlepiej, sporo trafiac i zbierac z tablic. Co do Thunder nie zgadzam sie kompletnie druzyna bez lawki rezerwowych z dwoma(?) liderami, z ktorych ani jeden nie jest gosciem ktory wygra serie ze Spurs czy Lakers, piatka to nie wszystko jak zapewne wiesz no chyba ze widzisz wsrod role playersow gosci ktorzy wejda i mocno wspomoga zespol ja takich nie widze.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Oczywiście, że nie twierdzę, iż Brewer to jest jakieś nieporozumienie. Doceniam jego umiejętności defensywne, zwłaszcza jak piszesz w kwestii przechwytów - jego długie łapska swoje robią, ale od dwójki w takiej ekipie wymaga się, jak mi się zdaje trochę więcej, a dokładniej oprócz zadań defensywnych lepszej postawy w ofensywie, zwłaszcza w rzutach mid/long range. Brewer ma, zaś z tym poważne problemy, a wiadomo, że od penetracji podkoszowej jest Rose, więc w takiej sytuacji potrzebna jest moim zdaniem opcja właśnie na obwodzie, co doskonale jako SF wypełnia dla przykładu Deng. W związku z tym właśnie piszę, iż Brewer biorąc pod uwagę ilość, wcale niemałą minut, które dostaje - 22 w sezonie - obniżył znacznie loty. Moim zdaniem gdyby Korver trochę lepiej zbierał to w ogóle Brewer grzałby ławę znacznie dłużej. Jednak, co do Brewera to piszę o nim właśnie w opcji porównawczej do Korvera i uważam, że trochę Kyle&#39;a nie doceniłeś, tudzież nie doceniasz. Grał on mniej od Brewera w sezonie ok. 2 minuty i ominął 30 spotkań, a i tak daje średnio 2 punkty więcej w meczu. Dodatkowo ma świetne statystyki rzutów za trzy i tak, jak napisałeś:
Derrick Rose gdyby tylko nie ceglil trojek moze wniesc Chicago na wyzszy poziom(czy kazda gwiazdka musi walic trojki skoro nie umie? vide Kobe Bron Wade)
w pełni się zgadzam po, co to robi skoro ma w ekipie takiego rzeźnika za 3. Zresztą wielu komentatorów twierdzi, że Korver powinien o wiele częściej próbować rzutów za 3, niż to obecnie czyni albo dostawać więcej piłek, gdy jest na obwodzie, a mniej rzucać wręcz zwykłych dwójek, ale obrońcą jest nie, aż tak gorszym od Brewera też ma szybkie ręce, choć jest znacznie wolniejszy i mniej zwrotny, ale za to daje więcej, a nawet dużo więcej w ofensywie dodając do punktów również doskonałe i liczne asysty.
Zgadzam się, że Jezioraki to totalne rozczarowanie, ale skoro tak nie doceniasz NOH {wiadomo być może nie zagra West}, choć wrócił Okafor, więc jakoś nie widzę tych szaleństw zjaranego ???? Gasola. Mogę się z tym generalnie zgodzić. NOH nawet z Westem to jest ekipa na play-off z lekka na siłę, a bez niego to nie jest ekipa na play-off w ogóle, ale jeśli tak to Pacers jest tym bardziej taką ekipą, a zgodzimy się, chyba obaj, że Indiana grająca bez obrony nie ma czym ugryźć Byków i tylko w tej kwestii w tym względzie polemizowałem.
Natomiast, co do OKC. Po pierwsze przeceniasz Ostrogi - mają wielkie doświadczenie, spore umiejętności, ale chyba za mocno pograli na początku sezonu i widać potężne zmęczenie. Pewne jest, że grali o zwycięstwo ze Słońcami i przegrali - ważny mecz o coś :!:. Pierwsza kwarta robi wrażenie in minus 27-43, a to co robił pod koszem z Duncanem i McDyessem Gortat można nazwać rzezią niewiniątek, a to był mimo wszystko jedynie Gortat :smile:. Po jednym meczu wiele wnioskować nie można, ale twierdzę, że z Gasolem i Randolphem też łatwo nie będzie. Jak Ostrogi to przejdą to Perkins ze swoim doświadczeniem i Ibaka spokojnie pod koszem wytrzymają rywalizację. Decydująca będzie tu postawa, jak pisałem wyżej też, Duranta. Jeśli on będzie potrafił dać zespołowi między 30, a 35 pkt. w 60% meczach to Thunder są w stanie {nie mówię, że tak będzie, pokonać każdego w tej Konferencji}, ale stąd twierdzę, że kurs ok. 10 to spore value {na win konferencji zachodniej} do zagrania oczywiście za drobne.
Zdarzyć się może wręcz, tak że najtrudniejszym rywalem dla Thunder okaże się Denver. Kto wg. ciebie jest w stanie powstrzymać Duranta, jeśli idzie o Ostrogi. W jaki sposób &quot;gruba dupa&quot; Fischer ma szansę z Westbrookiem.
 
william 84

william

Użytkownik
Po przeczytaniu większości (?) z powyższych komentarzy odnośnie Bulls powiem od siebie tylko tyle, że - radzę uważać. Nie wolno pominąć faktu, że Byki nie mają praktycznie żadnego playoff&#39;owego doświadczenia. Nie tylko jako drużyna, ale także każdy zawodnik indywidualnie. Nie chce mi się sprawdzać, ale jestem niemal pewny, że większość graczy Bulls nie powąchała nigdy drugiej rundy. Nie mówiąc już o finale konferencji. Celtics w RS i Celtics w PO to zupełnie inne teamy i nie wolno ich lekceważyć. Wade i James również wiedzą co oznacza termin &quot;Conference Finals&quot;, a Wade wie nawet jak smakuje mistrzostwo NBA. I mimo wszystko właśnie Heat są dla mnie głównym kandydatem do wygrania wschodu. Bulls mogą się spalić, Rose może nie unieść presji. Bulls drogę do finału konferencji mają dosyć łatwą, bo Magic czy też Hawks (choć ich również nie wolno lekceważyć) nie powinni sprawić większych problemów Bykom. Jednak finał z Celtics lub Heat może okazać się już zbyt dużym wyzwaniem dla Rose&#39;a i spółki. RS i PO to zupełnie inna bajka... Wszystko się może zdarzyć i nie wybiegałbym aż tak daleko w przyszłość.


Betki na pierwszą serię:​
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Bardzo fajnie, że większość spotkań będzie rozgrywanych o porze wieczornej a nie nocnej. Oglądałem ostatnio spotkanie Magic - Bulls, Chicago niby na luzie ledwo wygrali, ale w Magic nie zagrał Howard (sama końcówka spotkania w iście hollywodzkim stylu) Tak na pierwszy rzut oka rzucił mi się bardzo wysoki hc na Pacers. 12-13 punktów ✅ takie hc czasem nie zdarzało się na Wizzards czy Timbervolwes bez Lova a co dopiero na ekipe, która gra w PO. Nie wiem czy według buków Pacers położą się na parkiecie i przegrają to spotkanie. W drugim spotkaniu też bardzo wysoki hc na Filadelfie ✅. Miami niby wielki faworyt ale czy w pierwszym meczu narzucają przyjezdnym aż tyle punktów. Akurat w PO każdy walczy o to samo i nikt nie będzie kalkulował tylko będzie chciał wygrać a oba hc wysokie
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Wiesz handicapy ryzykowne, bo nie wiadomo, jak faktycznie zaprezentują się w pierwszych meczach ekipy, ale z drugiej strony czego na przykład spodziewasz się po Indianie. To jest ekipa, która weszła do PO z bardzo mocno ujemnym bilansem, który ukazuje ich słabość. Obronę grają marną, jeśli w ogóle ją grają, a ich przeciętna ofensywa trafia na najlepszą obronę ligi we własnej hali.
Co do Celtics William to nie zdziwiłbym się, gdyby któryś z trójki Allen, Pierce, Garnett zaliczył problemy zdrowotne, co może pozbawić ich szans w PO, zwłaszcza, że ta ekipa jest o rok starsza, czyli w większej części o rok gorsza ???? . Doświadczenie doświadczeniem, ale fizyczne możliwości też grają niebagatelną rolę.
Twierdzisz, że Rose napakowany mentalnie po wypasionym sezonie nie udźwignie ciężaru meczów PO, ale jednocześnie mówisz, że Wade i James, a zwłaszcza ten drugi po, co najmniej przeciętnym sezonie to zrobią, co wydaje mi się dziwne :?.
 
P 65

peterkurten

Użytkownik
witam
mam takie pytanie z innej beczki, na betfairze będzie mozna grac under/over? bo narazie nie ma wystawionych zakładów na takie coś, a tylko tam mam pieniądze. ogólnie polecam granie underów na wszystkie mecze systemem powiedzmy 5/7 4/6. Rok temu pamiętam, że przez pierwsze 14?15? meczy były własnie same undery.
 
william 84

william

Użytkownik
nie zdziwiłbym się, gdyby któryś z trójki Allen, Pierce, Garnett zaliczył problemy zdrowotne
Równie dobrze Rose może sobie zrobić kuku po jednej z penetracji. Bezsensowne gadanie...

Doświadczenie doświadczeniem, ale fizyczne możliwości też grają niebagatelną rolę.
Jeżeli chodzi o fizyczność, to na żadnej pozycji nie widzę przewagi Byków w zderzeniu z Celtami. Nie mówiąc już o match-up&#39;ach z Heat.

Już pisałem - kluczem dla C&#39;s jest Shaq. Z nim na parkiecie Bostończycy zyskują bardzo wiele, nie tylko w obronie. Od jego zdrowia będzie zależała postawia Celtics.

Twierdzisz, że Rose napakowany mentalnie po wypasionym sezonie nie udźwignie ciężaru meczów PO, ale jednocześnie mówisz, że Wade i James, a zwłaszcza ten drugi po, co najmniej przeciętnym sezonie to zrobią, co wydaje mi się dziwne :?.
Rose nigdy jeszcze nie rozegrał tak intensywnego sezonu, a przed nim jeszcze prawdopodobnie playoff&#39;owy maraton. Presja za wyniki Bulls spoczywa na nim i tylko na nim. Chłopak niewątpliwie jest niezwykle utalentowany, ale jest też młody i niedoświadczony w playoff&#39;owym graniu.

Nie twierdzę, że Bulls na pewno nie dojdą do finału ligi, ale na tym etapie w żaden sposób nie da się tego stwierdzić i stawianie jakichkolwiek pieniędzy na zwycięstwo Bulls w konferencji jest głupotą.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
witam

mam takie pytanie z innej beczki, na betfairze będzie mozna grac under/over? bo narazie nie ma wystawionych zakładów na takie coś, a tylko tam mam pieniądze. ogólnie polecam granie underów na wszystkie mecze systemem powiedzmy 5/7 4/6.
witaj

z tego co grałem i pamiętam to można, pewnie jeszcze nie wystawili tej oferty.

Rok temu pamiętam, że przez pierwsze 14?15? meczy były własnie same undery.
to źle pamiętasz, gdyż już w pierwszym dniu playoffów padły 2 overy, a po
siedmiu dniach PO, tak w liczeniu na oko stosunek overów do underów wynosił 50-50

pozdr,
 
S 22

slooz3

Użytkownik
ale jednocześnie mówisz, że Wade i James, a zwłaszcza ten drugi po, co najmniej przeciętnym sezonie to zrobią, co wydaje mi się dziwne .
pierwsze miejsce w klasyfikacji pkt + rbs + as w nba a Ty gadasz o &#39;co najmniej przecietnym sezonie&#39; - o moj boze... jakby chcial to by po 50pkt rzucil pare razy, ale druzyna po prostu tego nie potrzebowala, - heat są głównym faworytem do mistrzostwa (jednym z 3-4) i mowienie ze gwiazdy graly slabo jest jakas hipokryzją, nawet bosh wykręca świetne statsy mając niecale 25 possesions per game - no i ten jego +/- ... a slyszalem ze juz ktos mowil ze bosh gra slabo(no tak.. mial raz 1/18)
A tak a propos PO to moim skromnym zdaniem, gdyby Denver startowalo z pozycji SAS(z przewaga parkietu w kazdej rywalizacji) to w cuglach by wygrali konferencję zachodnią - jedyne czego im brakuje w skladzie to &#39;star stoppera&#39; typu bell, bogans, hill - ktory ustałby szybkim crosser&#39;om typu wade, westbrook, black mamba. Poza tym skład kompletny na kazdej pozycji.
 
william 84

william

Użytkownik
pierwsze miejsce w klasyfikacji pkt + rbs + as w nba a Ty gadasz o &#39;co najmniej przecietnym sezonie&#39; - o moj boze...
Zgadza się, zapomniałem wcześniej o tym napisać.

jedyne czego im brakuje w skladzie to &#39;star stoppera&#39;
Ale z tym się nie mogę zgodzić. Afflalo to świetny obrońca, idealny na Bryanta, Westbrooka czy Wade&#39;a, ale trochę za słaby fizycznie na Jamesa. Z LBJ dobrze match-up&#39;uje się Chandler, który też potrafi bronić. Jest jeszcze Martin, który nieraz grał przeciwko Bryantowi, ale on w ewentualnej serii z LAL musiałby zająć się Gasolem. Nuggets mają potencjał defensywny, pytanie tylko, czy będą potrafili wykrzesać z siebie ten potencjał. ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tak tylko co mają obrońcy Denver do allstarów Miami?:O
jeżeli te dwie ekipy mają się spotkać, to w finale, ale to nie jest możliwe..
Afflalo jest dobry na Bryanta, ale już na Westbrooka zdecydowanie nie. Zdecydowanie za szybki Russel.
A James zanotował dobry sezon. ponad 26ppg przy 51%fg, 7rpg, 7apg.. no kurde to ma być przeciętny sezon? Wiadomo, że mu trochę ppg i apg spadły, bo ma obok Wade&#39;a, ale jedzie na skuteczności najwyższej w karierze.. Nie mówię, że genialny rs w jego wykonaniu, bo niech samo za siebie świadczy chociaż to, że właściwie nie mówi się o nim jako rywalu Rose&#39;a do MVP RS, ale przymotnik &quot;przeciętny&quot; na pewno nie pasuje do określenia sezonu w jego wykonaniu..
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jestem ciekaw jak zagrają Lakers w swoim pierwszym meczu.
Runda zasadnicza sie skonczyła a kursy dalej śmieszne,juz nie mówie o tym że wszystko sie w tych meczach może zdarzyc
Co do Handi stawiałbym na Indiane myśle że nie przegrają różnicą większą niż 11 punktów.Wkoncu to są play-offy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom