>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2011

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nene over 23.5 points + rebounds 1.85 ✅
Tobet
5/10

Nene średnio 19 pkt i 8.5 zbiórki w meczach z OKC. W obu spotkaniach przekraczał ten próg. Wiem, że jak stawiam to nagle słabiej grają, ale zaryzykuje. Nene w PO się poprawił jeżeli chodzi o punkty. OKC leży mu, w RS średnio 15.5 punktu i 8.75 zbiórki z OKC. Poza tym dziś karuzela się przenosi do Pepsi Center więc motywacja jest, bo trzeba tą karuzelę pchać.
 
P 8

persinho

Użytkownik
Genialny występ Brandona Roya, coś pięknego. Pionierzy zniwelowali przeszło 20 punktów różnicy,a przy stanie 78-82 Roy trafił daggera , który dał wyrównanie 82-82. Potem ustalił wynik meczu.Oniemiałem.

Aaaa zapomniałem, że to pod publikę wszystko, to całe NBA to przecież wielkie matactwo, zaplanowana z premedytacją gra nerwów.
Hamburgery będą schodzić, popcorn też, stan rywalizacji się wyrównał, aktualnie jest 2-2.Na tej serii będzie więc zarobek niebotyczny.

 
william 84

william

Użytkownik
Bulls znowu wyszli na parkiet z przeświadczeniem, że Pacers położą się na parkiecie, a mecz sam się wygra. Gracze z Indianapolis byli bardzo umotywowani. Zupełnie jakby stan rywalizacji nie wynosił 3-0 dla gości, a co najmniej 2-2. Pacers uciekali, Byki tradycyjnie goniły, ale tym razem nie dogonili. Czego zabrakło? W pełni sprawnego Rose&#39;a. W pierwszej kwarcie podkręcił kostkę i do końca meczu nie był sobą. 6/22 z gry, 1/9 z dystansu, tylko cztery wolne. Blok od Collisona na minutę przed końcem mówi sam za siebie. To nie był ten sam Rose.

Cud w Portland. To co zrobił Roy przejdzie do historii. Blazers grali fatalnie w ofensywie. 49 punktów po trzech kwartach! Mavs pewnie kroczyli po trzeci win, ale zapomnieli, że Blazers mają Brandona Roy&#39;a. 18 punktów w ostatniej odsłonie. Robił z Kiddem (antybohater Mavs) co chciał. No i wyżej wspomniany dagger. Piękny mecz. Dla takich spotkań warto zarywać noce.

Miśki przez większość spotkania dominowały dzięki przewadze fizyczności i świetnej obronie. W końcówce Spurs doszli gospodarzy, ale w ostatniej akcji meczu, nie wiedzieć czemu, sędziowie nie przyznali przerwy na żądanie Ostrogom. Może skończyło by się dogrywką. Game 4 będzie bardzo ciekawy.

Thunder wczoraj nie mieli jak zwykle dwóch liderów, ale trzech. Świetny mecz Ibaki (22 pkt., 16 zb.), nie tylko w ataku, ale i w obronie. Z Perkinsem zrobili dobrą robotę pod własną tablicą. Nuggets natomiast nie mieli żadnego lidera. Nikomu z szerokiej kadry Bryłek nie włączyła się opcja &quot;lidership&quot;. W końcówce na dystansie rozbrykał się JR Smith, ale było za późno i zabrakło jednej trójki do OT. Szkoda.


 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
W meczu Portland - Dallas zabrakło mi 1 punktu do zwrotu, ale nic...
Zobaczyłem wynik meczu i co? NIE WIERZĘ!! Pierwsza połowa w wykonaniu Portland była FATALNA! Brak skuteczności i niezbyt dobra obrona i pokonali Mavs, które miało już sporą przewagę. Największa przewagą jaką miała ekipa Dirka, to 23 punkty. Odrobić przy tej grze, którą prezentowali Portland, szczególnie w I połowie, to jest niezwykłe! Dlatego Mavs muszą być bardzo &#39;szczęśliwi&#39;.
Pierwsza kwarta, to w ogóle była koszmarna dla obu ekip - brak skuteczności i banalne straty. Po pierwszej połowie, jak nigdy zrezygnowałem oglądania tego meczu, bo Portland grali ogromny piach.
Po wyłączeniu transmisji miałem na myśli, że dziś na FB napiszę, że Portland rozegrali najsłabszy mecz sezonu, sprawdzam wynik i co?
NBA - WHERE AMAZING HAPPENS! 2:2, GO PORTLAND !!
Kolejny mecz, gdzie Mavs nie ratuje 30 punktów z rzutów z dystansu. Wywołałem Roya, a on wygrał mecz. Dltego w G5 niech Portland będzie górą.
Póki co myślę nad opcją -5 Miami /albo -4 Boston / lub Boston + Miami @ 2.20.
vs.

Typ: Celtics✅89:101✅
Kurs: 1.60
Buk: BetClic
3:0 dla Bostonu. Boston z meczu na mecz w PO w ataku odzyskuje swoje siły. Brak Billupsa, a do tego Amare wciąż odczuwa skutki kontuzji pleców. W ostatnim meczu spędził na parkiecie ponad 30 minut, zdobył tylko 7 punktów (2/8 z gry).
Wiadomo jaką przewagę robi Wielka Czwórka z Bostonu, a na nieszczęście Knicks Ray Allen wraca do formy strzeleckiej, a na obwodzie Knicks mają ogromne problemy z obroną, więc nie wierzę, aby Boston ze swoim doświadczeniem nie zaserwował ekipie z Nowego Jorku sweepa.
Przy okazji życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Mokrego Dyngusa!
 
P 8

persinho

Użytkownik


typ:Chris Bosh Over 18.5 Points⛔⛔⛔
kurs:1,83
Bet365

Być może to ostatnie starcie tych zespołów, aktualny stan rywalizacji to 3-0 dla Żaru z Miami.Bosh w tej serii dwukrotnie przebijał proponowaną linię, raz się na niej zatrzymał ( kto grał w bwinie to zakład wygrał, tam linia bowiem wynosiła o oczko mniej).Chris w ostatnim spotkaniu fatalnie wszedł w mecz (3/10 z gry), po przerwie zaczął jednak trafiać z mid-range, dorzucił tez kilka punktów po pickach z Wadem.Tego dnia bezapelacyjnym graczem dnia był Dwane, Lebron z kolei doskonale bronił i asystował nieco się wycofując.CB wywiązuje się w post-up w serii z 76ers i do swojej skuteczności (przeszło 55%)powinien powrócić.To ważne ogniwo ofensywy Heat, wierzę że swoją średnią z RS pokryje, dobrze radzi sobie będąc izolowanym, potrafi zbierać na atakowanej tablicy, 20 punktów jak najbardziej w zasięgu jego umiejętności.



typ:paul Pierce Over 19,5 points⛔⛔⛔
kurs:1,85
Tobet

Madison Square Garden to jedno z ulubionych miejsc Pierce&#39;a. Podczas ostatnich 3 wizyt zdobył łącznie 91 punktów legitymując się bardzo dobrą skutecznością zwłaszcza rzutów z dystansu.W ostatniej odsłonie tej konfrontacji, która miała miejsce 2 dni temu uzbierał 38 oczek w zaledwie 33 minuty jakie przyszło mu zagrać, do okrojonego występu zobligowały go szybko złapane przewinienia, w 4 kwarcie jego dłuższa obecność była już zbędna z racji wyniku jaki widniał na tablicy świetlnej.
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
CHI -3.5 @ IND 1.82
CHI @ IND 1.50

DAL @ POR 1.566

AKO: 2.349
CHI 4-0 @ 2.
7
No niestety w końcu i czerwona noc musiała się przydarzyć... pewnie w dużej mierze przez tą podkręconą kostkę Rose&#39;a... chociaż mało brakowało do cudu nad wisłą (w 15s było -1), no ale tak czasami bywa. Dzisiaj mam nadzieję, bez niespodziewanych kontuzji w trakcie gry o obejrzymy dwa planowe sweepy, bo postanowiłem trochę mocniej przyłożyć takie dubelki:
BOS @ NYK 1.541
MIA @ PHI 1.385
AKO: 2.133
W BOS chłopaki powoli rozkręcają się strzelecko, Allen bardzo stabilny na początku PO, znów wraca gorszy O&#39;Neal... a Stud i Billups nawet jak zagrają to nie będą w pełni sprawni...
W MIA Wade raczej zagra, PHI w G3 powalczyło, ale to znów było za mało... a MIA powinno zależeć, żeby seria skończyła się jak najszybciej, bo zbliża się pojedynek największego kalibru z Celtami...
Dzisiaj odpuszczam indywidualne (przynajmniej na wieczór, bo z nocką się jeszcze zobaczy), chociaż kusi over Rondo na asysty i konsekwentnie under punktowy na Bosh&#39;a.
 
william 84

william

Użytkownik
Racja, wczorajsza noc do najlepszych nie należała... Dzisiaj musi być lepiej. ;)

vs.


Typ: Heat -6 (86-82)
Kurs: 1.97⛔
Buk: Pinnacle


Mam nadzieję, że Heat nie popełnią wczorajszego błędu Bulls i zmiotą Sixers już dzisiaj. Liczę na mały blowout, podobnie jak w game 2. Sytuacja analogiczna: 8 punktów przewagi w pierwszym starciu w Miami, w drugim już 21 - w pierwszym meczu w Filadelfii 6, a w drugim? No właśnie. Oby więcej niż 6.

???? Dwyane Wade over 25.5 points [1,85⛔ - tobet] (22)
O ile na Jamesa Sixers mają odpowiedź w postaci Iguodali, o tyle na Wade&#39;a już nie. Meeks jest słabym obrońcą, podobnie jak Williams. Flash problemy z migreną ma już za sobą, co pokazał w game 3, w którym zdobył 32 punkty, zaliczył 10 zbiórek i 8 asyst. Dzisiaj spodziewam się podobnych statystyk.


vs.


Typ: Celtics -3.5 (89-101)
Kurs: 1.95✅
Buk: Expekt


Nie będę się powtarzał, Steve już wszystko napisał. Nic dodać, nic ująć. Ja dodaję jednak ujemny handicap dla podwyższenia kursu. Będzie to drugi sweep dzisiejszego wieczora (po Heat) i prawdopodobnie ostatni w tegorocznych PO. Celtics grają świetny defence i coraz lepszy offense. Drużyna C&#39;s działa jak dobrze naoliwiona maszyna, wszyscy wiedzą, co mają robić. Half court offence bardzo czytelny, ale zabójczy. Trzy opcje - Allen po zasłonach, Pierce po picku lub indywidualnie i Garnett przy izolacjach lub na półdystansie. Rondo świetnie dzieli piłki. Fajnie się to ogląda. Jak jeszcze ławka zadziała, to Heat będą mieli spore problemy w następnej rundzie. A nie zapominajmy, że Celtics nadal grają bez Shaqa. ;)

???? Ray Allen over 16.5 points [1,85⛔ - tobet] (14)
U innych buków linia wynosi 18.5. Warto zagrać, bo Ray-Ray jest pierwszą opcją w ataku Celtics i nie ma co się dziwić, gdyż złapał świetną formę strzelecką. 32 punkty w game 3. W poprzednich spotkaniach 24 i 18, pomimo lowscorowych wyników.

???? Amare Stoudemire under 29 points &amp; rebounds [1,80⛔ - tobet] (19 + 12)
Stat ma problemy z plecami. Steve już pisał o słabiutkim game 3 w wykonaniu Amar&#39;ego. Ledwie 7 punktów i 3 zbiórki w prawie 33 minuty. Na każdej przerwie korzystał z usług lekarzy. Uraz przeszkadza mu ewidentnie. Dzisiaj, o ile zagra, będzie podobnie. Sztab szkoleniowy Knicks musi podjąć ryzyko i delegować Stou do gry. To w zasadzie jedyny podkoszowy jakiego mają. A na pewno jedyny, którego C&#39;s muszą się obawiać. Amar&#39;e nie będzie w stanie przekroczyć linii wystawionych przez buki. Grzech nie skorzystać.


vs.


Typ: Hawks (88-85)
Kurs: 2,15✅
Buk: bwin


Tego meczu nie można przegapić. Od początku moim faworytem do zwycięstwa w całej serii są Hawks i zdania nie zmieniam. Tak jak się spodziewałem, Jastrzębie ograniczyły po części poczynania Howarda zatrzymując go na 21 punktach. Obie drużyny prezentują bardzo wyrównany poziom, grają bardzo dobrze w obronie, zadecyduje dyspozycja dnia poszczególnych zawodników. Do tej pory obawiałem się Nelsona i Richardsona w crunch-time, jednak w game 3 przypomniał o sobie Jamal Crawford. Liczę także na Joe Johnsona.

???? Joe Johnson over 18.5 points [1,75✅ - tobet] (20)
Joe w poprzednim meczu mimo nie najlepszej skuteczność (9/23) zdobył 21 punktów. Widać, że poradził już sobie z presją bycia liderem i gra na bardzo dobrym poziomie.

???? Hawks - Magic under 179 [1,91✅ - betsson] (88-85)
Walka, walka i jeszcze raz walka. Tak wyglądają dwa ostatnie mecze. 170 i 172 punkty. Dzisiaj będzie podobnie.


vs.


Typ: Lakers -5 (93-88)
Kurs: 1,83⛔
Buk: bet365


Lakers w kolejnym meczu udowodnili swoją wyższość nad Hornets. Paul zgasł w drugiej połowie, w której zdobył tylko 4 punkty. Bez punktującego w cruch-time CP3 Szerszenie nie mają nic do powiedzenia. Wszyscy Jeziorowcy grają na swoim poziomie. Stawiam na trzeci win z rzędu ekipy LAL. Handi nie stawowi żadnego problemu dla Lakers.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Od razu zaznaczam ze nie interesuje sie zbytnio NBA, w ogole koszem mało ale mimo wszystko zawsze przeglądam oferte z ta dyscypline ale pod kątem niezbyt związanym z samą grą... a wiec wpadł mi w oko mecz NY Knicks-Boston. 3-0 dla Bostonu gładka wygrana w 1 meczu w Nowym Jorku... &quot;statystycy&quot; (najgorsi typerzy...) od razu łapią 1,6 które uwazaja za promocje ALE... zastanówmy się nad marketingiem, czy nie lepiej przegrac mecz na wyjezdzie i dokonac awansu u siebie ? Nie dość że dla kibiców to dodatkowy smaczek to jeszcze kasa dla drużyny a jeśli wygrywa sie tak pewnie 3 mecze to czemu nagle mialo byc sie przegrac potem.
Znać się na tym nie znam ale tak jak pisałem lubię takie meczę bo wiem ze czysty sport nie istnieje ;).
NY Knicks BWIN 2,75
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Co do wczorajszych meczów to, tak jak pisałem. Spurs stoją przed poważnym problemem i nie wiem, czy uda im się go rozwiązać. Randolph tym razem nie złapał głupich fauli i zrobił się od razu problem. Ostrogi nie mają żadnej odpowiedzi na łatwe punkty podkoszowych Grizzlies. Wystarczy zobaczyć, że Duncan i McDyess razem rzucili mniej, niż Zach a dochodzi jeszcze Gasol i co z tego, że więcej zbierają, jak Memphis przy tak zdobywanych punktach dużo ponawiać nie musi. Sam Manu serii nie wygra, więc widzę czarne chmury nad San Antonio.
Byki dostały kopa w kostkę. Pacers polowali na Rose&#39;a od pierwszego meczu i wreszcie się udało. Na szczęście uraz nie groźny, ale wprowadził potężne zamieszanie w szeregach Bulls i odjazd punktowy Indiany. Rose oszczędzał nogę, co widać nawet przy wsadzie po powrocie z szatni i sposobie opadania na ziemię. Potem Rose głównie biegał po obwodzie i szukał asyst, a mało penetrował. Byki musiały się przestawić z grą, co zajęło im trochę czasu - na początku czuć było niepokój w szeregach i sporo prostych błędów z tego wynikło. Oprzytomnieli w czwartej kwarcie i dali do wiwatu, ale zabrakło czasu. Już dziś stwierdzam, że w Chicago będzie masakra dokonana na graczach Pacers.
Mecz numer 5 w rywalizacji Dallas z Portland będzie kluczowy i jeśli Roy utrzyma dyspozycję z meczu numer 4 to słabo widzę szanse Dallas nawet przy ponadstandardowej dyspozycji Dirka, gdyż jedynka w Mavericks jest bardzo słaba defensywnie.
Thnuder, zaś pokazali, że wymiana była opłacalna siła podkoszowa wyrównuje możliwości Nuggets i nawet powrót Afflalo nic nie pomógł. Z 0-3 się nie wychodzi, więc w tej serii zaczęło się wsteczne odliczanie, bo wobec dyspozycji Westbrooka, ale także niskich z ławki Oklahomy Nuggets nie mają odpowiedzi. Według mnie Oklahoma może chcieć skończyć to w czterech meczach i ma ku temu wszelkie dane.
Na dziś pierwszego meczu nie zdążyłem zanalizować, więc na początek Nowy Jork:
&lt;=&gt; Big 3 (R. Allen + P. Pierce + K. Garnett) {powyżej 53.5 punkty} Over 53.5 Betsson ⛔ {53} (brawo dla odsmakera betsson :?)
&lt;=&gt; Rajon Rondo (Boston Celtics) {Points+Assists} Over 24.5 1.85 Tobet ✅ {33}
Na początek Rajon, który z meczu na mecz w tych playoff przeciw Knicksom gra wręcz coraz lepiej. Jego wyczyn z meczu numer trzy robi wrażenie. Jak pisałem poprzednim razem biorąc pod uwagę problemy Billupsa oraz słabość defensywną niskich graczy Nowego Jorku spodziewam się znów spokojnego przekroczenia tej bariery.
Wobec problemów zdrowotnych Amare może dzisiaj obejrzymy dzień Kevina Garnetta, ale biorąc pod uwagę łatwość punktowania za trzy przez Pierce&#39;a i Allena nawet, tak ustawiony handicap powinien zostać pokryty.
P.S. Soltysiao Celtics mają w perspektywie mecz z Heat, więc jeśli Miami przegra to być może, ale jeśli nie to Celci zagrają o wygraną, bo nie ma, co nadwyrężać niepotrzebnie sił i ryzykować kontuzjami. Tutaj gra idzie o mistrza, czyli kasę po prostu nieporównywalną, więc warto wziąć to pod uwagę, jeśli idzie o logiczne szacowanie kwestii dotyczących opłacalności biznesowej.
 
william 84

william

Użytkownik
Od razu zaznaczam ze nie interesuje sie zbytnio NBA, w ogole koszem mało ale mimo wszystko zawsze przeglądam oferte z ta dyscypline ale pod kątem niezbyt związanym z samą grą... a wiec wpadł mi w oko mecz NY Knicks-Boston. 3-0 dla Bostonu gładka wygrana w 1 meczu w Nowym Jorku... &quot;statystycy&quot; (najgorsi typerzy...) od razu łapią 1,6 które uwazaja za promocje ALE... zastanówmy się nad marketingiem, czy nie lepiej przegrac mecz na wyjezdzie i dokonac awansu u siebie ? Nie dość że dla kibiców to dodatkowy smaczek to jeszcze kasa dla drużyny a jeśli wygrywa sie tak pewnie 3 mecze to czemu nagle mialo byc sie przegrac potem.

Znać się na tym nie znam ale tak jak pisałem lubię takie meczę bo wiem ze czysty sport nie istnieje ;).

NY Knicks BWIN 2,75
Kolejny fan teorii spiskowej świata...

Celtics musieliby zagrać rezerwami z Dociem Riversem na &quot;jedynce&quot;, żeby przegrać ten mecz. Melo musiałby zagrać na 75% i rzucić 50 pkt. Bulls wczoraj mogli wygrać, Heat już są na drodze do zwycięstwa, a są w takiej samej sytuacji jak Celtics.

Nikt nie odpuszcza meczów i przestańcie pisać bzdury.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Kolejny fan teorii spiskowej świata...

Celtics musieliby zagrać rezerwami z Dociem Riversem na &quot;jedynce&quot;, żeby przegrać ten mecz. Melo musiałby zagrać na 75% i rzucić 50 pkt. Bulls wczoraj mogli wygrać, Heat już są na drodze do zwycięstwa, a są w takiej samej sytuacji jak Celtics.

Nikt nie odpuszcza meczów i przestańcie pisać bzdury.
Ostatnią rzeczą, której potrzebują dziadki z Bostonu jest niepotrzebne 40 min maksymalnego wysiłku.

Co do typów to zagrałem dziś to samo co William oprócz overa Johnsona chociaż i ten typ wygląda nieźle.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Jak widzę, że ktoś pisze, że w NBA przegrywa się po I kwarcie, to ręce opadają...
To wczoraj w nocy musiał być mega mocny fix. Skoro Portland z -23 wyszło na +2. Ciekawe co Mavs mieli w zanadrzu. Mają 2:2, a oddali wygrany mecz. Widocznie uwielbiają się męczyć...
Niektórych rzeczy już się nie da czytać w tym dziale. Takie teorie spiskowe, że ręce opadają...
Dlaczego wy ludzie jesteście tak krótkowzroczni? To jest sport. Masz dzień - wygrywasz (czyt. 76ers), nie masz? Przegrywasz.
Heat widać też chcą się wymęczyć, aby do rywalizacji z Bostonem podejść na zmęczeniu i dać im fory...
Zastanówcie się co niektórzy, bo piszecie totalne bzdury.
76ers wygrali zasłużenie, ale dodawanie do tego takich teorii, to po prostu jest ośmieszanie samego siebie.
Widać, że w tym dziale dopada powoli mania odpuszczania meczy. Proponuję, aby te osoby gadały sobie o takich meczach na PW, a nie pisać publicznie takie głupoty.
Tyle ode mnie. Dla tych, którzy w NBA szukają spisków, bo nie wszedł kupon, albo pieniądze utopione na faworycie...
Nie odbierajcie jako atak, tylko wyciągnijcie wnioski.

Panowie, proszę pisać na temat, straszny spam robicie w dziale, jeżeli następne
osoby nadal będą pisały po dwa zdania, nie na temat, albo snuły teorie
o talibach z klewek, którzy wygrali 76ers mecz będę zmuszony dawać ostrzeżenia
a nie chcę tego robić...
Baqu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Tak a propo i ad vocem. Jest tyle realnych i mniej realnych wydarzeń pasujących do teorii spiskowych, które są mniej lub bardziej prawdziwe. Grupa Bildeberga, Rosjanie, którzy posiedli prawie 50% zasobów ropy i gazu, TVN wmawiający, że w zabiciu Jeszuy nie uczestniczyli Żydzi, tudzież koncepcje wszelakie związane z Syrionem, czy wciąż publikowane książki Daenikena. Po, co więc tworzyć sobie na siłę kolejne teoryjki.
Jeśli przegraliście na jakimś typie to głowa w dół i popiół na głowę. Obstawianie to zabawa, albo długoterminowa inwestycja ;). A, jeśli ktoś, chociaż ogląda koszykówkę europejską to nie takich run-upów i zmian sytuacji też się naoglądał nawet w niższych ligach, co wcale nie wynika z ustawiania wyników meczów, których to jest na pęczki w ogromie zdarzeń sportowych.
Czyżby Bulls też przegrali na życzenie, a jeśli tak to po jaką cholerę tracili siły i ryzykowali zdrowiem lidera Rose&#39;a odrabiając ponad 10 pkt. w ostatniej kwarcie.
&lt;=&gt; Jamal Crawford vs. Hedo Turkoglu {Ilość punktów} [AH-7] Crawford 1.85 Betsson ✅ {25-6}
&lt;=&gt; Joe Johnson {Total points for?} Over 16.5 1.62 Pinnacle ✅ {20}
&lt;=&gt; Carl Landry {powyżej 20.5 Punkty + zbiórki} Over 20.5 Betsson ✅ {23}
&lt;=&gt; Trevor Ariza {powyżej 11.5 punkty} Over 11.5 Betsson ✅ {19}
Po pierwsze Crawford jest w gazie i wątpię, by to się zmieniło. Bierze ciężar gry na siebie i dzięki temu dostaje więcej minut, niż Hinrich. Oprócz rzutów, penetruje kosz i wydaje się nie do zatrzymania patrząc na umiejętności defensywne Nelsona. Do tego dochodzi gra Hedo, którego wobec możliwości rzutowych Nelsona, a jednocześnie jego słabości w rozgrywaniu, van Gundy asygnuje do rozdzielania piłek w sporych partiach meczu i właściwie Turkoglu nieźle się z tego zadania wywiązuje, więc wątpię, by coś w tym względzie się w tym meczu zmieniło.
J.J., choć miewał momenty zwątpienia w sezonie zasadniczym przeciw Magikom gra, jak na lidera przystało, czyli skutecznie. Bez polotu, ale liczy się to, co w koszu, a nie jak ładnie to wpadło mimo wszystko. Spodziewam się kolejnego mocnego występu Johnsona przeciw Orlando.
Jest trzech graczy, którzy jak na razie unieśli, jak dla mnie w ekipie Hornets trudne gry w playoff. Jest to oczywiście Paul oraz właśnie Landry i Ariza. Landry walczy na tablicach tak, jak może z silniejszymi i wyższymi zawodnikami Lakers. Robi to skutecznie, jak na jego możliwości. Zbiera ile się da, a do tego daje w zamian zespołowi sporo w ofensywie skutecznie punktując.
Co do drugiego typu to jest bardziej ryzykowny, gdyż w sytuacji, gdy Paul musi szukać pozycji punktowych Ariza dużo asystuje, a także stara się wspomóc w defensywie bronioną tablicę. To kosztuje go trochę sił, jednak uważam, że tak jak w poprzednich meczach dołoży swoją cegiełkę w ofensywie przeciw chimerycznemu Artestowi i wrzuci między 12, a 15 punktów.
 
william 84

william

Użytkownik
Kursy na Hawks lecą w dół, gdyż nie zagra Jason Richardson (zawieszenie), za starcie z Pachulią, który z resztą też nie zagra. Magic tracą w tym wypadku dużo więcej, gdyż J-Rich w poprzednim meczu był bardzo solidny (14 pkt). Hawks natomiast tracą broń (a raczej tarczę) na Howarda.

W takim razie można zagrać over punktowy na Howarda (25.5), choć ryzyko jest spore, ze względu na skłonność do głupich fauli, tym bardziej, że mecz będzie bardzo twardy. Powinien również być lowscore, co również nie sprzyja graniu na over Howarda. W każdym bądź razie na pewno mogę jeszcze raz polecić granie na Hawks. Szanse zdecydowanie wzrosły, a kursy nadal wysokie. ;)
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Co potrafi zrobić Howard ,gdy jest zawodzi defensywa przeciwnika pokazał już mecz pierwszy..więc ja bym dzisiaj Orlando nie skreślał.Prawda jest taka ,ze w PO w Orlando gra tylko Howard i Nelson ,a reszta to tyczki. Jednakże Magic są znani ,ze bardzo się spinają na mecze o dużą stawkę ,a takim niewątpliwie jest dzisiejsze spotkanie.
Poza tym można zauważyć straszną masówkę na Jastrzębie ,a wiadomo czym się takie masówki kończą..
Dla mnie typ na zwycięzcę jest no bet Ewentualnie :
Ile wyniesie przewaga zwycięzcy: poniżej 10,5 @ 1,44 bwin
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Lakers -5,5 Pinnacle

Jak już poprzednio pisałem Hornets to przeciwnik, który wyjątkowo leży Lakers, nie licząc wpadki z game 1 LA leją NO bez większych problemów, głównie z racji swej dużej przewagi jezeli chodzi o podkoszowych. Z meczu na mecz Lakers grają lepiej. Nie będe się rozpisywał bo argumenty za Lakers mam te same, które podałem przy analizie game 3 w tej serii.

NO Hornets - LA Lakers over 182 Expekt

Tutaj typowy value bet, linia strasznie nisko, w ostatnich 10 meczach pomiędzy tymi drużynami under na takiej linii zdażył się tylko raz, w niedawnym game 2, który był masakrycznie lowscorowy, 87-78. Moim zdaniem linia powinna być ze 3-4 pkt wyższa. Jedyną szansą Hornets w tej serii jest szybkie tempo bo przy wolnym dużo jest akcji plecami do kosza w wykonaniu C i PF a w tym elemencie zdecydowana przewaga po stronie Lakers.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wnerwiają mnie te całe Play Offy ???? drużyny ewidentnie grają pod &#39;show&#39; po 2 okazałych zwycięstwach LAL dzisiaj sportowo odpuścili mecz i wynik widać.
Kobe bardzo słaba skuteczność jak na niego. Przeplatają dobry mecz ze słabym, teraz wypada okazałe zwycięstwo Jeziorowców w kolejnym meczu z handi.
Ubiegłej nocy CP3 mocno eksploatowany (43min) natomiast Lakers wszyscy po ok 32-36 min.
Teraz buki dadzą pewnie 1,35 vs 2,6 na Lakers. Nie lubię tego amerykanskiego podejścia i mentalności, lecz z taką huśtawką formy Lakers daleko nie zajadą.

1,35 na LAL brałbym w ciemno. Zapowiada się 100% wygrana. Ciężko to nazwać wahaniem formy, raczej brakiem zaangażowania. Na Bulls dzisiaj jest 1,17 i niewiele więcej spodziewam się na Lakers.
Ja nie mam zaufania do Lakers, o ile przez 2 ostatnie lata tak, to w tym sezonie zawodzą jak dla mnie wolę zagrać na czarne konie w postaci: Chicago (że generalnie finał konferencji) lub coś z Dallas bo będzie ostra rzeźnia.
Bardzo wiatr w żagle łapią Bostończycy jak zwykle z resztą od 3-4 lat na play off. Jak dojdzie do tego Shaq to będzie ładnie zmiatał spod tablic.
W tym roku ta liga jest bardzo nieprzewidywalna i potwierdza się pewna teoria, że liczy się show i im więcej meczów tym lepiej dla widowiska.
A jak nazwać wahania formy Kobe&#39;a skoro ostatnie jego zdobycze to:
17p, 30p,11p,34p (play off), regular season 34,36,27,31.....
Tak Lakers to w głównej mierze Kobe+Pau Gasol+ Bynum i ew Artest ale zmienników brak. Teraz moim zdaniem to była zasłona dymna w wykonaniu Lakers i Phila Jacksona.
Dał pograć równo każdemu ale nie eksploatował mocno, przegrana 5 punktami to żaden wstyd- niby na styku. Teraz gwiazdeczki się zregenerują zewrą poślady i w Staples Center będą kolejne 2 meczyki i dorzucą bilans 2-0 i będzie koniec. (Zauważyłem pewną zależność - kluby uwielbiają kończyć rywalizację na swoim parkiecie, dlatego często &#39;odpuszczają&#39; 1-2 mecze by show mogło trwać).
Laleczki pewnie przejdą dalej ale potem nie wróżę im niczego dobrego......
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Wczoraj Hornets zgodnie z oczekiwaniami.
Nie przekonuje mnie do siebie aktualnie Lakers. Może koncentrują siły na koncówce Playoff, ale za darmo im nikt awansu nie da.

Na dziś wybrałem dwa spotkanie.

SAS -2.5 ⛔
Miarka się przebrała. Czas wygrywać. Spurs miało łatwo się przejechać po MEM( Nie mówię tu o potyczce do zera, ale nie oszukujmy się - oni byli faworytami, a mają szansę na odpadnięcie w pierwszej rundzie. ) , jednak jest inaczej. Przegrywają 1-2. Co ciekawe oba przegrane mecze mają róznicą 3 punktów. Duncan z Pakerem grają poniżej oczekiwań. Co tu dużo mówić - dziś trzeba wygrać. Najlepiej wysoko, ale to niemożliwe przy obecnej dyspozycji Spurs.

Drugi typ, już suchy:

OKC +4.5 ✅
 
william 84

william

Użytkownik
A jak nazwać wahania formy Kobe&#39;a skoro ostatnie jego zdobycze to:
17p, 30p,11p,34p (play off), regular season 34,36,27,31.....
Tak Lakers to w głównej mierze Kobe+Pau Gasol+ Bynum i ew Artest ale zmienników brak. Teraz moim zdaniem to była zasłona dymna w wykonaniu Lakers i Phila Jacksona.
Dał pograć równo każdemu ale nie eksploatował mocno, przegrana 5 punktami to żaden wstyd- niby na styku. Teraz gwiazdeczki się zregenerują zewrą poślady i w Staples Center będą kolejne 2 meczyki i dorzucą bilans 2-0 i będzie koniec. (Zauważyłem pewną zależność - kluby uwielbiają kończyć rywalizację na swoim parkiecie, dlatego często &#39;odpuszczają&#39; 1-2 mecze by show mogło trwać).
Tego czytać nie da się...

Bryant: game 1 - 42 min, game 2 - 34, game 3 - 34, game 4 - 36
Gasol: game 1 - 37 min, game 2 - 36, game 3 - 33, game 4 - 36

Dalej nie sprawdzam: myth busted.


W pierwszym meczu również była zasłona dymna? Hornets zagrali świetny mecz, a Lakers przegrali dzięki Gasolowi, który dał od siebie tylko 8 punktów. Wczoraj świetny mecz CP3 - triple-double. Lakers znów zaliczyli słabszy mecz, a w szczególności Bryant, od którego trzeba wymagać więcej. Jak sam napisałeś - gra Jeziorowców opiera się w zasadzie na trzech graczach: Bryant, Gasol i Bynum. Jeżeli któryś z nich zagra słabszy mecz - przegrywają.

Kolejny mecz, owszem: w Los Angeles. Ale następny już w Nowym Orleanie! Stan rywalizacji 2-2. LAL zaplanowali sobie, że będą się męczyć w kolejnym meczu na wyjeździe, albo chcą ryzykować game 7, dla &quot;show&quot; rzecz jasna...

Spurs miało łatwo się przejechać po MEM
:wowsdf:
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Miarka się przebrała. Czas wygrywać. Spurs miało łatwo się przejechać po MEM, jednak jest inaczej. Przegrywają 1-2. Co ciekawe oba przegrane mecze mają róznicą 3 punktów. Duncan z Pakerem grają poniżej oczekiwań.
Cholera jasna ,no!
Czy wszyscy którzy tak tutaj piszą o łatwym spacerku SAS z Miśkami obserwowali chociaż trochę RS ?
Przytocze wam zatem kilka faktów:
H2H w RS 2-2.
1.Oba mecze na własnym parkiecie Spurs wygrali różnicą kilku punktów.Minimalnie.
2.Memphis specjalnie podłożyło się w końcówce sezonu ,żeby zagrać z SAS ,.bo wiedzieli ,ze jest to jedyna drużyna ,z którą paradoksalnie mają szanse w I rundzie PO .
3.Duncan bez formy [ chociaż ostatni mecz całkiem ładnie zagrał - 16/11] innego rozwiązania podkoszowego Ostrogi nie mają.
4.W Game 3 Spurs przegrali niby niewielką różnicą ..ale to wcale nie obrazuje tego co działo się na boisku ,na którym przez 3 kolejne kwarty panowali niepodzielnie Grizzlies.
Spurs po prostu odpadnie z Grizzlies i prosze się z tym pogodzić. Kompletnie nie trafili z formą ,mając genialną pierwszą połowę sezonu ,a później powoli ku równi pochyłej...Dzisiaj wygra Grizzlies , następnie Spurs u siebie i Grizzlies po zaciętym meczu u siebie. Będzie 4-2 @ 3,75
Pozdrawiam wszystkich ,którzy nie oceniają drużyn po numerze rozstawienia w PO i nie wychodzą z założenia ,ze &quot;Spurs i Lakers wygrają ,bo to przecież Spurs i Lakers!&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom