>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2011

Status
Zamknięty.
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Celtics✅96:113✅gładko
Kurs: 2.45
Buk: bwin
Wiem, że oba mecze w Bostonie były zacięte, ale na jakiej podstawie Boston jest dogiem w tym meczu? Przecież, to czołowy zawodnik gospodarzy - Billups najprawdopodobniej nie wystąpi w tym meczu. A mimo wszystko brak Billupsa jako pierwszego rozgrywającego jest aż nadto widoczny. Dlatego wszystko zaczyna się i kończy na Melo. Dziś będzie sprawny prawdopodobnie Stat, więc tym bardziej upatruję szans Bostonu, bo Melo uwielbia takie mecze jak G2 w Bostonie, że wszystko leży na jego barkach. A tutaj będzie musiał dzielić grę w ataku z Amare.
Do tej pory żaden dog nie wygrał na wschodzie, więc dlaczego nie może tego zrobić Boston z taką Wielką Czwórką jak Allen, Pierce, Garnett oraz Rondo. Jeżeli nie zagra Chauncey, to ogromna przewaga Rondo i myślę, że sztab szkoleniowy Celtów już coś przygotował, aby Rondo włączył się w zdobywanie punktów. Myślę, że buki tutaj kierują się tym, że oba mecze były zacięte do końca, a teraz Knicks u siebie. Wiadomo, że gra w MSG będzie ciężka, ale to będzie prawdziwy sprawdzian, na ile Celtowie będą się liczyć w tegorocznych PO, a doświadczenie jest po ich stronie.
Kurs na Knicks jest po prostu dla mnie śmieszny i zupełnie nieadekwatny do ryzyka w tym meczu.
Jeżeli ktoś się obawia, to +4 Boston @ 1.83 bezpieczniejsza opcja
Drugi kurs warty zagrania i zaryzykowania, to wg. mnie Atlanta Hawks @ 2.10. ✅88:84✅ tutaj będzie się działo ????
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toudi 715

toudi

Użytkownik
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/0/basketball-headlines

Billups oficjalnie out, Amare wciąż niby game time decision ale to raczej mydlenie oczu, zagra na 99%. No cóż, zagrałem już Knicksów, zobaczymy co wyjdzie. Myślałem podobnie jak koledzy, że Boston łatwo pociśnie tę serię, że Knicks nie mają obrony, że nie mają drużyny itp. itd... ale tego w ogóle nie było widać póki co. Od początku serii Knicks mają mase problemów, głównie chodzi mi o kontuzje ale nie tylko bo np. sędziowie raczej sprzyjali Bostonowi w dwóch pierwszych meczach. Knicks mają sporą szansę nawet bez Billupsa jeżeli Melo się nie zesra, że tak to ujme, mając obok Amare i nie zacznie wariować.

Kolejny big game Rondo się szykuje
Rondo over 11,5 @ 1.526 Pinnacle✅

Fakt, Allen gra lepiej niż pod koniec sezonu zasadniczego (gorzej to już chyba by nie mógł) ale też mnie jakoś strasznie nie przekonuje.
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
właściwie nikomu z całego Bostonu nie siedzi rzut
A Ray Allen?
CHI -3.5 @ IND 1.917
MIA -3.5 @ PHI 1.813

CHI -4 @ IND 1.87
MIA -4.5 @ PHI 1.87
AKO: 1.87

Chris Bosh under 17.5 @ 2.39
A na dzisiaj:
BOS @ NYK 2.38
i dubelek:
LAL @ NOH 1.465
ORL @ ATL 2.00
AKO: 2.93
I jak zwykle lżej indywidualne:
Dwight Howard over 24.5 @ 1.526
Ray Allen over 16.5 @ 1.99
Rajon Rondo over 11.5 @ 1.526
Chris Paul over 19.5 @ 1.813
 
A 4

alex123

Użytkownik
dyscyplina : koszykowka, NBA
spotkanie: New York Knicks vs Boston Celtics
typ : Boston Celtics wygra
kurs : 2,45
buk : bwin
01.00 23.04.2011

analiza :
3 spotkanie w 1 rundzie playoff. Stan rywalizacji 2-0 dla Celtics, ktorzy graja dzis mecz wyjazdowy. Moim zdaniem bedzie im brdzo zalezec na wygranej aby oszczedzic sily na 2 runde, gdzie spotkaja sie z Heat. W Knicks nie zagra na pewno Billups, podstawowy rozgrywajacy, oraz prawdopodobnie Stoudemire, ktory ma problemy z plecami.
Jest szansa na to, ze wroci Shaq O&#39;Neal do skladu i to by zdominowalo gre pod koszami. Kurs wysoki, buki przewiduja, ze Knicks pomoze wlasny parkiet, co moim zdaniem w fazie playoff wcale nie jest duzym atutem. Celtics graja uporzadkowany ofensywnie a przede wszystkim defensywnie basket wiec nie ma obaw co do tego spotkania.
Shaq zagra dopiero w 4 meczu,ale dobrym znakiem jest to że juz pojechał z drużyna do nowego yorku
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Boston a konkretnie Pierce i Allen zgnietli Knicks trojkami. Rondo podobnie jak w G1 i 2. STAT i Fields dzisiaj tragicznie, Douglas to samo ale tylko jesli chodzi o rozegranie bo jego skutecznosc akurat dobra. :cry:
Ciekawe jakie kursy buki wystawia na G4? :razz:
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
BOS @ NYK 2.38
LAL @ NOH 1.465
ORL @ ATL 2.00
AKO: 2.93

Dwight Howard over 24.5 @ 1.526
Ray Allen over 16.5 @ 1.99
Rajon Rondo over 11.5 @ 1.526
Chris Paul over 19.5 @ 1.813
Soczyście...
NYK zmiażdżone w domu... jak nie wróci Billups, to będzie sweep i nici z mojego betu na dokładny wynik serii.
Dzisiaj CHI i POR powinny siąść i value całkiem rozsądne (powyżej 1.5)... nad spotkaniami w MEM i DEN trzeba się głębiej zastanowić.
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
No i zgodnie z zapowiedzią na wieczorne gry nic odkrywczego, singielek, z CHI, które jedzie po sweep i nie widzę przesłanek (prócz jakichś teorii spiskowych o show i koszeniu szmalu pod kibiców), żeby miało się to nie wydarzyć:

CHI -3.5 @ IND 1.82

i dubelek:

CHI @ IND 1.50
DAL @ POR 1.566

AKO: 2.349

+ w pamięci
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Grizzlies - Spurs typ : Spurs
kurs : 2.10 na bwinie

Analiza: oglądając już troszkę tego sportu i patrząc na te dwa mecze Spurs vs Grizzlies po prostu na usta ciśnie mi się jedna sprawa - stary wyga Gregg Poppovich przemotywował swoich zawodników. Tma kazdy za bardzo chce. na fali głupich komentarzy, że Spursi sa już za starzy na tytuł zawodnicy po prostu pękli i dlatego zamiast 2-0 mamy teraz 1-1. W ekpie Spurs każdy za bardzo chce, po prostu zawodnicy są na taqk olbrzymiej fazie na wygrywanie że jak do tej pory odbijało się to czkawką. jednak co by nie mówić - na przestrzeni ostatncih 12 lat to oni są czterokrotnymi mistrzami NBA i to oni wiedzą jak radzić sobie w takich sytuacjach w Play Offs. SUIT UP ! SPURSTIME !
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Roy Hibbert (Indiana) poniżej 11,5 pkt @ 1.86 Pinnacle

Zarówno Hibbert jak Hansborough zawodzą w tej serii, nie radzą sobie, co było do przewidzenia, z defensywą Byków. W 3 pierwszych meczach Roy rzucał odpowiednio 11 pkt (32 min), 8 pkt (22 min), 6 pkt (23 min). Jak widać ani razu nie pokrył linii wystawionej dzisiaj przez Pinnacle a z meczu na mecz, tak jak i cała Indiana, gra coraz gorzej. Mocno licze na kolejny szybki foul trouble w pierwszej kwarcie i 20-25 min gry, wtedy szanse na wejscie typu oceniam bardzo wysoko, nawet na 90%. Jezeli tak się nie stanie to typ wciąż wydaje mi się warty ryzyka bo defensywa Bulls coraz mniej pozwala rzucać Pacers i dzisiaj nie powinno się to zmienić. Linia Pinnacle wydaje się okazją bo np. na Expekcie jest 1.72 na under 10,5. Indiana już raczej nie wierzy w swoich wysokich w tej serii, w ostatnim meczu ofensywa Pacers to głównie szukanie Grangera, która oddał 21 rzutów.

Indiana Pacers - Chicago Bulls 2 - 3,5 @ 1.84 Pinnacle

W połowie game 3 byłem przekononany, że Indiana wygra to spotkanie, prowadziła kilkoma pkt, złapała rytm w ofensywie a przede wszystkim większośc czołowych graczy Bulls miała po 2 faule już w drugiej kwarcie, sędziowie każde muśnięcie im gwizdali. Mimo to Byki wygrały i myślę, że Indiana straciła najlepszą szanse na wygranie jednego meczu, dzisiaj dobrze grać mogą do pierwszego runa Chicago, jeżeli Bulls odskocza na jakieś 8 pkt może być po meczu.

Indiana - Chicago under 190 @ 1.952 Pinnacle

Jest jakas dziwna masówka na over, którą ja niezbyt rozumiem, linia strasznie idzie w góre.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Co do Spurs to trzeba wziąć pod uwagę, że Randolph szybko złapał faule, co nie powinno się powtórzyć. Własny parkiet będzie sprzyjał Grizzlies plus każdy dotychczasowy pojedynek był na styku, więc jeśli tym razem wahadło wahnie się w stronę Memphis w jakimś momencie to Spurs mogą już nie zdążyć tego odrobić.
Na dziś proponuję trochę ryzykownie, ale buki już wyczuły pierwsze serie, więc jest trudniej:
&lt;=&gt; Carlos Boozer vs. Roy Hibbert {Punkty + zbiórki} [AH-5.5] Boozer 1.9 Betsson ⛔ {28-26}
&lt;=&gt; Tyson Chandler {powyżej 7.5 zbiórki} 1.72 Betsson ⛔ {7}
&lt;=&gt; Shawn Marion {powyżej 12.5 Punkty + zbiórki} 1.72 Betsson ✅ {23}
Boozer przeplata dobre występy słabszymi. Jednak wysocy Byków mają sporą przewagę nad tymi Indiany. W poprzednim meczu Carlosowi nie siedział rzut, ale jest to jeden z tych zawodników, którzy potrafią się mobilizować. Jak dla mnie Boozer zarówno lepiej rzuca z półdystansu, jak i zbiera od Hibberta, a dodatkowo ma przewagę siłową nad Hansborough.
Kursy może nie oszałamiające, ale linie, jak dla mnie niskie. Chandler to świetny defensor, który złapał jedne z najgłupszych fauli w poprzednim meczu i musiał siedzieć sporo na ławce, aż wyautował się z gry po zaliczeniu sześciu. Uważam, że ta sytuacja się nie powtórzy i Tyson w tym meczu zaliczy o wiele lepszy występ. Zbierać piłki potrafi doskonale i ma przewagę fizyczną nad graczami Portland, stąd typ powinien gładko wejść. W innych bukach liniach 9.5.
Marion na razie nie gra wybitnie w tych playoffach, ale sytuacja, jak dla mnie powinna się zmienić w tym bardzo ważnym meczu dla Dallas. Zwłaszcza, że w sezonie Shawn potrafił dawać potężne wzmocnienie, zwłaszcza na tablicach dla Mavericks. Linia, jak dla mnie niska na tego zawodnika i również z pewnym ryzykiem, ale możliwa do pokrycia.
Dorzucam jeszcze typy na NOC, czyli właściwie na jutro już:
&lt;=&gt; Marc Gasol {Ile zbiórek zaliczy?} Over 8.5 1.72 Bwin ✅ {9}
&lt;=&gt; Mike Conley {Ile punktów zdobędzie?} Over 12.5 1.75 Bwin ✅ {14}
&lt;=&gt; Nene Hilario {Ile punktów zdobedzie?} Over 14.5 1.85 Unibet ✅ {15}
Marc Gasol, jak na razie gra świetnie w tych playoff. W dwóch pierwszych meczach miałem wrażenie, patrząc na wyczyny jego brata Paula, że Marc zabrał mu moce i to teraz on z nich korzysta. Jeżeli idzie o zbiórki to Marc nie jest ich mistrzem, ale uważam, że znów może zaliczyć doskonały występ w tym względzie, gdyż ma wielkie bonusy, czyli przewagę siłową i wzrostu zarówno nad Duncanem, jak i McDyessem.
Co do drugiego typu to Conley bierze na siebie sporo odpowiedzialności za grę, a linia ustawiona niżej zarówno w stosunku do średniej z playoff, jak i tej sezonowej.
Nene to kolejny gracz, który zrobił na mnie duże, pozytywne wrażenie w pierwszych starciach w playoff. Jako jeden z nielicznych nie zawiódł, ani w pierwszym, ani w drugim meczu z Thunder. Linia wystawiona na ten typ wcale nie jest niska, ale sądzę, że przy takiej dyspozycji Nene Hilario ją pokryje, zwłaszcza że doskonale wykorzystuje przewagę szybkości nad Perkinsem na atakowanej tablicy. Do tego to gracz bardziej ofensywny, niż defensywny o potężnej skoczności i łatwości kończenia akcji wsadami. Linia ustawiona na poziomie średniej sezonowej, ale widać dobitnie, że dla Nene to nie jest sezon.
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Bulls -4.5 (89-84)
Kurs: 1,91⛔
Buk: Betway


Mecz podwyższonego ryzyka. Trzeba sobie odpowiedzieć na dwa zasadnicze pytania: czy Bulls będą chcieli zakończyć serię jeszcze w Indianie i czy Pacers będą mieli motywację do walki. Moim zdaniem skończy się jednak sweepem. Każdy mecz w PO to dodatkowe zmęczenie, dlatego warto zaoszczędzić siły, tym bardziej, gdy mierzy się w tytuł. Nie widzę żadnych argumentów po stronie Pacers. Co do motywacji również można mieć wątpliwości. Nikt w Indianie już nie wierzy awans. Bulls powinni odprawić gospodarzy z kwitkiem już dzisiaj i spokojnie czekać na półfinał konferencji.

???? Derrick Rose over 27.5 points [1,85⛔ - tobet] (15)
W meczu numer 3 mimo fatalnej skuteczności z gry (4/18), Rose zdobył 23 punkty, zaliczają przy tym tylko dwie asysty. Drugi z rzędu struggle game w wykonaniu Derricka jest wręcz niemożliwy.


vs.


Typ: Blazers -3.5 (84-82)
Kurs: 1,95⛔
Buk: Pinnacle


Blazers u siebie czują się o wiele lepiej. W game 3 wreszcie zagrała ławka. Co prawda słabszy mecz zanotował świetny w pierwszych dwóch spotkaniach Aldridge, ale za to z bardzo dobrej strony pokazał się Matthews. Kto dzisiaj będzie x-factorem? Liczę na przełamanie Wallace&#39;a. Swoje dorzuci Aldridge i powinno być dobrze. Blazers nadal mają spore szanse na awans. Dzisiaj zrobią ku temu kolejny krok, wyrównując stan rywalizacji.

???? LaMarcus Aldridge over 22.5 points [1,85⛔ - tobet] (18)
Konsekwentnie. LaMarcus w trzech meczach zawiódł mnie tylko raz. Lider Blazers lubi grać przeciwko Mavs i lubi grać przeciwko Nowitzkiemu. Liczę na dobrą skuteczność i złamanie linii.


vs.


Typ: under 192 (91-88)
Kurs: 1,90✅
Buk: Expekt


Zwycięscy nie typuję, gdyż szanse są bardzo wyrównane. Ostatnio grałem over i pomyliłem się. Obie ekipy zagrały uważniej w obronie, nie oddawały łatwych punktów. Drugi mecz pokazał, że są to playoff&#39;y. Dzisiaj będzie podobnie. Walka na całego, żadnego odpuszczania. Linia ustawiona dość wysoko biorąc pod uwagę poprzedni mecz (180 pkt). Warto skorzystać.


vs.


Typ: over 204.5 (94-97)
Kurs: 1,91⛔
Buk: Betsafe


Mecze w Pepsi Center powinny przypominać game 1, w którym Nuggets grali swój szybki basket. Bryłki powinny od początku narzucić swój styl gry - transition offence i szukanie szybkiej ofensywy. Thunder od trade&#39;u Perka grają bardziej wyważoną, zbilansowaną koszykówkę. Dzisiaj jednak będzie o to ciężko, gdyż we własnej hali Nuggets od początku ruszą z ofensywą i Thunder będą musieli pójść na wymianę.

???? Ty Lawson over 13.5 points [1,85⛔ - unibet]
(8)
???? Nene over 14.5 points [1,85✅ - unibet] (15)
Śmiało można powiedzieć o nich - liderzy Nuggets. Lawson podejściu Billupsa stał się podstawowym playmakerem w talii Geogre&#39;a Karla. Jego możliwości na dystansie poznaliśmy pod koniec RS, gdy trafił 10 trójek z rzędu, ustanawiając nowy rekord NBA. W pierwszym meczu Lawson zdobył 20 punktów, trafiając tylko jedną trójkę. W drugim wypadł gorzej, jak z resztą wszyscy gracze Nuggets. Liczę dzisiaj na kilka trójek i parę punktów po penetracjach. Nene natomiast po odejściu Melo dostaje dużo więcej piłek w ataku. Gra agresywnie, często dostaje się na linię osobistych i bardzo dobrze radzi sobie z Perkinsem. 22 i 16 w pierwszych meczach na wyjeździe. Dlaczego miałby nie rzucić 15 przy własnej publice?

PS: Przepraszam, że tak późno, ale trochę mi się przeciągnęło pisanie...
 
D 14

dominik_wtk

Użytkownik
Oglądam mecz Indiana-Chicago i myślę sobie,że ,,Byki&quot; grają na zasadzie ,,może się uda,a jak nie to mamy mecze u nas&quot;.Rose kompletnie zbity z tropu,a rzuty z dystansu całej drużyny to porażka.Poza tym masa fauli,ale to masa.Ale nic,oglądamy dalej,zobaczymy co zdziałają ;-)

Boozer: 3 PF
Noah: 2 PF
Chicago niestety tego meczu nie wygra ;-) Kontra na Indianę.
 
william 84

william

Użytkownik
Rose po kontuzji kostki wyraźnie unika wejść pod kosz...
over punktowy w jego wykonaniu wydaje się bardzo mało możliwy
Odpowiednio: 21, 13 i 15. Tyle osobistych wykonywał Rose w poszczególnych meczach. To jest unikanie penetracji? Nie sądzę.

Na razie straszny lowscore. Rose gra jednak na niezłej skuteczności, więc nic straconego. W drugiej połowie powinien przejąć mecz i częściej atakować obręcz, co będzie skutkowało punktami spod kosza lub osobistymi. Będzie dobrze.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Odpowiednio: 21, 13 i 15. Tyle osobistych wykonywał Rose w poszczególnych meczach. To jest unikanie penetracji? Nie sądzę.
Na razie straszny lowscore. Rose gra jednak na niezłej skuteczności, więc nic straconego. W drugiej połowie powinien przejąć mecz i częściej atakować obręcz. Będzie dobrze.
Użyłem złego słowa..zamiast kontuzji powinien wpisać &quot;urazie&quot;.Chodzi mi o sytuację z tego meczu,gdy podczas penetracji Rose skręcił kostkę.
Póki co ma 11 pkt..zobaczymy co będzie dalej. ; ]
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
o Rose&#39;a się nie martwie, bardziej przejmuje się losem Byków, bo 16 punktów straty do przerwy to dosyć dużo.... może nawet za dużo...
 
D 14

dominik_wtk

Użytkownik
o Rose&#39;a się nie martwie, bardziej przejmuje się losem Byków, bo 16 punktów straty do przerwy to dosyć dużo.... może nawet za dużo...
Noah i Boozer 3/8 z dystansu,Rose z kolei 4/10.Z takim rezultatem w 3 i 4 kwarcie jestem spokojny zwycięstwa Indiany.Zaledwie 1 trafiona trójka przez 2 kwarty Byków na 6 rzutów-chyba coś jest nie tak.

Feekus: Z tą dyspozycją....ehh...po prostu jak możesz to puszczaj kontrę ????

Stevenash13: O to mi chodziło-mój błąd. ;-) Dzięki za poprawkę.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
coś jest nie tak, ale może udać im się zmobilizować i zakończyć już dziś awansem do następnej fazy rozgrywkowej. To, że mają możliwości i potencjał wiemy wszyscy... Tylko czy na gonitwę 16 punktową nie za późno? można analogicznie rozpatrzeć, że skoro Pacers potrafili do połówki zgromadzić taką przewagę to teraz Paul George i Danny Granger - liderzy gospodarzy dziś - mogą mieć taki zastój.
Tak, próbuje się pocieszać, że mój kupon jeszcze ma szansę powodzenia ????
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Noah i Boozer 3/8 z dystansu,Rose z kolei 4/10.Z takim rezultatem w 3 i 4 kwarcie jestem spokojny zwycięstwa Indiany.Zaledwie 1 trafiona trójka przez 2 kwarty Byków na 6 rzutów-chyba coś jest nie tak.
Dystans, to właśnie rzut za trzy. Dlatego popraw, to zdanie, bo nic z niego nie wynika. Doszedłem tylko do tego, że Noah i Boozer to podkoszowi, więc zaskoczyłeś mnie tymi doniesieniami, aż musiałem spojrzeć w boxscore, bo to by była masakra, gdyby centrzy Chiciago musieliby oddawać rzuty z dystansu.
Ja na dziś wybrałem sobie:
vs.

Typ: Blazers -3⛔84:82⛔
Kurs: 1.85
Buk: 5Dimes
Uważam, że kluczem do wygranej Blazers będzie:
Gra na poziomie podstawowych zawodników, czyli Wallace, Aldridge, Miller oraz wsparcie z ławki. Cieszy, że w ostatnim meczu obudził się Roy, jego pomoc może być najważniejsza z ławki. Zadanie ma ułatwione, bo gra przed własną publicznością, gdzie ekipa z Portland swoją grą prezentuje się o wiele lepiej niż na wyjazdach.
W tym meczu powinien zostać wyrównany stan rywalizacji na 2:2. Gdyby Portland dziś przegrało, to już raczej nie mają szans w tej rywalizacji, bo kolejny mecz odbędzie się w Dallas.
Dlatego dziś Portland musi wykorzystać swoją przewagę parkietu.
GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom