>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2011

Status
Zamknięty.
A 1

anbarkh

Użytkownik
na sportingbet kursy na Boston już powyżej 2.0
Wiadomo, że Miami bardzo zależy na tym, aby wygrać w Bostonie, bo w tym sezonie im nie szło. Jak wygrają, to u siebie chyba dopełnią formalności.
Tak mi się wydaje.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Dziś Rondo jak zagra to będzie na bank starał się uważać na rękę. Wiadomo, że w wywiadach powie, że nie, że się nie oszczędza, ale on też jest człowiekiem.
On nie jest człowiekiem, co udowodnił w ostatnim meczu. Ryzykował nawet karierą, gdyby coś niefortunnego się stało. Rondo, jak dla mnie jest Robocopem, a jeśli dziś zagra i on, i Shaq to Heat zostaną zjedzeni samą siłą woli. Być może będzie jakieś historyczne wejście Rondo z szatni w przerwie lub jeszcze inne hocki klocki, które w NBA się już zdarzały.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
On nie jest człowiekiem, co udowodnił w ostatnim meczu. Ryzykował nawet karierą, gdyby coś niefortunnego się stało. Rondo, jak dla mnie jest Robocopem, a jeśli dziś zagra i on, i Shaq to Heat zostaną zjedzeni samą siłą woli. Być może będzie jakieś historyczne wejście Rondo z szatni w przerwie lub jeszcze inne hocki klocki, które w NBA się już zdarzały.

Adrenalina itepe w trakcie meczu robią swoje. Dziś dzień później ręka mu napuchnie, nie będzie już tak nabuzowany jak wczoraj w trakcie meczu i będzie czuł ból. A naturalne jest, że nie robi się wszystkiego na maxa, człowiek podświadomie odpuszcza.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
To, co siedzi w głowie Rondo to już trudno oceniać, ale zgadzam się, choć z innego względu, niż Rajon, że Wade będzie grał mocne zawody. Allen nigdy nie był obrońcą wybitnym, a teraz dochodzą jeszcze lata, więc to głównie gracz ofensywny, stąd Wade, który opiera swoją grę na penetracji podkoszowej ma szansę przy nim poszaleć. Jednak kluczem będzie gra James&#39;a, jeśli idzie o Heat. Nie wiem, czy zauważyliście to samo, co ja w 3 meczu, ale LeBron był jakiś przygaszony, nie swój przez długie partie meczu. Zastanawiam się, czy nie poszedł odgórny rozkaz, że w tym meczu to D-Wade ma być liderem, co jak sądzę jest w Miami na porządku dziennym. Nomen Omen James ie był, jak dla mnie sobą. Jak zagra dziś ? To jest enigma, ale faktem jest, że Miami niszczyło Boston skutecznością z dystansu, co w 3 meczu już nie wyszło. Celtics fenomenalnie bronią in the paint - podobnie, jak Bulls, ta sama szkoła, więc jeśli nie ma się dnia w rzutach z dystansu, jak Hawks w 3 meczu lub nie pomagają sędziowie, jak Heat w meczach nr. 1, 2 i Hawks w meczu 4, a mecz jest na styku to można łatwo się znaleźć na straconej pozycji. Pociąg odjeżdża, a człowiek zostaje z biletem w ręku z napisem: PORAŻKA.
Ja gram w meczu numer 4 na Celtics, gdyż na jedynce jest West mimo wszystko to nie jest ciapa, a Rondo zagra kilka ogonów. Jedynka Heat to też są przeciętni gracze. Wade swoje zrobi nawet w rozegraniu, ale sam meczu nie wygra. Garnett już zjadł Bosha i ten, jak mówi o nim Payton - zawodnik psychicznie słaby - nic nie pokaże. Pod koszem gigantyczna przewaga - mimo świetnej postawy Anthony&#39;ego, zwłaszcza że niedoceniany przez, niektórych Shaq wnosi coś więcej - to jest wartość dodana zwana doświadczeniem, siłą ducha, czy wolą. Widać, jak działa na młodszych grajków - Green - który po kilku klepnięciach Shaqa i uwagach zaliczył dobre akcje. Klucz to starcie Pierce - James. Jeśli Paul wytrzyma to Boston wygra, ale value jest po ich stronie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra, wiem, że sporo na nockę, ale cóż.

Bosh under 15.5 2.00 ⛔
Bet365
2/10

Bosh przy KG gra jak pipka. Ok udało mu się 17 punktów w 2 meczu, ale wtedy wyjątkowo dużo wolnych rzucał - 11. I ani razu jak rzucał wolne nie był faulowany przez KG. W Bostonie już mu KG pokazał swoją moc, dziś będzie musiał to uczynić po raz kolejny i myślę, że będzie przy Boshu bardzo często, a to oznacza kłopoty Chrisa. Mniej zagra Rondo, więc więcej piłkę będzie miał Wade, a co za tym idzie mniej piłek do Bosha pójdzie.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Oprócz value zarówno na Celtics, jak i na Thunder. Ja zaproponuję dziś:
&lt;=&gt; Rajon Rondo {Asysty} Under 11 1.75 Betsson
&lt;=&gt; Mike Conley vs. Russell Westbrook {Asysty} [AH-1]1.85 Westbrook Betsson
Rondo z wiadomych względów.
Natomiast Conley nie jest mistrzem asyst w odróżnieniu od Westbrooka. Dodatkowo uważam, że Russel w tym meczu jeszcze bardziej skupi się na szukaniu pozycji kolegów, niż rzucaniu z każdej pozycji jakiej się tylko da. Druga połowa poprzedniego meczu musiała go w tym względzie czegoś nauczyć i spodziewam się, że dostanie też takie zadania od trenera, czyli więcej penetracji, szukania zawodników pod koszem i gry po obwodzie, co sprzyja asystowaniu.
P.S. w jakimś buku widziałem na Bosha nawet Under 16.5 ale nie pamiętam, w którym {warto sprawdzić, bo dużo ich na zawodników ofert nie wystawia}
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
P.S. w jakimś buku widziałem na Bosha nawet Under 16.5 ale nie pamiętam, w którym {warto sprawdzić, bo dużo ich na zawodników ofert nie wystawia}
Pinnacle, ale jest po 1.676, to wolę punkt niżej i 2.00 zdecydowanie ;)
 
A 1

anbarkh

Użytkownik
3 dogrywki w Memphis, spotkanie zakonczylo sie chyba o 7.30 naszego czasu. Szkoda, że OKC wygrało. Mogło być ciekawie, gdyby Memphis prowadziło 3:1
 
william 84

william

Użytkownik
Dzisiaj warto nawet do podbicia brac Chicago Bulls z Atlanta Hawks? Po kursie 1.20 za 1?
Nie.

Jak ktoś ma konto w bwin, to polecam taki oto typ:

???? Josh Smith over 2.5 assists [1,70 - bwin]
Smith to zawodnik bardzo wszechstronny, mogący grać na pozycjach 2, 3 i 4. W poprzednim spotkaniu otarł się o triple-double (23 pkt.,16 zb., 8 as.). Gdyby zagrał na trochę lepszej skuteczności, byłby to występ, którego nie powstydziłby się sam LeBron James. W poprzednich meczach notował 3 i 4 asysty. Jego średnia z RS to 3,3.
 
kefir0076 20

kefir0076

Użytkownik
Co tu dużo mówić, dziś dojdzie do ostatniego meczu w serii Miami - Boston moim skromnym zdaniem. To co było najsilniejszą bronią Celtów przez ostatnie 4 lata czyli obrona, dziś stało się domeną ekipy z south beach. Te playoffy wyglądają trochę jak zmiana warty w NBA ( czytaj: Lakers, Spurs i wszystko wskazuje na to, że Celtics). Młodsi i głodni sukcesu Wade i James wyślą dziś Boston na ryby. I mój typ dotyczy właśnie Lebrona.
Proponuję: LeBron James over 27.5 points po stawce 1.83 (Paddy Power)
Game 1: 22 pts
Game 2: 35 pts
Game 3: 15 pts
Game 4: 35 pts
No cóż z przedstawionej statystyki powinno niby wynikać, że nie zdobędzie dziś over 27.5 Wydaje mi się jednak, iż mecz nr 4 był kluczowy dla Lebrona. Wreszcie po tych wszystkich latach kiedy nie mógł sobie poradzić z ekipą Celtów w postseason pokazał, że jest na osobistej misji. I tak właśnie potraktuje mecz nr 5. Po prostu poczuł zapach krwi.
Można być pewnym, że będzie dziś maksymalnie skoncentrowany.
Paul Pierce to nie jest odpowiedni Matchup dla &quot;Bronka&quot; - nie te lata, nie te nogi.
Powodzenia w obstawianiu Panowie i Panie.
 
P 8

persinho

Użytkownik


typ: Pierce over 19,5 pkt⛔⛔⛔
kurs:1,85

Tej nocy Żar z Miami stanie przed szansą zamknięcia serii, widmo zakończenia rozgrywek zajrzało Celtom w oczy bardzo głęboko i o odrodzenie się Bostonu może być niezwykle trudno, jak pokazuje historia PO, w ślady mitycznego Feniksa było w stanie pójść zaledwie 4% drużyn przypartych do muru wynikiem 3-1, co optymizmem gości nie napawa zwłaszcza, że zagoszczą w obozie rywala, w hali American Airlines Arena.Pierce w obu starciach na swoich śmieciach rzucił bliźniaczo po 27 punktów, a w ostatnim spotkaniu ciągnął celtycki wózek niemalże w pojedynkę, zaczął od mocnego akcentu kolekcjonując już w 1 kwarcie 14 punktów.Ambicji i determinacji odmówić mu nie można, typ na over lidera Bostonu jest w moim odczuciu najbardziej odpowiedni, zwłaszcza, że kompletnie nie wiadomo czego spodziewać się po KG, który przeplótł doskonały występ w game 3 z fatalną postawą w game 4, w której oddał zaledwie 1 celny rzut.Dodawszy do tego kontuzję łokcia Rondo, mimo której wprawiając wielu w osłupienie stara się wspomagać zespół oraz fakt, że Allen ma o wiele mniej sytuacji rzutowych od Pierce&#39;a,myślę, że jest to najodpowiedniejszy zakład na zawodnika jaki można zawrzeć.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Gasol over 13.5 points 1.85 ✅
Tobet
3/10

Gasol pokazuje się z bardzo dobrej strony w tych PO. Z San Antonio kozaczył, z OKC też dobre występy. Obrona skupia się bardziej na Randolphie co daje więcej miejsca Marcowi. Mi się bet podoba i ja gram, nie wiem jak Wy.


Conley over 14.5 points 1.85 ✅
Tobet
3/10

Conley miał dobrą serię z SAS. A teraz ma jeszcze lepszą z OKC. Westbrook pozwala mu na wiele, więc Mike korzysta. No i ładnie mu to idzie, póki co w 3 meczach 15, 24 i 18 punktów. Dla mnie overek wchodzi.


Dodam tylko, że Pinnek, który zna się dobrze na koszu wg mnie i wystawia lepiej trochę linie ma na te bety odpowiednio 1.752 i 1.769.

Gram to samo dziś i z tymi samymi uzasadnieniami ;)

Dodam, że ostatnio Gasol 26, Conley 16. W 48 minut, bez dogrywki, Gasol 24, Conley 16.

Gasol over 14.5 points 1.870 ✅
Pinnacle
3/10

Conley over 14.5 points 2.010 ⛔
Pinnacle
3/10



Poza tym z NBA:

Miami over 94 1.85 ✅
Bwin
4/10

To najprawdopodobniej koniec Celtów w PO, niestety. Dziś Miami znów gra u siebie, gdzie z Celtami w PO wygrało 99:90 i 102:91. W tym PO średnio u siebie 97.8 punktu. W RS z Bostonem 107 i 100 punktów u siebie. Wade i LeBron grają ostatnio super, Bosh nawet się pokazał ostatnio z dobrej strony. Celci już też zrezygnowani trochę, wiedzą, że wywiezienie 2 wygranych z Miami będzie mega ciężkie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Spotkanie: Miami Heat - Boston Celtics (+1.5)
Bukmacher: Bet365
Typ: Boston (+1.5 pkt)
Kurs:3.25
Czas rozpoczęcia: 1:00

Analiza: dziś mecz nr 5 rywalizacji Heat - Celtics, jest to mecz o przetrwanie dla Celtów gdyż jak wiadomo przegrywają oni serie 3:1 i dziś po prostu grają o życie w tych rozgrywkach. Co ważniejsze, grają oni raczej o szansę na ostatni w karierze tytuł mistrzowski. Cała trójka Allen - Pierce - Garnett, wliczając w to jeszcze Shaqa jest grubo po 30 i to chyba ostatni sezon w którym są w stanie pokazać pełnię swoich możliwosći. W Miami gra opiera się tylko na trójce LeBron - Wade - Bosh. Boston jest DRUŻYNĄ i wierze że dzisiejszej nocy Celci, którzy przez już czwarty sezon pokazują kwintesensje zespołowej Koszykówki (no są jeszcze San Antonio Spurs ale niestety ich już nie ma w tych Play Offs) przebudzą się i udowodnią niedowiarkom że wciąż potrafią.
 
P 8

persinho

Użytkownik


typ:Joe Johnson(Atlanta Hawks) -2 points
Luol Deng (Chicago Bulls) +2 points⛔⛔⛔
kurs:1,95

Odwracam pojedynek punktowy pomiędzy liderem Hawks, a drugim strzelcem Byków, który w tegorocznej fazie PO nie raz już był najlepszym graczem wśród dzisiejszych przyjezdnych.W game 5 miał bardzo udane wejście w mecz, w 1q uzbierał 11 punktów, w późniejszych odsłonach tego spotkania jego skuteczność spadła, ostatecznie zgromadził 23. JJ poprzestał na zaledwie 15 punktach i choć game one w którym uzyskał aż 35 oczek (5/5 za 3) zakrawało na jego olbrzymi progres formy to w kolejnych starciach tak już nie błyszczał.Myślę, że Luol nie zawiedzie , a +2 &quot;łagodzi&quot; pojedynek na tyle, że warto się nim zainteresować.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Hawks - Chicago Bulls
Bukmacher: Bet365
Typ: Atlanta
Kurs:2,40
Czas rozpoczęcia: 2:00


13 maja o godzinie 2:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Atlanta Hawks a Chicago Bulls.Byki będom za wszelką cenę chciały wygrać pojedynek już teraz gdyż w pojedynkach Chicago prowadzi 3-2, ale moim zdaniem to Hawks będom bardziej zmotywowani , ponieważ będom chcieli wyrównać stan rywalizacji na 3-3. Pod uwagę trzeba też w wziąść przywilej własnego parkietu .Atlanta jest to bardzo waleczny zespół który jest dobrze zgrany. Myślę że to właśnie oni wygrają 6 mecz pomiędzy tymi zespołami. Atlanta sprawiła już jedną niespodziankę wyeliminowując Orlando.A więc nie mam nic przeciwko gdyby Hawks wygrali ten mecz .
 
suti 16

suti

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Hawks - Chicago Bulls
Bukmacher: Bet365
Typ: Atlanta
Kurs:2,40
Czas rozpoczęcia: 2:00

13 maja o godzinie 2:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Atlanta Hawks a Chicago Bulls.Byki będom za wszelką cenę chciały wygrać pojedynek już teraz gdyż w pojedynkach Chicago prowadzi 3-2, ale moim zdaniem to Hawks będom bardziej zmotywowani , ponieważ będom chcieli wyrównać stan rywalizacji na 3-3. Pod uwagę trzeba też w wziąść przywilej własnego parkietu .Atlanta jest to bardzo waleczny zespół który jest dobrze zgrany. Myślę że to właśnie oni wygrają 6 mecz pomiędzy tymi zespołami. Atlanta sprawiła już jedną niespodziankę wyeliminowując Orlando.A więc nie mam nic przeciwko gdyby Hawks wygrali ten mecz .
O matko, ile błędów, gdzieś ty chłopie do szkoły chodził ? Ale mniejsza z tym. Tak czekałem aż ktoś opisze ten mecz aby się zasugerować tym, ale widzę że tej &#39;&#39;analizy raczej&#39;&#39; pod uwagę wziąć nie mogę. Powód - Powód dla którego powyższy użytkownik edytował post.
Co do meczu. Start - Dzisiejsza nocka - 02:00 Polskiego czasu. Tak przeglądając ofertę bukmacherów, ciężko coś znaleźć. Ale mi się ta sztuka udała. Proponuję na ten mecz Bulls zdobędą over 83 punkty - 1.40. Oczywiście, kurs nie zachwyca ale wydaje mi się że warto też zagrać wyższą linię po kursie 1.85.
Ostatnie spotkanie tych drużyn :
Bulls 96-103 Atlanta ✅
Bulls 83-76 Atlanta - ZWROT
Atlanta 82-99 Bulls - ✅
Atlanta 100 -88 Bulls - ✅
Bulls 95-83 Atlanta - ✅
A Stan rywalizacji 3-2 dla Bulls. Dziś czas na ostatni mecz po między tymi drużynami w tej edycji Play - Off. Mecz w Atlancie ????
__________
Bulls Over 83 punkty - 1.40 ---&gt; Atlanta 73-93 Bulls
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Thunder-Grizzlies +8,5 1,65

Ostatnie 2 spotkania kończyły sie zdecydowanymi wygranymi jednej lub drugiej strony. Sporym faworytem u buków sa gospodarze.Tez wydaje mi sie, ze nie zawala sobie szansy na awans do finału jednak tutaj chyba nie ma cudów. To jest siódme spotkanie i nie liczyłbym na jakies wysokie wygrane. Miśki pokazały, ze charakter mają.Mysle, ze nie ma sie co zastanawiac nad innym typem bo lepiej zagrac to niż na czysty win Oklahomy.Chyba jedyną rzecza jaka mogłaby podbić wygraną Oklahomy ponad ten hc byłaby niska strata Miśków w końcówce,jakies masowe faule na przerywanie gry i punktowanie Gromów z osobistych
 
A 1

anbarkh

Użytkownik
gdzie masz kurs na +8,5 ? na sportingbet jest +6,5.
Poza tym, wydaje mi się, że chyba jednak wygra Oklahoma, ale niewielką
różnicą. Tylko muszą grać zespołowo, bo jak znów zacznie się popisywać Westbrook i będzie chciał sam wszystko kończyć, to może być cienko
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kursu nie napisalem co do grosza jednak tak gdzies oscyluje.Przeciez chocby na sportingbet czy bet365 masz ruchomy hc.Nawet sobie ide i puszczam u naziemnego w totomixie i tez mam do wyboru 6,5 oraz 8,5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom