>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2011

Status
Zamknięty.
A 1

anbarkh

Użytkownik
no i wszystko jasne, Nowitzki 48 pkt z czego 24 z linii rzutów wolnych.
Durant rzucił 40 pkt, ale nawet gdyby rzucił 50 to by nie pomógł. Nowitzki i Barea załatwili sprawę.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Strasznie czepiacie się Westbrooka, ale nie do końca potrzebnie. Oczywiście to nie jest Rose - opanowany, rozsądnie zwalniający grę kiedy trzeba, czy dymający jak rakieta do kontr, ale Russel gra momentami, tak jak gra, gdyż młotki z jego teamu kompletnie nie robią ruchu. Stoją, jak mośki i patrzą, co zrobi Westbrook z piłką. Tak było w kilku meczach z Grizzlies. Oczywiście Westbrook momentami się podpala, zwłaszcza jak wyjdą mu jakieś dwa, trzy mocne wjazdy pod kosz to chce grać sam, ale z drugiej strony gdyby miał grajków, którzy tyle ruszają się, co Bulls, czy chociaż dają mu mocne zasłony to byłoby inaczej, a tak to wielokrotnie jest postawiony w sytuacji kończącego się czasu i musu rzucania pod presją.
Natomiast, tak jak pisałem już tutaj kluczem dla Thunder jest zredukowanie mocy Dirka. Skoro Randolph siał takie zamieszanie to wiadomo było, co może zrobić Niemiec. Dallas z Dirkiem mającym 30 pkt. jest do ogrania, ale Dallas z Dirkiem rzucającym między 35-40 pkt. jest nie do zatrzymania, bo to za dużo łatwych pkt. pod koszem, na które Thunder mające defensorów na pozycjach wysokich, czyli zwłaszcza Perkinsa, ale też Collisona, czy Ibakę, nie ma jak odpowiedzieć.
To nie trio Heat słabo zagrało tylko Byki w 100% zrealizowali taktykę. Heat mają do poprawienia wszystko. Po pierwsze grajki z ławki muszą coś, czyli cokolwiek grać. Ponadto Miami, jeśli Byki znów zaczną bardzo wysoko bronić z podwajaniem skrzydeł, musi wpaść na pomysł, jak przedostać się pod kosz i nie ceglić z dystansu. Boshem się nie zachwycam, bo uzyskał taki, a nie inny wynik, gdyż Byki mu na to pozwoliły. Wciąż podwajano LeBrona i Wade&#39;a poprzez wsparcie niskich przez Noaha i Boozera, więc Bosh miał tyle miejsca pod koszem, że mógł tam równie dobrze rozbić namiot. Dodatkowo Deng po prostu przykrył czapką LeBrona - tragiczna skuteczność, brak pomysłu na swoją grę w tym meczu. Wade coś próbował widząc to, ale miał mało miejsca na penetrację. Generalnie nie wiem, jak Miami da radę jednocześnie ograniczyć po pierwsze straty {Byki popełniły je mniej - uważnej gry Bulls nauczyli się w serii z Hawks, które świetnie kradnie piłki i zyskiwało nad graczami z Chicago w tym elemencie - z Miami Byki powtórzyły w tym względzie swoje występy z meczów 5, 6 z poprzedniej serii}. Pop drugie odciąć Byki od zbiórek. Kolosalna miazga w tym względzie ze strony Noaha i Boozera zwłaszcza w stosunku do Bosha i Anthony&#39;ego, ale najważniejsze to 19-6 w zbiórkach ofensywnych, sam Noah miał więcej ofensywnych zbiórek niż cała ekipa Heat {to jest, aż 13 szans więcej na ponowienie akcji ????}, stąd Byki nawet nie musiały się martwić o skuteczność mieli 43%, przy 47% Miami, czyli Heat w tym względzie grali naprawdę dobrze. Jednak trzecią sprawą jest, że Heat muszą też wpaść na pomysł jednoczesnego bronienia przeciw wysokim Bulls i pilnowania obwodu. Byki mają groźnych rzucających za trzy w pierwszym meczu, aż 47% za 3 -10/21, przy 3-8 Heat i 37%. Generalnie, jak dla mnie dużo tego, tym bardziej, że w hali Bulls gwiazdy Heat nie mają, co liczyć na pobłażliwość sędziów. Ja osobiście stwierdzam, więc że Heat będzie maksymalnie trudno nie tylko wygrać, ale nawiązać równorzędną walkę z Bykami, zwłaszcza że Rose nie śpi.
P.S. wątpię, by nie zagrał po prostu jest przeziębiony i ma gorączkę.
 
K 0

konrad159

Użytkownik
Wychwyciłem fajny zakład na betssonie. Mianowicie Noah under/over 21 punktów+zbiórki. Over po kursie 2.30. Linia jak najbardziej do pobicia, szczególnie, że centrzy Miami nie powinni stanowić przeszkody nie do przejścia. W poprzednim meczu Noah miał 23 pkt+zb.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Wychwyciłem fajny zakład na betssonie. Mianowicie Noah under/over 21 punktów+zbiórki. Over po kursie 2.30. Linia jak najbardziej do pobicia, szczególnie, że centrzy Miami nie powinni stanowić przeszkody nie do przejścia. W poprzednim meczu Noah miał 23 pkt+zb.
Jest mały problem .... Bo to, że Noah bedzie miał koło 10~12 zbiórek można się spodziewać ale że nabije z 10 pkt już nie tak bardzo(jak na pewno wiesz nie błyszczy on rzutem z jakiejkolwiek pozycji po za łukiem) . Weź pod uwagę fakt, że liczba jego zbiórek w ostanim meczu była spowodowana słabym występem Big 3 a drugi słaby mecz z rzędu jest mało prawdopodobny.
Jak dla mnie typ nie warty ryzyka...

Już Ci tłumacze mój tok rozumowania jesli chodzi o ten poszczególny argument w stosunku do tego typu. Jesli Lebron, Wade i Bosh słabo rzucają jest co zbierać. Jeśli dzisiaj będą grać na lepszej skuteczności okazji do zbiórek będzie znacznie mniej...
 
M 1

maticmg

Użytkownik
to samo chciałem napisać co powyżej noah ostatnio na bardzo słabej skuteczności i 9 oczek wrzucił z czego 3 własnie po dobitkach bo tak nic by nie wpadło ...
lepiej na same zbiórki zagrać ostatnio był taki tłok pod koszem że miał 4 asysty to tez może dać do myślenia bo byki muszą grać koszykówkę in&amp;out pozdro 1.70 na byczki ktore u siebie nie przegrywają to całkiem fajny typ ;) a pazernym nie warto być
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Weź pod uwagę fakt, że liczba jego zbiórek w ostatnim meczu była spowodowana słabym występem Big 3 a drugi słaby mecz z rzędu jest mało prawdopodobny.
Z typem nie polemizuję, gdyż faktycznie może okazać się fifty fifty biorąc pod uwagę, że Noah potrafi zamknąć się na np: 6 pkt. W jaki sposób, jednak bardzo nawet dobry występ BIG 3 ma wpłynąć na ilość zbiórek Noaha? Tego, bowiem argumentu akurat kompletnie nie rozumiem.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
OKC - Dallas
Terry over 1.5 3 -pointers 1.65
Gamebookers
3/10

Terry jak to Terry lubi rzucać za 3, a że mu wpada sporo, to rzuca dalej. Liczę, że dziś będzie nadal rzucał.


Dirk over 26.5 1.75
Gamebookers
4/10

Ostatnio myślałem o tym, ale nie zagrałem. Czas więc naprawić błąd, bo Dirk jest on fire. I dziś nadal będzie, bo defensywnej odpowiedzi Grzmotów na Niemca nie widzę.


Westbrook over 22.5 1.85
Bwin
3/10

Jak pisałem OKC nie ma defensywnej odpowiedzi na Dirka. Więc aby pokonać Mavs muszą po prostu więcej rzucać. Durant mówił po meczu, że Westbrook nie będzie miał już meczu 3/15 z gry, ma być tylko lepiej. Ja tam mu wierzę, bo ktoś w OKC musi rzucać. Może nie będzie aż tyle wolnych, ale więcej z gry na bank. Jakoś średnio wierzę w kolejne 40 Duranta, więc ktoś te punkty musi rzucić.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
była jako taka defensywa na Dirka tylko niesamowite rzuty mu wchodziły
co do Westbrooka, linia nie jest wysoka ale nikt nie wie co mu w głowie siedzi, może znowu se uwidzi rzuty z dystansu których nie umie

na Terrego dobry typ wyhaczyłeś
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
5/17/11: 3-15 FG, 14-18 FT, 3 boards, 3 assists, 20 points
1/6/11: 5-16 FG, 5-6 FT, 5 boards, 9 assists, 15 points
12/27/10: 5-15 FG, 5-6 FT, 3 boards, 7 assists, 15 points
11/24/10: 4-13 FG, 5-6 FT, 3 boards, 10 assists, 13 points
staty Westbrooka przeciwko Dallas w tym sezonie. Gra beznadziejnie.
 
A 1

anbarkh

Użytkownik
no tak, ale kto wygra ?
w pierwszym meczu Dirk był nie do zatrzymania, ale mimo to zwycięstwo, choć pewne, to nie aż tak bardzo przekonujące. Przynajmnie dla mnie.
Dallas jest ewidentnie na fali, tylko jak długa ta fala jeszczę będzie płynąć ?
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Z mojej strony proponuję takie typy:
&lt;=&gt; Serge Ibaka (Okl){Punkty+Zbiórki} Powyżej 16.5 1.85 Tobet
&lt;=&gt; Jason Terry (Dallas Mavericks) {Punkty} Over 17 1.85 Tobet
&lt;=&gt; Serge Ibaka vs. Shawn Marion {Punkty+Zbiórki} [AH-1] Ibaka
Ibaka słabo radził sobie, gdy musiał się zmagać z Gasolem i Randolphem, ale i tak pokazał, że w tych PO jest w formie lepszej, niż w sezonie. Gra stabilniej od Perkinsa i daje zawsze jakieś zbiórki zespołowi. Dodatkowo wobec postawy ofensywnej Dirka, sam także odpowiada punktami. Nie jest to takie trudne przy Niemcu, bo Dirkowi nie zawsze chce się twardo grać w obronie, stąd Ibace gra się łatwiej, niż z Grizzlies. Właściwie Serge zapewne doskonale wie, że wobec braku punktów innych podkoszowych on musi zapewniać łatwe zdobycze pod koszem dla drużyny. Jak dla mnie to trzeci strzelec zespołu i nic nie stoi na przeszkodzie, by powtórzył, co najmniej wynik indywidualny z pierwszego meczu.
Jeśli idzie o pojedynek Mariona z Ibaką to kluczem, jak dla mnie jest to, że Marion musi dużo sił poświęcać na obronę przeciw Durantowi. Sam nie jest wybitnym strzelcem z dystansu, a większość punktów notuje z pozycji mid range lub podkoszowych. Dodatkowo przecie niemu gra non-stop młodszy, szybszy Durant, co dodatkowo utrudnia ofensywne poczynania Mariona. Nie sądzę, więc by Shawn wyskoczył z czymś w tym meczu. Typ, więc bardziej przeciw Marionowi, niż na Ibakę.
Terry jest w gazie, a dodatkowo Stevenson całkowicie poza formą, co sprawia, że Jason dostaje sporo minut na grę i jest drugą strzelbą Dallas. To powinno się powtórzyć, gdyż Sefolosha, czy Harden to nie są gracze, którzy potrafią całkowicie wyłączyć jakiegoś gracza z gry. Sądzę, że Terry będzie próbował za trzy i dostanie sporo podań od wysokich Dallas na obwód, a biorąc pod uwagę jego formę rzutową powinien próg tak ustawiony spokojnie przekroczyć.
 
william 84

william

Użytkownik
Bulls też byli &quot;na fali&quot; i co z tego? Każdy mecz to inna historia. Najlepszą opcją na ten mecz będzie under 201 [1,95 - bwin]. U innych buków linia na 200.5 również do wzięcia. 121-112 w pierwszym meczu to jakiś kosmos jak na PO. Wynik godny meczu GSW - Kings z RS. Dzisiaj musi nastąpić poprawa defensywy. Szczególnie na Nowitzkim. Thunder mają odpowiednich graczy, aby maksymalnie utrudniać zadanie Niemcowi. Durant również powinien się uspokoić. Ciężko wytypować zwycięzce, ale jeżeli miałbym grać coś w tym kierunku, to dodatnie handi na Thunder.
 
A 1

anbarkh

Użytkownik
Jak dla mnie trochę niski ten kurs. Nie do konca jestem przekonany, ze Dallas wygra serię.
Jak Oklahoma znajdzie sposob na powstrzymanie Dirka, to różnie może być
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Szkoda tej porażki Dallas.Mecz oglądałem urywkami ale to co wyprawiał Stevenson w ataku woła o pomstę do nieba.Przynajmniej 4 z jego 6 rzutów były z czystych pozycji a mecz kończy ze skutecznością 1/6.No szkoda gadać,jeśli z kimś takim w s5 Dallas wygra NBA to będzie cud.Haywood drewniak zamiast chociaż pobronić dobrze przez te kilkanaście minut to cały czas spóźniony w obronie i kończy się to faulami.
Dallas na szczęście pokazało już,że gra na wyjazdach świetnie i to jedno zwycięstwo na pewno są w stanie wyszarpać,zwłaszcza jesli Durant rzuci poniżej 30 punktów
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Miami Heat - Chicago Bulls



Typ:2
Kurs:2.75

I na zakończenie moich typów w tym tygodniu tradycyjnie coś z koszykówki i NBA. Niestety sezon dobiega już końca w grze o mistrzostwo zostały już jedynie cztery zespoły. W finale konferencji wschodniej rywalizują ze sobą Miami Heat - Chicago Bulls. Jak na razie obydwa zespoły mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie tak więc sprawa awansu do wielkiego finału nadal pozostaje otwarta. Po dwóch spotkaniach w Chicago teraz cała rywalizacja przenosi się do Miami, moim skromny zdaniem trzeci mecz padnie łupem Chcicago Bulls jak nie trudno się domyśleć jest to dość ryzykowny typ ale Chicago jest moją ulubioną drużyną dlatego nie mogłem się powstrzymać, żeby choć małej sumki na nich nie postawić. Po sezonie zasadniczym Chicago było lepsze od swojego dzisiejszego rywala i dzisiaj będzie podobnie goście są lepszą ekipą ale mieli troszkę słabszy drugi mecz ale w pierwszym spotkaniu wygrali wysoko i tam było widać ich siłę.
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Carlos Boozer Over 13,5 pkt @ 1,95 Unibet ✅ 26 pkt ✅
Rozgrywki przenoszą się do Miami i już dziś czeka nas trzeci mecz serii. W tej chwili jest remis 1-1. Heat w ostatnim meczu zdołało pokonać Byki. Udało im się zatrzymać ich lidera na niespełna 30% skuteczności. Jednak najbardziej zawiódł Boozer, który trafił tylko trzy rzuty z gry i tylko dwa razy stanął na linii rzutów wolnych. Byki chcąc wygrać przynajmniej jeden mecz w Miami muszą poprawić swoją grę. Duża rola spoczywać będzie właśnie na Boozerze, który musi musi grać bardziej agresywnie przeciwko Boshowi, musi spowodować jego kłopoty z faulami, aby Derrick Rose miał dużo miejsca na swoje wjazdy pod kosz. Boozer na razie zawodzi w play off, ale mam nadzieję, że dziś się przełamie i znacznie poprawi swoją grę. Linia nie jest zbyt wygórowana i powinien ją przekroczyć. Kurs w Unibet także jest dobry, dla porównania w bwin mamy tylko 1,75 na to zdarzenie.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Co sądzicie o typie dostępnym w Pinnacle z linią:
Dwane Wade over 25,5 2,03
Wade zdecydowanie więcej punktów rzuca we własnej hali.
Punkty rzucone w serii z Boston Celtics:

1mecz - 38pkt (Dom)
2mecz - 28pkt (Dom)
3mecz - 23pkt (Wyjazd)
4mecz - 28pkt (Wyjazd)
5mecz - 34pkt (Dom)
Punkty rzucone w serii z Chicago Bulls:
1mecz - 18pkt (Wyjazd)
2mecz - 24pkt (Wyjazd)
We wszystkich spotkaniach w Miami Wade spokojnie przekraczał spokojnie barierę 25,5 punktów, także i dzisiaj moim zdaniem przekroczy linię 25,5.
Typ: Dwane Wade over 25,5
 
william 84

william

Użytkownik
Dobry bet na Wade&#39;a.

Ostatnio nie mam szczęścia do typów, które wrzucam do tego działu, ale czas odmienić trend.


vs.


Typ: Heat -4.5 (96-85)
Kurs: 1,95✅
Buk: Pinnacle


Z tego co zauważyłem, większość ekspertów faworyzuje w dzisiejszym pojedynku gości z Chicago. Szczerze mówiąc - nie wiem dlaczego. Być może się nie znam, ale moim zdaniem Heat nie oddadzą dzisiaj przewagi parkietu. Po pierwsze - mają genialnego w &quot;before-crunch-time&quot; Jamesa. LBJ przejmuje spotkanie na 4-5 minut przed końcem i robi to wybornie. W wielkim stylu wrócił Haslem. Gość, którego brakowało w Miami bardzo. Duet podkoszowych Bosh-Haslem wygląda o niebo lepiej niż duet Bosh-&quot;Anyone else&quot;. Do tego Wade, który we własnej hali może czuć się właścicielem i powinien ciągnąć grę na przemian z LBJ. Bulls znów musieliby wznieść na wyżyny, aby pokonać Heat. A i to może nie wystarczyć, gdyż na Jamesa w czwartej kwarcie nie ma mocnych. Po raz kolejny bardzo istotna będzie walka na tablicach. Jeżeli Heat dobrze wejdą w mecz, będą skutecznie zastawiać deskę i zbierać w obronie jak należy, to będę spokojny o wygraną. Własny parkiet i doping kibiców również bardzo istotny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Haslem over 13.5 points + rebounds 1.95
Betsafe
5/10

Nie wiem dlaczego Betsafe nie docenia Haslema. Już w poprzednim meczu pokazał się z dobrej strony - 13 punktów i 5 zbiórek. A nie widzę powodu, żeby dziś miało być inaczej. To jest zawodnik na spokojnie 25 minut w meczu i myślę, że tyle dostanie. Zdobywać punkty potrafi, jest głodny gry co pokazał w 1 meczu. Potrafi zbierać w ataku, co stwarza mu okazje do ponowień. Dla mnie typ bardzo fajny, więc korzystam.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Mecze przeniosły się teraz do Miami gdzie miejscowi podejmą w trzecim spotkaniu finału konferencji wschodniej Chicago Bulls. Stan rywalizacji to obecnie 1-1, najpierw wysokie 21 punktowe zwycięstwo Chicago, a drugi mecz to już 10 punktowa wygrana Miami. Gospodarze będą chcieli wykrozystać atut własnego parkietu ja kto było z Boston, minimum już spełnili bo wygrali jeden mecz wyjazdowy, teraz dwa zwycięstwa u siebie praktycznie będą jedną nogą w finale. Miami obecnie wydaje się według mnie mocniejsze, mimo na przykład braku klasowych zmienników to wciąż wielka trójka jest w formie, bywają słabsze momenty ale u siebie rzadko zawodzą. Za to w Chicago widać jakby większe zmęczenie. U gospodarzy powrócił do gry Haslem, jest to wzmocnienie co pokazał drugi mecz zdobywając w nim 13 pkt i 5 zbiórek, a więc rotacja w składzie będzie szersza. Tak samo Wade u siebie dużo lepiej się spisuje, James swoje oczywiście odwali i Bosh powinien także sporo dołożyć.
Analiza z TD.
Ale dodam, że po prostu Miami dziś dla mnie WIN. Kurs do jakiegoś dubla fajny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom