>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

P 3

pl17

Użytkownik
Dla mnie to mecz z serii no-bet, poszukam czegoś live. Zresztą kursy już poleciały wczoraj mocno ponad 2.5 można było Polskę złapać dziś w tym momencie bet-at-home daje 2.1. Nie sądzę jednak, że nasi mogli by ten mecz przegrać jeśli wyjdą skoncentrowani od początku i nie zdarzy im się żaden przestój w grze jak to było do tej pory, jeśli Bigler nie będzie krzyczał &quot;Was ist los?&quot; to mecz jest nasz.
Jak ktoś ma drobne to można zagrać remis, Węgrzy na dużych imprezach lubią coś zremisować na turnieju przed mistrzostwami świata też był remis, chociaż tam jak dobrze pamiętam to my prowadziliśmy.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
no to jedziemy z typami na dziś, też nie udziwniam.
Słowenia dobra I połówka w końcu z Serbami i wiadomo, że teraz czeka Egipt. Egipt dostał dziewiątkę od Węgier i tyle samo od Hiszpanii i Chorwacji łącznie. Ale nei sądzę, by dziś to się zrobiło w podobnych granicach. Egipt po prostu nic dobrego nie zagrał w żadnym z tych meczów, bo to co grały tuzy w meczach z Egiptem to trochę śmiech, Tomas, Cupic nie rzucali łatwych pozycji itd. Słowenia powinna na lajcie ich ograć tymi kilkoma bramkami, bo jest po prostu drużyną zdecydowanie lepszą. Jak dotąd komplet zwycięstw i takowy handicap sprawia, że tylko się cieszę. Problemem może być tylko jakiś głupi przestój, ale wydjae mi się, że dopóki na te 6-7 goli nie odejdą (a może być to szybko) to przestojów mieć nie będą. Może Skof dziś nie wyjdzie w pierwszym składzie, bo Prost jest w zdecydowanie lepszej formie.
Tutaj chwilę się zastanawiałem, ale jednak szerokość kadry Hiszpanów tu zdecyduje i powinni odskoczyć w jakimś tam nieokreślonym czasie, wiadomo, kim jest Vujin, Ilić, dlatego taki niski kurs jest troszkę mniej opłacalny, ale niskie handi po solidnym kursie do gry, bowiem Sterbik myślę, że dziś dorówna Staniciowi, dlaczego? Nie pokazał nic godnego uwagi w fazie grupowej, a od teraz właśnie powinien robić swoje. Hiszpania przegrała w sobotę, ale czy chciała wygrać jest pytaniem zasadnym, choć mimo wszystko Chorwacja znowu prezentuje na ten moment poziom bardzo wysoki. Serbia i Węgry to bardzo podobny poziom, może troszkę lepsza I linia, a słabsza bramka u Węgrów, ta właśnie drużyna Węgier powalczyła dłuższą chwilę z Hiszpanią i dziś również dopuszczam taką możliwość. Serbia jednak nie ma argumentów na więcej niż 30-40 minut walki, poza tym, sędziowie w razie Wu, myślę, że Rivera też zareaguje na ewentualne rozstrzelanie się II serbskiej linii (no, ma kto się rozstrzelać tam, ale nie sądzę, by pociągnęli cały mecz)
Hiszpania -2.5 @ 1.55 expekt ✅
Słowenia -2.5 @ 1.51 betsafe/betsson (expekt i b365 mają sporo niżej) ✅

A ja tym razem pogram HT/FT w meczu Polski, no powiedzmy szczerze, że Węgry mogą nas pokarcić momentami, Noć, Ivancsik, nasze problemy z wejściem w mecz, oby udało nam się wygrać, jeśli dałoby radę to przegrywając dość nisko do przerwy ????
Polska - Węgry
2/1 @ 9 b365
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
to nie zmienia faktu ze i tak moim zdaniem 5 bramek nie rzuci co ty na to ??
A dlaczego miałby nie rzucić? Obok Laszlo to najlepszy chyba zawodnik w drugiej linii, do tego numer 1 do karnych, chyba że teraz trener bardziej ufa Krivokapiciowi. Jak dla mnie właśnie postawa Gabora może tutaj być kluczowa.

A tam się ktoś pytał o ten over na Bieleckiego. Jak dla mnie nie warto, bo chociaż niby to tylko 3 gole do rzucenia, to Karol jest na ten moment cienki i pewnie za dużo dzisiaj nie pogra. Z resztą u niego, kwestia jest taka czy mu pierwszy rzut wejdzie czy nie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
6,50 na końcowe zwycięstwo Chorwacji to nie jest czasem przesada? Pokonali Hiszpanię, a przecież obok właśnie Hiszpanów, Francuzów i Duńczyków to najlepsza drużyna świata, a na te 3 reprezentacje są o wiele niższe kursy, Chorwaci grają obecnie bardzo dobrze więc chyba warto spróbować?
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj dla Darko Stanicia może być ostatni mecz w kadrze narodowej. Bramkarz wyraził chęć zakończenia kariery reprezentacyjnej

Zdarzenie: Chorwacja - Białoruś✅(33:24)
Typ: Over 51,5
Kurs: 1,97
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 21.01.2013 godz. 21:30

Chorwacja jest tutaj zdecydowanym faworytem, co powinno być dobre do wyższego rezultatu. Reprezentacja prezentuje się dosyć dobrze, bardzo dobrzy rozgrywający, świetni skrzydłowi. W czasie gry nie ma za dużo zmian z obrony do ataku. Białoruś dla mnie to drużyna overowa. Mają dwóch szybkich rozgrywających Nikulenkau i Pukhouski. Często starają się szybko wznawiać atak. Obrona nie wygląda za dobrze. Niazhura, Tsitou nie grają nic specjalnego. Według mnie suma goli będzie wyższa niż 51
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
faro09 2

faro09

Użytkownik
A Hiszpania to na pewno chciała wygrać z Chorwacją?
moim zdaniem wogole nie chciala bo zdawala sobie sprawe ze ma zdecydowanie latwiejsza droge do finalu ???? dla hiszpanow polfinal rozegra sie dzisiaj. jesli pokonaja serbow a zapewne ich pokonaja po close game to sa w finale bo nie wierze ze rosja/slowenia bedzie w stanie im sie przeciwstawic. Chorwacja napewno ma o wiele trudniej, gdzie w srode zmierzy sie w 1/4 z francja ????
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Od samego początku mówię bez ściemniania, że żadnym znawcą piłki ręcznej nie jestem, oglądam ją wyłącznie w przypadku Mistrzostw Świata/Europy/IO. Przeglądając oferty bukmacherów w oczy rzucił mi się taki typ:
half time: Chorwacja (-1.5) - Białoruś @ 1.53 Betsson ✅✅✅ 21-9
Bez żadnych analiz wiadomo, że Chorwaci to zespół co najmniej 2 klasy lepsze od szczypiornistów z kraju Łukaszenki. Na tym turnieju nie zaznali jeszcze porażki, choć mierzyli się z Węgrami czy przede wszystkim Hiszpanią. Niektrórzy zastanawiają się czy Hiszpanie chcieli wygrać to spotanie. Tak czy owak Chorwaci to jedni z faworytów do wygrania całego turnieju. Białoruś natomiast - porażki ze Słowenią, Serbią i Polską. I w zasadzie tylko w spotkaniu z naszymi rodakami ich oglądałem. Tam 1sza połowa zakończyła się zwycięstwem Polaków 14-9. Skoro nasza repka, co najwyżej czarny koń tego turnieju jest w stanie tak wysoko wygrać 1sze 30 minut, to co faworyci. Przecież wiedzą, że to już decydujaca faza turnieju. Liczę na to, że zaatakuja od początku, zdobędą przewagę, a później (w drugiej połówce) pograją zmiennicy. Tymi dwiema bramkami 1szą połowę powinni spokojnie wygrać.
Oto pierwsze połówki Chorwatów jak do tej pory:
Chorwacja - Australia 17-4
Algeria - Chorwacja 12-15
Chorwacja - Węgry 15-11
Chorwacja-Egipt 11-9
Chorwacja-Hiszpania 15-13
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
6,50 na końcowe zwycięstwo Chorwacji to nie jest czasem przesada? Pokonali Hiszpanię, a przecież obok właśnie Hiszpanów, Francuzów i Duńczyków to najlepsza drużyna świata, a na te 3 reprezentacje są o wiele niższe kursy, Chorwaci grają obecnie bardzo dobrze więc chyba warto spróbować?
No tak, ale weź zobacz na drabinkę turnieju, Hiszpania do finału ma bardzo łatwą drogę, inaczej to powiem: jeżeli odpadną wcześniej to są cieniasy, bo zarówno Rosja, Słowenia czy Niemcy to ekipy słabsze od gospodarzy. A Hiszpania przegrała &quot;specjalnie&quot; z Chorwacją...
A tutaj Chorwacja z Francją w ćwierćfinale, no i jedna z tych ekip za pewne z Danią ( innego scenariuszu nie biorę pod uwagę ), Francja obecnie sporo przeceniana, ale Duńczycy zdecydowanie najmocniej dla mnie wyglądają w tym turnieju. Także Francja i Chorwacja mają bardzo ciężką drogę, bo nie dość, że jedna wyeliminuje drugą to jeszcze później Dania i finał Hiszpania?
Przy takiej drabince moim zdaniem nie opłaca się w tej chwili grać już zwycięzcy, no może Hiszpanie i później kontrować w międzyczasie, ale znowu dobry kurs to co najmniej 3.50 na nich, mniejsze to już nie ciekawe.
 
P 0

pavka91

Użytkownik
moim zdaniem wogole nie chciala bo zdawala sobie sprawe ze ma zdecydowanie latwiejsza droge do finalu ???? dla hiszpanow polfinal rozegra sie dzisiaj. jesli pokonaja serbow a zapewne ich pokonaja po close game to sa w finale bo nie wierze ze rosja/slowenia bedzie w stanie im sie przeciwstawic. Chorwacja napewno ma o wiele trudniej, gdzie w srode zmierzy sie w 1/4 z francja ????
Hiszpania z Niemcami w ćwierć.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Skoro już mowa o typach na zwycięstwo, to postawiłem przed turniejem 100 PLN na Danię (zakład bez ryzyka w Betclic) po kursie 6, ale całkiem prawdopodobny mecz z Polską w ćwierćfinale... Liczyłem na to, że będę musiał kontrować dopiero w półfinale, ale jak tu oglądać mecz z Polską (oczywiście jeśli wygramy dziś z Węgrami) i kibicować Duńczykom... No ale zobaczymy, może jednak nie będę miał takiego problemu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Powiedzcie mi jedno, a w zasadzie dwa...
1. Ile Kubisztal rzucałby jeszcze karnych na tych mistrzostwach ? Przecież on chyba każdy mecz zaczynał od nie strzelenia karnego :|
2. W większości spotkań najlepszym zawodnikiem drużyny przeciwnej zostaje bramkarz...Wynika to naprawdę z takiego przypadku, że Ci bramkarze rozgrywają świetne zawody akurat przeciwko Polakom czy po prostu ze słabej ofensywy Polaków i łatwiej im się broni ? Bo ja już sam nie wiem...
Generalnie lekki wstyd ten mecz.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Dokładnie, też to rzuciło mi się to w oczy. Co mecz to bramkarz drużyny przeciwnej zostaje bohaterem. No ale nie ma co się dziwić jak nasi rzucają tak że nawet jak bym te strzały bronił. Zresztą tyle co było w tym meczu niecelnych strzałów to nie wyobrażałem sobie do tej pory że w meczu piłki ręcznej może dojść do czegoś takiego, po prostu masakra. Żeby z 7 metrów mając przed sobą tylko bramkarza nie trafić w bramkę? Nie dziwiłbym się amatorom grającym dla zabawy, ale kolesie robiący to praktycznie przez całe życie i biorący za to nie małą kasę?! Kubisztal taki doświadczony zawodnik i obok bramki, Orzechowski wali nawet nie patrzy gdzie. Brak po prostu słów. Kończę już te wypociny bo mnie krew zalewa jak wspominam ten mecz i postawę naszego zespołu. Tyle z tego wszystkiego dobrego że na żywo udało się kilka złoty wygrać.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
2. W większości spotkań najlepszym zawodnikiem drużyny przeciwnej zostaje bramkarz...Wynika to naprawdę z takiego przypadku, że Ci bramkarze rozgrywają świetne zawody akurat przeciwko Polakom czy po prostu ze słabej ofensywy Polaków i łatwiej im się broni ? Bo ja już sam nie wiem...
Ktoś kiedyś powiedział na temat karnych w piłce nożnej coś w stylu &quot;nie ma karnych obronionych, są tylko karne źle strzelone&quot;. Prawdopodobieństwo strzelenia karnego w nożnej jest porównywalne do strzelenia gola z czystej pozycji w ręcznej. Więc wniosek nasuwa się sam. Nie ma czegoś takiego, jak kapitalny mecz bramkarza, jest tylko fatalny dzień ofensywy drużyny przeciwnej. ???? Takie jest moje zdanie.
Co do samego meczu to tragedia. Niestety chyba dużo osób umoczyło trochę $$$. W tym ja sam, ale całe szczęście grałem za bardzo drobne w myśl, nie grania grubo typów &#39;patriotycznych&#39;. Ale czy tak naprawdę jest czego żałować? Dla mnie niewielka różnica odpaść w 1/8 czy 1/4. Chyba, że ktoś wierzy, że wygralibyśmy z Danią. Ten turniej został przegrany w meczu ze Słowenią i takie są fakty.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kursy




Na Danię z Węgrami Bwin wystawiło 1,25,śmiech trochę ze względu na to,że jest to chociażby 1/4 MŚ ale Dania i tak izi to wygra...bo oni w przeciwieństwie do Polaków nie boją się rzucać na bramkę rywali.

Chorwaci z Francuzami 2,5 to value wg mnie choć nie zdziwie się jak ten mecz (w stronę Chorwatów) napompuje się niczym balonik jak dzisiaj Polska i gładko dosyć wygrają żabki ale tak 55/45 dla Chorwatów jak dla mnie szanse bo trójkolorowi jakoś nie błyszczą na tych mistrzostwach.

Rosja-Słowenia hmm ruskich widziałem z Canarinhos i zagrali słabiutko i te 1,87 Bwina na Słowenię to wg mnie dobra inwestycja,wydają się dużo lepszym zespołem na ten moment a jak będzie czas pokaże ;)

Na Hiszpanów z Niemcami tylko 1,22,gospodarze dzisiaj pokazali klasę gładko ogrywając Serbów aż 11 golami ale Niemcy ostatnio grają nieźle w obronie a kontry mają wyśmienite czy to jednak starczy na Hiszpanię?Osobiście wątpię i według mnie gospodarze zameldują się w 1/2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
2,5 Na Chorwatów!? To jest promocja! Szczerze, to kalkulowałem, że będę grał na nich po kursie max 1,8. Przecież Francji w tym turnieju w ogóle nie idzie! Kurs na Chorwatów na pewno będzie maleć dlatego polecam go grać z miejsca! Co do reszty no to żenua... W tych kursach na Hiszanów i Duńczyków łatwo można umoczyć siano, jak dla mnie reszta nie do gry.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Słowo &quot;promocja&quot; to raczej rzadko pasuje do zakładów bukmacherskich.

Jeśli chodzi o Chorwatów, to trzeba dodać, ze do końca MS ma nie grać Lacković. Poważnej kontuzji doznal Strlek, za niego dołączył Nincević. Mniejsze problemy ma też Bicanić. Lewe rozegranie jest mocno osłabione.
Najważniejszy gracz to Duvnjak, a on często ma problemy z mocną obroną, jaką np prezentuje Francja
Przy typowaniu na Chorwacją ,jak zawsze obawiałbym się gry Omeyera u Francuzów.

U Słowenców tylko minutę dzisiaj zagrał Mackovsek. Informacji o urazie żadnych nie ma.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Po prostu uważam tak jak kolega, ze kurs 2,5 na Chorwatów jest przesadzony. Oglądałem mecz Francji z Islandia, Niemcami i grają kiepsko, jak na nich więc po prostu spodziewam sie zaciętego spotkania - tyle ;)
 
borys_91 1

borys_91

Użytkownik
Dzisiaj dalsza walka w MŚ drużyn o miejsca 17-20 i 21-24 i postanowiłem przyjrzeć się jednemu pojedynkowi. Vice mistrzowie Azji z 2012, czyli Katar mierzą się z Arabią Saudyjską. Kursy dość ciekawe, bo na zwycięstwo Katarczyków oscylują w granicach 1,5. Nie wiedziałem żadnego meczu przedstawicieli Azji i stąd szczerze mówiąc ten post, bo potrzebuję weryfikacji moich wiadomości. Katarczycy powalczyli w miarę swoich możliwości z Macedonią. Rosją i Argentyną, bo z tego co widziałem nie dostali jakiegoś potężnego lania, a Arabia z kolei w meczu, który oglądałem dostała baty od Białorusinów.
Warto brać Katarczyków czy raczej nie pchać się w to bagno?
 
Do góry Bottom