>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

D 224

dboniem

Użytkownik
Kursy




Rosja - Brazylia Rosja(-4,5) 1,93 Pinnacle

Rosja zajęła w grupie B 2 miejsce, będąc słabsza jedynie od rewelacyjnej Danii. Pokonali po drodze zawsze silnych Islandczyków 30-25, słabych Katar i Chile oraz zremisowali 29-29 z Macedonią.

Brazylia natomiast dość niespodziewanie awansowała do 1/8 finału, a nawet zajęła w grupie 3 miejsce, co jest sporą niespodzianką. Przegrali oni planowo wyraźnie z Niemcami i Francją, ale wygrali z Argentyną, Czarnogórą i Tunezją.

Jeśli chodzi o składy to Brazylijczycy nie mają czym się chwalić, dla przeciętnego kibica szczypiornika ich nazwiska są bardzo anonimowe.

Rosja z kolei ma w czym wybierać, aż 14 graczy pochodzi z najlepszej drużyny Rosyjskiej ligi Czechowskich Miedwiedi, po za tym mają jeszcze K.Igropulo z Fuchse Berlin i 2 zawodników z Dynama Mińsk (gra w LM).

Biorąc pod uwagę doświadczenie, zgranie Rosjanie nie powinni mieć najmniejszych problemów z awansem, Brazylia to nie jest przeciwnik, który jest w stanie ich zatrzymać. A jako, że w 1/4 finału będą mieli za rywala na 95% Słowenię, więc ekipę w zasięgu ich możliwości. Nie powinno zabraknąć im motywacji by szybko uzyskać kilkupunktowe prowadzenie i spokojnie kontrolować przebieg meczu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dania - Tunezja (HC -5EH/0) --&gt; 1 - 1,70 Sportingbet ✅ 30-23
HC niby wysoki jak na mecze poza faza grupową, ale nie ma się co dziwić. Mimo, iż Tunezja się przeciwstawiała Francji czy nawet wygrała z Niemcami to na tym etapie jakiekolwiek żarty się skończyły i nie ma miejsca na nadrabianie słabszego spotkania. Dania w bardzo dobrej formie gładko wygrała wszystkie spotkania - najmniejszy wymiar kary spotkał Macedonię - porażka różnicą 3 goli - i to w meczu już o nic dla Duńczyków. Więc w kolejnych spotkaniach, które gramy metodą przegrywający odpada nie będzie zabaw ani taryfy ulgowej. Tunezyjczyków trzeba docenić za walkę i osiągnięty wynik, ale jutro duński walec odeśle ich do domu. Wg mnie gładkie zwycięstwo 7-8 golami. Innej możliwości nie widzę. Nawet przy jakimś dramatycznie słabym spotkaniu rozegranym przez Duńczyków ich doświadczenie i jakość graczy powinno pozwolić na pokrycie linii proponowanej przez buki - 5 bramek. Spodziewam się sprężenia Duńczyków od samego początku i wyraźnego prowadzenia.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dania(-5EH) - Tunezja 1 @ 1.7 Sportingbet

Turniej wkracza już w fazę 1/8 finału, każdy mecz jest tutaj o przeżycie i awans do ćwierćfinałów MŚ. Dania jest w tym turnieju faworytem do zdobycia medalu, Tunezja i ten turniej to już chyba koniec. Dania w grupie bez problemu pokonała wszystkich, najmniejszy handicap jaki pokryli był -3 z Macedonią. Tunezja sprawiła niespodziankę walcząc z Francją (3 bramki starty) i pokonując Niemców. Jednak sądzę że doświadczenie, zgranie i obecna forma wezmą guru w tym meczu i zespół Duński bez problemu pokona Tunezyjczyków, i awansuje dalej. Duńczycy do tej pory zagrali bezbłędnie i mam nadzieję że podtrzymają swoją passę dalej, niszcząc Tunezję.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Reczna, MŚ, 20.01 20:15
Islandia - Francja 1polowa
typ: -1,5 bramki Francja
1,55
Sportingbet
Analiza
Dzis w spotkaniu 1/8 finalu Mistrzostw Swiata dojdzie do spotkania Islandczykow z Francuzami. Islandia zawsze nalezy do czolowki druzyn w Europie, wydaje mi sie jednak ze od kilku lat systematycznie spada w tej hierarchi zespolow. Ten turniej wydaje sie to jak narazie potwierdzac, o ile porazka z Dania byla wliczona w koszta, to porazka z Rosja juz nie, a juz na pewno nie tak wyrazna. Te porazki byly efektem spotkania sie z glownym kandydatem do zlotego medalu juz w kolejnej rundzie. Francuzi rowniez w swojej grupie nie pozostali bez porazki, czy jednak nie byla ona wkalkulowana? Czy Francuzi chcieli uniknac gry z Hiszpanami w cwiercfinale? jest to bardzo mozliwe, dlatego podlozyli sie Niemcom i zajeli drugie miejsce w grupie. Francja celuje tu w zloto i niesadze, aby Islandczycy byli dzis w stanie napsuc im zbyt duzo krwi.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
no to będzie masówka, bo i ja gram na Danię w handicapie. Zdecydowanie taka linia jest na ten zespół śmieszna, może to dlatego, że to już ta faza turnieju no i jest jak jest. Więc może trochę powiem o charakterystyce gry, bo nie ma w Waszych postach tego za wiele. Dania opiera się na mega drugiej linii, są bombardierzy, są ludzie, którzy grają dobrze na zwodzie czy bez piłki. Ogromną wartością dodaną jest Mollgard, który zawsze ciągnie kontrę w drugie tempo po niewykorzystanej przez przeciwników akcji czy szybkim wznowieniu. Wchodzi jak tur w obronę przeciwnika. Mega skuteczne skrzydła, a tunezyjska bramka to nie jest jakaś mega moc jeśli chodzi o bronienie skrzydeł. Eggert 17/17 z karnych, 33/36 ogólnie. Lindberg także niesamowicie skuteczny - oby to utrzymali aż do środy i 1/4 z nami ????
W obronie raczej sporo będzie rzutów z nie do końca czystych pozycji, w ataku pozycyjnym Tunezja nie radzi sobie jakoś za dobrze, środek duńskiej obrony jak najbardziej blokiem pograć potrafi, dlatego rzuty z tunezyjskich połówek, które Niemców rozbiły powinny być często blokowane i bronione przez Landina, który takie rzuty, gdy trzeba się ustawić dobrze, broni rewelacyjnie. O oszczędzaniu się nie powinno być mowy, do kolejnego spotkania aż 3 dni, więc wysoka wygrana rozpędzonej Danii wchodzi tutaj w grę.
Francja z Niemcami praktycznie zupełnie nie broniła, Omeyer na skuteczności chyba 10%, Karaboue jest bo jest, bronić za bardzo nie umie, choć opinie są różne. Generalnie Dinart nie gra nic godnego uwagi w tym turnieju, w sytuacji gdy drudzy obrońcy nie pobronią dobrze, to ze środka jest w miarę dobrze się przedrzeć, a koło w ekipie Islandii jak i bylo u Niemcow bardzo mocne. Francja robi też sporo błędów, ale co trzeba im oddać to wysoką skuteczność i dobrze budowane akcje, co nawet w meczu z Niemcami przez większość spotkania miało miejsce. Islandczycy z Duńczykami niektóre fragmenty meczu mieli dobre, rzucone sporo goli pomimo przeciętnej skuteczności - 2 lub 3 nierzucone karne, podobna liczba kontr i nierzucone sytuacje w ataku pozycyjnym. Omeyer tak jak piszę już od roku, miewa przebłyski, najlepszym bramkarzem na świecie jest na ten moment Niklas Landin, ale na pewno jest możliwość dobrze zagranego przez Thierry&#39;ego meczu. Typuję over, bo Francja w obronie nie przekonuje, w ataku jest dobry w Hiszpanii Karabatić, skuteczne skrzydła Abalo-Honrubia, nieźle w ataku radzący sobie Sorhaindo. Francja popełnia też często wskutek dekoncentracji i w ataku i w obronie dużo prostych błędów co Islandia powinna wykorzystywać jeśli chce powalczyć.
Francja - Islandia Over 53 + Dania -5 @ 2.48 b365 ✅ easy ones
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Niemcy vs Macedonia
Zaczynamy najlepszą faze MŚ. Koniec z wyliczeniami i układaniem sobie przeciwników. Myśle ze w/w spotkanie bedzie najbardziej dziś wyrównanym meczem a co za tym idzie spróbuje delikatnie zagrać to w stronę Macedonii. Może nie doceniam jednych i przeceniam możliwości drugich ale mimo wszystko wietrze w tym spotkaniu niespodziankę. Niemcy w pokonanym polu pozostawili Francję, żałuje że nie miałem możliwości obejrzenia tego spotkania bo do końca nie wiem ile % zaangażowania było po stronie Francuzów. Nie chce powiedzieć że przeszli &#39;obok meczu&#39; jednak w normalnej dyspozycji wynik byłby pewnie zupełnie inny. Macedonia potrafiła jedynie urwać punkt Rosji. Nie ma co pisać że rzucili 30-ści bramek Danii bo Dania grała na zupełnym luzie a i tak miała mecz całkowicie pod kontrolą.
Jednak mimo że prawie wszystko wskazuje na wygrana Niemców ja idę w drugą stronę i liczę że Macedończycy będą w stanie utrzymać się w meczu i będzie wyrównana końcówka, a tam wiadomo jedna przypadkowa akcja, obrona karnego, sam na sam itp. może wiele zmienić.
Macedonia h 1-0 @2,40
Unibet

Ps kursy coś lecą ja zaczynałem pisać było 2,6 :;/: ;)
 
A 0

ajaguar

Użytkownik
Do moderatora: sorry, ze sie powtarzam ale o linkach zapomnialem
Polska - Węgry
Polska reprezentacja w 1/8 finału Mistrzostw Świata 2013 zmierzy się z reprezentacją Węgier, z którą kilkanaście dni wcześniej zremisowała w turnieju towarzyskim 27:27. W ćwierćfinale na zwycięzce tej rywalizacji czeka Dania albo Tunezja, czyli .... Dania. Jakie szanse ma Polska? Czy jesteśmy w stanie wygrać z Madziarami?


Węgrzy to trudny przeciwnik, z którym nigdy nam się dobrze nie grało ale jest kilka argumentów, które przemawiają za Polską. Zanalizujmy kilka czynników:
Warunki fizyczne
Zarówno Polacy jaki i Węgrzy do ułomków nie należą ale niewielki plus postawiłbym tutaj po stronie Węgrów. Największymi gwiazdami w drużynie przeciwnika jest rozgrywający Veszpremu - Laszlo Nagy, który ma 208 cm wzrostu a wcześniej 12 lat grał w Barcelonie. Mieliśmy z nim problem w turnieju przed mistrzostwami i zatrzymanie tego zawodnika może być naszym kluczem do sukcesu. Gabor Csaszar to kolejne nazwisko, które może nam zapaść w pamięć. Nasza reprezentacja w odróżnieniu od Madziarów nie ma lidera co paradoksalnie może okazać się naszą siła. Jeśli powstrzymamy Nagy&#39;ego, grając ustawieniem 5-1 w obronie, mecz może się potoczyć po naszej myśli.

(żródło: http://handballspain2013.com/en/Teams/Hungary)
Historię wyników
Chyba najważniejszy wynik to ten z turnieju przed Mistrzostwami. Zremisowaliśmy wtedy 27:27 ale ... prowadziliśmy przez całe spotkanie mając mecz pod kontrolą. Jeszcze na minutę przed syreną było 27:25 dla Polski. Nie sądzę. żeby w meczu o taką stawkę Biegler pozwolił Polakom nonszalancko roztrwonić taką przewagę. Patrząc na wcześniejsze mecze, trudno faworyzować naszą reprezentację:

Obecną formę
Polacy mimo porażki ze Słowenią i drugiego miejsca w grupie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Warto im kibicować bo handball, który prezentują stoi na wysokim poziomie. Niewątpliwie naszym atutem jest obrona - jesteśmy jedną z drużyn, która straciła najmniej bramek na turnieju. Oficjalne statystyki mówią. że jesteśmy gorsi w ataku, gorsi z karnych, mamy mniejszą skuteczność rzutową. Nasze plusy to więcej bramek z kontry, mniej fauli i wykluczeń. Popełniamy też mniej błędów technicznych ale za to gramy bardziej samolubnie. Węgrzy mają dużo więcej asyst na koncie niż Polacy, oraz górują nad nami w liczbie bloków.
Ale jest jedno duże ALE
Grupa Polaków była naprawdę silna. Oprócz Arabii Saudyjskiej nawet Korea prezentowała ciekawy, trudny handball. Tymczasem Węgrzy ulegli Chorwacji i Hiszpanii 8-10 bramkami a najwięcej nastrzelali się przeciwko słabiutkiej Australii - lepiej by było już grać z kangurami.
W przypadku meczów z gospodarzami turnieju i obrońcami tytułu, Węgrzy zostali zdominowani w drugich połowach, które Polakom ostatnio wychodzą;) no .. oprócz wpadki ze Słowenią.

Nasza forma jest na fali wznoszącej podczas gdy liczę. że Węgrzy są trochę uśpieni bo mieli dwa mecze gdzie nic nie mieli do powiedzenia a w pozostałych grali spacerowym tempem, co nie zmusiło ich do budowania psychiki. Wiemy przecież jak Polacy lubią dramatyczne końcówki.



Podsumowanie:

Kluczem do zwycięstwa będzie wyeliminowanie Laszlo Nagy&#39;ego. Nie zdziwię się jeśli Polacy szybko przejdą do ustawienia 5-1. Mocnym punktem Węgrów jest też skrzydło i bloki. Widzę to szanse dla Jaszki, który jest bardzo ruchliwy i może łatwo mijać rosłych Madziarów. Zgadzam się z Bieglerem - obrona zadecyduje, nie atak. Szanse na wygraną dla Polski - 70%, Węgry - 30%. Dogrywki nie wykluczam.
POL - HUN: 2,45 - 1,65 - biwn
TYP: POL
Analiza z wideo i grafikami:http://portsport.blox.pl/2013/01/Wojna-polsko-wegierska-w-18-finalu.html
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem akurat dzisiaj można śmiało pobawić się w granie linii na zawodników. Wiadomo, żarty się skończyły i taryfy ulgowej nie będzie. Osobiście pograłem sobie dubelka GVS + AGJ obaj over 5.5 co daje ako prawie @3 na tobecie. Chociaż Gudjon często rozczarowywał na tym turnieju to z tego co kojarzę akurat przeciwko Francuzom zazwyczaj gra bardzo fajnie. Myślę też że mimo 2 pomyłek z karnych w meczu z Danią to nadal gracz Kilonii będzie je wykonywał dzisiaj. Ewentualnie ma zmiennika w osobie Olafssona z Kielc. Linia całkiem ciekawa stąd i typ w tę stronę a jeszcze kurs zachęcający.
Podobnie rzecz ma się z Eggertem w Danii, zaledwie 6 bramek przy karnych rzucanych przez niego, sporej liczbie kontr na która liczę no i kilku sytuacjach ze skrzydła to powinno dać spokojne pokrycie linii.
Jednym słowem warto pograć dwójkę skrzydłowych, może nie są to peffki ale w dublu kurs mamy już znaczący i ja się tego trzymam jak pijany płotu.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
W Tobecie na Abalo 3,5 , over po 1,95. Myślę, że bez problemu Francuz pokryje tą linie. Z Niemcami zagrał kapitalny mecz, większość kontr szła przez niego plus normalne akcje skrzydłami. Kontr dzisiaj również powinno być sporo, linia bardzo mała wg mnie, ale to takie luźne przemyślenia, bo raczej nie jestem ekspertem w tej dyscyplinie ;)
edit : ale słabo, Abalo nie biegał do kontr, chociaż grali 5-1 gdzie był tym wysuniętym, w ataku go pomijali. Ile miał okazji, tyle wykorzystał, ale niestety to tylko 2 bramki ... szkoda ⛔
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Niemcy- Macedonia typ:1,49 pinnacle
No więc żarty się skończyły. Niemcy po falstarcie z Tunezją grają z meczu na mecz coraz lepiej. Czego ostatnim dowodem jest wygrana z MŚ Francuzami. Oglądałem ten mecz i muszę powiedzieć, że Niemcy świetnie grali kontry, a ponadto fantastycznie grali w osłabieniu kilkakrotnie wygrywając. Można sie zastanawiać czy Francuzi nie odpuścili czasem tego meczu.. ale wg. mnie nie. Grali podstawowi zawodnicy w zespole Francji. A co do Macedoni.. no cóż 4 miejsce w swojej grupie głownie dzięki Lazarovi.. ale na ćwierćfinał to nie wystarczy, bo Niemcy mają bardzo mocny i przede wszystkim wyrównany zespół. H2H ani statystyk nie przedstawiam bo każdy może na szybko je sam sprawdzić. Dla mnie kurs do dubelka idealny. Polecam:cool:
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Francja - Islandia 2(ah+5) 1,66
Francja to jeden z głównych faworytów do mistrzostwa, niemniej jaka by Islandia nie była to zawsze nieprzewidywalna. Turniej dla Skandynawów jest jak na razie bardzo średni, ale w tej fazie rozgrywek do spore handi przy tak dość wyrówanych zespołach. Każda para tego turnieju pachnie niespodzianką, ale dla mnie w dzisiejszych meczach tu najłatiwej o suprajs.
5/10
bet365
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Masówka na Danię, polecam (bo moim zdaniem skończy się to +10 dla Skandynawów). Od siebie dodam, że grupa A była dla mnie najsłabszą, odstawała poziomem znacznie od innych.
Dania -5,5 @1.79 Pinnacle ✅
Mniejsza masówka, ale masówka:
Rosja -4,5 @1.94 Pinnacle ⛔
Rosja to zespół o 2 klasy lepszy od Brazylii, nie oszukujmy się, linia dla mnie bardzo niska, ograć ich to nie problem, co pokazały Francja i Niemcy.
Teraz trochę radosnej twórczości:
Macedonia @4.00 bet365 ⛔
Takie mecze wygrywa się przede wszystkim charakterem, a nie umiejętnościami. Macedończycy to stado nabuzowanych, pewnych siebie i cholernie walczących zawodników. Po raz kolejny zwracam uwagę, że to nie tylko Lazarov, ale jest tam kilku zawodników, którzy umiejętności mają. Na ME w Serbii mecz pomiędzy tymi drużynami skończył się wynikiem 24:23 dla naszych zachodnich sąsiadów. Skład Macedonii taki sam jak w tamtym roku, a Niemcy raczej osłabieni. W meczu z Francuzami Niemcy zagrali na średniej skuteczności, wyprowadzili jednak sporo kontr i przy kiepskiej defensywie Francji udało się wygrać. Nie podniecałbym się jednak takim rezultatem i nadal patrzę na ten zespół jako jeszcze niepoukładany. Przeplatają grę dobrą z mierną. Kurs 4.0 na świetnie broniący zespół z Bałkanów uważam za value, oczywiście nie za grubą stawkę, bo mecz powinien być wyrównany, w zakresie +2/-2.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Dania v Tunezja
Koniec żartów, koniec liczenia kto z kim ile i jak - teraz przegrywający odpada. Gdzieś na początku tego tematu napisałem, że w Duńczykach widzę faworytów tego turnieju. Po tym, co pokazali do tej pory, tylko utwierdzam się w tym przekonaniu. Jak dla mnie jest to najbardziej ułożona, kompletna drużyna na turnieju. Owszem, Tunezja grała naprawdę solidnie. Ograła nawet Niemców i postraszyła Francuzów. Ale to był początek, teraz o każdym wiadomo więcej i widać wyraźnie różnicę między tymi ekipami. W tym meczu nie ma innej opcji, niż wysokie zwycięstwo Duńczyków. Możliwe, że jeśli będą wysoko wygrywać to trochę odpuszczą i dadzą grać zmiennikom, ale o handicap bym się nie martwił, bo to według mnie najbardziej pewny mecz na dzisiaj.
Dania -6.5 @1.90 Tobet ✅ 30:23
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Polska - Węgry powyżej 50 bramek@ 1,97 Marathonbet brawo!!! ⛔
Juz jutro poznym wieczorem nasi pilkarze reczni wybiegna na boisko by walczyc o cwiercfinal mistrzostw swiata. Mecz zapowiada sie arcyciekawie, buki faworyzuja Wegrow, dlaczego? Szczerze mowiac nie wiem, moze sklad maja minimalnie lepszy, ale zgranie, wola walki i zaangazowanie powinna byc jutro po naszej stronie. Dla mnie jestesmy minimalnym faworytem, ale zapowiada sie bardzo wyrownane spotkanie do samego konca. Mi spodobala sie linia 50 bramek wystawiona przez marathon. W ostatnich 6 spotkaniach Polski z Wegrami byla ona pokrywana na luzie dlaczego wiec jutro mialo by byc inaczej? Ostra, twarda obrona plus pelna motywacja i koncentracja zawodnikow ataku w jutrzejszym meczu mysle, ze da nam wynik koncowy w okolicach 26-28 lub wyzej. Mam ogromna nadzieje, ze jutro damy rade i spotykamy sie ponownie na kolejnym legendarnym spotkaniu z Dunczykami.
POLSKA!!
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Węgry v Polska

Rusza pozostała część pojedynków 1/8 finału. Nie jest źle, na rozkładzie mamy Madziarów, a to drużyna jak najbardziej w zasięgu. W towarzyskim turnieju noworocznym był remis, no ale to było takie granie dla grania, bez jakiegoś przesadnego żyłowania się. Z naszej strony mamy pełny skład, wszyscy zdrowi, jedyne z czym mogą być problemy to koncentracja. I zgaduję, że to stąd bierze się faworyzowanie w kursach naszych rywali. Znów jednak liczę na to, że nasi się przyłożą - ostatnimi czasy gra Węgrów jakoś nie zachwyca. Wygrali z Algierią, ale jakoś mnie nie porwała ich gra, a wcześniej porażki z Chorwacją i Hiszpanią - obie w dość przeciętnym dla mnie stylu. Jest szansa zameldować się w ćwierćfinale - trzeba się tylko odrobinę skupić. Szanse mamy większe, niż to wynika z kursów, więc osobiście myślę, że warto. Tym bardziej, że kursy do jutra powinny polecieć jeszcze w dół.
Polska @2.40 bet365 ⛔ 27:19

e: Mam na myśli skład już po przybyciu Lijewskiego i Grabarczyka. Jureccy ponoć są już w pełni sił i mają grać.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Gdzie Polska w pełnym składzie? Nie ma już Jurkiewicza. Po urazie, chorobie są bracia Jureccy, czyli najważniejsi piłkarze w ataku. Jakby Bartosz Jurecki miał problemy w trakcie meczu, to przecież Syprzak prezentuje całkiem inny poziom. Węgrzy podkreślali w wywiadach, że najlepszy polski gracz to B. Jurecki.

Węgrzy słabsi w porównaniu z poprzednimi latami. Karierę reprezentacyjną skończył Fazekas. Z gry na turnieju zrezygowali Laluska i Tamas Ivancsik. Na pewno nie przesadzałbym z porównywaniem poziomu gry, bo Węgrzy mieli dwa zespoły z absolutnej czołówki.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Słowenia - Egipt 1 1,15
Hiszpania - Serbia 1 1,15
AKO: 1,32
Myślę, że to ako na kurs 1.32 opłaca się zagrać na ten dubel uwzględniając oczywiście ryzyko. Mecz naszych grupowych rywali - Słoweńców uważam za pewniak. Choć nie grają zbyt regularnie w tym turnieju (bardzo długo na styku z najsłabszą Koreą, rzutem na taśmę z Białorusinami) to ich potencjał w porównaniu do Egiptu to przepaść. Egipt z kolei gra regularnie słabo, gdyż ani Węgrom, ani Chorwatom i Hiszpanom nie sprawiła absolutnie żadnych problemów. Remis z Algierią i bardzo wysoka porażka z Węgrami także nie świadczy dobrze o formie Egipcjan na turnieju w Hiszpanii. Słowenia zatem baaardzo dużym faworytem.
Kolejny mecz gospodarzy z Serbami także nie wydaje się być trudny do wytypowania. Serbia efektownie ograła &quot;kopciuszków&quot; z polskiej grupy, ale z trudniejszymi rywalami pokazała swoją największą słabość. Okazało się bowiem, że skuteczne wyeliminowanie ich rozgrywających armat (w szczególności Ilica) bardzo obniża ich jakość w ataku. W obronie jest to zespół (stosunkowo do Hiszpanów) co najwyżej przeciętny.
Hiszpania, nieco nieoczekiwanie, nie wygrała swojej grupy, ale porażka z doskonale dysponowanymi Chorwatami wstydu nie przynosi. W pozostałych meczach Hiszpania wygrywała bez wysiłku 5 i więcej bramkami. Teraz myślę, że zobaczymy determinację i bardzo mocną pierwszą połowę w wykonaniu gospodarzy.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Trzeba też wspomnieć o chorobie Csaszara, nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie jutro na parkiet. Dla mnie też zaskoczeniem było to, że w kadrze nie ma już Fazekasa, ale trzeba przyznać, że Tatai i Mikler statystyki mają imponujące (choć w meczach z Hiszpanią i Chorwacją nie wyglądają już tak świetnie, ale solidnie). Moim zdaniem ten zawodnik to najważniejszy gracz tego zespołu. Bez niego ta gra się nie układa, słabiej wykorzystywane koło, mniej pozycji dla Nagy&#39;a. Mamy świetną defensywę, straciliśmy do tej pory po Hiszpanii i Chorwacji najmniej bramek. Gorzej jest w ofensywie, ale ja liczę wreszcie na Michała Jureckiego, który podobno już dochodzi do siebie po zatruciu. Przy tak wystawionych kursach bardziej opłaca się grac w stronę Polaków, bo Węgrzy w spotkaniach z Hiszpanią i Chorwacją nie pokazali, że są zespołem poza naszym zasięgiem. Ważny jest oczywiście też fakt, że na turnieju w Czechach padł remis, a prowadziliśmy przez całe spotkanie. Sądzę, że nasi zafundują nam jakiś horror.
Polska @2.50 Betsafe
 
anzelmo 197K

anzelmo

Użytkownik
ja bym odradzał granie na Hiszpanów po kursie 1,15 to jest jakaś kpina- pomyłka mecz będzie na styku maks 2 bramki różnicy
 
Do góry Bottom