>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

A 0

ajaguar

Użytkownik
Dania - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365


A więc stało się: Hiszpanie doszli do finału. Nawet jeśli są w słabszej formie to mają się za faworytów a teraz w dodatku mają do tego ciut większe prawo - grają przecież u siebie. Po drugiej stronie wyjdzie na parkiet drużyna kompletna - Dania, która pokazuje, że po erze Francuzów możemy powoli zacząć się przyzwyczajać do duńskiej dominacji. To nie znaczy, że Hiszpanie złożą broń. Obydwa mecze - o 3 miejsce i finał odbędą się w hiszpańskiej mekce piłki ręcznej - Barcelonie.



Droga do finału

Runda wstępna:

Duńczycy są jedyną niepokonaną ekipą na mistrzostwach. W grupie zdewastowali Rosjan, Macedończyków i Islandię.


Play-offy

W play offach zdecydowanie trudniejszych przeciwników mieli Duńczycy. Pokonali Chorwatów i Węgrów. Hiszpanie natomiast odprawili Słoweńców i młodych Niemców. To tak jakby przed kluczowym meczem grać ze sparingpartnerami, którzy nie mogą Ci zrobić krzywdy.



Czego możemy się spodziewać ? Na pewno walki do końca i tego, że mecz nie skończy się po pierwszej połowie ... Duńczycy są wg mnie silniejsi sportowo ale publiczność zniweluje tę różnicę 12 tysiącami rozwrzeszczanych hiszpańskich gardeł. Żaden z teamów w drodze do finału nie był przetestowany. Oba zespoły grają o klasę lepiej niż pozostali uczestnicy mundialu.


Anders Eggert jest niekwestionowanym liderem klasyfikacji strzelców. Na uwagę zasługuje niewątpliwie fakt, że na 24 karne wykorzystał 23. Konia z rzędem za takiego zawodnika w reprezentacji Polski ... chcielibyśmy co. W ogóle Dania na 29 karnych trafiła 28!!! a to jest 97% skuteczności. Są to bezlitośni egzekutorzy. We wszystkich statystykach strzeleckich Duńczycy są lepsi od Hiszpanów. Hiszpanie dominują w strefie przechwytów - mieli ich 174 podczas gdy ich przeciwnicy &quot;jedynie&quot; 57. Halo halo ... to nie będzie miało znaczenia - jakoś trudno mi uwierzyć w to, że Dania będzie gubiła piłki albo dawała je sobie wyszarpać - już raczej Duńczycy prędzej wytrą Hiszpanami podłogę ;)

więcej statystyk na oficjalnej stronie mistrzostw: http://handballspain2013.com/en/Competition/Statistics

Jeszcze jak zaczynałem pisać to tak powątpiewałem w ostatecznego faworyta ale teraz nie mam złudzeń. Dania jest silniejsza. Hiszpania gra u siebie ale ...to Dania wygra bo chce udowodnić światu, że nie przez przypadek jest faworytem i dlatego, że na każdej pozycji ma nietuzinkowego i wartościowego gracza. Myślisz inaczej? Obstaw swojego faworyta
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Słowenia - Chorwacja (-3.5) @ 2.8 Tobet
Dzisiaj o godzinie 19:00 dojdzie do spotkania o brązowy medal mistrzostw świata. Do walki staną Słoweńcy oraz Chorwaci. Faworytem jestem zespół Chorwacji i to nie bez powodu bo przed turniejem byli oni w gronie faworytów do zdobycia złotego medalu, zaś reprezentacji Słoweni nikt nie brał na poważnie że zajdą oni aż tak daleko. Zespół Słowenii odpadł po zaciętym meczu z gospodarzami turnieju - Hiszpanią, a Chorwaci z Duńczykami. Reprezentacje te spotkały się ostatnio rok temu i góra był zespól Chorwacki, jednak trzeba pamiętać że Słowenia to zespół odmłodzony i przez ten czas były spore rotacje w składzie. Linia handicap nie jest duża, spokojnie do pokrycia, stawiam na zespół bardziej doświadczony, zgrany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
Hiszpania - Dania 2013-01-27 17:15 Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata
typ Highest Save % , Stawiasz na:Niklas Landin⛔
kurs 1,8
Betsson


Kilka bardzo ciekawych zakładów na finał wystawił Betsson, wiec korzystamy mój główny bet dnia- po fajnym kursie dotyczy bramkarzy.Pojedynek Landin kontra Sierra -Sterbik.Oglądając prawie cały turniej dla mnie Dania jest zespołem lepszym, ale ze to finał może byc rożnie- bardzo nerwowo ostro,sporo kar. Swoje powinni dorzucić bramkarze do zwycięstwa nowego mistrza świata.Mam nadzieje ze sędziowanie stanie na wysokości i nie będzie dziwnych gwizdków pod gospodarzy.Nie wiem kto po-sędziuje ale fajnie by bylo jeśli byla by to para Islandczyków, którzy dają pograć w ataku i obronie.Analizując grę obu zespołów to Hiszpanie świetnie bronią jako zespól- poza bramkarzami, bo nie wiele daje Sierra a Sterbik chyba poza meczem z Serbia gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Gospodarze graja bardzo agresywnie, duży atut w postaci kontr świetny Victor Tomas swoje robi Aginagalde . W ataku graja dość pasywnie wolno jakby cieczko.Duńczycy maja niesamowity potencjał w ofensywnie graja szybko świetne kontry mocne skrzydła, maja wszystkie atuty po swoje stronie jest ławka świetny trener doświadczenie zgranie.Zapowiada sie świetne spotkanie, myślę ze albo będzie walka i gol za gol albo Duńczycy odskoczą bardzo szybko i spokojnie wypunktują Hiszpanów.Maja świetnego Landina, ktory bardzo dobrze broni rzuty z 9m- dobry turniej jak na razie w jego wykonaniu podtrawi bronic karne daje na pewno dużo spokoju i wsparcia w grze Duńczyków.Dzisiaj zobaczymy mocny ofensywny Duński dynamit pozostałe zakłady na finał to

Hans Lindberg poniżej 4.5 1,87 ✅To samo co z Chorwacja trudne zadanie na pewno liczą na niego partnerzy ale gra pójdzie przez Egerta. Vibeck lubi rotować ma Sven Hansena wiec tutaj Lasse moze dać dużo drużynie.

Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata Hiszpania - Dania
Halftime Handicap ( 0 : 1.5 ) , Stawiasz na:2 1,51⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ręczna Finał - LIVE HT Hiszpania 18:10 Dania
Chyba teraz na Live podczas przerwy po 1 połowie opłacać się grać na Danię +5,5 po kursie 1,90. W pierwszej połowie Hiszpanie zrobili to co mieli zrobić, ale to co zaprezentowali goście woła o pomstę do nieba. Głupie straty w ataku i to w znaczącej ilości, do tego bardzo słaba dyspozycja w ataku. Myślę, że na II połowę wyjdą bardziej skoncentrowani i będą chcieli uniknąć kompromitacji. Bo na razie to Hiszpanie prowadzą aż 8 bramkami.
A znając Handball to przy wysokim prowadzeniu którejś z drużyn, to przy końcu meczu taka drużyna zazwyczaj zaczyna sporo tracić bramek. Myślę, że Hiszpanie nie wygrają tego 5-8 bramkami, tylko 2-3. Osobiście tego nie gram, ale polecam.

Dania +5,5 1,90 Bet365 ⛔ 35:19 ????

Edit: O kurde już jest prowadzenie 12 bramkami, jednak Duńczycy dalej grają padakę, nawet piłek nie potrafią złapać, gubią się w akcji ???? .
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Może trochę chaotycznie to wyszło, może jeszcze coś więcej w którymś momencie napiszę, jednak póki co najciekawiej dla mnie wygląda ⛔ Dania @7.00. Dla mnie to najbardziej poukładana drużyna i jeśli tylko zachowają spokój w grze, mają bardzo duże szanse na zwycięstwo w tym turnieju.
To już nawet nie chodzi o to, że przegrali ten mecz. Chodzi o to, w jakim stylu to zrobili. Absolutny pogrom, nie widziałem do tej pory w życiu tak jednostronnego meczu finałowego.
 
K 68

kovalainen

Użytkownik
Nie wiem jak Wy ale ja miałem i na początku meczu na live postawione under 53,5 i potem ok 37 minuty meczu. Oglądam mecz, ostatnie sekundy i Duńczyk rzuca równo z syreną i 54 bramki - ewidentnie po syrenie a sędziowie uznają bramkę!! Jak tak można?! Im to lata a mi linia po kursie @ 3,50 poszła w piach... I jak teraz udowodnić że 54 bramka padła po syrenie ????
mam podobny problem ;) Ale czy padła bramka po gwizdku to nie wiem /adqs
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Nie wiem jak Wy ale ja miałem i na początku meczu na live postawione under 53,5 i potem ok 37 minuty meczu. Oglądam mecz, ostatnie sekundy i Duńczyk rzuca równo z syreną i 54 bramki - ewidentnie po syrenie a sędziowie uznają bramkę!! Jak tak można?! Im to lata a mi linia po kursie @ 3,50 poszła w piach... I jak teraz udowodnić że 54 bramka padła po syrenie ????
mam podobny problem ;) Ale czy padła bramka po gwizdku to nie wiem /adqs
A stawialiście ile goli padnie do dźwięku syreny czy ile będzie goli w meczu?;&gt; Goli jest tyle ile sędzia uzna nawet jakby rzucił ktoś gola 5min po dźwięku syreny a sędzia uznał to by się liczyło więc nie wiem o co się chcecie wykłócać. Zwykły błąd sędziowski, po których padło pewnie z 10% bramek na tym turnieju, mieliście pecha i tyle.
 
K 68

kovalainen

Użytkownik
Nikt się nie wykłuca, z bukiem nie wygram - ale taki ładny kursik i trochę zielonych...
asqs - mam nagrany ten mecz i stop klatka pokazuje że syrena brzmi jak zawodnik Danii trafia w rękę bramkarza po czym piłka wpada do bramki. Tylko że wszyscy położyli na tym lagę bo nawet na IHF jest 19 dla Danii... No cóż jak ozborn86 mówi - z sędziami nie wygrasz ;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP



Mistrz Świata 2013: Hiszpania


Mistrzem świata w piłce ręcznej mężczyzn została Hiszpania, która w finale pokonała po jednostronnym pojedynku reprezentację Danii. Trzecie miejsce zajęła Chorwacja a czwarte Słowenia. Polska po porażce z Węgrami zajęła 9. miejsce.


Finał:

Hiszpania - Dania 35:19 (18:10)

Hiszpania: Sterbik (12/28 - 42%), Sierra (2/5 - 40%) - Canellas 7, Rocas, Aguinagalde 5, García 2, Maqueda 5, Rivera 6, Ruesga, Sarmiento 1, Guardiola 2, Morros 1, Alberto Entrerrios 3, Montoro 2, Arino, Tomas 1.
Kary: 6 min.
Karne: 1/1.

Dania: Landin (6/23 - 26%), Green (10/28 - 35%) - Rene Toft, Sondergaard 4, Hansen 2, Mollgaard 4, Eggert 3, Lindberg 1, Lauge 1, Spellerberg, Noddesbo 1, Henrik Toft 1 Markussen 2, Nielsen, Mortensen, Svan.
Kary: 4 min.
Karne: 2/2.


Mecz o 3 miejsce:

Słowenia - Chorwacja 26:31 (13:14)

Słowenia: Skof (0/1 - 0%), Prost (16/46 - 34%) - Zorman 1, L. Zvizej 3, Bundalo, Marguc 3, Pucelj 1, Dolenec 2 (1/1), Bilbija, Bezjak, Skube 3, M. Zvizej 3, Gaber 1, Mackovsek 2, Kavitcnik 4, Dobelsek 3.

Chorwacja: Alilović (9/35 - 25%) - Stepancić, Duvnjak 8, Vori, Gojun, Nincević 4, Cupić 8 (3/4), Marić 1, Lacković, Mandalinić, Vuković, Musa, Kopljar 4, Bicanić 5, Horvat 1 (1/1), Sprem.

Kary: Słowenia - 4 min. (Dolenec - 4 min.) oraz Chorwacja - 8 min. (Gojun, Bicanić, Kopljar, Nincević - 2 min.)

Czerwona kartka: Bezjak 11&#39;


Ranking:
1. Hiszpania
2. Dania
3. Chorwacja
4. Słowenia
5. Niemcy
6. Francja
7. Rosja
8. Węgry
9. Polska
10. Serbia
11. Tunezja
12. Islandia
13. Brazylia
14. Macedonia
15. Białoruś
16. Egipt
17. Algieria
18. Argentyna
19. Arabia Saudyjska
20. Katar
21. Korea Południowa
22. Czarnogóra
23. Chile
24. Australia


The All Star Team of the 2013 Men’s World Championship includes each two players of the finalists Denmark and Sweden and each one from Russia, Croatia and Hungary.

Goalkeeper: Niklas Landin (Denmark)
Left wing: Timur Dibirov (Russia)
Left back: Alberto Entrerrios (Spain)
Centre back: Domagoj Duvnjak (Croatia)
Right back: Laszlo Nagy (Hungary)
Right wing: Hans Lindberg (Denmark)
Pivot: Julen Aguinagalde (Spain)

Most Valuable Player: Mikkel Hansen (Denmark)

Top scorer: Anders Eggert (Denmark)
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Zdziwił mnie nieco wybór kilku zawodników do siódemki Turnieju.
lewy skrzydłowy: Timur Dibirov
Wybór zawodnika, którego reprezentacja odpadła już w 1/4 to dla mnie spore zaskoczenie, byłem niemal pewny, że będzie to król strzelców turnieju czyli Anders Eggert.
Widziałem może z 2 mecze Rosjan na tych mistrzostwach, może przez to.
prawy skyrzdłowy: Hans Lindberg
Tutaj celowałem w Ivana Cupicia, patrząc na same bramki to Cupic miał 50, a reprezentant Danii 14 mniej, a Chorwaci mieli zdecydowanie trudniejszych rywali do grania jak w grupie Hiszpania, czy w 1/8 Francja. Być może zadecydował bezpośredni mecz półfinałowy.
prawy rozgrywający: Laszlo Nagy
W tym przypadku to kompletnie nie wiem jak możnabyło jemu przyznać ten tytuł. W grupie co prawda Węgrzy ograli Australię, Algierię i Egipt, ale sromotnie przegrali z Chorwacją i Hiszpanią. w 1/8 zmiażdżyli Polskę, ale w 1/4 nie uporali się z Danią.
Strzelonych bramek ma zaledwie 28, pewnie docenili go również za grę obronną, ale w takim przypadku to równie dobrze Kiril Lazarov mógłby zająć jego miejsce, z większą ilością bramek, grze obronnej, tyle że rozegrał mecz mniej, lub zawodnik gospodarzy Jorqe Maqueda.
Ktoś jest w stanie wyjaśnić na jakich zasadach przyznawane były indywidualne wyróżnienia? i dlaczego zostało to zrobione w trakcie decydującego/najważniejszego meczu turnieju, a nie po jego zakończeniu?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Witajcie Chłopaki.
Jestem tutaj nowy i z niecierpliwością oczekuję na rozpoczynające się dzisiaj MŚ ????
Mam dla was b. fajny zakład jaki znalazłem na bwin.

Czy Dania, Francja, Polska i Hiszpania wyjdą ze swoich grup?
Tak - Kurs 8.50
Nie pozostaje nic innego jak grać na ten typ ???? ?
Po długim oczekiwaniu przyszedł mail z Bwin.
Na początku był rozliczony jako przegrany, teraz zrobili zwrot :

&quot;Szanowny Panie XXX,
Dziękujemy za email oraz cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź.

Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pana zakład na Czy Dania, Francja i Hiszpania wyjdą ze swoich grup? Czy Dania, Francja i Hiszpania wyjdą ze swoich grup? Tak musiał zostać niestety anulo
w any ze względu na błąd przy tłumaczeniu zakładu z języka angielskiego na język polski.&quot;
Więc sobie sprawdzać, czy kasa oddana...
Co ciekawe zwrot mam za Dania,Francja,Hiszpania, ale za zakład ww.zwrotu brak:] więc trzeba pisać dalej...
 
Do góry Bottom