>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania - Słowenia
Typ: Dodatkowa suma goli: Poniżej 50.5
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Na pewno zdecydowanym faworytem tego spotkanie będą Hiszpanie, którzy już przed turniejem byli uznawani za jednych z kandydatów do końcowego sukcesu. Spotkanie ze Słowenią jednak nie będzie łatwe. Słoweńcy bowiem potwierdzili to, że mogą być &quot;czarnym koniem&quot; tego turnieju i do tej pory wygrali wszystkie swoje spotkanie (Hiszpania jak wiemy przegrała z Chorwacją).
Ja jako, że jest to spotkanie półfinałowe, a gra jest o niesamowitą stawkę postanowiłem zagrać najniższy under jaki buk miał na do zaoferowania.
Słowenia jak wiemy świetnie sobie do tej pory radziła w grze z kontry ale jak wiemy Hiszpania na tym turnieju jak na razie imponuje nie tylko grą w ataku a chyba przede wszystkim imponuje grą w obronie. Dlatego uważam, że, aż tak wiele okazji na kontry w tym spotkaniu nie będziemy mogli zaobserwować.
Warto grając under w tym spotkaniu wspomnieć o bramkarzach. W obu reprezentacjach bowiem są to wyróżniający zawodnicy. Primoza Prosta ze Słowenii mogliśmy poznać gdy rywalami Polaków byli właśnie Słoweńcy i głównie dzięki jego bardzo dobrej grze &quot;Biało-Czerwoni&quot; tamto spotkanie przegrali. Ogólnie Prost na tych mistrzostwach gra świetnie, a jego skuteczność obronionych rzutów to 42%. Nieco więcej do tej pory w bramce Słoweńców grał Gorazd Skof (32% obronionych rzutów) ale jak wiemy Prost gra w kluczowych momentach spotkaniach i myślę, że to właśnie on będzie dziś tym pierwszym w bramce Słowenii, bo swoją postawą na to po prostu zasługuje.
Jeśli chodzi o bramkę Hiszpanii to tutaj również mamy dwóch bardzo dobrych specjalistów a mianowicie Arpad Sterbik (32%) oraz José Manuel Sierra (42%).
Osobiście więc po tym spodziewam się zaciętego i pełnego emocji spotkania, w którym jednak będzie dominowała gra defensywna i w której główne role będą grali bramkarze. Mój typ to poniżej 50.5 rzuconych bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Moim zdaniem Hiszpanie rzucą sporo dzisiaj więc ta linia moim zdaniem bardzo ryzykowna. Słowenia nie broni jakoś super :
- Rosja 27 bramek gdzie ruscy mieli od cholery kar
- Egipt 26, Białoruś 26, Korea 27 nie są to drużyny genialne w ofensywie, obydwie opierały się głównie na jednym liderze a ze słoweńcami potrafili rzucać , korea szybka gra i tam słowenia często się gubiła
- Serbia 31 , tutaj już sporo a wiadomo co Hiszpanie zrobili z Serbami. Ok , mecz meczowi nie równy ale to pokazuje możliwości defensywy
- nie licząc Arabów , najmniej rzuciliśmy my Polacy 24 gole. Ale porównać nasz atak i grę do hiszpanów na tej imprezie ...
Jak widać , 26-27 bramek praktycznie każdy ładował Słoweńcom. Ruskich załatwili karami bo bardzo inteligentnie dawali się faulować. Mimo to ruscy 27 zapakowali. Hiszpanów faulami nie wykluczą więc ja widzę tutaj 30 z przodu u Hiszpanów więc żeby wszedł under 50,5 to Słowenia musiałaby rzucić do 20 maks
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
Dania - Chorwacja Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013
typ:Hans Lindberg (Total Goals) Under 4.5 ✅
kurs 1.65
tobet 25/01/2013 21:30 CET

Bardzo ciekawy półfinał- 2 świetne drużyny grające bardzo dobry turniej.Jak dla mnie bardzo fajny zakład wystawił tobet. Linia dość wysoka bo Hans dzisiaj będzie miał bardzo trudne zadanie w obronie i ataku.Chorwacja to zespól świetnie broniący, wiec tych rzutów za wiele Lindberg nie odda z gry może coś z kontry ,coś z ataku pozycyjnego. Jakaś koronka, zagrywka pod skrzydło_Obie drużyna posiadają wiele opcji w ataku, bardzo lubią grac skrzydłami.Buki na pewno sugerują sie świetnym spotkanie Hansa z Węgrami gdzie rzucił 10 bramek, ale dostał parę karnych po Egercie, który pomylił sie pierwszy raz w turnieju.Tego sie troszkę obawiam ale zobaczymy kto będzie rzucał te karne. Dania zagrała cudowna 1 polowe z Madziarami , by w 2 zagrać bardzo słabo jeśli takie przestoje sie powtórzą w grze myślę ze podopieczni Goluzy odjada na kilka bramek i wygrają to spotkanie bardzo pewnie.Turniej wkracza w decydująca fazę swoje juz drużyny rozegrały i ważne będzie przygotowanie fizyczne. Zwycięscy nie typuje, ale na pewno zobaczymy twarde spotkanie myślę ze atutem Chorwatów jest ta ich ściana w obronie. Duńczycy maja duży potencjał w ataku- obie ekipy doświadczone z mocnymi punktami w postaci bramkarzy.Co do formy Hansa to gra dobrze na tym turnieju, ale ma mecze w kratkę podtrawi odpalić po 10-9 bramek by zaliczyć mecz z 1-2 trawieniami.Powodzenia.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Lindberg to dość ciekawy zawodnik, ciekawe jak będzie sobie radził dziś naprzeciw niezłego obrońcy jakim jest Nincević.
Wg mnie te półfinał są dość ciężkie do wyczucia, na pewno każdy będzie robił co w jego mocy by wygrać. Spodziewam się ostrej gry w obu meczach, bo wiadomo jak to w takich meczach wygląda. Spotkanie z tego co gdzieś mi się obiło o uszy będą sędziowali panowie z Niemiec, którzy dali 16 kar w meczu RUS-SLO. Dania sporo kar łapie, na niezbyt szybkich Węgrach udało im się złapać aż 6. Co do 1x2 to ciężko mi tu coś wykminić, ale na pewno typ na kary jest dobry - po 4 z obu stron to powinno być minimum, zwłaszcza, że ogólna tendencja w tym turnieju jest taka by karać jak najczęściej. Wydaje mi się, że tym razem duet walczący o koronę króla strzelców powinien sporo narzucać i 11 bramek w ich wykonaniu to naprawdę jest do zrobienia. Nie sądzę by w tym meczu nie dopuszczono ich do karnych, zwłaszcza, że skuteczność Eggerta w tym elemencie to ponad 90%, a Cupic wykonuje je najlepiej w swojej kadrze. Więc same karne to spokojnie 6-7 bramek. O tym jak oba zespoły ciągną kontrę doskonale wiemy, a że obaj grający naprzeciwko siebie skrzydłowi ganiać do niej potrafią kapitalnie także dobrze nam wiadomo. Kolejne kilka bramek. Gdzie mogą szukać bramek Duńczycy, bo pewnie II linia mocno zostanie przykryta? Ano na skrzydłach: Lindberg - Eggert. Ciężki do rozkminienia &quot;na szybko&quot; mecz, ale zagłębiając się w takie rzeczy można śmiało to zagrać.
Over 7.5 kary @ 1.72 tobet ⛔
Cupić i Eggert Over 10.5 gola @ 1.85 betcity ⛔

W meczu Hiszpanii raczej ciężko mi o jakieś ciekawe rozwiązanie, całym sercem za Słowencami, którzy powinni sporo pobiegać i dobrze zagrać w ataku, ustrzec się błędów i Sierrze i Sterbikowi nie dać się rozegrać. Ciekawe czy dwóch Łysych naprzeciw siebie w bramkach czy może Prost i Sterbik? To mnie nurtuje, ale typu jako takiego nie mam, można zawyżone coś pod Słowenię zagrać i na czuja typ pod Tomasa jakiś, bo powinien wyjść w pierwszym składzie i rzucać karne, Słowenia sporo traci (piłek w ataku ofc) dzięki geniuszowi Zormana, za którym nie nadążają koledzy, co za tym idzie kontry dla Victora będą także, a pozycje ze skrzydeł może także będą. No zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Chorwacja - Dania @1.85 na wygraną Chorwatów

Wg mnie to jest prezent z którego trzeba było korzystać jeszcze wczoraj kiedy kursy były wyższe. Absolutnie nie widzę szans dla Duńczyków mimo ich świetnego bilansu na tych MŚ. Chorwaci zespół kompletny pod każdym względem. Mimo fatalnego początku z Francją (szybkie 0:2 i kara) w kilka minut odskoczyli Francuzom na bezpieczny dystans i kontrolowali już sytuację do końca. Ta sama sytuacja z gospodarzami Hiszpanami. W kluczowym momencie 2 części Chorwaci, którzy cały mecz trzymali wynik na styku odskakują.

Jedyną niewiadomą jest jakim ustawieniem, zagrają w obronie. Do tej pory grali 6-0-0 z dobrym skutkiem. Gazety w Chorwacji piszą o ew. zmianie ustawienia na dzisiejszy mecz na 3-2-1 gdyż Duńczycy mają z tym problem. Ale przyznam, że w aktualnej formie jaką zaprezentowali Chorwaci nikt nie jest im chyba w stanie zagrozić. No może poza sędziami w meczu finałowym hehe.

Szanse oceniam na 75%-25% na korzyść Chorwatów.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Hiszpania(-4,5)-Słowenia typ 1 kurs 1,8
Myślę, że Słoweńcy limit szczęscia juz wykorzystali na tym turnieju i półfinał to maks. Gospodarze nie wypuszczą takiej okazji z rąk zresztą sędziowie im na to nie pozwolą. Słoweńcy to młoda ekipa i to doświadczenie zaprocentuje później. Jak nasza grupa była słaba wystarczy spojrzeć na wynik Hiszpanii z Serbią. Różnica klas.
Chorwacja-Dania 1 kurs 1,8
Chorwaci idą jak burza. Podobnie zresztą Duńczycy. Tylko, że drogi dotarcia do półfinału i zespoły które trzeba było pokonać były zgoła odmienne. Chorwaci rozjechali Francuzów po drodze ograli gospodarzy. W drużynie Danii wydaje mi sie że też koncentracja przez 60 minut nie jest do końca zachowywana. Oczywiście, są to 2 wyrównane drużyny. I typ jest jak najbardziej ryzykowny. Ale ja jestem za Chorwatami z jednego powodu. Oni nie kalkulowali w fazie grupowej. Po prostu wiedzą, że nikt im tu nie może podskoczyc :cool:
ako 3,14
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hiszpania - Słowenia (HC -2,5/0) --&gt; 1 - 1,42 Tobet ✅ 26-22
Słowenia chyba jednak trochę nieoczekiwanie znalazła się w półfinałach. Przed zawodami mało kto stawiał ich do 4ki. Trzeba przyznać, że oprócz w miarę dobrej gry - choć wg mnie wcale nie jakiejś bardzo dobrej - pomogła też drabinka. Nasza polska grupa była po prostu słaba i dzięki temu Słoweńcy zajęli 1wsze miejsce co ustawiło im dobrą drabinkę - najpierw Egipt a później Rosję. No i dzięki takim meczom mamy Słoweńców w półfinale. Z Rosją dość zacięty mecz, ale jednak na korzyść Słoweńców. Dziś spotykają się z faworytem mistrzostw i zarazem gospodarzami Hiszpanami. Hiszpanie miewają lepsze i gorsze chwile, ale mimo wszystko krocza od zwycięstwa do zwycięstwa i to dość wyraźnie. Jedyna przegrana to przegrana z bardzo dobrze grającymi na tych mistrzostwach Chorwatami, tyle tylko, że tak naprawdę nie wiadomo czy nie było celowości w tej przegranej, bo teraz do finału Hiszpanie mają po prostu łatwiejszą drabinkę niż Chorwaci, którzy zajęli 1 miejsce. Serbia znokautowana 11 bramkami. Kolejny mecz w fazie pucharowej i również dość wyraźna wygrana z Niemcami 4 bramkami. Jedynie do połowy średnio to wyglądało, ale później już delikatny pogrom. Nie widzę mówiąc szczerze nic co przemawiałoby za Słoweńcami. Jestem zdania, że i HC 4 bramkami zostanie pokryty, ale dla bezpieczeństwa gram pomniejszony. Kalkulacji żadnych nie będzie i myślę, że Hiszpanie wejdą w mecz lepiej niż z Niemcami żeby nie mieć nerwówki. Wg mnie spokojny win Hiszpanów, którzy po prostu grają lepiej, pewniej, skuteczniej i są gospodarzami co na tym etapie może mieć również dodatkowe kolosalne znaczenie.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Wygra Dania to pewne! Tak mi się dziś objawiło. Chorwacja okaże się zbyt słaba!
Wspaniale! Biorę szybko kredyty na samochody dwa, mieszkania trzy i prywatny samolot. I all in na Danię! Za wygraną jadę na Karaiby a jak Chorwacja wygra to za resztę kasy dwóch rosłych moich przyjaciół Cię odwiedzi, Trii, bo będziesz mnie &quot; parę &quot; melonów dłużny ????

A tak serio to na Hiszpanów chyba lokata 1.1 ( chociaż ja nie ruszam - może na live ewentualnie ) bo nawet jak zawodnicy będą zawodzić to sędziowie pomogą
A Dania-Chorwacja to , moim zdaniem , kompletny NO BET, ciężko wskazać zwycięzcę, ale kurs na Danię się do mnie uśmiecha i chyba go pobiorę za drobne ????
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Jak widze typy Dania-Chorwacja rozkladaja sie w miare po rowno(badz tez jak niektorzy twierdza NO BET) wiec dlaczego by nie zagrac tu remisu. Nie bylo ich wiele w tych mistrzostwach. Mecz pewnie bedzie na styk, bramka za bramke. Obie ekipy strzelaja sporo bramek ale i potrafia dobrze bronic.
Za drobne jak najbardziej polecam a kurs zachecajacy.
Dania-Chorwacja
X
8.00
bet365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kursy



Hiszpanie faworytem, kurs na nich w bwinie 1,75!
2,60 na Danię.

To chyba jakiś żart, że Dania nie jest faworytem. Rozumiem Hiszpanie u siebie jako gospodarz, ale czy aż takim? Wątpię. Jak wystawią jakieś handi +3,5 na Danię to na prawdę będzie warto to zagrać.

Nie lekceważcie też Hiszpanów, dzisiaj w meczu mieli już nawet 8 bramkowe prowadzenie i prawie cały mecz grali pod swoje dyktando. Do tego z Niemcami również wygrali, a swego czasu wyszli w meczu na 5 bramkowe prowadzenie. Obrona Hiszpanii naprawdę spisuje się bardzo dobrze i tutaj atak Duńczyków będzie miał ogromny problem.
Do tego nie zapominajmy, że Hiszpanie będą niesieni przez doping publiczności. Wiadomo gra pod presją i gwizdami z obiektu zapełnionego do ostatniego miejsca nie jest przyjemna. Sędziowie będą bardziej karać gości i dawać karne z kapelusza Hiszpanom.

Haha kursy na Duńczyków spadły już z 2,60 na 2,00.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
2,60 na Danię.
Już jest tylko 2,00. ???? Znowu mecz na styku, podobnie jak dzisiejszy mecz Duńczyków z Chorwatami i po 2,50 naprawdę opłacało się grać Danię, ale jeśli na Hiszpanów będą kursy powyżej 2,00 to myślę że to jednak lepiej na nich pograć bo jednak grają u siebie i finale będzie to bardzo widoczne.
 
B 8

blichu

Użytkownik
Po tym co wczoraj zobaczyłem w meczu Duńczyków z Chorwatami, to grubo wchodzę w zwycięstwo tych pierwszych.:cool: Przez cały mecz pełna kontrola, ani na moment nie dali Chorwatom nadziei na końcowy sukces. Tak bezradnych Chorwatów to dawno nie widziałem. I ten Landin w bramce Duńczykow.. Wiem, że mecz meczowi nierówny i że Hiszpanie gospodarzem, ale mimo wszystko ja tam widzę jutro win Danii 2-3 bramkami...Po prostu na tą chwilę grają kosmicznie i nawet ściany tutaj gospodarzom nie pomogą:grin:
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Kursy lecą, więc nie ma się co zastanawiać. Pisałem już, że widzę Danię jako zwycięzcę turnieju. Pisałem też, że nie daję Hiszpanom szansy w finale, bez względu na rywala, któego mogą tam spotkać. No i nie widzę sensu przedłużać tematu - Dania zagrała wczoraj fenomenalnie i nie wierzę, żeby teraz mieli przegrać. Wyeliminowali już największego rywala, a teraz została im tylko drużyna gospodarzy, która (patrząc po jej grze) doszła już wystarczająco daleko. Czas kończyć tę nierówną walkę.
Dania @2.00 WilliamHill ⛔ 19:35
Do tego za grosze zaryzykuję Słowenię (@3.10 bet365) - jako taki typ bardziej psychologiczny. Chorwaci czuli się mocni, mierzyli w finał, a tu nagle dostali potężne baty. Kto wie - może siądzie im po tym trochę morale i zagrają dzisiaj słabiej? Słowenia i tak już osiągnęła wiele, grają na luzie i może akurat im się uda? Ze stawką nie szaleję, bardziej szukam niespodzianki.
⛔ 31:26
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tak, bo w 2 dni da się zagrać 2 razy perfekcyjnie... No, będzie ciężko, ale na pewno szanse są na wygraną z tym że trzeba - jeżeli Hiszpanie będą grali dobrze w obronie - zagrać co najmniej nie gorzej niż wczoraj, a o to tak jak mówię, będzie piekielnie ciężko. Wczoraj Hiszpanie grali bardzo dobrze, Słowenia była trudnym rywalem i miała niezłe momenty, na pewno zasłużona gra chłopców Denica w tej fazie turnieju patrząc przez pryzmat ich gry wczoraj. Skof-Prost to niestety nie Sterbik-Sierra i tu różnica była widoczna. Zajebiście jechali Hiszpanie z kontrą, wyłączyli z tego Słowenię, tak samo jak i Duńczycy Chorwatów. Tu może być kluczowy element - u Hiszpanów na pewno ważne jest to, że więcej zawodników w kontrze występuje. I ja osobiście jednak w roli minimalnego faworyta widzę ekipę gospodarzy. Nie wiem czy w chwili obecnej jest value patrząc na formę Danii, ale @2.7, które udało się złapać na ekipę Rivery to naprawdę dobry bet. W chwili obecnej czekam na ruchy kursów, by ewentualnie coś polecić. Jak kogoś @2.45 zadowala, to może brać w sumie.

W meczu o 3. miejsce pewnie będzie sporo bramek, nie wydaje mi się, by znowu Cupić miał 0 bramek, zwłaszcza, że bramkarze słoweńscy we dwóch nawet to nie Landin dobrze czytający grę i super ustawiający się. Więc pewnie będą gole z jego strony. Też udało się złapać kursy znacznie wyższe od tych obecnie, no ale trudno, tu nie udało się podać, bo jednak z telefonu o napisanie analizy jest ciężko. Generalnie w meczach o 3. miejsce Chorwacja radzi sobie w miarę dobrze, wygrywała ostatnie takie 2 spotkania w dość przekonującym stylu z rywalami na poziomie czy nawet od SLO mocniejszymi. Na pewno motywacja jest po stronie Słowenii, ale może zabraknąć trochę argumentów sportowych - jest Zorman, jest Dolenec, ale tak poza tym trochę brak zawodników na światowym poziomie, jest kolektyw. Chorwacja ma Duvnjaka, Kopljara, skrzydłowych i bramkarza. Słoweńska obrona spisuje się słabo, dodając do tego jednak podrażnionych Chorwatów na czele z Ivanem Groźnym, tu będzie ciężko o pierwszy od 9 lat medal. Sporo bramek - jak przystało na mecze o 3. miejsce także powinno paść, a jeżeli Chorwaci zagrają na dobrym poziomie, to ze zwycięstwem, nawet wysokim nie powinni mieć problemów.
Chorwacja @ 1.6 Bet365
Over 54 @ 1.5 b365
Chorwacja -5.5 @ 4.25 bwin


e: Ja bym dał kontrę kursu 7 na kurs nawet @2 i cieszył się pieniędzmi przed meczem, ale kto co lubi. ;)
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Jak przewidujecie, wzrosną kursy na Hiszpanię?
Przed turniejem zagrałem na złoto Duńczyków po kursie 6,00 za 100 PLN (zakład bez ryzyka Betlcic). Normalnie gram za 10-20 PLN, więc 5 stów zysku byłoby rewelacyjnym rozpoczęciem tego roku. Wczoraj miałem kontrować, ale poczekałem na początek meczu, Dania zaczęła rewelacyjnie i obyło się bez grania na Chorwację, ale teraz kasa jest tak blisko, że szkoda byłoby nie wyciągnąć z tego ani grosza...
Nie widziałem ani jednego meczu Hiszpanii i nie wiem, czego się spodziewać w jutrzejszym finale. Wiem, że to sport i wszystko może się zdarzyć, dlatego zostawienie tego tak jak jest byłoby chyba zbyt dużym ryzykiem, jak myślicie?
Może lepiej postawić jakieś 200 PLN na Hiszpanię i już teraz cieszyć się zyskiem, a może poczekać i próbować ewentualnie zagrać coś live, jak byście proponowali?
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
spotkanie Słowenia v Chorwacja Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania
Połowa czasu Chorwacja(-0.5) ✅
1.714
sportingbet 26/01/2013 19:00 CET

Słoweńcy juz swoje wygrali, graja chyba turniej życia -świetny kolektyw Dolenec klasa.Bramkarze podtrawia robić cuda, ale faworytem jest zdecydowanie zespól Chorwacji. Pytanie kwestia podejścia do tego meczu głowy po takim meczu jak wczoraj- laniu od Danii może byc różnie. Ja jednak liczę na sportowa złość podopiecznych Goluzy i jego wielki warsztat trenerski, musi tych chłopaków przekonać do walki o medal bo to jest zawsze potwierdzenie wielkich nieprzeciętnych umiejętności. Maja wszystkie atuty Chorwaci po swojej stronie, myślę tylko oni mogą ten mecz przegrać.Jest młodzież, obrona zdecydowanie po stronie Chorwatów- większy potencjał , silą w ataku tag ze. Linia jak na 1 polowe niska spokojnie do pokrycia przez Ivana groźnego(Słowenia z całym szacunkiem dla nich to nie Dania drugiego takiego meczu i zera nie będzie.) i spółkę wiec gramy.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jak przewidujecie, wzrosną kursy na Hiszpanię?
Przed turniejem zagrałem na złoto Duńczyków po kursie 6,00 za 100 PLN (zakład bez ryzyka Betlcic). Normalnie gram za 10-20 PLN, więc 5 stów zysku byłoby rewelacyjnym rozpoczęciem tego roku. Wczoraj miałem kontrować, ale poczekałem na początek meczu, Dania zaczęła rewelacyjnie i obyło się bez grania na Chorwację, ale teraz kasa jest tak blisko, że szkoda byłoby nie wyciągnąć z tego ani grosza...
Nie widziałem ani jednego meczu Hiszpanii i nie wiem, czego się spodziewać w jutrzejszym finale. Wiem, że to sport i wszystko może się zdarzyć, dlatego zostawienie tego tak jak jest byłoby chyba zbyt dużym ryzykiem, jak myślicie?
Może lepiej postawić jakieś 200 PLN na Hiszpanię i już teraz cieszyć się zyskiem, a może poczekać i próbować ewentualnie zagrać coś live, jak byście proponowali?
Miałem ten sam &quot;problem&quot; co ty, 3 na 4 drużyny w półfinale miałem pograne w różnych bukach na zwycięstwo w MŚ przed turniejem, Hiszpanów jedynie nie miałem, ale trudno. Na Danię w Bet-at-home pograłem pred rozgrywkami po kursie 7,0, wczoraj skontrowałem na zdobycie mistrzostwa przez Hiszpanię (obecnie w BWIN nawet 2,15, więc naprawdę przyzwoicie) i mam zysk.

Jeśli jesteś w miarę pewny formy Danii, ale żal ci, że stracisz całą stawkę, możesz pograć symbolicznie na Hiszpanię np. 60zł * 2,15 =129 zł i masz w przypadku wygranej Hiszpanii wygraną 129, a Danii 600 zł.

Albo możesz od razu skontrować całkowicie na Hiszpanię i mieć pewny zysk, około 250zł.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Jak przewidujecie, wzrosną kursy na Hiszpanię?
Przed turniejem zagrałem na złoto Duńczyków po kursie 6,00 za 100 PLN (zakład bez ryzyka Betlcic). Normalnie gram za 10-20 PLN, więc 5 stów zysku byłoby rewelacyjnym rozpoczęciem tego roku. Wczoraj miałem kontrować, ale poczekałem na początek meczu, Dania zaczęła rewelacyjnie i obyło się bez grania na Chorwację, ale teraz kasa jest tak blisko, że szkoda byłoby nie wyciągnąć z tego ani grosza...
Nie widziałem ani jednego meczu Hiszpanii i nie wiem, czego się spodziewać w jutrzejszym finale. Wiem, że to sport i wszystko może się zdarzyć, dlatego zostawienie tego tak jak jest byłoby chyba zbyt dużym ryzykiem, jak myślicie?
Może lepiej postawić jakieś 200 PLN na Hiszpanię i już teraz cieszyć się zyskiem, a może poczekać i próbować ewentualnie zagrać coś live, jak byście proponowali?
daj za te 200zl tak jak mowiles i masz albo 200zl albo 400zl gorki lepsze to niz nic.Osobiscie ogladalem kilka meczy hiszpanow i wczoraj dunczykow, ja stawialbym jednak na Dunow jaak zagraja tak jak wczoraj mistrzostwo jest ich.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Spodziewam się dzisiaj fajnego, ciekawego spotkania z wymianą ciosów z obu stron. Często te pojedynki o brązowy krążek poprzedzające wielki finał obfitują w bramki i cechują się szybką grą, często atak bierze górę nad defensywą. Tak też może być i dzisiaj. Dla Chorwatów mecze o brąz to nie pierwszyzna natomiast dla ich przeciwników niewątpliwie mecz ma zupełnie inny charakter. No ale to każdy wie więc przejdźmy do typu.

Ivan Cupić over 5.5 @1,95 unibet
✅
Głównie typ podyktowany wysokim kursem. Często w tym turnieju mieliśmy na Ivana linię o bramkę wyższą a tymczasem dzisiaj wracamy do tej podstawowej. Dwa ostatnie spotkania fatalne dla skrzydłowego Vive i to niestety dla niego w decydującej fazie mistrzostw. Mało tego, że Chorwaci nie zagrają w finale. Cupić wczorajszym swym fatalnym występem przekreślił również swoje szanse na koronę króla strzelców. Taki bezpośredni pojedynek z Eggertem przegrał 0:9 i do liderującego klasyfikacji skrzydłowego Dunów traci aż 10 oczek. Myślę sobie jednak że po 2 tak słabych meczach istnieje duża doza prawdopodobieństwa że trzeci już tak słaby dla Ivana nie będzie bo i przełamać się w końcu musi. Dzisiaj już Chorwaci zapewne bez takiego napięcia no bo jednak co mecz o brąz to nie finał. Bramkarze już także zgoła inni od tych z którymi musiał mierzyć się skrzydłowy w 1/4 i półfinale. Ogólnie widzę dzisiaj dość wysoki wynik i partycypację w tym Cupicia oraz wygraną Hrvatskiej.
 
Do góry Bottom