>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Hiszpanie odpuścili czy też nie zagrali na 100% a to zdecydowało o zwycięstwie Chorwatów. Mecz był na styku, momentami Hiszpanie prowadzili 3 bramkami w połowie drugiej połowy. W 58 minucie był remis i nie było mowy o żadnym odpuszczaniu, świadczy o tym nawet ilość kar. Końcówka była niezwykle emocjonująca, kara 2 minut Virana Morrosa, pudło voriego z 6m, broni alilovic,gol voriego z 6m, 2 minuty dla Vukovic i Hiszpanie grają w przewadze, mają 34 sekundy do końca i piłkę. Pudło, gol Chorwatów i tyle. Zadecydowała chłodna głowa nawet nie umiejętności. Obie drużyny chciały to wygrać, to było widać.
Fakt jest taki, że Hiszpanie zagrali pod drabinkę.
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania
spotkanie Hiszpania v Niemcy
typ Połowa czasu Hiszpania(-1.5)⛔
kurs 1.60
SPORTINGBET 23/01/2013 19:00

Gospodarze zagrali świetne spotkanie, demolując Serbów. Grając niesamowicie konsekwentnie w obronie i w ataku.Bezsprzecznie było ich to najlepsze spotkanie, niezłe bronił Sterbik w końcu na miarę swoich możliwości.Podopieczni Valero Rivery obnażyli wszystkie braki Serbów wyłączyli kompletnie z gry druga linie(bardzo slaby Vujin) zagrali bardzo szybko, dynamicznie w ataku na dobrym procencie z gry.Widać w ich grze wielka mobilizacje, pasje grali w bardzo trudnej grupie w której zajęli 2 miejsce co na pewno jest dla nich bardzo dobrym posunięciem.Niemców należy ocenić bardzo pozytywnie. Drużyna gra swój handbal, poza wpadka z Tunezja graja naprawdę bardzo dobrze- konsekwentnie bardzo zespołowo.Bardzo dobry bramkarz, dobra twarda obrona(łapią sporo kar i dzisiaj będzie podobnie).Dobry atak pozycyjny niezła skuteczność z 9m podtrawia wyprowadzić kontrę, niezłe graja z Wieckiem na kole.Dzisiaj myślę ze te wszystkie atuty będą zniwelowane i niewystarczające po prostu rywal jest lepszy, może poza bramka ale sam Silvio chyba nie wiele zrobi.Jak dla mnie Hiszpania jest w każdym elemencie gry zespołem lepszym mocniejszym zrobili na mnie duże wrażenie w meczu z Serbia. Świetna gra z kołowym Julenem Aguinagalde.Kapitalny Daniel Sarmiento Melián praktycznie bez słabych punktów, co mi sie bardzo podobało nie odpuszczają mimo wysokiego prowadzenia. Grali bardzo agresywnie wysoko w obronie grając w osłabieniu kontrowali rywala, zdobywając bramki powiększając przewagę.Mecz był bardzo twardy, Hiszpanie złapali sporo kar -szybka czerwona kartka dla Mossoro. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz, bardzo agresywna twarda gra z obu stron. Sporo kar i mimo wszystko pewna wysoka wygrana gospodarzy tego turnieju. Myślę ze juz po 1 połowie będzie wszystko jasne.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Niedoceniasz Węgrów, 4 miejsce na IO to nie przypadek. Nie przypominam sobie aby duny kiedykolwiek wygrały więcej niż 3 bramkami.
Węgrzy baty od Chorwacji czy Hiszpanii, Duńczycy to ten sam poziom, a dla mnie osobiście ekipa nr 1 do wygrania MŚ i dodając Duńczycy kadra szeroka, do tego również potrafią dobrze bronić, a to nie Węgrzy powtarzam wygrali z naszą ekipą, to Polska na tych MŚ była taka słaba i zagrała wielki piach w ataku. Dania ma skrzydła i człowieka od rzucania karnych... Nie spodziewam się tutaj jakiegoś pogromu ale -2,5 gola po 1.50 śmiało do grania.
Myslisz ze hiszpania wygra z niemcami?? Czym sie sugerujesz?? Niemcy graja dobra reczna nawet bym powiedzial najlepsza ja gram na niemcow po niezlym kursie pozdro:grin:
Ktoś odpisał Ci już trochę, ja nie widzę argumentów za Niemcami, a tekst, że grają najlepszą to jakaś parodia, jakich oni mieli rywali do tej pory ?
Francja i Macedonia z tych mocniejszych, ale obie ekipy tak na prawdę nie są już takie mocne dlatego do tej pory żadnego dobrego rywala. Do tego jak najbardziej ściany im w odpowiednim momencie jak coś pomogą, ale jeżeli nie dała rady Serbia nawet nawiązać walki przegrywając bardzo wysoko to i Niemcy nic nie zdziałają i podobnie -2,5 go grania według mnie.
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Hiszpanie odpuścili czy też nie zagrali na 100% a to zdecydowało o zwycięstwie Chorwatów. Mecz był na styku, momentami Hiszpanie prowadzili 3 bramkami w połowie drugiej połowy. W 58 minucie był remis i nie było mowy o żadnym odpuszczaniu, świadczy o tym nawet ilość kar. Końcówka była niezwykle emocjonująca, kara 2 minut Virana Morrosa, pudło voriego z 6m, broni alilovic,gol voriego z 6m, 2 minuty dla Vukovic i Hiszpanie grają w przewadze, mają 34 sekundy do końca i piłkę. Pudło, gol Chorwatów i tyle. Zadecydowała chłodna głowa nawet nie umiejętności.
A co mieli położyć się na boisku ? Widzisz piszesz ostatnią akcje i one tylko potwierdzają, że Hiszpania po prostu być może czekała na wyrównaną końcówkę i tutaj już swoje zrobili. Jeżeli to Hiszpania by miała na swojej drodze Francję i Duńczyków jakoś nie wydaje mi się, żeby awansowali do finału, a tutaj nie dość, że mają prostą drogę to jeszcze w finale jeden mecz z kim by się nie spotkali to mogą wygrać, w końcu gospodarze i ściany kolejny raz mogą pomóc.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Francja-Chorwacja under50,5

Linia może niewysoka ale stawka meczu robi swoje i obie ekipy postawią tu na defensywę. Omeyer i Alilović to podpory swoich drużyn i obaj potrafią zamurować bramke na wiele długich minut. Co do zwyciezcy meczu myślę że to właśnie któryś z tych panów zrobi różnice w końcówce. Pamiętam finał MŚ w Chorwacji między tymi ekipami i był to mecz walki, i difens odgrywał wielką rolę,skończyło się chyba 21:19 dla Francuzów.
W zasadzie myślę puścić też taśme na undery w dzisiejszych meczach, jak nie na standardowych to na nieco podwyższonych linianiach. Wykruszyły się już drużyny pokroju Białorusi czy Egiptu które odstawały, a duża różnica poziomu raczej underom nie sprzyjała.
Ćwierćfinały powinny być już bardziej twarde i zacięte.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Rosja-Słowenia 2
Gdzieś wyczytałem, że Rosjanie zakładali sobie za cel przed mistrzostwami: wyjście z grupy. To już im się udało, następnie po pokonaniu Brazylii znaleźli się (pewnie sami nie wiedzą jakim cudem) w ćwierć finale, ale tutaj już szczęscię chyba się konczy. Oglądałem ich mecz z Brazylia i to co wyrabiali w końcówce to były istne jaja! Wygrywali w pewnym momencie 2 czy 3 bramkami, Brazylia przycisnęła i zaczęła gonić to Rosjanie wyczekiwali końca meczu. W rezultacie w ostatnich sekundach modlili się, aby Brazylia (grająca do konca meczu w oslabieniu) nie zdobyła wyrównującej bramki, bo oni zagrali na zbyt duzej spinie! Wydaje się, że Słowenia w naszej grupie była najmocniejsza i mimo braku Gajicia dadzą rade dziś na spokoju wygrac z (niema co tu ukrywać) słabszym rywalem. Kus 1,92 uważam za wart ryzyka, które oczywiście jest, bo to przecież SPORT ???? !
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wg mnie poza meczem Dania - Węgry te overy można śmiało, bo Dania sporo bramek rzuciła choćby Tunezji nie licząc początku i końcówki jakieś 28 w 45 minut, a te fragmenty gry to po prostu rozluźnienie. Polska tak beznadziejnie zagrała ten mecz, że po prostu Węgry musiały to wykorzystać i nie ma dziś mowy, że wszystko będzie się rozgrywało na 10 metrze na zasadzie krzyżówki na środku defensywy. Tak wygrać meczu teraz nie można i Duńczycy tak nie zagrają na pewno. Hansen nie miał dotąd jakiegoś meczu mega i pewnie dziś może odpalić, bo faza już słuszna. Nagy pewnie dziś znowu może nie pograć, zresztą z Polską też cudów nie zagrał, ale przy tak biernej obronie to coś musiało wejść. Landin jest jednym z lepszych bramkarzy broniących drugą linię, a na tym pewnie się będzie opierała gra Węgier, pierwszą myślę, że Mollgard, Eggert i Lindberg są w stanie odpowiednio ogarnąć. Wg mnie tu Węgry jadą do domu, kursy na Danię teraz rozumiem, jakiś handicapek można śmiało pobrać, np. najniższy z możliwych ;)
Dania -1.5 @ 1.34 b365 ✅
Hiszpania absolutnie wygląda na ciekawy zespół w tym roku, chyba czas na ich triumf, a przynajmniej na finał, w którym i tak dawno nie byli odkąd sięgam pamięcią czyli pewnie z 6 lat :p Niemcy w tym roku nie grają źle, dobry mecz z Macedonią gdzie najlepzy z grupy przeciętnych bramkarzy czyli Heinevetter trochę pobronił. Niemcy ładnie ciągną kontrę, dobrze biega Grecki i efekty są. Jednak Hiszpania dobrze wraca do obrony, dysponuje zagrożeniem z każdej pozycji, groźne są skrzydła, koło, dobra bramka, drużyna kompletna. Niemcy wg mnie tutaj już niestety muszą się pożegnać z turniejem z uwagi na po prostu mniejszy potencjał i żadne zlekceważenie tutaj akurat nie wchodzi w grę.
Hiszpania @ 1.26 bwin ✅
Chorwacja - Francja, Francja - Chorwacja - mecz odmieniany przez wszelkie przypadki, absolutny hit. Zdaje się, że bramkarze tutaj zdecydują, ale atak jest jak najbardziej dla Chorwacji, bo skuteczni są jak rzadko no i dodatkowo co ważne potrafią zamurować bramkę, co Francji w żadnym poważnym (Tunezja, Islandia i Niemcy) meczu się nie udało, a Chorwacja traci lekko ponad 20 bramek w meczach ze średniakami - z takimi też Francja się mierzyła, bo Islandia w takim składzie personalnym nie jest drużyną o dużym potencjale.
Alilović w meczu jedynym, w którym wykazać się musiał - Węgry - pokazał się z dobrej strony broniąc na 41%. Chorwacja gra dobry handball ze zdecydowanie najlepszą pierwszą linią chyba - chciałbym, żeby Francja zaczęła grać na swoim poziomie, ale w żadnym meczu się do tego nie zbliżyli tutaj, Islandia zaprezentowała za dużą liczbę błędów by wygrać - Chorwaci powinni się tego wystrzec.
Chorwacja @2.25 b365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Trochę po zagraniu a przed wrzuceniem analiz spadł i chyba nie będę tego wrzucał, jak ktoś chce dobre peFFy po nieco mniej value-kursach to niech pisze. Gram też overka na Nincevica. Linia jest niziutka, a Ivan ze skrzydeł rzuca znakomicie, to też jeden z lepszych na tej pozycji ogólnie zawodników, ale nie był pierwotnie powołany, bo wierzył w jako zmiennika dla Strleka w młodego Sprema. Tu pewno zagra Nincević od początku. Omeyer broni dość dobrze skrzydła, ale nadgarstek Nincevicia jest naprawdę niezły i powinien spokojnie sobie poradzić. Kontry też raczej się pojawią - Miro Alilović będzie bronił i rzucał do kontry, a raczej swoją lewą stroną niż prawą będą atakowali Francuzi, co powinno dać jakieś kontry dla Nincevica. Fajne value.
Ivan Nincevic Over 2.5 @ 2.25 Tobet ⛔ 2 ????
Gram też over Duvnjaka, ale tu nie ma czasu opisywać, kurs się trzyma - Domagoj dziś powinien wziąć ciężar gry na siebie, jak tur może wchodzić w tę obronę - podobna funkcja jak Accambray w Francji? No w sumie, ale Domagoj raczej bedzie też plejmejkerem, swoje jednak powinien rzucić, a 4 bramki takiego zawodnika w takim meczu to powinno być coś dobrgo.
Domagoj Duvnjak Over 3.5 @ 2 tobet ✅ 9
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Dania - Węgry
w której połowie więcej bramek?
Typ: 2 połowa
Kurs: 1.70
Sts
Typ czysto statystyczny, obserwując mistrzostwa dużo częściej się zdarza, że więcej bramek pada w drugiej aniżeli pierwszej połowie. W przypadku drużyny węgierskiej tendencja ta utrzymywała się w 4 spośród 6 rozegranych meczów natomiast u Duńczyków aż 5 na 6 spotkań miało przebieg jaki dziś mnie zadowoli. Ponadto na przestrzeni 7 lat drużyny te spotykały się 3 razy i 3 razy więcej bramek padało w drugiej połowie. Typ warty uwagi i rozważenia stąd polecam ????
Używajmy bukmacherów internetowych. Hopkirk
//szkoda, że pasywność Duńczyków w drugiej połowie nie została skarcona...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy +5 1.7 @ Tobet
Już dużo było o tym meczu powiedziane, więc analizę sobie podaruję. Niemcy słabeuszami nie są, grają dobry handball na tym turnieju dlatego nie uważam, aby przegrali różnicą 6 lub więcej goli. To są ćwierćfinały więc nie ma żadnego odpuszczania, każdy gra na maxa. Hiszpania pewnie wygra ten mecz, ale spodziewam się zaciętego meczu, wynik powinien oscylować na granicy -2 do -4 bramek na korzyść gospodarzy. Kurs raczej warty ryzyka.
EDIT AFTER MATCH: Całuje po rękach pana Christophersena który w ostatniej sekundzie uratował mnie przed zwrotem ???? Szkoda że Niemcy przegrali.. Chyba nie ma bardziej irytującej nacji niż Hiszpanie. Ciągłe żebranie o 2 minuty, podskakiwanie do rywali i ten ich cholerny język. Ale bet wszedł i to jest najważniejsze.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Francja - Chorwacja⛔(23:30)
Typ: Francja
Kurs: 2,10
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Pinnacle, Bwin

Data spotkania: 23.01.2013 godz. 21:30

Francja w mocnym składzie, nie ma znaczących braków. Do tej pory średnie wyniki, ale wiadomo, że zespół jest bardzo doświadczony. Dobrze wygląda druga linia, dwóch świetnych kołowych Dinart i Sorhaindo. Obrona bez zmian. Do tej pory Omeyer nie pokazał nic wielkiego, ale dzisiaj dopiero jest prawdziwy sprawdzian. Chorwacja bez Balicia, ale to nie jest aż tak duża strata. Na pewno brakuje Lackovicia. Na lewym rozegraniu będą pojawiać się Bicanić i Vuković, ale pierwszy z nich ma drobne problemy z urazem, drugi raczej to już dużo bardziej defensywny wariant. Najważniejszy gracz Duvnjak często ma problemy z mocną obroną. Kilku innych piłkarzy miało mniejsze dolegliwości. Chorwacja zanotowała lepsze wyniki w poprzednich meczach, ale teraz ważniejsze może być doświadczenie. Według mnie Francja powinna wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 224

dboniem

Użytkownik
Czy ktoś może natknął się już na zakłady typu wygra/ nie wygra Mistrzostwa Świata.
Szczególnie interesuje mnie zakład na NIE wygra na Słowenię, może jakieś 1,10-1,30 będzie z tego, przed turniejem zagrałem 20zł po kursie 151 = 3k i przy takim kursie byłoby z 200zł zysku jak nie więcej.
Raczej nie wierze, że pokonają Hiszpanów w półfinale, to byłaby mega sensacja.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Kursy



Chorwacja-Dania 1

Chorwacja ma świetny tureniej, pokonanie Francuzów było w mojej ocenie formalnością (o czym z reszta tu pisalem). Teraz czas na Duńczyków, którzy grają ciekawie, ale nie bede tutaj wielce analizował ich gry - nie o to chodzi. Po prostu oglądając dzis mecz Chorwatów stwierdzam, że jest to najlepiej grająca drużyna na tych mistrzostwach, a Dania wbrew pozorom ma kilka pięt i dziś po swietnej 1 polowie zabrakowalo koncetracji i kropki nad i, dlatego najedli sie strachu. Kurs 1,9 na bwin i podejrzewam, że dużo lecieć nie będzie, bo jednak Dania to Dania a forma niezla. Jesli Chorwacja nie wygra calych mistrzostw to bede troche zaskoczony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sedek 36

sedek

Użytkownik
Czy ktoś może natknął się już na zakłady typu wygra/ nie wygra Mistrzostwa Świata.
Szczególnie interesuje mnie zakład na NIE wygra na Słowenię, może jakieś 1,10-1,30 będzie z tego, przed turniejem zagrałem 20zł po kursie 151 = 3k i przy takim kursie byłoby z 200zł zysku jak nie więcej.
Raczej nie wierze, że pokonają Hiszpanów w półfinale, to byłaby mega sensacja.
Na to że Słowenia nie awansuje do finału jest w granicach 1.10-1.12, więc na to że nie wygrają MŚ będzie 1.04-1.07
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Te 1,15 czy tam 1,18 Hiszpanów jest po prostu żałosne w mojej opinii,owszem Hiszpania gospodarzem,ściany za nimi,dyspozycja też dobra choć z Niemcami trochę problemów już mieli a Słowenia to groźny zespół inwestycja w gospodarzy po tak śmiesznym kursie według mnie mija się z celem bo może być bardzo zacięty mecz.Jak dla mnie trochę goli tutaj padnie,h2h pokazuje,że rzucają z chęcią jak się spotkają więc wg mnie over 52,5 po 1,66 to chyba najlepsza opcja w tym meczu.

Hiszpania-Słowenia over 52,5 1,66 Bet365

Drugi półfinał to dla mnie NO BET,ale jakbym miał grać to kierował bym się na
max 53 gole i coś grał w kierunku Danii bo Chorwaci niby w dobrej dyspozycji i ten wynik na IO z Duńczykami też bardziej przekonuje na nich ale ekipa ze Skandynawii jest zawsze groźna i nie zdziwi mnie jak zameldują się w finale.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Chorwacja - Dania 1,90 Bet365
W 2 półfinale spotkają sie 2 w miarę wyrównane drużyny Dania z Chorwacją. Duńczycy dotychczas mieli stosunkowo łatwą przeprawę, z nieco trudniejszych rywali w grupie pokonali Islandię 36-28 oraz Rosję 31-27, o reszcie rywali lepiej nawet nie wspominać, bo to nawet nie jest średni poziom światowy (może prócz Macedonii, ale ten mecz rozgrywany był na zasadzie &quot;My na luzie, a rywalom nie opłaca się wygrać&quot; ).
Dopiero w ćwierćfinale mieli za rywala poważniejszą ekipę Węgierską. Duńczycy prowadzili w tym meczu 9-3, 18-11, jednak Węgrzy w końcówce doszli nawet na jedną bramkę 27-26, lecz ostatecznie przegrali 2 golami.
Chorwacja dotychczas z łatwością na rozgrzewkę pokonali Australię, Egipt Algierię. Bardzo łatwo poszło im z Węgrami (30-21), a w ostatnim meczu fazy grupowej, mając już wiedzę, że wygrywając ten mecz trafiają do silniejszej połówki turniejowej, ograli Hiszpanów 27-25.
W 1/8 rozgromili wręcz Biaoruś 33-24, nie dając im najmniejszych szans już do przerwy 21-9.
W 1/4 spotkali się z jednym z faworytów turnieju ekipą Francji. Oglądałem prawie cały mecz i przez 28 minut Chorwaci kontrolowali mecz, prowadząc miejscami nawet 5 golami, potem zdarzało się, że Francja dochodziła na 1 gola, jednak to oni dyktowali tempo gry, a w końcówce wręcz ośmieszyli mistrzów z Francji ostatecznie niszcząc ich 30-23.
W ostatnim meczu Dania-Chorwacja rozgrywanym na Igrzyskach Olimpijskich Chorwaci pewnie zwyciężyli 32-21.
Dania nawet z ich świetnym rozgrywającym Hansenem moim zdaniem nie może awansować do finału, tak grająca drużyna ich rywali wyrasta na głównego faworyta tych mistrzostw. Zapewne w finale będzie rewanż za mecz z grupy D Hiszpania-Chorwacja.
 
bobkaskader 5

bobkaskader

Użytkownik
Chorwacja - Dania 1 1,9 Bet365
Grałem Chorwatów w meczu z Francuzami i o ile byłem pewny wygranej tak nie sądziłem, że przewaga będzie tak duża. Drużyna jest w gazie i pędzi niczym walec. Widziałem pierwszą połowę Duńczyków z Węgrami i podobało się, w drugiej musiał pojawić się jakiś problem bo roztrwonili przewagę i w końcówce było nerwowo, widocznie jest delikatny problem z utrzymaniem koncentracji. Wydaje mi się, że o wyniku zdecyduje obrona która wypada na korzyść Chorwatów. Ponad dwukrotnie większa liczba bloków i przechwytów, mniejsza ilość kar i nieznacznie lepszy procent obron Alilovicia. Trudny typ ale grzechem byłoby nie zagrać.
⛔ Duńczycy wyraźnie pokazali kto wygra to mistrzostwa.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Ja gram przeciwnie, na Duńczyków, dlaczego? Moim zdaniem w tym przedwczesnym finale szanse są dokładnie 50:50, dlatego wedle mojego przekonania gram na wyższy kurs. Obie te drużyny grają rewelacyjnie, ale prawdziwy sprawdzian i weryfikacja to będzie właśnie mecz o finał. Defensywa na korzyść Chorwatów? Tak, ale trzeba zauważyć, że szybkie wznowienia Duńczyków, którymi imponują, mogą uniemożliwiać zmiany do obrony, Duvnjaka lub Kopjara. Zmierzą się na dwa giganty piłki ręcznej, moim zdaniem o wiele lepsze ekipy niż Hiszpania. Wynik może paść każdy i nie widzę tu jednoznacznego faworyta. Trzeba też mieć na uwadze fakt, że chorwacka ławka to zawodnicy bardzo młodzi i nieograni na tak wielkich imprezach i mogą się spalić, gdy będą potrzebni.
Dania @2.50 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nbd 485

nbd

Użytkownik
Dania v Chorwacja
Ten &#39;ciekawszy&#39; półfinał. Odniosę się jeszcze raz do tego, że pisałem przed turniejem o Danii jako o faworycie wygrania złota na tych mistrzostwach. W dalszym ciągu to podtrzymuję. Niesamowicie przyjemnie ogląda mi się ich grę. Jutro podejmują Chorwację i wydaje mi się, że obie drużyny zdają sobie sprawę, że ten mecz będzie dla nich trudniejszy, niż finał. Prawdopodobnie zwycięzca spotka się tam z Hiszpanią, która jest po prostu zbyt słaba, żeby stanowić dla którejkolwiek z tych ekip poważne zagrożenie. Póki co Chorwaci zagrali piękny mecz z Francuzami, ale wiemy wszyscy, że Trójkolorowi nie są w swej najlepszej formie i na wiele pozwalają swoim rywalom. Natomiast Hrvatska jest na tyle solidną drużyną, że skutecznie to wykorzystała i w ładnym stylu wygrała mecz. Dania po fenomenalnej pierwszej połowie z Węgrami trochę się rozprężyła, w drugiej połowie zrobiło się nagle close game i stąd taka skromna wygrana. Jutro spodziewam się bardzo wyrównanego meczu. Obie ekipy są w szczytowej formie i obie mają szanse na wygraną. Ale kursy przemawiają jednak za Danią, a do tego mimo wszystko uważam ich za bardziej doświadczonych i lepszych w nerwowych momentach, których jutro prawdopodobnie nie zabraknie.
Dania @2.55 bet365 ✅ 30:24
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Dzisiaj najbardziej kuszą do grania linie bramkowe, zarówno na całe mecze jak i poszczególne drużyny. Wydaje mi się, że mecz Hiszpania - Słowenia będzie bardzo otwartym meczem. Szczególnie Słoweńcy jakiejś super defensywy nie mają i tutaj wydaje mi się, że Hiszpania over 28,5 lub over 52,5 w całym meczu są dobrymi typami. Hiszpania myślę, że 30 rzuci a Słoweńcy spokojnie dołożą 24-26 bramek. Tak przynajmniej mi się wydaje.
Co do drugiego meczu, to tutaj strasznie ciężko wyczuć. Na logikę wydaje się, że mecz będzie underowy. Obydwie ekipy dobra defensywa i może być bardzo mocna walka. Tutaj widziałbym 3 typy , pierwszy to Dania over 25,5 - linia nie jakaś wysoka i myślę, że mimo wszystko w zasięgu. Drugi typ to under 26,5 na 1 połowę. Na początku pewnie obie drużyny spokojnie zaczną i defensywy będą mocne, dopiero z czasem powinni się rozrzucać. I ostatni typ to wygrana Chorwacji. Tutaj napisane zostało wiele, każdy ma inne spojrzenie na sprawę. Wydaje mi się tylko, że Chorwaci są bardziej kompletną drużyną.
Podsumowując :
Hiszpania over 28,5
Hiszpania - Słowenia over 52,5
Dania over 25,5
Dania - Chorwacja under 26,5 1 połowa
Chorwacja win
Co myślicie o typach na over/under ? Jak wy widzicie te spotkania , może macie inne propozycje ? Nie jestem znawcą pod kątem strzelców, może jakieś propozycję pod tym kątem ?
 
damianuso 0

damianuso

Użytkownik
Hiszpania - Słowenia
Typ: Hiszpania (-1.5/+1.5) 1. połowa 1,65
bet-at-home

Witam. Moim zdaniem typ jak najbardziej do ugrania. Hiszpania się rozkręciła. Widać to było w meczu z Niemcami. Po wyrównanej grze w pierwszej połowie, na drugie 30 min wyszli juz bardziej skoncentrowani. Z minuty na minute przewaga rosła i myślę że jest to zespół, który jest w stanie tutaj wygrać w finale. Nie chce wnikać czy wcześniej grali pod drzewko. Co do przeciwników to jak widać było w meczu z Rosją nie wszystko im wychodzi. 15 minut dekoncentracji w pierwszej polowie i bylo 10-5. A trzeba przyznać, że rosja to nie rywal z najwyższej półki i gdyby umieli trzymać nerwy na wodzy to kto wie jakby się ten mecz potoczył. Z Hiszpanami juz tak łatwo nie bedzie nadrobić strat. Moim zdaniem typ jak najbardziej ciekawy, po całkiem niezłym kursie.
 
Do góry Bottom