>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Mistrzostwa Świata Hiszpania 2013


Któreś tam z kolei Mistrzostwa Świata za pasem. Ruszamy już jedenastego stycznia. Mega emocje, walka, nieustępliwość, blabla. Na początek hit, rewanż za kwalifikacje do Igrzysk: Hiszpania - Algieria. Będzie to pewnie mecz do jednej bramki, ale spragnieni handballa obejrzymy go wszyscy, i znając historię tego typu spotkań - każdy będzie szukał jakiegoś betu na lepsze oglądanie. Hiszpania to zdecydowanie faworyt do triumfu. Dość powiedzieć, że w XXI wieku każdy gospodarz, a była wśród nich Tunezja, dochodził do półfinałów. Nic nie może przecież wiecznie trwać? Niby tak... Ale droga wydaje się być ciekawa dla Espanii, zatem raczej wejdą też. Drugi faworyt to absolutnie niesamowita Chorwacja z dobrą bramką, drugą linią i skrzydłamy. Alilović, Sego, Kopljar, Duvnjak, Lackovic, Cupic Strlek, no i paru innych też klasy światowej graczy. Francja? Dla nich chyba sprzyjającym faktem jest to, że gramy po grupie od razu mecze o wszystko. Tych Francja nie przegrywa od czasów... półfinału MŚ w 2007 kiedy to sędziowie ich fest zrobili! Oczywiście, przegrali w ME w styczniu jakieś tam mecze, ale nie były to mecze ćwierćfinałów czy półfinałów. Dania na pewno faworyt też, &quot;osłabiona&quot; brakiem Mogensena. Nie zagra też Knudsen, co osłabieniem już jakimś tam jest. Ale są Hansen, pewnie Landin też zacznie grać, bo ME jakoś mu tam strasznie cudownie nie wyszły no. Na pewno nie Serbia, bo to zespół, pewno jak Szwecja jednego turnieju, co pokazały kwalifikacje do IO jak i one same. Jak zwykle w gronie tym szerszym faworytów padają nazwy: Polska, Niemcy, Węgry. Pewnie któraś z tych ekip się włączy do walki. Niemcy chyba nie, Węgry też... Polska? Oby! Dla mnie na czarnego konia wyrasta Słowenia, z bardzo dobrym składem. Marguc, Gajic, Kavticnik - mega prawa strona. Środek też niezły, bo Zvizej M. i Zorman to uznane w świecie nazwiska. We will say what the time will tell.

Kursy:



No to o tej grupie w paru słowach na początek. Francja wydaje się zdecydowanym faworytem, ale pamiętajmy, że nie wolno lekceważyć innych drużyn. Przecież Niemcy to jednak Niemcy, choć bez Gensheimera, Bittera, Kaufmanna, Krausa i Glandorfa. Pewnie Francji troszeczkę krwi napsują. Francja tak jak pisałem, na pewno zadowolona z faktu, że po grupie od razu gramy play-out. O pozostałych drużynach nie można powiedzieć by byli to outsiderzy. Czarnogóra, wyrzuciła z turnieju WICEMISTRZA OLIMPIJSKIEGO, 4. zespół świata, Szwecję, w dwumeczu tracąc 40 bramek:!: Argentyna tę samą Szwecję ograła na MŚ u nich, sprawiając ogromną niespodziankę. Tunezja powalczyła z Francją i Chorwacją w IO. Brazylia jest też groźna, ale w cieniu Argentyny.


W tej grupie od początku chyba wiadomo kto awansuje i nawet największy laik wie o tym. Katar i Chile to pośmiewiska w handballu w sumie, choć Kataru za dobrze jednak nie znamy. Chile owszem. 10, 15, 15, 10 i remis ze Słowacją to ich wyniki ostatnie. Ciekawa sprawa z tym remisem, ale Słowacja to zwykły przeciętniak na moje. Do zwycięstwa w grupie raczej typowałbym Danię, ale Macedonia i Islandia też na pewno będą groźne. Rosja to uznana marka z ciekawymi nazwiskami, ale wg mnie to przeżytki światowego handballa. Dania raczej faworytem, ale mecze z choćby Macedonią, pamiętając ME, będą bardzo fajne.


&quot;Nasza&quot; grupa. Białoruś to zespół trochę polski. Kibice polskiego handballa znają przecież nazwiska takie jak Kotliński, Ziarko, Buszkow, Nikulenkow, bo wszyscy z lepszym lub gorszym skutkiem w polskiej lidze grali. Na pewno każdy zna Sergieja Rutenkę, byłego reprezentanta Słowenii i Hiszpanii, który zdecydował się wrócić do kadry Białorusi. Będzie groźny pewnie. Ciężko będzie naszym obrać odpowiednią taktykę na ten mecz, bo to otwarcie i nie będziemy mogli powiedzieć, kto jest w gazie. Pierwszą połowę widzę więc ciężko. Serbowie bez Ilicia, Rnicia i Sesuma oraz Stojkovicia. Ciekawa selekcja trenera, ale też po części jego wybór. Trudno. Jeśli Serbia jakoś nie odmieni znacząco swojej gry, czego się osobiście nie spodziewam, to tu wyjdzie max z 3. miejsca i odpadnie z gospodarzami lub w derbach Bałkanów z Hrvatską. Polska i Słowenia IMO rozstrzygną między sobą rywalizację tu. Oby dla nas, a to już będzie oznaczało bliskość ćwierćfinału.


Chorwacja, Hiszpania.... Węgry.. Egipt... Algieria............. Australia - tak bym w sposób &quot;graficzny&quot; określił rozkład sił w tej grupie. Jednak nikt nie powinien zagrozić gospodarzom i ekipie Goluzy. Ale gdzie jest problem? No w fakcie, że na pewno ciężko przez 15 dni być dzień w dzień w formie dlatego pewnie w jakimś meczu Chorwaci czy Hiszpanie się pomęczą, a na konieec rozegrają przedwczesny finał. Nierzadko bywało w ostatnich latach tak, że mecz finałowy to już drugie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi w turnieju. Serbia - Dania czy Francja - Szwecja w tym roku to najlepsze przykłady. I tak może być też teraz. Na co stać Węgrów? to są ciekawe pytania, na które ciężko znaleźć odpowiedź. Tu pewnie będą liczyli na wyjście z 3. miejsca i bratobójczy pojedynek z nami. Na IO nie pokazali jakichś mega wariactw. Na pewno nieźle zagrali z Islandią, ale tylko mega fartowi zawdzięczają to, że weszli do półfinałów. Ogranie Serbów i Korei wyczynem nie było. 4. miejsce to raczej Egipcjanie, choć Algerczycy też mogą powalczyc.

Po grupie, drabineczka:


Coś o naszej drużynie pasowałoby powiedzieć. Ścisła kadra na MŚ pewni będzie: Szmal, Wichary - Krajewski, Wiśniewski - Bielecki, Jurecki, Jurkiewicz, Kubisztal - Jaszka - Lijewski, Przybylski - Bartczak, Orzechowski - Syprzak, Jurecki, Grabarczyk. Powiew świeżości: Przybylski, Bartczak, Krajewski. Bardzo dobrzy ligowi gracze, którzy już któyś tam z kolei sezon grają na ustalonym wysokim poziomie. Przybylski to zaledwie 91 rocznik, więc dobry rocznik. :p Liderem będzie pewno Michał Jurecki, którego dużym atutem jest dobra gra na środku obrony, fakt, że lubi zagrać zwodem, lubi pier... z 11 metra, lubi dograć do koła. Gracz kompletny. Lijewski może w końcu się obudzić. Szmal? Pewnie jakiś mecz wygra, w którymś będzie w słabszej formie. Para: Szmal - Wichary gwarantuje określony poziom gry w bramce. Jaszka też ileś sezonów gra w dobrym niemieckim klubie. No ale w kadrze jednak wygląda to inaczej. Czas to zmienić. Jeślli o moje oczekiwania chodzi, to liczę na ćwierćfinał, gdzie wszystko zdarzyć się będzie mogło. Na pewno Biegler to inny trener niż Wenta. Potrafi, myślę, dostosować taktykę do przeciwnika, za jego kadencji kadra nie będzie już miała meega przestojów, oby ta solidność w połączeniu z dużymi możliwościami przyniosła nam coś dobrego. Cieszy powiew świeżości i nowe nazwiska. Oby z dobrym skutkiem.

Zagrają tu:
Barcelona
Guadalajara
Granollers
Madryt
Sewilla
Saragossa

Na koniec, wypadałoby podać parę ciekawych linków odnośnie turnieju.
Oficjalna strona Mundialu
Składy (pojawią się do kilku dni)
Składy &quot;szerokie&quot;
Podstrona cioci Wiki poświęcona MŚ
Plan Transmisji TVP
Dużo informacji o MŚ i nie tylko
Najlepszy dział na forum
Termi narz turnieju

Za pomoc przy tworzeniu tematu dla Christophera48 i dla usera Lewandowski!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
nbd 485

nbd

Użytkownik
Do imprezy zostało jeszcze kilkanaście dni, jednak już teraz rzuca mi się w oczy jeden fajny typ :wink:
Widzę, że jako główni kandydaci do złota stawiani są Hiszpanie i Francuzi, trochę mniejsze szanse daje się Chorwacji i dopiero Danii, po fajnie wyglądającym dla mnie kursie 7.00 (w bet-at-home, wszyscy inni dają póki co max 6.00).

I uważam, że warto zagrać po takim kursie Duńczyków. Już na Mistrzostwach Europy pokazali, że są mocną drużyną, grającą ładny i konsekwentny handball. Landin i Hansen są według mnie absolutnie klasowymi graczami i będą po raz kolejny stanowić o sile drużyny. Niby Hiszpania gra u siebie, jednak są osłabieni brakiem Romero i Homradosa (wraca natomiast &#39;stary&#39; Alberto Entrerrios). Francja na papierze wygląda nieźle, jednak wiadomo, że u nich różnie jest z formą - albo jest (złoto na Olimpiadzie), albo nie ma (11. miejsce na Mistrzostwach Europy). Po takim kursie jednak nie warto, bo łatwo o niespodziankę - to nie jest ta sama Francja, która była w stanie wygrywać wszystko, jak leci. Chorwaci jakoś też do mnie nie przemawiają, brak Balicia, jednak na papierze zawodników mają solidnych. Tyle, że nie uważam, żeby mogli zajść dalej, niż do półfinałów. W moich oczach jako drużyna wypadają gorzej od Duńczyków, dlatego się nie skuszę.

Może trochę chaotycznie to wyszło, może jeszcze coś więcej w którymś momencie napiszę, jednak póki co najciekawiej dla mnie wygląda Dania @7.00. Dla mnie to najbardziej poukładana drużyna i jeśli tylko zachowają spokój w grze, mają bardzo duże szanse na zwycięstwo w tym turnieju.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Z Duńczykami to jest tak że na dużych imprezach wypadają w kratke. Jak na jednej wypadną świetnie to w następnej poniżej oczekiwań. Na ME zdobyli złoto, to może teraz znowu słabszy występ? A może przełamią tę tendencję? W każdym razie duny są na pewno w gronie dużych faworytów.

Mi z kolei przykuł uwagę kurs jaki oferuje bwin na Słoweńców. 201 to przegięcie i te symboliczne pare zł warto poświęcić. Adqs już wspomniał że ta ekipa ma papiery aby być czarnym koniem imprezy.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Osobiście jestem niezwykle ciekaw postawy Czarnogóry. Gracze z Bałkanów wyrzucili z turnieju Szwedów (i to oceniam pozytywnie) a pamiętać również należy iż w niedawnych eliminacjach pokonali na wyjeździe Niemców co okrzyknięto wielką sensacją. No więc tutaj Niemcy otrzymują okazję do rewanżu, pytanie czy z niej skorzystają w sposób należyty.
Ciekaw jestem również czy formę z ostatnich ME potwierdzą Macedończycy z Kiryłem na czele. Grupę mają taką akuratną by powalczyć bo nikt tutaj z tej grupy (z wyjątkiem dwójki outsiderów) nie odstaje poziomem.
W naszej szóstce myślę że mimo wszystko stoczymy ze Słoweńcami walkę o zwycięstwo w niej. Serbowie byli mocni ale tylko u siebie a teraz dodatkowo każdy się spina na mecz z wicemistrzem Europy + te nieobecności. Białoruś też będzie groźna, w każdym meczu stać ekipę Rutenki na urywanie pkt faworytów. Ten rok pokazuje na podstawie CL że handball na Białorusi przeżywa odrodzenie i nawet na podstawie występów Dynama Mińsk taką laurkę możemy chłopcom zza naszej wschodniej granicy wystawić.
Co do grupy D to nic dodać nic ująć do tego co napisał adqs. Tylko dodam że z tego co kojarzę to ostatnimi czasy Chorwaci mają patent na Espanię (2 wygrane w el + mecz o 3 plac na ME + IO) więc jeśli będą dogiem w tym starciu to chyba nie ma co się zastanawiać.
Ogólnie bardzo pozytywnie odbieram kosmetykę drabinki i to że od razu po grupach gramy o coś. Bo czasem te mecze w 2 fazie grupowej były już tylko pro forma. Co do szans naszych to trudno przewidzieć na co stać podopiecznych Bieglera. Ja liczę na min 2 msc w grupie i awans do 1/4 a tam już kto będzie miał lepszy dzień...
Faworyci całego turnieju od lat niezmienni praktycznie. Możemy sobie otworzyć temat sprzed roku i będzie to samo prognozowanie. Dla mnie ważną rzeczą jest fakt, że te MŚ będą najważniejszą imprezą sezonu więc w przeciwieństwie do styczniowych ME które poprzedzały imprezę docelową jaką były IO. Teraz takiego olewania ze strony Francji nie będzie bankowo, więc pewnie oni... Ale mam nadzieję że nie ???? . Może Hrvatska, gospodarze, może Duny, a może biało - czerwoni ? Oby !
Z typami poczekajmy na pełną ofertę, na pewno coś z longtermów, topscorerów się zagra.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Według Radia Kielce, w Mundialu nie obejrzymy Piotra Grabarczyka. Oznacza to spory ból dla Michaela. Ciężko w tej kadrze znaleźć zawodnika wybitnie obronnego- takim jest Piotrek. Moim zdaniem weźmie ośmiu rozgrywających zamiast innego kołowego. Szkoda. Obrona? Dzidzius-Jurkiewicz prawdopodobnie.

W turnieju nie zagrają Ilyes, Buntić, wcześniej było info o Rastko. Polska liga nie do końca w cenie?

Zaprasza do dyskusji.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Bo ja wiem czy nie w cenie ? Ciągle zdaje się jesteśmy w tej hierarchii na dorobku jednak. Co do absencji Grabarczyka to w mojej ocenie ogromna strata dla naszej defensywy. Co by dużo nie mówić to Piotrek w tej ekipie był jedynym stricte defensywnym graczem. Pierwsza myśl po informacji o jego nieobecności ? Overy z Białorusią i Słowenią ???? .
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Ehh niestety z powodu problemów z działaniem forum straciłem całe swoje wypracowanie na temat nadchodzących MŚ ???? . Napiszę jeszcze raz tuż przed turniejem.
Teraz na szybko oceniając sytuacje z Piotrkiem Grabarczykiem to powiem szczerze, że jestem bardzo zaskoczony. Grabar trenował na pełnych obrotach ostatnimi czasy. Do tego nie zwykł nigdy rzucać na bramkę a kontuzja dłoni w obronie nie byłaby dla niego tak uciążliwa. Może nam zabraknąć tego typowego obrońcy. Trener wytłumaczył absencje Tomczaka brakiem formy po kontuzji ale nic w tym przypadku takiego nie usłyszeliśmy. Trudno mi uwierzyć, że nagle Piotrek zleciał na dół z formą. Może po prostu Biegler postanowił, że nie będzie potrzebował Piotrka na tym turnieju ?
Według mnie odpadnie jeszcze Maciek Pilitowski i Adam Malcher. Z tych wszystkich braków najbardziej odczuwalna będzie absencja Rosy. Strasznie szkoda, że mu kontuzja przeszkodziła. Czas żeby Kubisztal pokazał, że nie grał wcześniej w reprezentacji tylko dlatego iż selekcjonerem był Wenta. Dość gadania. Niech się wykaże na boisku.

DZISIAJ O 16:30 na kanale SPORTKLUB miła niespodzianka dla fanów szczypiorniaka. Mecz towarzyski SERBIA - WĘGRY. Z pewnością zobaczymy kawał dobrej piłki ręcznej i przy okazji przekonamy się o sile (lub jej braku) naszych grupowych przeciwników :!:
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Maciek Pilitowski
On trenuje, wdrażając się w kadrę ;)
Z chęcią obejrzę co potrafią Serbowie. Transmisja na pewno spowodowana faktem, iż Sportklub to właśnie też bałkańska stacja. Mnie to cieszy, miło będzie popatrzeć jak to będzie bez Rnicia i Ilicia wyglądało.
Jeśli ktoś będzie miał znajomość tematu odnośnie transmisji turnieju w Czechach to proszę o info. Oby choć streamy były.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Trochę zbyt powierzchowny ten wstęp adqsa co do możliwości zespołów, ale nie chce mi się tyle pisać, bo trudno przewidzieć przebieg turnieju i niejedno nas zaskoczy.
Co do naszego składu to Pilitowski na pewno nie pojedzie, bo nie został zgłoszony do szerokiej kadry. Na pewno odpadnie Malcher, ale do ostatniego zawodnika nie jestem pewien, bo w grę wchodzą: Szpera, Przybylski i Chodara. Od osoby, która była na kilku treningach kadry wiem, że Biegler dużo czasu poświęca na obronę 5-1, oczywiście z wysuniętym Chodarą.
Mam nadzieję, że niedługo pojawią się kursy na wyniki poszczególnych reprezentacji/wyjście z grupy. Spodziewam się kilku value betów ;)
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Słowenia ma problem z bramkarzami
Wiem, że to taka &#39;przeklejka na chama&#39;, ale myślę, że dość ważna informacja - szczególnie, jeśli ktoś wiązał ze Słoweńcami jakieś większe plany.
Jeśli rzeczywiście w kadrze będzie zdrowy tylko Gorazd Skof, to brak zmiennika może błyskawicznie usunąć ich z gry na Mistrzostwach.​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Aż pięciu leworęcznych zabiera na MŚ Biegler. Chodara, Bartczak, Orzechowski, Szpera i Lijewski. 4 solidnych ligowców + klasa światowa aka transferowy niewypał transferowy. Wygląda to bardzo ciekawie.
Lewa strona razi siłą. Jurkiewicz, Jurecki, Kubeł, Bielecki. Trzech pierwszych to czołowe postaci europejskich mocnych klubów. Karol może w każdym momencie odpalić i pyknąć parę ładnych bramek. Koło to mega problem. Dwóch kołowych, obaj teoretycznie do ataku. Ale Beagle raczej będzie wykorzystywał Bartka w obronie. Jeśli chodzi o Sypę, to chyba jest to ryzyko. Walther przygotowuje Kamila do gry w obronie, ale wychodzi to, tak jak przez wiele lat w juniorach słabo.
Nr Zawodnik Klub
1 Sławomir Szmal Vive Targi Kielce
2 Bartłomiej Jaszka Füchse Berlin
3 Krzysztof Lijewski Vive Targi Kielce
8 Karol Bielecki Vive Targi Kielce
9 Michał Bartczak Zagłębie Lubin
11 Adam Wiśniewski Orlen Wisła Płock
12 Marcin Wichary Orlen Wisła Płock
13 Bartosz Jurecki SC Magdeburg
14 Michał Chodara Tauron Stal Mielec
15 Michał Jurecki Vive Targi Kielce
20 Mariusz Jurkiewicz BM Atletico Madryt
23 Kamil Syprzak Orlen Wisła Płock
30 Przemysław Krajewski KS Azoty Puławy
31 Michał Kubisztal Orlen Wisła Płock
35 Marek Szpera Tauron Stal Mielec
43 Robert Orzechowski MMTS Kwidzyn
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

uwegensheimer

Użytkownik
Szkoda, że nie wziął Paczasa na mistrzostwa :/

Nieporozumieniem dla mnie jest : Chodara..

Co sądzicie o Bartku Jaszcze? Wiem, że klasa światowa, ale zastanawia mnie czy wytrzyma presje. Będzie mózgiem zespołu tak naprawdę pierwszy raz. Będzie podstawowym rozgrywająym. Sam jestem jego fanem i wydaje mi się, że to będą &quot;jego mistrzostwa&quot;. Ogranie w Bundeslidze i LM zaprocentuje ???? Myśle, że to będzie prawdziwy lider naszego zespołu , który nie będzie sie bał wziąć odpowiedzialność w trudnych momentach.

Jestem tutaj nowy witam serdecznie wszystkich. Grałem w ręke 9 lat. Miłość do tego sportu pozostała. Na pewno będę brał żywy udział w dziale piłka ręczna ;D
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wg mnie Jaszka jeszcze nigdy nie pokazał się w kadrze z jako takiej strony w przeciągu turnieju mistrzowskiego. Bywały niezłe mecze, bywały piękne bramki jak ta z Francją w Euro 2010, ale to jeszcze nie to. Więc szkoda gadać, wg mnie dla niego jak i dla K. Lijewskiego to ostatnia szansa by mówić o nich jako o wybitnych reprezentantach etc. Bo nie pokazał ani jeden ani drugi jakiejś magii na przestrzeni lat w wielkim turnieju.
Jeżeli ktoś sobie ostrzył zęby na zagranie zakładu ze zwrotem stawki - Polska MŚ @21 to niech go nie zawiedzie 20-złotowy limit.
Cóż, polskie szanse na ten triumf niby są, ale ci dwaj chyba będą musieli wziąć w większym stopniu na siebie ciężar gry. Nie ma Młodego ani Szeryfa, są poza Bartkiem i Sławkiem jednymi z najstarszych w kadrze, więc co jest?
Zatem @Uwe, zapraszamy.
Trochę przespałem ten kurs @201 na Słowenię, ale zagrałem po trochę niższym za nieco wyższą stawkę. Taki zakład z łatwością można będzie kontrować... Słowenia albo Polska, Polska albo Słowenia - te 2 zespoły zdaniem większości wygrają naszą grupę. Trudno się nie zgodzić, ale pamiętajmy jak rzadko Słowenia coś osiągała. Chyba ostatnio w 2004 roku. Na pewno teraz ta ekipa ma potencjał, bo i młodsi się pojawiają: jak Skube, Marguc. Ci nieco starsi jak Dobelsek, Zvizej już dojrzeli do mega osiągów. Są też Kavticnik (w szerokiej kadrze na pewno), Zorman, Skof. wg mnie drużyna mocniejsza od Serbii, co podkreślałem już od mniej więcej kwalifikacji do IO. Te właśnie IO błyskawicznie zdały się potwierdzić mą tezę, bo Serbia odpadła po słabej grze. Tutaj jeszcze jakieś kontuzje i w ogóle. Cóz, osobiście czuję, że Słowenia kogoś wielkiego jest w stanie wyrzucić z turnieju. Najpierw Węgry, później.... ? Dania? Ja osobiście widzę taki potencjał w nich. Dania jednak jest chimeryczna o czym pisał Andrzej. Dodatkowo ta druga linia, niby funkcjonująca, ale tak naprawdę poza Hansenem nieregularna. Markussen, Lauge to mega melodia przyszłości i oby się to potwierdziło. Ale naprawdę, Słowenia jest na tyle mocna, że ich szanse są na pewno większe niż jakieś 0,7% na triumf. Wyjście z grupy w dobrym stylu i dalsza rywalizacja gdzie liczy się dyspozycja dnia to zdecydowanie na ich korzyść działający czynnik.
Słowenia mistrzem świata @ 151 bwin
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Parę słów ode mnie, może komuś się przydadzą te informacje:
Zwycięzca MŚ najwyższe kusy:
Węgry 35 Unibet
w innych bukach najwyżej 21, więc spora różnica
Czarnogóra 500 Unibet
Z grupy awansują a jeśli wcześniej przeszli samych Szwedów, to z innymi ekipami mogą powalczyć
Niemcy 50 Tobet
Podobnie jak w przypadku Węgier zbyt wysoki kurs, warto pograć w końcu to nie byle jaka drużyna, a w fazie pucharowej wszystko się może zdarzyć.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Pojawiły się już nowe &quot;rynki&quot; do grania na MŚ
Najciekawszym jest która drużyna wygra poszczególną grupę:
I np. co ciekawe
Grupa C
Polska 2,9
Serbia 3,3
Słowenia 3,4
Mniej więcej takie max. kursy udało mi się znaleźć, lecz przeszukałem narazie tylko kilka buków...
adgs wspominał, że Serbia raczej nie będzie walczyła o medale, a wygrana w grupie przypadnie Polsce i Słowenii, więc czemu nie zagrać na obie te drużyny procentowy zysk to nie mniej niż 50%, ale czy Serbia rzeczywiście nie ma szans ?
Grupa D
Hiszpania 1,8
Chorwacja 3,35
Tutaj tylko 17% , ale za to pewniejsze drużyny, bo na 100% Australia, Algieria, Egipt nie mają najmniejszych szans na 1 miejsce, pozostał tylko zespół Węgier, zapewne jest słabszy od obu tych ekip, ale może się wszystko zdarzyć.
Tutaj najlepiej żeby na ten temat wypowiedział się specjalista, więc adqs czekamy...
warto coś takiego zagrać?
A jak ktoś jak ja bawi się w zwycięzce MŚ przed turniejem to:
Chorwacja 6,0 BWIN ( w innych max 5,0)
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
MŚ gr. C - klas. końcowa Typ Polska - 2.85 Fortuna.
Myślę że nasi powinni zwyciężyć tę grupe. Patrząc pod kątem rywali zagrozić może jedynie słowenia.Serbia nie prezentuje ostatnio tak dobrego poziomu aby mogła wyjść z pierwszego miejsca, przykład IO...Słowenia dość silna drużyna lecz myśle że do pokonania przez naszych , a i serbowie jakiś remis mogą ugrać z nimi - urwać pkt. Reszta zespołów będzie walczyć o awans z 4 pozycji , nie grozi im zwycięstwo w grupie. Polska powinna zwyciężyć tę grupe i tak się zapewne stanie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
1.19 Betcity/bwin: (1.80 i 3.50) ✅: Hiszpania lub Chorwacja wygrają Grupę D. O sile Węgier przekonałem się spoglądając w statystyki meczowe z turnieju w Brnie i Hodoninie. Absolutnie Węgrzy nie powalają, przeciętna gra, ale z drugiej strony niezły sparing z Serbami nieco wcześniej. Jak to widzę? OK, Węgrzy ograć mogą Hiszpanię lub Chorwację, ale w IO nawet się do tego przez moment nie zbliżyli. Ale czy są w stanie ograć obie reprezentacje lub przynajmniej wygrać i zremisować mecze z tymi właśnie? Wg mnie wątpliwe.
1.60 betsafe/b365 (3 i 3.50) ✅Polska lub Słowenia wygrają grupę C
Serbowie w weekend absolutnie słaby sparing z Egiptem, toteż spodziewałem się wzrostów kursów na nich. Niektóre buki jeszcze chyba śpią, toteż mamy prawie 3 na nas czy 3.5 na Słoweńców. Nie są to może jakieś straszne lokaty. Ale czy przy układzie, gdyby dano typ czy Serbia wygra grupę i na opcję nie dano aż 1.60 to ktoś by się zastanawiał? Tu mamy &quot;sure&#39;a&quot; 60%. Wiadomo, że straty punktów jak najbardziej możliwe, ale żeby Serbowie się nie pogubili to wydaje mi się niemal niemożliwe. Niektórzy, wciąż oślepieni magią Euro myślą, że Ilić-Nenadić-Vujin będą rozwalać. Ja uważam, że będzie inaczej, na pewno personalnie to mocny zespół, ale nie posiada w składzie wg mnie przynajmniej jednego klasowego obrońcy ani ciekawego koła. Manojlović, Cutura etc., to chyba nie są Jureccy czy też M. Zvizej. Ja po prostu tak to widzę.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Buki powoli zaczynają wystawiać kursy na pierwszą kolejkę fazy grupowej. Ja na początek myślę żeby zagrać mały dubelek.
Polska - Białoruś 1 @1,2
Argentyna - Czarnogóra 2 @1,5
AKO 1,8
bet365
Polacy myślę że dostali dobrego przeciwnika jak na początek turnieju i powinni się z nim uporać bez większych problemów. Czarnogóra co prawda patrząc na ostatnie mecze towarzyskie nie błyszczy ...
04.01.2013 Słowenia - Czarnogóra 31:26
05.01.2013 Dania - Czarnogóra 38:21
06.01.2013 Tunezja - Czarnogóra 30:28
Co pokazują wyniki z ostatniego turnieju. Myślę jednak że kurs 1,5 przeciwko Argentynie jest jak najbardziej do wzięcia. Jeśli Czarnogórcy myślą o awansie do 1/8 finału to muszą przynajmniej pokonać Argentynę i Brazylię. To taki mój krótki wywód na początek.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Argentyna - Czarnogóra 2 @1,5
\ Czarnogóra co prawda patrząc na ostatnie mecze towarzyskie nie błyszczy

Co pokazują wyniki z ostatniego turnieju. Myślę jednak że kurs 1,5 przeciwko Argentynie jest jak najbardziej do wzięcia. Jeśli Czarnogórcy myślą o awansie do 1/8 finału to muszą przynajmniej pokonać Argentynę i Brazylię. To taki mój krótki wywód na początek.
Dla mnie to obie te drużyny to ogromne niewiadome i typowanie w ciemno pierwszego meczu mija się z celem (ciężko przed turniejem w ogóle coś powiedzieć o każdej z drużyn, a co dopiero takich nieobliczalnych ekip). Pragnę wspomniec, że Argentyna to nie takie ogórki, systematycznie, z roku na rok pokazują coraz lepsze granie. Zespól jest solidny i bardzo dobrze rozumie się na boisku, brakuje im jednak warunków fizycznych. Igrzyska nie były najlepsze w ich wykonaniu, ale dla tych co przechodzą obok nich obojętnie przypominam wyniki na MŚ w 2011 w Szwecji:
Argentyna 25:25 Korea Południowa
Argentyna 23:24 Polska
Argentyna 23:18 Słowacja
Argentyna 27:22 Szwecja
Argentyna 35:25 Chile
i awans do fazy zasadniczej. Tam już było gorzej, ale nikt od nich nie wymagał wygranych z Chorwacją czy Danią.
Kadra właściwie podobna, żadnych większych osłabień.
Właściwie to chciałbym postawić trochę grosza na to, że Argentyna wyjdzie z grupy (Brazylia i Tunezja to drużyny na tym samym poziomie, a sądzę, że Niemcy i Czarnogóra są spokojnie do ogrania), niestety nigdzie takiej oferty nie znalazłem.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Mam takie pytanie do osób, które częściej grywają zakłady długoterminowe: W sytuacji gdy z grup wychodzą po 4 zespoły i mamy typową gierke &quot;na krzyż&quot; to co się dzieje z przegranymi? Z tego co widzę to zostają sklasyfikowani na miejscach 9-16, żadnych gier o poszczególne pozycje nie ma? I czy ewentualnie jakby (hipotetycznie) Rosja i Egipt zostały sklasyfikowane właśnie na miejscach 9-16 to w ich h2h byłby zwrot, czy może jednak patrzy się na bramki, punkty z pierwszej fazy grupowej czy coś jeszcze innego? sorki, że tu pytam, ale szukam już od dłuższego czasu, a znaleźć nie mogę
 
Do góry Bottom