>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Albo ogólnie na końcową klasyfikację? Najbardziej interesuje mnie typ: Słowenia na 4 miejscu.
w betcity są typy czy drużyna będzie. w top4 i czy na podium. ale może już nie ma, trochę późno się obudziłes :)
Ćwierćfinał dopiero jutro ale emocje będą ogromne, głównie w jednym meczu. Ciekawie też zapowiada się walka Niemców, czy będą w stanie osiągnąć jakiś wynik to raczej nie sądzę. Hiszpania gra aż za dobrze
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Katar - Arabia Saudyjska --&gt; 1 - 1,50 Tobet ⛔ // się zabawili Azjaci...I poł 18-10 --&gt; II poł 11-19
Zaznaczam na wstępie, że typ jest bardziej grany na przeczucie i ze statystyk. Nie miałem okazji oglądać na tych mistrzostwach Kataru. Szczerze nie znam ich zawodników i wynik dzisiejszego spotkania wnioskuję bardziej po dotychczasowych wynikach. Przeciwnika Kataru - Arabią Saudyjską - oglądałem raz w spotkaniu z Polakami. Niczym nie zachwycili. Dostali bęcki i tyle w sumie. Katar w co poniektórych spotkaniach coś tam powalczył - w sensie, że nie dostał łomotu choćby od Macedonii czy Argentyny, ale znów od najlepszych bęcki już był jak choćby z Islandią czy Danią. 1 spotkanie Katarczycy wygrali - z Chile :] Ale przeciwnik dzisiejszy Arabia wcale nie lepiej, a nawet gorzej. Choćby wynik z Białorusią poraża - przegrana 18 bramkami ???? Nie ukrywam, że argumentem dla mnie za graniem Kataru jest również to, iż kolejne mistrzostwa świata w ręczną odbędą się w 2015 roku właśnie w Katarze. Argument naciągany, ale w związku z tym myślę, że postarają się mistrzowie Azji choć właśnie w tych spotkaniach ze słabszymi mega zmobilizować i pokazać się z dobrej strony. No i to tyle w sumie. Patrząc na statsy minimalnie lepiej wygląda Katar, do tego mistrzowie Azji no i jakby nie było wypadałoby się dobrze pokazać na koniec przed kolejnymi mistrzostwami świata u siebie grając z przeciwnikami jak nie równymi sobie to słabszymi jakimi są właśnie np Arabia.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Popularne były typy na zawodników, więc może dodam następujący news: kontuzji doznał Gajić i przeciwko Rosji prawdopodobnie będzie wchodził tylko na karne. Zastępców na skrzydłach Słowenia ma bardzo dobrych, więc nie musi to być duże osłabienie.

Edit: Będzie wchodził w razie potrzeby, czyli nie wiadomo czy będzie pierwszym wykonawcą.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Katar - Arabia Saudyjska --&gt; 1 - 1,50 Tobet
Nie wiem czy ktoś miał przyjemność ogladania tego spotkania ale powiem szczerze, że niezłe jaja jakie działy się w tym spotkaniu to chyba za lekkie określenie :razz: do przerwy Katar prowadził 18-10 by zremisować 29-29 :razz: co lepsze ciekawie wyglądała ostatnia minuta w której to oczywiście po raz enty Katar nie trafia w swojej akcji po czym Arabia atakuje i nie trafia na 30 sekund przed końcem... po czym co się dzieje? Katar rozpoczyna ostry atak który po 10 sekundach kończy się... faulem w ataku :razz: po chwili atak Arabii i karny po czym oczywiście trafienie z karnego...ale śmierdzi w tym spotkaniu ustawieniem remisu ???? swoją drogą ciekawy jestem kursów w przerwie ???? dobrze, że odpuściłem Katar i postawiłem na Koreę po fajnym kursie :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Argentyna - Algeria⛔(23:29)
Typ: Argentyna-1,5
Kurs: 2,00
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 22.01.2013 godz. 20:00

Argentyna to młody zespół, ale na takim poziomie wygląda w miarę dobrze. Jest kilku utalentowanych graczy, szczególnie bracia Simonet, do tego kołowy Carou i dobry bramkarz Schulz. Za kontuzjowanego Diego Simoneta dołączył Agustin Vidal. Algeria według mnie to trzecia siła w afrykańskiej piłce ręcznej. Na tym turnieju nie prezentują nic specjalnego. Wcześniej wklejałem link na youtube opisujący problemy podczas przygotowań reprezentacji Algerii. Według mnie Argentyna powinna wygrać minimum 2 bramkami.
 
bobkaskader 5

bobkaskader

Użytkownik
Francja - Chorwacja 2 2,25 Bet365 23 -30 ✅
Typ trudny bo dwa zespoły o podobnej klasie, będą decydowały detale które w mojej ocenie będą po stronie Chorwatów. Mam wrażenie jakby Francuzi się na tych mistrzostwach męczyli, gramy swoje ale na boisku nie umieramy, w spotkaniu z Islandią przy mocniejszej obronie był problem z dograniem na koło, Karabatic specjalnie nie błyszczał, Darcisse grał mało, Abalo momentami wybierał rozwiązania więcej niż dziwne.To już raczej nie ta sama Francja. W Chorwatach widzę większą determinację, mocniejsza grupa, trudniejsze mecze, tylko dodały wiarę we własny potencjał. Nie ma specjalnie co pisać, zdecydowanie bardziej podobają mi się Chorwaci, jest ciśnienie w tym zespole. Na pewno mają coś do udowodnienia Francuzom i chyba przyszedł na to czas. Tak to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 8

blichu

Użytkownik
A ja proponuję poczekać na wyniki spotkania Niemcy - Hiszpania. Jeżeli w tym meczu zdecydowane zwycięstwo odniosą gospodarze turnieju, to wydaje mi się można będzie mocniej przyłożyć na zwycięstwo Chorwatów z Francuzami. Wystarczy popatrzeć na wyniki wczorajszych meczy aby zauważyć jak słabą była nasza grupa w porównaniu do pozostałych. Skoro Hiszpanie złoili Serbów, Chorwaci Białorusinów, a Węgrzy Polaków, to widać gołym okiem kto tu będzie rozdawał karty. Także czekam na mecz gospodarzy, liczę na ich zwycięstwo ok +7 bramkami, a skoro taki wynik padnie to zwycięstwo Chorwatów z przeciętna na tym turnieju Francją będzie dla mnie tylko formalnością. Typuję ty ok -2,3 bramki na korzyść Hrvatskiej.
 
D 0

dyzio555

Użytkownik
A ja proponuję poczekać na wyniki spotkania Niemcy - Hiszpania. Jeżeli w tym meczu zdecydowane zwycięstwo odniosą gospodarze turnieju, to wydaje mi się można będzie mocniej przyłożyć na zwycięstwo Chorwatów z Francuzami. Wystarczy popatrzeć na wyniki wczorajszych meczy aby zauważyć jak słabą była nasza grupa w porównaniu do pozostałych. Skoro Hiszpanie złoili Serbów, Chorwaci Białorusinów, a Węgrzy Polaków, to widać gołym okiem kto tu będzie rozdawał karty. Także czekam na mecz gospodarzy, liczę na ich zwycięstwo ok +7 bramkami, a skoro taki wynik padnie to zwycięstwo Chorwatów z przeciętna na tym turnieju Francją będzie dla mnie tylko formalnością. Typuję ty ok -2,3 bramki na korzyść Hrvatskiej.
Sory, ale co ma mecz Hiszpanów z Niemcami do wygranej Chorwatów ? Podążając twoim tokiem rozumowania, jeśli Hiszpanie rozniosą Niemców to wygrana Chorwatów będzie formalnością? :;/: Popieram typ na Chorwatów, niezłe value. Jednak co mają do tego Hiszpanie ?
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Rosja v Słowenia
No coś tu dla mnie jest nie halo. Rosjanie chimeryczni, męczarnia z Brazylią, która mogła wyciągnąć dogrywkę, gdyby się nie śpieszyli tak z tym ostatnim rzutem. Słowenia z Egiptem też trochę się zacinała, ale zostawili po sobie dużo lepsze wrażenie. Nie chce mi się wierzyć w to, że jutro będzie wyrównany mecz. Rosjanie już osiągnęli wystarczająco dużo i czas wracać do domu. Jeśli nie będzie żadnych niespodzianek (na co liczę), to Słoweńcy się jutro pięknie meldują w półfinale po ładnym kursie.
Słowenia @1.92 Expekt ✅ 27:28

Francja v Chorwacja
Bardzo ciekawy mecz się szykuje. Powinno być dużo emocji, widowisko na styku i walka do samego końca. Ale Chorwacja jakoś wygląda lepiej. Idą jak burza, grają świetnie, równo - aż się chce oglądać. A Francja jakby trochę za karę. Męczyli się przeokrutnie w ostatnim meczu z Islandią - gdyby Wikingowie byli odrobinę bardziej skuteczni, to już byśmy pożegnali Trójkolorowych z turnieju. Jeśli Francuzi zagrają jutro tak samo, to w półfinale zobaczymy Chorwatów. Oczywiście z Francuzami nigdy nie wiadomo - mogą jutro rozegrać mecz swojego życia, albo taki jak ostatnio. Mimo tego myślę, że warto zaryzykować. Kursy na Chorwatów powoli spadają, więc trzeba brać, póki się opłaca.
Chorwacja @2.35 WilliamHill ✅ 23:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 8

blichu

Użytkownik
Sory, ale co ma mecz Hiszpanów z Niemcami do wygranej Chorwatów ? Podążając twoim tokiem rozumowania, jeśli Hiszpanie rozniosą Niemców to wygrana Chorwatów będzie formalnością? :;/: Popieram typ na Chorwatów, niezłe value. Jednak co mają do tego Hiszpanie ?

Chodzi mi ogólnie o porównanie wyników drużyn z poszczególnych grup. I tak po wyniku meczu Serbii z Hiszpanami byłem niemal przekonany ze dostaniemy baty z Węgrami, patrząc wcześniej na ich wyniki a nasze np z takimi Serbami czy Białorusią. A jeśli chodzi o Chorwację i Hiszpanię to będę się tu sugerował wynikami grupowymi jak najbardziej. Niemcy wygrywają z Francją, Chorwacja z Hiszpanią, więc skoro dzisiaj Hiszpanie rozniosą Niemców, to nie wypadałoby wtedy zagrać na Chorwację. Przypominając wcześniejsze wyniki wszystkich drużyn chodziło mi o pokazanie jakiejś tam hierarchii poziomów poszczególnych drużyn..
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Chodzi mi ogólnie o porównanie wyników drużyn z poszczególnych grup. I tak po wyniku meczu Serbii z Hiszpanami byłem niemal przekonany ze dostaniemy baty z Węgrami, patrząc wcześniej na ich wyniki a nasze np z takimi Serbami czy Białorusią. A jeśli chodzi o Chorwację i Hiszpanię to będę się tu sugerował wynikami grupowymi jak najbardziej. Niemcy wygrywają z Francją, Chorwacja z Hiszpanią, więc skoro dzisiaj Hiszpanie rozniosą Niemców, to nie wypadałoby wtedy zagrać na Chorwację. Przypominając wcześniejsze wyniki wszystkich drużyn chodziło mi o pokazanie jakiejś tam hierarchii poziomów poszczególnych drużyn..
Pierwszy błąd: Chorwacja wygrała z Hiszpanią bo gospodarze na pewno nie zagrali na 100%, potwierdzeniem jest ich drabinka do finału. Druga sprawa mecz meczowi nie równy i jeżeli Niemcy wygrają z gospodarzami to postawisz wtedy na Francję ? Głupota, bo na na nich bez względu na wszystko bym nie postawił ani grosza. I jeszcze na koniec: to w takim wypadku dzisiaj jeżeli Słowenia pociśnie Rosję to stawiasz na Węgrów w meczu z Duńczykami ?
 
B 8

blichu

Użytkownik
Pierwszy błąd: Chorwacja wygrała z Hiszpanią bo gospodarze na pewno nie zagrali na 100%, potwierdzeniem jest ich drabinka do finału. Druga sprawa mecz meczowi nie równy i jeżeli Niemcy wygrają z gospodarzami to postawisz wtedy na Francję ? Głupota, bo na na nich bez względu na wszystko bym nie postawił ani grosza. I jeszcze na koniec: to w takim wypadku dzisiaj jeżeli Słowenia pociśnie Rosję to stawiasz na Węgrów w meczu z Duńczykami ?
Oczywiście, że mecz meczowi nie równy, ale to chyba mniej więcej na ich podstawie i na wcześniejszych wynikach danych drużyn starasz się obstawiać ich zwycięstwa?Patrz Francja. Może i Hiszpanie wybrali sobie łatwiejszą drabinkę, oby się to tylko nie obróciło przeciwko nim. Mimo to i tak ich widzę w finale z Duńczykami.
Tak czy siak nie ma sensu większego dalsza polemika, ponieważ w ostatecznym rozrachunku i tak stawiamy dzisiaj podobnie. Także moje typy na dzis:
Słowenia - Rosja --&gt; Słowenia 2,3 bramkami
Hiszpania - Niemcy --&gt; Hiszpania 6,7 bramkami
Dania - Węgry --&gt; Dania 4,5 bramkami
Chorwacja - Francja --&gt;Chorwacja 2,3 bramkami
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Panowie, co myślicie o typie Gajić under 5.5 gola? Atrakcyjny kurs 1.80 w totomixie, a z tego co wiem jest kontuzjowany i będzie mało grał. Co o tym myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Oczywiście, że mecz meczowi nie równy, ale to chyba mniej więcej na ich podstawie i na wcześniejszych wynikach danych drużyn starasz się obstawiać ich zwycięstwa?Patrz Francja. Może i Hiszpanie wybrali sobie łatwiejszą drabinkę, oby się to tylko nie obróciło przeciwko nim.
Tak czy siak nie ma sensu większego dalsza polemika, ponieważ w ostatecznym rozrachunku i tak stawiamy dzisiaj podobnie. Także moje typy na dzis:
Słowenia - Rosja --&gt; Słowenia 2,3 bramkami
Hiszpania - Niemcy --&gt; Hiszpania 6,7 bramkami
Dania - Węgry --&gt; Dania 4,5 bramkami
Chorwacja - Francja --&gt;Chorwacja 2,3 bramkami
Hiszpania jeżeli nie dotrze do finału to są po prostu cienki bolki, bo drogę mają bardzo łatwą. Ja po prostu patrzę na statystyki reprezentacji, H2H itp. ale Twoim tokiem rozumowania nie idę na pewno chociaż do meczy 1/8 finału być może nie był zły jednak tutaj już jakoś nie ma sensu tak myśleć. A co do typów to oczywiście podobnie typuję, jednak Słowenia - Rosja to dla mnie no bet, mecz powinien być na styku. Hiszpania wydaje mi się, że nie pozostawi złudzeń Niemcom, ale tutaj tak wysokie zwycięstwo nie musi być, jednak handicap jakiś zmniejszony -2,5 na pewno zagram, do tego Dania dla mnie peffka dnia, to nie Węgrzy tacy mocni tylko oczywiście Polska była taka słaba i zgadzam się, że wygrana 4-5 bramkami to powinno być minimum. Chorwację pograłem już po 2.50 kursie i więcej nie zamierzam. Co jak co Francja to Francja, ***** grają ale odpalić mogą w każdym momencie, jeżeli Chorwaci odskoczą im to spokojnie wygrają, mecz na styku może być w każdą stronę wynik.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Chodzi mi ogólnie o porównanie wyników drużyn z poszczególnych grup. I tak po wyniku meczu Serbii z Hiszpanami byłem niemal przekonany ze dostaniemy baty z Węgrami, patrząc wcześniej na ich wyniki a nasze np z takimi Serbami czy Białorusią. A jeśli chodzi o Chorwację i Hiszpanię to będę się tu sugerował wynikami grupowymi jak najbardziej. Niemcy wygrywają z Francją, Chorwacja z Hiszpanią, więc skoro dzisiaj Hiszpanie rozniosą Niemców, to nie wypadałoby wtedy zagrać na Chorwację. Przypominając wcześniejsze wyniki wszystkich drużyn chodziło mi o pokazanie jakiejś tam hierarchii poziomów poszczególnych drużyn..
Nie chodzi tutaj o same wyniki, jeżeli nie wiesz jakie dana reprezentacja posiada atuty to ciężko sugerować się suchym wynikiem. Islandia i Słowenia to drużyny ofensywne i wystarczy dobry dzień któregoś z bramkarzy aby przechylić wygraną na którąś stronę. Węgrzy obnarzyli nasze granie drugą linią z kołem i nie byliśmy w stanie rzucić zbyt wielu bramek. Gdybyśmy posiadali skrzydłowych takich jak duny to mecz byłby zdecydowanie inny.
Francuzi zawsze świetnie bronili jednak ostatnie wyczyny Omeyera/Karaboue oraz formacji obrony to cień dawnej Francji. Chorwacji dobrze gronią i doskonale kontratakują więc szanse na zwycięstwo mają większą niż jeszcze rok/dwa jednak dalej faworytem są Francuzi.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Do tej pory nie grałem, a oglądałem poczynania drużyn na tych mistrzostwach. Dziś za to podam 3 typy.
Francja-Chorwacja typ 2 Bwin 2.2 ✅
Kursy powinny byc wystawione na odwrot. Dawno nie widziałem tak słabo grającej Francji. Chorwacja natomiast moim zdaniem jest w stanie wygrac te mistrzostwa. Obok Hiszpanii i Dani grają najlepszą piłkę. We Francji najbardziej rozczarowuje Omeyer i Fernandez, przynajmniej mnie. Jeśli dziś się nie obudzą to Francja bedzię mogła wracac do domu
Hiszpania-Niemcy typ 1 Bwin 1.26 ✅
Tutaj nie widzę szans na niespodziankie, mimo dobrej gry Niemców. Wiadomo jak jest gdy gra gospodarz, ściany mu pomagają, co przy naprawdę dobrej grze Hiszpanów będzię wystarczjące do awansu do półfianłu, a potem finału, bo Słowenia czy Rosja w półfinale to nieporozumienie.
Dania-6,5 - Węgry typ 2 Bwin 1,36 ✅
Miałem grac na zwycięstwo Duńczyków, ale po kursie 1,2 po prostu się nie opłaca. Zdecydowanie wole zagrac handi na Wegrów. Zapewne ten mecz przegrają, ale po walce. Wegrzy przegrali tylko z 2 najlepszymi ekipami na tych mistrzostwach. Bardzo imponują grą obronną i rzutami z dystansu. Myślę, że Dania wygra to 2-4 bramkami, ale na pewno nie 7.
 
bobkaskader 5

bobkaskader

Użytkownik
Pierwszy błąd: Chorwacja wygrała z Hiszpanią bo gospodarze na pewno nie zagrali na 100%, potwierdzeniem jest ich drabinka do finału. Druga sprawa mecz meczowi nie równy i jeżeli Niemcy wygrają z gospodarzami to postawisz wtedy na Francję ? Głupota, bo na na nich bez względu na wszystko bym nie postawił ani grosza. I jeszcze na koniec: to w takim wypadku dzisiaj jeżeli Słowenia pociśnie Rosję to stawiasz na Węgrów w meczu z Duńczykami ?
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Hiszpanie odpuścili czy też nie zagrali na 100% a to zdecydowało o zwycięstwie Chorwatów. Mecz był na styku, momentami Hiszpanie prowadzili 3 bramkami w połowie drugiej połowy. W 58 minucie był remis i nie było mowy o żadnym odpuszczaniu, świadczy o tym nawet ilość kar. Końcówka była niezwykle emocjonująca, kara 2 minut Virana Morrosa, pudło voriego z 6m, broni alilovic,gol voriego z 6m, 2 minuty dla Vukovic i Hiszpanie grają w przewadze, mają 34 sekundy do końca i piłkę. Pudło, gol Chorwatów i tyle. Zadecydowała chłodna głowa nawet nie umiejętności. Obie drużyny chciały to wygrać, to było widać. Wydaje mi się, że skoro Chorwaci potrafią wygrywać z drużyna Hiszpanów to są gotowi ograć drużynę Francji która prezentuje się zdecydowanie słabiej od Hiszpanów. Ale jak wszyscy wiemy, dzisiejszy typ na Chorwatów do pewnych nie należy.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Myslisz ze hiszpania wygra z niemcami?? Czym sie sugerujesz?? Niemcy graja dobra reczna nawet bym powiedzial najlepsza ja gram na niemcow po niezlym kursie pozdro:grin:
Czym sugerujesz się stawiając na Niemcy? Jedyny mecz który rozegrali z miarodajnym przeciwnikiem to mecz z Francją który co prawda wygrali ale trójkolorowi grali bez bramkarza. Omeyer/Karaboue mieli bodajże koło 13% obronionych piłek. Pomimo tego mieli wpadkę z Tunezją.

Hiszpania u siebie, bardzo ważny aspekt. Poza tym wyrównany mecz z faworytami do złota czyli Chorwacją, mecz mógł się potoczyć w każdą stronę.
Niemcy to nie jest ekipa która odebrała nam mistrzostwo świata, nie mają tak wielkich postaci jak w tamtym czasie, a i trener półkę niżej (jak nie dwie). Moim zdaniem Niemcy są bez szans.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Rosja - Słowenia u56 1,83
Wybieram under bo to najwyższa zaproponowana dzisiaj linia. Kompletnie nie potrafię ocenić zwycieżcy dzisiejszego meczu, ale nie przypuszczam, by którykolwiek zespół zdecydował sie na otwartą grę. ich poprzednie mecze były dość overowe, ale to są dawne czasy, dziś - jeśli bramkarze dobrze zagrają, o typ jestem spokojny, bo nadal nie uważam, że te ekipy to ofensywne straszaki, ich umiejętności w zdobywaniu bramek wynikały z tatkyki przeciwnika, która na to pozwalała, dziś liczę na pełną koncentrację bloku defensywy. Suma 56 to zwrot.
5/10
Dania - Węgry 2 (ah+5) 1,66
W razie zwyciestwa Skandynawów 5-cioma bramkami zwrot. Węgry zaimponowali grą w defensywie z Polską i dzieki temu okazale wygrali. Dziś zwycięstwa okazałego nie będzie, ale dobra dyspozycja powinna pozwolić na równą walkę do końca, w końcu grają z faworytami turnieju. Jeśli raz Dania odskoczy, moze być dla typu niebezpiecznie, ale przypuszczam, że Węgrzy są w tym turnieju zbyt mądrzy na głupoty.
5/10
Francja - Chorwacja X2 1,76
Chorwacja po lekkie przeprawie z Białorusią trafia na Francję. To będzie najpiękniejszy mecz 1/4 finału. H2H dla Francji, ale uważam, że Chorwacja pokazuje w każdym meczu, że ma jeszcze rezerwy możliwości by grać lepiej. Wszystkie mecze kontroluje i doszła tu bez porażki. Blok defensywny tricolores jest do ukłucia.
5/10
bet365
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dania (-4) - Węgry X @ 11,00 Sportingbet
Myślę że po meczu Francja - Chorwacja jest to 2 najciekawszy mecz 1/4 finału Mistrzostw Świata. Dania podejmie w roli dużego faworyta Węgrów. Węgrzy pokazali w meczu z Polakami że ich defensywa jak i ofensywa (Csaszar wywarł naprawe duże wrażenie, skuteczność wysoka) stoi na wysokim poziomie. Dania była i jest faworytem do zdobycia medalu, jednak uważam że pokonując Tunezję 7 bramkami, nie pokonają dużo lepszych Węgrów aż taką różnicą bramek. Typ oczywiście jest grany na czuja jednak daję mu jakieś 2/10 szans na wejście. Węgrzy tanio skóry nie sprzedadzą, a Duńczycy na pewno będą grali rozważnie. Czekam do 20:45 na mecz i zobaczymy jak sobie poradzą obie drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom