>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

viller 0

viller

Użytkownik
Mam pytanko . Jak myślicie Korea południowa jest w stanie pokryć handicapa (-20.5)? Grają z Australią czyli krótko mówiąc &quot;amatorzy&quot; , lecz korea do silnych ekip też nie należy. No ale 21 bramek wydaję mi się prawdopodobne. Korea gra szybko i niewygodnie. Australia będzie sie gubić , co o tym sądzicie ? (Kurs na Koree wynosi 1.9 , na Australię 1.8 ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Ja osobiście pograłem Korea -19.5. W meczu z Polską niby Koreańczycy pozmieniali nieco - mam na myśli widzieliśmy kilka nowych twarzy - ale mimo to jakąś tam walkę z nami nawiązali. Szybko poruszają się i w ataku i w obronie także nie widzę tutaj Australii, która w obronie po prostu nie istnieje. Spodziewam się czegoś w stylu 40:15 dla Korei, która na pewno zagra na maksa aby podbudować swoje morale. W przypadku Koreańczyków nie ma mowy o sytuacji podobnej jak to często bywa z europejskimi potęgami gdzie zawodnicy kiedy nie grają o nic po prostu nie starają się na 100% swoich możliwości, gdyż myślami są już przy sezonie ligowym. Dla Koreańczyków, gdzie wszyscy grają w swojej rodzimej lidze każdy mecz na MŚ jest tak samo ważny.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Francja - Islandia 2(ah+5) 1,66
Francja to jeden z głównych faworytów do mistrzostwa, niemniej jaka by Islandia nie była to zawsze nieprzewidywalna. Turniej dla Skandynawów jest jak na razie bardzo średni, ale w tej fazie rozgrywek do spore handi przy tak dość wyrówanych zespołach. Każda para tego turnieju pachnie niespodzianką, ale dla mnie w dzisiejszych meczach tu najłatiwej o suprajs.
5/10 ✅
bet365
4/4 typy trafione, czas na kolejne:
Węgry - Polska over50 1,83
Polska przez turniej idzie względnie underowo, ale z Węgrami lubimy zagrać na over. Wiekszych szans upatruję u piłkarzy znad Dunaju, bo Polacy są po prostu słabi, żadna sztuka wyjść z banalnej grupy na drugim miejscu, po wielkich męczarniach. &quot;was is lus?&quot; czy jak to tam krzyczy trener na pewno nie motywuje chłopaków, bez tego żul-ryja nasi może graliby nawet lepiej. naszym trzeba krzyknąć w normalnym języku: &quot;k****, chłopaki do roboty!&quot;. W razie równo 50 goli - zwrot.
5/10
Chorwacja - Białoruś 2 (AH+7) 1,83
Takie handi na tym poziomie to prezent. W końcu Brazylii skazana na porażkę niemal nie odprawiła z kwitkiem Ruskich. Białoruś zrobiła swoje minimum, czas zagrać na luzie z fantazja. Chorwacja będzie kontrolowac przewagę 3-4 goli możliwie długo, ale pogromu nie będzie.
5/10
bet365
 
marcop. 4

marcop.

Użytkownik
A co Panowie sądzicie o Chorwatach? Ich wyniki są świetne na tym turnieju, można powiedzieć, że idą jak burza, a na ich drodze dziś karaluch w postaci Białorusi do rozdeptania. Jak sądzicie, jakiej przewagi Chorwatów można się dziś spodziewać? Macie może jakieś newsy odnośnie tego meczu? Pytam, bo niestety ich nie oglądałem. O naszych sąsiadach ze wschodu mam jako takie pojęcie, bo udało mi się obejrzeć dwa mecze z ich udziałem i wniosek po ich obejrzeniu jest jasny- gra tam tylko jeden zawodnik światowej klasy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie śledzę mocno tych rozgrywek ale w moim odczuciu kursy na Serbie są zbyt mocne, chyba,że tak bardzo ostro jest mocna Hiszpania. Pewnie kurs to też zasługa faktu,że Hiszpanie to gospodarze turnieju. Pytam w prost, nie szukałby tu nikt niespodzianki?
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Węgry - Polska over50 1,83
Polska przez turniej idzie względnie underowo, ale z Węgrami lubimy zagrać na over. Wiekszych szans upatruję u piłkarzy znad Dunaju, bo Polacy są po prostu słabi, żadna sztuka wyjść z banalnej grupy na drugim miejscu, po wielkich męczarniach. &quot;was is lus?&quot; czy jak to tam krzyczy trener na pewno nie motywuje chłopaków, bez tego żul-ryja nasi może graliby nawet lepiej. naszym trzeba krzyknąć w normalnym języku: &quot;k****, chłopaki do roboty!&quot;. W razie równo 50 goli - zwrot.
On krzyczy : &quot;Was ist los?&quot;, czyli po naszemu: &quot;Co się dzieje?&quot;

Też myślę nad overem, ale może znajdę jakiego 47 lub 48. Możemy spokojnie 26 dostać, boję się o naszą skuteczność, bo to co czasami gramy w ataku, aż razi w oczy, nie zdziwiłbym się, gdybyśmy strzelili tylko 20-22 bramki.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
boję się o naszą skuteczność, bo to co czasami gramy w ataku, aż razi w oczy.
Razi wtedy gdy Jureckiego zmienia Syprzak,świetne warunki fizyczne,ale nie potrafi tak jak Jurecki &quot;urwać&quot; się obrońcom czy obrócić w ułamku sekundy,a jeśli nawet mu się to uda,rzadko potrafi zmylić bramkarza.Często nie udaje mu się złapać podania,biorąc pod uwagę ilość minut które spędza na boisku to relatywnie bardzo często fauluje.To właśnie wtedy gdy Syprzak jest na boisku mamy najdłuższe &quot;przestoje&quot;.
Ogólnie dobrze,że nie jestesmy faworytami bo wtedy Nasi grają lepiej.
Nie ma mowy,żeby stawiac coś przeciwko Polsce,wynik może rozstrzygnąć się w samej końcówce
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Kolejny dzień szczypiorniaka i 3 typy ode mnie
Słowenia- Egipt 1 kurs 1,15
Myślę, że tutaj nie ma się co rozpisywać nad tym typem. Słowenia wygra bo jest po prostu lepsza. Komplet zwycięstw w &quot;naszej&quot; grupie. Dolenec i Gajic wprowadzą swoja ekipe do 1/4
Serbia-Hiszpania(-6,5) 1 kurs 1,4
Hiszpanie zdecydowanym faworytem wg bukmacherów. Dlatego wydaję mi sie, że warto poszukać czegoś w stronę Serbii. Aż takiej różnicy pomiędzy tymi zespołami wg. mnie nie ma. Wiadomo Hiszpanie gospodarze, nawet jak im nie będzie szło to Serbów przegwizdają sędziowie. Kto ogląda piłkę ręczną to wie, że gospodarze sa zawsze faworyzowani. Hiszpania wygra, ale czy aż 7 golami? Wydaje mi się, że nie.
Węgry- Polska over 48,5 kurs 1,5
Kursy na Polskę poleciały w dół, przynajmniej w stsie dlatego nie gram nic w stronę naszych. Mecz będzie bardzo wyrównany. Dlaczego? A no dlatego, że obie ekipy wg. mnie nie grają nic wielkiego. Polacy słabo w obronie, słabo w ataku. Słaba ławka rezerwowych poza Wichurą. Nie ma sie co oszukiwać będzie ciężko wygrać, ale mam nadzieję że nam sie to uda. Typ na over z prostego powodu. Wydaję mi się rozsadniejszy niż granie na 1 bądź 2. Jak do tej pory nasi raczej underowo, ale teraz kalkulacje sie skonczyły i trzeba grać na maksa. Linia nie wysoka, powinna siąść.&#39;
AKO 2,415
kursy sts
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Chorwacja - Białoruś: Siarhei Rutenka : Under 8.5 1.85 tobet 21/01/2013 ✅21:30 CET

Jak dla mnie bardzo wysoko linia.Rutenka gwiazda swojej drużyny, bezsprzecznie najlepszy strzelec,walczy o koronę króla strzelców, ale raczej z marnymi szansami. Dzisiaj będą mieli bardzo trudne zadanie i po prostu myślę ze dużo najlepszej obronie na świecie nie rzuci.Dla mnie Chorwacja to zespól komplety, świetny pod każdym względem- bardzo doświadczony, zgrany ostatnimi czasy troszkę w cieniu trójkolorowych, ale sa to dwie świetne drużyny.Rutenka regularnie rzuca w granicach 10 bramek ,na bardzo dobrym procencie z gry(3/5 z Arabami gdzie zagrał mało minut) ale dzisiaj myślę ze podopieczni Slavko Goluzy postawia swoja słyną ścianę w obronie, przez która jest sie bardzo ciężko przebić Bardzo możliwe przy w miarę wyrównanym meczu, ze wyjdą wysoko indywidualnie- na solo pod Rutenke. Znają go bardzo dobrze i wiedza jakie zagrożenie powoduje ten zawodnik.Chorwaci powinni wygrać to spotkanie bardzo pewnie i wysoko niszcząc rywala obrona, kontrami i bardzo pewnym atakiem pozycyjnym. Myślę ze maksymalnie Białoruś rzuci bramek w okolicach 20-22 z tego Rutenka maks 7-8.Dużo Chorwacja bramek na tym mundialu nie traci a grała w bardzo mocnej grupie z Hiszpania i Węgrami.Dobrze broni Mirko Alilovic, zakład warty pogrania powodzonka.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Mnie kusi strasznie typ na L.Nagy over 4,5 bramki. Wiadomo jakie ma warunki i coś mi się wydaje , że będzie się pakował w naszą obronę. Będzie tam miał chyba często Kubisztala więc powinien dawać radę. Jak widzicie taki typ ?
Drugi to kusi mnie over 50,5 w tym meczu. Myślę, że każda drużyna rzuci te 24 bramki napewno , a ogólnie to czuję że wynik będzie na styku i rzucą po 27-29 bramek. Tutaj kalkulacji nie ma i powinni grać cios za cios.
To samo Chorwacja - Białoruś. Chorwaci spokojnie rzucą tutaj w okolicach 30 goli. Myślę, że w przedziale 28-31 , Białoruś powinna te 22-25 bramki rzucić więc tutaj over 50,5 też wygląda ok.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Polska - Węgry @ 2.3 Sportingbet
Dzisiaj o 21:30 dojdzie do ciekawego i jak że ważnego meczu pomiędzy reprezentacjami Polski i Węgier. Nie bez powodu Węgry są tutaj faworytem, w H2H jest 2 zwycięstwa dla Węgier i 2 remisy. Jednak ja w stronę Polaków widzę value. Z meczu na mecz gramy co raz lepiej, pewniej i dokładniej. Jedyne czego nam brakuje w ważnych momentach to skuteczności, jednak mam nadzieję że na ten ważny mecz Polacy zepną tyłki i wreszcie będą kończyć kontry sam na sam jak i rzuty karne. Węgry na tym turnieju nie grają nie wiadomo czego, przegrali z Hiszpanią i Chorwacją a pokonali 2 outsaiderów grupy i Egipt. Kiedyś ten kurs byłby okazją i promocją, jednak trzeba pamiętać że ze składu Węgrów odeszło w miarę dużo znaczących postaci w tej reprezentacji. Powodzenia !!!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Słowenia - Egipt (HC HT -1,5/0) --&gt; 1 - 1,50 Sportingbet ✅ HT 19-11

Egipt trzeba przyznać nawet nawet gra na tych mistrzostwach - przynajmniej patrząc na wyniki. Przegrana tylko 4 golami z Chorwacją i 5 z Hiszpanią. Jest tylko jedno ALE. Były to spotkania grupowe, gdzie faworyci często odpuszczali końcówki i przewagi malały, jak choćby w spotkaniu z Chorwacją. Jesteśmy już na takim etapie mistrzostw, że nie może być mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Chwila dekoncentracji może kosztować odpadnięcie z rozgrywek. Słowenia z kompletem zwycięstw wygrała &quot;polską&quot; grupę. Nie bez problemów, bo zwycięstwa nad Polską czy Białorusią były tylko 1 bramkowe i to po mega zrywie w 2 połowie. To co rzucało się w oczy na tym turnieju to słabe co by nie powiedzieć bardzo słabe 1 połowy Słoweńców jak choćby właśnie w meczu z Polakami czy Białorusią. Przegrywali odpowiednio 3 i 5 ! bramkami do przerwy. Mój typ właśnie jakby trochę na przekór temu. Dziś myślę, że już zmobilizowani od samego początku nie powinni zawalić 1wszej połowy i nerwowo odrabiać tak jak w pozostałych spotkaniach. W końcu grają z Egiptem - nie oszukujmy się jedną z najsłabszych drużyn, którym udało się awansować dalej. HC do przerwy na poziomie 1,5 gola powinien zostać pokryty pod warunkiem tylko i wyłącznie, że Słoweńcy wejdą dobrze w mecz i będą grali swoją piłkę. Jeśli tak będzie to prowadzenie do przerwy powinno być 2-4 golami i na to liczę.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
jak sie skonczyla pierwsza polowa Algieria-Arabia?
dalem algieria -3,5 do polowy i w marathonie rozliczone jako przegrana,
wszedzie indziej wynik to 15:11 dla algierii.....nawet w statystykach podczas meczu jest 15:11
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
jak sie skonczyla pierwsza polowa Algieria-Arabia?
dalem algieria -3,5 do polowy i w marathonie rozliczone jako przegrana,
wszedzie indziej wynik to 15:11 dla algierii.....nawet w statystykach podczas meczu jest 15:11
15-11 ogladam mecz strzelili 15 gola na jakieś 5 sekund przed końcem i na pewno uznany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
faro09 2

faro09

Użytkownik
czy komus cos wiadomo wiecej na temat choroby gabora csaszar&#39;a ??? bo linia 4,5 wyglada ciekawie. Oczywiscie ze mniej rzuci ???? do tej pory z silnymi druzynami nie przekraczal tej linii. Meczu z australia nie biore wogole pod uwage ????
 
Do góry Bottom