>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

K 9

koza1916

Użytkownik
Polska 2,15 Totomix

Polacy po słabej drugiej Połowie ze Słowenia teraz będą wyczuleni na tym punkcie i wydaje mi się ze wyjdą ogromnie zmotywowani i skoncentrowani od początku spotkania. W tym meczu będziemy wzmocnieni przez środkowego obroncę Grabarczyka wtedy Dzidziuś nie będzie musiał grac w obronie i będzie bardziej pożyteczny w ataku do tego Marcin Lijewski będzie dobra alternatywa na zmianę dla brata który w meczu ze Słowenią miał słaba skuteczność 5/14 i będzie chciał się odkuć na Serbach. Polacy maja jeszcze w głowie ten przegrany remis z Serbia w KIO ,cały mecz kontrolowali spotkanie i w ostatnich akcjach meczu zagrali jak juniorzy wiec teraz myślę czas na rewanż
Brawo Polacy !!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Michał Jurecki over 3,5 @ 1,65 Tobet⛔2
Jak dla mnie rewelacyjna promocja przy takiej linii. Wprawdzie Unibet oferuje nam o wiele wyższy kurs na linię wyższą o jednego gola, to jednak uważam, że w tym wypadku lepiej mocniej zagrać ten zakład. Jak na razie nie są to wprawdzie jakieś super udane mistrzostwa w wypadku Miśka, no ale kiedy on ma te zdobywać bramki, jak nie w takich spotkaniach?... Właśnie to na takie mecze z najtrudniejszymi rywalami on jest nam potrzebny w dobrej formie. Poprzedni mecz ze Słowenią zaczął kapitalnie od kilku trafień ale potem zaczęliśmy grać nie wiadomo po co na Lijewskiego i efekt tego był fatalny. Serbia gra płaską obroną więc to dobra wiadomość dla Miśka, który potrafi z tego skorzystać i rzucić petardę do bramki. Tak więc według mnie naprawdę kapitalny bet.
Robson/// Linia w Tobet jest 4,5
To niech będzie ale tutaj jest 3,5 i tak zostało zagrane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Chorwacja - Egipt (HC HT -3,5/0) --&gt; 1 - 1,90 Sportingbet ⛔ HT 11-9
Dziś przed Chorwacją ostatni z łatwiejszych spotkań i ostatnie spotkanie przed decydującym meczem o 1 miejsce w grupie z Hiszpanią. Mój przeciwnik z konkursu ;) robson United zakłada scenariusz, iż Egipt powalczy i w pewnym momencie Chorwaci odjadą. Ja natomiast zakładam scenariusz, że Chorwaci w 1wszej połowie docisną gazu, by 2gą zagrać już luźniej. I w mojej ocenie z HC końcowym różnie może być, ale do połowy myślę, że te 4-5 bramek przewagi powinni spokojnie wyrobić, co by potem 2gą połowę grać już na luzie i dać jednak odpocząć najlepszym przed bardzo ważnym spotkaniem z Hiszpanami. Póki co Chorwaci w każdym z 3ech spotkań wygrywali wyraźnie 1wsze połowy. Zresztą całe mecze też. Widać, że są w bardzo dobrej formie. Cupić strzela na zawołanie.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Słowenia - Białoruś 2 (ah+4,5) 1,79
Białoruś złożona głownie z zawodników Dynama Minsk, zgrana, solidna, aczkolwiek bez mistrzostwich aspiracji, bo to jednak jeszcze nie ten poziom, ale już z Polską pokazała dzielną walkę. Słowenia wykonała plan minimum dla grupy, mają spore szanse wygrać ten mecz, ale wysoki wynik mógłby mieć tylko miejsce przy tak dobrzej dyspozycji bramkarza jak w meczu biało-czerwonymi, a ponieważ nic dwa razy się zdarza i prestiż meczu nieco mniejszy to zobaczymy sporo bramek po wyrównanej grze. Białoruś dodatkowo po zwycięstwie upatruje dobrego miejsca w grupie, bo ostatni mecz z Arabią powinien być formalnością awansu.
5/10
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ode mnie dziś dość krótko. Słowenia zagrała bardzo dobre zawody przeciwko nam, Skof co prawda nie obronił nic, ale od czegoś mają dwóch bramkarzy. Słowenia jest zespołem o potencjale na duże wyniki, zespołem z szeroką kadrą i praktycznie na każdej pozycji z dwoma dobrymi zawodnikami, może nie mają dobrego w ataku kołowego poza Mihą, ale poza tym jest to naprawdę mocna drużyna.
Białoruś to wiadomo kto, co i jak. Słowenia wg mnie trochę lepiej powinna sobie z nimi poradzić, przecież to niektórych z tych gości były kolega z... reprezentacji! Jestem ciekaw czy dziś na skrzydle u Słoweńców zobaczymy Marguca, czy Gajicia, ale to jeden poziom.
Białoruś nie posiada żadnych atutów by zagrozić najmocniejszej w grupie Słowenii, tu dostajemy całkiem solidny kurs na sam win, jakoś nie widzę Białorusi zagrażającej najlepszym. Tu naprawdę potrzeba: braku reakcji trenera (tu Denić z Polską zareagował kapitalnie), słabej formy wszystkich zawodników, zerowej skuteczności w bramce, więc ja naprawdę wchodzę w to.
Słowenia -4.5 @ 2.08 exp ⛔
Słowenia -6.5 @ 3.1 tobet

Warto też wg mnie sobie zaniżyć handicap na Chorwację czy też ryzykownie podwyższyć, bo jednak nie powinni mieć oni problemów z ograniem tej ekipy. We wtorek pierwszy poważny, zdany na 6 test i dziś myślę, że dla utrzymania rytmu przynajmniej połowa w mocnym tempie powinna pozwolić zrobić dużą przewagę.
CRO z handicapami (wszędzie, różne, jak chceta) ⛔
 
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
Polska v Serbia Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 17/01/2013 20:15
typ Połowa czasu Serbia(-0.5) ✅
kurs 2.00
sportingbet

Ja wiem ze mecz meczowi nie równy, obie drużyny znają sie bardzo dobrze. Nawet maja rachunki do wyrównania -Serbowie graja lepiej po prostu, hm nie lubię grac przeciwko naszym ale faworyt jest jeden. Podopieczni Veselina Vucovica graja bardzo dobrze na tych mistrzostwach, świetny atak, dobra obrona i bardzo szeroka ławka. Jest moc w tej ekipie i tak jak juz pisałem wcześniej mogą daleko zajść.Zagrali bardzo luźna polówką z Saudyjczykami osobiście śmiać mi sie chciało patrząc na ich grę. Sporo strat bardzo wolno weszli w ten mecz, wydawało mi sie ze chyba zagrali gdzieś na boku zęby sobie dorobić, mimo wszystko wygrali ja 2 bramkami i bardzo pewnie cały mecz.Podobno dla Biglera liczy sie obrona przede wszystkim i jak na razie mam mieszane uczucia. Statystyki pokazują ze bronimy dobrze mamy najmniej bramek straconych w tej grupie ale uważam ze mamy zbyt dużo przestojów w grze. Za bardzo sie podpalamy w ataku, marnujemy dużo dobrych sytuacji- karne(po co tak ważnego karnego rzucał Kubisztal ze Słowenia, wcześniej tag ze zaliczając pudło) kontry.W obronie łatwo tracimy bramki- trwonimy swoja wypracowana przewagę.O dziwo bardzo dobrze gramy w 1 połowach; Słowenia Białoruś ale potem przychodzą te przestoje. Myślę jeśli zagramy tak jak ze Słowenia w drugich 30 minutach to po prostu Vujin,Ilic i spółka odjada nam bardzo daleko.Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, pewnie nie zabraknie dramaturgi i zwrotów.Lekki minusowe hendi na Serbów wydaje mi sie bardzo dobrym rozwiązaniem. Mobilizacja jest po obu stronach, ale ja sie obawiam ze jeśli cos pójdzie nie tak w naszej grze to Serbowie wykorzystają juz to 1 pierwszej połowie gry. Jak na razie pewności w drużynie nie ma.Każdy chce ta grupę wygrać za wszelka cenne i trawić na słabszego rywala.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Ode mnie dziś dość krótko. Słowenia zagrała bardzo dobre zawody przeciwko nam,
Białoruś nie posiada żadnych atutów by zagrozić najmocniejszej w grupie Słowenii,
No coś Ty, naprawdę nadal wierzysz w taką siłę Słoweńców? Również przed mistrzostwami byli dla mnie potencjalnym czarnym koniec. Z mojego punktu widzenia to nie pokazują żadnych fajerwerków, przy dobrze grających Polakach do przerwy mieli już 4 bramki w plecy, a strach pomyśleć co by się stanie, gdy naprzeciwko nim staną Duńczycy, Chorwaci czy Hiszpanie.
Po dotychczasowych pojedynkach (owszem, nie są to pojedynki wysoce miarodajne, ale coś jednak pokazują) uważam, że to Serbowie grają najlepszy handball w naszej grupie, a buńczuczne wypowiedzi Słoweńców na razie nie znajdują potwierdzenia na parkiecie. Komplet punktów do tej pory mają, ale nie oszukujmy się, to nie oni wygrali mecz w środę, tylko Polacy go przegrali, a nasz reprezentacja do głównych faworytów do medalu się nie zalicza i obserwując grę wyżej wymienionych przeze mnie ekip rzeczywiście tak jest.
Ode mnie dzisiaj typ na zawodnika.
Bartek Jaszka under 3,5 @1.72 ✅ ✅ ✅
Wątpię, by dzisiaj przy silnej serbskiej strefie Jacha rzucił 4 bramki. Oczekuje się od niego wiele, bo w Berlinie gra świetnie i potrafi być najlepszym strzelcem drużyny w wielu meczach, ale w kadrze nie bierze na siebie odpowiedzialności rzutowej. Naliczyłem w meczach z Białorusią i Słowenią tylko dwie próby rzutu z drugiej linii z podłoża w jego wykonaniu, żadne się nie powiodło. Dobrze współpracuje z kołowym, szybko przerzuca piłkę robiąc przewagi, ale nie ma od niego zagrożenia rzutowego. Sądzę, że dzisiaj dostanie szansę na pogranie w ataku Kubisztal. Jedyne co może &quot;martwic&quot; to bardzo dobra praca w obronie, którą wykonuje, która może być źródłem wielu kontr. Nie sądzę jednak, żeby rzucił dzisiaj 4 bramki, bo ciężar ich zdobywania będzie na Jureckim i Lijewskich.
Hiszpania - Węgry @1.22 ✅ ✅ ✅
bez opisu, nie powinno być niespodzianki
AKO: 2,10 Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 2,4K

promark

Użytkownik
Polska - Serbia POLSKA @2.2 Sportingbet
Cóż po takim kursie grzech nie spróbować zagrać na naszą reprezentacje. Ciągłe narzekania na naszą reprezentacje, jednak dla mnie jedynym czynnikiem który powinni poprawić to skuteczność (głównie sam na sam i karne), gdyż przez to przegrywamy takie mecze jak ostatnio ze Słowenią. To nie bramkarz uratował Słowenię od porażki tylko my (praktycznie każdy rzut w bramkarza), ale dziś czeka nas zadanie dużo trudniejsze gdyż o godzinie 20:15 zagramy z Serbią. Ostatnio graliśmy z nimi prawie rok temu i mecz zakończył się wynikiem remisowy, na igrzyskach olimpijskich. Co do Serbów oni też nie rozgrywają jakieś udanego turnieju. Również zawodzą w ataku, i dla mnie na ten mecz powinny być kursy w miarę równe, a tutaj Serbia jest faworytem więc w kursie na Polaków widzę value i na pewno ich zagram.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Arabia Saudyjska - Korea Południowa⛔(24:22)
Typ: Korea Południowa-4,5
Kurs: 1,92
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Pinnacle
; Bet365 2,00
Data spotkania: 17.01.2013 godz. 18:00

Na Mistrzostwach Azji w Arabii Saudyjskiej: 26:27 na korzyść Korei. Arabia Saudyjska według mnie wygląda dużo słabiej niż Korea. Nie mają doświadczenia na arenie międzynarodowej. Arabia Saudyjska nie dominuje warunkami fizycznymi, więc myślę, że będą mieli bardzo trudne zadanie przeciwko szybszym Koreańczykom. Drużyny preferują wysoką, aktywną obronę, co według mnie też przemawia za Koreą. W ataku Korea gra szybko, ma więcej zagrywek. Arabowie przeciwko wysokiej obronie powinni mieć dużo strat, co jest do wykorzystania przez Koreę. Według mnie Korea wygra minimum 5 bramkami.


Dzisiaj Polska zagra z Serbią. Polacy na pewno potrzebują lepszej skuteczności, szczególnie przy rzutach karnych. Kubisztal nie wykorzystał dwóch karnych ze Słowenią. Trzeba przyznać, że Polacy nie mają pewnego wykonawcy karnych, a w wyrównanych meczach jest to bardzo potrzebne.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Mecz prawdy dla naszych szczypiornistów. Słabo to wyglądało w meczu ze Słowenią, no ale może pierwsze koty za płoty i wreszcie uda się wyeliminować głupie błędy. U nas zagra Piotrek Grabarczyk i Marcin Lijewski (kontuzja Michała Chodary umożliwia wprowadzenie do gry ich obu) i może to będzie pozytywny impuls dla naszej drużyny. Słoweńcy wykorzystali nasz brak zmiennika dla Mariusza Jurkiewicza, swoje dołożyliśmy w skuteczności rzutowej i wyszło, jak wyszło. Nie wierzę w tak słaby drugi mecz naszych. Ze Słowenią przegraliśmy wyłącznie z własnej winy. Serbowie owszem, są klasowym zespołem, ale jak pokazaliśmy chociażby w pierwszej połowie ostatniego meczu - nie odstajemy poziomem od innych drużyn. Kluczowa jest ponownie kwestia koncentracji i spokojnej gry. Mamy trochę nóż na gardle i myślę, że akurat koncentracji nam dzisiaj nie zabraknie. Wciąż jest szansa na pierwsze miejsce w grupie, więc warto ją wykorzystać.
Polska @2.50 Expekt ✅ 25:24
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
For the three game group stage of this tournament, where two or more teams in a group tied on an equal number of points, the finishing positions will be determined by the following tie-breaking criteria in the following order[9]

  1. number of points obtained in the matches among the teams in question
  2. goal difference in the matches among the teams in question
  3. number of goals scored in the matches among the teams in question (if more than two teams finish equal on points)
  4. goal difference in all the group matches
  5. number of goals scored in all the group matches
  6. drawing of lots


Zakładając, że z Koreą wygrywamy, to:
Serbia - Słowenia X - mamy 2 miejsce (1 Słowenia, 2 Polska, 3 Serbia)
Serbia - Słowenia 2 - mamy 2 miejsce (1 Słowenia, 2 Polska, 3 Serbia)
Serbia - Słowenia 1:
- Serbia wygrywa 2 golami lub więcej - mamy 2 miejsce (1 Serbia, 2 Polska, 3 Słowenia)
- Serbia wygrywa dokładnie 1 golem - mamy 1, 2 lub 3 miejsce:
a) Serbia wygrywa wyżej niż 25-24 - mamy 3 miejsce (1 Serbia, 2 Słowenia, 3 Polska)
b) Serbia wygrywa niżej niż 25-24 - mamy 1 miejsce (1 Polska, 2 Serbia, 3 Słowenia)
a) Serbia wygrywa 25-24 - mamy 1, 2 lub 3 miejsce w zależności od tego jak wysoko wygramy z Koreą (Słowenia będzie mieć bilans bramek +18, Serbia +25, a my obecnie mamy +16, czyli musimy wygrać 10 golami by mieć 1 miejsce, a 3 golami by mieć 2 miejsce)
zagmatwane, ale mam nadzieję, że się komuś przyda ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Według mnie wyjdziemy jednak z 2 miejsca w grupie . Uważam , żę Serbia wygra ze Słowenią i to więcej niż 1 bramką. Słoweńcy grają dobrze tylko 15 minut i to w końcówce meczu. Na Serbie to będzie za mało chyba. Chociaż zobaczymy mecz meczowi nie równy. Lepiej jak byśmy wyszli nawet z tego 2 miejsca to wtedy zagramy z Węgrami a tako jak będzie 3 to raczej z Chorwacją i tutaj bardzo ciężko może być.
Dzisiaj lepszy mecz niż ze Słowenią.
Jedna wielka sensacja - Arabowie ograli Koreę - Szok!!! - Sport bywa jednak nieprzewidywalny momentami...
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Kursy​


Francja odwołała typy ????
Dania - Macedonia @4.55 Tobet ⛔
Dania - Macedonia(+3,5) @1.95 Tobet ✅
Uważam, że dzisiaj Duńczycy odpuszczą. Niby nieładnie, niby tak nie można, ale po co mają się bić z agresywnymi Macedończykami? Stawka dla zespołu z Bałkan jest ogromna, bo grają o uniknięcie spotkania z Francuzami w 1/8, a dla Duńczyków to mecz o pietruszkę. Grupa A jest najsłabsza i Macedonia powinna być faworytem w konfrontacji z drużynami z tejże grupy, oczywiście oprócz Francuzów. Jest więc o co grac. Wątpię, by Wilbek i sami zawodnicy szukali guza, bo nie ma do tego najmniejszego powodu. Cytując klasyka &quot;nie będą wsadzać ręki tam gdzie łamią&quot;. Myślę, że Macedonia odpowiednio zmobilizowana ten mecz wygra, mimo, że Skandynawowie grają świetną piłkę ręczną na tym turnieju.
Wypowiedzi Wilbeka nie widziałem, ale mam ją raczej w poważaniu, co miał powiedzieć? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Przed nami ostatnie mecze grupowe. Edyp wkleił zasady przy ustalania pozycji końcowej. Najciekawszy pojedynek dzisiejszego dnia to Dania - Macedonia. Dania pewna pierwszego miejsca. Bukmacherzy rozpoczęli z kursem około 1,40, ale po wypowiedzi trenera Wilbeka kurs spadł na 1,3. Handicap mamy na poziomie -3,5 (Tobet -4Ah). Wilbek powiedział, że nie widzi powodu do oszczędzania najlepszych graczy. Nawet zapowiedział występ Mikkela Hansena, który z powodu kontuzji kolana miał nie grać w nieistotnych pojedynkach.
Dziwić może niski kurs na Brazylię, której dobre wyniki są zaskoczeniem w grupie. Czarnogóra cały turniej bez najważniejszego w ataku Mrvaljevicia.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
a moze w meczu dunczykow zagrac na duza ilosc bramek? w meczach dunczykow pada ich od groma, stawka dzisiaj zerowa, to zagraja na luzie, a jak sie gra na luzie to czesto wchodzi, no i macedonczycy musza wygrac, to nie beda tak defensywnie grac?
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Czarnogóra - Brazylia (-2) @ 1.9 Sportingbet
Na dziś wybrałem ostatni mecz o godzinie 20:45 pomiędzy reprezentacjami Czarnogóry i Brazylii. Turniej wszedł już w fazę gdzie mamy rozstrzygnięte losy niektórych drużyn. Właśnie do takich należy Czarnogóra która po przegranych 4 meczach nie ma szans na awans. Brazylia to już inna beczka, walczy z Tunezja o 3 miejsce w grupie A. Uważam że Brazylijczycy wyjdą w pełni skoncentrowani, zagrają na 100% od początku do końca meczu, z drużyna która zapewne zagra &quot;od tak&quot; i spokojnie wygrają mecz a także pokryją niewielki handicap -2. Także czekamy do 20:45 na mecz i powodzenia !
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Reczna, Mistrzostwa Swiata 18.01 20:15
Dania - Macedonia (1polowa)
typ: over 28,5 gola
1,85
Sportingbet
Analiza
Dzis w spotkaniu ostatniej kolejki fazy grupowej Mistrzostw Swiata, Dunczycy spotkaja sie z Macedonczykami. Sytuacja obu reprezentacji przed ostatnim spotkaniem jest zgola odmienna. Dunczycy maja juz zapewnione pierwsze miejsce w grupie, Macedonczycy natomiast wciaz walcza o jak najwyzsze miejsce przed kolejna runda. Istnieje szansa nawet na druga pozycje, pod warunkiem jednak albo porazki Rosjan z Katarczykami, co wydaje sie niemozliwe lub w przypadku bardzo wysokiego zwyciestwa nad Dunczykami, co rowniez jest malo prawdopodobne. Zajmijmy sie jednak moim dzisiejszym typie, a mianowicie overem bramkowym w pierwszej polowie. Dunczycy zagraja dzis na calkowitym luzie, beda zapewne chcieli grac widowiskowo, co moze skutkowac spora iloscia bramek, na pewno nie beda tak zaangazowani w defensywie jak w poprzednich spotkaniach. Macedonczycy powinni to wykorzystac i zaaplikowac Dunczykom duza ilosc bramek. Obydwa zespoly to bardziej ofensywne teamy niz defensywe, czesciej stawiaja na gre w ataku, co moze nam dzis dac duzo goli. Wszystko wiec wskazuje, ze w tym spotkaniu bedziemy ogladac sporo bramek.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dania - Macedonia 2 (ah+4,5) 1,66

I znów Macedonia niedoceniana przez buków. Takie handi to prezent. Dania gwarant pierwszego miesjca, to gwarant zmienników (choć niemal równie mocnych co pierwszy skład, ale bedzie luz), ale Macedonia walczy o możliwie najlepsza pozycję wyjściową, poza tym bałkańska krew nigdy nie śpi, więc szanse złoto-czerwonych na zwyciestwo w tym meczu też są. Dla mnie to nadal czarny koń rozgrywek, półfinał zdecydowanie w zasięgu, ale by to osiagnąć muszą dziś znów dobrze popracować!
7/10
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
Dania - FYR Macedonia Mistrzostwa Świata Mężczyzn
typ Mikkel Hansen(Total Goals) Under 5.5 ✅
kurs 1.72
tobet 18.01 20:15

Typ ryzykowny, ale myślę warty zagrania.Dania na pewno zagra ławką- rezerwowi dostana sporo minut, może byc tak ze Hansen nie zagra ani minuty tak jak w meczach z Chile i Katarem.Ja osobiście uważam ze dostanie parę minut może polówkę żeby byc w rytmie meczowym- formie.Przed bardzo ważnymi meczami w play-off.Jak na razie 7 goli z Islandia na 11 prób z Rosja 2 gole na 8 strzałów.Ulrik Wilbek ma w czym wybierać, graja jak na razie świetnie pewne 1 miejsce w grupie,dzisiejszy rywal bardzo nie wygodny grający dość agresywnie w obronie.Macedonia będzie zmotywowana,bo z szansami na 2 miejsce w grupie, na pewno zobaczymy ciekawe spotkanie.Linia dość wysoka, możliwe ze grając w normalnym składzie tagze była by nie pokryta Mikkel Hansen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czarnogóra - Brazylia --&gt; 2 - 1,444 Sportingbet ✅ 25-26
Czarnogóra outsider grupy A i nie sądzę by to się zmieniło. Brazylia chyba dość nieoczekiwanie wygrała z Tunezją, która wcześniej zażarcie walczyła z Francją czy pokonała Niemców. Brazylijczycy gładko za to z nimi polegli, ale właśnie w meczu z Tunezją z nimi wygrali. Dzisiejszy mecz muszą potraktować bardzo poważnie i muszą wygrać. A że grają z najgorszą w grupie Czarnogórą to zadanie wydaje się być łatwe. Tunezja gra z nieobliczalną Argentyną więc istnieje nawet szansa dla Brazylii przegonić Afrykańczyków. Co prawda Tunezja gra 1wsza a Brazylia dopiero pod wieczór, ale nie zmienia to faktu, że jaki wynik nie padnie w meczu Tunezji z Argentyną Brazylia musi walczyć o wysoka wygraną. Nie widzę za bardzo nic co przemawiałoby za Czarnogórą...Może to, że grają w zasadzie już o nic i na luzie ? Ale czy to może być argument...? Win Brazylii i można brać np -1 w Tobecie dla powiększenia kursu. (ZWROT)
 
Do góry Bottom