>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania 11-27.01.2013

nbd 485

nbd

Użytkownik
Tunezja v Czarnogóra
Słabo póki co idzie mi przewidywanie wyników na tym turnieju, ale może tym razem będzie lepiej. Dla mnie kursy na ten mecz są szokiem. Tunezja po 1.30? Wow. Ale domyślam się skąd się to bierze. Wyrównany mecz z Francuzami (przegrany 27:30) - owszem, walczyli do 50 minuty jak równy z równym, ale jak Trójkolorowi nagle zaczęli grać na swoim poziomie, no to szybko ich odstawili. Więc bardziej będę się skłaniał ku stwierdzeniu, że to Francuzi nie podeszli poważnie do tego spotkania i tak oto skończyło się lekceważenie rywala.
Później była wygrana z Niemcami. Absolutnie nie chce umniejszać im tego osiągnięcia, ale ręka do góry kto przyzna, że Niemcy zagrali dobry mecz. Z Brazylią zagrali nieźle, a z Tunezją: przestrzelone karne, baaardzo słabe skrzydła, wątpliwa druga linia. Więc Niemcy w dużym stopniu sami ten mecz przegrali.
Czarnogóra w sumie nie lepiej - porażka z Francją wkalkulowana (a tu już nie było takiego olewania, jak z Tunezją), z Argentyną spora niespodzianka. Ale bez przesady - to, że Tunezja jeden mecz wygrała i ma w składzie Waela Jallouza nie znaczy, że są aż takim faworytem. Według mnie to powinno być dużo bardziej wyrównane spotkanie, niż wynika to z kursów. Do tego nie przekreślałbym szans Czarnogóry. To, że nie mają wielkich nazwisk o niczym nie świadczy. W dalszym ciągu uważam, że są to drużyny o w miarę zbliżonym potencjale i szanse w dzisiejszym meczu mają podobne. A po takim kursie zdecydowanie warto zaryzykować na drużynę z Europy.
Czarnogóra @5.50 WilliamHill ⛔ 27:25
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kurs 5.20 na Czarnogórę DNB przyjmuję jako mega value, a handicap Czarnogóra +5.5 @ 1.55 Betsafe jako jeden z pewniejszych zakładów na dzień dzisiejszy...

To będzie mecz na styk, kursy powinny być wyrównane i nikt mi nie wmówi, że 5.20 DNB czy też 5.75 na zwycięstwo Czarnogórców nie jest olbrzymim value;)
Napisz czy zagra Mrvaljević. To jest tutaj najważniejsze. Mrvaljević to najbardziej doświadczony gracz, podstawowy rozgrywający. Czarnogóra ma niezłą obronę, ale wąski skład w ataku.


W ostatnim meczu z powodu urazu zszedł Lacković. Dzisiaj będzie grał?


Zdarzenie: Korea Południowa - Białoruś⛔(20:26)
Typ: Korea Południowa
Kurs: 3.15
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 15.01.2013 godz. 15:45

Według mnie zdecydowanie za wysoki kurs na Azjatów. Korea jest dużo bardziej doświadczona, ze średnim zespołem z Europy powinna walczyć o zwycięstwo. Niewiadomą jest występ podstawowego leworęcznego rozgrywającego, ale mimo to Korea ma duże szanse na zwycięstwo. Tak jak wczoraj napisałem według mnie Białoruś jest przeceniana. Oprócz S. Rutenki reszta wygląda dosyć słabo, nie ma zmienników na rozegraniu. Zespoły azjatyckie standardowo dobrze grają z drużynami, które mają tylko jednego zdecydowanego lidera. Według mnie Korea Południowa powinna wygrać.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Słowenia(AH 1,5+) - Polska 1 @1,58✅
bet365

Nie lubię stawiać przeciwko Polsce, bo zawsze gdy to robię to akurat wygrywają, a jak postawie na nich to wtopa, no ale może tym razem uda się ocalić owcę i nasycić wilka ???? . Patrząc na H2H z ostatnich 7 spotkań między tymi drużynami to statystyki przemawiają za Polakami 4-1-2 219-198. Jest to jednak pierwszy turniej od lat w którym Polska zagra w takim składzie (z tyloma debiutantami). Gra naszych w pierwszych dwóch meczach nie powaliła na kolana, jednak wydaje mi się że są w stanie powalczyć o korzystny rezultat ze Słoweńcami. Wydaje mi się że mecz wygrają Słoweńcy jednak podpieram go tym handi na wypadek przebudzenia naszych.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
W ostatnim meczu z powodu urazu zszedł Lacković. Dzisiaj będzie grał?
Napisałem, że powinien być do dyspozycji. Z tego co mi wiadomo, to tylko drobny uraz, nie wiem jaki. Ponadto trzeba pamiętać, że bezpośrednio przed Mistrzostwami przeszedł operację palca.

A to perełka, którą wydłubałem, wszystkie mecze Mistrzostw:
http://www.rtve.es/alacarta/videos/mundial-de-balonmano/
e: Nie wydłubałeś tylko znalazłeś na SF :p
no sorry, ale tam to naprawdę trzeba dłubać by coś znaleźć
 
J 1

jaccass

Użytkownik
Korea (-1,5) - Białorus 1

Do trzech razy sztuka, dwa mecze zagrane i fatalna skutecznośc w ataku. No mam nadzieje ze dzisiaj korea sie odblokuje. Buki przesadzają z dzisiejszym typem. Korea to solidny zespól, natomiast Białorus to średniak europejski. Chciałem postawic sztywno na Koreańczyków ale widze koledzy mnie uprzedzli takze taki typ.

// Jaki bukmacher, kurs?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Rutenka over 7.5 @ 1.72✅ Tobet
Dość wysoka linia, jednak przedturniejowe przewidywania, że atak Białorusinów to w ponad połowie Rutenka okazały się słuszne.
W 1.meczu MŚ przeciwko Polakom Rutenka zdobył 9 z 22 bramek drużyny.
Bardzo dobra skuteczność, bo 9/11 w tym bezbłędnie z rzutów karnych (3/3).
Wczoraj w meczu z Serbami rzucił aż 11 bramek ! z 28 Białorusinów...
Owe osiągnięcie to zasługa 16 rzutów...
Tradycyjnie część z nich z karnych, przy których w 5 próbach pomylił się raz (4/5).
Warto podkreślić, że w meczach o stawkę to on, co oczywiste jest główną armatą Białorusinów.
W tegorocznych meczach eliminacyjnych ME przeciwko Islandii na wyjeździe i Słowenii u siebie notował 2-cyfrowe osiągnięcia zdobywając 2-krotnie po 10 bramek.
Czy więc dziś Siergiej znowu rzuci &quot;swoje&quot; ? Wg mnie tak. Parę karnych, rzutów z 2.linii i 8 bramek powinno paść jego łupem ;) tym bardziej, że dziś naprzeciwko stają Koreańczycy, więc zapowiada się stosunkowo overowy mecz, a kto jak nie Rutenka ma rzucać ?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kiryl Lazarov over 7,5 @ 1,65 Tobet⛔4

Do tej pory na najlepszym zawodniku Macedonii się nie zawiodłem więc jadę dalej. Dzisiaj wreszcie porządny rywal dla Macedonii, a to oznacza, że Lazarov zagra praktycznie maksymalną liczbę minut. Wiadomo, że będzie pod niego gra, bo dzisiaj tylu okazji do kontr, co w dwóch poprzednich spotkaniach nie będzie więc i bramek skrzydłowych może być mniej. Adqs pisał, że Islandia ma problemy z obroną drużyn rzucających głównie z drugiej linii, a tutaj Lazarov na tym będzie bazował ze względu na swoją pozycję. Do tego wiadomo dochodzą karne, a te wykonuję kapitalnie więc jeśli Macedonia ma tutaj powalczyć o jakikolwiek korzystny rezultat, to Kiryl musi nawrzucać tych goli sporo.

Gabor Csaszar over 5,5 @ 1,70 Unibet⛔3

Jak na razie, zgodnie z planem lider reprezentacji Węgier. Do tej pory już wrzucił sporo goli, a dzisiaj czeka go trudny pojedynek ale wiadomo też, że dostanie odpowiednią liczbę minut. Rzuty z drugiej linii, to jedno ale ważne będą też karne, bo te potrafi świetnie wykonywać i na tym turnieju póki co bezbłędnie mu to idzie. Alilovic w bramce, na razie tragedia i zobaczymy czy dzisiaj wreszcie zagra na swoim poziomie, bo jeśli nie, to mogą mieć Chorwaci baaardzo trudne zadanie z powstrzymaniem Nagy&#39;a oraz Csaszara. Myślę, że 6 goli dla lidera Węgrów, to nie jest jakaś niemożliwa do zrobienia rzecz.

Laszlo Nagy over 3,5 @ 1,85 Tobet✅4

Też przyjemna linia na drugiego po Csaszarze lidera Węgrów. Wiemy jakimi warunkami fizycznymi dysponuje Laszlo i co potrafi zrobić. Jego rzuty to istne petardy, a dzisiaj liczę na kilka takowych w jego wykonaniu. Wiadomo że pogra sporo dzisiaj, bo rywal mocny, a i wczoraj nawet nie wstał z ławki. 4 gole dla takiego zawodnika, to nie jest jakiś ogromny problem więc myślę, że można to dorzucić, do jakiegoś kuponu.

Krzysztof Lijewski under 4,5 @ 1,65 Tobet✅4

Jedyny under w tej stawce i niestety przypada, to na naszego zawodnika. W meczu z Białorusią nawrzucał tych goli i teraz mamy na niego bety. Jednak Krzyśka ja nie uważam za jakiegoś super bombardiera i też takich występów jak przeciwko BSRR wiele raczej nie będzie. Do tego rywal mocny, a to oznacza, że nie będzie mu tak łatwo rzucać z większości pozycji. 5 goli dla niego, to jednak w tym wypadku może być granica, nie do przeskoczenia więc również to pobieram.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Katar - Rosja(-9) 2 @1.85 Sportingbet
W dzisiejszym spotkaniu o godzinie 15:45, spotkają się reprezentacje Kataru i Rosji. Katar obecnie 2 porażki z czego jedna w miarę wysoka (41-27 z Danią), Rosja 1 mecz wygrany i 1 przegrany. Wczoraj po zaciętym meczu przegrali z Duńczykami tylko 4 bramkami 27-31, a w sowim pierwszym meczu wygrali z Islandią(faworytem) 25-30. Uważam że Katarczycy w dzisiejszym meczu nie mają żadnych szans, i Rosja powinna ten mecz gładko wygrać a handicap nie jest wcale taki wysoki jak w innych meczach(przykład wczorajsza Polska -12). Polecam i życzę powodzenia !
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Algieria - Egipt Typ: Algieria +3.5HC @ 1.55 Tobet
W cieniu spotkania Polska - Słowenia odbędzie się starcie dwóch północnoafrykańskich drużyn. Po wczorajszym dobrym występie Egipcjan z Hiszpanią bukmacherzy wystawili bardzo niskie kursy do faraonów i dopiero z biegiem dnia linia zaczęła spadać. Trend to jak najbardziej słuszny, gdyż obie drużyny prezentują zbliżony poziom. Na Mistrzostwach Afryki mecz pomiedzy oboma drużynami zakończył się remisem, zaś na Mistrzostwach swiata w 2009 roku Algieria wygrała 28:22. Niewykluczone również, że Egipcjanie wczoraj trochę zbytnio wypompowali się w starciu z gospodarzami imprezy, Hiszpanami i dzisiaj może zabraknąć im sił. Jednocześnie drużyna Egiptu do Mistrzostw przystąpiła bez Hamada el Nakiba oraz Husseina Zaky&#39;ego, których doświadczenie na imprezach rangi mistrzowskiej jest nie do przecenienia, tym bardziej że drużyna Faraonów jest relatywnie młoda i niedoświadczona (średnia wieku 25 lat). Tak na dobrą sprawę, przy załozeniu ,że Australia będzied outsiderem tej grupy dzisiejsdze spotkanie jest kluczowe dla losów awansu, którejs z ekip. Dlategpo też spodziewam się twardego spotkania, w którym wynik będzie oscylował wokół remisu, a mecz zakończy się wygraną jedna góra dwubramkową przewaga którejś z drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik

Polska vs. Słowenia
(24:25)
No i czar prysnął, koniec bajki, dzisiaj Polacy zmierzą się z bardzo mocną ekipą Słoweńców. Ten mecz może przesądzić lub mieć duży wpływ na to kto zostanie liderem grupy po 5 kolejkach. Zagramy z najtrudniejszym z dotychczasowych rywali, szóstą drużyną ostatnich ME. Słoweńcy osiągnęli na ME lepszy wynik niż Polacy, bo nieco wcześniej zaczęli odmładzanie zespołu.
&quot;Mierzymy co najmniej w półfinał&quot; - podkreśla Dragan Gajić, najlepszy strzelec francuskiego Montpellier, który rzucił w ostatnim meczu z Koreą 11 goli. Mózgiem drużyny Słoweni jest Uros Zorman, uznawany za jednego z najlepszych rozgrywających świata. 33-latek w przeszłości dwa razy wygrywał Ligę Mistrzów, a ostatnio znalazł się w najlepszej siódemce ME.
Polacy powinni jednak z Zormanem sobie poradzić, bo doskonale go znają, na co dzień Słoweniec prowadzi grę mistrzów Polski Vive Targi Kielce. Polacy znają go, ale podkreślają, aby nie zapominając o tym, że on zna też nas. Obok Zormana zagra m.in. świetny w pojedynkach jeden na jeden Marko Bezjak, który po tym sezonie przejdzie do najsilniejszej w Europie Bundesligi, a także nieobliczalny, bramkostrzelny przedstawiciel młodszej generacji - 25-letni Sebastian Skuba. - Bardzo ciężko poradzić sobie z nimi w obronie. Niestety, Słoweńcy nie atakują tak jak Polacy by chcieli, czyli używając siły fizycznej i prąc do przodu. Nie ma też u nich bombardiera potrafiącego rzucić z dziesięciu czy 12 metrów. Imponują za to sprytem, dużo grają piłką - przestrzega Nowiński.
Polska defensywa w meczu z Białorusią miała w końcówce słabszy moment.
Myślę, że jednak na ten mecz będą w 100% skoncentrowani i będą walczyć do upadłego. Wynik ze Słowenią może być kluczowy dla zwycięstwa w grupie C (grają w niej jeszcze wicemistrzowie Europy Serbowie i Korea Płd.). Triumfator dostanie najłatwiejszego rywala w 1/8 finału z mocnej grupy D, w której grają trzy silne zespoły europejskie - Hiszpania, Chorwacja i Węgry - oraz Algieria, Egipt i Australia.
Jako, że będzie to bardzo wyrównany pojedynek, zakład na ten mecz nasuwa się tylko jeden + wierzę w naszych chłopaków!
DO BOJU POLSKA !!
Moje typy:​

Poniżej 53 gola @1,98 Pinnacle 1/10 ✅0,98j
Polska win @1,9 Bet365 1/10 ⛔1j
 
siemawks 8

siemawks

Użytkownik
Wczoraj nie był dobry dzien ale czas na poprawe dorobku:
1. FYR Macedonia - Islandia (1X2) 2 1.50 ✅
NIE WYOBRAŻAM SOBIE jak islandia mogłaby stracic dzisiaj punkty. Po wtopie z Ruskimi muszą walczyc o kazde punkty a druzyna macedoni to nie jest to co było gdy Polacy z nimi wtapiali. Sam Lazarov nie da rady, a pora aby GVS i Palmarson w koncu zagrali dobre zawody bo to na ich barkach spoczywa caly ciężar i pora aby weszli w turniej.
2. Niemcy - Argentyna (1X2) 1 1.20 ✅
Tutaj duzo nie trzeba pisac. Niemcy również nie mogą już sobie pozwolic na strate punktow i po MEGAwtopie z tunezja mam nadzieje ze zaskoczy wreszcie ta machina naszych zachodnich sasiadow. Wszystko zalezy jak poradza sobie z nieprzyjemna, wysoka obrona, ale limit bledow zostal wykorzystany i pora na pewne zwyciestwo
3. Słowenia - Polska (1X2) 2 2.05 ⛔ ...boli
Polacy bez Jurkiewicza, ale zmotywowani i w koncu beda mogli pokazac na co ich stac. Slowenia narazie bez szalu bo ich zwyciestwa niezbyt przekonujace, ale jak juz pisalem - tak naprawde to bedzie dopiero 1 prawdziwy mecz na MŚ. Zorman i Gajic vs Lijek i Jurecki. Polacy zdecydowanie prowadza w tych pojedynkach i mimo zmian w kadrze mysle ze nie ma innej opcji niz 2 punkty. Jurecki musi sie w koncu obudzic, a tu bedzie najlepsza okazja bo znajac stawke meczu na pewno zobaczymy dzisiaj dobry mecz w jego wykonaniu.
4. Chorwacja - Węgry (1X2) 1 1.70 ✅
Na koniec zostawiam mecz co do którego mam pewne watpliwosci. Patrzac H2H, oraz na składy zdecydowanym faworytem sa Chorwaci z Horvatem i Cupicem na czele. Jednak druzyna węgier ma potencjał i nie raz juz udowadniala ze potrafi powalczyc z najlepszymi, i ze powoli wkrada sie do czołówki handballowego swiata. Mysle ze zaraz za meczem polski jest to najciekawszy mecz dzisiejszego dnia i kazdy wynik jest mozliwy. Obie druzyny graly narazie w outsiderami i wyniki te nie moga byc zadnym odnosnikiem. Mysle jednak ze twarda bałkańska obrona i doswiadczenie zatriumfuje dzisiaj i to Duvnjak i spólka beda sie cieszyc z 2 pkt, a ja z kuponu ????
Powodzenia - wszystkie kursy z Tobet
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Chorwacja - Węgry --&gt; 1 - 1,70 Tobet ✅ 30-21
Chorwacja - Węgry (HC HT -0,5/0) --&gt; 1 - 1,80 Tobet ✅ 15-11
Bardzo ważny mecz dla układu tabeli grupy D. Zarówno Chorwacja jak i Węgry 1wsze 2 spotkania - z całym szacunkiem dla przeciwników - ale były to jednak sparingi. Za bardzo nie ma co patrzeć na te wyniki bo Australia, Egipt i Algieria dla Chorwatów i Węgrów to zespoły bez żadnego problemu do pokonania. Zostaje jeszcze przed nimi bardzo ciężkie spotkanie z Hiszpanami. I dlatego dzisiejszy mecz będzie kluczowy. H2H i doświadczenie po stronie Chorwacji. I wg mnie to właśnie przesądzi o dzisiejszej wygranej Chorwatów. Twarda obrona i walka od początku do końca bez odpuszczania. Tak w zasadzie to 1wszy poważny mecz na tym turnieju dla obydwóch drużyn, więc spodziewam się 100% zaangażowania i walki, ale doświadczenie przemawia właśnie za Chorwatami, którzy wiedzą, że z gospodarzami różnie może być, a zawsze to lepiej zająć 2 miejsce niż 3. Więc walczyć też jest o co. Potencjał ofensywny Węgrów robi wrażenie. Na razie nastrzelali najwięcej bramek w całym turnieju w 2 spotkaniach, ale tak jak pisałem wcześniej dziś twarda obrona Chorwatów powinna troszkę zastopować Węgrów. Typuje zwycięstwo Chorwatów tak w całym spotkaniu jak i do przerwy.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Śwata
Spotkanie: Słowenia- Polska
Typ: Polska handicap -1,5 bramki
Kurs: 2,63
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:15 rozpocznie się bardzo ciekawy pojedynek w którym nasza reprezentacja szczypiornistów zmierzy się ze Słowenią. Kursy są bardzo wyrównane jednak mi się wydaje, że nasi powinni wygrać ten pojedynek co najmniej różnicą 2 bramek. Obie ekipy mają po 2 zwycięstwa w pierwszych dwóch kolejkach ale tak naprawdę to to spotkanie będzie dla nich spotkaniem rozpoczynającym mistrzostwa. Oglądałem wczoraj obie drużyny i nasi chłopcy naprawdę fajnie się zaprezentowali. Tym bardziej, że długi okres meczu była to druga szóstka naszego teamu. Słowenia trochę się wczoraj męczyła, choć po wyniku nie widać. Koreańczycy stracili siły dopiero w samej końcówce. Na naganę dla Słoweńców należy podać fakt, że prowadzili oni we wczorajszym meczu 7-1 a już do przerwy ich przewaga wynosiła jedynie 1 bramkę. Jeśli chodzi o naszą ekipę to straciliśmy niestety filar naszej obrony- Jurkiewicza, jednak i bez niego powinniśmy dać radę. Widać że nasi chłopcy tworzą kolektyw a zmiennicy również spełniają swoją rolę. Jak dla mnie typ warty gry.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Typ laika po przeczytaniu wielu opinii:
Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Chorwacja - Węgry
Typ: under 53,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betsson
Masówka na Chorwację się robi, a tymczasem są przesłanki za tym, żeby się nad typem zastanowić. Czytam różne teksty o tym meczu i jest parę kwestii, które mnie zastanawiają:
- w pierwszych dwóch meczach Chorwaci nie pokazali nic nadzwyczajnego, oczywiście to nie musi o niczym świadczyć, po prostu dwa sparingi, które należało wygrać jak najmniejszym nakładem sił
- mimo wszystko niepokojące są sygnały o problemach w ataku, nie za szybki, błędy techniczne, rzucili słabiakom po 30-kilka goli, ale 5-6 minutowe okresy bez gola przeciw takim rywalom raczej nie powinny się zdarzyć
- bardzo mocny pierwszy skład, ale młodzież słabsza i bez pomysłu w ataku
- wielka gwiazda Lackovic ma problemy z palcem, 3 tyg temu miał go operowanego, nadal nie jest w pełni zdrów; gra, ale podobno w wywiadzie powiedział, że nie może chwytać piłki z normalną siłą, podobni rzuty nie są tak silne i precyzyjne jak z w pełni zdrowym palcem
- Węgrzy mają niezłą defensywę i będzie już dużo trudniej, ile więc rzucą Chorwaci? 27? 25? a może nawet to nie...
- 5 rzutów obronionych przeciw Algierii w ciągu 50 minut! 33% skuteczności bramkarzy, przeciw Węgrom będzie broniło się dużo trudniej...
Dobrze byłoby, gdyby ktoś ze znawców piłki ręcznej zechciał jakoś się do tego odnieść, byc może powyższe zdania są błędne.
Nie twierdzę, że Chorwaci polegną czy że są słabi, ale zapalam żółtą lampkę. Lepsi ode mnie piszą, że jest value w kursie na Chorwację i być może jest. Przestrzegam jednak przed graniem Chorwacji &quot;grubo&quot;, bo Węgry to jest naprawdę silna ekipa i zmusi Chorwatów do wysiłku.
Biorąc pod uwagę silna defensywę w obu ekipach i (być może rzekome) niedoskonałości chorwackiego ataku, mój typ to under 53,5 w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Nie twierdzę, że Chorwaci polegną czy że są słabi, ale zapalam żółtą lampkę. Lepsi ode mnie piszą, że jest value w kursie na Chorwację i być może jest. Przestrzegam jednak przed graniem Chorwacji &quot;grubo&quot;, bo Węgry to jest naprawdę silna ekipa i zmusi Chorwatów do wysiłku.
Biorąc pod uwagę silna defensywę w obu ekipach i (być może rzekome) niedoskonałości chorwackiego ataku, mój typ to under 53,5 w meczu.
Masz rację i pisałem w podobnym tonie, ale tak jak odradzałem Czarnogórę z Argentyną i Niemców z Argentyną, tak tej peffki nie sposób podważyć. Nie wiem o co chodzi z &quot;młodzieżą&quot;, bo jak popatrzysz na skład Chorwatów, to trzydziestkę przekroczył tylko Igor Vori. Sprem, Stepancic, Mandalinic, Ivic pokazują się jak dla mnie ze znakomitej strony, wiadomo, przeciwnik ani trochę nie wymagał wysiłku, ale zobacz jak sobie radzili nasi debiutanci...
Nie ma co wywlekać przestojów w meczu z Algierią, w ogóle załóżmy, że te spotkania się nie odbyły. Wszystko dzisiaj zależy od dwóch leworęcznych czyli Kopjara i Nagy&#39;ego. Trudno mówić o znaczących h2h, bo w Serbii zespoły te grały ostatni mecz i wszystko było już wyjaśnione w grupie. Spodziewam się bardzo zaciętego meczu, ale ja upatruję Chorwatów w roli faworyta całego turnieju, dlatego ich dzisiaj gram, ale tak jak wspomniałeś, na pewno nie grubo.
e adqs: W Londynie wygrana Chowracji w meczu o brąz, czego miło nie wspominają Węgrzy ;)
Tak, skupiłem się na sparowaniu ewentualnego argumentu &quot;no ale przecież remis&quot;, zwycięstwo w Londynie było bardzo wyraźne
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata, 15.01.2013 20:15
Spotkanie: Dania - Chile
Typ:+19,5 Chile
Kurs:1,43
Bukmacher: bet365
Analiza:

W grupie B Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych dojdzie do meczu faworyta do medalu oraz Outsidera turnieju. Dania po 2 kolejkach z 4 pkt prowadzi w tabeli . zwyciężyli oni z 41-27 z Qatarem oraz 31-27 z silną drużyną Rosji. Dzisiaj zmierzą się z nie ma co ukrywac słąbą ekipą Chile. Drużyna z Ameryki Południowej to zespół nieco egzotyczny jeśli chodzi o Szczypiorniaka na świecie. Przegrali 2 mecze na tym turnieju z Macedonią zaledwie 30-28 oraz Islandia 38-22. Tak naprawdę o punkty w tej grupie powalczą już chyba tylko realnie z Katarem jednak dzisiaj postanowiłem zagrac typ w ich kierunku a mianowicie handicap +19,5 . Drużynę Dani czekają 2 najtrudniejsze mecze w grupie jeszcze z Macedonią i Islandią . To spotkanie wygrają a różnica przewagi tak naprawdę nie będzie sie liczyc. Zobaczymy zatem w trakcie meczu rezerwowych , mniej zgranych na pewno ze sobą. Katar zaś dobrze zaprezentował sie z Macedonią, stracił dużo sił i to się odbiło w mevczu z Islandią choc i tak przegrywając 16 bramkami . Mieli odpoczynek 1 dnia, sądzę że dzisiaj powalczą o jak najmniejszą porażkę i handicap +19,5 okaże sie wystarczający ;)
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Polska - Słowenia Ponad 53.5 gola @ 1.95 Bet365
Szczerze dziwi mnie tak nisko ustawiona linia, która zapewne oparta jest na naszej dobrej grze obronnej w starciach z Arabia Saudyjską i Białorusią. Jednakże Słowenia to inny kaliber rywala, który z pewnością będzie częściej wykorzystywać nasze straty, jak również błędy w obronie. W dodatku w naszej defensywie nie zobaczymy dziś kontuzjowanego Jurkiewicza. Inna sprawa, że sami Słoweńcy grają bardzo skutecznie i jak dotąd w tych mistrzostwach aplikują swoim rywalom średnio 33 bramki na mecz. Ponadto na ostatnich Mistrzostwach Europy dwukrotnie spotykaliśmy się ze Słoweńcami i oba spotkania kończyły się wysokimi, w kontekście dzisiejszej linii wynikami: 32:27 i 30:28.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Polska - Słowenia Ponad 53.5 gola @ 1.95 Bet365 Szczerze dziwi mnie tak nisko ustawiona linia, która zapewne oparta jest na naszej dobrej grze obronnej w starciach z Arabia Saudyjską i Białorusią. Jednakże Słowenia to inny kaliber rywala, który z pewnością będzie częściej wykorzystywać nasze straty, jak również błędy w obronie. W dodatku w naszej defensywie nie zobaczymy dziś kontuzjowanego Jurkiewicza. Inna sprawa, że sami Słoweńcy grają bardzo skutecznie i jak dotąd w tych mistrzostwach aplikują swoim rywalom średnio 33 bramki na mecz. Ponadto na ostatnich Mistrzostwach Europy dwukrotnie spotykaliśmy się ze Słoweńcami i oba spotkania kończyły się wysokimi, w kontekście dzisiejszej linii wynikami: 32:27 i 30:28.
Nie no, nie ma co rozpatrywać kto ile rzucił w pierwszych meczach bo, tamte to obie ekipy musiały &quot;tylko&quot; wygrać. Mistrzostwa dla obu ekip to tak naprawdę zaczynają się dopiero dziś. Przetarcie było, teraz czas na poważny sprawdzian.
Polska ze Słowenią nie grała na ostatnich ME tylko w eliminacjach i nie sugerowałbym się tamtymi wynikami chociażby ze względu na trenera. Jak już pisałem przed pierwszym meczem biało-czerwonych obecny ma trochę inną filozofią aniżeli Bogdan. Jak dla mnie to linia wystawiona jest idealnie. Biorąc pod uwagę słabszą formę w ataku biało-czerwonych to raczej skłaniałbym się w tym spotkaniu w stronę underka. A w typowanie kto wygra nie bawię się...

under 54 @ 1,71 Bet365 ✅
 
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Nasza Reprezentacja już któryś turniej z rzędu pokazuje nierówną grę. Przy takiej falującej dyspozycji nie ma mowy abyśmy walczyli o wysokie cele. Mając przewagę po pierwszej połowie tracimy w 3 minuty całą przewagę a potrzebna tylko chwila by przegrywać już 3 bramkami. Nasi przyzwyczaili się , że dużo sytuacji ratuje Szmal w każdym meczu. No niestety nie zawsze będzie wyjmował ponad 50 %. Bracia Jureccy ciągną grę, Krzysiek Lijewski mimo że był nieskuteczny to warto go pochwalić za asysty - gość naprawdę dużo widzi podczas akcji . Bartczak jest objawieniem. Niestety brak Jurkiewicza daje o sobie znać. Bielecki dostaje za mało minut według mnie. Biegler jest dość bierny w obliczu spadku dyspozycji na boisku. Zareagował gdy przegrywaliśmy w 2 połowie zamiast zrobić to co najmniej przy remisie. Dojadą Grabarczyk i Marcin Lijewski także zobaczymy. Nasi skomplikowali sobie sprawę. Teraz musimy wygrać z Serbią co nie będzie łatwe - bukmacherzy kursami sugerują , że szanse na zwycięstwo po 50 %. Jeśli wygralibyśmy z Serbią a Serbia pokonałaby Słowenię to mamy jeszcze szanse na 1 miejsce w grupie. Myślę jednak , że wyjdziemy z 2 albo 3 miejsca. Z taką grą nie spodziewajmy się cudów.
 
Do góry Bottom