>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2007

pele69 3

pele69

Użytkownik
gdzie mozna isc dalej sie uczyc po liceum jak sie zdawalo mature ze WOS-u i z gejografii?? ( ;) ) :idea: :?: :?: :?:
ekonomia, politologia, stosunki miedzynarodowe...zalezy głownie od szkoly. A po zaobaczeniu klucza odpowiedzi wycofuje sie ze zdania ze ta matura z wosu byla banalana :sad:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
a ja zaluje ze niezdawalem wosu bo tak sobie porozwiazywalem zadania i wiekszosc mialem dobze eh, faktycznie do wosu nietrzeba sie uczyc zeby zdac, ja zdaje biole i nic nieumiem, niewiem czy zdam ;/
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
u mnie teraz przygotowania do matematyki rozszerzonej
patzrylem na internecie i nie moge znalezc przykladowych arkuszy a i nie szukam tych matur co byly...
jak ktos cos znajdzie prosze o linka ;-)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
u mnie teraz przygotowania do matematyki rozszerzonej
patzrylem na internecie i nie moge znalezc przykladowych arkuszy a i nie szukam tych matur co byly...
jak ktos cos znajdzie prosze o linka ;-)
Na matematyce to jeszcze dobrze macie... Dadzą Wam kartke na której są wszystkie wzorki i macie liczyć...tak to ja też mogę (ironia ;-) ). Na chemii dadzą mi jakiś świstek papieru z układem okresowym i tabelką rozpuszczalności i to tyle. Ehh.. i to ma być sprawiedliwość. :jezora:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie pisałem ale kumpel wziął rozszerzony i nie poszedł.Nawet dyrektorka do niego dzwnoiła :]
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
No chłopaki jutro geografia ???? rozszerzenie zobaczymy jak mi pójdzie. Z próbnej bez żadnej nauki nastukałem 55%. Miałem zamiar się coś uczyć teraz, ale jak zwykle nic nie wyszło... lenistwo. Oby tylko było dobrze ????
Żałuję że nie wziąłem WOS&#39;u a myślałem nad nim... Pytania raczej proste były.
Jeszcze jutro egzamin i pisemne za mną. Potem będzie gorzej ustne... 15,16 maja, a na polaka jeszcze nic nie umiem. Wczoraj skończyłem nagrywać płytke z fragmentami filmów i pisac prace ???? . A Jak u Was z ustnymi, jakieś przygotowania ?
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ej macie może jakąś stronkę gdzie szybko są podawane Arkusze i odpowiedzi :?: bo chce zobaczyć niemca, a nie moge nigdzie znaleźć :;/:
 
D 0

dit

Użytkownik
jak tam samopoczucie przed geografia? ja pisze rozszerzenie i mysle ze w tym roku nas nie mile zaskocza. zawsze mowili ze geografia latwa itd itp. w tym roku moga sie odegrac.. :/ co o tym myslicie?
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Z ustnego polaka 18/20 :jezora: gorzej bedzie z reszta...jeszcze matma roz, fizyka podst i ang ustny :mrgreen: aaa...moze ktos chce kupic prezentacje z polaka? :mrgreen:
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
I jak tam wrażenia ?
U mnie jak pierwszy raz przeczytałem pytania... katastrofa :/
Potem jednak się rozpisałem i po ponownym przegladnięciu nie było najgorzej.
No zobaczymy wyników nie będę sprawdzał tak samo jak w przypadku polskiego i angielskiego ????
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Gegra podstawowa łatwa była. Najgorsze to było pytanie o skróty OPEC WTO niestety źle strzeliłem i dwa punkty w plecy :/
 
A 2

areklipno

Użytkownik
te skróty były łatwe ????


trzeba było zobaczyć co nam zrobili jak opisali procesy wtedy by ci kopara opadła wiem tylko że pierwszy na 90% to upwelling czy jakoś tak bo takie info od koleżanki obok dostałem a reszta to......
 
Do góry Bottom