>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2007

L 0

lukaszzxc

Użytkownik
teraz pozostaly przygotowania do angielskiego (podstawowy)
myslicie ze na jaki temat bedzie list?
moze ktos ma jakis przeciek ;-) :?:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
oby byl list nieformalny i jakas prosta notatka ale podobno w tym roku ma byc dosc trudny ang ;/
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ja pisałem temat I czyli Dziadu, bo nie musiałem się odwoływać do innych utworów co w moim przypadku było problemem jeśli chodzi o Przedwiośnie i Granicę ????
Jutro anglik... zobaczymy liczę że bedzie dobrze. Pewnie list formalny będzie...
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
I co, a jednak list nieformalny ???? List do przyjaciela jak dla mnie banalny... Zobaczymy tylko jak reading i listening... Wyników nie sprawdzam, bo nawet nie pamietam co zaznaczyłem ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Rozumienie ze słuchy totalnie zawaliłem a czytanie mi poszło średnio.List był prosty ale boję się że jednej kropki ie przekazałem:/
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Rozwiązania już na Onecie i Gazeta.pl
Sprawdziłem i mam 34/35 tak jak na próbnej więc nie jest źle. Jutro Wos mam nadzieje ,że jakoś pójdzie.
 
jk 0

jk

Użytkownik
a ja sobie policzylemkolo 45% z anga.. mam nadzieje, ze dostane troszke punktow za rozprawke ; )
 
peja 1

peja

Użytkownik
Mam do was pytanko... Czy wam tak samo jak mi się nic nie chcę :p a co dopiero się uczyć :jezora: jutro mam egzamin z niemca, w czwartek z geografii a mi tak się nie chce uczyć :p ale jak rozwiązywałem sobie matury z zeszłego roku to bym i tak zdał... na około 40-42 % &lt;lol&gt;

pzdr...
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
peja, 3/4 ludzi tak ma heehhehe :mrgreen: ja mam dziś ustna z polaka a podobno w komisji siedzi u mnie jakaś okropna baba ale zobaczymy jak będzie a w czwartek tak samo mam geografie, oby było dobrze.
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
jeżeli sie rok będe chyba poprawiał angielski to musze poprawiac ? zarówno ustny jak i pisemny ? mam to samo pytanie co do Polskiego ;]
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
ja juz jestem po wosie rozszerzonym. Czylem sie do niego wczoraj około 3 godzin i mysle ze 70% puknie. Był bardzo prostu, trzeba było mniec tylko ogolne pojecie. :mrgreen:
 
A 2

areklipno

Użytkownik
tez pisałem wos rozszerzony i też myśle że był łatwy i żeby zdać nie trzeba było sie wogole uczyć bo tą rozprawke na koniec to by gimnazjalista napisał ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
gdzie mozna isc dalej sie uczyc po liceum jak sie zdawalo mature ze WOS-u i z gejografii?? ( ;) ) :idea: :?: :?: :?:
 
Do góry Bottom