>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2007

pele69 3

pele69

Użytkownik
gdzie mozna isc dalej sie uczyc po liceum jak sie zdawalo mature ze WOS-u i z gejografii?? ( ;) ) :idea: :?: :?: :?:
ekonomia, politologia, stosunki miedzynarodowe...zalezy głownie od szkoly. A po zaobaczeniu klucza odpowiedzi wycofuje sie ze zdania ze ta matura z wosu byla banalana :sad:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
a ja zaluje ze niezdawalem wosu bo tak sobie porozwiazywalem zadania i wiekszosc mialem dobze eh, faktycznie do wosu nietrzeba sie uczyc zeby zdac, ja zdaje biole i nic nieumiem, niewiem czy zdam ;/
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
u mnie teraz przygotowania do matematyki rozszerzonej
patzrylem na internecie i nie moge znalezc przykladowych arkuszy a i nie szukam tych matur co byly...
jak ktos cos znajdzie prosze o linka ;-)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
u mnie teraz przygotowania do matematyki rozszerzonej
patzrylem na internecie i nie moge znalezc przykladowych arkuszy a i nie szukam tych matur co byly...
jak ktos cos znajdzie prosze o linka ;-)
Na matematyce to jeszcze dobrze macie... Dadzą Wam kartke na której są wszystkie wzorki i macie liczyć...tak to ja też mogę (ironia ;-) ). Na chemii dadzą mi jakiś świstek papieru z układem okresowym i tabelką rozpuszczalności i to tyle. Ehh.. i to ma być sprawiedliwość. :jezora:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie pisałem ale kumpel wziął rozszerzony i nie poszedł.Nawet dyrektorka do niego dzwnoiła :]
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
No chłopaki jutro geografia ???? rozszerzenie zobaczymy jak mi pójdzie. Z próbnej bez żadnej nauki nastukałem 55%. Miałem zamiar się coś uczyć teraz, ale jak zwykle nic nie wyszło... lenistwo. Oby tylko było dobrze ????
Żałuję że nie wziąłem WOS&#39;u a myślałem nad nim... Pytania raczej proste były.
Jeszcze jutro egzamin i pisemne za mną. Potem będzie gorzej ustne... 15,16 maja, a na polaka jeszcze nic nie umiem. Wczoraj skończyłem nagrywać płytke z fragmentami filmów i pisac prace ???? . A Jak u Was z ustnymi, jakieś przygotowania ?
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ej macie może jakąś stronkę gdzie szybko są podawane Arkusze i odpowiedzi :?: bo chce zobaczyć niemca, a nie moge nigdzie znaleźć :;/:
 
D 0

dit

Użytkownik
jak tam samopoczucie przed geografia? ja pisze rozszerzenie i mysle ze w tym roku nas nie mile zaskocza. zawsze mowili ze geografia latwa itd itp. w tym roku moga sie odegrac.. :/ co o tym myslicie?
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Z ustnego polaka 18/20 :jezora: gorzej bedzie z reszta...jeszcze matma roz, fizyka podst i ang ustny :mrgreen: aaa...moze ktos chce kupic prezentacje z polaka? :mrgreen:
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
I jak tam wrażenia ?
U mnie jak pierwszy raz przeczytałem pytania... katastrofa :/
Potem jednak się rozpisałem i po ponownym przegladnięciu nie było najgorzej.
No zobaczymy wyników nie będę sprawdzał tak samo jak w przypadku polskiego i angielskiego ????
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Gegra podstawowa łatwa była. Najgorsze to było pytanie o skróty OPEC WTO niestety źle strzeliłem i dwa punkty w plecy :/
 
A 2

areklipno

Użytkownik
te skróty były łatwe ????


trzeba było zobaczyć co nam zrobili jak opisali procesy wtedy by ci kopara opadła wiem tylko że pierwszy na 90% to upwelling czy jakoś tak bo takie info od koleżanki obok dostałem a reszta to......
 
Do góry Bottom