>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Matura 2007

peja 1

peja

Użytkownik
Dobra.. ja narazie mam wolne... skończyłem pisemne :p a ustne dopiero II połowie maja :jezora: więc weekend będzie pod znakiem ???? ażeby matura dobrze wypadła ???? ????

pzdr...
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Nie wiem czy ktokolwiek podjął sie zdawania bioli ... rozszerzonej :mrgreen: . Z moich przemyśleń wynika, że matura staje sie egzaminem dla debili. Może trudno w to uwierzyć ale jedno zadanie było na zasadzie sformułowania: &quot;Tomek ma psa.&quot; do tego pytanie ... (uwaga!) Co ma Tomek?

pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dlatego uważam że Nowa Matura jest poprostu szczytem głupoty która nie uczy lecz sprawia że mlodzież głupieje :?

Jak można nie wiedzieć takich skrótów..... mówi się wychowani po reformie pana Jerzego Buzka ????

oże trudno w to uwierzyć ale jedno zadanie było na zasadzie sformułowania: &quot;Tomek ma psa.&quot; do tego pytanie ... (uwaga!) Co ma Tomek?
Normalnie idealnie określiłeś poziom nowych matur ???? ????
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Znalezliscie moze takie kierunki studiow gdzie praktycznie brany pod uwage jest tylko jeden przedmiuo tj.geografia. Np. na PWSZ w Elblągu na ekonomie jest przelicznik 2xgera+0.25 jezyk+0.25 polak wiec praktycznie tylko gera jest wazna. Jezli cos macie piszcie na priv albo tu ;)
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
no to pisac jak tam matma :mrgreen: ja pisalem rozszerzenie i... nie jestem zadowolony :sad: ale to tylko przez moje lenistwo wyszlo... a jak Wam? :jezora:
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
ja pisałem poziom rozszerzony to powinno być gdzieś 70 % ???? według mnie ten arkusz był łatwy. Gdyby jeszcze godzinke mieć dłużej to by było 80 lub więcej ????
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
ehhh moim skromnym zdaniem matura rozszerzona z matematyki nie nalezala do prostych ja tak licze ze na pewno mam 40%, ale poczekam na przykladowe rozwiazania. Czasu jakby bylo wiecej to jeszcze by sie cos napisalo....
 
A 2

areklipno

Użytkownik
pisałem podstawową ale miałem przez 3 lata przygotowanie do rozszerzonego wiec moge coś powiedzieć na ten temat wiec uważam że na podstawowa była trudna biorąc pod uwage że to jest &quot;podstawowa&quot;, a przede wszystkim było za mało czasu (robiłem bez wytchnienia dość szybko te zadania i ledwo zdążyłem)
Jak wróciłem do domu i przeczytałem zadania z rozszerzenia to sie cieszyłem że pisałem podstawowy bo z rozszerzenia bym miał max 50 %
 
W 0

wonio

Użytkownik
ja pisalem rozszerzona ale te 70% moze cos do 80% bede mial, popelnilem jednak kilka glupich bledow, w sumie to nie byla az tak trudna
 
W 0

wonio

Użytkownik
co zazdroscisz czy co ? z probnej mialem 40% troche przysiedzialem i jest. Osobiscie liczac te zadania na egzaminie myslalem ze beda zle bo jakies pierwiatki ulamki wychodzily, naszczescie sa dobrze ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Kontynuując temat...
życze powodzenia wszystkim, którzy jutro (podobnie jak ja) podejmą sie pisania rozszerzonej chemii.
Good Luck!!! ;-)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ja mam dopiero 30 maja :/ Powiedźcie jak było na ustnym polskim ile punktów dostaliście i czy krorzystaliscie z tych fachowych opracowań??
 
Do góry Bottom