>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2007

kuzan 0

kuzan

Użytkownik
pisal ktos dzisiaj fizyke? ja pisalem podstawowa... i mam nadzieje ze zdalem :-? ale i tego nie jestem pewien... moim zdaniem duzo trudniejsza niz te z zeszlych lat i nasza probna ???? oby bylo te 30%... bo nie chce byc maturzysta po amnestii... :jezora:
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
ja pisalem fizyke rozszerzona nieobowiazkowo ;-)
nie chodzilem na korki a nauczyciela w szkole mialem nienajlepszego mysle ze ok 30% bede mial ale szczerze powiedziawszy nie przejmuje sie tym 8)
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Beau ja miałem 15pkt 75% i powiem szczerze ze nie przeczytałem żadnej lektury, tylko same streszczenia i jest bardzo zadowolony :spokodfhgfh:
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ja już 16 maja zakończyłem matury ????

Wyniki ustne:

angol - 13/20 pkt = 65%
polak - 18/20 pkt = 90%

Ogólnie to jestem zadowolony, tylko żebym tak był zadowolony z pisemnych... a boję się że może być inaczej :/ Szkoda, że ustnych nie liczą nigdzie ????
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
Ja już 16 maja zakończyłem matury ????

Wyniki ustne:

angol - 13/20 pkt = 65%
polak - 18/20 pkt = 90%

Ogólnie to jestem zadowolony, tylko żebym tak był zadowolony z pisemnych... a boję się że może być inaczej :/ Szkoda, że ustnych nie liczą nigdzie ????
a ja na odwrót polski 65% a angol 90% hehe pozdro i gratuluje wszzystkim szczesliwcom a tym co nie zdali szczerze wspołczuje!!!!
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ryć !? W moim przypdaku było to niemozliwe. Owszem uczyłem się tego, ale nie tak, żeby później tylko dukać ???? Mówiłem własnymi słowami, lekka improwizacja, oczywiście wszystko według planu. W moim przypadku i wydaje mi się, że także w wielu innych wykucie na pamięć jest trochę niebezpieczne. Może się przecież zdarzyć tak, że zapomnisz czegoś, a wtedy trudno będzie Ci dalej mówić. U nas w szkole były już takie wypadki..., ale jak narazie wszyscy ustne mogą zaliczyć na ✅ :mrgreen:
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
Ja już 16 maja zakończyłem matury ????

Wyniki ustne:

angol - 13/20 pkt = 65%
polak - 18/20 pkt = 90%

Ogólnie to jestem zadowolony, tylko żebym tak był zadowolony z pisemnych... a boję się że może być inaczej :/ Szkoda, że ustnych nie liczą nigdzie ????
a ja na odwrót polski 65% a angol 90% hehe pozdro i gratuluje wszzystkim szczesliwcom a tym co nie zdali szczerze wspołczuje!!!!
ja tez tak samo
polak- 13/20 pkt = 65%
angol - 18/20 pkt = 90%
 
Do góry Bottom