>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2007

pele69 3

pele69

Użytkownik
Ja zdaje maturę... a ja bym obstawiał na 75 % że będzie WESELE ponieważ w tym roku mija 100 lat od napisania tej książki ;-) ja naszczęście czytałem i wiem o co chodzi w tej książce... :jezora:
Z tego co wiem to Wesele zostało napisane w 1901 roku a nie w 1907. Wiec raczej nie szykuj sie na te powiesc
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
ale maturzystów mamy ????
polski, angielski, fizyka na podstawie i rozszerzona matma :p
ten sam set co kuzan ????
a temat z polaka o zakochanych i zapracowanych pozytywistach ????

powodzenia wszystkim ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Z tego co wiem to Wesele zostało napisane w 1901 roku a nie w 1907. Wiec raczej nie szykuj sie na te powiesc
pomyliło mi się :jezora: chodzi jednak o to, że Wyspiański umarł w 1907 roku... czyli 1oo lat temu ;-) więc może jednak bydzie Weselicho :jezora:
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
ja stawiam na wesele tylko to dobrze umiem ???? więc mam nadzieje że to będzie ;) POWODZENIA WSZYSTKIM :d
 
beau 1

beau

Forum VIP
Był temat o bajce Goreckiego opowiedzianej przez żegnotę w Dziadach oraz drugi temat o wizerunku matki w Przedwiośniu i Granicy.Ja oczywiscie pisałem pierwszy temat ale napisałem tylko 2 strony bo więcej nie dało rady no chyba że odwołałbym sie do całosci ale nie było w temacie żeby się odwoływać.
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
witam
ja pisalem temat 2 o kreacji matki w granicy i przedwiosniu
wszedzie zamiast Cezary Baryka pisalem Seweryn :;/:
jak mi to ocenia?

a pozatym jeszcze pisze:
angielski podstawowy
matematyka rozszezona
fizyka rozszezona
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Ja tak samo pisałem na temat 2 bo z pierwszego nie widziałem nic :mrgreen: Ale napisałem na 3,5 strony na drugi temat bo bardziej mi przypasował, ogólnie nie było tak źle.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ale pewnie wyskocza z kluczem odpowiedzi z ktorego nic nie bede mial w swojej pracy :p Ale test mnie negatywnie zaskoczyl. Trudny byl, mala pkt na nim zdobede :/
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Arkusze z odpowiedziami juz sa i... nie jest za dobrze :jezora: jak zwykle dowalili jakies odpowiedzi :mrgreen: No ale raczej sie zda :spokodfhgfh: Powodzenia c.d.n. :mrgreen:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ja pisałem Dziady, i jeśli chodzi o prace to mogę być zadowolony. Gorzej z tekstem źródłowym :-? . Pytanie co najmniej z du**. No cóż zdać powinienem ale chyba na więcej niż 12 pkt z tekstu źródłowego chyba nie powinienem liczyć. ;-)
 
jk 0

jk

Użytkownik
podumowac mozna krotko :
test zarabiscie glupi z polowe mam zle , pytanie w ogole z choinki imo...
wypracowania nie za trudne...
wazne, ze wypracowanie jest wazniejsze wiec :spokodfhgfh:
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
ja tez pisałem drugi temat :p
moim zdaniem za trudne to to nie było, rozszerzony za to hardcorowy :p

powodzenia dalej :p
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
ja pisałem na 1 temat ponieważ taki temat wybrałem na maturze ustnej więc miałem farta ;D
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
polski jak dlamnie banal ???? chociaz tekst byl nieco zryty ale wyliczylem ze z 15 pkt bedzie a wypracowanie miodzio ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja też pisałem II :p wypracowanie w miarę poszło... a czyt. ze zrozumieniem tak sobie :p pozyjemy zobaczymy... ale zdać to chyba zdam :jezora: teraz czekam na niemiecki w środę ????
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
To prawda ze tvn24 podal jakie lektury beda na egzaminie jeszcze przed rozpoczeciem matury??
 
Do góry Bottom