>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2007

kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Witam maturzystow :mrgreen: No to sie pochwale...tez zdaje :jezora: Wlasnie od jutra siadam do ksiazek :mrgreen: Co zdajecie? ja:
angielski - podstawa
polski - podstawa
fizyka - podtsawa
matma - rozszerzona :mrgreen:
bedzie ciezko ale powodzenia i... do nauki :spokodfhgfh: :mrgreen:
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Witam widzę że jest trochę osób którzy zdają ten cudowny egzamin :mrgreen: ja zdaje z Geografii, Polaka, Angola, Wos. Życzę powodzenia wszystkim bo to już w piątek :wowsdf:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Widze że dużo osób zdaje mate... ;-)
Ja pisze:
Polski - podstawowy ( ustny i pisemny )
Angielski - podstawowy ( ustny i pisemny )
Biola - rozszerzona
Chemia - rozszerzona
:jezora:
 
peja 1

peja

Użytkownik
ja przez 3 dni przeczytałem już 10 streszczeń :jezora: a wam jak idzie nauka do tego ważnego egzaminu ??
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Ja tak samo rypie streszczenia jedno za drugim :mrgreen: i jeszcze trochę pracy na ustny mi zostało, a jakie macie tematy na ustny polski? Ja mam rożnice pomiędzy literatura a jego filmowa adaptacja.
 
A 2

areklipno

Użytkownik
ja pisze to samo co wiśnia + matematyka

ja jutro powtarzam polski - przejrze zeszyty a dziś kończe książke od wosu czytać


a temat mam o aniołach
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ja zdaje polak i angol podstawe oraz wos i gere rozszerzoną. Co do tematow na polak to chlopi, Makbet i Cierpienia Wertera odpadaja gdyz były na probnej badz na maturze z tamtego roku. Myslę że bedzie coś z tego: Przedwiosnie, Wesele, Dziady III, Lalka, KOrdian, Zbrodnia i kara i Ludzie Bezdomni. Chetnie wziałbym ze soba na polaka sciage z charakterystykami glownych bohaterow literackich gdyz jeden temat zawsze dotyczy charakterystyki. Moze ma ktos taki tekst w ktorym sa wszystkie charakterystyki(wokulski, Gustaw-Konrad itp itd)?A co do czytania streszczen to ja nie czytam gdyż i tak 80% pkt z pracy pisemnej zdobywa sie na podstawie fragmentu. ;-)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie i tak na polskim będzie to co albo a) strzał czyli przeczytaliście coś w ostatniej chwili nie za bardzo się wczytując ( tak jak ja na w przerwach na meczu żużlowym :p ) b) nie przeczytaliście w ogóle , bo przecież tego nie będzie c) to co było na próbnym , także też nie czytaliście bo przecież nic dwa razy się nie zdarza :p Ale według mnie nie ma co się przejmować . Tak naprawdę to nie trzeba znać tej książki z której piszę się maturę za bardzo . No chyba , że takie podstawy , by nie zrobić jakiegoś byka ???? . Swoją drogą to fajnie wam wypadło ( gorzej z kibicami zuzlowymi bo w czwartek kolejka ???? ) ze w piątek macie . do nastepnego egzamu macie weekend do nauki ... . Co prawda matura trudna nie jest , no ale trzeba ja porzadnie zdac , bo na nastepna probe nie czeka sie miesiac jak na studiach tylko ojoj troszeczkę . A wojsko nie śpi :p Także powodzenia
 
jk 0

jk

Użytkownik
ogolne pojecie wystarczy ;] .. no to jeszcze mi pozostalo z 15 lektur i bedzie dobrze ;-)
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Też zdaję maturę w tym roku a dokładniej :

Polski rozszerzony,
Anglik podstawowy,
Historia podstawowa,
WOS rozszerzony,
Geografia rozszerzona,

Mam nadzieję ,że będzie dobrze , bo próbne mi bardzo dobrze poszły ;)

A wynik będą 29 czerwca ????
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ludu dajcie jakies sciagi z charakterystykami głownych bahaterow!! musze wydrukowac i na mature bedzie gites!
 
Do góry Bottom