>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2007

L 0

lukaszzxc

Użytkownik
teraz pozostaly przygotowania do angielskiego (podstawowy)
myslicie ze na jaki temat bedzie list?
moze ktos ma jakis przeciek ;-) :?:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
oby byl list nieformalny i jakas prosta notatka ale podobno w tym roku ma byc dosc trudny ang ;/
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ja pisałem temat I czyli Dziadu, bo nie musiałem się odwoływać do innych utworów co w moim przypadku było problemem jeśli chodzi o Przedwiośnie i Granicę ????
Jutro anglik... zobaczymy liczę że bedzie dobrze. Pewnie list formalny będzie...
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
I co, a jednak list nieformalny ???? List do przyjaciela jak dla mnie banalny... Zobaczymy tylko jak reading i listening... Wyników nie sprawdzam, bo nawet nie pamietam co zaznaczyłem ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Rozumienie ze słuchy totalnie zawaliłem a czytanie mi poszło średnio.List był prosty ale boję się że jednej kropki ie przekazałem:/
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Rozwiązania już na Onecie i Gazeta.pl
Sprawdziłem i mam 34/35 tak jak na próbnej więc nie jest źle. Jutro Wos mam nadzieje ,że jakoś pójdzie.
 
jk 0

jk

Użytkownik
a ja sobie policzylemkolo 45% z anga.. mam nadzieje, ze dostane troszke punktow za rozprawke ; )
 
peja 1

peja

Użytkownik
Mam do was pytanko... Czy wam tak samo jak mi się nic nie chcę :p a co dopiero się uczyć :jezora: jutro mam egzamin z niemca, w czwartek z geografii a mi tak się nie chce uczyć :p ale jak rozwiązywałem sobie matury z zeszłego roku to bym i tak zdał... na około 40-42 % &lt;lol&gt;

pzdr...
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
peja, 3/4 ludzi tak ma heehhehe :mrgreen: ja mam dziś ustna z polaka a podobno w komisji siedzi u mnie jakaś okropna baba ale zobaczymy jak będzie a w czwartek tak samo mam geografie, oby było dobrze.
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
jeżeli sie rok będe chyba poprawiał angielski to musze poprawiac ? zarówno ustny jak i pisemny ? mam to samo pytanie co do Polskiego ;]
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
ja juz jestem po wosie rozszerzonym. Czylem sie do niego wczoraj około 3 godzin i mysle ze 70% puknie. Był bardzo prostu, trzeba było mniec tylko ogolne pojecie. :mrgreen:
 
A 2

areklipno

Użytkownik
tez pisałem wos rozszerzony i też myśle że był łatwy i żeby zdać nie trzeba było sie wogole uczyć bo tą rozprawke na koniec to by gimnazjalista napisał ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
gdzie mozna isc dalej sie uczyc po liceum jak sie zdawalo mature ze WOS-u i z gejografii?? ( ;) ) :idea: :?: :?: :?:
 
Do góry Bottom