>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
K 0

kermitt7

Użytkownik
Ja do zdobycia tytułu typuje AS Romę. Kryzys minął, teraz czas na same zwycięstwa. W walce będzie liczyć się jeszcze z pewnością Barca. Jeśli przerzuci tę samą formę na drugą rundę będą mieć naprawdę wielkie szanse. Więc u mnie plasuje się to tak :


  • AS Roma

  • FC Barcelona

  • Chelsea

  • ManUtd

  • Inter
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Ja do zdobycia tytułu typuje AS Romę. Kryzys minął, teraz czas na same zwycięstwa. W walce będzie liczyć się jeszcze z pewnością Barca. Jeśli przerzuci tę samą formę na drugą rundę będą mieć naprawdę wielkie szanse. Więc u mnie plasuje się to tak :
* AS Roma
* FC Barcelona
* Chelsea
* ManUtd
* Inter
Roma z wieloma przeciętnymi zawodnikami nie jest w stanie wygrać Ligi Mistrzów. Mają wąską ławkę i wystarczy kontuzja Totti&#39;ego, De Rossi&#39;ego czy Mexesa i po nich. W walce z ekipami pokroju Man United, Liverpool, Chelsea, Barcelona nie mają większych szans.
Nie daję także większych szans Interowi. Zawsze jest dużo szumu a kończy się max na ćwierćfinale. Ta gra pod wodzą Mourinho to jeszcze nie to, co mogłoby zmieść wszystkich.
Kolejny znawca. Postraszą jak w zeszłym sezonie i tyle. Rok temu mieli chociaż doświadczonych graczy typu Senderos, Flamini czy Hleb. Banda dzieciaków nie jest w stanie wygrać LM tak samo jak nie jest w stanie wygrać Premier League co dobrze odzwierciedla ich czwarta lokata w tabeli.
Według mnie szanse mają (nie podają w kolejności, bo oceniam równe szanse tych ekip): Barcelona, Liverpool, Chelsea, Manchester United.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Z pierwszego miejsca w grupie wychodzą: AS Roma, Barcelona, Bayern Monachium, Juventus Turyn, Liverpool, Manchester United, Panathinaikos Ateny, FC Porto.
Z drugiego miejsca awansowały: Arsenal, Atlético Madryt, Chelsea, Inter Mediolan, Olympique Lyon, Real Madryt, Sporting Lizbona, Villarreal.
Losowanie par 1/8 odbędzie się za tydzień w piątek. Zespoły, które awansowały z pierwszego miejsca pierwszy mecz grają na wyjeździe, rewanż u siebie. Nie można trafić na zespół z tego samego kraju i grupowego rywala. Poniżej przedstawiam na kogo dany zespół może trafić.
AS Roma:
- Arsenal,
- Atlético Madryt,
- Olympique Lyon,
- Real Madryt,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
FC Barcelona:
- Arsenal,
- Chelsea,
- Inter Mediolan,
- Olympique Lyon.
Bayern Monachium:
- Arsenal,
- Atlético Madryt,
- Chelsea,
- Inter Mediolan,
- Real Madryt,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
Juventus Turyn:
- Arsenal,
- Atlético Madryt,
- Chelsea,
- Olympique Lyon,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
Liverpool:
- Inter Mediolan,
- Olympique Lyon,
- Real Madryt,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
Manchester United:
- Real Madryt,
- Inter Mediolan,
- Olimpique Lyon,
- Sporting Lizbona,
- Atletico Madryt.
Panathinaikos Ateny:
- Arsenal,
- Atlético Madryt,
- Chelsea,
- Olympique Lyon,
- Real Madryt,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
FC Porto:
- Atlético Madryt,
- Chelsea,
- Inter Mediolan,
- Olympique Lyon,
- Real Madryt,
- Villarreal.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja uważam , że w tym roku będzie finał :
FC Barcelona - Inter Mediolan ????
Barcelona jest w wielkiej formie w tym sezonie, więc na pewno łatwo ich pokonać nie będzie. Co prawda nie jestem &#39;kolejnym&#39; fanem Barcy ale właśnie tak uważam, że w tym sezonie to oni będą górą ????
 
F 0

foh

Użytkownik
Sądząc po obecnej formie drużyn które wyszły z grupy to zdecydowanie Barcelona. Grają pięknie i efektownie. Tworzą grupę świetnie zgranych zawodników i przypominają mi zespół z roku 2006/2006 który zachwycał całą Europę. Na pewno dużą szanse ma Liverpool który w każdym roku świetnie gra w Lidze Mistrzów, jeżeli przejdzie Real to również ma duże szanse na zdobycie Ligi Mistrzów. Mimo wszystko na obecną chwilę Barcelona.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Liczyć się będzie Manchester, Barcelona, Real i może Bayern. Oczywiście ja stawiam na Manchester, który z meczu na mecz się rozkręca i może trafić z formą na te najważniejsze spotkania w Lidze Mistrzów.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
a ja bym chciał finał Bayern-Villareal :-D
gdyby odbył się taki finał, to z pewnością byłaby to spora niespodzianka ????
ale czemu nie ? :p Jeśli rzeczywiście taki finał miałby miejsce , to ja kibicowałbym drużynie żółtych łodzi podwodnych :jezora:
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Jeżeli nie trafią na siebie wczesniej to w finale zobaczymy Barcelone i Londyńską Chelsea ???? w finale Barca wygra po dogrywce i golu Eto&#39;o w 114&#39;
(mam telewizje nowej generacji N i juz widziałem ) :p
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
gdyby odbył się taki finał, to z pewnością byłaby to spora niespodzianka ????
ale czemu nie ? :p Jeśli rzeczywiście taki finał miałby miejsce , to ja kibicowałbym drużynie żółtych łodzi podwodnych :jezora:
hehe ja rowniez. ale mam nadzieje ze wygra Manchester United!
 
O 0

ozi

Użytkownik
Chodź żaden klub nie jest mi bliski to upatrywałbym zwycięzcy w FC Barcelonie. W grupie nie było na nich mocnych. Te deklasujące rywala porażki kilkoma bramkami.
Na tą chwilę uważam że Barca jest największym kandydatem do wygrania tegorocznej LM. A forma i czas pokaże.
 
visca 0

visca

Użytkownik
Mi jeden klub jest bliski sercu i w końcu gra tak żeby być uznawanym za faworyta - Barcelona. Wiem jednak że grać tak jak do tej pory nie można cały czas a po ostatnich latach widać ze najlepiej w pucharach radzą sobie zespoły z Wysp - dlatego nie zdziwie się jesli ManU Chelsea czy Liverpool podniosą do góry puchar dla zwycięzcy.
 
rokotnik 0

rokotnik

Użytkownik
bardzo trudno jest wskazac kto zdobędzie w tym roku lige mistrzow. Poziom gry strasznie sie wyrownal moim zdaniem druzyna niemiecka tz bayern bedzie w finale.Powod znakomicie spisuje sie w tym sezonie choc czesto meczy wygrane, ostatnio ta druzyna grala w 98 w finale.Teraz czas by sie pokazac i przypomniec europie o swojej potedze. Moze nawet zdobycie najwiekszego trofeum w Europie. Moj typ BAYERN MONACHIUM:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom