>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
mnie te mecze utwierdzily tylko w przekonaniu za liga hiszpanska, jest daleko za angielska
3 zwyciestwa angoli z bardzo mocnymi ekipam i remis troche pechowy na san siro united
sadzee ze 4 zespoly awansuja do 1/4
a hiszpanie 3 remisy i porazka u siebie z liverpoolem. remis barcy ze skazywanym na porazke lyonem (to francuzi byli lepsi) choc jednak to barca jest dalej faworytem do awansu i sadze ze awansuje, atletico to po tym co wczoraj pokazalo porto wedlog mnie odpadnie. real juz odpadl. a villareal tez w grcji nie bedzie mialo latwo biorac pod uwage grecka publike
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
odkopuje bo temat trochę zaginął ????
proponował bym po jutrzejszych meczach zrobić sondę nt kto wygra LM i off kors umieścić tam drużyny które pozostały ;)
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
(15.11.2008r.) Moim zdaniem będzie to Chelsea - drużyna, która prezentuje równą, wysoką formę. I to właśnie Scolari będzie tym, który sięgnie z The Blues po zwycięstwo w Champions League.
(13.02.2009r.) Co prawda Scolari nie jest już trenerem The Blues, ale nadal to właśnie ich typuję do końcowego tryumfu. Mimo iż obecnie prezentują się słabo, stać ich, moim zdaniem, na wyeliminowanie Juve, a później będzie już z górki...
Juventus wyeliminowany. Liverpool wyeliminowany. Została jeszcze Barcelona, a później już naprawdę niewiele...
Ciągle liczę na powtórkę finału sprzed roku i okazję dla Johna Terry&#39;ego do &quot;odpokutowania&quot; swojego kiksa w rzutach karnych.
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Ja w tym roku licze na niepodzianke i obstawiłem w tobecie, że w tym roku LM wygra Arsenal Londyn. Kurs 6,5:spokodfhgfh: Dziś powinii awansować do półfianłu. A co do Manchesteru dziś myśle, że mogą już odpaść i Porto może być czarnym koniem tych rozgrywek.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Na zdrowy rozsądek wydaje mi się, że zwycięzcą będzie ktoś z pary Chelsea-Barcelona, jedna drużyna ma najlepsze ofensywne trio tego sezonu, a druga trenera-geniusza. Kto będzie drugim finalistą? Mam nadzieję, że Arsenal.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zwycięzca będzie tylko jeden- MU ????
Po ostatnim meczu z Arsenalem nie wydaje mi się, aby byli takim faworytem rozgrywek :] W lidze idzie im świetnie, to prawda, ale ostatni mecz z Arsenalem pokazał, że nie do końca można ich stawiać w roli zwycięzcy Ligi Mistrzów. Jeśli tylko Barcelona przejdzie do finału i spotka się z Manchesterem, to dopiero będzie ciekawy mecz.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Mnie coraz bardziej fascynuje gra Barcy.Z meczu na mecz coraz bardziej podoba mi się ich piłka...poza tym wczorajsza wygrana....coś pieknego ???? Ale oczywiscie nie mieszam meczów ligowych z Liga Mistrzów...Mój typ Finał Barcelona-ManU i wygrana po rzutach karnych Barcelony ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mnie coraz bardziej fascynuje gra Barcy.Z meczu na mecz coraz bardziej podoba mi się ich piłka...poza tym wczorajsza wygrana....coś pieknego ???? Ale oczywiscie nie mieszam meczów ligowych z Liga Mistrzów...Mój typ Finał Barcelona-ManU i wygrana po rzutach karnych Barcelony ????
No na pewno każdy prawdziwy fanatyk piłki nożnej chciałby, aby Finał Ligi Mistrzów miał takie zakończenie ???? Ja twierdzę podobnie jak Ty, że taki właśnie będzie finał, ale wydaje mi się, że Barcelona wcześniej rozprawi się z Manchesterem i mecz zakończyłby się wynikiem 2:1. Poza tym trzeba zauważyć, że w Półfinale LM znalazły się aż 3 zespoły angielskie. Znów się potwierdza fakt, że liga angielska jest jedną z najmocniejszych na świecie. Od tej grupy półfinalistów moim zdaniem odstaje trochę Arsenal Londyn.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Panowie nie rozpędzajcie się, najpierw trzeba zdobyć Londyn co takie proste nie będzie. Podobnie jak wy wierzę głęboko, że Barca będzie w finale. Wtedy otwierała by się przed nią niesamowita okazja zdobycia potrójnej korony, po raz pierwszy w historii klubu. Coś pięknego ????
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Panowie nie rozpędzajcie się, najpierw trzeba zdobyć Londyn co takie proste nie będzie. Podobnie jak wy wierzę głęboko, że Barca będzie w finale. Wtedy otwierała by się przed nią niesamowita okazja zdobycia potrójnej korony, po raz pierwszy w historii klubu. Coś pięknego ????
Naprawde po tym co pokazała Barca w meczu z Realem,jakoś prawie pewien jestem awnasu,poza tym na remis bramkowy nie jest tak trudno zagrać przy takich mozliwościach. ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Wydaje się, że w tym dwumeczu bardzo dużo będzie zależeć od taktyki, jaką Guus Hiddink przeznaczy dla Chelsea. Jeżeli zdecyduje się na taką samą, jak w pierwszym meczu, to kto wie, czy nie obejrzymy karnych. Być może holender wie, że Barcelona jest za silna, żeby ją pokonać w otwartej walce i chce oddać wszystko w ręce losu i przez cały tydzień Chelsea trenuje teraz wykonywanie rzutów karnych ???? jak będzie zobaczymy, ale myślę, że chociaż jednego gola Barca strzeli a wtedy Chelsea ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wydaje się, że w tym dwumeczu bardzo dużo będzie zależeć od taktyki, jaką Guus Hiddink przeznaczy dla Chelsea. Jeżeli zdecyduje się na taką samą, jak w pierwszym meczu, to kto wie, czy nie obejrzymy karnych. Być może holender wie, że Barcelona jest za silna, żeby ją pokonać w otwartej walce i chce oddać wszystko w ręce losu i przez cały tydzień Chelsea trenuje teraz wykonywanie rzutów karnych ???? jak będzie zobaczymy, ale myślę, że chociaż jednego gola Barca strzeli a wtedy Chelsea ????
To jest temat &quot;Kto wygra LM&quot;, a nie jaka taktykę Hiddink wymyśli na mecz z Barcą.


Moim zdaniem to trofeum wygra Barca, która o ligę już nie musi się martwić, Man Utd ciągle jest nękany przez LFC więc i to może zaważyć o zwycięstwie w LM.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja osobiście niezbyt lubię drużynę Barcelony, ale wiem, że jeśli do Finału dotrze drużyna Chelsea, to ten Finał nie będzie wyglądał ciekawie to po pierwsze. A po drugie, wczoraj oglądałem Gran Derbi i muszę stwierdzić, że Blaugrana rzeczywiście prezentuje wspaniały futbol i powinna wystąpić w Finale LM. Poza tym Finał : Manchester United - FC Barcelona... cóż więcej można chcieć ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ja osobiście niezbyt lubię drużynę Barcelony, ale wiem, że jeśli do Finału dotrze drużyna Chelsea, to ten Finał nie będzie wyglądał ciekawie to po pierwsze. A po drugie, wczoraj oglądałem Gran Derbi i muszę stwierdzić, że Blaugrana rzeczywiście prezentuje wspaniały futbol i powinna wystąpić w Finale LM. Poza tym Finał : Manchester United - FC Barcelona... cóż więcej można chcieć ????
Nie wiem dlaczego tak uważasz, bo finał z przed roku Chelsea - Manchester był według mnie bardzo ciekawy.Marzy mi się powtórka z przed roku i rewanż na MU.Ale przy obecnej grze Barcy, niestety nie widzę zbyt wielu szans Chelsea w półfinale.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Naprawde po tym co pokazała Barca w meczu z Realem,jakoś prawie pewien jestem awnasu,poza tym na remis bramkowy nie jest tak trudno zagrać przy takich mozliwościach. ????
No, ale co mają możliwości ofensywne Barcelony do bezbramkowego wyniku? Przypominam, że obrona będzie grała bez Marqueza i Puyola. A więc nie będzie równorzędnego kolegi dla Pique na środku defensywy niestety. Dodatkowo Barca straciła wczoraj 2 bramki po wrzutkach i strzale głową. Widać, że się gubią kiedy posyła się precyzyjne centry w ich pole karne i nic dziwnego w tym nie ma bo obrona Barcy jest niska i niestety słabo sobie radzi w pojedynkach powietrznych. Więc 0:0 raczej nie wchodzi w rachubę. Barca musi robić to co robi najlepiej czyli atakować i liczyć na to, że nie stracą więcej bramek niż uda się im strzelić :jezora: Aha i Gran Derbi ma bardzo niewiele wspólnego z rewanżowym meczem LM, te 6:2 nic nie znaczy. Największym i jedynym plusem tego spotkania apropo rewanżu z Chelsea są podbudowane morale zawodników Barcy. Jedynie to. Niby to bardzo dużo, ale jednak nie morale grają na boisku
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Najprawdopodobniej na środku obok Pique zagra Abidal, który przecież w reprezentacji gra na środku, a na lewej zagra Silvinho, który ostatnio grał całkiem nieźle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom