>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wiekszosc tu stawia na barcelone w sumie ja tez ale ???? do konca LM sporo czasu bo 5 miesiecy , ciezko mi uwierzyc w to że barca utrzyma taką dyspozycję jeszcze przeaz tak długo okres czasu :] największym przeciwnikiem dla nich powinien być ManU który właśnie w przeciwieństwie do Barcelony początek sezonu miał tak jak by trochę słabszy lecz juz z meczu na mecz graja co raz to lepiej ;) a na finał może właśnie przyjsć ta najbardziej wybuchowa forma :] w walce o puchar moim zdaniem powinni jeszcze liczyć się Juve , Bayern , Arsenal.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a jakieś argumenty potwierdzające..?
L&#39;pool moim zdaniem jest mocny, ale nie aż tak żeby wygrać całą LM. potrafi świetnie przygotować się pod względem taktycznym na dany mecz ale to wszystko. jeśli w meczu wyłączy się Gerrarda to i Torres automatycznie zacznie słabiej grać a na nich opiera się ich gra.. jak dla mnie drużyna mająca wygrać całą edycje musi posiadać bardziej wyrównany skład, gra nie powinna się opierać tylko na dwóch zawodnikach bo oni zawsze mogą mieć słabszy dzień.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wg mnie Inter wygra LM ...
drugi mądry ! ???? jakies argumenty ??

Inter na bank nie wygra , okers świetnosci chyba mają już za sobą i doskonale widac to w lidze , po za tym Murinho to nie trener dla nich , on jest stworzony by trenowac wyspy a nie taka pilke jaka preferuje sie we wloszech , Inter nawer 1/16 nie przejdzie bo rozjedzie ich ManU ktore z meczu na mecz prezentuje co raz ladniejszy futbol
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hm mecz Manu - Inter to przedwczesny finał ... pewnie jeden z wielu przedwczesnych finałów LM, gdyż w fazie play off dochodzi do starć gigantów ...
Dlaczego Inter wygra LM ? Choćby dlatego, iż ma dobrą wyrównaną kadrę, ale nie tylko ... Mourinho na pewno dobrze rozpracuje Manchester, gdyż niejednokrotnie z nim rywalizował będą trenerem Chelsea. Włosi to Włosi, czyli farciarze ... mam jakieś takie przeczucie, że w tym sezonie ilość tego farta wykorzystają do maksimum, przechodząc do dalszej rundy, pozostawiając często gorsze wrażenie artystyczne niż ich rywal, który w konfrontacji z Interem znów pięknie przegra lub zostanie lekko skrzywdzony sytuacją na boisku..
Barcelonie raczej nie daje większych szans na wygranie Ligi Mistrzów, gdyż ich kapitalna postawa w ostatnich meczach i piękna gra, koleją rzeczy musi się kiedyś skończyć ... Wystarczy nawet chwilowy kryzys ... bo play off w lidze mistrzów to dwumecz, czyli dwa gorsze mecze i już Cię nie ma w rozgrywkach ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
poniekąd się zgodzę że włosi to farciarze ???? ale jakoś im to szczęscie ostatnio nie sprzyja
chyba minęly już te czasy kiedy 3 włoskie druzyny grał w półfinale LM. jeżeli mówisz o fartownych włochach to jedynie widzi mi sie tu milan , no chyba ze to teraz inter przejmie paleczke ???? co do kadry interu tez sie zgodze maja wyrownany skład ale spójrz równieżna skład manu i jakie nazwiska tam siedzą na ławce ???? (choć by tevez) a co do barcelony tez im nie daje wiekszych szans na utrzymanie takiej dyspocji choc...nic nie wiadomo
PS. Nie mozna bylo odrazu takich konkretów napisac ??
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
No Panowie widze tu panuje goraca dyskusja o tym kto zwycięży w LM.Ja wam powiem krótko-FC Barcelona.Dlaczego??Bo to jest zespół,team ludzi nie tylko na boisku ale i poza nim.Mają świetne relacje z trenerem.No bo Guardiola to swój chłop.Mówi sie że druzyna jest tak dobra jak jej rozgrywający a Xavi jest w tej chwili jednym z najlepszych.A można powiedziec że Messi jest drugim placemaker&#39;em.Wiadomo cieżko jest drużyne utrzymac w formie,ale napewno jest to możliwe.Ten klub ma charakter.Jeśli druzyna wygrywa z każdym jak popadnie po 5-0 a przyjdzie moment że ktoś im pierwszy strzeli gola i się załamują to jest słaba drużyna.Blugrana już kilka razy udowadniała że nie łamie sie psychicznie tak łatwo.A dodajac do tego mocny wyrównany skład(wreszcie dobra obrona, nie tylko Puyol) oraz geniusz Messiego to stać ich na wiele.
Co do ManU(to nie lubie ich odkad przeszedł ten Ronaldo co sie podszywa pod Ronaldo).Jest mocne psychicznie ale gra bez polotu.wymęcza zwycięstwa a wymeczona wygrana kosztuje piłkarzy więcej niż łatwe,wysokie zwycięstwo.Na blasku stracił CR7(czy jakoś tak w każdym bądź razie płaczek)który nigdy,nawet jak był w tej najwyższej formie nie zachwycał w meczach ważnych z wielkimi.
A jeśli juz ktoś miałby inny niz Barca wygrać LM to najbliżej jest Liverpool który co dwa lata jest w finałach LM(tak było ostatnio).A wszystkiego najlepszego życze Lyonowi.Chłopakom należy się cos w końcu wielkiego w LM(szkoda że juz nie w tym sezonie).
Pozdrawiam wszystkich którzy nie lubia Barcy(a jest was dużo).Możecie mówić co chcecie ale nas prawdziwych kibiców nie złamiecie.Visca el Barca
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Ja sobie przypominam taki mecz za kadencji Mourinho w Porto z Manchesterem. United też mieli łatwo i gładko przejść ekipę z Portugalii, a jak się okazało odpadli w dwumeczu. Inter tak mi się wydaje, zrobi to samo z ekipą z Old Trafford w tym sezonie ...
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
odpadli bo sedzia byl slepy, bramka na2:0 w rewanzu na old trafford zdobyta prawidlowa przez scholesa nie uznana. do tego duzo szczescuia przy bramce na 1:1 strzelonej prze costinhe. ale to nie wazne, bo tamtego manchesteru w zadnym wypadku nie mozna porownywac do tego
 
T 0

tominho

Użytkownik
Atl.Madryt-FC Porto
Lyon-Barcelona
Arsenal-AS Roma
Inter M.-Manch.Utd.
Real M.-Liverpool
Chelsea-Juventus
Villarreal-Panathinaikos
Sp.Lizbona-Bayern M.
Wg mnie jedyny mozliwy faworyt to Manu , nikt inny raczej nic nie zwojuje a na pewno nie ma na tyle mocnej druzyny Real za rok moze cos powalczy , Chelsea slabiutko , Barcelona fuksem przejdzie i to na tyle grubo mozna stawiac ze Manu wygra
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Atl.Madryt-FC Porto
Lyon-Barcelona
Arsenal-AS Roma ale nie jestem pewien
Inter M.-Manch.Utd.i tu tez nie jestem pewien
Real M.-Liverpoola ten typ to akurat pewny
Chelsea-Juventus
Villarreal-Panathinaikos
Sp.Lizbona-Bayern M.
Tominho moze napiszesz na czym opierasz swoje przypuszczenia ze ManU wygra.Inni jak pisali to przynajmniej to uzasadniali.A ty piszesz ze real moze powalczyc.Real to z The Reds szans nie ma.A wogole to dla mnie faworyci w tym roku to:Barcelona,Liverpool.No wiadomo to Lm i do tych meczow najwazniejszych jeszcze kawalek i wiele sie moze zmienic.Moze w tym roku znowu jakis czarny kon nam urosnie a jest kilka nie docenianych druzyn.
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
Atl.Madryt-FC Porto
jak sie obudza to portugalczycy nie powinni miec wiekszych szans z naprawde mocnym atletico. tylko narazie ich gra delikatnie mowiac nie zachwyca
Lyon-Barcelona
lyon to bardzo solidna ekipa i jezeli beda miec wszystkich zdrowych pilkarzy napewno u siebie moga powalczyc, rok temu manchester mial z nimi naprawde trudna przeprawe a tez byl w gazie. ale mimo wszystko barca majaca rewanz u sebie da rade
Arsenal-AS Roma
to dla mnie jest najtrudniejsza para do wytypowania, wiadomo ze nie bedzie fabregasa i to jest spora strata dla kanonierow, ale jesli zagraja swoja pilke (a ostatnio nie zawsze im to wychodzi) to powinni sobie poradzic
Inter M.-Manch.Utd
po interze nie widac nic reki mourinho, inter gra tak samo jak za manciniego, i moim zdaniem odpadna. mysle ze lyon postawi ciezsze warunki barcelonie niz inter united
Real M.-Liverpoola
po losowaniu myslalem ze anglicy, teraz mam wrazenie ze to co najlepsze mieli do pokazania to juz pokazali, dodatkowo niepewny wystep gerrarda w pierwszym meczu. stawiam na real
Chelsea-Juventus
jezeli pilkarze bede chcieli dopiac wreszcie swego czyli wygrac lige mistrzow to rozjada juve, i zaczymac bedzie ich mogla tylko barca albo ponownie manchester. ale tak jak mowie sami pilkarze musza sie zmotywowac, bo na trenara nie maja co liczyc. scolari w europie jeszcze nic nie osiagnal i w chelsea raczej nie osiagnie bo zostanie po prostu zwolniony
Villarreal-Panathinaikos
nie wiem na co stac panate, bo ostatni mecz w ich wykonaniu widzialem z wisla, a skroty za duzio nie mowia dlatego stawiam na hiszpanow
Sp.Lizbona-Bayern M.
mysle ze stac sporting na wyelimowanie bayernu, maja dobrych pilkarzy, bardzo dobrze radzili sobie w grupie, dobrze graja w lidze, moim zdaniem to najsilniejszy kadrowo zespol portugalski aktualnie i bayern napewno nie bedzie mial latwo, bayern faworytem ale licze na niespodzianke
najwiecej szans na zwyciestwo w lm daje niestety barcelonie (jak ja ich nie lubie) i manchesterowi (oby wygrali), ale nie skreslalbym chelsea i realu
 
T 0

tominho

Użytkownik
Atl.Madryt-FC Porto
Lyon-Barcelona
Arsenal-AS Roma ale nie jestem pewien
Inter M.-Manch.Utd.i tu tez nie jestem pewien
Real M.-Liverpoola ten typ to akurat pewny
Chelsea-Juventus
Villarreal-Panathinaikos
Sp.Lizbona-Bayern M.
Tominho moze napiszesz na czym opierasz swoje przypuszczenia ze ManU wygra.Inni jak pisali to przynajmniej to uzasadniali.A ty piszesz ze real moze powalczyc.Real to z The Reds szans nie ma.A wogole to dla mnie faworyci w tym roku to:Barcelona,Liverpool.No wiadomo to Lm i do tych meczow najwazniejszych jeszcze kawalek i wiele sie moze zmienic.Moze w tym roku znowu jakis czarny kon nam urosnie a jest kilka nie docenianych druzyn.
Wiesz to moj typ na podstawie wieloletnich doswiadczen . Manu mial kryzys i teraz sie rozkreca pozatym z angielskich druzyn wyglda najpewniej a jak zapewne wiesz liga angielska jest obecnie najlepsza na swiecie i ciezko sie gra z anglikami . Zabolalo mnie ze napisales ze Real nie ma szans . Realowi kibicuje od 9 lat . Widzialem ich na szczycie . Przede wszystkim trener gra z glowa . Nie trzyma Robbena 90 minut aby kontuzje zlapal jak Schuster . Wyniki Realu sa swietne na The Reds 1;0 nie traca goli . Przegrali z Barca bo nie bylo Robbena . Ramos jest swietnym trenerem i umie wygrywac . Moze jeszce w tym roku Real nie wygra ale za rok na pewnmo bedzie w finale . Wynik bedzie w Madrycie 1;0 a w Liverpolu 1;2 . Na pewno warto rowniez zagrac under 2,5 gola w wiekszosci meczow bo nikt po 4 gole nie bedzie strzela tu liczy sie nie widowiskowosc a strategia . Na poczatku tez chcialem grac Liverpool a teraz gram Real .
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Wiesz to moj typ na podstawie wieloletnich doswiadczen . Manu mial kryzys i teraz sie rozkreca pozatym z angielskich druzyn wyglda najpewniej a jak zapewne wiesz liga angielska jest obecnie najlepsza na swiecie i ciezko sie gra z anglikami . Zabolalo mnie ze napisales ze Real nie ma szans . Realowi kibicuje od 9 lat . Widzialem ich na szczycie . Przede wszystkim trener gra z glowa . Nie trzyma Robbena 90 minut aby kontuzje zlapal jak Schuster . Wyniki Realu sa swietne na The Reds 1;0 nie traca goli . Przegrali z Barca bo nie bylo Robbena . Ramos jest swietnym trenerem i umie wygrywac . Moze jeszce w tym roku Real nie wygra ale za rok na pewnmo bedzie w finale . Wynik bedzie w Madrycie 1;0 a w Liverpolu 1;2 . Na pewno warto rowniez zagrac under 2,5 gola w wiekszosci meczow bo nikt po 4 gole nie bedzie strzela tu liczy sie nie widowiskowosc a strategia . Na poczatku tez chcialem grac Liverpool a teraz gram Real .
Teraz widze ze znasz sie na pilce jednak zdania mamy odmienne.Moim zdaniem w ManU brakuje zdecydowanego lidera zespolu no bo ten z zeszlego roku nie zachwyca.A co do Realu i Liverpoolu to dla mnie faworytem sa The Reds.Rafa Benitez potrafi ich poustawiac i ze swojego wieloletniego doswiadczenia powinienes wiedziec ze Liverpool nawet jak slabo gra w lidze to w LM potrafi szokowac.A co do Realu to nie lubie ich co nie znaczy ze ich nie szanuje.Bo zrobili w pilce wiele.Jednak sory ale Roben to nie Zidane.Arjen nie pokazal jeszcze swoich umiejetnosci w 100% bo pamietam jak gral przed przejsciem do Chelsea.Zycze mu jak najlepiej bo to dobry pilkarz.Ale sory ani Xaviemu,ani Messiemu,ani Gerrardowi i jeszcze kilku pilkarzom to nie dorownuje.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Real Schustera byłby łatwy do wyeliminowania bo zagrałby chaos i brak taktyki z bardzo zdyscyplinowanym zespołem. teraz zagra dyscyplina z dyscyplina bo Ramos ciekawie zespół poustawiał. Wydaje mi się że zamiast typować nad tym kto przejdzie warto skłonić się ku underom.

Lyon - Barca
Lyon zostanie zmieciony moim zdaniem. Bo rutyna Barcelonie nie grozi
 
T 0

tominho

Użytkownik
Teraz widze ze znasz sie na pilce jednak zdania mamy odmienne.Moim zdaniem w ManU brakuje zdecydowanego lidera zespolu no bo ten z zeszlego roku nie zachwyca.A co do Realu i Liverpoolu to dla mnie faworytem sa The Reds.Rafa Benitez potrafi ich poustawiac i ze swojego wieloletniego doswiadczenia powinienes wiedziec ze Liverpool nawet jak slabo gra w lidze to w LM potrafi szokowac.A co do Realu to nie lubie ich co nie znaczy ze ich nie szanuje.Bo zrobili w pilce wiele.Jednak sory ale Roben to nie Zidane.Arjen nie pokazal jeszcze swoich umiejetnosci w 100% bo pamietam jak gral przed przejsciem do Chelsea.Zycze mu jak najlepiej bo to dobry pilkarz.Ale sory ani Xaviemu,ani Messiemu,ani Gerrardowi i jeszcze kilku pilkarzom to nie dorownuje.
Jestes malo obiektywny uwazasz ze Liverpool potrafi szokowac ale zapominasz ze nie ma Schustera tylko Ramosa . Po tym jak pracuje w Realu jkaie daje zmiany jak ustawia zespol jestem pod ogromnym wrazeniem . Ogladalem stytyski Liverpoolu i powime ze bedzie bardzo wyrownany mecz . Jedynie Totenham 2;1 ich pokonal w lidze . W tym meczu napewno Real bedzie chcial zagrac na 0 z tylu i jesli im sie to uda to awansuja na 100% . Jabede typowal w tym meczu 1;0 , undre 2,5 awans Real .Real sznas w lidze juz raczje nie ma z Pucharu Krola odpadli jedynie Champions League maja do zdobycia i o to zadecyduje o posadzie Ramosa . Widac ze mu zalezy aby zostac i cos wygrac . Beniztez jest na pewno jednym z najlepszych ale w koncu trzeba przegrac
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Teraz widze ze znasz sie na pilce jednak zdania mamy odmienne.Moim zdaniem w ManU brakuje zdecydowanego lidera zespolu no bo ten z zeszlego roku nie zachwyca
Dziwne tłumaczenie, bo 11 zawodników w formie to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż jeden lider i reszta grających przeciętnie także Twój argument jest kompletnie bez sensu. Poza tym zawsze jest kilku faworytów do wygrania LM i wskazywanie już teraz tylko dwóch faworytów jest idiotyczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom