>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
K 0

kermitt7

Użytkownik
Ja do zdobycia tytułu typuje AS Romę. Kryzys minął, teraz czas na same zwycięstwa. W walce będzie liczyć się jeszcze z pewnością Barca. Jeśli przerzuci tę samą formę na drugą rundę będą mieć naprawdę wielkie szanse. Więc u mnie plasuje się to tak :


  • AS Roma

  • FC Barcelona

  • Chelsea

  • ManUtd

  • Inter
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Ja do zdobycia tytułu typuje AS Romę. Kryzys minął, teraz czas na same zwycięstwa. W walce będzie liczyć się jeszcze z pewnością Barca. Jeśli przerzuci tę samą formę na drugą rundę będą mieć naprawdę wielkie szanse. Więc u mnie plasuje się to tak :
* AS Roma
* FC Barcelona
* Chelsea
* ManUtd
* Inter
Roma z wieloma przeciętnymi zawodnikami nie jest w stanie wygrać Ligi Mistrzów. Mają wąską ławkę i wystarczy kontuzja Totti&#39;ego, De Rossi&#39;ego czy Mexesa i po nich. W walce z ekipami pokroju Man United, Liverpool, Chelsea, Barcelona nie mają większych szans.
Nie daję także większych szans Interowi. Zawsze jest dużo szumu a kończy się max na ćwierćfinale. Ta gra pod wodzą Mourinho to jeszcze nie to, co mogłoby zmieść wszystkich.
Kolejny znawca. Postraszą jak w zeszłym sezonie i tyle. Rok temu mieli chociaż doświadczonych graczy typu Senderos, Flamini czy Hleb. Banda dzieciaków nie jest w stanie wygrać LM tak samo jak nie jest w stanie wygrać Premier League co dobrze odzwierciedla ich czwarta lokata w tabeli.
Według mnie szanse mają (nie podają w kolejności, bo oceniam równe szanse tych ekip): Barcelona, Liverpool, Chelsea, Manchester United.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Z pierwszego miejsca w grupie wychodzą: AS Roma, Barcelona, Bayern Monachium, Juventus Turyn, Liverpool, Manchester United, Panathinaikos Ateny, FC Porto.
Z drugiego miejsca awansowały: Arsenal, Atlético Madryt, Chelsea, Inter Mediolan, Olympique Lyon, Real Madryt, Sporting Lizbona, Villarreal.
Losowanie par 1/8 odbędzie się za tydzień w piątek. Zespoły, które awansowały z pierwszego miejsca pierwszy mecz grają na wyjeździe, rewanż u siebie. Nie można trafić na zespół z tego samego kraju i grupowego rywala. Poniżej przedstawiam na kogo dany zespół może trafić.
AS Roma:
- Arsenal,
- Atlético Madryt,
- Olympique Lyon,
- Real Madryt,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
FC Barcelona:
- Arsenal,
- Chelsea,
- Inter Mediolan,
- Olympique Lyon.
Bayern Monachium:
- Arsenal,
- Atlético Madryt,
- Chelsea,
- Inter Mediolan,
- Real Madryt,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
Juventus Turyn:
- Arsenal,
- Atlético Madryt,
- Chelsea,
- Olympique Lyon,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
Liverpool:
- Inter Mediolan,
- Olympique Lyon,
- Real Madryt,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
Manchester United:
- Real Madryt,
- Inter Mediolan,
- Olimpique Lyon,
- Sporting Lizbona,
- Atletico Madryt.
Panathinaikos Ateny:
- Arsenal,
- Atlético Madryt,
- Chelsea,
- Olympique Lyon,
- Real Madryt,
- Sporting Lizbona,
- Villarreal.
FC Porto:
- Atlético Madryt,
- Chelsea,
- Inter Mediolan,
- Olympique Lyon,
- Real Madryt,
- Villarreal.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja uważam , że w tym roku będzie finał :
FC Barcelona - Inter Mediolan ????
Barcelona jest w wielkiej formie w tym sezonie, więc na pewno łatwo ich pokonać nie będzie. Co prawda nie jestem &#39;kolejnym&#39; fanem Barcy ale właśnie tak uważam, że w tym sezonie to oni będą górą ????
 
F 0

foh

Użytkownik
Sądząc po obecnej formie drużyn które wyszły z grupy to zdecydowanie Barcelona. Grają pięknie i efektownie. Tworzą grupę świetnie zgranych zawodników i przypominają mi zespół z roku 2006/2006 który zachwycał całą Europę. Na pewno dużą szanse ma Liverpool który w każdym roku świetnie gra w Lidze Mistrzów, jeżeli przejdzie Real to również ma duże szanse na zdobycie Ligi Mistrzów. Mimo wszystko na obecną chwilę Barcelona.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Liczyć się będzie Manchester, Barcelona, Real i może Bayern. Oczywiście ja stawiam na Manchester, który z meczu na mecz się rozkręca i może trafić z formą na te najważniejsze spotkania w Lidze Mistrzów.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
a ja bym chciał finał Bayern-Villareal :-D
gdyby odbył się taki finał, to z pewnością byłaby to spora niespodzianka ????
ale czemu nie ? :p Jeśli rzeczywiście taki finał miałby miejsce , to ja kibicowałbym drużynie żółtych łodzi podwodnych :jezora:
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Jeżeli nie trafią na siebie wczesniej to w finale zobaczymy Barcelone i Londyńską Chelsea ???? w finale Barca wygra po dogrywce i golu Eto&#39;o w 114&#39;
(mam telewizje nowej generacji N i juz widziałem ) :p
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
gdyby odbył się taki finał, to z pewnością byłaby to spora niespodzianka ????
ale czemu nie ? :p Jeśli rzeczywiście taki finał miałby miejsce , to ja kibicowałbym drużynie żółtych łodzi podwodnych :jezora:
hehe ja rowniez. ale mam nadzieje ze wygra Manchester United!
 
O 0

ozi

Użytkownik
Chodź żaden klub nie jest mi bliski to upatrywałbym zwycięzcy w FC Barcelonie. W grupie nie było na nich mocnych. Te deklasujące rywala porażki kilkoma bramkami.
Na tą chwilę uważam że Barca jest największym kandydatem do wygrania tegorocznej LM. A forma i czas pokaże.
 
visca 0

visca

Użytkownik
Mi jeden klub jest bliski sercu i w końcu gra tak żeby być uznawanym za faworyta - Barcelona. Wiem jednak że grać tak jak do tej pory nie można cały czas a po ostatnich latach widać ze najlepiej w pucharach radzą sobie zespoły z Wysp - dlatego nie zdziwie się jesli ManU Chelsea czy Liverpool podniosą do góry puchar dla zwycięzcy.
 
rokotnik 0

rokotnik

Użytkownik
bardzo trudno jest wskazac kto zdobędzie w tym roku lige mistrzow. Poziom gry strasznie sie wyrownal moim zdaniem druzyna niemiecka tz bayern bedzie w finale.Powod znakomicie spisuje sie w tym sezonie choc czesto meczy wygrane, ostatnio ta druzyna grala w 98 w finale.Teraz czas by sie pokazac i przypomniec europie o swojej potedze. Moze nawet zdobycie najwiekszego trofeum w Europie. Moj typ BAYERN MONACHIUM:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom