>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
unique 41

unique

Użytkownik
darius010


niespodziewał bym się po Tobie innej odpowiedzi ???? widząc Avatar i podpis.



Ale ja również wiem, że daleko dojdzie Chelsea, Manchaster dojdzie daleko jak daleko będzie mógł im pomóc Ronaldo. Z Hiszpanii to widziałbym oczywiście Barcelone, która jesli będzie grała tak jak z Atletico to niebył by nikt w stanie ich zatrzymać ale również Real, który wkońcu powinnien coś ugrać w Europie nie wróże im finału bo Chelsea czy Liverpool odesłali ich by szybko do Madrytu.
 
E 0

elmoro21

Użytkownik
dla mnie wielkim faworytem jest Liverpool. gra, jaka prezentują The Reds jest już bardzo dobra, a ich forma wciąż zwyżkuje. Według mnie to oni są pretendentem do ostatecznego triumfu. Na drodze mogą stanąć np. Chelsea czy Barcelona, ale nie uważam, żeby byli w stanie powstrzymać zespół Rafy Beniteza, o ile ci utrzymają formę.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Mysle ze ktos z trojki Real Madryt (moze w koncu), Inter i... Atletico. Szczegolnie ten ostatni zespol przypomina mi takie Porto z przed kilku sezonow... ladna ofensywna i skuteczna gra... a wtedy na Porto tez nikt nie stawial ;P
Slyszalem cos ze podobno do nowego seoznu Lm bedzie rogrywana w sobote ?! i maja byc jakie splay off miedzy najlepszymi zespolami w el. z tych silniejszych lig... moze ktos wiecej cos o tym powiedziec? bo wchodzi od nowego sezonu ta reforma Lm ale myslalem ze chodzi tylko o zmiane strefy z el. xD ...przynajmneij tyle dobrze ze na zakonczenie starej zasady los. trafilismy na FCB a teraz jak cos to juz tylko w ewentualnej grupie mozemy takie zespoly miec... marzenie o grupie xD
 
prosto_z_polski 0

prosto_z_polski

Użytkownik
Według mnie Chelsea ????
Sadze ,ze maja bardzo duze szanse na zwyciestwo tegorocznej edycji LM ...
Z takim skladem mozna wszystko. Lampard ,Terry , Bosingwa , Deco , Cech , J.Cole , A.Cole ... Swiatowa czolowka na swoich pozycjach :spokodfhgfh:
Do tego wysmienity trener ,Luiz Felipe Scolari.
Jedyna przeszkada na drodze Chelsea moga byc ... kontuzje :-?
Poczatek sezonu nie jest dobry jesli chodzi o kontuzje ...

Ja z calego serca wierze w zwyciestwo The Blues ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Moim zdaniem w tym sezonie wygra Manchester United ! Czerwone Diabły co roku zaczynają sezon i ligowy i w europejskich pucharach tak samo słabo. Rozkręcają się z meczu na mecz i już teraz grają nieźle i co najważniejsze skutecznie. Podejrzewam że z grupy wyjdą na pierwszym miejscu bezproblemowo, a dalej piękną piłkę zaczną grac dopiero od ćwierćfinału no chyba że już w 1/8 trafią na bardzo mocnego rywala (Real, Juventus, Inter ...). Mają/Mamy :] mocną kadrę i sądzę że możemy to wygrać choć ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie.

Jeśli chodzi o drużyny które mogą dojśc do półfinałów to moim zdaniem w półfinale oczywiście oprócz ManU zobaczymy na pewno Real (!). Oni już pokazują w tym roku że LM jest dla nich najważniejsza, a ich gra już jest niezła. Finał marzeń ManU - Real ?? Zobaczymy...

Jeśli chodzi o Atletico którym wszyscy się zachwycają (ja też) to jednak sądzę że w tym roku cwiercinał - półfinał max dla nich bo grają piękną co najważniejsze skuteczną piłkę ale grali jak narazie tylko z PSV i Marsylią, a pierwszy poważny sprawdzian to mecz z Liverpoolem.

Włsokie drużyny ... Roma niewiadomo czy wyjdzie z grupy ale ja myślę że jednak tak ale to jest max. Fiorentina jest w słabszej teoretycznie grupie wiec może wyjdzie? Juve? Sam nie wiem powinni wyjśc z grupy ale po ostatnim meczu z BATE już sam nie wiem. I Inter który przed sezonem typowałem do półfinału/finału teraz ... też tak typuje. W lidze jak narazie przeciętnie ale w LM nieźle. Widac że to jest dla nich najważniejsze i co ważne to dopiero początek więc jeśli dream team Mourinho się rozkręci może pokonac PRAWIE każdego :]

Więc podsumowując moje typy na półfinalistów: ManU, Real, Inter i kto czwarty? Trudno powiedziec ale jestem pewny że któraś z pozostałych angielskich drużyn (L&#39;pool, Chelsea, Arsenal). Nie liczyłbym na Barcelony dla której moim zdaniem cwiercinał będzie wyczynem. Jeśli podana powyżej czwórka nie trafi na siebie wcześniej to jest wielka szansa na piękne półfinały...
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Real Madryt
Niestety wydaje mi się, że to będzie LIVERPOOL. A na kuponie na Sportingbet mam Real Madryt, przez przypadek zatwierdziłem i teraz muszę kibicować Realowi ponieważ jak wygrają to będę miał wygrany kupon 105 pln x 10.00 czyli 1050 pln a to piechotą już nie chodzi.
Pozdrawiam i proszę o wpis..
 
papa-pio 2

papa-pio

Użytkownik
Postawilem dosc grubo, bo 5/10 max stawki jaka gram czyli 5tys. na Real Madrid. Beda mieli slabe mecze, tego jestem pewien i beda przegrywali wygrane mecze - tego tez jestem pewien. Nie jestem jednak pewien czy wygraja LM w tym sezonie, jednak na to wlasnie postawilem spora kase. ???? BTW: postawilem rowniez ze wygraja puchar króla.
pozdrawiam
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja za faworyta mam Chelsea Londyn. Według mnie z takim trenerem na ławce i z takimi piłkarzami w kadrze trofeum może trafić na Stamford. Jak narazie The Blues prezentują się bardzo dobrze, dużo lepiej w ofensywie niż w zeszłym sezonie. Tak wogule to można by napisać o tym pracę ;)
Faworyt nr Chelsea Londyn.

Drugą drużyną która może namieszać jest Liverpool, który w LM zawsze jest groźny. Do tego zawsze może wmieszać się niewiadoma Real, czy Inter.
Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....

I powiem tak, czas pokaże ..... Wiem jedno, Champions League jest nieobliczalna i piękna. Niech wygra najlepszy!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ja za faworyta mam Chelsea Londyn. Według mnie z takim trenerem na ławce i z takimi piłkarzami w kadrze trofeum może trafić na Stamford. Jak narazie The Blues prezentują się bardzo dobrze, dużo lepiej w ofensywie niż w zeszłym sezonie. Tak wogule to można by napisać o tym pracę ;)
Faworyt nr Chelsea Londyn.

Drugą drużyną która może namieszać jest Liverpool, który w LM zawsze jest groźny. Do tego zawsze może wmieszać się niewiadoma Real, czy Inter.
Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....

I powiem tak, czas pokaże ..... Wiem jedno, Champions League jest nieobliczalna i piękna. Niech wygra najlepszy!
Widac że fan Chelsea &#39;&#39;Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....&#39;&#39; teraz ja coś dodam jako fan ManU: To będzie nasz sezon, a nie Chelsea i nie dlatego że będą grali słabo tylko dlatego że to ManU będzie grało świetnie i wygra Premier League i LM:jezora: przy odrobinie szczęscia FA Cap i Carling Cap. Szczerze mówiąc to już prędzej Real czy Inter może Liverpool ale na pewno nie Chelsea
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Widac że fan Chelsea &#39;&#39;Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....&#39;&#39; teraz ja coś dodam jako fan ManU: To będzie nasz sezon, a nie Chelsea i nie dlatego że będą grali słabo tylko dlatego że to ManU będzie grało świetnie i wygra Premier League i LM:jezora: przy odrobinie szczęscia FA Cap i Carling Cap. Szczerze mówiąc to już prędzej Real czy Inter może Liverpool ale na pewno nie Chelsea
Gościu wyluzj się :-D Każdy może wyrazić swoje zdanie, a że ja takie mam to moja sprawa. Poważnie myśle że ManU będzie miał słaby sezon, nie dlatego że jestem sympatykiem Chelsea. W ubiegłym sezonie drużyne z Fulham Road przekreślono po tym jak odszedł Jose, a jednak walczyli na wszystkich czterech frontach. Trzy trofe były naprawdę blisko, a najbliżej właśnie LM.... &lt;ten słupek...&gt;
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
Moim zdaniem przyszedł znowu czas na Barcelonę. Po objęciu dumy Katalonii przez Guardiolę widać, iż ta drużyna z meczu na mecz czyni postępy. Atmosfera jest zdecydowanie lepsza niż w ostatnich dwóch sezonach, a i zawodnicy znowu mają wpojone by grać swoje bez względu na wynik.
 
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
Widac że fan Chelsea &#39;&#39;Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....&#39;&#39; teraz ja coś dodam jako fan ManU: To będzie nasz sezon, a nie Chelsea i nie dlatego że będą grali słabo tylko dlatego że to ManU będzie grało świetnie i wygra Premier League i LM:jezora: przy odrobinie szczęscia FA Cap i Carling Cap. Szczerze mówiąc to już prędzej Real czy Inter może Liverpool ale na pewno nie Chelsea
A ja moge powiedziec &quot;Widac ze fan ManU&quot; Niestety ale jak narazie to Chelsea jest lepsza w PL chociaz ze przegrali ostatnio z Liverpoolem ale grali w mocno okrojonym skladzie. W Chelsea ubylo sporo niepotrzebnych zawodnikow i teraz gracze wkomponowuja sie w zespol co pokazali juz nie raz ze nawet potrafia wygrac w slabym skladzie czy to z Middlesborough w PL czy z Roma w LM. I skoncz to gadanie bo kazdy kibicuje komu chce. Nie pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom