>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
unique 41

unique

Użytkownik
darius010


niespodziewał bym się po Tobie innej odpowiedzi ???? widząc Avatar i podpis.



Ale ja również wiem, że daleko dojdzie Chelsea, Manchaster dojdzie daleko jak daleko będzie mógł im pomóc Ronaldo. Z Hiszpanii to widziałbym oczywiście Barcelone, która jesli będzie grała tak jak z Atletico to niebył by nikt w stanie ich zatrzymać ale również Real, który wkońcu powinnien coś ugrać w Europie nie wróże im finału bo Chelsea czy Liverpool odesłali ich by szybko do Madrytu.
 
E 0

elmoro21

Użytkownik
dla mnie wielkim faworytem jest Liverpool. gra, jaka prezentują The Reds jest już bardzo dobra, a ich forma wciąż zwyżkuje. Według mnie to oni są pretendentem do ostatecznego triumfu. Na drodze mogą stanąć np. Chelsea czy Barcelona, ale nie uważam, żeby byli w stanie powstrzymać zespół Rafy Beniteza, o ile ci utrzymają formę.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Mysle ze ktos z trojki Real Madryt (moze w koncu), Inter i... Atletico. Szczegolnie ten ostatni zespol przypomina mi takie Porto z przed kilku sezonow... ladna ofensywna i skuteczna gra... a wtedy na Porto tez nikt nie stawial ;P
Slyszalem cos ze podobno do nowego seoznu Lm bedzie rogrywana w sobote ?! i maja byc jakie splay off miedzy najlepszymi zespolami w el. z tych silniejszych lig... moze ktos wiecej cos o tym powiedziec? bo wchodzi od nowego sezonu ta reforma Lm ale myslalem ze chodzi tylko o zmiane strefy z el. xD ...przynajmneij tyle dobrze ze na zakonczenie starej zasady los. trafilismy na FCB a teraz jak cos to juz tylko w ewentualnej grupie mozemy takie zespoly miec... marzenie o grupie xD
 
prosto_z_polski 0

prosto_z_polski

Użytkownik
Według mnie Chelsea ????
Sadze ,ze maja bardzo duze szanse na zwyciestwo tegorocznej edycji LM ...
Z takim skladem mozna wszystko. Lampard ,Terry , Bosingwa , Deco , Cech , J.Cole , A.Cole ... Swiatowa czolowka na swoich pozycjach :spokodfhgfh:
Do tego wysmienity trener ,Luiz Felipe Scolari.
Jedyna przeszkada na drodze Chelsea moga byc ... kontuzje :-?
Poczatek sezonu nie jest dobry jesli chodzi o kontuzje ...

Ja z calego serca wierze w zwyciestwo The Blues ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Moim zdaniem w tym sezonie wygra Manchester United ! Czerwone Diabły co roku zaczynają sezon i ligowy i w europejskich pucharach tak samo słabo. Rozkręcają się z meczu na mecz i już teraz grają nieźle i co najważniejsze skutecznie. Podejrzewam że z grupy wyjdą na pierwszym miejscu bezproblemowo, a dalej piękną piłkę zaczną grac dopiero od ćwierćfinału no chyba że już w 1/8 trafią na bardzo mocnego rywala (Real, Juventus, Inter ...). Mają/Mamy :] mocną kadrę i sądzę że możemy to wygrać choć ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie.

Jeśli chodzi o drużyny które mogą dojśc do półfinałów to moim zdaniem w półfinale oczywiście oprócz ManU zobaczymy na pewno Real (!). Oni już pokazują w tym roku że LM jest dla nich najważniejsza, a ich gra już jest niezła. Finał marzeń ManU - Real ?? Zobaczymy...

Jeśli chodzi o Atletico którym wszyscy się zachwycają (ja też) to jednak sądzę że w tym roku cwiercinał - półfinał max dla nich bo grają piękną co najważniejsze skuteczną piłkę ale grali jak narazie tylko z PSV i Marsylią, a pierwszy poważny sprawdzian to mecz z Liverpoolem.

Włsokie drużyny ... Roma niewiadomo czy wyjdzie z grupy ale ja myślę że jednak tak ale to jest max. Fiorentina jest w słabszej teoretycznie grupie wiec może wyjdzie? Juve? Sam nie wiem powinni wyjśc z grupy ale po ostatnim meczu z BATE już sam nie wiem. I Inter który przed sezonem typowałem do półfinału/finału teraz ... też tak typuje. W lidze jak narazie przeciętnie ale w LM nieźle. Widac że to jest dla nich najważniejsze i co ważne to dopiero początek więc jeśli dream team Mourinho się rozkręci może pokonac PRAWIE każdego :]

Więc podsumowując moje typy na półfinalistów: ManU, Real, Inter i kto czwarty? Trudno powiedziec ale jestem pewny że któraś z pozostałych angielskich drużyn (L&#39;pool, Chelsea, Arsenal). Nie liczyłbym na Barcelony dla której moim zdaniem cwiercinał będzie wyczynem. Jeśli podana powyżej czwórka nie trafi na siebie wcześniej to jest wielka szansa na piękne półfinały...
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Real Madryt
Niestety wydaje mi się, że to będzie LIVERPOOL. A na kuponie na Sportingbet mam Real Madryt, przez przypadek zatwierdziłem i teraz muszę kibicować Realowi ponieważ jak wygrają to będę miał wygrany kupon 105 pln x 10.00 czyli 1050 pln a to piechotą już nie chodzi.
Pozdrawiam i proszę o wpis..
 
papa-pio 2

papa-pio

Użytkownik
Postawilem dosc grubo, bo 5/10 max stawki jaka gram czyli 5tys. na Real Madrid. Beda mieli slabe mecze, tego jestem pewien i beda przegrywali wygrane mecze - tego tez jestem pewien. Nie jestem jednak pewien czy wygraja LM w tym sezonie, jednak na to wlasnie postawilem spora kase. ???? BTW: postawilem rowniez ze wygraja puchar króla.
pozdrawiam
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja za faworyta mam Chelsea Londyn. Według mnie z takim trenerem na ławce i z takimi piłkarzami w kadrze trofeum może trafić na Stamford. Jak narazie The Blues prezentują się bardzo dobrze, dużo lepiej w ofensywie niż w zeszłym sezonie. Tak wogule to można by napisać o tym pracę ;)
Faworyt nr Chelsea Londyn.

Drugą drużyną która może namieszać jest Liverpool, który w LM zawsze jest groźny. Do tego zawsze może wmieszać się niewiadoma Real, czy Inter.
Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....

I powiem tak, czas pokaże ..... Wiem jedno, Champions League jest nieobliczalna i piękna. Niech wygra najlepszy!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ja za faworyta mam Chelsea Londyn. Według mnie z takim trenerem na ławce i z takimi piłkarzami w kadrze trofeum może trafić na Stamford. Jak narazie The Blues prezentują się bardzo dobrze, dużo lepiej w ofensywie niż w zeszłym sezonie. Tak wogule to można by napisać o tym pracę ;)
Faworyt nr Chelsea Londyn.

Drugą drużyną która może namieszać jest Liverpool, który w LM zawsze jest groźny. Do tego zawsze może wmieszać się niewiadoma Real, czy Inter.
Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....

I powiem tak, czas pokaże ..... Wiem jedno, Champions League jest nieobliczalna i piękna. Niech wygra najlepszy!
Widac że fan Chelsea &#39;&#39;Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....&#39;&#39; teraz ja coś dodam jako fan ManU: To będzie nasz sezon, a nie Chelsea i nie dlatego że będą grali słabo tylko dlatego że to ManU będzie grało świetnie i wygra Premier League i LM:jezora: przy odrobinie szczęscia FA Cap i Carling Cap. Szczerze mówiąc to już prędzej Real czy Inter może Liverpool ale na pewno nie Chelsea
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Widac że fan Chelsea &#39;&#39;Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....&#39;&#39; teraz ja coś dodam jako fan ManU: To będzie nasz sezon, a nie Chelsea i nie dlatego że będą grali słabo tylko dlatego że to ManU będzie grało świetnie i wygra Premier League i LM:jezora: przy odrobinie szczęscia FA Cap i Carling Cap. Szczerze mówiąc to już prędzej Real czy Inter może Liverpool ale na pewno nie Chelsea
Gościu wyluzj się :-D Każdy może wyrazić swoje zdanie, a że ja takie mam to moja sprawa. Poważnie myśle że ManU będzie miał słaby sezon, nie dlatego że jestem sympatykiem Chelsea. W ubiegłym sezonie drużyne z Fulham Road przekreślono po tym jak odszedł Jose, a jednak walczyli na wszystkich czterech frontach. Trzy trofe były naprawdę blisko, a najbliżej właśnie LM.... &lt;ten słupek...&gt;
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
Moim zdaniem przyszedł znowu czas na Barcelonę. Po objęciu dumy Katalonii przez Guardiolę widać, iż ta drużyna z meczu na mecz czyni postępy. Atmosfera jest zdecydowanie lepsza niż w ostatnich dwóch sezonach, a i zawodnicy znowu mają wpojone by grać swoje bez względu na wynik.
 
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
Widac że fan Chelsea &#39;&#39;Na drugą wygraną nie daje szans ManU, to nie będzie ich sezon....&#39;&#39; teraz ja coś dodam jako fan ManU: To będzie nasz sezon, a nie Chelsea i nie dlatego że będą grali słabo tylko dlatego że to ManU będzie grało świetnie i wygra Premier League i LM:jezora: przy odrobinie szczęscia FA Cap i Carling Cap. Szczerze mówiąc to już prędzej Real czy Inter może Liverpool ale na pewno nie Chelsea
A ja moge powiedziec &quot;Widac ze fan ManU&quot; Niestety ale jak narazie to Chelsea jest lepsza w PL chociaz ze przegrali ostatnio z Liverpoolem ale grali w mocno okrojonym skladzie. W Chelsea ubylo sporo niepotrzebnych zawodnikow i teraz gracze wkomponowuja sie w zespol co pokazali juz nie raz ze nawet potrafia wygrac w slabym skladzie czy to z Middlesborough w PL czy z Roma w LM. I skoncz to gadanie bo kazdy kibicuje komu chce. Nie pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom