>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2015 - Giro d'Italia (09.05-31.05)

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
To jest skandal i się odechciewa , organizatorom pasuje żeby wygrał Contador przecież gdyby chcieli aby wygrał Aru to nie wymyśliliby 60 km jazdy na czas ???? i po sobotnim Aru i Porte będą mieli po 3 minuty straty a Contador będzie kontrolował sytuacje i nawet jak go złapie mini kryzys formy to nie ma takich podjazdów na tym Giro na których mógłby stracić tyle czasu także śmiało można powiedzieć że zwycięzcę niestety już znamy a poziom Giro z roku na rok pod względem organizacyjnym jak i dziwnych sytuacji na trasie jest coraz gorszy dlatego większość światowego topu nastawia się na TdF i Vuelte gdzie takich kuriozalnych sytuacji nie ma i jak tak dalej pójdzie to Vuelta wyprzedzi Giro i żaden poważny kolarz nie zechce przyjeżdżać na wyścig do Włoch i do walki o generalkę zostaną takie tuzy jak Pirazzi Niemiec Visconti Szmyd czyli sami emeryci i renciści z 2 i 3 dziesiątki wiec może w takiej sytuacji Gilberto Simoni i Stefano Garzelli zostaną odkurzeni? Na pewno sędziowie jakoś ich wepchna na podium , bo przecież wszystko da się zrobic
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Kolarstwo. Giro d&#39;Italia. Stage 11
Outright. Winning Margin (sec.)
Typ: 0-1 – No @ 4.70 ✅ 53s świetna akcja Zakarina
No nie wiem, chyba lekka przesada z tym kursem.. naprawdę scenariusz jakiegoś samotnego ataku na końcówce tego etapu jest tak mało prawdopodobny? Nawet wczoraj mało brakowało, żeby różnica zwycięzcy była większa niż sekunda (kurs był ok. @9.00), a to przecież miał być etap stricte sprinterski rozstrzygany na ostatniej kresce. Tylko, że ekipy sprinterskie poszkapiły sprawę, albo były wykruszone i nie miał kto gonić i ucieczka sobie spokojnie dojechała. Skoro wczoraj na płaskim jak stół ucieczka dojechała, to dzisiaj szanse na to jeszcze większe. Tinkoff, Astana czy Sky pewnie skupią się na pilnowaniu swoich liderów, bo jak pokazał wczorajszy etap, nigdy nic nie wiadomo. A reszta ekip nie będzie miała mocy by kontrolować ten niełatwy etap. Praktycznie nie ma płaskich fragmentów włącznie z kończącymi go 3 kółkami po Imoli (3x15.4km), które jak widać na obrazku dalekie są od spacerku. Blisko 4km podjazdu miejscami o nachyleniu 7-8%, potem techniczny zjazd, nie najgorsze warunki do ataku czy to z większej czy mniejszej grupy. Po takim kursie jestem skłonny zaryzykować taki scenariusz.
Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
BMC bardzo mocno pracuje grupka peletonowa jest stosunkowo niewielka, nie widać specjalnie kolarzy ORIKI , tak więc trzeba spróbować
Gilber win@5,00 bet365
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Philippe Gilbert - Juan Jose Lobato De Valle 1 @ 1,847 Pinnacle ✅ 1 - 72
Na jutro taka para moim zdaniem jest warta uwagi. Mamy jutro 3 premie gorskie, a mianowicie:
Castelnuovo (kat. 4; 136,1 km; 5,4 km; 5%)
Crosara (kat. 3; 163,1 km; 3,7 km; 9,1%, maks. 17%)
VICENZA – Santuario Monte Berico (kat. 4; 1,2 km; 7,1%, maks. 11%)
Moim zdaniem to bedzie za duzo dla Lobato, ktory wedlug mnie nie dojedzie w peletonie. Movistar ma calkiem sporo kolarzy walczacych w generalce i nie bedzie zaginal sie, aby doprowadzac Hiszpana do czolowki. Co do Belga to od poczatku ostrzy sobie zeby na ten etap. Co wiecej jest duzo lepszym kolarzem pod gore niz Lobato. Moze nie ma jakiejs mega formy, ale to dalej czolowy spec od takich etapow. BMC bedzie pracowalo na niego i nie musze nikogo przekonywac, ze jego pozycja w druzynie jest duzo bardziej znaczaca niz Lobato w Movistarze. Hiszpan oprocz 2 miejsca 7 etapie(jakby na zlosc mi, kiedy gralem na Matthewsa w parze z nim) nie pokazal tutaj rowniez nic wielkiego. Trzeba pamietac, ze w Movistarze jest rowniez Visconti, ktory chyba jest lepsza opcja na ten etap. Chociaz mnie on rowniez nie przekonuje do konca jesli chodzi o zwyciestwo na jutrzejszym etapie. Chyba nie przygotowal szczytowej formy na Giro. Glownym jednak czynnikiem na, ktorym opieram moj typ sa zbyt trudne podjazdy. Kurs jak najbardziej warty sprobowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro bardzo prestiżowy finisz pod Sanktuarium Monte Berico w Vicenzie. Sporo kolarzy nastawia się na ten etap. W mojej opinii faworytem jest Gilbert i Visconti. Nie wykluczam także dobrej pozycji Slagtera, Ulissiego. Ze sprinterów co najwyżej Ci bardzo silni jak Matthews albo Lobato, ewentualnie Mezgec, ale raczej nie. Może spróbuje Cunego, oraz ktoś z Bardiani czyli Pirazzi albo Batalgin.
Ja na live będę atakował ten etap.
Profil końcówki:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
psm 921

psm

Użytkownik
Ja bym się skłaniał do Matthewsa ale już dziś odpuszczam,wczoraj trudniejszy etap na przestrzeni całej trasy ale górki łagodniejsze i liczyłem że tam powalczy.Dziś wydaje mi się że decydującym będzie podjazd pod Crosara (3,7km śr 9,1 max 17%) Krótko ale cyferki robią wrażenie.Tam już chyba sprinterzy zostaną dlatego nie czepiam się ich wcale.Wcale się nie zdziwię jak Alberto spróbuje dziś poprawić na takiej stromiźnie...A może jeszcze wcześniej Chavanel...Ten młody Formolo spisuje się świetnie i na Cunego po takim kursie strach z nim w parze.Gillbert z Lobato też wczoraj myślałem ale nie będę już kopiował po zabku.
edit@ a najlepiej by bylo jakby Porte tam odjechal i odrobil cos przed czasowka ale marzenia scietej glowy
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kolarstwo. Giro d&#39;Italia. Stage 12
Outright. Winning Margin (sec.)
Typ: 0-1 – Yes @ 2.375 ⛔ 3s ..tylko blisko
Peleton na dwóch poprzednich etapach dał ciała, zlekceważyli uciekinierów, a potem różne okoliczności sprawiły, że było już za późno na cokolwiek. Na 9. etapie Lotto nie miało mocy,żeby dowieźć Greipela, z kolei wczoraj BMC z Oricą obudzili się za późno, a potem jeszcze Zakarinowi pomógł deszcz, bo przecież profil końcówki wszyscy znali. Dzisiaj też ma być mokro na ostatnich kilometrach, ale myślę, że dzisiaj grupy Matthewsa, Gilberta czy Lobato wyciągną wnioski i będą bardziej czujne. Pierwsze 130km płaskie jak stół i nie zdziwi mnie jak nadadzą dobre tempo, żeby utrudnić wyskoki uciekinierów, na podjazdach kontrolę przejmą Astana z Tinkoff-Saxo, a skończy się na finiszu z okrojonego peletonu. Myślę, że szanse ucieczki i finiszu z peletonu są pół na pół ze wskazaniem na drugą opcję, dlatego wyższy kurs to jakieś value.
J.Lobato vs S.Gerrans
Typ: Lobato, Juan Jose @ 1.50 ✅ 72-90
Po niemrawym początku Giro Lobato wyraźnie odżył, zresztą jak cały Movistar. Hiszpan to jeden z mocniejszych sprinterów, któremu nie straszne pagórki, co pokazał choćby na etapie do Fiuggim, gdzie był drugi finiszując z dalekiej pozycji. Wczoraj również jako jedyny klasyczny sprinter utrzymał się w głównej grupie i oczywiście był z niej najszybszy. Gerrans jak najbardziej do objechania przez niego, tym bardziej, że dzisiaj Orica pewnie postawi na Matthewsa, a Gerrans będzie oddelegowany do pomocy Blingowi. Lobato z Matthewsem są dla mnie głównymi faworytami i jeśli Movistar dowiezie go na dobrej pozycji to powinien liczyć się w walce o zwycięstwo.

Kursy z Marathonu
Matthews, Michael - Gerrans, Simon
Typ: Matthews, Michael @ 1.45 ✅ 32-90
junibet

Uzasadnienie powyżej. Założenie jest proste: jeśli nie zajdą nieprzewidziane okoliczności, to Gerrans powinien rozprowadzać Matthewsa, więc siłą rzeczy go nie objedzie na finiszu.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Philppe Gilbert wygra 12 etap @ 7.00 Unibet ✅
Gilbert, Ulissi, Matthews i Lobato to głowni faworyci do zwycięstwa na dzisiejszym etapie. Jednak nie może buc inaczej kiedy płaska do połowy etapu trasa zmienia się na pagórkowatą zawierającą górskie premie:
- Castelnuovo (kat. 4; 136,1 km; dł. 5,4 km; śr. 5%)
- Crosara (kat. 3; 163,1 km; dł. 3,7 km; śr. 9,1%, maks. 17%)
- Vicenza – Santuario Monte Berico (kat. 4; dł. 1,2 km; śr. 7,1%, maks. 11%).
Z powyższych kolarzy głównego faworyta upatruję w Gilbercie. Dla Belga to jedna z ostatnich, jeśli nie ostatnia szansa na zwycięstwo etapowe. Niewykluczone, że kolarz BMC wycofa się przed wysokimi górami, dlatego też mobilizacja powinna dziś być duża. Z kolei rywale:
- Matthews po wygranym etapie na kolejnych był kompletnie niewidoczny,
- Lobato może mieć problemy na ostatnich 27 km kiedy będą aż trzy solidne górki no i na końcowej ściance może odciąć mu prąd
- Ulissi nie ma aż takiego skoku jak Gilbert.
Oczywiście wszystko to gdybanie i do mety może dojechać jakaś ucieczka, gdyż na końcowych kilometrach ciężko będzie utrzymać peleton w ryzach. Stawiam jednak, że doświadczona w tym elemencie ekipa BMC powinna sobie poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Marycz dzisiaj nie ukonczyl etapu, mial krakse.

&quot;I dont remember nothink. But im ok!only looks worse that it is. Im lucky this all medical staff was great!! Thx 4 all&quot; wypowiedz z twittera.​
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Giro d’Italia 2015 - Stage 13
Najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej
(Modolo, S - Viviani, E - Nizzolo, G)
Typ: Nizzolo, G @ 2.60 ⛔ 1. Modolo 2. Nizzolo 3. Viviani
junibet
Głównym faworytem na finiszu będzie oczywiście Greipel, ale na drugim miejscu stawiałbym Nizzolo. Włoch wygląda dobrze w tym Giro, zawsze w ścisłej czołówce na płaskich etapach (6, 5, 5), ten ostatni wynik nawet cenniejszy niż suchy zapis, bo to 5. miejsce oznaczało, że był najszybszy z peletonu goniącego ucieczkę zostawiając za plecami wszystkich najszybszych włącznie z Greipelem, Modolo i resztą. Włoch jeszcze nie wygrał etapu w wielkim tourze (rok temu w Giro był 4 razy drugi..), Trek już nie ma żadnego innego celu w tym roku niż zwycięstwo etapowe i dzisiaj jest jedna z lepszych okazji. Mocnego wsparcia mu nie będzie brakować, a będzie ono potrzebne na niełatwej końcówce (co pokazuje obrazek). Jeśli tylko Van Poppel, Felline z Coledanem przeciągną go na dobrej pozycji przez rondo, a zwłaszcza ostatni zakręt, to spokojnie może powalczyć o podium, a może nawet o wygraną. Viviani mocno spuścił z tonu, a Modolo jak najbardziej do objechania. Po takim kursie typ wart ryzyka.
Giacomo Nizzolo - Luka Mezgec
Typ: Giacomo Nizzolo @ 1.55 ✅ 2-9
betsejf
Dokładka do powyższego typu z prostym uzasadnieniem. Włoch będzie walczył o podium z Greipelem, Modolo, pomiędzy mocnymi pociągami najlepszych sprinterów jakoś Mezgeca nie widzę.
Ruffoni, Nicola - Grosu, Eduard Michael
Typ: Ruffoni, Nicola @ 1.45 ⛔ 8-5
junibet
Trochę dziwna para. Ruffoni to żaden orzeł sprintu, ale przynajmniej zwykle zbiera się do finiszowania i potrafi się znaleźć na kresce mimo nikłego wsparcia ekipy Bardiani. W tegorocznym Giro 2 razy udało mu się wkręcić do dziesiątki (9. i 9.), co trzeba postrzegać jako dobry wynik. Grosu jedzie bardzo pasywnie, cały czas w ogonie peletonu albo grupetto, raz się zebrał na finiszu z grupy za uciekinierami na 10. etapie, ale nawet wtedy oglądał plecy Ruffoniego (9-12).
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Giovanni Visconti - Andrey Amador 2 @ 1,36 Bet365 ✅ 46 - 15 - 2 minuty 8 sek przewagi
Kurs moze i niski, ale to darmowe pieniadze. Zestawienie takiej pary to dla mnie nieporozumienie. Visconti to sredni, zeby nie powiedziec slaby czasowiec. Jutro poniesie tu chyba jedne z najwiekszych strat z czolowki. Kto moze jutro zyskac? Glownie Porte, Uran i wlasnie Amador. Chyba to najlepsi czasowcy z czolowej 10. W tym sezonie Kostarykanin 16 na Tour de Romandie, 9 w Tirreno-Adriatico i 62 w Tour of Qatar, tam jednak dopiero zaczynal sezon. Ktos sie moze przyczepic, ze Amador swietne wyniki przeplata ze slabymi w ITT. Kwestia taka, ze on zawsze byl pomocnikiem, a w tym momencie moze pojechac na siebie. Jest wysoko w klasyfikacji, a nie musze mowic jak to motywuje do dobrej jazdy. Co wiecej, widac ze jest w formie. Jesli jutro sie zepnie to miejsce w czolowej 10 jest jak najbardziej mozliwe, gdzie Visconti jesli wejdzie w ogole do 20 to bedzie dla niego sukces.
Sylvain Chavanel - Ilnur Zakarin 1 @ 2,50 Bet365 ✅ 11 - 65 - 3 minuty 13 sek przewagi
Tutaj moim zdaniem faworytem jest jednak Chavanel. Skad wiec takie kursy? Glownie dlatego, ze Zakarin swietnie pokazal sie na Tour de Romandie w czasowce. Jednak niech to nikogo nie zmyli. Widac, ze nie utrzymal formy do Giro, gdzie poniosl juz kolosalne straty, majac ponad godzine do Aru. Osiagnal tutaj sukces i tak, wygral jeden z etapow. Prawdopodobnie bedzie celowac jeszcze w jeden, a czasowke jutro pojedzie raczej w miare spokojnie, zeby bardziej odpoczac niz sie zaginac. Tak naprawde do czasowki na Tour de Romandie to byl sredni czasowiec, jezdzacy w granicach 20 i dalszych miejsc, czego przykladem byla Vuelta Vuelta Ciclista al Pais Vasco, gdzie byl 21 - co moim zdaniem i tak bylo naprawde dobrym wynikiem. Na taki wynik jaki osiagnal w ITT w szwajcarskim wyscigu chyba nikt nie przewidywal. Inaczej sprawa ma sie co do Chavanela. Nigdy nie byl on faworytem generalki, glownie zabieral sie w ucieczki. Jednak to jest naprawde dobry czasowiec. Dwa razy zdobyl zloty medal druzynowych mistrzostw swiata z Quick Stepem. Jest to rowniez wielokrotny mistrz Francji w ITT. W tym roku 11 w Ruda del Sol i 21 w Paryz-Nicea, a nie jest to szczyt jego osiagniec. Wygral w swojej karierze dwie czasowki, a mianowicie w Eneco Tour(2 lata temu) oraz w tamtym roku w Tour du Poitou-Charentes. Rowniez w ubieglym roku byl drugi w czasowce w Tour of British, gdzie ulegl tylko mistrzowi olimpijskiemu - Wigginsowi, a pokonal chocby Michala Kwiatkowskiego czy Dowsetta oraz 8 miejsce w ITT w Tour de France. Zawsze jest mobilizacja u niego na czasowki w wielkich tourach i sadze, ze tutaj moze byc podobnie. Miejsce w TOP 10 jak najbardziej realne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
wer890 300

wer890

Użytkownik
Podaje po kursie jakim grałem
Zakarain - The Field 2 @ 1.2
Kurs jest moim zdaniem value, i jest sporo zawyżony po Tour de Romandie. Zakarin moze będzie w top 10, ale nie top 3, tam powinni zakręcić sie Porte Uran, i może Berto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Richie Porte - Rigoberto Uran 2 @ 2,42 Pinnacle ✅✅✅ easy minuta przewagi :cool:
Po takim kursie biorę, w bet365 mamy równowagę na przykład także tutaj mega value. Poza tym dla mnie Uran byłby mega faworytem w tej parze tylko jest jedno ale, miał problemy z oskrzelami na początku wyścigu, ponoć teraz już wszystko ok. Uran mega poprawił jazdę na czas, myślę że trzeba brać pod uwagę takie czasówki które jechał w ubiegłym roku i wyglądało to tak: Cima Grappa na Giro 3 miejsce, Broja na Vuelcie 2 miejsce. 4 w Romandii ale tam zupełnie inny profil także nie można tego brać pod uwagę. W tym roku 11 w Romandii ale też profil zupełnie inny. Mistrz Kolumbii w jeździe na czas. Porte natomiast dzisiaj kolejne 2 minuty w plecy, praktycznie w dwa dni, na banalnych etapach przegrał Giro bo łącznie dostał 5 minut bagażu. Czy po takim czymś będzie mu się chciało dalej jechać? nie wiem. Porte miał w tym roku dobrą czasówkę na Col d&#39;Eze gdzie wygrał ale to typowo górzysta, tutaj na Giro jest dość dużo dojazdu do pagórków, a płaskie czasówki w ostatnim czasie rewelacyjnie nie były w wykonaniu Diabła Tasmańskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
psm 921

psm

Użytkownik
Richie Porte w top3 1,50 expekt⛔(tragedia,szkoda gadac)
Powinno wejść jak w masło,jak nie wygra to może tu przegrać tylko z Uranem ewentualnie z Berto.Kiriyenka to solidny czasowiec i pewnie w top10 skończy ale z Tasmańczykiem na takim profilu przez 60km szans to on raczej nie ma.Zakarin to jeszcze znak zapytania.To co pojechał w Romandii to szacun bo z defektem po drodze skończyć na pudle etap to coś pięknego ale tam miał motywacje czyli wygraną touru.Tu trasa dłuższa i non stop lekko pod górke,jak dojedzie w czubie to stanie się na pewno jednym z najlepszych czasowców w peletonie.Porte tak jak Dawid zaznaczył znów stracił ale ja odwrotnie widzę aspekt motywacji.Sądzę że jeszcze bardziej będzie chciał udowodnić że tylko pech zabrał mu szansę na walkę o główny cel,a że te szanse właśnie można powiedzieć legły gruzem to pozostają etapy,a dziś już pierwsza szansa. Dla mnie typ 10/10. Dołożyłbym coś na dubelka i jakieś fajne ako można pobierać.
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Giro d&#39;Italia 2015 - 14. etap
Ilnur Zakarin (RUS) - Sylvain Chavanel (FRA)
Typ: Ilnur Zakarin (RUS) @ 1.70 ⛔ 11-65 zupełna pomyłka, Rusek zrobił sobie treningowy przejazd...
pinnacle
Zakarin po niespodziewanym wygraniu Tour de Romandie nie bardzo poradził sobie w Giro, a był mocnym kandydatem do top10. Szybko stracił 17min na jednym z pagórkowatych etapów i nie było mowy o dobrym wyniku w generalce. Od tego momentu nie przemęczał się i czekał na okazję, a ta nadarzyła się na etapie z metą na torze Imola, który wygrał w pięknym stylu. Zabrał się w mocną ucieczkę, potem poprawił atakiem na 25km przed metą i tak dojechał do mety. I właśnie okoliczności tego zwycięstwa po samotnym ataku skłaniają mnie do wniosku, że dzisiaj też stać go na dobry wynik. Miał okazje sprawdzić nogę w samotnej jeździe, przez 25km aż do mety utrzymywał taką samą przewagę nad peletonem, tak samo nad grupką uciekinierów. Druga połowa dzisiejszej czasówki wypisz wymaluj końcówka tamtego etapu, wtedy Rosjaninowi trochę pomógł deszcz, ale też świetna technika zjeżdżania, a ta umiejętność będzie dzisiaj w cenie, bo znowu zapowiadany jest deszczowy etap. Profil trasy trochę podobny też do czasówki w Tour de Romandie (ale 3 razy krótszej niż dzisiejsza), na której 3 miejscem obronił zwycięstwo w wyścigu. Chavanel to uznany czasowiec, ale nie lepszy od Rosjanina, zresztą w tym sezonie Francuz jeździ jakoś bez błysku. Kurs dobry, sporo wyższy niż gdzie indziej, moim zdaniem jedna z lepszych opcji na czasówkę.
Andrey Amador - Giovanni Visconti
Typ: Andrey Amador @ 1.40 ✅ 15-46 świetna jazda Amadora i niespodziewany awans na podium w generalce
william
Dwaj kumple z Movistaru i sąsiedzi w generalce, Visconti na 9. miejscu tylko 19s za Amadorem. Obaj z szansami na top10 w generalce, ale myślę, że Kostarykanin jednak większe, głównie przez większą moc w jeździe na czas i dzisiaj może sporo zyskać nad kolegą i paroma innymi kolarzami. Kluczem do powodzenia typu powinna być pierwsza połowa dystansu, zupełnie płaskie 30km gdzie typowi czasowcy będą sporo zyskiwać. Amador ma dużo lepszy silnik od Włocha, udowadniał to nie raz, ostatnio na Tirreno-Adriatico, gdzie na krótkiej (10km) i płaskiej jak stół czasówce dołożył Viscontiemu 24s. Dzisiaj trzy razy więcej płaskiego, więc pewnie zyska jeszcze więcej, w drugiej części na pewno nie straci na podjazdach, bo pod górę zawsze przyjeżdżali razem. Visconti pewnie będzie lepiej zjeżdżał i tam może nieco nadrobić, zwłaszcza na mokrym asfalcie, ale na pewno nie tyle co straci na płaskim (zresztą tych zjazdów nie tak dużo). Kurs może nie zachwyca, ale i tak jest sporo wyższy niż u konkurencji, więc już z samego tego faktu stanowi value.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Contador w top 3 @ 2.25 Unibet 3 ✅
Tinkov coś wczoraj przebąkiwał, że Contador jedzie po wygraną, mi jednak bardziej realne wydaje się jego miejsce na podium. El Pistolero byłby faworytem, gdyby cała trasa byłą pofałdowana, jednak te 30 km płaskiego, jak stół odcinka nie stawia go w roli faworyta, tym niemniej umiejętne rozłożenie sił może być kluczowe, gdyż to właśnie w drugiej części będą wszystkie trudności tego etapu. Co do Porte i Urana, to obaj pokazali słabości na wcześniejszych etapach. Australijczyk tracił albo przez defekt, albo tam gdzie nie powinien tracić. Uran na podjazdach nie błyszczał i regularnie łapał straty, choć uczciwie trzeba przyznać, że jego forma idzie w górę. Kto może więc zagrozić pozycji Contadora w top3. Zakarin, Cataldo, Kangert... zdecydowanie nie ten rozmiar kapelusza. Jak dla mnie Hiszpan będzie na podium, a niewykluczone, że wyprzedzi kogoś z dwójki Porte, Uran.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Contador w top 3 @ 2.25 Unibet
Tinkov coś wczoraj przebąkiwał, że Contador jedzie po wygraną, mi jednak bardziej realne wydaje się jego miejsce na podium. El Pistolero byłby faworytem, gdyby cała trasa byłą pofałdowana, jednak te 30 km płaskiego, jak stół odcinka nie stawia go w roli faworyta, tym niemniej umiejętne rozłożenie sił może być kluczowe, gdyż to właśnie w drugiej części będą wszystkie trudności tego etapu. Co do Porte i Urana, to obaj pokazali słabości na wcześniejszych etapach. Australijczyk tracił albo przez defekt, albo tam gdzie nie powinien tracić. Uran na podjazdach nie błyszczał i regularnie łapał straty, choć uczciwie trzeba przyznać, że jego forma idzie w górę. Kto może więc zagrozić pozycji Contadora w top3. Zakarin, Cataldo, Kangert... zdecydowanie nie ten rozmiar kapelusza. Jak dla mnie Hiszpan będzie na podium, a niewykluczone, że wyprzedzi kogoś z dwójki Porte, Uran.
Wczoraj czytalem wypowiedz Contadora, ze go brak caly czas boli. Trenowal nowa pozycje do czasowki, bo takowa bedzie musial przyjac przy kontuzji. Trafilem tez na stwierdzenie, ze przez to bedzie musial jechac z sila okolo 10-15 watow mniejsza.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Wydaje mi się ,że za bardzo spoglądacie na faworytów pomijając innych kolarzy na ,których ja spróbuje się skupić.

Damiano Cunego Davide Formolo 2 2,25 fortuna⛔

Szczerze powiem nie rozumiem tych kursów na &quot;małego księcia&quot; Formolo pokazuje się w tym wyścigu naprawdę super ma 22 lata i traci w generalce zaledwie 30 sekund do Cunego, jak widać Formolo chce walczyć tutaj o jak najlepszą lokatę w generalce i nie odpuścił po wygranej etapowej nic a nic. Niewiele ma osiągnięć na swoim koncie pod względem jazdy na czas ale to samo można powiedzieć o Cunego, w zeszłym roku Formolo w formie zajął 12 miejsce na 30 km czasówce Tour de Suisse , która była czasówką trudną tracąc 1:20 do Tony Martina i plasując się tuż za Cadelem Evansem(Evans w tym samym roku 4 na czasówce w Giro) co jest moim zdaniem naprawdę niezłym wynikiem, na trasie mamy 30 km płaskiego co będzie premiowało na pewno Formolo bo jest kolarzem większym co za tym idzie silniejszym co może pomóc zwłaszcza przy wietrze w twarz. Moim zdaniem Cunego jest tutaj faworyzowany za nazwisko i niezłą jazdę w górach , ale czasówka to inna para kaloszyi pomimo 17 miejsca w takiej rok temu stawiam na młodszego z Włochów ponieważ Cunego w tym roku nie jechał żadnej czasówki a jednak to trzeba trenować żeby czuć się komfortowo podczas jazdy.


Yuri Trofimov Mikel Landa 2 2,21 Fortuna ✅

Landa walczy o podium w tym wyścigu jeżeli ktoś ma jeszcze co do tego jakiekolwiek wątpliwości to niech porzuci złudzenia na pewno będzie wypruwał flaki żeby pojechać jak najlepiej i wzniesie się na wyżyny swoich możliwości a jak było widać nogę ma świetną nieporównywalnie lepszą niż Trofimov a czasowcami są podobnymi i osiągają podobne rezultaty chociażby podczas długiej czasówki na Vuelcie rok temu obaj w okolicach 70 miejsca, nie wiem skąd te kursy ale ja stawiam na Landę

Leopold Konig Ion Izaguirre 2 1,8 Fortuna⛔20 sekund ????

Ion Izaguirre na czas osiąga w tym roku świetne wyniki i na pewno zostanie mistrzem hiszpanii w TT jak tak dalej będzie jeździł top 10 w Paryż Nicea, 3 w Pais Vasco , wszystkie wyniki świadczą na jego korzyść i myślę ,że dziś będzie chciał potweirdzić swój ogromny postęp w jeździe na czas , może zakręcić się nawet w top 5 moim zdaniem o ile pojedzie na 110% co nie jest pewne ale myślę ,żę może tak być ponieważ Movistar jest cały czas w walce o klasyfikacje drużynową co prawda ma niewielkie szanse ale ciągle ma więc kto wie. Co do Koniga jest to solidny czasowiec ale nie prezentuje w tym roku tak dobrej formy jak Ion dlateog uważam ,że szansę na wejście są 60 do 40 na korzyść Baskijskiego kolarza Hiszpańskiej ekipy Movistar

Czasowką pokazała jak to Giro jest nieprzewidywalne , ciekawe lecz nieprzewidywalne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom