>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2015 - Giro d'Italia (09.05-31.05)

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ja mam pytanie, stronka jakas z wynikami live, pokazujaca miedzyczasy na poszczegolnych punktach bo &quot;super&quot; jest ten livescore na Gazzetta i jak co roku działa do du*y
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dario Cataldo - Andrey Amador 1 @ 1,724 Pinnacle ⛔
Nie rozumiem tej pary. Uważam że Amador w żadnym wypadku jutro nie nadrobi nad Cataldo, jedyna możliwość że ten typ nie wejdzie to to że przyjadą w jednej grupie i Amador będzie oczko czy dwa wyżej, ale tego nie zakładam ;) Cataldo na każdym górskim etapie przed Amadorem, Kostarykańczyk obecnie 3 w klasyfikacji generalnej ale zawdzięcza to etapowi kiedy dojechał w ucieczce no i czasówce. Może i jest liderem Movistaru ale to nie jest zawodnik na podjazd do Madonny di Campiglio. Astana jedzie od jutra na dwa baty, Landa bez żadnego pomocnika na siebie i Aru z całą ekipą na siebie, głównym jego przybocznym jest Cataldo. Darek jest 7 w generalce i jest duża szansa na utrzymanie tego miejsca także na pewno nie będzie odpuszczał. Włoch jest lepszym góralem po prostu i dlatego na niego gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dario Cataldo - Andrey Amador 1 @ 1,699 Pinnacle ⛔ 48 - 6
Co do jutrzejszego etapu mysle podobnie jak Dawid. Cataldo i Amador w gorach to troche inna para kaloszy. Tak jak polecalem granie wczoraj na Kostarykanina, bo w ITT mogl i wlasnie odrobil duzo czasu do innych, tak teraz zaczyna sie inna polka wyscigu. Amador nie jest to czolowy goral i mimo, ze do tej pory trasa nie byla az taka trudna to i tak jestem zaskoczony tak wysokim miejscem. Co wiecej w koncowce ITT jak sam mowil szedl w trupa i to moze sie troche zle skonczyc. Cataldo to jeden z przybocznych Aru i widac, ze jest w dobrej formie, tak jak i caly zespol. Cos mi sie wydaje, ze musieli naprawde dobry towar przyjac. Do tej pory w gorach duzo lepszy Wloch, poniewaz zwyczajnie jest lepszym goralem. Trzeba sprostowac jednak wypowiedz Dawida, bo Cataldo jest 6 w generalce, jednak miedzy miejscami 6, a 10 jest naprawde ciasno, bo to roznica 7 sekund. Astana ma trzech zawodnikow w czolowej 10 i calkiem realne, ze to utrzymaja, a sam Cataldo poprawi swoj najlepszy wynik - 12 miejsce, poniewaz jest w naprawde dobrej formie. Sporo, co prawda stracil w czasowce, co moze wydawac sie dziwne, jednak pewnie takie byly zalecenia zespolu. Mial sie nie przemeczac, aby na gorskie etapy w razie co byc przy Aru, ktory ostatnio chyba zlapal kryzys formy. Kurs moze juz troche spadl, ale dalej uwazam, ze jest do gry.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Chłopaki, jak widzicie szanse Koniga na top3? Ja niestety teraz kompletnie nie mam czasu analizować, oglądać, sprawdzać etc, nie wiem nawet jakie jeszcze etapy będą. Po prostu zobaczyłem właśnie potwierdzenie, że teraz to Czech jest liderem Sky, kurs na jego top3 na becie właśnie poleciał z 8 do 4.50, ale u innych można jeszcze złapać sporo lepszy.
Landa i Amador wydają się naprawdę mocni, jak widzicie szanse Leo? Trzeba się ogarnąć jak coś póki kursy jeszcze wysokie.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@Rimraf Konig ma takie szanse na top 3 jak Komorowski na prezydenturę. Jak się okazuje niestety żadne. Natomiast trzeba było wczoraj grać Landę i ja tak zrobiłem na top 3 po kursie 2.75 . Trójkę mamy juz ustalona , myślę że kwestia jest tylko to czy Aru czy Landa będzie drugi bo jak widać Mikel to nie pomocnik a wolny strzelec a Aru słabnie w oczach nie jest tak mocny jak w pierwszym tygodniu a najśmieszniejsze wydaje się być to ze to właśnie Landa a nie Contador wydaje się być najmocniejszy pod górę jednak straty poniesione przez Landę jak i Aru nie pozwalają myśleć o wygranej z Contadorem dlatego myślę że Astana skupi się na wprowadzeniu Landa do top3 i wygraniu klasyfikacji drużynowej. Uważam że 2 wygrane etapy dwóch kolarzy na podium w generalce klasyfikacja drużynowa i młodzieżowa to i tak ogromny sukces ekipy która jeszcze niedawno mogła się wogole przestać ścigać w WT.

P.S uważam ze jeszcze jeden etap Astana wygra :p
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Giro d&#39;Italia 2015 - Stage 16
16. Etap - Przewaga zwycięzcy
Typ: 2 sekundy lub więcej @ 1.65 ✅ 38s
bwin
Nie wiem skąd taki kurs, wystarczy tylko zerknąć na profil etapu i wiadomo, że finiszu z grupy nie będzie. Jeden z najtrudniejszych górskich etapów z kilkoma premiami górskimi, w tym monumentalną wspinaczką na Mortirolo (prawie 12km pod górę, nachylenie średnio 10-12%), a tam nawet Albercik z Aru będą oddychać rękawami. Na trasie non stop podjazdy i techniczne zjazdy, finisz też pod górę, okazji do ataków będzie aż nadto. Albo dojedzie ucieczka (kandydatów szukać trzeba choćby w klasyfikacji górskiej) i na ostatnim podjeździe najmocniejszy z nich pójdzie po chwałę zwycięzcy etapu Giro, albo sprawę rozstrzygną między sobą faworyci z generalki, stawiałbym na Contadora, bo trochę głupio wygrywać wyścig bez wygranego etapu. Pod górę Aru wyglądał przy nim jak ujechany gregario, a ta cała banda Astany zamiast zmęczyć Hiszpana, to wygląda na to, że najbardziej zmęczyła swojego lidera. W każdym razie, jakikolwiek scenariusz by się miał zrealizować, to co najmniej 2s przewagi zwycięzcy całkiem prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pod górę Aru wyglądał przy nim jak ujechany gregario, a ta cała banda Astany zamiast zmęczyć Hiszpana, to wygląda na to, że najbardziej zmęczyła swojego lidera.
ha ???? podoba mi się to zdanie a ono w 100% obrazuje to co dzieje się w peletonie. Aru wypsztrykał się w 1 tygodniu i teraz tak na prawdę to Landa dużo lepiej wygląda. Nikt nie odczepi Contadora na tym wyścigu, nawet brak mocnej drużyny (choć na papierze Saxo wygląda bardzo dobrze, to na podjazdach defacto przy Contadorze jedzie tylko Rogers, Basso cień, a Kreuziger nieobliczalny i przede wszystkim brakuje mu przejechanych km) nie spowoduje ujechania Alberta.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ryder Hesjedal - Giovani Visconti 1 @ 1,555 Pinnacle ✅ 6-??
Hesjedal to dużo lepszy góral, kurde chłop ma takiego pecha bo zawsze kiedy rzeźnię zaczyna robić Astana to on jedzie za nisko i nie jest w stanie dojechać do czołówki i wtedy samodzielnie musi odrabiać. Hesjedal w 3 tygodniu zawsze jest piekielnie mocny, niektórzy mówią że jest w stanie przyjeżdżać nawet z Contadorem, coś w tym jest, przecież Giro w 2012 roku wygrał właśnie w 3 tygodniu. Visconti będzie miał ciężko jutro, etap mega wymagający ja go nie widzę w czołówce. Na niedzielnym etapie do Madonny di Campiglio Visconiti początkowo jechał w głównej grupie, Hesjedal został w drugiej. A i tak na mecie Ryder był lepszy o 30 sekund. Mam nadzieję że Kanadyjczyk jutro nie zaśpi w momencie ataku a wtedy jeszcze jest w stanie do TOP10 w generalce wskoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@dawid@psotnick
Sam Contador w wywiadzie powiedział ,że to Landa jest najmocniejszym zawodnikiem i mocniejszym od Aru (wywiad dzisiejszy na cyclingnews.com) powiem tak co do Hesjedala i Viscontiego. jezeli Astana nie zrobi rzeźni od początku etapu a raczej jej nie zrobi to mysle ze pod Mortirolo nikt nie zaatakuje, a jezeli Astana marzylaby o wygraniu wyscigu to powinna od samego poczatku narzucic wariacki tempo i od podnóża Mortirolo powinny isc ataki naprzemian Aru Landa i w koncu zamęczą Contadora nie ma ludzi niezamęczalnych, finałowy podjazd jest banalny wiec jezeli Hesjedal wjedzie z Viscontim to Visconti go pojedzie stąd względnie wysoki kurs na Hesjedala.
A co do Porte to warto zauważyć ,że teraz otweira się szansa dla takich kolarzy jak Nieve do powalczenia o wygraną etapową, dlatego żałuję ,że nie ma go w żadnej z par. Ciekawy na 15 etapie był wysoki przyjazd Sylwka Szmyda 17 miejsce co zwiastuje ,że może jeszcze powalczyć tutaj, a jutro etap zaczyna się pod górę jest bardzo ciężki może Sylwek zaatakuje ? PRzemek Niemiecna ostatnim etapie 30. Podczas czasówki gadali z nim na żywo komentatorzy eurosportu i sam Przemek powiedział ,że jutrzejszy etap mu bardzo pasuje bo zaczyna się pod górę a jego osobiście męczą już skoki po płaskim, także kursy na polaków wysoki trzeba się zastanowić. Szkoda ,że na stronie CCC sprandi nie ma zadnych info na ten temat
Ryder Hesjedal-Steven Kruijswijk---&gt;2 2,05 sts✅✅✅- ja pójdę w stronę przeciwko Hesjedalowi w odróżnieniu do mojego przedmówcy i pro moda tego działu :p . Holender co prawda jest z zamaskowanego Rabobanku ale jedzie bardzo aktywnie na tym wyścigu notując kilka bardzo dobrych wyników. Można powiedzieć ,że Hesjedal zaspał ale prawda jest taka ,że próba przeskoku okazała się niepowodzeniem i tracił, poza tym to świadczy dla mnie o samym Hesjedalu ,że nie jedzie skoncentrowany wystarczająco bo przecież grupa rozbiła się na zjeździe a gdy zostali sami liderzy to Hesjedal w dalszym ciągu tracił. Co do Kruijswijka jest ciągle w grze o koszulkę najlepszego górala, ponadto dolożył Hesjedalowi minutę na czasówce i 2,5 minuty w niedzielę tracąc do Landy mniej niż 40 sekund, myśle ,że jeżeli zostanie odpuszczona ucieczka kolarzy z miejsc w okolicach 15 to Steven się w niej znajdzie , widać po nim ,że bardzo chce wygrać etap i na pewno bardziej niż Hesjedal ,który wcale tak bardzo mnie nie przekonuje.
Carlos Betancur-Benat Inxausti----&gt;1 1,5 sts✅✅✅ jak dla mnie mega ciekawa para , Inxausti wygrał etap natomiast Betancur jeszcze nie. Obaj walczą o klasyfikacje górską i obaj jutro mogą znaleźć się w ucieczce. Jeżeli natomiast obaj się w niej nie znajdą to Betancur na pewno przyjedzie wyżej ponieważ nie ma lidera nie musi na niego pracować ,a Inxausti jednak na pewno jeżeli nie będzie w ucieczce to będzie chronił Amadora bo dla Movistaru top 5 w Giro gdzie nie jedzie Valverde i Quintana to duży i niespodziewany sukces ,o który na pewno zadbają należycie. Dlatego stawiam na Betancura ,który w drugiej części sezonu z zimowego grubasa może stać się bardzo mocny a już jest całkiem dobry powiem szczerze ,że niespodziewanie. Widziałem jakiś czas temu forum i Topic mu poświęcony to się ludzie podniecali ,że 30 miejsce zajął.. ???? no nic myslę ,że Betancur pyknie Inxaustiego

Alberto Contador-Mikel Landa---&gt; 2 2,7 sts✅✅✅(gdzie indziej można złapać wyższe) hmm, moja teoria odnośnie tego typu jest taka, że ten etap nie jest na wygranie dla Contadora i Alberto na pewno jutro nie wygra, jeżeli ktoś ma wygrać to prędzej Landa ,który pokazał ,że ma lepszą końcówkę i jest bardziej eksplozywnym kolarzem co będzie na finiszu miało znaczenie. Nie sądze ,że Landa dostanie dyspozycje holowania Aru gdyby ten spuchł, jak widać on walczy o swoje i pokazał dyrektorom swojej ekipy ,że jest bardzo mocny i nikt go tu stopować nie będzie. Landa traci do Contadora prawie 5 minut więc Contador może spokojnie pozwolić sobie żeby ten Mikel odjechał mu nawet na tą minutę ,a on spokojnie będzie pilnował sobie Aru żeby mu nie psocił, jestem pewien ,że Contador nie urwie Landy pod Mortirolo i jak tak będzie to na 99% na finiszu Landa będzie chciał ograć Contadora chociażby dla własnej satysfakcji

Damiano Caruso-Alexandre Geniez 1 1,65 sts✅✅✅ co prawda Geniez w niedzielę pokonał Caruso o 25 sekund jednak uważam ,że to Włoch jest faworytem w tej parze tak jak zresztą wskazują bukmacherzy. Dwie rzeczy Caruso jest bardzo równy w swojej jeździe nie można powiedzieć że spuchł, jedzie swoje ,a powiedziałbym nawet ,że jedzie na więcej niż można się było spodziewać. Damiano jest wciąż bez sukcesu etapowego. Jest to kolarz niewątpliwie bardzo szybki jak na górala i jeżeli dojechałby na szczyt z najlepszymi to spokojnie może o takie zwycięstwo powalczyć. Co skłoniło mnie do zaproponowania Caruso ? Uważam ,że Caruso i Geniez wjadą na Mortirolo(przedostatni ale kluczowy podjazd) bardzo blisko siebie, jednak kto widział jak zjeżdza Geniez ten wie ,że nie jest on specjalistą w tej dziedzinie natomiast Caruso zjeżdża tak jak większość Włochów to jest bardzo dobrze. W związku z tym jeżeli nie powstaną zbyt duże różnice na Mortirolo a nie spodziewam się takich w przypadku tych panów to Caruso jest kolarzem szybszym i na pewno ogra Genieza i nie widzę innej możliwości
Warto powiedzieć ,że jutro zapowiadają około 16 stopni i deszcz , ale naprzykład na Passo Tonale tylko 7 stopni i śnieg z deszczem także zapowiada się niezwykle ciekawie mokro i nieprzyjemnie dla tych co nie potrafią zjeżdżać , a takim kolarzem bez wątpienia jest Geniez !
nie byłbym sobą jakbym nie napisał ,że za drobne zagram też ako na poziomie 13 ✅✅✅w sts
Edit@Podsumowując dzisiejszy etap, Contador jest nie do zajechania jednak uważam ,że gdyby Landa nie ciagnal na plecach Aru to odrobiłbym sporo więcej do Contadora i mogłobybyć cieakwie jeszcze jezeli chodzi o zwycięstwo. Landa dołożył na 4 kilometrach Contadorowi 40 sekund ! Facet jest w niesamowitej formie i trzeba bedzie korzystac z kursów na niego na etapach takich jak ten dzisiaj. Co do reszty kolarzy to Fortuna wystawia kursy na top 5 w wyscigu, ciekaw jestem jaki kurs bedzie na Kruisjiwjka ,który jest 8 traci nieco ponad 3 minuty do 5 Trofimova ale jak jedzie ! Przed nami przecież jeszcze 3 etapy , które mogą namieszać trochę w generalce. W dalszym ciągu zapowiada się świetna walka o koszulkę najlepszego Górala Inxausti, Kruisjwiijki Betancur ale cichym faworytem tejże koszulki zupełnie przypadkowo może okazać się Landa ,który nie napinając się na górskich premiach zgromadził już 72 pkt czyli zaledwie 20 kilka mniej od liderów, a Kruijswijka nikt już tak w odjazd raczej nie puści prędzej Betancur i Inxausti ale z drugiej strony Lotto nie będzie chciało dać odjechać Baskowi z Movistaru, także zapowiada się naprawdę pasjonująco!!
Co do jutrzejszego etapu , etap krótki 134 km płaski niby dla sprineterów ale została ich tylko garstka Viviani, Modolo, Nizzolo to sprinterzy ,którzy są głównymi faworytami. Ekipa SKy będzie na pewno tym razem pracować na Viviani&#39;ego żeby wyjść z twarzą jakoś z tego wyścigu, jednak jak wiemy współpraca w likwidacji ucieczek nie układa się w tym Giro najlepiej. Tinkoff na pewno nie będzie gonił bo się zajechali dziś na maksa ! Więc ja po cichu liczę na Nicolę Boema z uczieczki. Facet ma 109 pkt w klasyfikacji punktowej Viviani i Nizzolo po 119 jutro lotne finisze, a Boem nie napinał się od 3 etapów nic ,a nic przyjeżdzając w ogonach, może to być czarny koń w walce o tąże właśnie koszulke a kursy na niego w okolicach 34 są moim zdaniem grubo przesadzone ???? Jak wiadomo Bardiani co roku zawsze coś sobie ugra, jak nie koszulkę górala to etapy, ale myślę,że koszulka punktowa to byłoby dla tej ekipy coś nowego i bardzo pozytywnego więc uważam ,że po kursie 34 warto zagrać nawet za głupie przysłowiowe 10 zł ???? Pary dorzucę po wysawieniu kursów . Powodzenia ????

https://www.youtube.com/watch?v=vdXnTu7OGlA POLECAM ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
C 445

cristovao

Użytkownik
Księgowy jak nie udział w kraksie to guma, ma pecha, musi gonić a wygląda na to, że zaraz sam będzie musiał gonić.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
I świetna praca Igora Antona który ciągnął Contadora w ekspresowym tempie pod Mortirolo i naprawdę mocno mu pomógł. Warto zauważyć że Anton jakby odżył w ostatnich dniach spodziewam się jego ataku na następnych etapach pokazał że ma nogę przyjechał dziś 20 w niedziele 14 ma ogromną stratę do lidera wiec myślę że zaatakuje i wtedy zagram na jego zwycięstwo ????
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy ktoś coś wie o tych małych podjazdach 28 i 8 km przed metą ?
Tylko z opisu, bo nie wszystko widać na profilu.
After the last intermediate sprint of the day, in Menaggio, the riders start on a short uncategorized climb. The following 2.8 km kick up with 6.4 %. About 20 km later, the Giro d’Italia enters Switzerland for a very tricky finale.
The finish
Riding in the picturesque landscape alongside Lago di Lugano, the road starts to rise with 6.5 km to go. You can’t really see it on the stage profile, but the 2.3 km towards the top of this ascent have an average gradient of around 5 %. After more than two weeks of hard racing, this may be a place where you can make a different if your legs are good. From the top, there are just about 4 km to go. The descent is fast but does include a couple of hairpin corners with 3 km to go. Only the last 2 km are flat. Soon after passing under la flamme rouge, the riders turn left in a 90° corner. This is followed by a right-hand turn with 750 meters to go before a gentle left-hand bend takes the riders onto the final 250 meters straight-out towards the finishing line. These last two kilometers include a lot of road furniture. It’s important to be very alert. Luckily, the weather forecast predicts a sunny day in the saddle.
c-cycling.com

Kolarstwo. Giro d&#39;Italia. Stage 17
Winning Margin (sec.)
Typ: 0-1 - No @ 5.60 ⛔ 0s Po 2 tygodniach ciężkiego wyścigu i zwłaszcza po dwóch ostatnich górskich etapach, każda zmarszczka może robić różnicę, zwłaszcza dla szybkich kolarzy. Trudno też będzie ekipom sprinterskim kontrolować nawet taki krótki etap, raz, że się już trochę wykruszyły, a dwa, że już wcześniej parę razy dały ciała, więc mając w nogach kolejne kilometry i górki będzie o to tym trudniej. Myślę, że najlepszą opcją będzie dla nich oddelegowanie swojego gościa do ucieczki i niech się inni martwią o kontrolę etapu. A wtedy nie zdziwię się jak nie będzie komu tego robić, uciekinierzy sobie spokojnie dojadą i rozstrzygną wygraną między sobą, bo okazji do tego po lotnym finiszu w Menaggio będzie kilka. Przede wszystkim te 2 wspomniane w cytacie wzniesienia, krótkie, ale mogą zrobić różnicę, a już w Lugano też trzeba będzie trochę popracować. Końcówka wcale nie taka łatwa, raczej techniczna, więc nie musi być tak łatwo zespawać jakiegoś śmiałka i nie zdziwi mnie kolejny etap zakończony solowym atakiem. Z takim profilem etapu i okolicznościami wyścigu w ostatnich dniach, to taki scenariusz jest dużo bardziej prawdopodobny niż wskazuje kurs.
Marathon
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dzięki Psotnicku
Philippe Gilbert-Silvain Chavanel 1 1,4 sts✅✅19-46/B] Obaj zawodnicy potrafią wygrać z ucieczki jak i poszaleć na finiszu. Gilbert wygrał już w tym roku etap na Giro natomiast Chavanel na jednym z takich etapów był 2. Gilbert jest liderem swojej drużyny i taka &quot;Tricky&quot; końcówka na pewno premiuje go do walki nawet o zwycięstwo dzisiaj zwłaszcza ,że poważnych sprinterów zostało niewielu !!! Co do Chavanela no to ekipa IAM Cycling ma w swoich szeregach niezłego lecz będącego w słabej formie Haussler&#39;a myślę ,że prędzej postawią na Haussler&#39;a niż Chavanela z bardzo prostej przyczyny, Haussler śwetnie radzi sobie w takich końcówkach potrafi przejechać hopki i rewelacyjnie zjeźdża (pamiętny etap na TDF) dlatego moim zdaniem GIlbert spokojnie powinien powalczyć dzisiaj, a kto wie może zabierze się w odjazd ? :p
Fabio Felline-J.J Lobato 2 1,98 sts✅✅50-7 no dla mnie perełka dnia dzisiejszego, Felline wczoraj jechał w odjeździe wszyscy się tam napracowali i nie sądze żeby dzisiaj się szarpał zwłaszcza ,że jutro jest etap na ,którym zdecydowanie może powalczyć bo wspina się tutaj zaskakująco dobrze jak na kolarza o takiej charakterystyce. Co więcej ekipa TREK zapowiedziała ,że będzie gonić dzisiaj każdą ucieczkę na 100% ,żeby pomóc odnieść sukces Giacomo Nizzolo, a nie Felline. Lobato jedzie bardzo średnio ten wyścig czasem przypomni mu się ,że jest finisz i wypadałoby się pokazać z przodu, myślę jednak, że zważywszy na małą ilość sprinterów liczących się o zwycięstwo nawet hiszpanowi może przyjść do głowy żeby spróbować dziś powalczyć na końcówcę, jest to już dla niego chyba ostatnia szasna żeby się pokazać z dobrej strony i nikt w ekipie Movistar raczej nie będzie go powstrzymywał. Dodam ,że tylko w STS znalazłem taką parę.

Sacha Modolo-Luka Mezgec 1 1,5 sts✅✅1-3 ahh ten Modolo Modolo to jeden z ostatnich sprinterów jakiego podejrzewałbym o problemy na ostatnich kilometrach, obok Vivianiego i Hoflanda, również Mezgec nie powinien mieć problemów, jeżeli jednak dojdzie do finiszu z grupy to ekipa Lampre ostatnimi czasy rozprowadza świetnie mimo ,że nie jest ekipą nastawioną tylko na sprinty natomiast Giant to ekipa nastawiona nie wiem na co, bo nie na Mezgeca ,który finiszuje słabo 4,8,8,9 nie są to miejsca ,które powalałyby na kolana zważywszy na to ,że Mezgec rok temu wygrał etap na Giro i jedzie z 1 na plecach w swojej ekipie. Natomiast Modolo pare razy zagubił się na miejscach 100+ kiedy był finisz z różnych przyczyn ale to było na początku wyścigu od tego czasu zanotował 6,3 no i to najważniejsze 1 miejsce. Myślę ,że dziś będzie w walce o zwycięstwo pewnie tak samo jak Mezgec jednak uważam i pokazują to wyniki ,że Modolo jest obecnie w lepszej formie ponieważ kiedy finiszował zawsze wygrywał z Mezgecem i dziś myślę ,że będzie podobnie zważywszy ,że ekipa Lampre robi lepszą robotę na końcowych metrach niż Giant ,który wygląda jakby trenował do TDF to rozprowadzanie a Mezgec nie był liderem a ostatnim rozprowadzającym dla pewnego sprintera ,który w tym wyścigu nie jedzie ;). Argument za tym typem jest taki również taki ,że Eurosport lansuje Modolo za pośrednictwem reklamy Meridy, a którego kolarza Eurosport lansuje ten zawsze jest dobry ???? przykłady Nibalego, Basso, Farrara, Rui Costy ???? taka głupota mniej merytoryczna może ale jednak ????

i standardowo ako 4,16 sts✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom