>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kolarstwo 2015 - Giro d'Italia (09.05-31.05)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Damiano Caruso - Davide Formolo 1 @ 1,30 ✅ 9-26
Landa - Monfort 1 @ 1,37 ✅ 6-32
ako: 1,78 Unibet
✅✅✅ izzi :cool:
Nienawidzę grać takich kursów :] ale wydaje mi się że żadnej niespodzianki tu być nie może. Caruso lider BMC na Giro na razie jedzie czujnie i widać że jest mocny. Kandydat na TOP10 ewidentnie. Formolo wczoraj niesamowita szarża, całą ucieczkę jechał na kulawego trzmiela i w kluczowym momencie odstawił rywali, wczoraj już wyglądał na trupa i dzisiaj za to zapłaci. Landa to drugie skrzypce w Astanie, on jest ostatnim do podania tempa, a wczoraj nawet tego nie robił bo Aru ruszył po przed ostatniej zmianie, jechał swoim tempem stracił trochę czasu ale i tak wygląda nieźle. Monfort wczoraj w jednej grupie z Landą, ale sprawa jest taka że on był w ucieczce, dzisiaj nie wróżę powtórki wyniku. Reszta na live może będzie cościekawszego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Andre Greipel - Elia Viviani @ 2.375 Bet365 ⛔

Goryl tak sobie wygląda w tym sezonie, widać, że nie zaczął sezonu w Australii ;) Viviani pokonał go na 2 etapie, jutro będzie podobny sprint. Greipel pewnie coś wygra na tym Giro, ale ja bym w tym momencie z niego nie robił takiego faworyta.


Grega Bole - Kevin Reza @ 1.476 Pinnacle ⛔

Z dupy wzięta para. Bole powalczy o Top10, Reza to zupełnie nie ta liga jeśli chodzi o sprinty, bardziej już w jakiejś ucieczce bym go widział na tym Giro. Na drugim etapie Bole 11 , Francuz 39.


Rick Zabel - Bartłomiej Matysiak @ 2.00 Bet365 ⛔

I jeszcze taka parka. Typuje na podstawie wyników 2 etapu, bo ciężko w ogóle tych zawodników porównać. Drugi etap: Matysiak 14, Zabel 123. Sprawdziłem, młodzian nie leżał w kraksie, może pomagał komuś z BMC dołączyć do peletonu, ale skoro tak go wykorzystują to też wiele mówi o jego formie. Po stronie Niemca w tej parze jest tylko nazwisko.

Bravissimo :] Młody Zabel albo w ogóle nie próbuje finiszować, albo jest kompletnie zagubiony, więc można coś szukać przeciwko niemu na płaskich etapach. Szkoda, że Bartek dzisiaj leżał, bo przynajmniej ta para by weszła na lajcie.

No i Alberto...ech, szkoda gadać ????
 
psm 921

psm

Użytkownik
A ja znów odwrotnie od Ramirafa myślę że to będzie win Goryla✅ tylko że nie po takim kursie,albo gdzieś do rozpisu bo kursy już dziadowskie wszędzie,wczoraj można było złapać jeszcze 3,75.Dziś 3,10 na pinnacle.Przegrał z Vivianim i Hoflandem na drugim etapie ale jak dla mnie jego szanse z biegiem touru w sprintach rosną.Dziś sądzę że czas na rewanż.Wczoraj wypowiadał się że bardzo chce wygrać.Ta forma wcale nie taka najgorsza,wkońcu ma swój wiek.Etap w Turcji,etap na P-N,czyli plan min.cały czas jest.Teraz czas na plan minimum w Giro.
No i jeszcze Matthews z Loboto na Australijczyka⛔,ale już nie mam czasu pisać.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Rick Zabel - Bartłomiej Matysiak @ 2.00 Bet365
I jeszcze taka parka. Typuje na podstawie wyników 2 etapu, bo ciężko w ogóle tych zawodników porównać. Drugi etap: Matysiak 14, Zabel 123. Sprawdziłem, młodzian nie leżał w kraksie, może pomagał komuś z BMC dołączyć do peletonu, ale skoro tak go wykorzystują to też wiele mówi o jego formie. Po stronie Niemca w tej parze jest tylko nazwisko.
Rick Zabel - Bartłomiej Matysiak 1 @ 2.09 Pinnacle ✅ 81 - 184
A ja tutaj pojde w zupelnie odwrotna strone. Kursy sie odwrocily moze wlasnie dzieki Tobie. Widze w tym kursie value. Przede wszystkim trzeba zaczac od tego, ze Matysiak nie bedzie liderem CCC na ten etap. Jesli nie bedzie ucieczek to prawdopodobnie pomoze przy rozprowadzaniu Grega Bole, a moze nawet i nie. To Sloweniec powinien powalczyc z polskiej grupy. Nie ma co sie oszukiwac, zaden z nich to nie jest czolowy sprinter. Polak to mistrz Polski ze startu wspolnego z tamtego roku, czasami wygrywal etapy na roznych mniejszych zawodach w Polsce, czy nawet jakies miejsca w TOP10 zawodow zagranica, jednak Giro to inna polka. Zabel to jeszcze mlodzian. To syn Erika, czyli geny sa dobre. Ciazy na nim na pewno nazwisko. Bedzie chcial udowodnic, ze miejsca w druzynie zawodowej nie dostal za nie. W tym sezonie pokazal, ze potrafi zafiniszowac. 11 miejsce na pierwszym etapie w Dubaju, gdzie pokonal chocby wspomnianego wczesniej Bole czy nawet Degenkolba. W tamtym roku pokazal sie fajnie na Tour of Britain. To bedzie dosyc latwy etap, co raczej spowoduje, ze Gilbert nie bedzie prawdopodobnie bral udzialu w finiszu, co moze otworzy szanse dla Zabela? Nie ma co sie napalac na granie mocno tego typu, bo rownie dobrze moze skonczyc sie miejscami w drugiej setce obu zawodnikow, jednak moim zdaniem kursy w strone Polaka, to moze byc strzal w stope.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja dzisiaj widzę tak

Bole Reza 1 1.35⛔
Ruffoni Porsev 1 1.75✅
Matthews Lobato 1.45⛔
Mezgec Peluchci 1 1.45⛔
Ako 4.84 sts

inne propozcyja to
typ 1 i 4 + Modolo Nizzolo- Modolo✅ 1,6 + Viviani Hoffland- Viviani 1,4 ✅ako 4,3

No więc tak Grega Bole to kolarz na miejsca 5-15 , Reza to szybki kolarz jednak dużo lepiej sprawdza się na etapach pagorkowatych bardziej jak Gilbert niż Cavendish ???? a Bole na odwrot , a na poważnie no dużo wyżej cenie slowenca zresztą kursy jak widać też stawiam na slowenca.

Ruffoni to kolarz który bardzo dobrze pokazał się w Tour of Turkey zajmował miejsca w pierwszej piątce i na podium wygrywając np z Greipelem a przegrywając z Modolo i Cavendishem co na pewno nie jest wstydem dla mlodziaka, miejsce 39 to zdecydowanie nie jego tereny jego miejsce jest w pierwszej 10 dzisiaj etap 6 wiec na pewno on jak i cała ekipa mając takiego sprinter a będą bardzo zmotywowani aby się pokazać bo do tej pory Bardiani trochę zawodzi. Porsev natomiast był 14 i wiele więcej nie mogę o nim powiedzieć dojechał na takim miejscu na jakim go widzę na Giro koniec 10 początek 2 , myślę że Ruffoni go objedzie

Matthews jest po prostu w wyższej formie i przystępuje do finiszow w odróżnieniu od Lobato , a nawet jak zafiniszuje to nie sądzę że na tyle skutecznie aby pokonac kangura.

Giant Alpesin to ekipa która jest nastawiona tylko i wyłącznie na sprinty nawet w ucieczkach specjalnie nie biorą udziału Mezgec jest tam liderem był 4 a Włocha jakoś nie widzę w pojedynku z Mezgecem który ma za sobą cała ekipę , Włoch na 2 etapie 195 ostatni , pewnie leżał następne etapy tez w samych ogonach nie wiadomo w jakiej jest formie ale nawet w dobrej raczej nie pokona Mezgeca którego forma w ostatnich tygodniach zaczęła rosnąć z beznadziejnej na całkiem niezła


A jeżeli ktoś szuka zwycięzcy dzisiejszego etapu to Odpowiedź jest tylko jedna Sacha Modolo 7.00 bet365
Nie będę się rozpisywał dlaczego tak po prostu uważam

edit@Zabek bardziej mi chodzizło o to ,że Reza raczej objechałby Bole na finiszu typowym dla Gilberta, ale na etapie typowym dla Cavendisha większa szanse ma Słoweniec :p oczywiście patrzmy na to z lekkim przymrużeniem oka ;) kurs niski ale do ako ok
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
No więc tak Grega Bole to kolarz na miejsca 5-15 , Reza to szybki kolarz jednak dużo lepiej sprawdza się na etapach pagorkowatych bardziej jak Gilbert niż Cavendish ???? a Bole na odwrot , a na poważnie no dużo wyżej cenie slowenca.
Typu jak najbardziej nie neguje, nawet popieram, chociaz juz troche niski kurs, tymbardziej po odjeciu podatku. Jednak Grega Bole nie jest na odwrot. On rowniez woli pagorkowate etapy, poniewaz nie jest typowym sprinterem i z takimi czesto nie ma szans. Jednak na przerzedzonym peletonie spokojnie jest w stanie bic sie o TOP3 vide Andaluzja. Na zwyklych, plaskich etapach miejsce w 10 jest juz dobrym wynikiem. Co nie zmienia faktu, ze umiejetnosci jak i obecna forma moim zdaniem przemawiaja za Slowencem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Etap 6: Montecatini Terme - Castiglione della Pescaia
Typ: Sacha Modolo miejsce 1-3 @ 2,75 ✅ 3. Modolo
expekt
Też mi się wydaje, że w Modolo drzemie dzisiaj największe value. Stawka sprinterów w Giro wyjątkowo wyrównana, nie ma jednego dominatora i każdy z 5-6 ścigantów przy wypracowaniu dobrej pozycji może wygrać na kresce. Akurat Modolo ma kto rozprowadzać, bo Richeze czy Ferrari sami są solidnymi sprinterami, już na 2 etapie zrobili dobrą robotę dając świetną pozycję swojemu liderowi, ale wtedy wpieprzył mu się Nizzolo, wytrącił go z rytmu i Sacha w ogóle przestał pedałować. Dzisiaj czas na rewanż, forma jest co pokazał w Tour of Turkey, przy mocnej stawce na każdym finiszu w czubie, a raz nawet wygrał. W Giro jak zaznaczyłem Modolo nie miał jeszcze okazji pokazać pełni mocy, ale noga podaje i jeśli nie będzie żadnych incydentów, to przy wsparciu kolegów ciężko będzie Włocha objechać. Typ na podium, więc jest spory margines bezpieczeństwa w porównaniu do czystego win, a kurs też bardzo dobry.
Sacha Modolo - Giacomo Nizzolo
Typ: Sacha Modolo @ 1.72 ✅ 3-5
unibet
Errata do powyższego: rewanż za 2 etap, gdy rozbujany Nizzolo wytrącił Modolo z rytmu i pozbawił go szans nawet na wygraną. Dodatkowo ponoć Nizzolo przez ostatnie dni borykał się z jakimiś alergiami (znalazłem takie info), co na pewno nie pomogło mu błogo przejechać ostatnich trudnych etapów. Wsparcie od zespołu będzie miał, ale rywal też, za to jego dyspozycja pod znakiem zapytania, co tylko mnie upewnia do Modolo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Jak ktoś grał pare Bole-Reza na pinku to sprawdźcie czy nie macie zwrotu. W nazwisku murzynka zrobili błąd i przez to anulowali zakłady ???? Można pobrać jeszcze raz, kurs nawet minimalnie wyższy.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutro Bling/ucieczka. I skłaniam się ku tej 2 opcji.
Gdyby etap miał te 200 km, to pewnie spróbowałbym na Aussiego. A tak? Ciężko to będzie kontrolować, jeśli pójdzie większy odjazd. Mogą puścić np. Gerransa. Myślę też nad Viscontim(lider+etap).
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dziś niby etap płaski, ale na koniec wyjebka i może się okazać, że Berto dalej nie pojedzie.Decyzja ma zapaść jutro przed etapem, ale to zdjęcie mówi, że nie jest dobrze.
Jak jeszcze on odpadnie to już w ogóle powinni zrezygnować z pierwszego miejsca bo trochę będzie wstyd patrzeć na zwycięzce Giro patrząc na stawkę.
Oleg Tinkov @olegtinkov · 53 mins 53 minutes ago
We all hope for tomorrow @tinkoff_saxo
Dobrze to podsumował Bauke :
Bauke Mollema @BaukeMollema · 30 mins 30 minutes ago
Bauke Mollema retweeted Erik Breukink
I agree! The finals would be a lot safer. #safetyfirst #change @UCI_cycling Bauke Mollema added,
Erik Breukink @BreukEB
Always those stupid crashes in the sprint. Take the time for the GC at 3k and let the sprinters play their game. #giroditalia2015
Jutro 260 km, dojeżdża ucieczka, nie widzę innej opcji.Nawet dla Gilberta ten etap to mega zdziwienie.
Dziś w top10 ośmiu Włochow, a i tak żaden nie wygrał :p.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Maciej Paterski-Mauro Finetto 1,66 bet365⛔
Miałem jutro odpuszczać ale zagram na Maćka,coś mi mówi że jeszcze na tym Giro pokaże się z dobrej strony.Duże szanse jutro na dojazd ucieczki,a ja wierzę że Polak w niej się znajdzie.Zagrałbym (o ile po dobrym kursie) top3 ale oczywiście oferty jeszcze prócz 365 nigdzie nie ma a rano no time.
ps. Kozi,wstyd patrzeć nam jak nam,ale sam zwycięzca będzie miał poczucie wygrania Giro przez bardzo małe &quot;g&quot;
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Może jednak będzie jechać dalej.
Alberto Contador ‏@albertocontador 2 mins2 minutes ago
Thanks for your support,fortunately there aren&#39;t fractures,it has been a shoulder dislocation,I hope to take the start tomorrow
Vamosssss Berto.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sacha Modolo - Luca Mezgec 2 @ 2,24 Pinnacle ✅ 66-38
Ciężki etap do kontrolowania, jutro w ucieczkę musi iść Paterski bo jest szansa na dojazd. Jednak wracamy do typu, finałowy element etapu jest pod górę na 4%, a na samym finiszu mocno się wypłaszcza, to jest dużo dla Modolo, być może i jest w stanie jechać tą hopkę ale czy będzie miał z czego finiszować? nie wierzę. Mezgec jest silniejszy na pagórkach, na finiszu też jak na razie na tym Grio melduje się w TOP10 sprinterów. Widzieliśmy przed rokiem na Vuelcie jak Mezgec trzymał się na podjazdach a jutro finisz jest bardzo podobny do tych hiszpańskich etapów.
Jak Australijczycy z Oricy nie puszczą takiego Gerransa w ucieczkę to zrobią wszystko by ten etap kontrolować, tylko nie widzę jakoś innej drużyny która pomoże w kontroli etapu. Jak ucieczka to widzę takich zawodników jak Paterski, Visconti, Paolini, Chavanel ewentualnie Slagert, Ulissi czy Gilbert tylko pytanie czy będzie pozwolenie na taką mocną ucieczkę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Diego Rosa - Dario Cataldo 1 @ 1,83 Bet365 ✅ 24 - 36
Pojedynek dwoch Wlochow z Astany. Duze szanse na dojazd ma jutro ucieczka, no chyba ze znowu druzyna Fabio Aru narzuci mordercze tempo. Jednak ja bym na to nie liczyl. Rozwazam dogodnienie przez peleton ucieczki, ale na pewno nie takie roznice jak na 3 etapie. Co mnie sklania do grania na Rose w tej parze? To nie jest na pewno etap dla Cataldo. Diego na etapach plaskich przyjezdza blisko czuba, do tej pory wyzej jak Dario. Tiralongo dzisiaj uwiklany w krakse. W sumie nie wiem dobrze czy ma jakies powazniejsze obrazenia. Jesli tak to moze wlasnie Rosa sprobuje swojej szansy, bo z reszty ekipy z Astany to on dysponuje najlepszym finiszem i sadze, ze przy przerzedzonym peletonie jest w stanie powalczyc o TOP10. Jesli nawet nie bedzie finiszowal, to widze duza szanse o przyjechanie przed Cataldo, ktory nie przyklada wiekszej wagi do miejsc na plaskich ew. lekko pagorkowatych etapach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psm 921

psm

Użytkownik
Jak wczesnie to ich puszcza nawet mocna grupa,Gillbert bedzie chcial sie zabrac bo widmo kolejnej porazki z Matthewsem ma przed oczami,jak nie to BMC pomoze Orice w pogoni,moze i trek dla Felline,nie skreslalbym go.Z Astany ktos ruszy na pewno do ucieczki,gonic nie beda,tak to widze
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ucieczka na szczęście bardzo kiepska Bandiera, Boem, Mihaylov, De Negri więc dzisiaj finisz z peletonu, pomimo że teraz ponad 10 minut przewagi ucieczki. Ale 260km da się we znaki uciekających i nie mają żadnych szans na skuteczną walkę o wygranie.
Contador jedzie, jest dobrze, jak przetrwa ten weekend to wygra Giro.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Contador jedzie, jest dobrze, jak przetrwa ten weekend to wygra Giro.
To sie okaze. Wszystko zalezny jak szybko bedzie sie goic. Dobrze dla niego, ze teraz nie ma gor, bo nie dalby rady z tym barkiem scigac sie na rowni z Aru i Porte. Takze z takimi deklaracjami wstrzymalbym sie. Tymbardziej, ze na razie nie wiadomo jak z forma.
Michael Matthews - Juan José Lobato del Valle 1 @ 1,57 Bet365 LIVE ⛔ 84 - 2
Gram tutaj na Matthewsa, ktory juz w tym wyscigu pokazal ze jest w formie. Zgarnal jeden etap, o podobnym profilu jak dzisiejszy. Z kolei Hiszpan jedzie bardzo slabo ten wyscig. Tylko raz, wczoraj probowal cos walczyc. Zajal 14 miejsce, a tak to miejsca poza 100. Tak jak wspomnialem, po pierwsze forma, po drugie zespol, a po trzecie zwyczajnie umiejetnosci. Kolarz Movistaru ma potencjal, ale jeszcze sporo musi sie nauczyc. Jesli jest w formie to moze powalczyc z najlepszymi co pokazal w Andaluzji, jednak od tego momentu troche zagubil swoja forme. Dzisiejszy etap bedzie dla niego sprawdzianem. Moim zdaniem nawet jesli bedzie finiszowac, to bedzie za Australijczykiem. Jednak za drobne mozna sprobowac jeszcze:
Juan José Lobato del Valle 10 miejsce lub gorsze @ 2,00 Bet365 ⛔
edit: Orica moim zdaniem zaplacila za postawienie na Gerransa, ktory po wielu kraksach jest bez formy. Zamiast postawic na Matthewsa w formie ktory jechal na czele na kilometr przed meta. Tak to etap im zgarnal Ulissi, co jest smiechem i powinno powiedziec wszystko o sprinterach w tym wyscigu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To sie okaze. Wszystko zalezny jak szybko bedzie sie goic. Dobrze dla niego, ze teraz nie ma gor, bo nie dalby rady z tym barkiem scigac sie na rowni z Aru i Porte. Takze z takimi deklaracjami wstrzymalbym sie. Tymbardziej, ze na razie nie wiadomo jak z forma.
O formę to nie ma co się bać, bo jak mówił jest gotowy na 70% więc z takim przygotowaniem wciąga nosem Aru i Porte bo to nie ta półka by ich nie pokonać. Już na Abetone była komenda &quot;sprawdzam&quot; no i tak sprawdził że nie bez problemów dojechała ta dwójka i potem Landa.
Najważniejsze że czasówka jest dopiero za tydzień. Bo tam kluczowe jest ułożenie na rowerze a ze zwichniętym barkiem byłoby ciężko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom