>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2015 - Giro d'Italia (09.05-31.05)

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Czemu takie wysokie kursy na Matthewsa. Forma ostatnio była, szybki zawodnik też zawsze to był szybki. Także o top 3, a nawet zwycięstwo raczej powinien powalczyć na dzisiejszym etapie. A tu w parach z Lobato, czy Hoflandem, których normalnie ogrywał lewą nogą.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Tez na to zwróciłem uwagę może bukmacherzy przewidują ze gerrans będzie finiszowal ? Albo specjalnie wystawili żebys miał zagwostke :d
Nie miałem czasu popisać ale na dziś
Modolo Nizzolo 1 1.8⛔ wylądował w kraksie
Greipel Viviani 1 1.52⛔ Greipel po raz kolejny w tym sezonie zostal bez ekipy i zagubił się, nie warto go grać już bo widać ,że ma jakies problemy psychiczne.
Matthews Lobato 1 1.52✅
Zagrane w bet365
Ako 4.1
@Co do jutra, etap ma tylko 136 km od 30 do 96 km idzie caly czas w gore oczywiscie z malymi przerwami, uważam ,że tacy sprinterzy jak Nizzolo, Viviani czy Greipel mogą nie mieć szansy dojechać w czołówce, w związku z długością etapu będzie on rozgrywany w wysokim tempie co nie sprzyja takim sprinterom. Jutro szanse na finiszu z grupy mogą mieć tacy kolarze jak Haussler(ale leżał dziś 2 razy) Gerrans, Gilbert no i oczywiście Matthews, również Modolo nie jest na straconej pozycji tak jak i Mezgec. Ponadto szansy na takim etapie mogą szukać kolarze typu Chavanel albo Luis Leon Sanchez. Czekamy na kursy i gramy ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Michael Matthews E/W @ 13.00 Bet 365 ⛔ 7
Rowniez dziwi mnie taki wysoki kurs na zawodnika Orici. W giro nie mamy zbyt wielu wybitnych sprinterow. Glownym konkurentem bedzie Greipel, ktory mnie jednak nie przekonuje w ostatnich latach. To juz nie jest ten zawodnik, ktory potrafil wygrywac po kilka etapow na wielkich tourach. Teraz to raczej pojedyncze sukcesy. Kolejni konkurenci? Giant, ktory przyjechal z dwoma w miare solidnymi sprinterami, ktorzy czesto jednak rozprowadzaja Kittela, a mianowicie z Arndtem i Mezgecem. Obaj jednak nie blyszcza w tym sezonie. Liderem ma byc Sloweniec, ktorego jedyny sukces w tym sezonie to 1 miejsce na drugim etapie Tour Cycliste International du Haut Var-matin, gdzie jego praktycznie jedynym powaznym konkurentem byl Gilbert, ktory nie jest typowym sprinterem. W tamtym roku co prawda wygral etap na Giro, jednak w tym sezonie forma wyglada naprawde slabo. Modolo w miare solidnej formie, kilka czolowych miejsc, nawet w Turcji zwyciestwo. Jednak Lampre ma 3 w miare dobrych sprinterow. A wiadomo gdzie za duzo osob jest chetnych do wziecia etapu, tam nie zawsze dobrze to wychodzi. Lobato - kolejny konkurent, zaczal calkiem niezle sezon jadac w Dubaju i podczas Andaluzji, pozniej jednak nie osiagnal zadnego spektakularnego wyniku. Pokazal, ze ma potencjal na bycie czolowym sprinterem, pytanie czy to juz teraz? Nizollo rowniez calkiem niezle, chociaz podium podczas Paryz-Nicea na jednym z etapow, wygranie 18th GP Nobili Rubinetterie-Coppa Papa Carlo-Coppa Cittá di Stresa, przy jednak dosc sredniej obsadzie, gdzie glownym konkurentem byl wlasnie wspomniany wczesniej Lobato. W tamtym roku naprawde niezly wyscig, dzieki czemu byl drugi w klasyfikacji punktowej. Kilka pudel zaliczyl, jednak ani razu nie wygral. Moim zdaniem w tym roku, ze wzgledu na slabsza obsade ma wiecej szans, jednak czy mu sie uda? Mam wrazenie, ze musi sie jednak jeszcze troche nauczyc, zeby wejsc na ten top level. Orica jedzie w tym roku Blinga. Ktos moze powiedziec, ze jest jeszcze w skladzie Gerrans, ktory moze powalczyc. Moim zdaniem jednak nie postawia na Simona, z powodu słabego sezonu, w dużej mierze straconego przez kontuzje, jeśli Matthews pokazywal naprawde niezla forme.
Michael ten sezon rozpoczal od 2 miejsca w klasyfikacji punktowej w Paryz-Nicea, gdzie jeden etap wygral, raz byl 3 oraz 2xTOP10. Pozniej przyszlo pudlo na Mediolan-Sanremo, wygrana oraz drugie miejsce na dwoch pierwszych etapach Vuelta Ciclista al Pais Vasco. Nastepnie 2 miejsce na De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne, 3 w Amstel Gold Race. Jechal jeszcze w Walonskiej Strzale, ktorej jednak nie ukonczyl. Pokazuje to, ze jest w naprawde niezlym gazie w tym roku. Rozowa koszulka Gerransa moze zastanawiac. Przeciez powinien jej bronic. Jednak w tamtym roku byla podobna sytuacja. Orica wygrala TTT, a liderem byl Tuft. Jednak juz po drugim etapie rozowa koszulke zalozyl wlasnie Matthews. Moim zdaniem bedzie chcial powtorzyc ten wyczyn. Orica nie przyjechala walczyc tu o generalke, ale o etapy. To jest glowny cel tego zespolu. W przypadku podium rowniez otrzymujemy dobry kurs. Ze wzgledu na slaba, moim zdaniem(gdyz nie ma zadnego z moim zdaniem 5 najlepszych obecnie sprinterow peletonu: Cavendisha, Kittela, Degenkolba, Bouhanniego i Kristoffa), obsade sprinterska, w tym kursie widze spore value.

Czy Bling znowu bedzie mogl uniesc rece w gescie triumfu oraz zalozyc rozowa koszulke?​
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niestety kolejna strata Pozzovivo, dzisiaj 1:09 straty poprzez kraksy. Tak samo jak Atapuma, Niemiec i Szmyd. Co do Pozzovivo myślę że spowoduje to ciekawszy wyścig bo będzie musiał szukać swojej szansy już nawet w 1 tygodniu.

Jeszcze małe ogłoszenie, dla 3 najaktywniejszych osób w tym dziale i podających ciekawe typy i informacje pod koniec wyścigu czeka mała nagroda/podziękowanie, także zachęcam do jeszcze większej dyskusji ????
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Odrazu na jutro z oferty bet365 rzuca się w oczy

Philippe Gilbert - Paolo Tiralongo - Gilbert 1.83✅✅

Dla mnie to są jaja i mam wrażenie jakby pieniądze położyli na ulicy okej Gilbert dziś 38 w tym sezonie jeździ słabo ja się zgadzam . Ale to utwierdza mnie w przekonaniu ze jeżeli Belg zdecydował się na jazdę w Giro a na pewno zważając na jego pozycję w zespole miał wybór to znaczy ze czuje się na tyle mocny aby na takich etap jak jutro czy pojutrze pokazać pazur. Tiralongo to jeden z pomagierow Fabio Aru i znalazł się na bodaj 11 miejscu ale to co dziś się wyprawialo w końcówce etapu to każdy kto oglądał widział . Tinkoff wraz z Astana uciekały Pozzovivo i rozdawał karty jeszcze na 3 km przed meta i siła rzeczy Aru wraz z takim Tiralongo znaleźli się wysoko dla przykładu 14 był Kreuziger z Tinkoff który wirtuozem sprintu na pewno nie jest. No więc Tiralongo ma inne zadania na tym wyścigu nie walkę o zwycięstwo na poszczególnych etapach zresztą klasa i szybkość nieporównywalnie większa po stronie Belga wszystko świadczy na jego korzyść zwłaszcza ze jutro finisz odbywać się będzie z grupy 50-60 kolarzy i jeżeli Gilbert nie zamelduje się przynajmniej w 10 tzn ze się skończył a w tejże nie ma miejsca dla Tiralongo

Matthews -Lobato --》Matthews 1.33✅✅ wiem ze kurs niski ale etap dla lidera tegorocznego Giro wręcz idealny a Lobato leżał i się poobijal.

I ostatnie z oferty bet365 co mi przyszło do głowy

Maciej Paterski - Mauro Finetto---》Paterski 1.66 ⛔⛔ pojechał w ucieczce nie dał rady ale i tak fajnie się go ogladalo

Kto będzie kolarzem na generalkę w CCC ? Wychodzi na to ze albo Paterski albo Rutkiewicz bo dziś Szmyd sporo stracił a nikt CCC nie został mu pomagać , Paterski potrafi zafiniszowac z takiej grupki a nawet jeżeli nie będzie tego robił to być może będzie pomagał Gredze Bole o Wlochu z ekipy Southeast niewiele mogę powiedzieć nic nadzwyczajnego natomiast Maciek jedzie swój życiowy sezon
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Maciej Paterski - Mauro Finetto 1,714 pinnacle ⛔ 71-55
Nie wiem na co tak gonili tą ucieczkę. Po tym jak ich doszli to już nie było szans na finisz więc został z tyłu grupy :/
Popieram typ na Maćka. Jutro te podjazdy powinien spokojnie pokonać a z mniejszej grupki on na pewno powinien być szybszy niż Finetto, który tak naprawdę prócz 13 miejsca na Trentino-Milenda(2HC) nie ma żadnych wartościowych wyników. Maciek jedzie sezon życia i wydaje mi się, że to taki fajny etap pod niego. O Finetto jakbym chciał to nic nie powiem bo najzwyczajniej w świecie pierwszy raz widzę go na oczy i po takim kursie wg. mnie na Maćka trzeba próbować.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Grega Bole E/W @ 26.00 Bet365 ⛔ 11
Z racji ciezkich do typowania szczegolnie na poczatku par, gdzie nie wiadomo kto w jakiej jest jeszcze do konca formie to szukam duzych kursow. Nie ma co sie napalac na granie grubo, raczej za symboliczna kwote. Szkoda Matthewsa wczoraj, bo mial dobre rozprowadzenie i pozycje do ataku. Niestety gdzies sie zagubil i dopiero 7. Dzisiejszy etap zgarnie raczej on. Wiekszosc typowych sprinterow raczej nie da rady dojechac w peletonie. Dwa podjazdy, drugiej i trzeciej kategorii beda za trudna przeszkoda. Jak wiadomo CCC przyjechalo tu, aby walczyc o etapy i mowia o tym glosno. W tym roku forma calego zespolu jak i Bole jest fajna. Pokazal, ze na takich, pagorkowatych etapach jest w stanie walczyc z najlepszymi, chocby w Andaluzji, gdzie dwa razy byl na podium. Ostatnio w Chorwacji rowniez pokazal, ze ta forma nie uciekla i dalej jest na wysokim poziomie. Jesli dobrze rozprowadzi go Maciek, na co bardzo licze to widze duza szanse na podium, co da rowniez pokazny kurs. Gilbert juz od paru sezonow nie potrafi sie odnalezc i sadze, ze tutaj rowniez bedzie mial ciezko. Lobato wczoral lezal, wiec czesc konkurentow nie odpada. Po takim kursie nie sprobowac? Moim zdaniem za drobne warto.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Michael Matthews vs Juan J.Lobato.D. Valle 1 @ 1.28 ✅ 1-118
Grega Bole vs Francesco Gavazzi 1 @ 1.44 ⛔ 11-7
@ 1.85 Bet365
⛔⛔⛔
Matthews z pewnością nastawia się na ten etap i będzie chciał powalczyć o etapowy triumf. Wczoraj trochę zabrakło, lekko się zagubił na na finiszu, ale dzisiaj powinno być już dużo lepiej. Profil całego odcinka zdecydowanie pod niego. Na tych wszystkich górach poprzedzających ostatnie metry większość lepszych sprinterów odpadnie od głównej grupy tworząc szansę na triumf dla Australijczyka. Pokonanie rywala nie będzie większym problemem, gdyż wczoraj leżał w kraksie. Będzie poobijany i może to wpłynąć na dyspozycję w dniu dzisiejszym. Nie sądzę, aby nie w pełni sił mógł się włączyć nagle o w walkę podium czy też zwycięstwo. Wcale się nie zdziwię jak zostanie za peletonem, traktując etap ulgowo. Nawet będąc blisko to pokonać Matthewsa na finiszu będzie niezmiernie ciężko.
Grega Bole ten sezon musi uznać na niezwykle udany. Ostatnio świetny występ w wyścigu dookoła Chorwacji, wygrany etap i bardzo aktywna jazda. Wcześniej równie udane etapówki w Ciclista del Sol czy w Dubaju. Mnóstwo wysokich miejsc, pozycji na podium. Widać, że Słoweniec jest dobrze przygotowany, a na dodatek ma solidną drużynę, która dzisiaj może mu pomóc w walce o wysokie lokaty. Taki etap powinien mu pasować i jeżeli będzie miał swój dzień to z pewnością powalczy. Natomiast Gavazzi najlepsze lata ma za sobą. 3-4 lata temu odniósł kilka cennych sukcesów, ale ostatnie występy bez szczególnego błysku. Drużyna Southeast poza tym że mają Petachiego w składzie niczym się wyróżnia. Z pewnością zawodnicy tej ekipy będą próbować swoich szans w odjazdach. Sam Gavazzi to nie jest pierwszoplanowa postać. Może gdzieś się zakręcić koło 30-40 lokaty, gdzieś w środku peletonu. Do walki o wysokie pozycji raczej włączyć się nie powinien i głównej roli na tym etapie nie odegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 889,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Giro d`Italia 2015 - Stage 3
Czy zawodnik z Australii wygra etap?
Typ: Tak @ 4.00 bwin ✅ 1. Matthews
Typ dla tych, którzy chcą stawiać na win Matthewsa, bo ktoś tu wyraźnie nie pomyślał. Otóż wygraną Matthewsa wyceniają na @3.75, czyli niżej niż wygraną jakiegokolwiek Australijczyka, co jest dziwne, bo przecież wśród największych faworytów dzisiejszego etapu jest jeszcze jeden Kangur, czyli Simon Gerrans. Zresztą obaj liderzy zespołu Orica-Greenage dzielili się koszulką lidera przez te pierwsze 2 dni. Etap pagórkowaty, z kilkoma sporymi górkami i będzie wyzwaniem dla typowych sprinterów, żeby utrzymać się w głównej grupie do ostatnich płaskich 25km przed metą. Matthews jest głównym faworytem, nie przeszkadzają mu nawet spore wzniesienia, co pokazał rok temu, a jest wystarczająco szybki, by wygrać z prawdopodobnie pozbawionej klasycznych sprinterów grupy. Rozprowadzał go będzie pewnie właśnie Gerrans, więc w czubie powinien się znaleźć, a w razie jakichś problemów faworyta spokojnie może przejąć jego rolę i również może się pokusić o zwycięstwo. Podsumowując powtórzę to co na wstępie: typ dla tych, którzy grają na dzisiejszy win lidera wyścigu, bo skoro można mieć w pakiecie jeszcze innego faworyta (Gerrans) i to jeszcze po wyższym kursie, to nie ma się nad czym zastanawiać.
Kurs z bwinu
Mezgec, Luca - Meersman, Gianni
Typ: Meersman, Gianni @ 2.30 unibet ⛔ 168-189 super bet... niby ten sam czas, ale Meersman ostatni ????
Jeszcze jeden typ h2h, bo znalazłem w Unibecie nieco zaskakujące (przynajmniej dla mnie) zestawienie i jeszcze dziwniejszy kurs. Na płaskim finiszu Mezgec pewnie by nie dał szans Meersmanowi, tylko problem w tym,że zanim do niego dojdzie trzeba jeszcze pokonać kilka sporych górek, w tym najtrudniejszą wspinaczkę pod Barbagelatę (5.7 km, 8 %). Zupełnie nie widzę pod górę ciężkiego Mezgeca i nie wierzę, że utrzyma się w głównej grupie i na tym głównie opieram typ. Co innego Meersman, który jest raczej z tych mniejszych sprinterów i pod górę wygląda zdecydowanie lepiej. Pewnie nie będzie rozdawał kart na finiszu, ale spokojnie może się utrzymać w czubie, a w każdym razie wyżej niż Słoweniec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Mezgec, Luca - Meersman, Gianni
Typ: Meersman, Gianni @ 2.30 Unibet
Jeszcze jeden typ h2h, bo znalazłem w Unibecie nieco zaskakujące (przynajmniej dla mnie) zestawienie i jeszcze dziwniejszy kurs. Na płaskim finiszu Mezgec pewnie by nie dał szans Meersmanowi, tylko problem w tym,że zanim do niego dojdzie trzeba jeszcze pokonać kilka sporych górek, w tym najtrudniejszą wspinaczkę pod Barbagelatę (5.7 km, 8 %). Zupełnie nie widzę pod górę ciężkiego Mezgeca i nie wierzę, że utrzyma się w głównej grupie i na tym głównie opieram typ. Co innego Meersman, który jest raczej z tych mniejszych sprinterów i pod górę wygląda zdecydowanie lepiej. Pewnie nie będzie rozdawał kart na finiszu, ale spokojnie może się utrzymać w czubie, a w każdym razie wyżej niż Słoweniec.
Nie odbieram Ci szans na wejście tego typu , powiem tylko ,że Meersman już w kilku wyścigach tego sezonu miałbyć kolarzem ,który bedzie liczył się na końcówkach np. na Romandie czy też być może na klasykach nie koniećznie WTC i nie pokazywał się jak dotąd z dobrej strony w tym sezonie. Narazie ten kolarz to wydmuszka i nazwisko jeżeli chodzi o ten sezon, mam nadzieję ,że sie odblokuje i dziś fajnie pojedzie bo lubię go. Natomiast Mezgec spokojnie wjedzie na tą górę, na Romandie na cięższych etapach wjeżdżał ,a dziś etap nie jest na tyle długi aby Mezgec sobie nie poradził moim zdaniem. Na pewno jutro mu się to nie uda, a możę sięto udać Belgowi . Powodzenia .
edit@ Pozzovivo już nie jedzie dla tych co na długoterminowych zakładach go obstawiali
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
martinus 491

martinus

Użytkownik
Szkoda Pozzovivo, fatalnie to wyglądało. Moim zdaniem mógłby powalczyć i sporo namieszać w KG. Ale takie jest kolarstwo, kraksy nikt przewidzieć w stanie nie jest.
No i niestety także jeżeli chodzi o jakieś nadzieję związane z Polakami - Rutkiewiczem czy Szmydem to już możemy zapomnieć o czymkolwiek. Pozostaje powalczenie o etapy.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Michael Matthews - Fabio Felline 1 @ 1.735 Pinnacle ⛔ 129 - 79
No to mamy pojedynek dwoch zawodnikow, ktorzy dzisiaj walczyli o zwyciestwo etapowe. Wygral Matthews, ktorego bardzo dobrze rozprowadzili koledzy. Widac bylo, ze pelna mobilizacja calego zespolu dla Australijczyka. Skasowali ucieczke, aby mogl zafiniszowac. Felline osamotniony, sam musial wyrobic sobie pozycje i jak widac, nie starczylo juz mocy na zwyciestwo. W tym sezonie obaj w niezlej formie, jednak moim zdaniem to troche inna polka umiejetnosci. Jednak ta klase wyzej jest kolarz Orici, co wiecej za nim przemawia druzyna oraz koszulka rozowa. Jeden etap juz zgarnal i sadze, ze na tym nie poprzestanie. Kursy w miare wyrownane, takze moim zdaniem warto grac, bo to para 65/35.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Paolo Tiralongo-Sergey Lagutin 1,59 pinnacle✅(26-134)
Tiralongo w dobrej formie.Po Kataloni i Trentino pokazuje się z bardzo dobrej strony w Giro.Poprzednie etapy w top10.Jutro mocno pagórkowaty etap,typowej sprinterskiej końcówki raczej nie będzie.Ostatnia hopka-Bassa 10km przed metą i na pewno będzie tam kilka ataków,może nawet któryś zakończy się powodzeniem.Doswiadczony Włoch lubi jeździć z przodu peletonu,często ucieka,bardzo dobrze zjeżdża(co jutro może być ważne) więc może jutro spróbuje coś na własną rękę,a jak nie to liczę że przyjedzie w czubie bo będzie pilnował interesów Aru.Bardziej szukałem pary z Lulu bo to mój cichy faworyt na jutro,ale Tiralongo też pobieram.Lagutin pokazał się dziś z dobrej strony ale to nie powód żeby go wrzucać od razu do takiej pary.Po za dzisiejszym sukcesem nic nie jeździł w tym roku,same odległe pozycje.
ps.Coś czuje że Maciek jutro znów będzie próbował.
edit@
Maciej Paterski wygra 41,00 bet365⛔(no i poszła się złotówka j... ;) )
No i jeszcze jeden zakładzik dla czystej zabawy i emocji.Czekałem na oferte stsu żeby pograć top3 ale już nie mam czasu więc wrzuce czysty win.Forma jest,pokazuje to na każdych zawodach w tym sezonie.Talent do zabierania się w ucieczki ogromny.Ja wiem że Giro to nie Chorwacja czy Katalonia ale w miarę jedzenia apetyt rośnie.Wczoraj próbował a dziś moim zdaniem warunki ku temu jeszcze lepsze,tylko nie za wcześnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja się nie zgodzę z kolegą ząbkiem, Felline w tym roku mega wystrzelił, wygrał już etap na Wyścigu dookoła kraju basków po bardzo podobnym etapie do tego jaki będzie jutro. Wcale nie jest pewne ,że Matthews jutro przejedzie góre na tyle wysoko aby finiszować dlatego kursy na zwycięstwo jego jak i Gerrnasa są wyrównane, ja uważam ,że Felline ma duże szanse na wygraną i nie opłaca się stawiać tu w mojej opini H2H

Fabio Felline E/W 13,00 bet365⛔⛔⛔ po takim kursie grzech nie spróbować za miejsca 2-3 kurs 3,25 więc przy utracie kasy za zwycięstwo i tak jest 2,25 i jesteśmy do przodu, gramy, próbujemy, dziś naprawdę niewiele zabrakło, a jutro trudniejsza końcówka ,która Fabio możę pomóc w walce z Matthewsem, którego właśnie na wygranym etapie do kraju basków pokonał.

P.S jeszcze 10 m i Felline łyknąłby Matthewsa ????

Paterski-Finetto 1,57⛔
Aru-Contador 1,6✅
Gilbert-Gerrans 1,6✅
Felline miejsca 1-5 1,8⛔

ako 7,23 Fortuna

dzisiaj szukamy wysokich kursów czemuby tak nie ?

krótko opisze


Paterski wczoraj uciekał, myślę ,że dziś być może spróbuje finiszu z grupki, jest lepszy pod górę niż Grega Bole, pokusiłbym się jeszcze na grę Paoliniego przeciwko Bole, ale Włoch ma różne fochy i wcale nie wiadomo czy będzie finiszował. Finetto wczoraj dojechał w pierwszej grupie okolo 50 miejsca czyli nie zrobił nic, a dzis przed meta górka i na pewno wyżej oceniam Maćka Paterskiego

Aru zawsze wyżej od Contadora, on finiszuje na etapach, dziś krozystniejszy finisz dla niego niż wczoraj.

Gilbert pokazał się z bardzo dobrej strony wczoraj naprawdę podobała mi się jego jazda. Ponadto ryzykował karę żeby dać batona Herradzie, postawa prawdziwego mistrza. Prosty rachunek, Gilbert jedzie na siebie, Gerrans jest w niewiadomej formie, jednak wcale nie musi jechać na siebie, może jechać na Matthewsa, więc jeżeli Matthews to Gerrans go będzie rozporwadzał, a jezeli Gerrans to wcale nie sądze ,żę wygra z Gilbertem.

Felline 1-5 1,8 wszystko wyżej napisane, Włoch naprawdę ładnie pojechał na wyścigu dookoła kraju basków wygrywając bardzo podobny etap jak ten dzisiejszy, więc do ako to się jak najbardziej nadaje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
&quot;Bardzo dobra wiadomość! Domenico Pozzovivo nie ma żadnych złamań, ani poważniejszych obrażeń wewnętrznych. Jest przytomny, jego stan jest stabilny i powinien niedługo wyjść ze szpitala.&quot;
Wiadomosc prosto z facebooka Kolarstwo w Eurosporcie. No to tylko sie cieszyc jak tak. Bardzo szkoda jednak, ze juz nie jedzie w wyscigu, bo naprawde lubie patrzec na jego jazde. Widzac strate juz po 2 etapie mialem nadzieje, ze bedzie atakowac i szarpac. No nic, trzeba liczyc ze zrobia to inni, a Włochowi zyczyc zdrowia i powrotu do formy.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Bardzo fajny etap,jak się okazało trudniejszy niż się wydawał,ale organizatorzy wiedzieli co robią stawiając przy nim 4 gwiazdki.Tym bardzie należą się brawa młodemu Włochowi,aczkolwiek fakt faktem że w pewnym momencie pogoń jakby odpuściła.Pewne słabości też zostały już lekko obnażone,jak choćby to że Uran bez mocnego zespołu nie wytrzymał tempa głównych rywali na takim odcinku.
Jutro etap na który liczy po cichu Przemek Niemiec,tak przebąkiwał w wywiadzie...Dziś co prawda nie dał rady ale i tak nieźle,jutro już bardziej coś dla niego i w parze z Izagirre✅ może dać radę,to już nie Kraj Basków i Hiszpan tak nie poszaleje,za to Niemiec prawie jak w domu. Ostatni podjazd-Abetone od razu skojarzył mi się z końcówką królewskiego etapu T-A,czyli Terminillo,co prawda jutro troche lżej ale podobny profil. Wydaje mi się że grupa liderów przyjedzie razem,a etap wygra najszybszy,czyli być może stratny dziś Uran.W parze z JVDB✅ wydaje się faworytem,niby Belg ma Monforta do pomocy ale jutro to inna bajka i trzeba trzymać się tylko liderów,aczkolwiek dziś trochę zwątpiłem w możliwości Rigo..a najlepiej jakby póścili naszego Przemka ;)
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Wczoraj mega szalony etap, okazało się ,że wszyscy się pomylili i z pozoru bardzo niegroźnie zapowiadający się etap był bardzo emocjonujący i trzymał w napięciu praktycznie od początku transmisji , wszystko za sprawą Oriki Greenedge, która mając lidera w swoich szeregach nie chciała kontrolować przebiegu ucieczki i pozwoliła odjechać tak licznej grupie kolarzy, dzisiaj być może powtórka skoro tym razem Clarke z Oriki jest liderem ?
Dzisiaj pierwszy etap ,który kończy się metą na podjeździe, który ma około 17 km a śmiałbym powiedzieć że zaczyna się nawet 25km przed metą z małą przerwa na krótki zjazd.

Wczorajszy etap pokazał kto jest mocny , a kto powalczy o miejsca w top10
Myślę ,że Uran nie jest w takiej formie jak chociażby w zeszłym roku , może w 3 tygodniu będzie lepszy. Na Romandie stracił na podjazdowym etapie 40 sekund bodaj, a minęło zbyt mało czasu od Romandie do dzisiejszego etapu , więc myślę ,że dzisiaj z faworytów PORTE, CONTADOR i ARU znów odstawią resztę. Astana okazuje się być najmocniejszą ekipą na tegoroczne Giro co jest niewątpliwym handicapem tej drużyny.

Czas na typy sts wystawił bardzo dziwne pary , z których zamierzam skorzystać

Aru-Uran 1,35 ✅Wczoraj pokazał ,że jest mocniejszy , zaatakowal pod tą małą górkę, na podjazdach to ARU musi atakować gdyż z czwórki Aru, Uran,Contador,Porte jest najsłabszy w jeździe na czas, ponadto tak jak powiedziałem ma najmocniejszą ekipe.

Ilnur Zakarin-Diego Ulissi 2,15 wogóle WTF z tą parą, Zakarin zwycięzca Romandie najwyraźniej olał generalkę przyjeżdzając ze stratą 17 minut ale i tak przed Ulissim, który dwa dni temu uciekał i NIC nie zwojował był niewidoczny, w tegorocznej formie Zakarin ogrywa Włocha lewą nogą ,a warto podkreślić ,że Włoch wcale tak dobrze sobie nie radził nigdy na takich długich podjazdach , jest to raczej kolarz eksplozywny. Myślę ,że Zakarin dzisiaj będzie próbował wygrać etap skoro wczoraj się wcale nie napinał.

Porte-Kreuziger 1,35✅ następna głupia para moim zdaniem, wczoraj Kreuziger jadąc w ucieczce trochę się ujechał na pewno kasował wiele ataków z przodu a na koniec pracował na Contadora, Porte cały etap się wiózł i po prostu przyjechał tam gdzie miał przyjechać, Porte to lider w świetnej formie, natomiast Kreuziger to dobry kolarz ale jednak pomocnik dla Contadora w średniej formie, myślę ,że jasne jest kto przyjedzie pierwszy.

i na koniec taka perełka (mam nadzieje ???? )

Niemiec-Hesjedal 2,25⛔ 18-14 ta sama grupa kolejne WTF Hesjedal wczoraj prawie 6minut straty Przemek zaledwie 2 minuty za resztą , Przemek długo trzymał się z najlepszymi natomiast Hesjedal jechał samotnie z kolegą z drużyny i umierał, zaginał się kto oglądał relacje ten wie, wiadomo ,że kiedyś wygrał Giro ale widać ,że to nie ten kolarz co kiedyś, Formolo to też nienajgorszy wspinacz i jest włochem, więc mam nadzieję ,że to on teraz w ekipie Cannondale zostanie liderem, a Hesjedal będzie dołował tak jak wczoraj, warto dodać ,że Przemek trenuje w tamtych okolicach i chce sięna tym etapie pokazać , zapowiadał to , a jak załapie się do uczieczki co nie jest niemożliwe bo ma już ponad 4 minuty straty do lidera, to Hesjedal z nim nie wygra.

Proponuje zrobić z tego duble np 1 typ z 2 i 3 z 4 ???? ( otrzymujemy w tego ako w okolicach 3) ja sam tak zrobię , a na farta zagram jeszcze wszystko po ładnym ako 8,82

edit@ chyba panowie z działu analiz sts czytają to forum bo w 20 minut po moim poście kursy na zakarina i niemca w tych parach o ktorych mowilem zostały zrównane na 1,8 ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Przemysław Niemiec - Ion Izaguirre Insausti 1 @ 1.72 Bet365 ✅ 18 - 19
Kursy wszedzie pospadaly juz, w calorocznym jeszcze sie trzyma. Zgadzam się z Lemonekim co do pary Niemca z Hesjedalem oraz Zakarina z Ulissim. Ja pojde tym samym tokiem i postawie rowniez na polaka. W tym roku moze nie blyszczal szczegolnie forma, ale to caly czas dobry kolarz. Glownie slabe wyniki spowodowane byly naprawde duza liczba kraks. Tutaj mimo, ze nie lezal to juz na 2 odcinku zanotowal strate wlasnie z powodu kraksy. Wczoraj minute ponad przed Izzagire, co wiecej to dzisiaj jest etap, na ktorym mu najbardziej zalezy. Jak sam zapowiadal dobrze zna ten podjazd, poniewaz niedaleko tego miejsca mieszka. Bedzie to dodatkowo motywacja, a jak wiadomo w kolarstwie czesto zdarza sie, ze to wlasnie zawodnicy mieszkajacy w okolicach mety sa bardzo zdeterminowani i skuteczni w wygrywaniu takich etapow. Co wiecej uwazam, ze Przemek jest zwyczajnie lepszym zawodnikiem jak Ion. Przede wszystkim to on jest liderem swojej grupy i w razie potrzeby dostanie pomoc od swoich kolegow. Moze Niemiec pokusi sie o zwyciestwo na tym etapie? Sadze, ze jezeli czulby sie dobrze i odskoczyl na samej koncowce etapu, to liderzy nie goniliby go mocno. Ma prawie 5 minut straty, takze nawet odrobienie 1 min nie zrobi z niego wielkiego konkurenta do generalki. W tamtym roku juz na Vuelcie pokazal, ze potrafi wygrywac. Movistar wystawil bardzo wyrownana ekipe i to przebieg Giro mial wyselekcjonowac lidera. Wczoraj Visconti i Amador czuli sie mocniej i zwyczajnie zostawili Hiszpana. Pomagal mu jedynie rodak Ruben Fernandez, co i tak nie dalo mu za wiele, gdyz poniosl ponad 4 minuty straty. Widze duze szanse w powodzenia w tej parze. Czas, zeby ta zla karta w koncu sie odbila na tym Giro ????

Przemek Niemiec bardzo liczy na ten etap. Oby mogl ponownie poczuc smak zwyciestwa.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
psotnick 889,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Caruso Damiano - Formolo Davide
Typ: Caruso Damiano @ 1.57 ✅ 9-26
Wczoraj Formolo wyskoczył jak królik z kapelusza i świetnym samotnym atakiem na ostatnich kilkunastu kilometrach zaliczył swój największy sukces w swojej krótkiej karierze. Wielkie brawa dla młodego Włocha, przed nim świetlane perspektywy, ale dzisiaj trzeba odpocząć, tym bardziej, że dzisiaj trudny etap z pierwszym finiszem pod górę. Swoje już i tak zrobił z nawiązką, przypuszczam, że zrealizował jakieś 700% założonego minimum na Giro, zresztą nie ma szans, żeby 22-latek mógł się tak szybko zregenerować po takim wysiłku jak wczoraj, bo deptał w końcówce konkretnie i dzisiaj może jechać treningowo, co zapowiada sporą stratę. Caruso to jeden z lepszych gregarios w tourze, dobry pod górę, na razie jedzie czujnie i pewnie będzie dzisiaj pomagał Atapumie jako liderowi BMC. To oznacza jazdę blisko faworytów i na podjeździe na metę nie powinien spłynąć w dół dalej niż na 1-2 min od najlepszych, za to sporo przed młodym Włochem.
Betcity
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Caruso Damiano - Formolo Davide
Typ: Caruso Damiano @ 1.57

Wczoraj Formolo wyskoczył jak królik z kapelusza i świetnym samotnym atakiem na ostatnich kilkunastu kilometrach zaliczył swój największy sukces w swojej krótkiej karierze. Wielkie brawa dla młodego Włocha, przed nim świetlane perspektywy, ale dzisiaj trzeba odpocząć, tym bardziej, że dzisiaj trudny etap z pierwszym finiszem pod górę. Swoje już i tak zrobił z nawiązką, przypuszczam, że zrealizował jakieś 700% założonego minimum na Giro, zresztą nie ma szans, żeby 22-latek mógł się tak szybko zregenerować po takim wysiłku jak wczoraj, bo deptał w końcówce konkretnie i dzisiaj może jechać treningowo, co zapowiada sporą stratę. Caruso to jeden z lepszych gregarios w tourze, dobry pod górę, na razie jedzie czujnie i pewnie będzie dzisiaj pomagał Atapumie jako liderowi BMC. To oznacza jazdę blisko faworytów i na podjeździe na metę nie powinien spłynąć w dół dalej niż na 1-2 min od najlepszych, za to sporo przed młodym Włochem.

Betcity
Powiedziałbym nawet psotnicku ,że to Caruso a nie Atapuma jest liderem swojej drużyny pod względem jazdy na generalkę ;) fajny typ

ja od siebie dodam jeszcze dla mnie ako dnia
Aru-Uran-1 1,35✅
Caruso-Formolo 1 1,35✅
Kreuziger Tiralongo 1 1,6✅
Niemiec Izaguirre 1 1,57 ✅
ako 4,81 sts ✅✅✅

jak dla mnie to pewniak o ile coś takiego istnieje

wszystkie typy zostały opisane, oprócz jednego więc poświęce mu chwile uwagi.Kreuziger i Tiralongo to pomocnicy swoich liderów. Kreuziger to ostatnia deska ratunku Alberto Contadora i nie będzie on pracował dopóki naprawdę nie zajdzie taka potrzeba. Warto dodać ,że Kreuziger jest lepszym kolarzem od Tiralongo pod górę, zmylić może nas to ,że wczoraj Roman jechał w ucieczce i pracował tam dosyć mocno. Jest jednak Ale Tiralongo też wczoraj mocno pracował i nie wytrzymał na koniec już tempa. Ponadto uważam ,że Aru ma tylu pomocników jak Landa Cataldo Rosa Kangert, że Tiralongo to nie jest ostatni przyboczny Aru, jak było wczoraj widać był nim Landa. Stawiam na KReuzigera
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom